Ekstra Bilgiler

17 – 23 Haziran Haftalık Burç Yorumları

17-haz-hande
Bu yazıyı paylaşın;

17 – 23 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilir ya da Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza Yay Burcunda oluşacak bir Dolunay’la başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Attığınız adımların karşılığını göreceğiniz bu Dolunay, önemli duygusal sonuçları karşınıza getirebilir. İnişler çıkışlar sizi ruhen yorsa bile bir seyahat, eğitim konusu veya iş fırsatı sizi mutlu edecek. Geleceğinizi etkileyecek işlerinizden önemli sonuçlar alabilirsiniz. Bu Dolunay’da inançlarınızın ve hayata bakış açınızın gerçekçiliğini net bir şekilde göreceksiniz. Doğru şekilde hareket ettiğiniz ve gerçekçi davrandığınız müddetçe destekleneceksiniz. Hayalkırıklıkları, sorunlar devrede olursa inandığınız şeyleri, bakış açınızı bir kez daha kontrol edin ve hatanızı bulmaya çalışın.

Diğer taraftan bu hafta çok yoğun etkilere sahip. Salı, Çarşamba ve Perşembe günlerine dikkat edin. Ev ve ailevi konularda çabuk harekete geçme ve hızlı adımlar devrede olabilir. Ailenize ve sizi sevenlere karşı diliniz sert olabilir. Alıngan yapınız ön planda olacak. Tepkisel davranabilirsiniz. Aile içerisinde sürtüşmelere açık olacaksınız. Aile ortamlarınızda bazı düşüncelerinize saplanıp kalabilir, olayların içinde olumlu tarafı görmekte zorlanabilirsiniz. Aile yaşantınıza veya aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgili konulara algınızı çevirebilirsiniz.

Cuma günü Güneş, Yengeç Burcuna geçiyor. Ev ve aile bir ay boyunca üzerine düşeceğiniz alanlar olacak sevgili Koçlar. Kendinizi, durumunuzu, yuvanızı, sevdiklerinizle bağlarınızı yeniden gözden geçirecek, ailevi ortamlarda kendinizi ortaya koyacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Yeni haftaya Yay Burcu’nda oluşsak Dolunay ile başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu Dolunay maddi konularla ilgili olayları karşınıza getirebilir. Yeniay sonrası aldığınız kararların sonuçlarını göreceğiniz bir dönem. Parasal işlerinizde uzun zamandır beklediğiniz sonuçların bu dolunayda karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Sorunlarınız varsa hızlı bir şekilde çözüm üretebileceksiniz. Sosyal çevreniz için yaptığınız birtakım harcamalar ya da arkadaşlarınızla girişeceğiniz bazı işlere dikkat etmelisiniz. Çevrenizle beraber giriştiğiniz paraya dayalı işlerinizde bazı sorunlar ve hayalkırıklıklarına açık olabilirsiniz.

Bu hafta yoğun gezegen geçişleri olacak. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri algınızı ve enerjinizi yakın çevrenizdeki insanlara yönlendireceksiniz. Girişimlerinizle ilgili konular hızlanabilir. Alıngan ve çabuk tepki veren tavırlar içine girebilirsiniz. Bazı fikirlerinizin kabul görmemesiyle şüphe içine düşebilirsiniz. Tehlikeli yerlerden ve durumlardan perşembe günü uzak durmaya özen gösterin.

Cuma günü Güneş burç değiştirecek ve yakın çevre konuları devrede olacak. Hareketli birtakım aktiviteler içerisine girmek önem kazanacak. İletişiminiz hızlanırken ailevi konularda çok şey öğrenebilirsiniz. Alınganlıklardan uzak durun.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza karşıt burcunuzda oluşacak bir Dolunay ile merhaba diyeceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hayatınızla ilgili aldığınız yeni kararlara, uygulamalara ilişki içinde olduğunuz insanların nasıl tepki verdiğini, destek verip vermediğini bu dolunayla beraber görebilirsiniz. Yine özel hayatınızı, sevdiğiniz insanın yaşamını etkileyecek önemli duygusal kararlar bu dolunayda devrede olabilir. Ortaklı ilişkileriniz ve özel hayatınızdan yana şans ve fırsatların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Kendinizi özel ve birebir ilişkilerinizde mutlu ve şanslı bulacaksınız.

Fakat  fikir ayrılığı yaşadığınız insanlarla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizin inanç ve fikirlerini savunurken dikkatli olun. Sevdiğinizle, onun ailesiyle, ortağınızın ailesiyle türlü anlaşmazlıklar karşınıza gelebilir.

Salı günü agresif ve sert tutumlar içerisinde olabilirsiniz, bu hafta yoğun ve zor gezegen etkileşimleri devrede olacak. Parasal konularda çabuk tepkiler vermeye yatkın olabilir, işlerinizi bu alanlarda hızlandırmak isteyebilirsiniz. Bir para engeli, sorumluluğu çabuk şüphe duymanıza, sert konuşmalara, tepkilere neden olabilir. Bu dönemde sevdiğiniz insanla para harcamaları ve hesabı üzerine tartışmalardan ve güç çekişmelerinden kaçının. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri parasal işlerinizde dikkatli olun.

Cuma günü itibarıyla 1 ay boyunca maddi konularda kendinizi göstereceksiniz. Kendinizi güvende hissetmek önemli olacak. Bu yüzden neler yapabileceğinize, parasal işlerinize, yatırımlarınıza odaklanabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Pazartesi günü oluşan Dolunay ile haftanız başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu Dolunay iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda hızlı gelişmeleri ve duygusal kararları karşınıza getirebilir. İşle ilgili konularda karşınıza fırsatlar çıkabilir. Kendinizi mutlu, şanslı ve iyimser hissedebilirsiniz. Yine Dolunay zamanı yediğinize ve içtiğinize dikkat edin. Günlük hayatınızda önemli kararlar alabilir, diyete başlayabilir, beslenme şeklinizde değişikliklerde bulunabilirsiniz.

Haftasonundan aldığınız etkilerle, bu hafta da iş alanlarınızda aşırı iyimserlik ve başka insanlara kolayca kapılma gibi etkileriniz yüksek. Yabancı insanlarla yapacağınız işlerde, gelecek planlarınızda, gerçekçilikten uzaklaşmayın. Yine yüksek eğitime dayalı konularda bazı sorunlar oluşabilir.

Bu hafta yoğun ve zor gezegen etkileşimleri sizi zorlayabilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri dikkatli olmalısınız. Özel hayatınızdaki insanla sorunlarını gidermek istiyor olabilirsiniz. Algınızı kendinize çevirmelisiniz. Yapacağınız işlere odaklanmalısınız. Vereceğiniz sinirli tepkiler etrafınızdaki insanları şaşırtabilir. Karşı tarafla özel ilişkilerinizde orta yolu bulmakta zorlanabilirsiniz. Birbirinizi zorlamaktan, didişmekten, ego savaşlarından, inatçılıktan, şiddetten özellikle kaçının. Bu anlamda Perşembe günü enerjiniz zorlanabilir. Bu etkiler sadece özel hayatınızı değil, ortaklıklarınız varsa onlarla olan durumunuzu da kapsayabilir. Kısacası hayatınızı paylaştığınız insanlarla ilişkilerinize bu hafta dikkat edin.

Cuma gününden sonra Güneş sizin burcunuza geçecek. Kendinize güveninizin geldiği, sağlıklı bir dönem içine girmiş olacaksınız. Güçleniyorsunuz. Artık yaptığınız işlerde kendinizi göstermek isteyecek, kendinize zaman harcayacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Haftaya Yay Burcunda oluşacak bir Dolunay ile giriş yapacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu Dolunay ile beraber aşk hayatınız hareketlenebilir. Sosyal çevrenizde tanıştırıldığınız bir insanla aşka yelken açabilirsiniz. Keyfiniz yerinde olacak ama durumları çok abartmayın. Yine bir bebek haberi gündeminizi meşgul edebilir. 03 Haziran’da oluşan Yeniay sonrası elinize geçen şans ve fırsatların neye dönüştüğünü bu Dolunayla göreceksiniz. Sanatsal alanlarda, yaratıcılık gerektiren işlerinizde, eğitim ayağında, risk içeren girişimlerinizde  güzel açılımlar karşınıza gelebilir. Çocuğunuzun hayatıyla ilgili önemli konular hayatınızda yer alabilir. Sezgileriniz devrede olacak.

Bu hafta yoğun ve zor gezegen etkileşimleri sizi zorlayabilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri dikkatli olmalısınız. Geri planda durduğunuz ve olayları gözünüzde büyüttüğünüz bir dönemdesiniz. Ruh sağlığınıza ve fiziki sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Duygu iniş çıkışlarınız çok yüksek olacak. Geçmişten gelen konular, çözemediğiniz duygular çabuk tepki vermenize ve anlık patlamalar yaşamanıza neden olabilir.  Sakin olmaya özen göstermelisiniz. Kalabalıklar içerisinde olmak istemeyeceksiniz buna rağmen aktiviteler ve olaylara davet edilecek, yalnız bırakılmayacaksınız. Başka insanların sorunları da sizi yorabilir. Dengeyi sağlamaya çalışmalısınız. Perşembe günü enerjinizi iyi kullanın. Sağlığınızda ve iş alanlarınızda bozulmalar oluşabilir. İstediğiniz sonuçları yaratmaktan ve almaktan uzak olacaksınız. Şartları çok zorlamayın.

Cuma günü itibarıyla biraz kendi köşenize çekilmeli, olayları gözden geçirmelisiniz. Yorulmuş olabilirsiniz şimdi dinlenmenin ve plan yapmanın zamanı sevgili Aslanlar. 1 ay boyunca büyük girişimlerden kaçının.


BasakBaşak Burcu:

Haftanızda ailevi alanda oluşacak bir Dolunay ile merhaba diyeceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ev ve aile konularıyla daha fazla ilgili olacaksınız. Aile büyüklerinizin hayatında güzel gelişmeler oluşabilir ve siz onlarla bunu kutlayabilirsiniz. 3 Haziran’da oluşan Yeniay hem aile alanınızda, hem toplum önü çalışmalarınızda, hem de kariyerinizde bazı hızlı gelişmeleri karşınıza getirmiş ve siz de önemli kararlar almış olabilirsiniz. Şimdi  Dolunay’da bu gelişmelerin hayatınıza nasıl yansıdığını göreceksiniz. Önemli şans ve fırsatlar devrede olabilir.

Yalnız haftasonundan aldığınız etkilerle ikili ilişkiler ve özel hayat alanında hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın veya insanların sizinle aynı fikir ve inançta olmadığını görebilirsiniz Kafanızda kurduğunuz planlarla gerçekte yaşananlar örtüşmeyebilir.

Diğer taraftan evliyseniz ve çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konularda eşinizden güzel destekler göreceksiniz. Bu hafta yoğun ve zor gezegen etkileşimleri sizi zorlayabilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri dikkatli olmalısınız. Sosyal çevre ve bulunduğunuz ortamlar önemli olacak. Beklenmedik birtakım konularda kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda davranışlarınız, özel hayatınız ve konuşmalarınızdan kaynaklı olarak sorunlar görülebilir. Güç çekişmelerinden, inatçılıktan kaçının. Çarşamba ve Perşembe günleri şüpheleriniz artabilir ve baskı kurarak bazı ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. Özel hayatınıza ve sosyal çevre ilişkilerinize dikkat edin, bu dönem hayattan alacağınız keyif biraz düşük olabilir.

Cuma günü itibarıyla sosyal çevrenize ve arkadaşlıklarınıza daha fazla önem vereceksiniz. Kendinizi arkadaş ortamlarınızda gösterecek, onlarla daha fazla zaman geçireceksiniz. Aktiviteler, davetler, organizasyonlar hızlanıyor.


TeraziTerazi Burcu:

Dolunay etkisi ve yakın çevrenizdeki konularla haftanız başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu dolunayda yakın çevrenizde olup biten konularla daha ilgili olacaksınız. Sosyal medya, iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, radyo, televizyon ve yayıncılığa dair işleriniz varsa sonuçlarını alabilirsiniz. Uzun vadeli girişimlerinizle ilgili konularda güzel sonuçlar alacaksınız. Bazı ilişkilerinizi sonlandıracak, bazılarını ise daha farklı devam ettirmek isteyeceksiniz.

Bu hafta Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri göz önünde olacağınız yerlerde, kariyer ve iş alanlarınızda söylediklerinize dikkat etmelisiniz. Hırsınızı, enerjinizi insanlar üzerinde doğru kullanmaya çalışmalısınız. Şiddetten, ters tepkilerden uzak durun. Göz önünde olacağınız yerlerde dikkatli olmalısınız.

Gezegen etkileşimleri yoğun ve zor olduğu için çabuk harekete geçme isteğiniz, fikirlerinizi hayata dökme arzunuz yüksek olabilir. Alınganlıklar ve tepkiler devrede olabilir. Tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Ailevi konularda ve iş alanlarınızda çekişmeler yaşanabilir. Aile hayatınızın sorumlulukları yüzünden kariyerinizde istediğiniz işleri yapamayabilirsiniz.

Cuma günü Güneş, Yengeç Burcuna geçiyor. Kariyeriniz, hedef ve amaçlarınız ile ailevi konulara daha fazla önem vereceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz. Algınızı buraya yönlendirecek ve işinizle ilgili olmak isteyeceksiniz. Kendinizi göstermek ve onay almak önemli olacak. Temmuz ayında bu alandaki tutulmalar sizi sınayacak, önemli açılımlar sağlayacak. Bu dönmede tatilinizi çok uzatmayın zira iş ve kariyer oluşumlarınız istediğiniz gibi şekillenebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza maddi alanda oluşacak bir dolunay etkisi ile başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu Dolunay elinize bir para geçmesine sebep olabilir. Maddi konularda birtakım stratejiler geliştirip bunlara uyduysanız sonuçlarını bu Dolunay ile beraber görebilirsiniz. En iyisi bu dolunayda karşınıza gelecek olan para fırsatlarınızın bir kısmını sağlam bir yatırıma dönüştürmek, zira şansınız kuvvetli.

Bu hafta yoğun ve zor gezegen etkileşimleri herkes gibi sizi de zorlayabilir. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri dikkatli olmalısınız. Büyük işleriniz varsa yanılma, yanılsama, aldanma ihtimaline karşı risk almamaya özen gösterin. Anlık kararlar alıp uygulamanız ve sonucunda kayıplar yaşamanız söz konusu olabilir. Bu hafta seyahatlere ve eğitimsel konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu alanlarda engeller ve sorunlar oluşabilir. Sıkıntı yaşadığınız kişilerle inatlaşmamanız gereken bir dönem sevgili Akrepler. Enerjinizi dış ortamlarda harcarken dikkatli olun. Sert ve dikbaşlı söylemleriniz, hareketleriniz bazı olumsuzlukları hayatınıza çekebilir. Başkalarıyla sürtüşmelerden, ego savaşlarından uzak durmalısınız. Bu dönemde siz kendi doğrularınızın peşinden giderken etrafınızdan onay almaya, şov yapmaya kalkışmayın.

Cuma günü Güneş, Yengeç Burcu’na geçecek. Sizi daha az tanıyan insanlarla olan işbirlikleri için güzel bir döngü başlıyor. Seyahatler, iş koşturmaları, görüşmeleri, farklı ve değişik yerlerde bulunma isteğinize kulak vereceksiniz. Bu dönemi kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar için kullanmalısınız.


YayYay Burcu:

Haftaya sizin burcunuzda oluşacak bir Dolunay ile başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu Dolunayda 03 Haziran’da başlattığınız işlerinizin, ikili ilişkiler ve özel hayat alanında yaşadığınız olayların sonuçlarını göreceksiniz. Şanslı ve iyimser duygularla hareket edeceksiniz. Duygu iniş çıkışlarınız, sezgileriniz tavan yapabilir.

Bu dönem ailevi konuları fazla abartmamalısınız. Ev ve aile hayatınızdaki bir insandan beklediğiniz desteği görememiş olabilirsiniz. Evinizle, yuvanızla ilgili birtakım belirsizlikler, aksilikler, sıkıntılar karşınıza çıkabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizden ziyade mantığınızla hareket etmek önemli olmalı. Birtakım masraflarve harcamalar devrede olabilir. Bu hafta Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri dikkatli olun. Parasal konularda harcamalarınız yüksek olabilir, sinirlenebilir, ters konuşmalara girebilirsiniz. Olumsuz olmadan, kafanızı maddi konulara çok fazla takmadan, kendinizi sakinleştirerek hayatın güzel yönlerine odaklanın. Tehlikeli yerlerden, insanlardan uzak durun. Bu dönemde ruhsal çalışmalarla ilgilenmek doğru olabilir. Hayatın size göstereceklerine kucak açmalı, şükretmelisiniz!

Cuma gününden sonra gizemli konulara, hayatın çalışan dinamiklerine ilginiz artabilir. Ortak parasal konularla da ilgilenmek isteyebilirsiniz. Vergi, stopaj, sigorta ödemeleri, banka ve faiz konularında kendinizi ortaya koyacaksınız. Parasal işlerinizde daha güvenli hareket edeceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftaya Yay Burcu’nda oluşan bir Dolunay ile başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu Dolunay sizin kadersel alanınızda oluşacak. Sizinle uğraşan bir insan ortaya çıkabilir. Bu yüzden karşılaşacağınız olaylarda sakinliğinizi korumalısınız. Geri planda durup olaylara dışarıdan bakmanız gereken bir Dolunay yaşayacaksınız. Yalnız kalmak ve her şeyi gözden geçirmek anlamında şanslı olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumluluklar sizi bunaltmış olabilir. Uzaktan beklediğiniz bir haber varsa, yurtdışı bağlantılı, yabancılarla ilgili işleriniz varsa bu alanlarda güzel haberler gelme olasılığı yüksek görünüyor. Partnerinizin, eşinizin iş hayatında da hızlı gelişmeler oluşabilir. Diğer taraftan yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda birtakım sorunlara dikkat edin. İletişimsel konularda biraz daha gerçekçi davranmalısınız. Gücünüzü oraya koymaya çalışmalısınız. Gerçekçi ve çalışarak adımlar atarsanız hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz an meselesi.

Dedim ya, güzel gelişmeler var ama Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri en çok ortaklık ve ikili ilişkilerde sorun yaşayacaksınız. Kendi işinize odaklanmanız, fazla ciddi olmanız, sizden anlayış ve ilgi bekleyen partnerinizi kızdırabilir. Kavgalardan, güç çekişmelerinden, özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde ego savaşlarından kaçınmalısınız. Karşı tarafın alınganlık yaptığı durumlarda anlayışlı davranmalısınız. Şiddetten, kavgadan, gürültüden uzak durun.

Cuma günü özel hayat ve ikili ilişkiler önem kazanmaya başlayacak. Bu hafta yaşayacaklarınızdan sonra hayata daha farklı bakabilirsiniz. İlişkilerinizi yeniden yapılandıracaksınız. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın istekleri ve beklentilerine göre hareket edebilir, ortaklı işlerinizde ortağınızın girişimlerine ve hayatına önem gösterebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşında sosyal çevre ve arkadaşlık alanınızda bir Dolunay gerçekleşiyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Aşk, çocuk, eğlence, eğitim ve sanatsal alanda başlattığınız işleriniz varsa karşılığını göreceğiniz bir dönem olacak. Organizasyon ve etkinlikler hayatınızda hızlanabilir. Bu hızlanma size şanslı işler ve oluşumlar getirebilir. Geleceğinize daha umutla bakabilirsiniz yalnız yeni işlerde, arkadaşlarınızla beraber girişeceğiniz projelerde, organizasyon işlerinde maddi konulara dikkat edin.. Parasal konuları ve yapacaklarınızı iyice konuşun ve netleştirin yoksa hayalkırıklıklarınız yüksek olabilir. Gerçekçilikten uzaklaşmayın.

Bu aralar Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri iş ve günlük hayatınızın rutinine dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlıkla ilgili konu ve olaylar bu hafta sizi yorabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermeye çalışın. Yalnız kalmak istediğiniz bir dönem olacak ancak sosyal çevre yoğunluğunuz buna izin vermeyecek. İş alanlarınızda beraber çalıştığınız insanlara karşı konuşmalarınızda sinirli ve agresif olabilirsiniz, hırslanabilirsiniz. Takıntılı davranmayın, bu dönemde söylenen herşey kafanıza takılabilir. Ters ve şiddetli olaylar yaşayabilir kendinizi olmadık durumlar içinde bulabilirsiniz. Bu döneme denk gelen önemli işleriniz varsa engellendiğinizi görebilirsiniz. Sakin olun ve hayatın akışına güvenin.

Cuma gününden sonra işleriniz ve yapacaklarınız önem kazanıyor. İşlerinizin üzerine düşebilir, düzeninizi yeniden oluşturabilirsiniz. Sağlığınıza önem vermeniz gerektiğini görecek ve bunu yapacaksınız.


BalikBalık Burcu:

Haftaya hedefleriniz, kariyeriniz ve ailevi alanda oluşacak bir Dolunay ile giriş yapıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu alanlarda önemli fırsatlar devrede olabilir. İş ve kariyer alanlarınızda istediğiniz çıkışları sağlayacaksınız. 03 Haziran’daki Yeniay’da attığınız adımların karşılığını hem sosyal yaşamınıza, hem ailevi ortamlara hem de işe nasıl yansıdığını net bir şekilde göreceksiniz. Dolunay zamanlarında dengede olmak çok önemlidir. Keyifli fırsatların hayatınızda olduğunu göreceksiniz ama aile tarafınızı ihmal etmeyin.

Diğer yandan bu hafta inançlarınız ve arkasında durduğunuz konularla ilgili olarak tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Konuştuğunuz yerlere dikkat edin. Bazı önemli adımlarınızda, sizi destekleyen veya iş kapısı aralayan insanlarla konuşmalarınızda  hayalkırıklıklarına ve skandallara açık olabilirsiniz. Yanlış iyimserlikler hızlı gelişmeleri, aşırı riskleri karşınıza getirebilir. Yine de abartmazsanız, uğraştığınız ve çalıştığınız alanlarda istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir. Başkalarına bel bağlamayın, kendinize ve yapacaklarınıza güvenin.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri  çocuğunuz varsa onunla ilişkilerinize veya beraber olduğunuz insanla olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekecek. Sosyal çevrenizle özel hayatınız arasında olan dengesizlikler ruhsal durumunuzu bozabilir. Hırsınızı sevdiklerinizden çıkarmayın. Olumsuzlukları onlara yansıtmayın. Salı, Çarşamba ve Perşembe günü göküyüzü oldukça hareketli ve zorlayıcı açılara sahip. Perşembe günü fiziksel anlamda kendinizi fazla zorlamamalısınız.

Cuma günü itibarıyla aşk hayatınız ön plana çıkacak. Artık daha fazla, eğlenceli konu ve olaylar içinde kendinizi tanımlamak isteyeceksiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artacak, aşk hayatınız önem kazanacak. Flörtleriniz, hoşlandığınız insan devreye girmeye başlıyor. Eğer evliyseniz sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız organizasyonlar ve planlara daha fazla vaktinizi ayıracaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

4 Yorumlar

 • Cevaplamak
  Nesrin Çetinel
  09:06'de Haziran 17, 2019

  teşekkürler <3

 • Cevaplamak
  Ebru Can
  17:40'de Haziran 30, 2019

  Merhaba Hande hanım, ben ebru can.13 mayıs 1962 doğumluyum, Sırbistanın yeni pazar şehrinde sabah saat 10 iş 11 arası doğdum 6 yaşında iken türkiye ye geldik. Sorum şu boğa burcu olduğumu biliyorum fakat yükselen burcum nedir bilmiyorum. Burcumla ilgili parasal durumum şans durumum ve sağlık durumumla ilgili ve burcun tüm detaylarıyla alakaı bilgi verirseniz çok sevinirim. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden size çok teşekkür ederim 😘😘😘

 • Cevaplamak
  Melike
  12:03'de Temmuz 2, 2019

  20/02/1985kahramanmaraş doğumluyum yükselen burcumu ve ay burcumu merak ediyorum 🤗

 • Cevaplamak
  Melike
  12:05'de Temmuz 2, 2019

  20/02/1985 Kahramanmaraş 00.30 yükselen ve ay burcumu merak ediyorum🤗

Bir Cevap bırakın