Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

HAREKETLİ BİR HAFTA! – 31 Mayıs – 6 Haziran 2021 Haftalık Burç Yorumları

HAREKETLİ BİR HAFTA! - 31 Mayıs - 6 Haziran 2021 Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

Haziran ayının ilk haftasını konuşuyoruz. Mayıs ayı oldukça hareketli günlere gebeydi. Tutulmayı yaşadık. Ardından 30 Mayıs itibariyle Merkür İkizler burcunda geri hareketine başladı. Bu yüzden iletişim, haberleşme, eğitim, ulaşım ya da ticari faaliyetlerde sıkıntı ve problemlere açık olacağız. Haziran ayına Merkür gerilemesi damgasını vuracak.

Haftamıza Ay Kova burcundayken başlıyoruz. Yani toplumsal konu ve olaylar, arkadaşlarımız, sosyal çevre ilişkilerimiz, grup ve takım çalışmaları, grupsal faaliyetler, bunlarla ilgili konu ve olayların hızlı akacağı haftalardan bir tanesi.

*Mars ve Neptün arasında olumlu bir açı olacak. Demek ki yardımseverliğimiz, iyi niyetimiz yüksek. Yaratıcılık ve sanatsal birtakım işlerimiz varsa bu işlerde kendimizi daha fazla ön plana çıkarabiliriz. Aynı zamanda hayata bakış açımızda biraz daha iyimser gözler devrede olabilir.

*Çarşamba günü ilişkiler gezegeni Venüs, aileye düşkün olan Yengeç burcuna geçiyor. Önümüzdeki 3 hafta boyunca ev, aile, yuva, vatan, millet konularında oldukça keyifli etkiler devrede olacak. Ailemizde, yuvamızda, sevdiklerimizle daha fazla bir arada olmak isteyeceğiz. Su kenarlarında bulunmak isteyebiliriz. İlişkilerde fedakarlıklarda bulunmamız, duygusal tarafımızı iyice besleme ihtiyacımızın yüksek olması, ilişkilerde annecilik rolünü üstlenmenin ön plana çıktığını görüyoruz.

Yengeç burcu astrolojide yiyecek- içecek sektörüyle, tedariki ile aynı zamanda emlak sektörüyle çok bağlantılı. Yani emlakta hareketlenmeler devreye girebilir. Otelcilik, konaklama, yeme-içme, bu gibi sektörlerde de hızlı artışlar devrede olabilir.

Bu hafta önemli insanlardan göreceğimiz destekler yüksek olacak. Önemli işlerimiz varsa acele etmeden güçlü insanlardan destek ve faydalar elde edebiliriz. Yine ilişkilerden yana şansımız yüksek olabilir.

Cumartesi günü Mars ve Plüton karşı karşıya gelecek, enerjimizi kullanmak kolay olmayabilir. Kavgalara, ego sürtüşmelerine, sözlü ya da fiziki darbelere açık olabiliriz. Kazalar, düşmeler, çarpmalar, aile içi şiddet bu dönem ele alınması gereken konuların başında geliyor. O yüzden sevdiklerinizle anlayışlı bir ortamda buluşmaya özen gösterelim. Yine bu ikili karşı karşıya geldiğinde kavgalar, cinayetler, taciz gibi konuların çok hızlandığını görüyoruz. Aynı zamanda iş tacizleri, terör eylemleri artabilir. Gerilla hareketleri, depremler, toprak kaymaları, Mars ve Plüton’la çok bağlantılıdır. Yıkıcı yangınlar, volkanların hareketlenmesi, patlaması görülebilir. Aşırı milliyetçiliğin ön plana çıktığını görebiliriz ve fanatizm hayatımıza damgasını vurabilir.

Yer altı sorunları, madenlerle ilgili konularda problemler sıkıntılar, askeri alanda birtakım operasyonların başlaması gibi etkiler devrede olabilir. Mars ve Plüton karşıtlığı oluştuğunda finans ve borsaların zorlandığını görüyoruz. O yüzden finansal yatırımlarınız konusunda bu hafta dikkatli adım atmanız gerekiyor.

Aynı gün Cumartesi günü gökyüzünde Merkür ve Neptün karesi etkili olacak. O yüzden hangi yöne gideceğimiz konusunda net olamayabiliriz. Merkür de geri gittiği için bizi aldatan, fikirleriyle farklı yönlere çeken insanlar olabilir. İnsanların fikirlerini dinlerken, onlardan tavsiye alırken lütfen dikkatli olalım çünkü aldanma, aldatılma etkisi devrede olacak. Kendi seçimlerimiz ve etraftan aldığımız bilgiler konusunda kafamız biraz karışık olabilir. Skandallarla ilgili konu ve olayların ön planda olduğunu göreceğiz.

Şans ve fırsatlarla dolu bir hafta dilerim…

 

31 Mayıs – 6 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, sosyal çevrenizle beraber girişeceğiniz işlerde önemli sorumluluklar devrede olurken yakın çevrenizde sizi destekleyecek olan kim varsa onlarla beraber hareket edeceksiniz. Sizin yanınızda olan insanların görüşlerine, fikirlerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyacaksınız. Bu insanlar da sizi işle ilgili konularda ya da geleceğe yönelik adımlarda sizi destekleyecek.

Çarşamba günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla önem vereceğiniz bir dönem başlıyor. İlişkileriniz daha çok aile ortamlarınız üzerinden gelişebilir. Özellikle son 1 aydan beri yaşadığınız bazı sıkıntı ve problemler varsa bunları çözmek, konuşmak masaya yatırmak anlamında oldukça faydalı bir dönem. Evinizi güzelleştirmek istiyorsanız, evinize alacağınız her tür eşya konusunda bu dönem destekli olacaksınız. Evinizde misafir ağırlamak önemli olacak. Eğer küçük bir bahçeniz, balkonunuz, terasınız varsa bunların düzenlenmesi ile ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Aile büyüklerinizin hayatında yapılması gereken alışverişleri ön plana çıkarmak, önümüzdeki 3 hafta boyunca gündeminize yerleşebilir.

Aile ortamlarınızda huzuru bulabileceğiniz bir dönem ama bu hafta sonu aile içi şiddete dikkat etmeniz gerekiyor. Girişeceğiniz kavgalar, sürtüşmeler varsa bu kavga ve sürtüşmelerin çok çabuk başka olaylara dönüştüğünü görebilirsiniz. İçinizde adeta bir volkanlar patlayabilir. Bunu kontrol etmeniz gerekecek. Bu sizin dışınızda da olabilir. Belki annenizin babanızın arasındaki bir tartışma, sizin anneniz ve babanızla gireceğiniz tartışmaya üçüncü bir kişinin dahil olması gibi durumlar söz konusu olabilir. Aile ortamlarınızda lütfen dikkatli adımlar atın. Hafta sonu kazalara, çarpmalara, düşmelere enerjinizi doğru kullanamamaya açık olabilirsiniz. Önemli girişimleriniz varsa hafta sonu itibariyle bu girişiminizde yanılma ihtimaline karşı dikkatli olun. Bu dönem yeni insanlarla tanışabilirsiniz ve bu insanlardan da gereken o elektriği, hayatınızı geliştirecek birtakım etkileri almaya yatkın olacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, kariyer ve iş alanlarınızda, mesleki konularda, önemli toplumsal olaylarda ciddi duruşunuzu sergileyeceğiniz, aynı zamanda önemli sorumluluklarla karşılaşacağınız bir hafta başlıyor. Bu dönem sizin için maddi konular çok önemli, parasal konulara yatkınsınız. En azından maddi konularda neler yapabileceğinizi görmek ya da kendinizi güvende hissetme ihtiyacınızın yüksek olduğu bir dönem. Aynı zamanda Merkür de bu alanlarınızda geriliyor. Demek ki ticari faaliyetlerde, yatırımlarda, para ile ilgili bazı olayları tekrar tekrar ele almak durumunda kalabilirsiniz.

Çarşamba günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor, iletişim işlerinizin hızlandığı bir dönem. Yakın çevre bağlantılarınızı artıracaksınız. Akrabalar, kardeşler, komşular, yakın çevrenizde kim varsa onlarla olan bağlantılarınız kuvvetlenmeye başlıyor. Onları daha fazla arayacak, onlara karşı annelik görevi üstlenmiş olacaksınız. Sıkıntı ve problemler yaşadığınız yakın çevrenizdeki insanlarla aranızı düzeltmek anlamında üç haftalık şanslı bir dönem başlıyor. Diğer taraftan iletişim ve beceri işlerinizde sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle bu hafta daha hızlı bir şekilde yolunuzda ilerleyeceksiniz. Geleceğe yönelik önemli adımlarınızı Perşembe ve Cuma günlerini hayatınıza geçirin. Perşembe günü patronunuzla konuşmak, bazı konuları ele almak anlamında destekli olacaksınız.

Bu haftanın en önemli konusu Cumartesi günü gerçekleşecek olan Mars ve Plüton’un karşı karşıya gelmesi. Siz bunu yakın çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Yakın çevre uzak çevre çekişmelerinin önem kazandığı bu dönem fikirsel düşüncelerinizi birine aktarırken lütfen dikkatli olun. Fanatikçe yaklaşımlardan uzak durmaya özen gösterin. Aynı zamanda alınganlıkları bir kenara atın. Araba kullanırken çok dikkatli olmanız gerekebilir. Kendinizi dışarıya attığınızda tanımadığınız insanlara girişeceğiniz ağız, söz dalaşı çok sıkıntılı durumlara neden olabilir. Bu etkilere karşı dikkat edin. Sadece kendinizi, kendi ailenizi düşünmeyin. Başka insanları da düşünmek birazcık hoşgörülü olmak toleranslı olmak size çok şey katabilir.

Maddi konularda dikkatli olmakta fayda var. Perşembe gününden sonra büyük parasal işlere girişmemeye çalışın. 24-26 Mayıs civarı karşınıza gelen konular neyse bu konuları bir kez daha ele almanız gerekebilir. O dönem karşınıza gelmiş teklifler olabilir, bu tekliflerle ilgili alanlarda bazı hayal kırıklıkları, verilen sözlerin tutulmadığını görme ihtimaliniz olacak.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, iletişimsel işler, dış ortamlardan alınacak haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Önemli sorumluluklar devrede olacak. 26 Mayıs’ta bir tutulma vardı, bu tutulma sizi ikili ilişkiler alanınızda tetikliyordu. Bu alanda önemli konu ve olaylarla uğraşmış olabilirsiniz şimdi de bu etkilerle haftaya giriyorsunuz. Yanlış anlaşılmalara açık, kendinizi doğru ifade edemediğiniz bir dönem.

Ama diğer taraftan Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber Çarşamba günü itibariyle maddi konularda kendinizi göstereceğiniz de bir süreç başlıyor. Para kazançlarınızı artıracağınız, maddi konularda daha iyi sonuçlar alacağınız, girişimlerinizin karşılığını göreceğiniz, hayatınızın tadını, tuzunu çıkaracağınız bir sürece merhaba diyorsunuz. 3 haftalık bu dönemde para kazançlarınızın arttığını görebilirsiniz. Özellikle uzun zamandır para ile ilgi konularda bir mücadeleniz varsa, ev, aile ve yuva alanlarınızda harcamalarınız çok fazla olduysa şimdi bunları toparlamanın daha doğru ihtiyaçlar doğrultusunda hareket etmenin zamanı geldi. Bu sizleri mutlu edecek.

Aynı zamanda önemli ve güçlü insanlardan, geleceğinize etki edecek insanlardan, hayatınıza dair çok önemli birtakım kararlar da alabilirsiniz. Verdiğiniz uzun soluklu kararların bu aralar hayatınızı aydınlattığını göreceksiniz.

Kariyerle ilgili konularda patronunuzla konuşmak ve biraz gelirlerinizi artırmak istiyorsanız Perşembe ve Cuma günleri çok uygun.

Cumartesi günü Mars ve Plüto karşılıklı devrede. Bu hafta para konularında çok büyük çekişmelerden uzak durun. Alacak verecek dengesi bazı noktalarda sizin de dengenizi bozabilir ve sizi zorlayabilir. O yüzden arkadaşlarınız, çevrenizle girişilecek işlerde, iş alanlarınızda beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızda test edilebilirsiniz. Kafanızı belirli konularda toplamanız kolay olmayabilir. Bu etkiler hafta sonunuzu biraz ağır geçirmenize neden olacak. Sonrasında hızlı bir şekilde toparlayacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, hayatınızı değiştiren, dönüştüren önemli olaylar etrafınızda cereyan ediyor. Zaman zaman ketum yapınızla bu hayata ait olmadığınızı bile hissediyor olabilirsiniz. Aslında bu dönem biraz kendinizle ilgili konu ve olayları keşfedeceğiniz, kendi özelinizde olmak istediğiniz bir dönem. Ama hem yakın çevre ilişkileriniz hem de geri planda durduğunuz işler konusunda bazı olayların ağırdan işlediğini, bazı engellerle karşılaştığınızı görebilirsiniz. Ancak olayları kişiselleştirmemeye özen gösterin.

Çarşamba günü itibariyle Venüs sizin burcunuza geçiyor. Biraz daha kendi görüntünüze önem vereceğiniz bir dönem başlıyor. Hem sağlığınızı hem görüntünüzü hem de arkadaşlık ilişkilerinizi, sosyal çevre bağlantılarınızı ve aile hayatınızı önemseyeceksiniz. Kendinizi bu alanlarda ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissetmek anlamında saçınızı değiştirme, alışveriş yapma gibi etkiler devrede olabilir. Sosyalliğinizi artırmak isteyebilirsiniz ama bunu yapacaksınız pilinizin çok çabuk bittiğini göreceksiniz. Bir şeyle uğraştıktan sonra kendi alanınıza yeniden çekilmeyi unutmayın. Sağlığınızı önemsemesini bileceğiniz bir süreç olacak.

Hayatınızla, eğitimle ilgili konularda önemli birtakım kararlar almak istiyorsanız Perşembe ve Cuma günleri sizi destekliyor olacak. Parasal konularda eğer bütçenizi yetiştiremiyorsanız, birilerinden yardım almak istiyorsanız Perşembe günü bu alanlarda güzel destekler karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü ilişkilerde zorlayıcı bir gün olarak karşınıza çıkacak. Alınganlığınız, bazı konuları içine atmanız, karşı tarafa pasif agresif davranışlarınız bu dönem ilişkilerinizi zorlayabilir. Aile içi şiddete dikkat edin. Enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Çok küçük başlayan bir tartışma beklenmedik olaylara kadar yürüyebilir. Karşı tarafla girişeceğiniz herhangi bir tartışmada hafta sonu lütfen dikkatli adımlar atmayı unutmayın. Bu dönem taşınmaya denk gelirse bazı eşyalarınızın kırılması, kaybolması ya da bir zayiatın oluşması söz konusu olabilir. O yüzden ilişkilerinize, ortaklı ilişkilerinize, taşınmayla ilgili konulara dikkat edin.

Geleceğinizi ilgilendirecek önemli işlerde kafanız çok da net değil. Bazı olayları yeni baştan ele almanız gerekebilir. Bu dönem sizi aldatan insanlar varsa, herhangi bir konuda aldatıldığınızı düşünüyorsanız, bunları fark etmek, hayal kırıklığınızın nedeni bulmak ya da bazı işlerinizin neden olmadığını fark etmek anlamında bu haftayı ve hafta sonunu iyi kullanın.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, bu hafta ilişkileriniz ve sorumluluklarınız sizin için önemli olacak. Çarşamba günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber ilişkiler ve kariyer konularında elinizi ayağınızı önemli işlerden çekmek isteyebilirsiniz. Biraz daha tek başınıza kalmak, yalnız kalmak isteyeceğiniz bir dönem. Eğer akrabalarınız, kardeşiniz, ablanız, abiniz varsa onun kariyeri ile ilgili konular, bu dönem içerisinde önem kazanacak. Belki bir terfi aldıklarını öğrenebilirsiniz ya da iş hayatlarında güzel gelişmeler olabilir, bu da sizi çok ama çok mutlu edebilir. Onların özel hayatlarına dair alacakları bir karara sizler de şahitlik edebilirsiniz.

Bu dönem Venüs’ün 12. evde hareket ediyor olması biraz daha ruhunuza vakit ayırmanız gereken bir dönemi temsil ediyor. O yüzden bu dönem içerisinde 3 hafta boyunca büyük olaylardan, büyük adımlardan ziyade kendi ruhunuza yönelik daha küçük daha basit daha kendinizi besleyecek işlerle uğraşmanız ve ilişkilerde her şeyi oluruna bırakmanız çok daha iyi olabilir.

Bu hafta maddi konularda güzel gelişmeler olacak. Parasal yönde beklediğiniz bir haber varsa Cuma günü alma olasılığınız yüksek. Bu hafta önemli insanlardan güzel şanslar ve fırsatlar göreceksiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınıza dair atmak istediğiniz adımlar ya da yapmak istediğiniz işler varsa çevrenizdeki insanlar bu noktalarda sizi destekleyecek.

Hafta sonu Mars ve Plüton karşı karşıya gelecekler, yani enerjinizi doğru kullanamadığınız bir döngü olacak. Seyahatlerde, uzak yerlerde ya da tanımadığınız ortamlarda bulunacaksanız insanlarla kavgaya, sürtüşmelere girişmemeye özen gösterin. İş hayatınızdaki insanlarla anlaşmak bu dönem kolay olmayacak. Hafta sonuna doğru bu etkiler başlayacak hafta sonu iyice keskinleşecek, diğer haftanın başına kadar da sürebilir. Diğer taraftan arkadaş çevreniz ve sosyal ortamınızdaki insanlarla girişilecek birtakım işleriniz varsa bu işlerde parasal konuları dikkatlice ele almayı unutmayın. Çünkü arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz bu dönem parasal mevzulara takılabilir. Onlarla bazı noktalarda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, yapılması gereken gündelik işlerinizle haftanızı başlatıyorsunuz. Ama bu hafta başı işleri çok sağlam tutacaksınız, sorumluluklar üstleneceksiniz. Bu, iş hayatınızda üstleneceğiniz sorumluluklar olabilir ya da gündelik hayatınızda yapmanız gereken sorumlulukları kapsayabilir. Diğer taraftan biraz da sağlığınıza dikkat etmeniz gereken haftalardan bir tanesi olacak çünkü iş koşturmalarınız sağlıkla ilgili konulara da damgasını vurabilir. Venüs Yengeç burcuna geçiyor ve arkadaş, sosyal çevre alanlarınızda hareket etmeye başlıyor. 3 hafta boyunca arkadaşlarınızla beraber yapılacak planlar, onlarla olan ilişkilerinizin kuvvetlenmesi aynı zamanda organizasyonlar, online seminerler, aktiviteler, davetler bunlarla ilgili olaylarda kendinizi göstereceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kendinizi arkadaş ortamlarında daha güvenilir hissedeceksiniz. Eğer hayatınızda bir insan yoksa biriyle tanışma etkiniz sosyal çevre ortamlarınızdan gelecek.

Perşembe ve Cuma günleri sizi biriyle tanıştırmak istiyorlarsa gökyüzü koşulları gayet uygun olacak. Kariyer konularında bazı olayları tekrar tekrar ele almak durumunda kalabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Eğer evliyseniz ya da ilişkiniz varsa sevdiğiniz insanın ailesiyle ilgili konular ya da sizin ailenizle onun arasında birtakım olayların devrede olduğunu göreceksiniz.

Cumartesi günü sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde gerginliklere, sürtüşmelere, kavgalara açık olabilirsiniz. Ufacık başlayan bir sürtüşme bambaşka noktalara varabilir. Ya da bazı arkadaşlarınızın arasında bu etkinin devrede olduğunu görebilirsiniz. Siz de arabulucu olarak onları barıştırmak adına devreye girebilirsiniz. Bu süreçte mümkün olduğu kadar objektif olmaya özen gösterin, çok fazla taraf tutmayın konu ve olayların çok fazla büyümesine izin vermeyin. İşle ilgili konularda kafanızda birtakım belirsizlikler, zorlanmalar devrede olabilir bu hafta bu etkiyle hareket edeceksiniz. O yüzden büyük girişimlerden de uzak durmaya özen gösterin.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, aşka ve keyfe yönelik bir hafta başlıyor. Çocuklarınız varsa onların sorumlulukları ve aşk hayatınızda yapmanız gereken önemli işlerle haftanızı başlatacaksınız. Çarşamba günü itibariyle kariyer ve iş alanlarınızda kendinizi göstereceğiniz ve fırsatlarınızı artıracağınız bir dönem başlıyor. Kariyerinizle ilgili konularda mücadele ettiyseniz şimdi bu mücadelenin sonuçlarını göreceğiniz bir dönem. Aynı zamanda patronlarınız ve üstlerinizle konuşma yapmak, zam istemek, terfi ile ilgili konuları ele almak ya da prim bekliyorsanız bunları konuşmak anlamında da Çarşamba günü ve sonrası gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz.

Hafta sonu Mars ve Plüton karşıtlığı ailevi konularda sizi zorlayacak. Kendinizi işle, mesleğinizle ilgili konularda göstermek istediğiniz ve mücadelenizi artırdığınız bir dönem. Ailevi alanda bazı insanların engelleriyle ve sizi zorlamalarıyla karşılaşabilirsiniz. İşte bu noktada vereceğiniz tepkiler önemli olacak. Aile içinde girişeceğiniz bir tartışma büyük bir kavgaya dönüşebilir. Anne ve babanız arasında birtakım sıkıntılar varsa bu dönem bu sıkıntıların arttığına şahit olabilirsiniz.

Hafta sonu küçük bir olayın çok fazla büyümesine izin vermeyin. Enerjinizi bütünün hayrı için kullanmayı unutmayın. Aynı zamanda eğitimle ilgili konularda hayal kırıklıkları ve problemlere açık görünüyorsunuz. Bu bir kurs ya da seminer de olabilir. Uzaktaki akrabalarınızın kariyerinde bu dönem yaşanacak bazı sıkıntı ve sorunlar kulağınıza gelebilir ve sizin de hayatınızın etkilenebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler, ailevi konularda alınacak önemli kararla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta başında evinizde daha fazla vakit geçirirken aile sorumluluklarınız da yüksek olacak. Diğer taraftan maddi konuların önem kazandığı bir dönem ve Merkür de bu alanlarınızda geriliyor. Yani 22 Haziran’a kadar bazı eski borçların, ödemelerin yeniden karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Özellikle bir iş yeriniz varsa vergi ile ilgili konuları bu dönemde sağlama almak önemli olabilir. Ödeme yapacaksınız bu ödemelerle ilgili konularda kendinizi kandırmamak ve gerçekçi adımlar atmak da önemli olacak.

Diğer taraftan Venüs Yengeç burcuna geçiyor ve Çarşamba gününden sonraki dönem eğitime, seyahatlere, yurt dışı bağlantılı işlere, hukuka, ticarete daha fazla vaktinizi ayıracağınız bir dönem başlıyor. Bu dönem öğrenmekten büyük keyif alabilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla bağlantı kurmak, farklı kültürlerin içerisinde yer almak, alıp başınızı dışarıya çıkmak insanlarla dolaşmak gibi konular hızlanacak. Burada elde ettiğiniz deneyimleri de iş ve meslek alanlarınıza aktaracaksınız.

Bu hafta Cumartesi günü dolaşacağınız yerlerde tanımadığınız insanlarla bazı noktalarda kavgalara, sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Hatta bu etki Perşembe, Cuma günü itibariyle devreye girebilir.  Bu dönem fikirleriniz arasında gelgitler çok fazla olabilir. Sadece kendinizi düşünüyor olabilirsiniz, birtakım beklentileriniz olabilir ve bu beklentiler gelmedikçe yakın çevrenizdeki insanlara çok büyük baskılar yapabilirsiniz. Bu da bazı ilişkilerinizin zedelenmesine neden olabilir.

Araba, scooter, motosiklet kullanıyorsanız bu dönem dikkatli olmaya özen gösterin. Kazalara açık olabilirsiniz. Kazançlarınız, yatırımlarınız, riskli alanlar konusunda bu hafta biraz daha dikkat etmekte fayda var. Ama yine de hayata bakış açınızın genişlediğini şansın bir şekilde karşınıza geldiğini de göreceksiniz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, iletişimle ilgili işlerinizdeki önemli sorumluluklarla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta yakın çevrenizdeki insanların bazı sorumluluklarını ele almak durumunda kalabilirsiniz. Yakınınızda kim varsa onların sorumluluklarıyla uğraşmak onlara yardım etmek önemli olacak.

Çarşamba günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor, ortak parasal konularda kendinizi göstereceğiniz bir dönem başlıyor. Müşterek hesaplar, ödemeler, banka işlemleri aynı zamanda vergi, kredi, faiz bu gibi konular, bankayla yapılacak birtakım görüşmeler bu dönem önemli. Varsa borcunuzu yeniden yapılandırmanın da yollarını çok rahat bir şekilde bulacaksınız. Harcamalarınız varsa ve bu harcamalar zaman zaman sıkıntı yaratıyorsa ya da eşinizin parasal durumuyla ilgili birtakım sıkışmalarınız olduysa bu dönem bütün bunları da bir şekilde düzeltmenin yolunu bulacaksınız.

Bu hafta ilişkilerle ilgili konularda yakın çevrenizdeki olgun insanlardan alacağınız birtakım tavsiyeler ilişkilerinizi yoluna koymanızı sağlayacak. Eğer birinden hoşlanıyorsanız, sizi biriyle tanıştırdılarsa bu süreçte o insanla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilir ya da o insanla olan ilişkinizin güzel bir şekilde geliştiğini görebilirsiniz.

Parasal konularda elinize geçen paranın bereketinin de yüksek olacağı bir dönem. Aile hayatınıza bolluğu ve bereketi de tadacağınız bir dönem olacak.

Hafta sonu parasal konularda bazı sıkıntı ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Online üzerinden, internet üzerinden alışverişlerinizde dolandırılabilirsiniz. Yine paranızı düşürme, paranızı kaybetme, parasal konularda sıkıntılar yaşama ihtimaliniz olabilir.

İlişkilerde sevdiğiniz insanın kariyeriyle ilgili konularda bazı sıkıntı ve sorunlar bu süreçte yeniden ele alınacaktır. Birbirinize olan sevginizi gösterirken birazcık daha gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, maddi konularda önemli sorumluluklarla ilerleyeceğiniz bir hafta başlıyor. İş alanlarınızın çok aktif olduğu bir dönem. Hala bu alanlarda istediğiniz hıza erişememiş görünüyorsunuz ya da bazı sıkıntı ve sorunlarla uğraşıyorsunuz. Bu sıkıntı ve sorunları yeni baştan ele alacağınız bir hafta olacak.

Çarşamba günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor, ilişkiler önem kazanıyor. İlişkilerde zaman zaman içerlemeler, kavgalar, içinize atmalar, alınganlıklar yaptıysanız ya da karşı taraf yaptıysa artık durumları düzeltme zamanı. İlişkilerinize daha rahat yol vereceğiniz, ilişkilerle ilgili konularda daha hızlı ilerleyeceğiniz bir dönem. Bu dönem aynı zamanda alışverişler ve anlaşmalar için de uygun bir dönem olacak. Anlaşma yapmak, bir kâğıda imza atmak, yeni bir işe, projeye başlamak, ortaklı bir işe girişmek anlamında şanslı bir 3 haftalık döngü içerisinde olacaksınız. Gerçi Merkür gerilemesi olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Yakın çevrenizdeki insanların desteğini bu hafta alacaksınız. Diğer taraftan iş hayatınızda güçlü, kuvvetli insanların maddi konularda size yardım ettiğini görebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri bu alanlarda destekleniyorsunuz.

Cumartesi günü Mars ve Plüton karşıtlığı devrede. İlişkilerde dikkatli olmanız gereken bir dönem olacak. Cumartesi günü sevdiğiniz insanla birbirinizi çok fazla hırpalamamaya özen gösterin. İş hayatınızdaki sıkıntı ve sorunları özel hayatınıza aktarabilirsiniz ya da özel hayatınızı etkilemesine izin verebilirsiniz. Karşı tarafın bazı sorumsuz davranışları yüzünden tepkinizi yüksek bir şekilde gösterebilirsiniz. Bu yüzden şiddet, kavga, sürtüşmeler hafta sonu ilişkinize gölge düşürebilir. Hafta başına doğru giderken bir işinizde istediğiniz sonucu almak çok da kolay olmayacak.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, haftanıza sağlığınızla ilgili konularla başlıyorsunuz. Aynı zamanda hayatınızla ilgili almanız gereken önemli kararlar varsa bu hafta bu kararları hayata geçirmeye özen gösterin. Bu dönem biraz sağlığınızla ilgili konular aktif görünüyor. Hayatı algılarken eskisi gibi keyifli, mutlu, iyimser ve coşkulu olmayabilirsiniz. Diğer taraftan para konularında şansınızın yüksek olacağı bir döngü. Cuma günü maddi konularda güzel birtakım işler ve parasal anlaşmalar gündemde olurken aşk hayatınızda da önemli gelişmelerin devrede olduğunu göreceksiniz.

Perşembe günü aşk hayatınız özel ilişkilerinizde hayatın sizi desteklediğini görecek ve bir anlamda birazcık daha keyiflenmesini bileceksiniz.

Çarşamba günü Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle beraber iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz, iş alanlarınızda daha fazla olumlu ilişkiler kuracağınız çalışmaktan ve başkalarına hizmet etmekten mutluluk duyacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Yalnız bu dönem yemeye içmeye, abur cubura olan ihtiyacınız çok yüksek olabilir. O yüzden karbonhidratlı yiyecekleri yerken dikkatli olmaya özen gösterin, bu 3 haftalık döngü içerisinde kilo almaya meyilli olacaksınız.

Bu hafta en dikkat etmeniz gereken gün Cumartesi. Etkisi birkaç gün önceden başlayabilir ve birkaç gün sonraya da yayılabilir. Sağlık alanlarınızda ya da beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda gerilime açık olabilirsiniz. Kavgalara tutuşmadan ya da olayları çok büyütmeden önce birazcık daha olgun olmaya özen göstermelisiniz. Yakın çevrenizden alacağınız ve iletişimle ilgili konularda vereceğiniz önemli kararlar bu Cumartesi sizi bir hayli gerebilir. Diğer taraftan ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konular ve harcamalarınız alanlarında biraz daha dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Yatırımlarınızı da doğru yönlendirmeyi bu hafta unutmayın.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, haftanıza biraz geri planda durarak başlıyorsunuz. Bazı sorumlulukları üstlenmek istemeyebilirsiniz ve bu aralar her şeyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Diğer taraftan bu hafta eviniz, aileniz, yuvanız önemli olurken aile büyüklerinizle birtakım işlerinizde hayal kırıklıkları ve sıkıntılar devrede olabilir.

Çarşamba günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor, bu da aşk hayatınızın hareketleneceği anlamına geliyor. Önümüzdeki 3 hafta boyunca hayatınızda aşka, keyfe, mutluluğa, hobilerinize, spora daha fazla yer verebilirsiniz. Eğer deniz sezonu başladıysa denize girmek, su sporları yapmak ya da yapabiliyorsanız ve imkanınız varsa bu alanlar için daha fazla çaba göstermek ön plana çıkabilir. Çocuğunuz varsa onun konu ve olaylarıyla daha fazla ilgili olacaksınız. Aşk hayatınızda gözünüzde büyüttüğünüz, sıkıntı yaşadığınız olayları toparlamak daha rahat görünüyor. Hayatın aşkta ve riskli alanlarda sizi desteklediği bir dönem olacak. Girişimlerini başlattığınız işlerde de önemli sonuçlar almasını başaracaksınız. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz desteklerin yüksek olacağı bir dönem. Ev hayatındaki insanların da kariyer ve iş alanlarında güzel birtakım teklifleri ve açılımları devrede olabilir.

Bu hafta Cumartesi gününe dikkat edin çünkü Cumartesi günü sosyal ortamlarda ve özel hayat ilişkilerinizde sevdiğiniz insanla karşı karşıya kalabilirsiniz. Küçük bir tartışma inanılmaz büyük bir olaya dönüşebilir. Bu yüzden bu etkiyi böyle yaşamamak için enerjinizi doğru kullanmaya özen gösterin, olayları gözünüzde çok fazla büyütmeyin. Çünkü bu olaylar biraz daha parasal konulardan kaynaklı olabilir. Gayrimenkul ile ilgili bir takım girişimleriniz varsa Mayıs sonunda başlayan, yarım kalan, hayal kırıklığı yaratmış konular yeniden karşınıza gelebilir. Bu konularla ilgili harekete geçmeden önce Merkür’ün düzelmesini beklemeyi unutmayın. 22 Haziran’a kadar büyük girişimlerden uzak durun.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın