Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

31 Aralık – 6 Ocak Haftalık Burç Yorumları

31 Aralık - 6 Ocak Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

31 Aralık – 6 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Yeniyıl gecesi kafanız para konularına takılı olabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu yılbaşında  sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

Yeniyıla Mars’ın sizin burcunuza geçişiyle başlayacaksınız. Hareketlenecek, silkelenecek, geçen yıldan gelen üzerinizde ağırlık oluşturan, sizi yoran konuları geride bırakacaksınız. Hızlı bir dönem başlıyor. Sorumluluklarınız omuzlarınızda, hem toplumsal konularda, hem de iş alanlarınızda artan bir ivmeyle disipline olmanız gerekecek. Çalışanın elması kızarır misali, zorlansanız bile disiplinden, organize olmaktan uzak durmayın. Bu ay sizin için önemli olacak. Sorumluluklar ve yapılması gerekenler Çarşamba günü devrede olurken,  hayata esnek gözlerle bakmasını bu hafta bileceksiniz.

Cumartesi günü itibarıyla kariyer ve iş alanlarınızda daha planlı ve pratik yönleriniz öne çıkabilir. Konuşmalarınızı arttırırken, iş dünyasına fikirlerinizle değer katabilirsiniz.

Pazar günü oluşan Parçalı Güneş tutulması, kariyerinizde ve iş alanlarınızda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. İşinizi büyütebilir, hayal ettiklerinizi gerçekleştirebilir, güçlü insanlardan verimli sonuçlar alabilirsiniz. İş dünyasına yeni giren biriyseniz işi kuralına göre oynamayı öğreneceksiniz. İşinizi ileri seviyelere taşımayı istiyorsanız, çok çalışarak,  uğraşarak, dönüşerek bu istekleri verimli bir hale sokmanız söz konusu. Eğer karşınıza gelen fırsatları yakalarsanız büyük tatmin sağlayabilirsiniz. Anne ve anne tarafınızla ilgili alanlarda önemli sorumluluklar devrede olacak.


BogaBoğa Burcu:

Yılbaşı gecesini sevdiğiniz insanla, partnerinizle geçirmek isteyebilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Diğer insanların planlarına göre hareket edebilirsiniz. Ocak ayında gelecek sorumluluklarınızın arttığını göreceksiniz.

Hemen yeniyılın ilk günlerinde enerjinizi tam kapasite kullanmakta zorlanabilirsiniz. Önemli sırlarınızı çok fazla tanımadığınız insanlarla paylaşmamaya çalışın, bu dönemde anlık çıkışlarınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Diğer taraftan sağlığınıza, vücudunuzun savunma sistemine dikkat etmelisiniz. Gelecek sorumluluklarınız bir işin yükü, aile hayatınızda yapılması gerekenler Çarşamba günü devrede olurken,  Cuma günü parasal işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, turizm, ithalat, ihracat, ticaret, hukuk alanlarınızda fikirlerinizi ve görüşlerinizi ortaya koyacaksınız. Bu alanlardan birinde çalışıyorsanız konuşma ve görüşmeleriniz hızlanabilir. Bu konularda sorumluluklarınızla ilerlemeniz gerekirken Pazar günü oluşan Parçalı Güneş tutulmasıyla bu saydığım konularda işlerinizi geliştirecek, kalıcı adımlarla ilerleyecek gücü üzerinizde bulabilirsiniz. Önemli açılımlar gerçekleşebilir.

Yine gerçekleşen  Güneş tutulması yüksek eğitim öğrenim alanlarınızı tetikleyecek genç Boğalar. Disiplinle, çalışarak, hedefe yönelik atılacak adımlar, hırslarınızla aynı doğrultuda birleşirse başarı sizin tarafınızda olacak.


İkizlerİkizler Burcu

Yeniyıla uğraşmanız gereken işlerinizle, hizmet ederek, yapılması gerekenleri tamamlayarak giriş yapacaksınız. Yılbaşı gecesinde sevdikleriniz ve aileniz için yapacağınız fedakarlıklar yüksek olabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler.

Salı günü itibarıyla  ortak parasal sorumluluklarınız artarken, özel ilişkilerinizde şanslar ve fırsatlar yakalayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Yakın çevrenizdeki insanların parasal sorumlulukları üzerinize binerken sosyal çevre ilişkileriniz ve arkadaş ortamlarınızda enerjinizi harcamaya başlayacaksınız. Aktif ve hızlı yönlerinizle çevrenizin lideri haline gelebilir, gelecek planlarınızı harekete geçirmek için sabırsızlık duyabilirsiniz.

Cumartesi gününden sonra banka, para işleriniz, varsa kredi, faiz konuları, vergi alanlarınıza ilginizi akıtacaksınız. Kafanız bu dönemde borcunuz veya ödemeleriniz varsa çözüme yönelik çalışabilir.

Pazar günü gerçekleşen Parçalı Güneş tutulması parasal konularda önemli sorumlulukları, hızlı başlangıçları karşınıza getirebilir. Partnerinizin parasal konularda çok çalışmasının sonuçlarını aldığını görebilir, diğer taraftan önemli işlerde baskı gibi durumların hayatında öne çıktığını farkedebilirsiniz. Bir mirasın, para işinin zorunluluklarıyla uğraşacaksınız ama pes etmeyin sevgili İkizler çok çalışıp, disiplin ve kontrolle yolunuzda ilerlerseniz fırsatları yakalarsınız.YengecYengeç Burcu
:

Yılbaşı gecesi, eğlenceli ortamlarda bulunabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Sevdiğinizle beraber eğlenceli yerlerde bulunacağınız, varsa çocuğunuzla bir arada aile saadeti yaşayacağınız bir yeniyıl gecesi sizi bekliyor. Bu yılbaşında tombalanın yıldızı siz olabilirsiniz. Şans oyunlarından yana şansınız yüksek olacak.

Yeniyılın ilk günü Salı günü itibarıyla enerjinizi kariyer ve iş alanlarınıza çevireceksiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Özel hayatınızın sorumlulukları, önemli bir taşınmanın yükümlülüğü ya da parasal bir konu ocak başında hayata daha ciddi bakmanıza neden olacak. Diğer yandan iş alanlarınızda güzel açılımlarınızda yok değil.

Cumartesi günü  itibarıyla özel hayatınızı, evliliğinizi ve ilişkilerinizi konuşacağınız ve meselelerin üzerine daha somut bir şekilde eğileceğiniz bir dönem başlıyor. Bu alandaki olaylarda daha keskin, şüpheci ve biraz da olumsuz bakış açınızı bu hafta kontrol etmelisiniz.

Pazar günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, önemli bir ilişkinin sorumluluğunu üstlenmenize neden olabilir. Bu sizi değiştirecek ve dönüştürecek bir ilişki olabilir. Evliliğinizle ilgili önemli kararlar, hızlı ve sorumlu adımlar atılabilir. Ortaklaşa yapmak istediğiniz işlerinizde sorumlulukla, disiplin ve baskıyla önemli açılımlar ve sonuçlar elde edebilirsiniz. Büyük babanız yaşıyorsa bu dönemde onun sağlığıyla ve günlük hayatındaki sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Ani ve zorunlu bir taşınma gündeme gelebilir.


AslanAslan Burcu:

Yılbaşını ailevi ortamlarda, ailenizle veya sevdiklerinizle karşılayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Ev ortamına benzer, dost meclisleri sizi mutlu edebilir.

Salı günü itibarıyla enerjinizi seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, hukuki konularda harcayacaksınız. Mücadeleci koşullar öne çıksa bile, diğer insanlarla yapacağınız işlerinizde girişken yapınızı ortaya koyabilirsiniz. Çarşamba günü  iş ve hizmet alanlarınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Sağlığınıza dikkat edin, günlük hayatınızın akışında bazı zorlanmalar karşınıza gelebilir.

Cumartesi günü itibarıyla beraber iş yaptığınız insanlarla iletişiminizi hızlandıracaksınız. İş alanlarınızda sıkıntı yaşadığınız konu ve olayları geride bırakacağınız, sorunlarınıza çözüm üreteceğiniz bir dönem başlıyor. Ayrıca bir işe başvurabilir, yeni bir işe giriş yapabilirsiniz. Günlük hayatınızın koşturmaları artabilir. Yine sağlığınıza yatırım yapmak, konuşmak anlamında etkili bir 15 günlük döneme giriyorsunuz. Bu dönemde sağlık kontrollerinizi yaptırabilir, sağlık sıkıntılarınıza çözüm için harekete geçebilirsiniz.

Pazar günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması iş, hizmet alanlarınızda önemli ve hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Bu dönemde başlayan işlerinizde hızlı gelişmeler, önemli sorumluluklar karşınıza dikilebilir. Bu sorumluluklardan kaçmayarak, işlerinizin üzerine disiplinle eğilerek ilerlerseniz büyük başarılar ve sonuçlar almanız mümkün görünüyor. Yine bu tutulma sağlığınızla ilgili hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir sevgili Aslanlar. Bu dönemde kemiklerinizle, cildiniz, dişlerinizle veya gözlerinizle ilgili sorunlar hızlı gelişmelerle yolunuza çıkabilir.


BasakBaşak Burcu:

Yılbaşı gecesi yakın çevrenizle, akrabalarınız, kardeşlerinizle veya çok yakın dostlarınızla bir arada olabilir, sevdiklerinizle kısa vadeli programlara uyabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. İletişimi yüksek bir yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz.

Salı günü itibarıyla enerjinizi ortak parasal konulara yönlendireceksiniz.  Bu alanlarda mücadeleleriniz artabilir, para alacak verecek dengeniz önem kazanıyor. Özel hayatınızda ve eğitimsel işlerinizde bu hafta önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Yükümlülükleriniz artıyor ama işlerinizi rahat toparlayabilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla aşk hayatınızda güven arayışınız önem kazanıyor. Aşkı konuşacak, dillendirecek, sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar varsa tüm bunları konuşarak, iletişimle halletmek isteyeceksiniz. Pratik çözüm üreteceğiniz için çıkış yolunu kolaylıkla bulacaksınız.

Pazar günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması aşk hayatınızda, varsa çocuğunuzla ilgili konularda önemli sorumlulukları hızlı bir şekilde karşınıza getirebilir. Yine bu tutulma sanatsal işleriniz, kreatif alanlarınızda disiplin ve sabırla ilerlerseniz güzel gelişme ve sonuçları hayatınıza taşıyacak. İşle ilgili konularda verimliliğiniz artabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Yılbaşı gecesinde ağzınızın tadına tuzuna önem verecek, hayattan aldığınız keyfi yüksek tutacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Maddi konularda güzel gelişmeler yaşanabilir. Şans oyunlarında, tombala da, çekilişlerde şanslı olabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla  enerjinizi özel hayatınıza, ilişkilerinize yönelterek giriş yapacaksınız. Bu ay aile hayatınızda önemli sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Ailenizin ortak parasal konularında öncülük edeceksiniz.

Cumartesi günü itibarıyla aile bireylerinizle olan iletişiminiz hızlanıyor. Görevlerinizi bilecek, emlak, alımsatım işleriniz varsa ailenize fikirlerinizle yol göstereceksiniz. Önemli bir sorumluluk omuzlarınızın üzerine Çarşamba günü binebilir.

Pazar günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, aile hayatınızda, ev ortanlarınızda, ailenizdeki yaşayan insanların hayatında önemli ve hızlı açılımları karşınzıa getirebilir. Bir konu sonlanabilir, yeni bir konu açılabilir. Sorumlu, disiplinle işlerinizin ve ilişkilerinizin üzerine eğilirseniz güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Önemli bir yer değiştirme, taşınma aniden gündeminzie yerleşebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Yılbaşına keyfiniz yüksek, kendi isteklerinize daha fazla önem vererek giriş yapabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Sevdiklerinizle kalabalık ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz.

Salı günü itibarıyla iş, hizmet alanlarınıza enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz.. Günlük hayatınızın ritmi hızlanabilir, işlerinizi etkili bir şekilde organize ederek yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanlarla sürtüşmelere de açık olacaksınız.

Yakın çevrenizden bir insanın iş sorumlulukları, hayatındaki önemli yükümlülüklerle Çarşamba günü ilgilenebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi güçlü bir şekilde ifade edeceksiniz ama bazı konulara takılı kalmamak, obsesif davranmamak önemli olsun.

Cumartesi gününden sonra öğrenim ve eğitim hayatınızda daha etkili hareket etmeye başlıyorsunuz. Sıkıntı yaşadığınız konularda kafanızı çözüme yönelik çalıştırabilir, önemli bir dersin sorumluluğu altına girebilirsiniz. Yine yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz artacak. Onlarla gireceğiniz diyaloglarınızda şüpheci ve biraz da kontrolcü yapınızla davranabilirsiniz. Yine de çevrenize fikirlerinizle ilham vermek, onlarla paylaşım içinde olmak önem kazanıyor.

Pazar günü gerçekleşen Parçalı Güneş tutulması yakın çevrenizde, akraba, kardeş, abi, abla, kuzen veya komşularınızın hayatında önemli sorumlulukları, bazı olayların sonlanmasını karşınıza getirebilir. Bu tutulmayla beraber iletişimsel işlerinizde çok çalışarak, disiplinli adımlar atarak, değişim ve dönüşümü kabullenerek ilerlemelisiniz. Eğer sorumluluklarınızı doğru kullanırsanız bu tutulma girişim alanlarınızda hayatınıza verimlilik katabilir.


YayYay Burcu:

Yılbaşına biraz geri planda durarak giriş yapabilirsiniz sevgili yay ve yükselen Yaylar. Yurtdışında olabilirsiniz ya da ev gibi daha rahat olmak isteyeceğiniz ortamları seçebilirsiniz.

Salı günü itibarıyla  enerjinizi aşk hayatınıza, eğlenceli konulara, hobilerinize varsa çocuğunuza harcamaya başlıyorsunuz. Maddi konularda önemli sorumluluklar üstlenecek, bir seyahatin, eğitimin parasını karşılayacaksınız. Bu uzaktaki bir akrabanızın parasal sorumluluğu olabilir. Bu hafta Çarşamba günü bu etkiye dikkat edin.

Cumartesi gününden sonra parasal konuları konuşmak, üzerine eğilmek, ticari hayatınızı hareketlendirmek ön plana geçiyor. Yatırımlarınız konusunda bilgi alabilir, doğru adımlar atmak isteyebilirsiniz. Para işlerinizde önemli konuşma ve görüşmeler hızlanabilir.

Pazar günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması maddi konularda hızlı gelişmeleri ve başlangıçları karşınıza getirebilir. Bu hızlı gelişmelerde sorumluluklarınızla ve bilinçle ilerlerseniz güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Hayatınızdan alacağınız keyif, tat biraz azalsa bile maddi konularda işlerinizi toparlamanın yollarını bulacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu yılbaşında sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlar önem kazanıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yakın çevrenizle beraber iletişimi yüksek, bol bilgi alışverişli bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

Yeni gelen yıla  enerjinizi ailenize, yuvanıza, evinize harcayarak başlıyorsunuz. Ev hayatınızda hareketlenmeler oluşabilir. İşlerinizi bu alanda aktif bir şekilde yapmaya çalışırken, ailenizle aranızda zaman zaman sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Belki de bir taşınma hazırlığı, planı devrede olabilir.

Kendi hayatınızda disiplinli ve sorumlulukla ilerleyeceğiniz bu dönemde önemli ortak paranın sorumluluğu Çarşamba günü üstünüze binebilir.

Cumartesi gününden sonra Merkür sizin burcunuza geçiyor. İletişimde rahatlıyorsunuz, planlarınızı oluşturdunuz şimdi işinizle ilgili konuları, planlarınızı etrafınızdaki insanlara anlatmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Önemli konuşma ve görüşmeler için harekete geçebilirsiniz.

Pazar günü sizin burcunuzda  gerçekleşen Parçalı Güneş tutulması, çok önemli hayati kararları hızlandırabilir. Sağlığınızla ilgili konularda da bu tutulma sizi hareketlendirecek. Büyük parasal işler hızlanabilir, üzerinize sorumluluklar binebilir. İyi organize olur, herşeye disiplin ve planla yaklaşırsanız hayatınıza verimlilik ve başarı katabilirsiniz. 06 Ocak (-,+3 gün ) civarında doğanlar için bu tutulma daha ön plana geçmeyi, başarı sağlamayı anlatabilir, hayatınızda büyük değişimler yaşayabilirsiniz ve bu değişimlere doğruluk ve sabırla cevap vermeniz işlerinizi kolaylaştıracak. Yine sağlığınız bu dönemde mercek altında olabilir. Hızlı ilerlemeler için önce halledilmesi gereken bir konuyu kapatabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Yılbaşı gecesi kalabalık ortamlarda, değişik yerlerde, diğer insanlarla bir arada olarak giriş yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda dikkatler sizin üzerinizde olacak sevgili Kova ve yükselen Kovalar.

Salı günü itibarıyla  enerjinizi yakın çevre alanlarınıza yönlendireceksiniz. İletişime dayalı işlerinizde gücünüzü aktif ve enerjik bir şekilde göstermek isteyeceksiniz yalnız hareketli ve düşüncesiz yapınızla çok çabuk parlamalara açık olabilirsiniz. Yine eğitim, öğrenim alanlarınızda bu başlayacak olan dönemde sabırsız ve hareketli yapınızla sabır ve disiplin isteyen, derin araştırmalar içeren derslerinizde sorunlar oluşabilir. Çabuk sonuç almak isteyebilirsiniz.

Çarşamba günü önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Partnerinizin veya eşinizin iş ve sağlık sorumlulukları bu dönemde karşınıza gelebilir. Yine yurtdışı bağlantılı bir işinizle ilgilenmek durumunda kalacaksınız.

Cumartesi gününden sonra iletişiminiz yavaşlayabilir. Geçtiğimiz dönemde yoruldunuz, çalıştınız şimdi biraz dinlenmek sizin de hakkınız. Siz elden ayaktan çekilince meydan boş kalmış misali bazı konuşmalar ve dedikodular yapılabilir. Bu dönemde önemli sırlarınızı ve planlarınızı kimseyle paylaşmamalı sadece kendi sezgilerinizi dinlemelisiniz.

Pazar günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Beklenmedik olaylara maruz kalabilir, bazı kayıplar, sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu tutulmada durumları iyi idare etmelisiniz. Önemli girişimlerinizde bir sonraki tutulmaya kadar desteklenmeyebilirsiniz.  Meditasyon, rahatlama, dualar bu dönemde sizi sakinleştirebilir. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde disiplinle, sabırla ilerlemeli, bazı zor ve kötü alışkanlıklarınızdan bu tutulmayla beraber kurtulmalısınız.


BalikBalık Burcu:

Yılbaşı gecesinde dış ortamlarda, seyahatlerde, tatilde, yurtdışında bulunabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Farklı ve değişik hyerlerde bulunmak hoşunuza gidecek.

Salı günü itibarıyla enerjinizi parasal alanda kullanmaya başlıyorsunuz. Girişimde bulunmak, parasal konularda kendinizi göstermek, öncülük etmek için uygun bir zaman olacak.

Sosyal çevrenizin ve gelecek işlerinizin sorumluluğunu Çarşamba günü üstleneceksiniz.

Cumartesi gününden sonra iletişim ayağınızı sosyal çevrenize, gruplara, takım çalışmalarına çeviriyorsunuz. Arkadaşlarınızla beraber yapılacak olan işleriniz önem kazanıyor. İdeallerinizi ve fikirlerinizi onlarla paylaşmak isteyeceksiniz.

Pazar günü oluşan  Parçalı Güneş Tutulması gelecek planlarınızı, vizyonunuzu, ideallerinizi ve çevrenizi tetikleyecek. Bu dönemde önemli bir işin yükümlülüğü omuzlarınıza binebilir. Sosyal ortamlarda önemli bir konuyu tamamlayabilir ve yeni açılımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Bu dönemde karşınıza gelecek olan işlerde çok çalışacak ve disiplinle ilerlemek zorunda kalacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın