Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Şubat 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Koç Burcu: Şubat ayında sosyal ortamlarınızda ve arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlarda kendinizi göstereceksiniz. Bir yandan da özel hayatınızda başkaları tarafından kolay etkilenmelere açık olacaksınız. Ruhani olarak insanlara yardımcı olmayı, onlar için derinden bir şeyler yapmayı isteyebilirsiniz. Yalnızlığı seveceksiniz ve bir yandan da oldukça üretken ve yaratıcı olacaksınız.

04 Şubatta aşk hayatınız hareketlenebilir. Oldukça ateşli ve yoğun duygularla kendinizi bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan ilişkiniz bu dolunay devrede olacak.

05-06-08 Şubat dış ortamlarda, sosyal çevrelerde kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

11 Şubatta düzelen Merkür’le işlerinizdeki sıkıntıları üzerinizden atmaya başlıyorsunuz. Sosyal çevrelerde yenilenmek, gruplarla yapılacak işlerinizi üstlenmek için bu yeniay enerjisinden faydalanın.

19 Şubattan sonra yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Bunun içinde biraz geri planda durmanız gerekebilir.

20-22 Şubat kendinizi yenileyeceğiniz, ilişkinizi görünür hale getirmek isteyeceğiniz günler. Dünya umurunuzda olmayacak sevgili koçlar. Bu dönemde gezmek, dolaşmak ve her şeyi karşı tarafla beraber yapmak isteyebilirsiniz. Tabi en önemli sevgiliniz yine kendiniz olacaksınız hayatınızda biri olsa da olmasa da…

24-26 Şubat aşkın sorumluluklarını üstlenmek için artık hazırsınız.

Boga1Boğa Burcu:

Şubat ayında eski işlerinizle meşgul olurken, bir yandan da sosyalliğiniz yüksek olacak. Organizasyonlar, davetler, katılacağınız grupsal aktivitelerde ayın ortalarına kadar kendinizi ortaya koyacaksınız.

Bu ay iş anlamında olumlu günleriniz 02-05-06-08-19 Şubat tarihleri.

04 Şubat ve birkaç gün boyunca ailevi konularda hassaslıklara açık olmalısınız. Daha fazla dış dünyayla ve diğer insanlarla ilgilenmeniz gerekirken, bu dönemde ailenize vakit ayırmak sizi yorsa bile, bunu yapmaktan kaçınmayın sevgili boğalar, gerçek huzur ve sevginin yuvanızda olduğunu gözden kaçırmayın.

11 Şubat ta Merkür’ün düzelmesiyle beraber aşk hayatınızda, kariyerinizde ve parasal konularda yaşadığınız sıkıntılara elveda diyebilirsiniz.

19 Şubat ta kariyerinizde oluşan yeniayla beraber gerçek ve tam istediğiniz değişiklikleri yapmak için şans karşınıza gelebilir. Bu yeniay zamanı merkürde düzeldiğinden artık başlangıçlarınız ve girişimleriniz için adım atmanın tam zamanı. Bu yeniayı kesinlikle kaçırmayın.

Ayın 3. haftasından sonra sosyalliğinizde ve enerjinizde geri çekilmelere hazır olun. Biraz dinlenmeli ve ruhunuza vaktinizi ayırmalısınız. Geri planda olacağınız her tür iş sizi mutlu edebilir.

22 Şubattan sonra karşınıza çıkacak bir ilişki size biraz gizemli gelebilir. Daha doğrusu gizli saklı ilişkiler, platonik sevgiler daha fazla ilginizi çekecek. Evliyseniz bu döneme dikkat edin, kendinizi ve evliliğinizi tehlikeye atmayın.

ikizler1İkizler Burcu:

01-02 Şubat toplum içinde yaptığınız işlerde kendinizi ortaya koyabileceğiniz zamanlar. Grupsal işlerinizde kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

04 Şubattaki dolunay, yakın çevre konularınızı hayatınızın merkezine yerleştirebilir. Bu dönem işinize kanalize olduğunuz için yakın çevrenizdeki insanları ihmal etmeyin, aradaki dengeyi iyi sağlayın lütfen.

05-06-08 Şubat insanlardan hem fikirsel olarak, hem de maddi olarak destek sağlayabileceğiniz günler.

11 Şubatta Merkür’ün düzelmesiyle beraber sizi daha az tanıyan insanlarla iletişim sorunlarınız geride kalmaya başlayacak.

19 Şubat ve sonrasında seyahat, eğitim, medya ve hukuk alanlarınızda yeni adımlar için uygun bir süreç içinde olacaksınız. Bu yeniay ortak fikirlerinizi destekleyecek ve size kalıcı işler sunacak.

20 Şubat itibarıyla ilişkileriniz ve enerjiniz daha çok kalabalık ortamlara, arkadaşlık ilişkilerinize ve sosyal çevre konularınıza kaymaya başlıyor. Sosyal ortamlarınızda bir aşka yelken açabilir, arkadaşlarınızdan biriyle aşkı deneyimleyebilirsiniz. 20-21-22 Şubat bunun için çok uygun.

Özel ilişkilerinize 23 Şubatta dikkat etmeli, 24-26 Şubatta aşkı ve hayatı keyifle deneyimlemelisiniz.

Yengec1Yengeç Burcu:

Şubat ayında yabancılarla yapılacak olan işler, seyahat ve eğitim konularınız size göz kırparken, bir yandan da halletmeniz gereken yarım kalan para işlerinizin üzerine düşebilirsiniz. 01-02 Şubatta yardımsever tavırlarınızla önemli bir davet veya organizasyonda yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz.

04 Şubattaki dolunay, para alanlarınızı tetikleyecek. Bu dolunay size beklediğiniz bir para girişi sağlayabilir. Parasal konularda kendinizi iyi hissetmeniz harcamalarınızı da arttırabilir aman dikkat.

Parasal konularda 05-06 Şubat olumlu etkiler altındasınız.

11 Şubat itibarıyla Merkür’ün düzelmesiyle parasal işlerinizde yavaş yavaş yoluna girmeye başlayacak. İşte şimdi bu ay içinde 19 Şubatta gerçekleşecek olan yeniayı kullanabilirsiniz. Bu tarihten sonra borç alma, kredi yapılandırmaları, vergi borcu ödemeleri, miras kararları devrede olabilir.

20 Şubattan sonra toplum önünde kadın, erkek ilişkileriniz göz kamaştırıcı ve fırsatlarla dolu olabilir. Kariyeriniz ön plana geçmeye başlıyor.

21 Şubatta göz önünde olacağınız kalabalık yerlerde bir insan ilginizi çekebilir. Siz de enerjik olacaksınız ve karşı tarafın enerjisi sizi fazlasıyla etkileyebilir.

24-26 Şubatta iş hayatınızda kalıcı ve düzenli işler karşınıza çıkabilir.

Aslan1Aslan Burcu:

Şubat ayında her şeyi partnerinizle yapmak ve parasal konuları beraber halletmek isteyebilirsiniz. Hala eski konu ve olaylarla uğraşacaksınız, bir yandan da hayatınızda biri yoksa eski ilişkiler gündeme gelebilir.

04 Şubat tarihinde hayati kararlarınız devrede olabilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana odaklı olacağınız bu dönemde kendinize vakit ayırmak ve kendi hayatınız için özel kararlar almak isteyebilirsiniz. Aşırı iyimserlik ve kendinizi çok iyi hissetme gibi durumlar oluşabilir.

05-06-19 Şubat tarihlerinde aşk hayatınızda şanslı günler içinde olacaksınız.

11 Şubatta Merkür’ünde düzelmesiyle artık para işlerinizin düzenlemelerine eğilebilirsiniz. Vergi konuları, kredi yapılandırmaları, borç ödeme dengesi için harekete geçebilirsiniz. Bir borcun altına girilebilir.

19 Şubatta ortak para alanlarınızda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

20 ve 22 Şubatta bir seyahat, yabancılarla yapılacak işler ani ve hızlı bir şekilde hayatınıza girebilir.

Basak1Başak Burcu:

Şubat ayı eski iş konularının, daha önceden konuşulmuş projelerin hayata geçme ayı olabilir. Bir yandan da ortaklaşa yapılacak işlerinizde ortağınızın yaratıcı süreciyle işlerinizde güzel gelişmeler oluşabilir. Şubat başında aşk hayatınızda ve evliliğinizde oldukça fedakâr etkiler altındasınız. Sevdiğiniz insan için biraz hayatınızı geri planda tutabilirsiniz

04 Şubat civarında iş hayatınızda başlattığınız işlerin karşılığını alabilirsiniz. Bazı şeyler elinizde olmayacak, bu dolunayda, bir olayın iç yüzünü öğrenebilirsiniz.

02-06 Şubat iş alanlarınızda aradığınız desteği sağlayabileceksiniz.

11 Şubatta Merkür’ün düzelmesiyle beraber iş, hizmet alanlarınızdaki sıkıntıların geride kaldığını göreceksiniz. Kariyer hayatınızdaki sorunlarda ortadan kalkmaya başlayacak.

19 Şubatta oluşan yeniayla birlikte işte şimdi iş değiştirmek, yeni bir işe, projeye başlamak için uygun bir dönem olacak. Tüm girişimleriniz ve atılımlarınız için bu tarihten sonra kararlarınızı uygulamalısınız.

20 Şubatta ortaklaşa para alanlarınızda güzel ve fırsatlarla dolu bir döneme giriş yapacaksınız. Ortak para alanlarınızda enerjinizi ortaya koymak ve risk almak önemli olacak. Banka ödemeleri, faiz, vergi, kredi gibi konular daha çok hayatınızın merkezine yerleşecek.

22 Şubatta istediğiniz bir kredi varsa alabilir, vergi borcunuzu halledebilir, faiz düzenlemelerinde bulunabilirsiniz. Eşinizin ve sizin hayatınızda ortak para konularına dair her tür konu için harekete geçebilirsiniz. Parasal anlamda güzel bir girişim devrede olabilir.

24-26 Şubatta evinizin gereksinimleri ve harcamaları için uygun günler. Sorumluluklarınızla ilerleyeceksiniz.

Terazi1Terazi Burcu:

Şubat ayında aşk hayatınızda konuşmalarınız, eski konuları halletmeniz öne çıkabilir. Bir yandan da bu şubat ayında işinizde kendinizi göstermek ve başkalarına hizmet etmek durumunda kalacaksınız. Enerjinizi yükseltmeye çalışın.

04 Şubattaki dolunay, önemli organizasyon, aktivite ve davetleri hayatınıza taşıyabilir. Ya da sosyal ortamlarınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde hassaslıklara açık olacaksınız. Hayatınızda bir insan yoksa bu dolunay sosyal çevrenizin devrede olmasıyla arkadaşlarınız sizi yeni bir insanla tanıştırabilirler.

05-06 Şubatta eğlencenizi arttıracak, daha fazla aşk hayatınıza kanalize olabileceksiniz. Sağlam ve sıkı bir iletişim aşkta her şeyin anahtarı olabilir.

11 Şubatta Merkür’ün düzelmesiyle birlikte aşk hayatınızda veya çocuğunuzla olan iletişiminizde rahat bir döneme giriş yapacaksınız. Eski ilişkiniz devredeyse bu tarih ve sonrasında iletişiminizde ve ilişkinizde şartlar değişebilir.

19 Şubattaki yeniay sizi aşk hayatınızda destekliyor. Bu tarihten sonra aşk hayatınıza start verebilir, ilişkiniz adına yeni kararlar alabilir, sevdiğiniz insanla gelecek planlarınızı oluşturabilirsiniz aynı şekilde çocuğunuzla ilgili konularda da önemli kararlarınızı bu yeniay sonrası devreye sokabilirsiniz.

Yine bu yeniay sonrası kreatif, sanatsal işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Tiyatro, sinema, öğretmenlik, sahne sanatlarına dair her tür işinizde yeniay oluşumlara açık olun ve uygulamalarınızı bu süreçte yapmaya çalışın.

20 Şubat itibarıyla özel ilişkilerinizde heyecanı, birleşmeyi, karşı cinsle iyi anlaşmayı sağlayacak bir döneme giriş yapıyorsunuz.

22 Şubatta karşı cinsle anlaşacak, partnerinizle hem aşkta, hem de cinsellikte mutluluğu yakalayacaksınız. Aranızdaki çekim yüksek olabilir.

24-26 Şubat ortaklaşa işlerinizde ve aşk hayatınızda hayat sizi fazlasıyla destekliyor olacak.

Akrep1Akrep Burcu:

Şubat ayında ev ve ailenizle olan paylaşımlarınız, bu alanda yaşanacak bazı sıkıntılara açıkken, bir yandan da aşkı doyasıya yaşamak ve aşk hayatınızda oldukça yaratıcı ve romantik keyifler altında olacaksınız.

01 Şubatta sevdiğiniz insan için yapacağınız fedakârlıklar devrede olabilir. Adeta aşk hayatınıza pembe gözlüklerle bakıyor olacaksınız.

04 Şubatta oluşan dolunay, kariyer ve iş alanlarınızda önemli sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönemde önemli bir iş gündeme gelebilir ve vaktinizi ona harcamak durumunda kalabilirsiniz. Bu elbette ki ailenizle olan bağlantılarınızı da etkileyecek.

05-06-19 Şubatta aile hayatınızda parasal destekleriniz yüksek olabilir.

11 Şubatta Merkür’ün düzelmesiyle beraber artık ailevi konularda iletişiminiz rahatlamaya başlayacak.

19 Şubatta oluşan yeniay, evinizle ilgili konularda, ailevi meselelerde önemli başlangıçlarınızı ve kararlarınızı hayatınıza getirecek. Merkür de düzelmiş olacağından önemli bir gayrimenkul, emlak işinizi bu tarihten sonra halletmelisiniz. Yine bu tarihten sonra artık aşk, eğlence ve çocuk alanlarınız hareketlenmeye başlıyor. Kendinizi aşk hayatınızda göstermek isteyecek, sevmek ve sevilme arzunuzun yüksek olduğunu göreceksiniz.

20 şubat itibarıyla iş ve hizmet alanlarınızda önemli fırsatlar oluşurken 23 şubatta risk içeren borsa ve spekülatif işlerinizde bazı zorlanmalara açık olacaksınız. Yine iş arkadaşlarınızdan biriyle 22 Şubatta aranızda bir elektriklenme söz konusu olabilir. Karşı cinsle iyi anlaşacaksınız.

24-26 Şubatta iş alanlarınızda önemli ve kalıcı iş teklifleri ve bazı işlerinizin güzel getirileriyle karşılaşabilirsiniz.

Yay1Yay Burcu:

Şubat ayında yakın çevrenizle olan iletişiminize ve iletişime dayalı işlerinizde bazı aksiliklere ve sıkıntılara açık olacaksınız. Ama bir yandan da aile hayatınızda keyfinize diyecek olmayabilir.

İletişime dayalı işlerinizde 02-05-06-19 Şubat güzel gelişmelere gebe olabilirsiniz.

11 Şubatta Merkür’ün iletişim alanlarınızda düzelmesiyle birlikte artık karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirme döneminiz başlıyor. Bunun için 19 Şubatta oluşacak yeniay zamanı ve sonrasında harekete geçmeyi unutmayın.

19 Şubattan sonra daha çok evinize ve ailenize vaktinizi ayırmayı isteyeceksiniz.

20 Şubatta eğlence, aşk, çocuk, risk içeren her tür işinize enerjinizi ve sevginizi akıtmaya başlıyorsunuz. Karşınızda bir sürü farklı, sıra dışı seçenek olabilir.

22 Şubatta aşk hayatınızda karşı cinsle iyi anlaşacak, henüz aşkı bulamadıysanız bu günlerde aşkın kapınızı çaldığını göreceksiniz.

23 Şubatta ailenizle anlaşmanız zor görünüyor, yine aile hayatınızda bazı zorlanmalara açık olacaksınız. Bu dönemde aile büyüklerinizle tartışmalara girmemeye özen gösterin.

24-26 Şubat, aşk hayatınızda veya çocuk konularında istikrarlı, atacağınız adımlar söz konusu olabilir.

Oglak1Oğlak Burcu:

Şubat ayında maddi alanlarınızda eski konuşmalar ve görüşmeler devrede olurken, bir yandan da yakın çevrenizdekilere karşı oldukça yardımsever ve biraz da fedakârlıklarınız yüksek olarak başlayacaksınız. Şubat başında yakın çevrenizdekilere karşı oldukça yardımsever ve biraz da fedakârlıklarınız yüksek olarak başlayacaksınız.

04 Şubat ve civarında ortaklaşa para alanlarınızda güzel bir dolunay yaşayacaksınız. Elinize geçen bir para, bir borcunuzu veya para sorununuzu kapamanıza neden olacak. Yine de ne olursa olsun bugünlerde para dengenizi iyi oluşturun ve çok açılmayın.

02-05-06 Şubatta parasal konularda şansınız yüksek.

11 Şubatta Merkür’ün düzelmesiyle beraber para işlerinizde ve ticaret hayatınızda rahatlayacaksınız. İş ve seyahat alanlarınızda sorunlar ortadan kalkmaya başlayabilir.

19 Şubattaki yeniay tam anlamıyla para işlerinizde yeni kararları ve başlangıçları uygulamanız için harika seçenekler sunacak. Merkür’de düzeldiğine göre yeni anlaşmalar, ticari kararlar için uygun bir süreç içinde olacaksınız.

20 Şubatta artık tüm ilginizi ve alakanızı ailenize ve aile meselelerine döndüreceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu dönem sonrasında evinizi güzelleştirebilir, dekorasyon, boya, badana işlerine kalkışabilirsiniz.

Aile hayatınızda kadın, erkek demeden mutluluğu tadacağınız günler 22-24-26 Şubat tarihleri.

23 Şubatta yakın çevre ilişkilerinizde bazı bozulmalar ve sorunlara açık olacaksınız.

Kova1Kova Burcu:

Şubat ayı tamamıyla sizin girişimlerinizin destekliyor sevgili kovalar, daha önceden konuştuğunuz, düşündüğünüz yarım kalan işleriniz varsa bütün bunları uygun ortamlara aktarabilir, hayati kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Bir yandan da parasal konularda başkalarına yardım etmek önemli olacak. Yine sanatsal işlerinizden belki de televizyondan, dizilerden, sinemadan, resimden, müzikten sanatın her tür konusundan, önemli kreatif işlerinizden ciddi kazançlar sağlayacaksınız.

01-02 Şubat tarihleri bu alanda şanslı tarihleriniz. 05-08 Şubat parasal konularda güzel etkiler altındasınız.

04 Şubattaki dolunay özel hayatınızı tetikliyor. Sevdiğiniz insanın hayatındaki değişimler, sizin hayatınızla örtüşmezse aradaki dengeyi iyi sağlamaya çalışın.

19 Şubattaki yeniay önemli kararlarınız için size bir kez daha şans verecek. Bu sefer daha önceden konuşulmuş tamamlanması gereken işler için değil, yepyeni fikirler ve projeler için harekete geçmelisiniz. Aynı zamanda bu tarihten sonra kimliğinizi ve kişiliğinizi daha çok parasal konularda ortaya koyacaksınız.

20 Şubat itibari ile satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, iletişim, medya, televizyon alanlarınızda önemli fırsatlar yakalayacağınız bir sürece doğru gidiyorsunuz.

22 Şubatta yukarıda saydığım konularda çok özel işler devreye girebilir. Yine yakın çevrenizden karşı cinsten bir insan bu tarihlerde ilginizi çekebilir.

23 Şubat özellikle geleceğe dair bir takım sıkıntıların oluşması mümkün. Verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz. Ya da arkadaş ve sosyal çevre sorumluluklarınız size ağır gelebilir.

24-26 Şubatta sosyal çevreniz her türlü iletişim gerektiren işlerinizde size desteği sağlayacak. Sizde bu noktada uzun vadeli kalıcı işlere imzalar atabilirsiniz.

Balik1Balık Burcu:

Şubat ayı bir yandan hayat planlarınızın devrede olduğu bir ay olacak. Bu yıl başlatacağınız bütün planların girişimi için biraz geri planda durmanız gerekebilir. Bir yandan hayatın keyifli yönleri ile algılamak ihtiyacını hissedebilirsiniz. Bu yüzden kendinize bakacak, gerekli enerji girişimlerinde bulunacak bir yandan da iş anlamında geri planda kalmak isteyeceksiniz.

02 – 06 – 08 Şubat tarihlerinde özellikle iş alanlarınızda beklenmedik yerlerden göreceğiniz yardımlarla önemli fırsatlar elde edebilirsiniz.

04 Şubatta oluşacak dolunay, iş hizmet alanlarınızı tetikliyor olacak. Bu süreçte işinizde bir sonuca ulaşmanız mümkün.

11 Şubatta Merkür’ün düzelmesi ile beraber artık geçmiş konu ve olayların geri kaldığına şahit olacaksınız. Ama hala harekete geçmemeniz gereken bir dönemdesiniz.

19 Şubattan sonra artık tam anlamıyla rahatlamaya başlayacaksınız. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak. Kimliğinizi ve kişiliğinizi kendi istekleriniz adına ortaya koymaya önem vereceksiniz.

20 Şubatta parasal konularda güzel gelişmeler içine gireceğiniz bir döneme merhaba diyorsunuz.

22 Şubatta para ile ilgili konularda önemli gelişmeler ve anlaşmalar devreye girebilir. Bu anlaşmalar size para getirecek sevgili balıklar.

23 Şubat dikkat etmeniz gereken tarihlerden. İş hayatınızda patronlarınızla ya da üstleriniz tarafından desteklenmediğinizi düşünebilirsiniz. Ya da iş alanlarınızda sorumluluklarınız bu dönemde sizin üzerinize fazla ağır gelebilir.

26 Şubat itibari ile iş hayatınızda kalıcı ve güzel gelişmeler altında olacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın