Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

13 – 19 Nisan 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu: Bu haftabaşı paylaşımlarınız yüksek olacak. Yapmak istediğiniz işler için veya kişisel uğraşılarınız için harekete geçebilirsiniz. Geleceğinize yönelik işlerinizde, maddi konularda kolay tepkiler ortaya çıkabilir.

Çarşamba günü yaptığınız işlerdeki sorumluluklarınız, yakın çevrenize yetişememenize ve onlarla olan ilişkilerinizde zorluklar yaşamanıza neden olabilir. Düşünsel olarak huzursuz yalnız ve biraz da hırçın olabilirsiniz. Onlarla olan ilişkilerinize biraz dikkat edin.

Yine bu Çarşamba merkür boğa burcuna geçecek. 2 hafta boyunca para ile ilgili işlerde, sahip olduğunuz mallarda becerileriniz, konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Somut ve kararlı adımlar size kazandıracak. Ticaretle uğraşanlar için yoğun ve aktif olacakları bir dönem geliyor.Ayrıca iş alanlarınızda destekleneceksiniz.

Cumartesi günü gece saatlerinde bir yeniay oluşacak. Yeni işler, atılımlar için bu tarihteki yeniaydan kesinlikle yararlanmalısınız. Unutmayın bu yeniay sizin atılımlarınız için önemli ve 1 yılın nasıl geçeceği, işlerinizin nasıl yönlenmesi, neler yapılması gerektiğine dair yaptığınız planları hayata geçireceğiniz bir yeniay olmalı. Sabırsızlık ve düşüncesizlik etkisine dikkat ederek adımlar atın. Biraz da bu dönem para harcamalarına açık olabilirsiniz. Hesabınızı bilerek hareket etmeye özen gösterin.

Pazar günü ise, alacağımız yanıltıcı etkilerle yakın çevre ilişkilerinizde yanlış yönlendirilmeler, ilişki bozuklukları oluşabilir.

Yine iletişime, satışa veya pazarlamaya dayalı işlerinizde yeni gelen haftabaşı hayalkırıklıklarına dikkat etmelisiniz.


BogaBoğa Burcu: Bu haftabaşı kendinizi göstereceğiniz alanlarda kafanıza göre davranma isteğiniz yoğun olabilir. Tamamlanması gereken işlerinizle uğraşabilirsiniz. Bu Pazartesi iş hayatınızda kolay organize olacak ve anlık tepkiler vermeye yatkın olacaksınız.

Çarşamba günü, parasal konularda bazı zorlanmalar ve sorunlar yaşamaya müsait olacaksınız. Sorumluluklarınız sizi zorlayabilir ve kendinizi bu sorumluluklarınızda yalnız hissedebilirsiniz.

Çarşamba günü merkür boğa burcuna geçecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca kendinizi daha rahat ifade edecek, hayatınızla ilgili konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Artık kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.Daha az tanıdığınız insanlar, hayatınızla ilgili kararlarda sizi destekliyor olacaklar.

Cumartesi günü oluşan yeniay, sizin kadersel evinizde gerçekleşecek. Harekete geçmeyin ama bilinçaltınızı düzenlemek, evinizde ve hayatınızda bazı temizlemelerde bulunmak için uygun bir süreç olacak. Önemli işlerden ve başlangıçlardan bu yeniay zamanı uzak durun.

Pazar günü ve birkaç gün boyunca arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizdeki olayların parasal konularda sizi yanıltmasına izin vermemeniz gerekebilir. Yapacağınız işlerde başkalarına danışmak yerine kendi iç güdülerinize, mantığınıza ve bakış açınıza güvenmelisiniz.


İkizlerİkizler Burcu: Bu Pazartesi, değişik ve farklı ortamlar yapmak istedikleriniz için sizi harekete geçirebilir. Sosyal ortamlarınızdan beklediğiniz ilgi ve desteği alacaksınız. Arkadaşlarınızla planlarınız varsa, insanları harekete geçiren bugünlerde siz olabilirsiniz.

Özel hayatınızda bu Çarşamba günü, soğukluklar, anlaşmazlıklar veya zorluklar yaşayabilirsiniz. Kendinize ve hayatınıza olan bu düşkünlüğünüz, özel hayatınızda bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Sevdiğiniz insan sizin onu anlamadığınızı düşünecek ve sizde onun sizi anlamadığı konusunda ısrar edeceksiniz.

Çarşamba günü, merkür boğa burcuna geçecek. Bir iki hafta boyunca derin düşünceler hayatınızda etkili olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yine bu dönem arkanızdan konuşmalar yapılabilir ve dedikodunuz dönebilir. Geçmiş konu ve meseleleri yeniden gözden geçirmek, plan ve düzenlemeler  yapmak için ideal bir dönem.

Cumartesi günü oluşan yeniay, yeni ortamlarda, yeni tanışacağınız insanlardan fayda sağlayacağınız bir yeniay olacak. Birden fazla işle uğraşabilir, organizasyon, davet veya grusal işleriniz için yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Gireceğiniz çevrelerde kendinizi göstermeniz çok güzel ama fazla müdanasız ve cesur davranışlar insanları sizden uzaklaştırabilir. Yine yakın çevrenizle yapacağınız planlarda abartıdan uzak durmalısınız.

Pazar günü devreye giren venüs- neptün karesiyle iş alanındaki net olmayan koşullar, kişisel ilişkilerinizde sizi yanıltabilir. Ya da iş alanlarınızdaki bir insanın sizi kendi girişimleriniz konusunda yanılttığına şahit olabilirsiniz. Özellikle bu etkiden kaynaklı olarak yeni gelen haftabaşı işlerinize dikkat edin.


YengecYengeç Burcu: Bu haftabaşı, kalabalık ortamlarda veya kariyerinizle ilgili konulara daha fazla vakit ayırarak ilerleyeceksiniz. Karşılaşacağınız olaylarda mantığınızı ve soğukkanlılığınızı korumalısınız. .

Çarşamba günü devreye giren venüs- satürn karşıtlığıyla enerjiniz düşük olacağından bu hafta kendinize önem vermelisiniz. Sağlığınıza ve gelişecek bazı iş olaylarına karşı bu Çarşamba günü dikkatli olun. İş sorumluluklarınız sizi zorlayabilir.

Çarşamba günü merkür boğa burcuna geçecek. Önünüzdeki birkaç hafta boyunca arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle olan iletişiminiz artacak, sosyalleşme isteği duyacaksınız. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için plan ve fikirlerinizi uygulamanın tam zamanı, bu güzel dönemi iyi değerlendirmelisiniz sevgili yengeçler.

Cumartesi günü oluşan yeniay, iş ve kariyer alanlarınızda oluşacak. Bu tarih sonrası iş alanlarınızda herhangi bir yeniliğe yönelebilir, yeni bir karar alabilir veya başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni konu ve olaylara açık olmalısınız. Çevrenizle girişeceğiniz işlerinizde de iyi organize olmaya çalışın ve enerjinizi doğru kullanın lütfen.

Bu Pazar devreye giren yanıltıcı etkilerle medya, ticaret veya yabancı ortaklı işlerinizde ve ilişkilerinizde bazı yanılgılar ve aldanmalar oluşabilir. O yüzden bu yeni gelecek olan haftabaşı bu işlerinize dayalı konuşma ve görüşmelerinizde gerçekçilikten uzaklaşmayın. Arkadaş ve aile ilişkilerinizde hayalkırıklıkları veya sorunlara açık bir dönem.


AslanAslan Burcu: Bu Pazartesi, özel hayatınız devrede olacak. Gününüzü diğer insanlara göre  ayarlamak durumunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın sizin yapacaklarınıza karışması veya sizin ona karışmanız kolay tepkilere yol açabilir.

Çarşamba günü, sosyal ilişkileriniz, özel hayatınızdaki sorumluluklarınız yüzünden bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Çocuğunuzun veya aşk hayatınızın sorumlulukları bazı davetlerden veya organizasyonlardan uzak kalmanıza ve bu sebeple bazı arkadaşlarınızla aranızda sorunlara neden olabilir. Ya da çevrenizin sizi hiçbir konuda anlamadığını düşünebilirsiniz.

Çarşamba günü merkür boğa burcuna geçecek. Bir iki hafta boyunca kariyer ve iş hayatınızda önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi kararlı ve oturaklı ifade edeceğinizden iş yaptığınız veya yapacağınız kişilerle iyi anlaşacaksınız.

Cumartesi günü oluşan yeniay, sizi harekete geçirecek. Değişik yerler görmek, iş seyahatleri, medya ve eğitim alanlarınızda harekete geçebileceksiniz. Bu alanlardaki yeni karar ve başlangıçlarınızı bu tarih sonrasına denk getirmeye özen gösterin. Bir de sabırsızlık ve acelecilik etkisine karşı dikkatli adımlar atın.İş alanlarınızda bu dönem biraz daha iyi bir şekilde organize olmalı ve enerjinizi müsrifçe harcamak yerine daha sağlam ilerlemelisiniz.

Bu Pazar günü devreye giren sorunlu açılarla bir kaç gün byunca önemli işlerden uzak durmanız yerinde olabilir. Parasal konularda çevrenizin veya arkadaşlarınızın sizi yanlış yönlendirmesi söz konusu olabilir. İlişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir dönem içindesiniz.


BasakBaşak Burcu: Bu haftabaşı, gün içi planlarınızda mantığınız önde olacak. Kısa veya uzak seyahatlere dayalı organizasyonlarınızda ufak tefek sizi harekete geçiren konu ve olaylara hazırlık olun. Kolay tepkilerden kaçının.

Çarşamba günü sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamakta zorlanacağınız günlerden bir tanesi. Ev ve aile sorumluluklarınızın iş konularında sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin. Eşinizin ailesi ve kendi ailenizin arasında kalabilir, aile sorumluluklarınız yüzünden kendinizi mutsuz ve negatif hissedebilirsiniz.

Çarşamba günü, merkür boğa burcuna geçecek. 2 hafta boyunca fikir ve düşüncelerinizi daha geniş bir açıdan uygulamanın ve kendinizi daha fazla geliştirmeninve ilerlemenin vakti gelmiş bulunuyor. Seyahat, eğitim, hukuk, medya, ticaret alanlarınızda görüşmeleriniz ve konuşmalarınız artabilir.

Cumartesi günü oluşan yeniay, ortaklaşa para alanlarınızda oluşacak. Bu tarih ve sonrası 15 gün boyunca eşinizin, sevdiğiniz insanın, ailenizin hayatında parasal konularda yeni başlangıçlar devreye girebilir. Kredi almak istiyorsanız bu dönem de kredi alabilirsiniz. Varsa mirasla ilgili konularınız bu dönem içinde hallolabilir. Yine dış ortamlara dayalı girişimlerinizde aşırı iyimserlikle düşünmeden ve rahatça hareket etme yerine daha organize olmak işinize yarayabilir.

iş ilişkileriniz konusunda hayatınızın paylaştığınız insanın sizi yanlış yönlendirmesine bu Pazar ve bir kaçgün boyunca dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insanla ilişkinizde bazı hayalkırıklıkları ve sorunlar oluşabilir. Ortaklaşa iş yaptığınız insanlara gereğinden fazla anlam yüklemeye meyillisiniz, bu da karşılaştığınız olaylar karşısında her seferinde şaşırmanıza neden oluyor. Bunu bir düşünün.


TeraziTerazi Burcu: Bu haftabaşı, yaratıcılık isteyen alanlarda daha şanslı ve keyifli etkiler altında olabilirsiniz. Hayata ve aşka yaklaşımınız bireysel ve özgün olabilir. Partnerinizle beraber hareket etmeniz sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Çarşamba günü, zihinsel olarak huzursuz olabilir ve yakın çevre, uzak çevre bağlantılarınız arasında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi gelecek adımlarınızda yalnız ve biraz da karamsar hissetmeniz mümkün. İş ilişkilerinizin bozulmaması için biraz daha olumlu olmaya çalışın.

Çarşamba günü merkür boğa burcuna geçecek. Önünüzdeki birkaç hafta ortaklaşa para giderleriniz konusunda çözümlerinizi ön plana çıkarabilir, kendi düşüncelerinize göre bir plan uygulayabilirsiniz. Maddi konularda kafanız iyi çalışacak, ilginç  olaylar, gizemli konular ilginizi çekebilir.

Cumartesi günü oluşan yeniay, özel hayatınızı ve ilişkilerinizi ilgilendirecek. Bu 15 günlük süreçte, önemli kararlar alabilir, evlilik için adımlar atabilirsiniz. Ya da evliliğinizi sonlandırma veya yolunuza devam etme gibi kararlar da devreye girebilir. Tüm bu  kararlar için yeniaydan faydalanın.Sosyal çevrenizde adım atacağınız konularda daha organize olmak size çok şey katabilir.

Pazar günü devreye giren yanıltıcı etkilerle, iş alanlarınızdaki belirsizlikler, yabancılarla yapacağınız işlerde yanlış adımlar atmanıza neden olabilir. Hayalkırıklıklarına dikkat etmeniz gereken birgün olacak. Yeni gelecek olan haftabaşı herhangi bir anlaşma veya görüşmeniz varsa yapmamaya özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu: Ev ve aile hayatınızda yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Kafanızdaki planlar için hareketlenin. İş hayatınızda davranışlarınızın değiştiğini ve artık daha verimli olduğunuzu çevrenizdekilerde farkediyor ama yine de

bazı işleriniz gözünüzde büyüyebilir.

Çarşamba günü maddi sorumluluklarınız, ortaklaşa para alanlarınızda bazı zorlanmalar yaşamanıza neden olabilir. Dengeyi iyi oturtmalısınız. Sevdiğiniz insanla senin paran benim param muhasebesine kalkışmayın ve ortaya çıkacak ödeme veya borçlarda sorumluluklarınızı bilerek adımlar atmaya çalışın.

Çarşamba günü merkür boğa burcuna geçecek. Birkaç hafta boyunca özel hayatınızla ilgili konularda kafanız çözüme ve anlaşmaya yönelik çalışacak. Ortaklı işleri olanlar önemli konuşma ve görüşmelerini bu dönemde yapabilirler.

Cumartesi günü oluşan yeniay, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda oluşacak. Bu tarih sonrası 15 gün boyunca işinizi değiştirebilir, yeni projelerinizi devreye sokabilir, iş başvurusunda bulunabilir veya sağlığınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Ortaklı işlerinizde biraz abartıya kaçabilirsiniz, bu yeniay en çok buna dikkat edin.

Pazar günü, kafanızın bazı konularda karışık olması ve önünüzü görememeniz, ortaklaşa para alanlarınızda bazı zorlanmalara neden olabilir. Bu yeni gelen hafta kredi almayın veya haftabaşı borsada yatırım yapmamaya çalışın. Zira oldukça yanıltıcı etkiler altında olacaksınız.


YayYay Burcu: Bu haftabaşı işler bir çok açıdan tam da istediğiniz gibi ilerleyecek. Yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle iletişiminiz yoğun olacak. Onlarla yapacağınız planlar varsa onların size uymasını isteyebilirsiniz.

Çarşamba günü, sevdiğiniz insanla olan ilişkininizde yanlış anlaşılmalar, mesafeler oluşabilir ya da özel hayatınızda kendi sorumluluklarınızın size ağır geldiği bir dönem olabilir. Her halükarda ilişkilerinize ve ortaklı işlerinize dikkat etmeniz gerekecek.

Çarşamba günü merkür boğa burcuna geçecek. Kafanız iş ve hizmet hayatınızı ilgilendirecek konu ve olaylarla dolu olmaya başlıyor. İş görüşmeleri, anlaşmalar, iş yeri iletişiminizde artışlar görülecek. Ayrıca bu dönem sağlığınızı gözden geçirebilir, kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan yeniay, aşk hayatınızda veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde yeni karar ve başlangıçları devreye sokabilir. Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda önemli kararlarınızı bu tarih ve sonrası yapmakta fayda olacak. İş alanlarınızda biraz daha organize olarak ilerlemeye çalışın.

Pazar günü, özel hayatınızda bazı hayalkırıklıkları veya sorunlar görülebilir. Taşınma alanlarınızda veya ortaklı işlerinizde yanılgılar oluşabilir. Bu yeni gelecek olan haftabaşı  özel ilişkilerinize ve aile hayatınıza dikkat etmeniz gerekebilir.


OglakOğlak Burcu: Bu haftabaşı,  maddi konularda özgün ve biraz da riskli adımlar atmanız söz konusu. Ailenize veya evinize dayalı işlerinizde rahat hareket edebileceksiniz. Bu aralar para harcarken tereddüt etmeyebilirsiniz.

Çarşamba günü, sağlığınıza ve özellikle iş hayatınızdaki ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. İş ilişkilerinizde beklenmedik olaylar nedeniyle bozulmalar ve sorunlar yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günü merkür boğa burcuna geçecek. Aşk hayatınızda hareketlenmeler başlıyor. Bu konularda görüşme ve anlaşmalarınız artarken, yaratıcılık ve sanatla uğraşanlar için projelerini ortaya koyabilecekleri harika bir dönem geliyor. Bu iki haftayı gerek özel, gerek iş yaşantınızda iyi değerlendirin.

Cumartesi günü oluşan yeniay, ev ve aile alanlarınızda oluşacak. Ailevi kararlarınızı bugünden sonra devreye sokabilirsiniz. Yine ev alım satım, emlak ve gayrimenkul işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.Yine çocuk ve eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalarda abartıdan uzak durun.

Pazar günü, yakın çevrenizdeki yanıltıcı durumlar iş ilişkilerinizde bazı aldanmalara neden olabilir. Şartlar konusunda bu yeni gelecek haftabaşı gözünüzü dört açın. İş ilişkilerinizde bazı hayalkırıklıkları oluşabilir.


KovaKova Burcu: Kendi kişisel planlarınız yine önde olacak ama bu sefer daha rahat enerjiler altında olacaksınız. Geleceğinize yönelik planlarınızda özgün davranmak sizi diğer insanlardan ayırıyor.

Çarşamba günü, aşk hayatınızda sorumluluklarınızdan kaynaklı olarak bazı zorlanmalar veya sorunlar oluşabilir. Duygularınızı ve hissettiklerinizi karşı tarafa aktarmakta zorlanabilirsiniz.

Çarşamba günü merkür boğa burcuna geçecek. Birkaç hafta boyunca ev ve aile hayatınızda çözüme kavuşturmak istediğiniz konular ön plana çıkmaya başlayacak. Ev değiştirme, kiralama veya satın alma işlemleriniz olabilir. Ailenizle konuşmalarınız artacak. Alışkanlıklarınıza çekidüzen verebilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan yeniay, yakın çevre, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi öne çıkarabilir. Yine iletişime, teknolojiye, satış, reklam veya pazarlamaya dayalı işleriniz varsa, bu işlerinizdeki gelişmelerin hızlandığına şahit olabilirsiniz. Başlangıçlarınızı bu zamana denk getirmeye çalışın.

Pazar günü, aşk hayatınızda bazı sorunlara açık olacaksınız. Bazı harcamalarınız siz de hayalkırıklıkları yaratabilir. Yine yeni gelen haftabaşı borsada yatırım yapıyorsanız risk almaktan kaçının ve şartların yanıltıcı olabileceğini bilin.


BalikBalık Burcu: Bu pazartesi, ortaklaşa para alanlarınızda rahat hareket etme fırsatınız olacak. Kafanızdaki bazı plan ve projeleri hayata geçirebilirsiniz. Canınız ilk başta bir şeyler yapmak istemese bile, alacağınız haberler sizi çabuk harekete geçirecek.

Çarşamba günü,  iş alanlarınızdaki yoğunluklar, aile hayatınızda bazı sorunlara neden olabilir. İlişkinize bu dönem dikkat etmelisiniz.Kendinizi aile alanlarınızda veya ev hayatınızda biraz yalnız ve negatif hissedebilirsiniz.

Çarşamba günü merkür boğa burcuna geçecek. İki hafta boyunca yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularınızla olan görüşme ve konuşmalarınız artabilir. Yine satış, pazarlama, reklam, bilgisayar alanlarında işi olanlar sağlam ve kararlı iletişimleriyle bu alanlarda istedikleri başarıyı yakalayabilirler.

Cumartesi günü oluşan yeniay, para evinizde olacak. Parasal konularda ani fırsatlar ve şanslarınız devam edecek. Önemli parasal girişimleriniz için bu yeniayı bekleyin. Ticari anlaşmalarınızı bu tarih ve sonraki döneme denk getirmeniz, uzun soluklu anlaşmalar yapmanıza neden olabilir.İş alanlarınızda abartmadan ilerlemek bu dönem ki öğüdünüz olsun.

Bu Pazar günü, ailenizi ilgilendiren kararlarınızda gözünüzü dört açmalısınız. İlişkilerinizde bazı bozulmalar oluşabilir. Yine yeni gelecek olan haftabaşında emlak alım, satım gibi işleriniz varsa yanıltıcı etkilere karşı dikkatli olmalısınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın