Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

İSTE VE SAHİP OL! – 8 – 14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

İSTE VE SAHİP OL! - 8 - 14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

Haftamıza Ay Oğlak burcunda giriş yapıyoruz. Bu hafta ekonomi, finans, iş dünyası ön planda olacak. Duygusal temalardan daha çok, iş konularıyla ilgileneceğimiz bir hafta bizi bekliyor. Pazartesi günü Merkür- Güneş’in kalbinde olacak. Dileklerimize ve  isteklerimize, gerçekleşmesini istediklerimize odaklanmalıyız. Dua ve meditasyon için şahane birgün.

Çarşamba günü Merkür- Mars kare açısı oluşacak. Hızlı fikirler, düşünceler etkisi altında olacağız. Ancak sabırsızlık ve toleranssızlık etkisine karşı dikkatli olmakta fayda var. Çevremizdeki insanlarla konuşurken, onlara karşı öfkeli ve sabırsız tepkiler verebiliriz. Harekete geçme isteğimizin ve hırslarımızın arttığı, aşırı hareketli, huzursuz olabileceğimiz bir zaman dilimindeyiz. Öfkeli ve tartışmacı olabilir, hayata biraz saldırgan yaklaşabiliriz. Spora ya da harekete dayalı işlerimiz varsa bu dönem bu işlerimizde rahat bir akış beklenebilir.

Yine bu Çarşamba günü finans alanında oldukça hareketli bir gün olabilir. Ticari faaliyetlerin hızlandığı döviz, gümüş, altın, borsa hareketlerinde çıkış ve inişlerin olabileceği bir gün olabilir.

Perşembe günü saatler 22:05 gösterdiğinde 23 derece Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Bütün gezegenlerin sıralandığı bu Yeni Ay’da, dünyamız üzerinde manyetik alanda değişimler oluşabilir. Böylesi gezegen dizilimlerinin toplaştığı zamanlarda yer hareketliliği, volkanik hareketlilik, depremler ve doğal afetlerin görülme olasılığı fazladır. İnşallah bir sorun ve sıkıntı yaşamadan bu yeniay zamanını geçiririz. Bu yeniay aynı zamanda olumlu etkiler de devrede.

Kova burcu Dünya astrolojisinde entellektüel ve zihinsel konularla bağlantılıdır. İnsanlığa hizmet etmek, toplum amacına yönelik işlerde bulunmak Kova döneminin önemli konularındandır. Yine icatlar, keşifler, bilimsel buluşlar, uzayla bağlantılı konular, bilim ve bilgisayar sektörü, havacılık ve elektrikle, elektronikle ilgili alanlar Kova’nın yönetimindedir. Bu burçtan gezegen geçişlerinde reformların, eski kalıpların ve yönetim konularının geride kalmaya başladığı görülür. Yenilikler, yeni düşünceler, bunların toplumsal konulara geçirilmesi Kova burcunda yaşayacaklarımız arasında yer alıyor. Kişisel özgürlükler, haklar öne çıkarken teknolojik gelişmelerle toplumu daha iyi yapılandırmak için kolları sıvayabiliriz. İşte bu yeniay bu konularla bağlantılı olacak.

Çalışanların, işçilerin ve kadın haklarının, hukuki sorunların devrede olacağı bir Yeniay devrede olacak. Belediye, madencilik işlerinde, inşaat ve bankacılık sektöründe problemlerle karşılaşma ihtimalimiz var. Siber saldırılar, hacklenme gibi durumlar, Merkür’de gerilediği için teknolojik ürünlerde, elektrik, elektronik teçhisatlarda, hatlarda sorunlar oluşabilir, telefonlar göçebilir, bilgisayarlar çökebilir ya da bir mesaj atmak isterken, yanlış yere gönderebiliriz.

Şunu da söyleyelim ki, bu yeniay olumlu bir etkiyle devreye giriyor. İyi şansı üzerimize çekebilir, aşkta başarı sağlayabiliriz. Sorun yaşadığımız konuları kendi lehimize çevirecek fırsatlarımız olacak. Çok sayıda arkadaş edinebilir, çevremizden fayda sağlayabiliriz.  Bu dönem  sevgili edinebilir, biraz ayran gönüllü olabiliriz. Öğrenmekten keyif alacağımız, zevk düşkünü olacağımız, bu süreçte fırsatları kaçırmamaya çalışalım.

Yeniayla ilgili ayrıntılı yazımı bu hafta içinde sizlerle paylaşacağım…

Uzun zamandan sonra 14 Şubat sevgililer gününe olumlu etkilerle giriş yapıyoruz. Pazar gününe denk gelen bu günde eşitlikçi, hakkaniyetli, dostluk enerjisiyle, fikir birliğiyle sevdiğimizle bolca hayatı paylaşarak, keyifli zamanlar geçirebiliriz. Eğer bir teklifte bulunacaksanız akşam saat 18:54’ten sonra yapmanız daha doğru olabilir. Ay o saat sonrası boşluktan çıkacak. Hatta 15 Şubat’ta veya 1 gün öncesi 13 Şubat’ta daha güzel etkiler altında olabilirsiniz.Naçizane eğer isterseniz diye buraya yazmak istedim, herkese şanslı, güzel fırsatlar yakalayacağınız şahane bir hafta dilerim…

Hande Kazanova

Dip: A.S.A, İsar Cap, member of OPA, MAPAİ

 

8 – 14 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Çok hareketli bir dönem sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sosyal hayatınızın çok hareketli olacağı, arkadaşlarınızdan dolayı şanslarınızın yüksek olacağı bir süreç. İşlerinizde ilgili konu ve olayları hızlandırabilir, para konularında kafa patlatabilirsiniz.

Çarşamba Günü ticari faaliyetler çok hızlanıyor. Hayatınızla ilgili konularda arkadaşlarınızdan aldığınız tavsiyelerle ilerlemeniz faydanıza olur. Özel hayatınızla ilgili konularda onlardan öğreneceğiniz çok şey var. Eski arkadaşlar bu dönem karşınıza çıkabilir. Daha önceden görüşülmüş önemli bir anlaşma, sözleşme, fikir dayanışması, girişim karşınıza gelebilir.

Perşembe günü gerçekleşen Yeni Ay’da Merkürün gerilediğini unutmadan, daha önceden üzerinde çalıştığınız projelere odaklanabilirsiniz. Bu hafta çabuk sinirlenebilir, tepki verebilir, etrafınızdaki insanlara para konuşmalarında baskı kurabilirsiniz. Sağlığınız gayet güzel olacak. İlişkilerde diğer insanların tavsiyelerine uymaya özen göstermelisiniz.


BogaBoğa Burcu:

İşinizde, gücünüzde olmanız gereken bir dönem sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. İşle ilgili konularda değişimlere de açık olmanız gereken bir süreç. Tam da bu dönemde önceliğinizin ne olup olmadığını farkedebilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda çok konuşulacak, güzel geri bildirimler alacak, insanların desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Anne tarafı ailevi konular, evliyseniz eşinizin ailesiyle ilgili alanlardan yana da şansınız yüksek olabilir.

Hayat sizin için çok hızlanmış, çeşitli seçenekler karşınıza geliyor olabilir. Bu da fikirsel olarak çabuk tepkiler vermenize, ağzınızdan çıkanı kulağınızın duymamasına sebep olabilir. Sinirli ve gergin ortamlardan mümkün mertebe uzak durmalısınız.

Çarşamba günü parasal konularda önemli konuşmalar devrede olacak. Güzel şans ve fırsatlar, diğer insanlarla yapılacak iş birlikleri, Perşembe günü Venüs- Jüpiter kavuşumuyla karşınıza gelebilir. İkili ilişkilerde ve özel hayatınızda kendinizi ispat etmek istediğiniz, karşı tarafla bütünleşmek istediğiniz bir hafta içindesiniz. Bu noktalarda hayat size göz kırpacak. Evlilikle ilgili konuları konuşmak ve bu konuda adımlar atmak anlamında harekete geçebilirsiniz.

Daha önceden görüştüğünüz, konuştuğunuz, yarım kalmış işleriniz, toplum önü bir takım işleriniz varsa tüm bunları hareketlendireceğiniz ve artık kafanızdaki düşünceleri tamamlayacağınız bir Yeni Ay sizi bekliyor.

Bu dönem sağlığınızla ilgili konularda, yemeye, içmeye, keyfinize düşkün hareket etmeye meyillisiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Kendinizi geliştirdiğiniz bir ay içindesiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Uzakta bulunan insanlar ve daha az tanıdığınız kişilerle olan bağlantılarınızın kuvvetli olduğu bir dönem. Şanslı etkiler bu alanlardan karşınıza gelebilir.

Çarşamba günü ikili ilişkiler, ortaklı işler konusunda gününüzü etkin bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Perşembe günü oluşan Yeni Ay eğitim, öğrenim, yabancı insanlarla yapılacak işler, seyahat, ticaret, hukuk alanlarınızda hızlı bir süreci başlatabilir. Merkür gerilemesi bu alanlarda tamamlanması gereken konu ve olayları karşınıza getirebilir. Bu Yeni Ay’la beraber fırsat ve şanslarda sizden yana olacak.

Venüs- Jüpiter kavuşumunda aşk kapınızı çalabilir, biriyle flört etmek için harekete geçebilirsiniz. Evliyseniz eşinizin kardeşleri, akrabaları, onlarla olan bağlantınızın da kuvvetli olacağı bir zaman dilimindesiniz.

Sağlığınıza gereken önemi göstermeniz gerekiyor. Öfkenizi yaratıcı alanlara yönlendirmeniz daha doğru olacak. Bu dönem yataktan isteksiz kalkıyor olabilirsiniz. Bazı olayların iç yüzüyle uğraşıyor olabilirsiniz. Bu Yeni Ay’la beraber bu konuları düzene oturtacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta gerçekleşecek Yeni Ay ortak para alanlarınızda oluşacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu dönem çok fazla parasal konularla iç içe olabilirsiniz. Bu parasal konular, eşinizin, partnerinizin, ailenizin maddi konularıyla bağlantılı da olabilir. Bu alan cebimizden çıkacak parayla bağlantılıdır.   Bu süreçte borçlarınızı, ödemelerinizi yeniden yapılandırma yolunu bulmalısınız.     Bu konularda şansınız yüksek olacak. Hiç beklenmedik yerlerden gelecek maddi yardımlar ya da ödemeler sizi rahatlatacak. Diğer taraftan harcamalarınız da hızlandırabilir. Evliyseniz eşinizden yana şansınızın yüksek olduğu bir dönem. Eşinizin bazı parasal meselelere bakış açısı ya da yaşadıkları sizi üzmüş olabilir. Bu Yeni ay’la beraber bu konuları yeni baştan ele alacak ve toparlamanın yolunuda bulacaksınız.

Çarşamba günü elinize bir para geçebilir. Bu parayı hayırlı ve güzel işlere harcamayı unutmayın.

Arkadaşlarınızla bir para işiniz varsa ya da herhangi bir yere üyeyseniz üyeliğinizi yenilemeniz gerekiyorsa, ödemeler ve para konuşmaları sizi sinirli ve gergin yapabilir. Arkadaş ortamlarınızda, sosyal çevrelerde ağzınızdan çıkanı kulağınız duymalı. Herkesin sizin gibi olmasını beklememelisiniz. İlişkiler konusunda çok daha rahat hareket edeceksiniz. Bu sevgililer gününde büyük planlara girmekten ziyade her gün sevgililer günüymüş gibi birbirinize olan ilginizi söndürmemeye özen gösterin.


AslanAslan Burcu:

İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla ilgili bir Yeniay sizleri bekliyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu Yeni Ay’la beraber ilişkinize dair almanız gereken kararları devreye sokabilirsiniz ancak Merkür’ünde gerilediğini unutmamalısınız. Hafta başı kemik ağrılarınız olabilir, hafta ortası itibariyle kendinizi daha şanslı, iyimser ve kuvvetli hissedeceksiniz.

Eski bir ilişkiniz varsa ayrıldıysanız, bu ilişkiyle ilgili vermeniz gereken önemli kararlar varsa ya da kafanız bulanıksa, işte bu noktalarla ilgili olacaksınız. Sevdiğiniz insanla sorunlarınızı konuşabilirsiniz, dertleşebilirsiniz büyük kararlar almadan tamamlanması gereken konuları ele alarak hayatınızda ilerlemeye özen göstermelisiniz.

Ticari faaliyetlerin hareketli olacağı bu hafta parasal konularda atmanız gereken önemli adımlar için harekete geçebilirsiniz. Göz önünüzde olacağınız ortamlarda sinirli ve gergin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. İş hayatınızla ilgili bu gergin tavırları, özel hayatınıza yansıtmamaya gayret göstermelisiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta Yeniayı iş, hizmet, sağlık alanlarınızdan alacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Çalışma koşulları, iş hayatınız ve çalışmıyorsanız da gündelik hayatınızın düzeni bu dönem önemli olacak. Bu alanlarda önemli girişim ve değişimler, değişmesi gereken konu ve olaylarla ilgili olacaksınız. Tamamlanmaya yakın konuları ele almaya özen göstermelisiniz. Güzel iş bağlantıları devreye girebilir, bir yerden haber bekliyorsanız bu haberler gelebilir, yeni kapılar açılabilir. Ancak yemeğe, içmeye olan düşkünlüğünüz de artabilir, kilo almaya meyilli olabilirsiniz.

Bu hafta en çok beraber çalıştığınız insanlarla olan konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Sinirli, gergin, öfkeli olabilirsiniz. İş alanlarınızda ve ticari faaliyetlerinizde hızlı hareketlenmeler devrede. İş arıyorsanız, işle ilgili konularda önemli açılımlar bekliyorsanız, Pazartesi günü bu alanlarda dua etmeyi ve gerektiği gibi hareket etmeyi unutmayın. Bu hafta her şeyi bir bütün olarak yaşamak isteyeceksiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta ailevi konularla başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Ailenize karşı yapılması gereken önemli sorumluluklarla haftanızı başlatıyorsunuz.

Bu hafta gerçekleşecek Yeniay, aşk alanınızda olacak. Bekar biriyseniz bu dönem aşk hayatınızda hızlı gelişmelerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Flörtünüz ya da sevgiliniz varsa bu aralar aranız limoni olup, iletişim sıkıntısı yaşamış olabilirsiniz. Bunlarla ilgili sıkıntı ve problemleri yeniden ele almak, bu konuşmalara göre karar almak gibi etkiler karşınıza gelebilir. Varsa çocuğunuzla ilgili, hobileriniz, sanatla ilgili konu ve olaylar devreye girebilir. Bunlar daha önceden tamamlanmamış, yarım kalmış işler olmalı sevgili Terazi’ler.

Bu dönem daha fazla hobilerinize vakit ayırmalısınız. Sağlığınızla ilgili konularda dikkatli adımlar atmanız gerekecek.

Hafta sonu evinizde, yuvanızda enerjinizi düşük hissediyor olabilirsiniz.             Özel hayatınız ve işle ilgili konularda güzel haberler alacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz haberleri bu hafta başı alabilirsiniz. Para harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Aileniz, yuvanız, evinizle ilgili alınacak önemli kararlarla bu Yeniayı karşılıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Aile büyüklerinizle eski bir meseleyi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Daha önceden yarım kalmış, tamamlanmamış ailevi konular, evle ilgili konular bu Yeni Ay’da tamamlanmak üzere karşınıza gelecek. Eviniz, aileniz, yuvanız, aile hayatınızın en huzur verici alanlarını temsil ediyor olacak.

Pazartesi günü ailevi ortamlarda olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Evle ilgili bir girişiminiz varsa, dua etmek ya da ev almak için niyetlerde bulunmak önemli olacak.

Çarşamba günü sevdiğiniz insana karşı sabırla hareket etmeye özen göstermelisiniz. Bu aralar birden fazla fırsatlarınız devrede olabilir. Tüm bunları sevdiğiniz insana anlatmak, ondan onay almak isteyeceksiniz. Karşı tarafın davranış biçimi sizin tepkisel davranmanıza sebep olabilir. Sevdiklerinizden sinirinizi çıkarmamaya özen göstermelisiniz.

Hayatınızla ilgili parasal meseleleri, işle ilgili konuları, ailevi ortamlarda, evinizden idare edeceksiniz. Eviniz hayatınızın merkezi olacak. En güzel, şaşırtıcı haberleri, aksamaları da bu alanda yaşıyor olacaksınız.

Sağlıkla ilgili konularda bu hafta Çarşamba günü dikkat etmelisiniz. Hafta sonu mümkün olduğunca evinizde dinlenmeyi ihmal etmeyin.


YayYay Burcu:

Bu Yeniay iletişimle ilgili işlerinizi hızlandıracak sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yakın çevre konularına kendinizi kaptıracaksınız. Akrabalar, kardeşler, komşular, yakın dostlarınız, yakın çevrenizde kim varsa onların hayatında da hızlı gelişmeler olacak.

Önemli şanslar ve fırsatlarda yaşayacağınız bir haftadasınız. Elektrik, elektronik aletlerinize gereken özeni göstermelisiniz. İş alanlarınızda bazı insanlarla anlaşmak çokta kolay olmayacak. Tepkisel yaklaşıp, sert söylemlerde bulunabilirsiniz. Ya da karşı taraf size böyle yaklaşabilir. Trafikte araba kullanıyorsanız, sinirli ve agresif taraflarınızı törpülemeye özen göstermelisiniz. İşle ilgili daha önceden yapılmış görüşmeler yeniden karşınıza gelebilir. Bu konularda şansınızın yüksek olacak. İş ve ilişki konularında kendinizi iyimser ve şanslı hissedeceksiniz. Sağlık konularında yeme, içme düzeninize dikkat etmelisiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta maddi konuların ön planda olduğunu göreceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu Yeni Ay’la beraber hızlı gelişmeler, uzun zamandır beklediğiniz bir haber karşınıza gelebilir. Yatırım yapmak isteyebilirsiniz ve bu hafta cebinize güzel paralar girebilir. Varsa ticari faaliyetleriniz için Merkür gerilediğinden dolayı daha önceden tamamlanması gereken işlerinize yönelmeye özen gösterin. Yeni insanlarla yapılacak işlerde bazı legal, hukuki sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz yüksek olabilir.

Pazartesi günü Merkür- Güneş kavuşumunda aklınızdan geçenin önünüze geleceği bir gün olacak. Maddi konularla ilgili beklentiniz varsa bugün bu arzu ve istekleriniz olabilir.

Aile hayatınız ve iş alanlarınız önem kazanırken, bu aralar kafanızı kurcalayan meseleler var. Bunları çok daha rahat halledebilmek için para kazançlarınıza odaklanacaksınız. Yine de yatırım yapıyorsanız bu hafta harcamalardan uzak durmalısınız. Bu alanlarda kafanız karışık olabilir. Çarşamba günü bu etkilere karşı dikkatli olmalısınız.

 


KovaKova Burcu

Haftanıza isteksiz enerjilerle başlasanız bile, sizin için çok önemli bir hafta başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta hayatın bir çok yönden size gülümsediğini görebilirsiniz. Kişisel olarak beklentiniz varsa, hayata dair ne istiyorsanız, özel hayatınıza dair arzularınız, istekleriniz bunlarla ilgili konu ve olayları şekilllendireceksiniz.

Pazartesi günü Güneş- Merkür kavuşum halinde olacak. hayatınızla ilgili konularda, adım atmak istediğiniz alanlarla güzel dileklerinizi duayla beraber gökyüzüne yollamayı unutmayın.

Çarşamba günü, sosyal çevrenizden, arkadaşlarınızdan ve özel hayatınızdan aldığınız geri bildirimlerle hayatınızla ilgili konularda önemli kararlar devreye girebilir.

Perşembe günü sizin burcunuzda bir Yeni Ay gerçekleşiyor. Merkür’ünde bu alanlarda gerilediğini unutmadan hareket etmelisiniz. Gözden kaçırdığınız konu ve olaylar olabilir, ufak tefek aksilikleri  kendi lehinize çevirecek gücü kendinizde bulacaksınız. Çok değişik bir fırsatın karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu fırsatlar ailevi konuları, eğitim, aşk veya parayla ilgili konuları kapsayacak.

Bu dönem sevdiklerinize, ailenize karşı sabırsız, agresif olabilirsiniz. Ailenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda bu etkilere karşı dikkatli olmalısınız. Tartışmalar, kavgalar sert konuşmalar devrede olabilir.

Hayatınızda ilgili her türlü girişim bu hafta karşınıza gelebilir. Tadını çıkarmalısınız.

 


BalikBalık Burcu:

Sizin için ilginç haftalardan bir tanesi başlıyor Balık ve yükselen Balıklar.    Bu Yeni Ay sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor ve kesinlikle harekete geçmemeniz gerekiyor. Kendinizle ilgili bilgi almak, ruhunuzu dinlendirmek, kendinizi geri planda tutmak, geçmiş konu ve olayları çözüme ulaştırmak, psikoterapi, psikoloji gibi konularla ilgilenmek, anlamında şanslı bir dönemdesiniz.

Kendi içinizde,özelinizde hayal gücünüzü çalıştırdığınız bir süreç olacak. Yurt dışı bağlantılı alanlarınız çok aktif, anne ve anne tarafının konuları çok hareketli olabilir. Kariyer hayatınızda hızlı gelişmeler altında olacaksınız. Hiç beklenmedik yerlerden önemli konuşmalar bu hafta başında karşınıza gelirken, Pazartesi günü hayatınızla ilgili ileriye yönelik atmak istediğiniz adımlar varsa bu adımlarla ilgili niyetlerinizi dile getirip bol bol dua edin.

Bilinçaltı alanınız çok çalışacağı için, eski konu ve olayları şifalandırmak çözüme ulaştırmanız konusunda güzel ve şanslı bir hafta olacak. Yalnız kalmaktan, kendinize vakit ayırmaktan mutluluk duyacaksınız. Bu dönem platonik aşklar, gizli saklı ilişkiler daha fazla ilginizi çekebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın