Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

22 – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumları

22-28-hk
Bu yazıyı paylaşın;

22 – 28 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza ev ve aile alanınızla ilgili alanda yaşadığınız tutulma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar.Ev değişimi, ev alımı, satımı, aile bireylerinin hayatındaki önemli olaylar karşınıza gelebilir.

Salı günü Neptün gerilemeye başlıyor. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa, bir kurumda çalışıyorsanız bazı işlerinizde yavaşlamalar görülebilir. Bu alanlarda yapmış olduğunuz fedakarlıkları gözden geçirmenin zamanı gelmiş bulunuyor.

Bu haftanın en güzel haberi Perşembe günü Venüs’ün düzeliyor olması. Hem özel hayatınızda, hem de parasal işlerinizde rahatlayacaksınız. Yakın çevrenizde yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlıyor.

Cuma ve Cumartesi günleri agresyona, kazalara vereceğiniz tepkilere dikkat edin. İletişim halinde olacağınız insanlara karşı tepkileriniz yüksek olabilir.

Pazar günü itibarıyla enerjiniz yenilenecek. Hızlanıyorsunuz. Kendinizi göstereceğiniz ve sadece kendinize yönelik hareket etmek isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. Sakarlıklara, düşmelere, çarpmalara, ufak tefek kazalara karşı dikkatli olun. Yaşam enerjiniz yüksek akabilir. Ailevi konularda tartışmalara, agresyona karşı dikkatli olun.


BogaBoğa Burcu:

 Haftanıza yakın çevrenizde oluşan Güneş tutulması etkileriyle başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Yakınınızda bulunan kişilerin, akraba, kardeş, kuzen, yakın dostlarınızın hayatındaki değişimlere tanık olabilirsiniz. Yine iletişime dayalı işlerinizde bozulan bazı konuları tamir etmek veya tamamlamaya çalışmak önemli olacak. Sosyal medya üzerinde bazı hassaslıklara açık olmalısınız.

Bu hafta Salı günü Neptün geriliyor. Sosyal çevrenizi, arkadaşlıklarınızı gözden geçireceğiniz bu dönem onlara karşı ne kadar fedakar ve özverili davrandığınızı görebilirsiniz.

Bu haftanın en güzel haberi Perşembe günü venüs düzeliyor. Parasal konularda daha net ve rahat kararlar almaya başlayacak, kendinize güvenecek ve yapmanız gerekenleri daha rahat hayata geçireceksiniz. Sağlığınız için yaptığınız ve sizi zorlayan harcamalar geride kalmaya başlıyor. Kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz.

Cuma ve Cumartesi günleri maddi konularda dikkatli adımlar atın. Agresif ve gergin etkiler altında olabilirsiniz. Yaşayacağınız bazı olaylara karşı tepkilerinizi iyi kontrol etmelisiniz.

Pazar gününden sonra enerjinizi tam kapasite kullanmakta zorlanabilirsiniz. Önemli sırlarınızı çok fazla tanımadığınız insanlarla paylaşmamaya çalışın, bu dönemde anlık çıkışlarınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Diğer taraftan sağlığınıza, vücudunuzun savunma sistemine dikkat etmelisiniz. Tam da bu Pazar, yakın çevrenizle iletişiminize dikkat edin, beklenmedik olaylar yaşamaya meyilli olacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza maddi konularda hızlı ve beklenmedik olaylar yaşayarak başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler.  Tutulmadan aldığınız etkilerle hızlı kararlar alınabilir, elinize bu tutulma ve sonrasında para geçebilir ama bu parayı borçlarınıza ve gitmesi gereken yerlere vermek durumunda kalabilirsiniz.

Salı günü Neptün gerilemeye başlıyor. Kariyer ve iş alanlarınızda veya eşinizin ailesiyle ilgili alanlarda  bazı konuları yeniden gözden geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu alanlarda gereksiz fedakarlıklar, özverilerde bulunduysanız şimdi bunun sıkıntıları karşınıza gelebilir.

Bu haftanın en güzel haberi Perşembe günü geliyor. Venüs düzelmesiyle birlikte rahatlayacaksınız. Hayatınızdan alacağınız keyif artarken, sosyalleşmenin tadını çıkarabilir, kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri kariyerinizde dikkatli olun, beklenmedik olaylar sinirli, gergin ve tepkili olmanıza neden olabilir.

Pazar günü itibarıyla enerjinizi sosyal çevrenize harcamaya başlıyorsunuz. Grup çalışmaları, takım işleri, organizasyonlar, davetler, etkinlikler mücadele alanlarınız. Yeni tanışacağınız insanlarla önemli girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bu etki tüm yaz boyunca çok hızlı akacak.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza sizin burcunuzda oluşan Güneş tutulması etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

Bu tutulma  hayatınızda, fiziki görüntünüzde önemli değişimleri, beklenmedik ani olayları karşınıza getirebilir. Önemli kararlar alacaksınız. Değişimler için destekleniyorsunuz ama başka insanların sorumlulukları üzerinizde stres yaratabilir. Bu birkaç gün gerginlikleriniz yüksek olabilir.

Salı günü Neptün gerilemeye başlıyor. Seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler alanlarınızda bazı zorlanmalar karşınıza gelebilir. Tanımadığınız insanlara karşı ne kadar müsamahalı olduğunuzu fark edebilirsiniz.

 

Perşembe günü venüs’ün düzelmesiyle beraber hem gelecek alanlarınızda, hem aile ilişkilerinizde rahatlayacaksınız. Geçmişten gelen uğraştığınız konuları toparlamak kolay olacak. Yalnızlığı sevecek ve önemseyeceksiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri dış ortamlarda, seyahatlerde, araba sürerken dikkatli olun. Uzak yerlerden alacağınız haberler çabuk tepki vermenizi kolaylaştırabilir, sinir ve agresyondan uzak durun. Uzak yolculuktaysanız, yollardaysanız dikkatli olmalısınız. Sınava girecek olan bir öğrenciyseniz gerginlikleriniz yüksek olabilir.

Pazar günü itibarıyla iş ve kariyer alanlarınızda dolaşmaya başlayacak olan mars, sizi atak, cesur ve lider kılabilir. Uğraşılarınızı toplum önü işlerinize ve amaçlarınıza çevireceksiniz. Tüm yaz boyunca bu alanlarınız aktif olacak, ani kararlardan kaçınmalı, başkalarını da düşünerek hareket etmelisiniz.  Hırslarınızı ve tutkularınızı iyi kontrol etmezseniz, başarı kazanacağınız yerde, gülünç durumlara düşebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza kadersel alanınızda oluşan Tutulma etkisiyle giriş yapıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar.Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir ve kayıplar oluşabilir. Yine eşinizin, partnerinizin iş ve hizmet alanlarında hızlı gelişmeler altında olacaksınız.

Salı günü Neptün geriliyor. Ortak parasal konularda, harcamalarınızda bazı olayları yeniden ele almak ve gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz.

Bu haftanın en güzel haberi Perşembe günü venüs düzelecek. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirmenizi sağlayan venüs’ün düzelmesiyle beraber etkinlik, davetler, organizasyonlar ve takım çalışmalarınız hızlanıyor. Zorlandığınız konularda rahatlamalar yaşayacaksınız.

Cuma ve Cumartesi günleri çevrenize, sevdiklerinize karşı anlayışlı olmaya çalışın. Agresyon, sinirli etkiler devrede olabilir.

Pazar günü Mars, uzak çevre, seyahat veya eğitim alanlarınızı  harekete geçirecek. Uzak yolculuklarda sabırsızlık ve kafanıza göre davranma etkileri oluşabilir. Kazalara sebebiyet verecek oluşumlardan uzak durmalısınız. Tüm yaz boyunca bu alanlarınızda dolaşacak olan Mars hızlı bir yaz geçirmenizi sağlarken sizi daha az tanıyan insanlarla mücadeleleriniz yaza damgasını vurabilir. Çok gezeceksiniz. Yine de bu Pazar tutulma noktaları tetikleneceği için dikkatli olmanızda fayda var. Alacağınız haberlere tepkiniz yüksek olabilir.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza sosyal çevre alanlarınızda gerçekleşen tutulma etkisiyle merhaba diyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar.  Sosyal çevrenizde, ideallerinizde, fikirlerinizde büyük ve hızlı değişimlere hazır olun. Yine arkadaşlarınızın hayatında da hızlı ve beklenmedik olaylar cereyan edebilir. Çevreniz değişebilir.

Salı günü neptün geriliyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda görmezden geldiğiniz ve kendinizi kandırdığınız noktaları görmek için bu süreçte bir sürü olay yaşayabilirsiniz. Yine partnerinizin hayatında da bu dönemde zorlanmalar oluşabilir.

Bu haftanın en güzel haberi ilişkiler gezegeni Venüs düzeliyor. Venüsün düzelmesiyle beraber rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. Hem iş alanlarınızda, hem de ailevi konularda rahatlıyorsunuz.

Cuma ve Cumartesi günleri özel hayatınızda, gergin ve stresli etkiler oluşabilir. Özel hayatınızdaki olayları ailenize ve sevdiklerinize olumsuz yansıtabilirsiniz. Agresif ve sert etkilerden kaçının.

Pazar günü itibarıyla tüm yaz boyunca parasal konularda cesur, atak ve biraz da düşüncesiz olabilirsiniz. Ortak para harcamalarınız hızlanabilir. Bu dönemde aciliyeti yoksa operasyonlardan kaçının, tehlikeli yerler ve kişilerden uzak durun.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza kariyerinizde oluşan hızlı gelişmelerle başlayabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu hafta işlerinizin daha hızlı ilerlediğini görebilir ve karşınıza gelecek olan fırsatları değerlendirebilirsiniz. İşte bu kadar yoğunluk hayatınızda yapmak istediklerinize vakit ayıramamanıza neden olabilir.

Salı günü Neptün geriliyor. İş alanlarınızdaki fedakarlıkları, özverileri tolere edemeyeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu süreçte kendi hatalarınıza odaklanmaya çalışmalısınız.

Perşembe günü sizin yönetici gezegeniniz düzeliyor. Venüs’ün düzelmesiyle beraber hayata bakış açınız rahatlıyor. Şimdi seyahatleriniz daha rahat akacak, hayattan alacağınız keyif yükselecek. Öğrenciyseniz işlerin daha rahat aktığını göreceksiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri işleriniz, gündelik hayatınız sizi sıkıştırabilir, daha az tanıdığınız insanlara karşı toleransınız yüksek olmayacak. Çabuk tepkiler verebilirsiniz.

Pazar  günü itibarıyla enerjinizi ikili ilişkilerinize akıtacaksınız. Sevdiğiniz insana karşı sabırsız, aceleci ve baskın yönleriniz ortaya çıkabilir. Hayat geldiği gibi yaşamak ve ilişkinizde özgür olmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz insan size ayak uydurursa ne ala, uyduramazsa kavga ve tartışmalar kaçınılmaz olabilir. Unutmayın tüm yaz boyunca mars her tür ilişkinizde mücadeleleri karşınıza getirebilir. İş ve kariyer alanlarınıza, ilişkinize ve ailenize bu Pazar günü dikkat edin.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, medya, yayıncılık, yabancılarla atılacak adımlar, hukuk alanlarınızı etkileyen konularla giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.Bu alanlarda hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşanabilir.

Salı günü Neptün geriliyor. Aşk hayatınızda, hobilerinizde, çocuğunuzla ilgili konularda yaptığınız fedakarlıkları gözden geçireceğiniz bir dönem içinde giriyorsunuz. Bu alanlarda bazı yavaşlamalar devrede olabilir.

Bu haftanın en güzel haberi Perşembe günü itibarıyla 40 gün boyunca gerileyen venüs düzeliyor. Parasal işlerinizde daha rahat hareket edeceksiniz. Uğraştığınız bazı giderleriniz, harcamalarınız artık kontrol altına alınabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri aşk hayatınızda gerginlikleriniz yüksek olabilir. Diğer taraftan spor yapıyorsanız dikkatli olun, beklenmedik etkilerle kazalara açık olabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla iş ve hizmet alanlarınızda daha cesur, atak ve lider özelliklerinizi ortaya çıkarmaya başlıyorsunuz. Tüm yaz boyunca bu alanlarınızda mars dolaşacak ve eylül ayında burada gerileyecek. Yaz sonuna kadar sağlığınız, günlük hayatınızın düzeni ve hizmet alanlarınız önemli olacak. Bu dönemde beraber çalışacağınız insanlara karşı nazikliği ve anlayışı elden bırakmayın. Sağlığınızı fazla zorlamayın. Bu Pazar sınava girecek bir öğrenciyseniz gerginlikten uzak durun. Yine gündelik hayatınızdaki sorunlar sizi zorlayabilir.


YayYay Burcu:

Haftanıza parasal konularda oluşan bir tutulma etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar.  Partnerinizin, ortağınızın parasal durumunda hızlı ve beklenmedik gelişmeler oluşabilir. Banka işleri, parasal konular, vergi, stopaj, miras, nafaka işleri bir anda karşınıza gelebilir. Hızlı olaylarla bu tutulma hayatınızı şekillendirecek. Parasal konularda planlarınızla bazı işler birbirini tutmasa bile, iyimserliğinizi geride bırakmayın.

Salı günü Neptün gerilemeye başlıyor. Ev ve aile hayatınızda bazı konuları yeniden ele alabilirsiniz. Bu alanda ne kadar özverili ve fedakar olduğunuzu yaşayacağınız olaylarla anlayacaksınız.

Bu haftanın en önemli venüs düzeliyor. Özel ilişkilerinizde ve evliliğinizde rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. İşte şimdi ilişkinize dair doğru kararlar alabilir, istediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Aynı etki ortaklı işleriniz içinde geçerli olacak.

Cuma ve Cumartesi günleri ev ve aile ortamlarınızda gerginliğinizi kontrol etmelisiniz. Kavgalardan, sürtüşmelerden uzak durun. Kazalara dikkat edin.

Pazar günü itibarıyla tüm yaz boyunca kendinizi oldukça keyifli, aktif hissedeceksiniz. Sportif faaliyetler, eğlenceli ortamlar daha fazla ilginizi çekecek. Çok cesur olacaksınız bu yüzden aşk hayatınızda harekete geçmek için sabırsızlık duyabilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda oluşan tutulma etkisiyle giriş yapıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Partnerinizin hayatındaki hızlı gelişmeler sizin hayatınızı da etkileyebilir. Taşınma, yer değiştirme, ortaklı bir projeye veya işe dahil olmak öne çıkabilir. Hukuki meselelerle, açık düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınızda yeni bir dönem başlıyor gibi düşünebilirsiniz sevgili Oğlaklar.

Salı günü Neptün geriliyor. Yakın çevrenizde gerileyen Neptün akraba, kardeşlerinize, sevdiklerinize ve iletişim halinde olduklarınıza karşı ne kadar toleranslı ve anlayışlı olduğunuzu size gösterecek. Bazı zorlanmalar sonucunda iyi niyetinizin suistimal edildiğini fark edebilirsiniz.

Perşembe günü venüs düzelmesiyle beraber her tür ilişkinizde rahat bir nefes alabilirsiniz. İş alanlarınızda yaşadığınız zorlanmalara daha mantıkla ve rahat bakmaya başlayacaksınız. Bu dönem sonrasında sağlığınızda da rahatlamalar görülebilir.

Cuma ve Cumartesi günleri araba kullanırken dikkatli olun. Gergin, sabırsız etkilerle patlamaya hazır olabilirsiniz. Ya da etrafınızda olur olmadık durumlar cereyan edebilir.

Pazar gününden sonra Mars tüm yaz boyunca ev ve aile alanlarınızda hareket etmeye başlayacak. Bu dönemde ailenize ve sevdiklerinize karşı oldukça sabırsız, kontrolsüz, düşüncesiz olabilirsiniz. Bu yaz evinizde hareket var, eve giren çıkan çok olabilir veya siz devamlı bir yerleri gezebilirsiniz. Eylül ayında Mars’ın bu alanlarınızda gerilemesi yaklaşık 6 ay boyunca ailevi alanda önemli devinimler ve olaylar yaşayacağınızı gösteriyor.


KovaKova Burcu

Haftanıza iş hayatınızda, günlük hayat düzeninizde ve sağlığınızda yaşayacağınız olaylarla başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Tutulmadan aldığınız etkilerle  iş hayatınızda yeni bir düzen başlıyor. Mevcut işlerinizde yeni bir döneme geçiş yapıyor olabilirsiniz. Bazı konuların üzerinden geçmeniz ve yapılması gerekenleri tamamlamanız çok önemli. Yine bu tutulmada sağlığınızla ilgili eski mesele ani bir şekilde karşınıza gelebilir.

Salı günü Neptün geriliyor. Parasal işlerinizde bazı yavaşlamalar, sorunlar görülebilir. Fedakarlıklarınızı fark edebilirsiniz.

Bu haftanın en güzel olayı Perşembe günü Venüs düzeliyor. Venüs’ün düzelmesiyle beraber aşka, keyfe, eğlenceye, varsa çocuğunuza daha fazla vakit ayıracaksınız. Bu alanlarda şimdi daha rahat doğru kararlar alabilirsiniz. Hobileriniz artabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri parasal harcamalarınız çabuk ve ani tepkiler vermenize neden olabilir. Özel hayatınız ve sosyal çevrenizle yaşayacağınız bazı olaylara karşı agresif olmamaya çalışın.

Pazar günü itibarıyla ve tüm yaz boyunca Mars yakın çevre alanlarınızda dolaşacak. Akraba veya kardeşlerinize karşı sabırsız, anlayışsız ve fevri tutumlar içine girebilirsiniz. Yine kısa yolculuklarda kaza tehlikesine karşı dikkatli olmalısınız. Genel olarak kendinizden emin, cesur ve atak olacaksınız. Satış, reklam, tanıtım, yayıncılık, eğitim, pazarlama, bilgisayar, yazılım alanlarınızda uğraşlarınız artacak. Pazar ve yeni gelen haftada sinirli ve gergin etkilerden uzak durun. Kazalara davetiye çıkarmayın.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza tutulmadan aldığınız etkilerle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Hemen hatırlatacak olursak geçen Pazar günü 2 oluşan Parçalı Güneş Tutulması aşk hayatınızda, çocuk alanlarınızda hızlı olayları karşınıza getirebilir. Bu tarihlerde yeni bebeğin hayatınıza katılması, çocuğunuz varsa onunla ilgili konular, bir bebek haberi gündeme bomba gibi düşebilir. Bu zaman kadar aşk hayatınızda aradığınızı bulamadıysanız bu tarih ve sonrasında aşk karşınıza gelebilir.

Salı günü sizin yöneticiniz Neptün geriliyor. Yükselen burcunuz Neptünse ve kendi kişisel haritanızda Neptününüz gerilemiyorsa bazı kişisel girişimlerinizde yavaşlamalar olabilir.

Bu haftanın en güzel haberi Perşembe günü itibarıyla ilişkiler gezegeni venüs düzeliyor. Aile, ev hayatınızda sorun yaşadığınız konuları düzelteceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Aile hayatınız, düzeniniz, ilişkileriniz rahatlıyor.

Cuma ve Cumartesi günleri alacağınız haberler üzerinizde gerginlik ve stres yaratabilir. Sakin olmaya çalışın, durum ve olaylara hemen tepki vermeyin. Kazalara açık bir dönem olabilir.

Pazar günü itibarıyla  sonra parasal konularda hızlanmak isteyebilir, gereksiz cesaret göstererek bazı geri dönüşü olmayan adımlar atabilirsiniz. Para kazanma arzunuz yüksek olacak, kazandığınız kadar giderleriniz de oluşabilir.  Tüm yaz boyunca parasal konular hayatınızda önemli olacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın