Ekstra Bilgiler

YENGEÇ BURCU 2019

YENGEÇ BURCU 2019 - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

ÇALIŞARAK BÜYÜME ZAMANI!

 

Bu yıl da Satürnden aldığınız etkilerle evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz devam ediyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Evliyseniz yeni sorumluluklar alabilir, ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Evliliklerinizin gerçek bir temel üzerine kurulu olup olmadığı, partnerinize ne kadar dürüst olup olmadığınız,  kendinize sormanız gereken soruların başında geliyor. Gerçekte bir ilişkiden neler beklediğiniz, karşılığında ne aldığınız ve verdiğiniz bu süreçte önem kazanacak.

 

Bekarsanız ilişkilerinizin sorumluluklarını üstlenmek ve ciddi bir platforma taşımak için uğraşabilirsiniz. Belki de evlilikten korkuyordunuz ve şu ana kadar kaçtınız ama bu yıl sorumluluk almaya açık olacak ve evlilik kararını düşünmeye başlayacaksınız.

 

2019 yılında yaptıklarınızın karşılığını görecek, ne kadar çalıştıysanız o kadar mahsül alacaksınız. Kendinizi göstermek istiyorsunuz. Başkalarına hizmet etmek, iş değiştirmek, yeni bir işe başlamak, yeni projelere dahil olmak ve kendinize uygun işi seçmek bu yıl fazlasıyla kolay olacak. İşsiz kalmayacak, kendinizi meşgul etmenin, yeni iş fırsatlarını hayatınıza katmanın yollarını bulacaksınız. Beraber çalışacağınız insanların hayatında güzel değişimler ve fırsatlar oluşabilir. Yanınızda çalıştırdığınız veya çalıştıracağınız insanların da hayatında güzel gelişmeler olabilir. Beraber iş yapmaktan mutluluk duyabilir, cesur adımlar atabilirsiniz. Kısacası insanlarla beraber çalışmaktan korkmayacak hatta zevk alacaksınız. Bu sene yerinizde durmayın sevgili Yengeçler.

 

02-14 Temmuz arasında doğan Yengeçler, bu sene zorlanabilirler. Karşıt açıda bulunan Satürn onların otorite ve erkek figürleriyle, patronlarıyla, eşleriyle veya  babalarıyla çeşitli sıkıntılar yaşamasına neden olabilir. 10 Nisan- 11 Ağustos arasında sağlıkları zorlanabilir. Eğer bu tarihler arasında doğduysanız bu sene üzerinizdeki değişimlere açık olmalı, olumsuzluklar karşısında hemen demoralize olmamalı ve hayat size karşıymış gibi bir izlenime kapılmamalısınız.

 

Bu sene sağlığınızdan yana sıkıntılarınız pek olmayacak sevgili Yengeçler. Yine de beslenme alışkanlıklarınızda değişiklikler yapmalısınız. Jüpiter’in sağlık alanlarınızda dolaşıyor olması, kilo almanızı kolaylaştırabilir. Bunun için egzersizlerinizi arttırın ve sağlıklı bir beslenme programı oluşturun. Karaciğer, damar içi yağlanmalarına karşı dikkatli olun. Jüpiter’in gerilediği zamanlarda 10 nisan- 11 Ağustos arasında sağlığınıza gereken özeni gösterin.

06 Ocak’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması, önemli bir ilişkinin sorumluluğunu üstlenmenize neden olabilir. Bu sizi değiştirecek ve dönüştürecek bir ilişki olabilir. Evliliğinizle ilgili önemli kararlar, hızlı ve sorumlu adımlar atılabilir. Ortaklaşa yapmak istediğiniz işlerinizde sorumlulukla, disiplin ve baskıyla önemli açılımlar ve sonuçlar elde edebilirsiniz. Büyük babanız yaşıyorsa bu dönemde onun sağlığıyla ve günlük hayatındaki sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Ani ve zorunlu bir taşınma gündeme gelebilir.

21 Ocak’taki Tam Ay Tutulmasında maddi konularda önemli açılımlar karşınıza gelebilir. Parasal konularda bazı zorlanmalarla karşılaştıysanız bu tutulma zamanı elinize para geçebilir veya cebinize giren parayla daha fazla ilgili olabilirsiniz. Yine bu tutulma zamanında beraber iş yaptığınız insanlara ve kurumlara dikkat edin, ilişkilerinizde yanılgılara açık olacaksınız.

05 Mart’ta bu yılın ilk gerilemesine başlayan Merkür, geleceğinize yönelik işlerinizde, yabancılarla yapılacak olan işlerde, seyahat ve eğitim alanlarınızda bazı sıkıntı ve sorunları sü üstüne çıkartabilir. 28 Mart’a kadar büyük imzalardan ve anlaşmalardan kaçınmalısınız.

31 Mart’tan sonra enerjinizi doğru kullanmanız gerekecek. Kariyer ve iş ilerlemelerinizde mücadelelerinizi daha derinden ve gizliden yapmanız gerekebilir, enerjinizi düzgün kullanmakta zorlanabilirsiniz. Anlık duygu çıkışları ve öfke patlamalarından uzak durun.

05 Nisan’dan sonraki 15 gün boyunca kariyerinizde güzel ilerlemeler elde edebilir, iş başlangıçlarınızı etkinleştirebilirsiniz. 07-12-14 Nisan’ı bir kenara not edin. Bu günlerden alacağınız doğru enerjiyle bu dönemlerde atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

10 Nisan’da Jüpiter geriliyor. İş, hizmet alanlarınızda karşınıza gelen fırsatlarda yavaşlamalar ve gecikmeler oluşabilir. Bu dönemde  fırsatları ne yönden ele aldığınız ve neler yaptığınızı görecek ve buna göre kararlarınızda değişiklikler yapacaksınız.

16 Mayıs’tan sonra enerjinizi ailevi konulara, özel hayatınıza, mahremiyetinize ayıracaksınız. Bu dönemde sosyal ortamlarda alınganlıklardan uzak durun. 16-17-18 Mayıs aşk hayatınızda kalıcı adımlar atılabilir. Bu dönemde karşınıza gelen bir ilişki uzun soluklu ve ciddi olacak.

Temmuz ayında özel hayatınızı etkileyecek 2 adet tutulma yaşayacaksınız sevgili Yengeçler. Bu ay ilişkilerinize ve onun gerekliliklerine ekstra özen göstermelisiniz. Alınganlıklarınız ay başında yoğun olabilir.

02 Temmuz’da oluşan Tam Güneş Tutulması, hayatınızda, fiziki görüntünüzde önemli değişimleri, beklenmedik ve ani olayları karşınıza getirebilir. Önemli kararlar alacak ve özel hayat sorumluluklarınızı çok da önemsemeyeceksiniz. Bu da ilişkinizde sorunları daha da görünür yapabilir. Özellikle 02 Temmuz ( +,- 3 gün) civarında doğduysanız hayatınızı değiştirecek, sizi öne çıkartacak yeni oluşumlara hazır olmalısınız.

08 Temmuz’da Merkür para alanlarınızda gerileyecek. 19 Temmuz’a kadar büyük paralar harcamayın, ticari girişimde bulunmayın. 19 Temmuz- 01 Ağustos arası merkür sizin burcunuzda gerileyecek. Yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Ağzınızdan çıkacak sözcüklere dikkat edin. 25 Temmuz’da durumları toparlamanın bir yolunu bulabilirsiniz.

28 eylül’le beraber aileniz, eviniz ve yuvanızla ilgili konuları başlatabilirsiniz. Önemli ve yeni kararlarınızı bu yeniayla beraber almalısınız. Ev değişimi, satın alınması gibi durumlarda uzun soluklu ve kalıcı adımlar atılabilir.

31 Ekim’de Merkür aşk evinizde gerilemeye başlıyor. 20 Kasım’a kadar geçmiş aşk meseleleri yeniden karşınıza dikilebilir. Geçmişten insanlardan haber alabilirsiniz. Hayatınızdaki insanla veya varsa çocuğunuzla olan  iletişiminize bu dönemde dikkat etmelisiniz.

26 Kasım’da oluşan yeniay iş alanlarınızda hızlı kararlarınızı uygulamanız için size göz kırpacak. Yeni bir işe başlayabilir, iş başvurusunda bulunabilir, iş sahibiyseniz eleman alımlarınızı başlatabilir, yeni bir projeye hayat verebilirsiniz.

Yılın son ayında hemen 02 Aralık’ta Jüpiter Oğlak burcuna geçiyor. İlişki alanlarınıza geçen Jüpiter ikili ilişkileriniz, ortaklı işlerinizde çalışmalarınızı hızlandırabilir, sabırla, onurla, çok çalışarak bu alanlarda  güzel sonuçlar elde edecek, karşı cinsten beklentilerinizi gözden geçirerek, abartılı yönlerinizden uzaklaşacaksınız. 03-08 Aralık aşk hayatınızda keyfiniz yerinde.

26 Aralık’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması, özel hayatınızda, ilişkilerinizde, ortaklı adım atacağınız işlerinizde hızlı başlangıç ve kararları karşınıza getirebilir. Bir gün sonra jüpiterle kavuşum halinde olan güneş’in etkisiyle özel ilişkilerinizde şanslı açılımlar oluşabilir. Bu oluşumlar çabalamadan, uğraşmadan karşınıza gelmeyecek sevgili Yengeçler. Meselelere daha soğukkanlı ve pratik yöntemler geliştirmelisiniz. Başka bir yere, ülkeye taşınmayla ilgili konularda hareketlenebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın