Ekstra Bilgiler

4 – 10 Şubat Haftalık Burç Yorumları

4 - 10 Şubat Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

4 – 10 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza yapacaklarınıza ve düşüncelerinize önem vererek başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu Pazartesi büyük işlerden ziyade daha gündelik ve ufak tefek konularla uğraşabilirsiniz.

Pazartesi günü itibarıyla Venüs Oğlak burcuna geçiyor.  Önünüzdeki dönemde kariyerinizde doğru ilişkiler kurmak için kolları sıvayacaksınız. Üstlerinizle, patronlarınızla olan güveninizi tazeleyebilir, istekleriniz varsa bu isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Çok çalışarak, çalışmayı severek istediğiniz sonuçları yaratacaksınız.

Pazartesiyi salıya bağlayan gece oluşan Yeniay, gelecek planlarınızı hızlandırabilir. Sosyal çevrenizi değiştirebilir, yeni ortamlara dahil olabilir, sosyal çevrenizle beraber hareket edeceğiniz işlerinizi, planlarınızı başlatabilirsiniz. Çevrenizden destek göreceğiniz bir dönemdesiniz. İşten elde edeceğiniz gelirleriniz için kafanızdaki planları bu yeniay sonrasında yapmaya çalışın. Bu haftanın en şanslı günlerinden biri Cuma günü. Seyahat, eğitim, yabancı insanlarla beraber yapacağınız işlerinizde güzel teklifler oluşabilir. Arkadaşlarınızla bir gezi planlayabilirsiniz. Toplumsal işlerden yana şanslı olacaksınız.

Pazar günü itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. Mart başına kadar iş hayatınıza, hizmet ve iletişim işlerinizde kendinize mola verebilirsiniz. Plan yapmak, olayları gözlemlemek önem kazanıyor. Bu dönemde önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Yurtdışı işlerinizde hızlı gelişmeler oluşabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanız işleriniz, kariyer koşturmalarınız, toplum önü işleriniz veya ailevi konularla başlayabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Önemli adımlarınız için Pazartesiyi salıya bağlayan gece oluşacak yeniay sonrasında almanız faydalı olabilir.

Bu Pazartesi itibarıyla seyahatleriniz artabilir, değişik ve farklı insanlarla, kültürlerle bütünleşmek isteyebilir, iletişiminizi bu alanlarda arttırabilirsiniz. Bakış açınızı diğer insanlara aktarmaktan çekinmeyeceksiniz. Zaman zaman konuşmalar, tartışmalar, yeni öğreneceğiniz konular fikirlerinizi şekillendirecek. Yine genç Boğalar için eğitim hayatınızı önemseyeceğiniz, derslerinizi seveceğiniz, öğrenmekten keyif alacağınız bir dönem başlıyor. Öğretmenlerinizle ilişkilerinizi güçlendirebilir, sorun yaşadığınız derslerinizi ele alabilirsiniz. Yine bu dönemde ortaya çıkacak bir seyahat eğitim hayatınızı renklendirebilir.

Pazartesiyi, Salı’ya bağlayan gece oluşan Yeniay’la birlikte iş hayatınızda önemli adımlarınızı ve kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Bu yeniay sizi birçok açıdan destekleyecek, kafanızdaki büyük projeleri uygulamaya koyabilir, toplum önünde güçlü duruşunuzla istediğiniz şartları yaratabilirsiniz. Bu hafta yeniay sonrası girişimleriniz için Perşembe ve Cuma günlerini kullanabilirsiniz. Cuma günü işlerinizde güzel sonuçlar edinebilir, parasal girişimlerinizin karşılığını alabilirsiniz. Bir iş karşınıza gelebilir.

Pazar günü itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. Mart başına kadar sosyal çevrenizle daha fazla bilgi alışverişi yapacak, fedakar ve anlayışlı yönlerinizle arkadaşlarınızla vakit geçireceksiniz. Organizasyonlar, davetler ve aktiviteler önem kazanabilir. Birden fazla işle uğraşabilir, görüşmelerde bulunabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza tamamlanması gereken işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Ay iyice kapandığı için bu Pazartesi önemli girişimler yerine daha sizi rahatlatacak işlerin peşine düşebilirsiniz.

Pazartesi itibarıyla parasal konularda daha bilinçli, planlı ve ekonomik adımlar atacaksınız. 3 hafta boyunca mali durumunuza çözümler üretebilir, borcunuz varsa banka yapılandırmasına girebilirsiniz. Yine ekonomik olmak şartıyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çok açılmadan ortak parasal alanda güzel ilerleyeceksiniz.

Pazartesi gecesini Salıya bağlayan gece yarısında bir yeniay oluşuyor. Yeniayla birlikte seyahat, eğitim, uzak akrabalar, hukuk, ticaret, yayıncılık ve medya alanlarınızda kararlarınız devreye girebilir. Bu kararlarınızı Perşembe ve Cuma gününe denk getiriseniz ballı börek. Yine Yeniay öğrenciyseniz öğrenim hayatınızda yeni bir dönemi başlatabilir. Bu süreçte alacağınız kararların uzun soluklu ve sizin lehinize olan kararlar olacağını söylemeliyim.

Cuma günü özel hayatınızda dış ortamlarda kendinizi mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Ortaklı işleriniz varsa, bir projeye dahil olacaksınız yine şanslısınız.

Pazar günü itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. Mart başına kadar kariyeriniz ve iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Kararsızlıklarınız artsa bile toplum önü işlerinizde ve kariyerinizde güzel konuşma ve görüşmeler oluşabilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız ortak parasal işlerinizle başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Banka işlemleri, ödemelerinizle ilgili konularda bu Pazartesi tamamlanması gereken işlerinizi halledin ama yeniliklerden kaçının. Gece saatlerinde oluşacak yeniayı bekleyin.

Bu Pazartesi itibarıyla özel hayatınızda ilişkinizin üzerine eğilebilir, sevdiğinizle sorun yaşadığınız alanlarda ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. Sorunlarınıza pratik açıdan yaklaşmak, taşınma işleriniz varsa bu işlerinizi daha sorumlu bir şekilde ele almak isteyeceksiniz.

Pazartesiyi, Salı’ya bağlayan gece yarısı oluşan Yeniay, ortak parasal konularda vermeniz gereken kararları hızlandırabilir. Bir kredi alacaksanız, vergi işinizi başlatacaksanız, ödemelerinizle ilgili yeni planlarınız varsa bu yeni fikirlerinizi yeniaydan sonraki birkaç gün içinde uygulamaya koyabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü bu anlamda harika bir tarih. İş alanlarınızda şanslı ve fırsatlı olacaksınız. Parasal işlerinizde yeni kapılar ve fırsatlar karşınıza gelebilir.

Pazar günü  itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. Mart başına kadar yabancı insanlarla girişilecek işler, toplantılar ve görüşmeler öne çıkıyor. Seyahat, ticaret, medya alanlarında önemli açılımlar, farklı işler karşınıza gelebilir. Yüksek eğitim alanlarınızda güzel açılımlar elde edilebilir. Öğrenmekten mutluluk duyabilir, derslerinize, eğitim konularınıza daha kolay adapte olabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanız karar vermeniz gereken konularla başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Özel hayatınıza, girişimlerinize dair sevdiğiniz insanla beraber alacağınız kararlarınızı Pazartesi gecesi oluşan yeniay sonrası yapmaya özen gösterin.

Bu pazartesi itibarıyla iş ve hizmet alanlarınızda ilişkileriniz önem kazanıyor. İşinizi sevecek, disiplinli yapınızı günlük iş koşturmalarınıza aktaracaksınız. İş alanlarınızda mesafeli yapınız öne çıksa bile, günlük işlerinizi iyi koordine edeceksiniz. Yine bu dönemde sağlığınıza gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin.

Pazartesiyi Salıya bağlayan gece yarısında oluşan yeniay özel hayatınızı hareketlendirecek. İlişkilerinize ve özel alanlarınıza dair yeni karar ve başlangıçlarınızı bu yeniayda harekete geçirebilirsiniz. Evlilik kararı, söz, nişan, bir ilişkiye başlama, bitirme, eşin hayatına dair alınacak kararlar gibi konularda destekleneceksiniz.

Bu anlamda Cuma günü destekleniyorsunuz. Bir teklifte bulunacaksınız Perşembe ve Cuma günleri harekete geçebilirsiniz. Yine sanata veya kreatif konulara dayalı işlerinizde güzel fırsatlar karşınıza gelebilir.

Pazar günü itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. Önünüzdeki dönemde 05 mart’a kadar parasal meselelerin konuşmaları hızlanabilir. Banka işlemleri, alacak, verecek dengesi, ödemeler ve bu alanda yapılacaklar kafanızı meşgul edecek.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza günlük işlerinizle, koşturmalarınızla başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. İş hayatınız, günlük düzeniniz, sağlığınızla ilgili konularda vereceğiniz kararları Pazartesi gecesi oluşacak yeniaydan sonraki dönemde verebilirsiniz.

Pazartesi gününden sonra aşk hayatınıza kanalize olacaksınız. Disiplinli, pratik ve azimli yapınızla sevdiğiniz insanla aranızdaki buzları eritebilir veya yeni ilişki sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konuları daha pratik bir şekilde ele alacaksınız. Kreatif ve sanatsal işlerinizde, eğitime dayalı konularda sorumluluklarla yaptığınız işte ilerleyeceksiniz.

Pazartesi gecesini Salı’ya bağlayan gece yarısı oluşan Yeniay’la birlikte iş ve hizmet alanlarınızda önemli kararlarınızı hayatınızda uygulayabilirsiniz. İşinizle ilgili değişimlerinizi, önemli planlarınızı bu yeniayda devreye sokabilirsiniz. Tabi sağlığınızı da unutmamak gerekiyor. Sağlığınızla ilgili almak istediğiniz önemli kararları hareketlendirebilir. Sağlık düzeniniz, beslenme şekliniz, ameliyat gibi konularda almanız gereken kararlar için bu yeniayı kullanabilirsiniz.

Bu anlamda Perşembe ve Cuma günleri sizi destekleyecek. Ayrıca bu Cuma günü aile hayatınızda yapılması gereken işlerinizde şanslı ve fırsatlı olacaksınız. Ailenizde babanızın kardeşlerinden fayda ve yarar sağlayabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. Mart başına kadar özel hayatınızda iletişiminizi arttıracaksınız. Sevdiğiniz insanı anlayan, onun için çözüm üreten yönlerinizle fedakarlıklarınız öne çıkabilir. Yine ortaklaşa işlerinizde önemli konuşma ve görüşmeler hızlanabilir. Sözleşmelere imza atabilir, davanız varsa bu konuyla ilgili önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza aşk dolu, keyif dolu etkilerle başlayacak, hobilerinize ve yapmanız gereken işlere kendinizi vereceksiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu alanlarda önemli adımlar atmak istiyorsanız gece saatlerinde oluşacak yeniayı beklemelisiniz.

Pazartesi günü itibarıyla evinizi, yuvanızı düzeltebilir, ev hayatınızdaki işlerinizi düzene sokabilirsiniz. Boya, badana, tadilat, tamirat işlerinizi bu zamana denk getirebilirsiniz. 3 haftalık dönemde planla ve organize olarak evinizi düzenlemek, misafir ağırlamak, bahçe işlerinizle uğraşmak isteyebilirsiniz.

Pazartesi gece yarısı oluşan Yeniay, aşk hayatınız veya varsa çocuğunuzla ilgili başlangıç kararlarınızı destekleyecek. Aşka adım atabilir, çocuğunuzla ilgili kararlar alabilir, bebek sahibi olmak istiyorsanız bu dönemde adımlar atabilirsiniz. Sanatsal, kreatif işlerinizde, eğitim alanlarınızdaki kararlarınızı da devreye sokabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. Mart başına kadar günlük iş düzeninizin üzerine eğilebilir, ilginizi işinize ve hizmet alanlarınzıa çevirebilirsiniz. İş alanlarınızda toplantılar, görüşmeler, konuşmalar artabilir, beraber çalıştığınız insanlarla giriştiğiniz adımlarda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Yine bu dönem itibarıyla sağlığınızı ele alabilir, sorunlarınız varsa temeline inebilirsiniz. Kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir zaman olacak. Düşünceleriniz bu dönemde vücudunuzu ve enerjinizi etkiliyor olacak, bu yüzden nagtif durumlardan, kişilerden uzak durmaya çalışın.


AkrepAkrep Burcu:

Bu hafta evinize ve yuvanıza, bu alanda yapılması gereken işlerinize, gayrimenkulle bağlantılı konular üzerine eğileceksiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu alanda tüm alınacak yeni kararları gece saatlerinde oluşan yeniay sonrası yapmanız gayet yerinde olacak.

Bu Pazartesi itibarıyla yakın çevrenizle daha fazla ilgilenmeye başlayacaksınız. Kardeşleriniz, akraba veya kuzenlerinizle mesafeli ama iş bitirici yönlerinizle bir araya gelebilir ve onlara karşı görevleriniz varsa bunları tamamlamaya özen gösterebilirsiniz. Yine bu pazartesiden sonra eğitim, öğrenim hayatınızda öğrenmeyi sevecek, meraklı yapınızla eğitim hayatınızda güzel sonuçlar alabileceksiniz. Okul hayatınızda kısa geziler, kurslar, planlamalar hayatınızı renklendirebilir.

Pazartesi gece yarısı oluşan yeniay evinizle, yuvanızla ilgili kararları devreye koyacağınız, bu alanlarda yeniliklerinizi başlatacağınız bir yeniay. Emlak alım, satım işleriniz varsa birkaç gün geçtikten sonra işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Yine yuva kurmak, yer değiştirmek için alacağınız kararları uygulayabilirsiniz. Emlak alım, satım ve kiralama gibi işleriniz için Perşembe ve Cuma günleri şahane günler. Cuma günü güzel paralı bir fırsat ev hanenizi şenlendirebilir. Keyfiniz, tadınız, tuzunuz yerinde olacak.

Pazar günü itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. Bu tarih sonrasında aşk hayatınıza ilginiz artıyor. İletişiminizi özel hayatınızda ve aşkta ortaya koyabilir, hoşlandığınız biri varsa ona açılabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artarken, hobilerinize ve keyfinize daha çok vakit ayırmak isteyebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftanız yakın çevrenizle yapacağınız planlarla başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. İletişiminizin arttığını göreceksiniz ama tüm haftanızı planlamadan önce gece yarısı oluşacak Yeniayı beklemek olası iptal ve sorunlardan sizi kurtarabilir.

Pazartesi itibarıyla para kazançlarınızı arttıracaksınız. Temkinli, disiplinli atılan adımlar, ekonomik davranmanıza ve kazançlarınızı arttırmanıza yarayabilir. Yine emlak veya gayrimenkul işlerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

Yine Pazartesi geceyarısı oluşan yeniay yakın vadeli girişimlerinizi ve planlarınızı başlatacağınız bir yeniay. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, network, yayıncılık, sosyal medya alanlarındaki yeni işlerinizi bu tarih sonrasında devreye sokabilirsiniz. Yeniay girişimci yönlerinize iyi gelecek. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya işleri, yayıncılık, ulaşım, bilişim sektörlerinden birinde bir işiniz varsa iş hayatınızdaki hızlı gelişmeleri, yeniliklerle bu yeniayda süsleyebilirsiniz.

Yine bu yeniay kısa vadeli eğitim, öğrenim alanlarınızda yeni alacağınız kararları destekleyecek. Hızlandırılmış br kurs ya da eğitim fırsatını hayatınıza alabilirsiniz. Bu anlamda Perşembe ve özellikle Cuma gününü kullanmaya çalışmalısınız. Hayatınızda güzel açılımlar, iş ve fırsatların yakın çevrenizden sizin hayatınıza aktığını görebilir ya da siz yakın çevrenizdeki insanlara uğur getirebilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. 05 Mart’a kadar evinizle, yeni bir evle, emlak alım, satımıyla ilgili görüşmeleriniz ve fikir teatileriniz hızlanıyor. Aile bireyleriyle paylaşılacak fikirler sonucunda önemli adımlar atılabilir. Bilgi alışverişiniz aile ortamlarınızda artmaya başlayacak. Onların sorunlarına çözümler üretebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanız maddi konulara odaklanmış bir şekilde başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Parasal işlerinizde bu Pazartesi çok acele etmeyin, ay iyice kapandığı için şartlar ve koşullar elinizde olmayabilir, siz en iyi planlarınızı oluşturun.

Bu Pazartesi itibarıyla Venüs sizin burcunuza geçiyor. Kendinize daha fazla vakit ayıracağınız bir döneme giriyorsunuz. Kariyerinizde hızlı ve güzel gelişmeler oluşabilir. Kendi yapınıza uygun olarak isteklerinizin peşinden gidebilir, vaktinizi daha çok kendinize harcayabilirsiniz.

Pazartesiyi Salı’ya bağlayan gece yarısı oluşan yeniay maddi konularda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Kendi para kazanımlarınıza, cebinize giren parayla ilgilenecek ve yatırımlarınızı arttıracak işlerin önünüze geldiğini görecek ve harekete geçmekten korkmayacaksınız. Bu anlamda Perşembe ve Cuma gününün güzel ve şanslı etkilerini hayatınıza alabilirsiniz. Cuma günü beklenmedik yerlerden güzel şanslar ayağınıza gelecek.

Pazar günü itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. Mart başına kadar iletişimsel işlerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Satış, reklam, pazarlama işlerinizde yaratıcı ve sanatçı yönlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Yine bu dönemde yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi önemseyeceksiniz. Akrabalarınız, kardeşleriniz, yakın dostlarınızla bir olmak isteyebilir, kısa vadeli planlar içine girebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu hafta sizi ilgilendiren haftalardan birtanesi sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Girişimleriniz, atılımlarınız önem kazanıyor. Kendi isteklerinizi ön plana alacağınız ve işlerinizi başlatacağınız bir hafta.

Bu Pazartesi itibarıyla ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz, biraz yalnız olmaya, başınızı dinlemeye ihtiyaç duyacağınız bir döneme gireceksiniz. Kendi enerjinizi düşürmemek için bu dönemde planlı ve disiplinle çalışmalarda bulunmalısınız. Ruhsal çalışmalar, bilinçaltı çalışmaları, spiritüel alanda hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

Pazartesiyi Salıya bağlayan gece yarısında sizin burcunuzda bir Yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay sizin yeniayınız, kişisel adımlarınız, hayatınızla ilgili önemli kararlarınızı önünüzdeki 15 gün boyunca uygulayabilirsiniz. Hem görüntünüzle ilgili konularda, sağlıkta,işte, özel hayatta açılımlarınızı devreye sokun. Bu anlamda Perşembe ve Cuma günleri fırsatları yakalayabilirsiniz. Çevrenizden fırsatlar akacak. Organziasyonlardan yana şanslı olacak, fikirlerinizin insanlar tarafından desteklendiğini görecek ve şanslı etkiyi hayatınıza geçireceksiniz.

Pazar günü itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. Mart Başına kadar parasal konulara odaklanacaksınız. Kafanız bu alanda yaratıcı ama biraz kararsız çalışabilir. Yine de satış, ticaret alanlarınız aydınlanıyor. Güzel işler becereceksiniz. Kazançlarınız artabilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza geri planda yürüttüğünüz işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu Pazartesi daha kendinizle olmaya, yalnız kalmaya ve çalışmalarınızı bu şekilde yürütmeye ihtiyacınız olabilir.

Bu pazartesi itibarıyla arkadaşlarınızla olan iş ilişkileri devreye giriyor. İşlerinizdeki sorunları gidermek, yeni insanlarla tanışmak için etkili bir 3 hafta başlıyor. Sosyalliğiniz artabilir, diğer taraftan işlerinizi hallettikten sonra pillerinizi şarj etmek için kendi köşenize çekilebilirsiniz.

Yine bu Pazartesini salıya bağlayan gece yarısında oluşan Yeniayda yenilikler ve önemli girişimler için desteklenmeyeceksiniz. Bu Yeniay’ı plan yapmak, ruhsal çalışmalarınızı veya yurtdışı bağlantılı işlerinizi devreye sokmak için kullanabilirsiniz. Yine kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü kariyer ve iş alanlarınızda, aile ortamlarınızda kendinizi şanslı ve mutlu göreceksiniz. Karşınıza bir fırsat gelebilir. Bu fırsatı değerlendirmek için şartları birkaç kez gözden geçirmeniz gerekebilir.

Pazar günü itibarıyla Merkür Balık burcuna geçecek. Mart başına kadar iletişim becerileriniz yerine gelmeye başlıyor. Konuşmaktan, paylaşmaktan, fikirlerinizle dikkat çekmekten mutlu olabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bencilliğiniz yüksek olsa bile, yine de diğer insanlar için birşeyler yapmaktan geri durmayacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın