Ekstra Bilgiler

OĞLAK BURCU 2019

OĞLAK BURCU 2019
Bu yazıyı paylaşın;

YAPILANMA VE HAZIRLANMA ZAMANI!

Bu yıl sizin için önemli sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar! Kendiniz için sorumluluk alacak, yaptıklarınızdan daha fazlasını üstlenerek kişisel yolculuğunuza devam edeceksiniz. Bu çok güzel zira gerçekten ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu bu yıl görecek, başkalarından öğreneceklerinizi yabana atmayacaksınız. Dünya hakkında öğrendiklerinizi, deneyimlediklerinizi ve yaşadıklarınızı gözden geçirmenin ve gelecek günlerinizi hazırlamanın tam zamanı. Bazen aşırı gelen sorumluluklar sizi yorabilir ve bunaltabilir. Özellikle bu etkiyi 01-10 Ocak’ta ve bu tarihler arasında doğanlar daha fazla hissedebilirler. Sağlığınıza, düşüncelerinize, yapacaklarınıza dikkat edin. Sorumluluklarınızdan kaçmadan ilerler, değişmesi gerekenleri görür ve uygularsanız 2019’u etkili bir yıl olarak hatırlarsınız!

2019 yılında neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi jüpiter alacağınız etkilerle her türlü olumsuzluk karşısında korunacak, beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. Kendinizi, ruhunuzu keşfetmek, yardımlaşmayı ön plana çıkaracak ve daha ruhani şeylerin peşinde koşacaksınız. Spiritüel çalışmalara, ruhani oluşumlara ilginiz artacak. Bu alanda size yol gösterecek insanlarla bir araya gelebilirsiniz ama gerçekliğinizi kaybetmeden, yanlış iyimserliklere bürünmeden yolunuzda ilerleyin. Geri planda durmanız gereken her tür işte şans sizin yanınızda olabilir. İşlerinizde bir yavaşlama, bir ağırlaşma söz konusu olursa bunun kendi iyiliğiniz için olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Hapishane, hastane, devlet kurumları, büyük şirketler, kurumlar, estitüler, yardımlaşma dernekleri, yurtdışı bağlantılı işler, yabancı ülkelerden yana şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Yine sahne arkası işler, sinema, bale, resim, dans, koreografiye dayalı işlerinizde, yazım alanlarınızda çoşkuyla, iyimserlikle, sezgilerinizle, güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aralık ayına kadar önemli bir hazırlık sürecindesiniz sevgili Oğlaklar.

Bu sene satürnden alacağınız hayatınızı yeniden yapılandırma etkileriyle sağlığınıza gereken özeni gösterin. Dar bakış açınızla kendi yaşam canlılığınızı söndürmeyin ve sağlığınız için yapmanız gerekenleri ihmal etmeyin lütfen. Bunu özellikle 01- 11 Ocak arası doğan Oğlaklar daha fazla hissedebilirler. Eğer yükselen burcunuz 12- 21 dereceler ve arasındaki derecelerde Oğlak’sa, Satürn’ün geçişi önemli bir ameliyatı, sağlık sorununu gündeminize oturtabilir.

 

06 Ocak’ta gerçekleşen Parçalı Güneş tutulması, çok önemli hayati kararları hızlandırabilir. Büyük parasal işler hızlanabilir, üzerinize sorumluluklar binebilir. İyi organize olur, her şeye disiplin ve planla yaklaşırsanız hayatınıza verimlilik ve başarı katabilirsiniz. 06 Ocak (-,+3 gün ) civarında doğanlar için bu tutulma daha ön plana geçmeyi, başarı sağlamayı anlatabilir, hayatınızda büyük değişimler yaşayabilirsiniz ve bu değişimlere doğruluk ve sabırla cevap vermeniz işlerinizi kolaylaştıracak. Hızlı ilerlemeler için önce halledilmesi gereken bir konuyu kapatabilirsiniz.

21 Ocak’ta oluşan Tam ay tutulması, ortak para hanenizde oluşuyor. Ortaklaşa parasal gelirlerinizde beklenmedik ve ani oluşumlar gündeme gelebilir. Bir borç, ödeme, gözden kaçırılmış bir evrak, sigorta, prim konusuna dikkat edin. Eşinizin hanesinde de parasal olaylar artıyor. Sizi değiştirecek, dönüştürecek sürpriz olaylarla da karşılaşabilirsiniz.

05 Mart’ta Merkür geriliyor. İletişim, satış, reklam, tanıtım, sosyal medya, işlerinizde sıkıntı ve sorunlar baş gösterebilir. Kendinizi ifade ederken dikkatli olmalısınız. 28 Mart’a kadar anlaşmalardan, sözleşmelerden kaçının. Yapacaksanız şartları iki kez gözden geçirin. Bu dönemde işlerinizde zihinsel istikrarı sağlamanız kolay olmayacak.Yine yakın çevre iletişiminizde dikkatli olmalısınız. Etrafınızdaki insanların sizi kullandığını düşünebilir, pasif davranışlar sergileyebilirsiniz.

06 Mart itibarıyla Uranüs aşk alanınıza girecek. Yaklaşık 7 yıl boyunca burada bulunacak. Uranüs farklı ve değişik aşk ilişkilerini karşınıza getirebilir. Değişik ve sıra dışı ilişkilere kapılabilir, aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler altında olabilirsiniz. Hobileriniz, çocuklarınızla ilgili konularda da iniş çıkışlar görülebilir.

21 Mart’ta oluşan Dolunay, kariyerinizde yeni açılımları hızlı ve hassas olaylarla karşınıza getirebilir. Duygusal olarak dalgalanmalar yaşayabilir ama elde edeceğiniz sonuçların hayatınızda yeni olasılıkları, fırsat ve teklifleri tetiklediğini görebilirsiniz.

17 Nisan itibarıyla aile hayatınızda iletişiminiz hızlanıyor. Bu dönemde emlak, alım, satım işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. 20 Nisan’da Venüs’ün de bu alanlarınıza girmesiyle beraber evinizde yapmak istediğiniz önemli işlerin üzerine eğilebilirsiniz. Tadilat, boya, badana işlerinizde hızlı aceleci kararlar almayın.

19 Nisan’da oluşan Dolunay, kariyer ve iş alanlarınızda önemli bir konuya dikkat çekecek. Bu dönemde adaletli adımlar atmalı, kararsızlıklarınızın sizi ele geçirmesine izin vermemelisiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda önemli dalgalanmalar oluşabilir.

30 Nisan itibarıyla hayatınızı yeniden yapılandıran ve size ciddi yükler ve sorumluluklar bindiren Satürn sizin burcunuzda geriliyor. Birkaç ay boyunca sorumluluklarınızı taşımak size ağır gelebilir. Bu dönemde sağlığınızın üzerine eğilmek istemeyebilirsiniz ama bilakis daha fazla özen göstermeniz gereken bir dönem başlıyor.

15 Mayıs itibarıyla aşkı bulabilir, aşk dolu, romantizm dolu zamanlara yelken açabilirsiniz. Hayatınızda biri varsa sevginizi ona yönelteceksiniz. Beraber ilişkinizde önemli yol kat edebilir. Hayatınızda bir insan yoksa bu dönemde popüler olacaksınız sevgili Oğlaklar.

16 Haziran civarında yurtdışı bağlantılı işlerinizde de sorunlar oluşabilir. Bu dönemde aşırı risk almaktan, yanlış iyimserlikten kaçınmalısınız. Büyük girişimlerden, 09-16-24 Haziran’da kaçınmalısınız.

Temmuz ayı tutulmalarla hayatınızın şekilleneceği bir ay olacak sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Ortaklı bir projeye veya işe dahil olmak öne çıkabilir. Hukuki meselelerle, açık düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu tutulmada, özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde hızlı olaylar yaşamanıza neden olacak. Partnerinizin hayatındaki hızlı gelişmeler sizin hayatınızı da etkileyebilir. Taşınma, yer değiştirme öne çıkabilir. Bu dönemde sorumluluklarınız, ciddi ve inatçı duruşunuzla özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde sorunlara açıksınız.

08 Temmuz itibarıyla Merkür bu sefer ortak para hanenizde gerilemeye başlıyor. 19 Temmuz’a kadar ortak parasal işlerinizde sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Vergi, stopaj, kredi kartı işlemlerinizde gözünüzü açın ve bu dönemde bazı sorunlar yaşamaya hazır olun. Borç almayın, vermeyin, kredi çekmeyin. Yapacaksanız birkaç kez gözden geçirin.

19 Temmuz’dan aybaşına kadar Merkür özel hayatınız, evliliğiniz ve ortaklı işlerinizde iletişim sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Eski konu ve olayların üzerinden geçmek için uygun bir dönem. Yeni olasılıklar, ilişkiler ve kararlar için uygun bir dönem değil.

18 Eylül’den sonra Satürn düzeliyor. Hayatınızın iplerini yeniden elinize alacaksınız. Satürn gerilemesinde yaşadığınız sıkıntıları düzeltmek, yeni sorumluluklar altına girmek için uygun bir dönem. Artık enerjinizi de istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz o halde yola koyulmanın tam zamanı.

28 Eylüldeki yeniayı iyi değerlendirin. Kariyer ve iş açılımlarınızı bu yeniayda kullanmalısınız. Karşılaşacağınız güzel teklifleri kabul etmenin, sıkıntı ve sorunları geride bırakmanın tam zamanı.

31 Ekim’de Merkür son kez geriliyor. Arkadaş ortamlarınızda yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Önemli organizasyonlarda sorunlar ve aksilikler oluşabilir.

02 Aralık’tan sonra Jüpiter sizin burcunuza geçiyor. Hayatınızda yeni bir sayfa açılıyor sevgili Oğlaklar. Çok çalışarak, emek vererek attığınız ve şekillendirdiğiniz hayatınızı Jüpiter’le beraber güzelleştiğini görebilirsiniz. 1 yıl boyunca fırsatlarınız yüksek olacak.

26 Aralık’ta oluşan Parçalı Güneş tutulması hayatınızda önemli adımları ve açılımları karşınıza getirecek. Gizli bir olay ortaya çıkabilir. Hayatınızda önemli kararlar hızlı ve beklenmedik bir şekilde karşınıza gelebilir. 26 Aralık (+,-3 gün) yakın bir zamanda doğduysanız 2020 yılı sizin için önemli olacak sevgili Oğlaklar.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın