Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

25 – 31 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta aşkta, varsa çocuğunuzla ilgili konularda hayata esnek, farklı ve değişik gözlerle bakmasını bilecek ve heyecanlı işlerin peşinden koşturacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Cuma günü sinirli, gayretli yapınızla olaylara kolay tepki vermeye meyillisiniz. Özel hayatınızdaki kişiyle eğlence ve çocuk hayatınıza yapacağınız harcamalar yüzünden bazı sert söylemler içine girebilir, aynı şekilde ondan karşılık görebilirsiniz. Cumartesi günü itibarıyla iş hayatınızda becerilerinizi, konuşma ve görüşmelerinizi arttıracaksınız. Aynı iş ortamını paylaştığınız insanlarla iyi iletişim sayesinde anlaşmanız kolay görünüyor. İşe yaklaşımınızda farklılıklar gelişebilir, günlük yaşantınızda alışılmışın dışına çıkabilirsiniz. Yine bu dönemde sağlık kontrollerinizi yaptırmak önemli olmalı, baştan aşağıya yapılacak bir check-up olası sorunlardan sizi koruyacak. Diyet, sağlık, hijyen konuşmaları önem kazanıyor.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı, ailevi konularda oldukça esnek ve farklı davranışlar içinde olabilirsiniz. Geri plandan yürütelecek Bir ev, emlak alım satım işleriniz varsa Çarşamba günü sizi destekliyor. Cuma günü aile hayatınızda çok çabuk tepki vermeye, agresif ve sert söylemler içinde bulunmaya meyilli olacaksınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Cuma günü dikkat edin. Cumartesi gününden sonra artık aşkı konuşacak ve yaşayacaksınız. Aşka bakış açınız önem kazanıyor. Bir yandan da yaratıcılık gerektiren işlerinizde önemli konuşmalar, görüşmeler, fikir alışverişleri devreye girebilir. Bu alanlar, çocuk alanları olduğu için çocuğunuzla olan iletişiminizin de artacağı bir sürece giriyorsunuz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftaya kariyer ve iş alanlarınız aktif olarak başlıyorsunuz. Bu Çarşamba iletişime dayalı işlerinizde oldukça keyifli, esnek ve önemli görüşmeler içinde olabilirsiniz. Cuma günü itibarıyla seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizi gözden geçireceğiniz, bu alanlarda yaşadığınız sıkıntılar varsa bu sıkıntılarla karşılaşarak bunun sebeplerini bulmaya çalışacağınız bir sürece giriyorsunuz. Bu alanlarınızda birtakım yavaşlamalar, sıkıntılar ve sorunlar olursa bunların neden kaynaklandığını çözmek için harekete geçmekten çekinmeyin. Cumartesi günü itibarıyla ev, aile, yuva alanlarınızda; ailenizle ilgili, gelecekle ilgili konuşmalar ve planlar devreye giriyor. Bugünlerde taşınmayı düşünebilir, taşınacağınız evi aramaya başlayabilir ya da evinizde daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftaya seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizdeki yoğunluklarla başlayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu Çarşamba işlerinize bağlı maddi konularda önemli görüşmeler içinde olabilirsiniz. Parasal konular için bugünü etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Cuma günü özellikle riskli işlerden kaçınmakta fayda var çünkü çok hızlı düşünerek, sonuçlarının hesabını yapmadan atacağınız adımlar, özellikle risk içeren işlerde, borsa yatırımlarınızda birtakım zararlar oluşturabilir. Bu konuya çok dikkat edin.Cumartesi günü itibarıyla daha fazla yakın çevre alanlarınıza önem vereceksiniz. Akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı ve iletişiminizi arttırabilirsiniz. Bir yandan da zihinsel becerileriniz daha fazla gelişecek, fikirlerinizi konuşma yoluyla, iletişim yoluyla başkalarına aktarmak ve iletmek sizin için avantajlı olacak.


AslanAslan Burcu:

Bu hafta dış bağlantılı işlerinizde çok güzel anlaşmalar, etkili iş ve ticari ilişkilerin devreye girmesiyle çok güzel etkiler altında olacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Eğitime dayalı konularda da hayat size göz kırpıyor. Cuma günü itibarıyla hem yabancılarla bulunacağınız ortamlarda hem özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde yolunda gitmeyen konu ve olayları gözlemleyeceğiniz bir sürece gireceksiniz. Yine bu tarih, ailevi konularda fikirlerinizde anlaşmazlık yaşamanızı ve onlara karşı bazı noktalarda zehir zemberek açıklamalar yapmanızı ya da agresif birtakım tepkiler vermenizi kolaylaştırabilir. Cumartesi günü itibarıyla da artık daha fazla parasal konuları konuşmak, bu konularda daha fazla çözüm üretmek için harekete geçebilirsiniz. Yatırımlarınız için oldukça etkili bir dönem olabilir.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza ortaklaşa parasal işlerinizle, ödemeler ve alacak konularıyla giriş yapıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu Çarşamba ortaklaşa parasal işlerinizde güzel sonuçlar almaya yatkınsınız. Bir yandan da derin ve gizemli konularda farklı ve ilginç konuşmalar ilginizi çekebilir.Cuma günü itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınızın yöneticisi geriliyor. İşinizde ve ortaklaşa parasal konularda yaşadığınız hızlı gelişmeleri hazmedeceğiniz ve bu hızlı gelişmeleri gözden geçireceğiniz bir döneme gidiyorsunuz. Yine bu tarih itibarıyla sinirli yapınızı yakın çevrenizdeki insanlara yansıtmamaya özen gösterin. İletişimsel işlerinizde kendinizi doğru ifade edememekten kaynaklı olarak birtakım sıkıntılar oluşabilir. Cumartesi günü itibarıyla artık daha etkili bir şekilde kendinizi konuşmak, kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz. Önünüzdeki 15 gün boyunca plan ve projelerinizi dillendirmek, geleceğinize yönelik oluşturduğunuz bütün bu planları anlatmak, daha fazla kendinizden bahsetmek, sosyal olmak, iletişiminizi arttırmak, önemli konuşmalar ve anlaşmalar içine girmek önem kazanıyor.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta, özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde konu ve olaylarla haftanıza başlayabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Bu Çarşamba sosyal ortamlarda sevdiğiniz insanla keyifli hareket edeceğiniz, farklı ve sıra dışı etkinliklerden zevk alacağınız bir hafta olabilir. Cuma günü sosyal ortamlarda düşüncelerinizi destekleyen konularda parasal olarak aradığınızı bulamayabilirsiniz, bu da beraber iş yaptığınız insanları iğnelemenize ya da onlara laf sokmanıza neden olabilir. Hırslarınızı ve sinirinizi iyi kontrol etmeye çalışın çünkü sosyal çevrelerde çok çabuk gaza gelebilirsiniz. Cumartesi günü itibarıyla biraz geri plana çekilmek, olayları gözden geçirmek ve plan yapmak isteyeceksiniz. Bir yandan iletişimde kendinizi istediğiniz gibi ortaya koymak zor olabilir. Bu iki haftalık süreçte arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar olabilir, dedikodunuz yapılabilir. Bu yüzden de önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmamaya özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza günlük işleriniz ve çalışma hayatınızın detaylarıyla başlayabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta Çarşamba günü artık iş hayatınızda birtakım fikirlerinizi oturtma yolunu bulabilirsiniz ve farklı gelen fikirlerin iş hayatınıza iyi yansıdığını görmek, sizi yüreklendirecek. Cuma günü, kariyer ve iş hayatınızda farklı ve esnek davranmasını becerecek ve bu alanlarda güzel görüşmeler içinde olacaksınız. Cumartesi gününden sonra arkadaşlarınızla daha fazla iletişime geçeceksiniz. Belki de kariyerinizle ilgili kafanızdaki fikir ve planları onlarla paylaşmak, onların düşüncelerini almak, onlardan isteyeceğiniz bir yardım varsa bu talebi dile getirmek anlamında keyifli iki hafta içine giriyor olacaksınız. Davetler, organizasyonlar, aktiviteler içinde sözcü olabilirsiniz, kendinizi gösterebilirsiniz.

 


YayYay Burcu:

Bu hafta aşkı, keyfi, mutluluğu seyahatlerinizdeyken, tatildeyken bulabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Her zamankinden daha değişik bir tatil veya seyahat planı devreye girebilir ya da karşınıza yine değişik bir sanatsal iş çıkabilir. Bütün bunları iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. Cuma günü sinirsel etkilere karşı dikkatli olun. Kendinizi tam anlamıyla ortaya koyamamaktan kaynaklı olarak beraber çalıştığınız insanlarla zaman zaman kırıcı sözlere ve agresif tavırlara açık görünüyorsunuz. Cumartesi günü itibarıyla kendinizi iletişimsel olarak kariyerinizde göstermeye başlayacaksınız. İşle ilgili konuşmalar, yazışmalar yine iş hayatınızla ilgili seyahatler öne çıkabilir. İşle ilgili konularda iletişiminiz hızla artacak ve geleceğe dönük planları formüle etmenin, uzun vadeli hedeflerinizi gözden geçirmenin bir şekilde yolunu bulacaksınız. Üstleriniz ve patronlarınızla konuşmak ve iletişim halinde olmak için de harekete geçebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta maddi anlamda ailenize yardım edebilir ve onların parasal konularının üzerine eğilebilirsiniz. Cuma günü para evinizin yöneticisi Uranüs, gerilemeye başlıyor. Ailevi konularda ve parayla ilgili konularda bazı işlerinizin yavaşladığını bu süreçte görebilirsiniz. Eğer böyle bir etkiyle karşılaşıyorsanız hatalarınızı ve nerede, ne şekilde davranmanız gerektiği konusunu iyice gözden geçirin ve buna göre adımlar atın. Yine bu tarihte sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla borç alışverişine girmemeye özen gösterin. Parayla ilgili bir konu, çok çabuk sinirleri gerebilir. Cumartesi gününden sonra her tür eğitim ve bilgi almaya yönelik aktivitelerle uğraşmak için uygun bir zamana gireceksiniz. Konuşma ve anlaşmalar hızlanabilir. Kariyerinizde ilerlemek için size yardımı dokunacak insanlarla olan bağlantılarınız artacak.

 


KovaKova Burcu

Bu hafta yakın çevrenizdeki insanlarla işbirliği yapacak, fikirlerinizi beraber uygulamaya sokacaksınız. Önemli anlaşmalar, ortaklaşa işler ve ticari konularda devreye girecek birtakım planlar için bu haftayı iyi kullanmaya çalışın sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Cuma günü sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Hem kişisel hayatınızı hem sağlığınızı gözden geçirmelisiniz. Hayatınızda çok hızlı giden, sizin fark etmediğiniz konuları atlamanıza neden olan olayların yavaşlamasıyla beraber siz de artık biraz yavaşlayacaksınız ve olaylara daha farklı gözlerle bakacaksınız. Yine bu tarihte sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınıza, fikir alışverişlerinize dikkat edin. Ağzınızdan çıkacakları kulaklarınız duymalı. Zaman zaman toplum önünde sert tartışmalara ve sürtüşmelere girme olasılığınız yüksek. Cumartesi günü itibarıyla ortaklaşa parasal konularda ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Diğer kişilerle ortaklaşa girişimlerinizden elde edeceğiniz gelirler adına olumlu bir süreç. Partnerinizin finansal durumundaki gelişmeler, sizi de mutlu edecek.

 


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı iş hayatınızda kolaylıkla parasal konuları, anlaşmaya çevirebilir ve konuşmalarınızdan fayda sağlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Cuma günü dikkatli olmakta fayda var. Özellikle yabancılarla yapacağınız işlerde, bir iş seyahatinde sert konuşmalar, söylemler içinde olacaksınız. Yine bu süreçte tatildeyseniz yapmanız gerekenler konusunda gün içinde sinirli, agresif etkiler altında olmanız mümkün. Cumartesi günü itibarıyla özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklı işler alanınızda daha fazla konuşmalarınızı artabilir. Bir yandan da ortaklı işlerinizde toplantılar ve görüşmeler içinde olabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda sıkıntı ve problemler varsa bütün bunları konuşacağınız ve halledeceğiniz bir süreç olacak. Aynı zamanda danışmanlık almak istediğiniz konular varsa bunları etkin bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın