Ekstra Bilgiler

AKREP BURCU 2019

AKREP BURCU 2019 - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

KAZANÇLARLA GELİŞME ZAMANI!

2019 yılında satış, reklam, pazarlama, bilişim, basın yayın, teknoloji, ulaşım, iletişim işlerinizde önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Bu alanlarınızda kontrollü ve biraz da sistemli ilerlemek önemli olacak. Eğer sorumluluklarınızı iyi üstlenir, disiplinli bir şekilde girişimlerinizi gerçekleştirirseniz bu sene sizi kimse tutamaz sevgili Akrepler.

Bu süreçte yakın çevre sorumluluklarınız sizi biraz olsun bunaltabilir. Akraba veya kardeşlerinizin hayatındaki dönüşümler ve testler yüzünden hayatı biraz daha dar algılamanız mümkün. Hatta yakın çevrenizde bulunan insanlarla aranıza mesafe koyabilir, insanların sizi yorduğunu düşünebilirsiniz.

Diğer yandan  bu yıl parasal konularda şansı yakalayacaksınız. Parasal anlamda çok güzel şanslara ve fırsatlara sahip olacaksınız. Bir ev almak veya mal, mülk sahibi olmak, para biriktirmek veya harcamak  bu yıl her zamankinden daha cazip görünebilir.  Maddi konularda cesur, iyimser ve açık yüreklilikle ilerleyebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerden, yabancılarla yapılacak işbriliklerinden, turizm, medya, eğitim alanlarından yana büyük kazançlar ve ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Riskli girişimlerden Ocak ortası, Haziran ortaları ve eylül sonuna doğru  uzak durun. Gerçekçilikten uzaklaşmayın.

06 Ocak’ta gerçekleşen Parçalı Güneş tutulması yakın çevrenizde, akraba, kardeş, abi, abla, kuzen veya komşularınızın hayatında önemli sorumlulukları, bazı olayların sonlanmasını karşınıza getirebilir.

21 Ocak’ta oluşan Tam ay tutulması, kariyerinizde ve iş alanlarınızda, toplumsal statünüzde önemli ve beklenmedik değişimleri ve olayları karşınıza getirebilir. Kariyerinizde bir üst noktaya geçebilir ve değişik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yine tutulma zamanı bazı işlerinizde sorunlar ve engeller görülebilir. İşinizin başındaki insanlarla bu dönemde bağlantılarınıza dikkat edin. Parasal konularda kandırılmalar ve aldanmalarda cabası. Bu tarihte dikkatli olmalısınız.

10 Şubat’tan sonra aşk hayatınıza ilginiz artıyor. İletişiminizi özel hayatınızda ve aşkta ortaya koyabilir, hoşlandığınız biri varsa ona açılabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artarken, hobilerinize ve keyfinize daha çok vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

05 Mart’ta Merkür geriliyor. Özel alanınızda gerilemeye başlayacak olan Merkür, sevdiğiniz insanla, hoşlandığınız kişiyle, çocuğunuzla olan iletişiminizde zorlanmaları, sıkıntı ve aksilikleri karşınıza getirebilir. İstikrarı sağlamanız zor olabilir. Yakın çevrenizden duyacağınız bazı konuşmalar özel hayatınızdaki insanı zorlamanıza neden olabilir. Eski ilişkiler, konuşmalar ve sorunlar 28 Mart’a kadar uğraşacağınız konulardan olacak. Eski sorunları halletmeden yeni adımlar atmamalısınız.

06 Mart’ta  Uranüs sizin özel hayat ve ilişkiler alanınıza geçiyor Yükselen Akrepler. Özel hayatınızda, ilişkilerinizde, evlilik hayatınızda beklenmedik gelişmelere açık olmalı, sevdiğinizle sürtüşmelerinize dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz insanın hayatındaki ani ve beklenmedik gelişmelere esnek olun. 23-24-25-26-27-28-29-30 Ekim doğumlu bir Akrepseniz, Uranüs’ten alacağınız karşıt açıyla ilişkilerinizde farklı ve sıradışı davranabilirsiniz. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. Değişimlere açık olmalısınız.

10 Nisan’da Jüpiter geriliyor. Para alanlarınızda size şans ve fırsat verecek olan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarınızda bazı sorunları tetikleyebilir. Parasal işleriniz yavaşlayabilir. Böyle bir durumda olayların üzerinden geçmeli, karşınıza çıkan fırsatların hangisinin sizin için daha iyi olduğunu yaşadıklarınızla fark etmelisiniz.

19 Nisan’da oluşan Dolunay kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilir, sağlığınızda zorlanmalar altında olabilirsiniz. Bitirmeniz ve karar vermeniz gereken bir konuyla yüzleşebilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde de önemli sonuçlar karşınıza gelebilir.

30 Nisan’da Satürn gerilemesi hayatın size vereceği önemli sinyallerden. Hayat sizi biraz yavaşlamaya çağırıyor, ilk başta bu her ne kadar hoşunuza gitmese bile, yaşadıklarınızı ele aldıktan sonra bu dönemde yavaşlamanın ve işleri ağırdan almanın ne kadar işinize yaradığını göreceksiniz.

05 Mayıs’ta oluşan yeniay özel ilişkilerinizde alacağınız kararları hayatınıza entegre edeceğiniz bir yeniay. Evlilik, söz, nişan, yer değiştirme, taşınma, danışmanlık gibi konularda hızlı adımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

16 Haziran civarında parasal konularda aşırı iyimserlik hata yaptırabilir. Aptalca risklerden kaçınmalı, gerçekliğinizi gözden geçirmelisiniz. Yeni gelen haftada da bu etkiler devam edecek. Bu yüzden risk içeren işlerinizde fanatik yaklaşımlardan uzak durun.

02 Temmuz’da gerçekleşen Tam güneş tutulması, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, medya, yayıncılık, yabancılarla atılacak adımlar, hukuk alanlarınızı tetikleyecek. Bu alanlarda hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Karşınıza fırsatlar gelebilir ve siz bu fırsatları dar bakış açınızla kaçırabilir veya yakın çevrenizin sorumlulukları yüzünden istediğiniz şansa dönüştürmekte zorlanabilirsiniz. Bu dönemde yaşanılanları çok fazla gözünüzde büyütmemeli ve daha olumlu bakış açısı geliştirmelisiniz o zaman bu tutulma işinize yarayacak.

08 Temmuz’da Merkür gerilemeye başlıyor. Merkür kariyer ve toplum önü işlerinizde sıkıntı ve iletişim problemlerini karşınıza getirebilir. 19 Temmuz’a kadar önemli girişimlerden uzak durun. Toplum önü konuşmalarınızda yanlış anlaşılabilirsiniz. 19 Temmuz- Ağustos başına kadar ki süreçte hem eğitim, hem de yurtdışı bağlantılı işlerinize, gelecek planlarınıza dikkat edin. Unutmayın bazı konular çözülmek üzere yeniden karşınıza gelebilir, her şey düzeldi derken yeniden bazı sorunlarla uğraşabilirsiniz ama bu sizin görmeniz gereken ama şimdiye kadar fark etmediğiniz sorunlar yüzünden oluyor.

16 Temmuz’da gerçekleşen parçalı Ay tutulması yakın çevrenizde önemli bir konuyu karşınıza getirebilir. Etrafınızda olup bitenlerden etkileneceğiniz bu dönemde, tam da büyümek ve daha gelişme arzusundayken, küçük konularla uğraşmak durumunda kalabilir, yakın çevrenizin konularına yönelebilirsiniz. Bir işinizin sonucu bu dönemde belli olabilir.

01 Ağustos’ta oluşan yeniay kariyer ve iş hayatınızdaki önemli gelişmeleri gerçeğe dönüştüreceğiniz bir yeniay. İş değiştirmek, başka bir alana geçmek, yeni bir proje başlatmak adına harekete geçebilirsiniz. Merkür’ün de düzelmesiyle beraber artık sizi zorlayan, adım atmanızı engelleyen koşullar ortadan kalkıyor.

14 Eylül’de oluşan Dolunay, aşk hayatınıza, çocuğunuzla olan ilişkilerinize, kreatif işlerinize dikkat çekecek. Sosyal çevrenizle daha fazla ilgilendiğiniz bu döngüde aşka ve özel hayatınızdaki insanlara vakit ayıracaksınız. Aşk karşınıza gelebilir.

04 Ekim ve sonrasında sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bu dönemde bel bölgeniz, böbrek ve üriner bölgenizde sıkıntılar oluşabilir. Enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanacaksınız. Yataktan isteksiz kalkabilir, her şeyi gözünüzde büyütebilirsiniz. 07-14-27 Ekim sizi zorlayabilir.

 

 

 

28 Ekim’de yeniayla beraber hayatınızı ilgilendirecek kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz yalnız elinizi çabuk tutun çünkü 3 gün sonra Merkür yılın son gerilemesine başlıyor. Sizin hanenizde gerileyeceği için yanlış anlaşılmaları, aksilik ve sorunları karşınıza getirebilir. Büyük adımlardan, anlaşmalardan bu dönemde uzak durmalısınız.

24 Kasım’da fıstık gibi bir iş ve maddi getiri önünüze düşebilir. Bolluğunuz, bereketiniz tam olacak. Maddi konularda, paranızı değerlendirmek ve kararlarınızı almak için 26 Kasım’da oluşan yeniayı bekleyin.

Aralık ayında şans ve fırsatlar yakın çevre alanlarınıza kayıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. İletişime dayalı işlerde, satış, reklam, tanıtım, bilişim, radyo, televizyon, eğitim, ulaşım alanlarınızda sizi kimse tutamaz. Önemli işlerinizde 03-08 Aralık’ı kullanmalısınız.

20 Aralık’tan sonra ailenizdeki insanlarla bağlarınızı güçlendireceksiniz. Sevdiğiniz insanlarla konuşabilir, onlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Evinize yeni eşyalar alabilir, dekorasyon, boya, badana, tamirat veya tadilat işlerinize yönelebilirsiniz. Evinizde misafir ağırlayabilirsiniz.

26 Aralık’ta oluşan Parçalı Güneş Tutulması, yakın çevreniz, iletişime dayalı işlerinizde hızlı başlangıç ve kararları karşınıza getirebilir. Parasal işlerinizde bazı sorunlar oluşabilir.

Temmuz ayında eğitim alanlarınızda yaşayacağınız tutulmalar düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve alışılagelmiş kalıplarınızı değiştirecek. Önünüzdeki 6 ay boyunca yeni şeyler öğrenmekten çekinmeyeceksiniz.

02 Temmuz’da oluşan tam Güneş tutulması eğitim fırsatlarınızı arttırabilir. Başka bir şehir veya ülkede eğitim fırsatları kapınızı çalabilir ama bu dönemde bazı aksilik ve sorunlara açık olmanız nedeniyle siz bu fırsatların hayatınızda ne kadar etkili olduğunu fark edemeyebilirsiniz. Olumsuzluklardan uzak durun. Zorlanmalarınız olsa bile sorumluluklardan, ciddiyetten uzaklaşmayın o zaman mükâfatını en güzel şekilde alabileceksiniz.

08 Temmuz’da Merkür gerilemeye başlıyor. 19 Temmuz- Ağustos başına kadar ki süreçte eğitim işlerinize, gelecek planlarınıza dikkat edin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Ayşegül
    14:38'de Mart 1, 2019

    Merhabalar size bayılıyorum neden derseniz o kadar naif siniz ki ve anlatımınız o kadar sade ve anlaşılır ki yüzünüzdeki o samimiyet okadsr net bize geçiyor ki anlatamam çok teşekkürler inşallah maddi anlamda herşey söylediğiniz gibi olur. Tam bu arayış içindeyim ve ne yapacağımı bilmiyorum destek almak istiyorum sizden fakat çalışmıyorum 😞 Aslında ücret bilgisini almayı çok istiyorum mümkünse tabi şimdiden teşekkürler. Hayırlı günler dilerim.

    Birşeyi çok merak ediyorum 17 kasım doğumlu akrep burçlarıda bu söylediklerinizle mi karşılaşıcak genel olarak?

Bir Cevap bırakın