Ekstra Bilgiler

BOĞA BURCU 2019

BOĞA BURCU 2019 - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

DEĞİŞİMDE KARARLILIK ZAMANI!

 

2019 Yılında seyahatleriniz veya yolculuklarınız sorumluluk verici ve öğretici olabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe ve hukuk alanlarına ilginiz artacak. Geleceğinizi ilgilendirecek kararlarınızda yüksek düşünce ve fikirlerinizi kontrol etmeyi öğreneceksiniz, legal konularda mücadele ve sınırlamalarınızın da olacağını söylemeliyim. Bu yüzden başınızdan büyük işlere kalkışırsanız hukuksal sıkıntılar, eğitim zorlanmaları ve seyahat zorluklarıyla karşılaşmak söz konusu olabilir. Aynı zamanda uzaktaki akrabalarınızın hayatındaki sorumluluklar sizi de dolaylı olarak etkileyebilir. Partnerinizin kardeş ve akrabalarıyla olan ilişkilerinizde de sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Bu süreçte bakış açınızda dar görüşlü olmamaya çalışmalısınız. Ben her şekilde oldum düşüncesi size yanlış yaptırabilir. Satürn’den Güneş’inizin alacağı güzel açılarla attığınız adımların sizi desteklediğini ve geliştirdiğini göreceksiniz. Sorumlu, dikkatli ve düşünülerek atılan adımlar sizi büyütecek ve istediklerinizi karşınıza getirecek. Geleceğinizi oluşturuyorsunuz sevgili Boğalar, hazırlıklarınızı iyi tamamlayın.

 

2019 yılında başkalarının kaynaklarından en güzel şekilde faydalanabilirsiniz.  Maddi alanlarda, kredi, faiz, vergi, muhasebe alanlarınızda fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu süreçte beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize sorunlu ve çözümü zor olan daha önceden uğraştığınız bir miras geçebilir. Eşinizin veya partnerinizin parasal olarak hayatında da güzel gelişmeler yaşanabilir. Sigorta  ve vergi konularında şans sizden yana olacak. Eğer almanız gereken bir kredi veya borç varsa önemli tarihlere dikkat ederek bu yükümlülüğün altına girebilirsiniz. Bu sene birikimlerinizi, ortak kazanımlarınızı etkili bir şekilde değerlendirmelisiniz. Bu alanlarda cesur, atak olacak, enerjinizi yüksek tutacak, istediğiniz şans ve gelişimi sağlayacaksınız.

 

Bu yıl 20-28 Nisan doğumlu Boğalar, dramatik kişilik değişiklikleri, hayatlarının tam anlamıyla değişmesi, içlerindeki özgürlük ve farklılık isteğinin yoğunlaşmasıyla karşılaşabilirler. Değişik ve farklı olayların peşine düşmekten mutluluk duyabilirsiniz sevgili Boğalar… Eğer evliyseniz, sakin durmanız gereken bir süreç içinde olmanız gerekecek yoksa sevdiğiniz insanın sizi anlamasını zorlaştırabilirsiniz. Bu dönemde ortaya çıkan fikirler ve düşünceler çok işinize yarayabilir ama kalıcılığı çok uzun soluklu olmayacaktır. Bir anlamda hayatınızda aydınlamalar yaşayabilirsiniz.

 

05 Ocak itibarıyla seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, turizm, ithalat, ihracat, ticaret, hukuk alanlarınızda fikirlerinizi ve görüşlerinizi ortaya koyacaksınız. Bu alanlardan birinde çalışıyorsanız konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Bu konularda sorumluluklarınızla ilerlemeniz gerekirken 06 Ocak ta oluşan Parçalı Güneş tutulmasıyla bu saydığım konularda işlerinizi geliştirecek, kalıcı adımlarla ilerleyecek gücü üzerinizde bulabilirsiniz. Önemli açılımlar gerçekleşebilir.

21 Ocak’ta gerçekleşen Tam Ay tutulması son kez ev, yuva ve aile alanlarınızda önemli duygusal sonuçları ve konuları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönemde bir işinizde sorunlara açık olacaksınız ve bunun etkisini yuvanıza ve ailenize bu dönemde taşıma ihtimaliniz oluşabilir.

05 Mart’ta Merkür bu yılın ilk gerilemesine başlıyor. 28 Mart’a kadar arkadaşlarınızla, sosyal çevre iletişiminize dikkat etmelisiniz. Çevrenizle aranızda iletişim sıkıntıları oluşabilir. İşten elde edilen gelirlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Daha önceden tanıdığınız arkadaşlarınızla yapacağınız işlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Zaten bu işlerin üzerine düşün, yeni sıfırdan başlayacağınız bir iş parasal anlamda sizi desteklemeyecek.

21 Mart’ta oluşan Dolunay sağlığınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Kendinizi ve yapacaklarınızı bu dönemde fazla zorlamanız bel ve kalça bölgesi sorunlarına, böbrek sıkıntılarına yol açabilir.

10 Nisan’da Jüpiter gerilemeye başlıyor. Ortak parasal işlerinizde şimdiye kadar yakaladığınız ve karşınıza çıkan fırsatlarda yavaşlamalar, ağır ilerlemeler görülebilir. Bu dönemde farkındalığınızı arttırmalısınız. 10-13 Nisan’da güç çekişmelerine, ego savaşlarına açık görünüyorsunuz.

19 Nisan’da oluşan Dolunay iş koşullarınıza, günlük hayatınızın ritmine dikkat çekecek. Artık hayatınıza hizmet etmeyen insanlara, arkadaşlara, işlere bu Dolunayda veda edebilirsiniz. Aşırı kararsız ve başka insanları düşünen yapınızla yanınızda çalışan insanlara veya yanında çalıştığınız insanlara karşı fedakarlıklarınızın sonuçları karşınıza gelebilir.

18 Mayıs’ta oluşacak  Dolunay, özel hayatınıza ve ilişkilerinize odaklanmanızı sağlayacak. Partnerinizin hayatında duygusal konular ortaya çıkabilir, siz de bu konularla ilgilenebilirsiniz. Ya da özel hayatınızda alacağınız bir karar devrede olabilir. İlişkileriniz bu dolunayda gözle görülür bir şekilde öne geçiyor.

02 Temmuz’da gerçekleşen Güneş tutulması, iletişim alanlarınızı, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, network, lojistik, ulaşım işlerinizde hızlı  olayları ve açılımları hayatınıza taşıyabilir. Tam Güneş Tutulması ayrıca yakın çevrenizde oluşacak. Yakınınızda bulunan kişilerin, akraba, kardeş, kuzen, yakın dostlarınızın hayatındaki değişimlere tanık olabilirsiniz.

08 Temmuzda Merkür ev aile ve yuva alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 19 Temmuz’a kadar ailenizi ilgilendiren önemli kararlardan uzak durun. Ailenizdeki insanlarla iletişiminize dikkat edin. 19 Temmuz’dan 01 Ağustos’a kadar yakın çevrenizle olan iletişiminiz sorun yaratabilir.

19 Temmuz’dan- 01 Ağustos’ a kadar network sorunlarına açık olacaksınız. Randevularınıza, verdiğiniz sözlere iş hayatınıza dikkat edin. Sözleşmelerden uzak durun.

16 Temmuz’da gerçekleşen Parçalı Ay tutulması seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuk, ticaret, daha az tanıdığınız insanlarla yaptığınız işlerde krizleri ve sorunları karşınıza getirebilir. Önemli sorunlar önemli dönüşümler altına girmenize neden olacak.

11 Ağustos’ta Jüpiter’in düzelmesiyle beraber, ortak parasal konularda şans rüzgarını yeniden arkanıza alacaksınız.

08 Ekim itibarıyla venüs ün ilişkiler evinize girmesiyle beraber özel ilişkilerinize yoğunlaşacak, sevdiğiniz insanla bağlarınızı kuvvetlendirmek isteyeceksiniz. Hayatınızda bir insan varsa bu dönemde üzerine düşebilir, kıskançlık ve baskılarınızla onu yorabilirsiniz. Ortaklaşa atılacak adımlarda kuracağınız ilişkilerde biraz sakin olun, tutkulu davranışlarınız iyi gidecek olan işlerinizi zora sokabilir.

26 Kasımda parasal konularda alacağınız kararlar yeni açılımları karşınıza getirebilir. Bir miras, vergi veya kredi işinizde şanslı olacaksınız. Bu dönem sonrasında iş seyahatleriniz artabilir. İş hayatınızdan yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

02 Aralık itibarıyla Jüpiter seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, ticaret, medya, hukuk, geleceğinizi ilgilendirecek işler alanınıza giriyor. Bu alanlarda çok çalışarak, doğru adımlar atarak, çabalayarak ve sorumlulukla bir yıl boyunca size şanslar verecek.

12 Aralık’ta oluşan Dolunay zamanı elinize bir para geçebilir.  Ya da geçmesini umduğunuz bir paranın gecikmesi sinirlerinizi gerebilir. Her halükarda para alacak verecek dengesini iyi oturtmaya çalışmalısınız.

26 Aralık’ta oluşacak Parçalı Güneş tutulması seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, turizm, ithalat, ihracat, ticaret, hukuk alanlarınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın