Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

7 – 13 Ekim Haftalık Burç Yorumları

7 - 13 Ekim Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

7 – 13 Ekim Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalarla iletişiminiz yüksek bir şekilde başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Parasal işleriniz varsa bu hafta başına dikkat edin. Sosyal çevre ilişkilerinizde sahip olduklarınızı sorgulayabilir, sıkılganlıkla hareket edebilirsiniz.

Diğer taraftan bu Pazartesi devreye giren Güneş- satürn dik açısıyla iş ve toplum  sorumluluklarınızın özel hayatınızı sekteye uğrattığını fark edebilirsiniz. Özel hayatınızda aile içi anlaşmazlıklar sizi zorlayabilir. Bu dönemde partneriniz veya ortağınızla anlaşmak kolay olmayacak. Karşı tarafın sorumluluklarını yerine getirmediğini düşünebilir ve hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla  ortak parasal işlerinizde güzel gelişmeler yaşanabilir. Eşinizin veya ortağınızın para durumundaki artışlar sizin ortak para hanenizi de olumlu etkileyecek. Vergi, kredi, faiz, banka işlemlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Bu hafta genel olarak ilişkilerinize ve parasal konulara dikkat edin. Pazar günü ilişkilerinizde keyfiniz yüksek olurken, yapacağınız harcamalara karşı dikkatli olun, karşı tarafı çok yormayın, Dolunayın etkilerini almaya başlayacak, kendiniz ve hayatınız için önemli kararlar almak isteyeceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanız kendinizi göstereceğiniz ve amaçlarınız doğrultusunda hareket edeceğiniz iş yüküyle başlayabilir  sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.

Özgürlüğünüze düşkün olacağınız için üstlerinizle olan bağlantınıza göz önünde olacağınız ortamlarda dikkat etmelisiniz. Bu hafta geleceğinize yönelik planlarınız ve adımlarınızda hayatın bazı  sorunları karşınıza getirdiğini görebilirsiniz, en çok özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. İlişkilerinizde var olan tansiyonlu durumlar Pazartesi ve Pazar günleri ortaya çıkabilir. Hayatınızda hareketlenmeler oluşabilir ama diğer taraftan geleceğiniz için üstlendiğiniz sorumluluklar, hem iş, hem de sağlık yönünden sizi zorlayabilir. İş seyahatleriniz, görüşmelerinizde dikkatli olun. Babanızın akrabaları, kardeşleri varsa onların sağlık ve iş konuları da alacağınız haberlerin başında gelebilir.

Bu hafta kendinizi ve şartları çok zorlamamalısınız sevgili Boğalar.

Salı itibarıyla özel ilişkilerinize yoğunlaşacak, sevdiğiniz insanla bağlarınızı kuvvetlendirmek isteyeceksiniz. Hayatınızda bir insan varsa bu dönemde üzerine düşebilir, kıskançlık ve bazı baskılarınızla onu yorabilirsiniz. Ortaklaşa atılacak adımlarda kuracağınız ilişkilerde biraz sakin olun, tutkulu davranışlarınız iyi gidecek olan işlerinizi zora sokmasın.

İş koşulları ve sağlık alanlarınızda stresleri çok dert etmeyin. Hafta sonu güzel sonuçlar alacaksınız, bir olayın ortaya çıkmasına ve bazı olayların nedenlerini öğrenmenize az kaldı.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız uzaklardan alacağınız haberlerle başlayabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Birkaç gün boyunca algınızı sizi daha az tanıyan insanlara çevirebilir, yeni tanışacağınız insanların yanında kendinizi daha rahat görebilirsiniz.

Bu Pazartesi beraber iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminize ve hafta sonu ise ilişkilerinize dikkat edin. Alacağınız bazı haberler çabuk tepki vermenize ve asi davranmanıza neden olabilir. Yine bu Pazartesi  ödemeleriniz veya parasal sorumluluklarınızın sizi zorladığını ve koşulların sizi çok desteklemediğini göreceksiniz. Riskli harcamalardan, yatırımlardan kaçının.

Salı gününden sonra işle ilgili konular hızlanabilir. İş hayatınızı, günlük hizmetlerinizi sevecek, başkaları için bir şeyler yapmaktan, hizmet etmekten mutluluk duyacaksınız. Beraber çalıştığınız insanlar ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetleniyor. Yine bu dönemde sağlığınızı daha fazla önemseyebilirsiniz. Yemeye, tüketmeye olan ihtiyacınız yüksek olacağından bu dönem kilo alımına açık olacaksınız.

Beklenmedik durumlar karşısında enerjinizi doğru kullanmaya çalışın. Bazı zorlanmalar Perşembe ve Cumartesi günü devrede olurken, hafta sonu arkadaşlarınızdan önemli haberler gelebilir. Keyfiniz yerinde olacak.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız paraya dayalı işlerinizle, banka ödemeleri, faiz, vergi gibi konularla başlayabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Parasal işlerinizi hafta ortasına kadar daha rahat halledeceksiniz.

Özel ilişkilerinize bu hafta başı dikkat etmelisiniz. Arkadaş ilişkileriniz, özel hayatınızda çabuk ve ani tepkiler vermenizi kolaylaştırabilir. Aileniz yuvanız için fikirlerinizi uygulayabileceğiniz haftalardan bir tanesi yalnız ilişki sorumluluklarınız, diğer insanlarla olan bağlantılarınızın sizi zorlaması kendinizi sıkıntılı hissetmenize neden olabilir. Siz birçok konu için çok istekli olurken, sevdiğiniz kişiden bu şevki görememek ilişkilerinize bakış açınızı sorgulatabilir. Aile ortamlarınızda gerginliklerden uzak durun. Yine eşinizin işiyle ilgili sıkıntılı olaylar bu dönemde artabilir.

Salı gününden sonra kendinize, dış görüntünüze önem vereceksiniz. Sosyalliğiniz artabilir, tutkulu, derin, şüpheci yönlerinizi dengeleyebilirseniz, özel hayatınızda ve kişisel adımlarınızda göz doldurabilirsiniz. Çocuğunuz varsa ona karşı baskıcı ve yönlendirici olabilirsiniz. Yine hoşunuza giden birileri varsa kıskançlığa karşı biraz kendinizi tutmaya çalışın, ya hep ya hiç tavrı bir ilişkiyi başlamadan bitirebilir.

Aileniz, yuvanız arasında, sosyal yaşantınız arasındaki dengeyi ve enerjiyi doğru kullanmalısınız. Aşk hayatınızda gözden kaçırdığınız, kendinizi kandırdığınız durumlarla da yüzleşmeyi ihmal etmeyin. Hafta sonu aile ortamlarınızda huzur ve keyif sizi bulurken iş hayatınızdan önemli haberler alabilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanız özel ilişkilerinizle, diğer insanlarla olan ortak adımlarınızla başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Hafta ortasına kadar yalnız olmak istemeyecek, diğer insanlardan onay alarak ilerleyeceksiniz.

Pazartesi günü günlük hayatınızın koşturmaları, sorumlulukları, sağlığınızı ilgilendirecek konular keyfinizi kaçırabilir. Bazı işlerinizde görüştüğünüz ve irtibat halinde olacağınız insanlardan aradığınız desteği bulmak kolay olmayacak. Ayrıca yakın çevrenizin ailevi konularında bazı zorlanmaları olduğunu görebilirsiniz. Sağlığınıza bu dönem özen gösterin ve işlerinizdeki sorunlar ve ertlenmelere farklı gözlerle bakın. Bunu yaparsanız hırsınızı ve gerginliklerinizi ailenizdeki insanlardan çıkartmayabilirsiniz. Bu etki Pazartesi ve Pazar günleri devrede olacak. Sevdiklerinize daha anlayışlı olmaya çalışın.

 

Salı günü itibarıyla evinize ve yuvanıza sevginizi göstereceksiniz. Aile büyüklerinizle paylaşımlarınız artabilir. Evinizde misafir ağırlamak önem kazanacak. Boya, badana, tadilat işlerinizde bası sıkıntılar ortaya çıkabilir. Rutubet ve tuvalet sorunlarına dikkat edin.

Hafta sonu yakın çevrenizle güzel planlar devrede olurken, uzak çevrenizden önemli haberler duyabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa yakın çevrenizden bir insanla tanışabilir veya teklif alabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanız yapılması gereken işlerinizin üzerine düşerek başlıyor Sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Gündelik işlerinizde kararsızlıklarınıza dikkat edin.

Bu Pazartesi fikirlerinizdeki git geller size yorabilir, çabuk sıkılacak ve ilişkilerinizde ani tepkiler vereceksiniz. Yine özel hayatınızın sorumlulukları, risk almak ve ilerleme kaydetmek istediğiniz işlerinizde sizi zora sokabilir. Sanatsal veya kreatif işlerinizde bazı engeller ve sorunlar oluşabilir. Çocuk veya eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz. Çocuğunuzun okuluyla, eğitimenleriyle ilgili konularda da bazı sorunlar oluşabilir.

Salı günü itibarıyla  eğitim, öğrenim, yazma, ifade etme konusunda, reklam, tanıtım alanlarında güzel kazançlar sağlayabilir, iletişim işlerinizde doğru ilişkiler peşinde koşabilirsiniz ama biraz dilinizi tutmayı öğrenmeniz şartıyla. Bu alanlarda daha dengeli ilerlemeyi unutmayın.

Maddi konularda yapmanız gerekenler Perşembe günü üzerinizde stres oluşturabilir. Mücadelenizi daha doğru bir şekilde ortaya koymalısınız. Hafta sonu ev ve aile hayatınızda şans ve bolluk sizinle olurken, bir para konusu karşınıza gelebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanız eğlenceli ve keyifli bir şekilde başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Hafta ortasına kadar aşka, keyfe veya varsa çocuğunuzla ilgili konulara kendinizi vereceksiniz.

Bu hafta başı Pazartesi günü parasal işlerinizde ve ilişkilerinizde anlık tepkilerden kaçının, sıkılganlıklarınız yüzünden ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. Pazartesi ve hafta sonu Pazar günü bu etkiye dikkat edin. Yine kafanızdaki fikirleri eyleme dökmek, bunun için çaba sarfetmek isteyebilirsiniz yalnız alışkanlıklarınız, aile hayatınızın sorumlulukları sizi yorabilir. Otoritelerden destek almak kolay olmayabilir, sağlığınıza ve düzeninize dikkat etmeniz gerekecek. Bu hafta başı özel ilişkilerinize ve sağlığınıza dikkat edin.

Salı günü ve sonrasında parasal kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Kendinizi maddi konularda güvende hissetmek isteyeceksiniz. Para getirilerinizin artacağı gibi derin, araştırma isteyen, ortak parasal harcamalarınızda artabilir. Tatminsizlikler size para harcattırabilir.

Bu hafta beraber çalıştığınız insanlarla parasal konuları gerçekçi ele almalı ve yapmanız gerekenlerden kaçmamalısınız. Sizi değiştirecek ve dönüştürecek işlerde enerjinizi doğru kullanmaya çalışın. Hafta sonu yakın çevrenizle iletişiminiz size fırsat ve şanslar sunarken fazla harcama yapmamaya çalışın.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız içe dönük etkilerle başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta başında ailenize ve yuvanıza daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Bu Pazartesi özel ilişkilerinizde sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olabilir. İlişkinizde tansiyonlu durumlar varsa bu durumların ortaya çıktığını görebilirsiniz. Yine Bu Pazartesi çevrenize verdiğiniz sözler, yakın çevrenizin üzerinizde oluşturduğu baskı ve sorumluluklar nefes almanızı engelleyebilir. Güçlü insanlardan aradığınız desteği bulmakta zorlanabilirsiniz. Bazı işlerinizin düzeninde sorunlar ortaya çıkabilir.

Salı gününden sonra kendinize, dış görüntünüze önem vereceksiniz. Sosyalliğiniz artabilir, tutkulu, derin, şüpheci yönlerinizi dengeleyebilirseniz, özel hayatınızda ve kişisel adımlarınızda göz doldurabilirsiniz.

Bu hafta Perşembe günü ertelediğiniz, kendinizi kandırdığınız aşk meselelerin üzerine düşmeli ve yapmanız gerekenleri ertelememelisiniz. İlişkilerinizdeki değişimlere stresle değil daha anlayışla eğilmelisiniz. Haftasonu parasal konularda güzel fırsatlar devrede olurken, iş ve günlük hayatınızda önemli kararlar almaya yatkın olacaksınız.


YayYay Burcu:

Haftaya yakın çevrenizle olan iletişiminizle başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Hafta ortasına koşturmalarınız yüksek olurken kısa vadeli planlarınıza ve işlerinize odaklanabilirsiniz.

Bu Pazartesi günlük hayatınızdaki iş ilişkilerinize dikkat edin. Anlaşmazlıklar karşınıza gelebilir. Beklenmedik olaylar karşısında tepkilerinizi iyi kontrol edin, olumsuzlukları üzerinize çekebilirsiniz.Yine parasal sorumluluklarınız bazı gelecek planlarınızı engelleyebilir. Yapılması gereken çok iş olduğunu görebilir ve bunun sonucunda olumsuz düşünebilirsiniz. Bir işinizden parasal beklentileriniz varsa bu hafta Pazartesi  dikkat edin. Arkadaşlarınızla yaptığınız maddi işlerinizde sıkıntılar su üstüne çıkabilir.

 

Salı günü itibarıyla çok çalıştığınız noktalarda kendinizi geriye çekebilirsiniz. Hayatı anlamlandırmak, gözlemlemek isteyecek, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı gözden geçireceksiniz. Sosyal çevrenizden elinizi, ayağınızı çekebilir, ruhunuza daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Bu hafta ev ve aile hayatınızda söylenmesi gerekenleri ele alın, kendinizi aldattığınız, görmek istemediğiniz sorunlarınızı sonlandırmak ve bir çözüme ulaştırmak önemli olacak. Enerjinizi her ortamda doğru kullanmaya çalışım, işleriniz, sosyal çevre ilişkileriniz üzerinde sizi strese sokabilir. Pazar günü kendinizi çevrenizle beraber girişeceğiniz planlarda mutlu görebilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeler hafta sonu devrede olacak.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftaya parasal işlerinizle başlayacaksınız ama gözünüz açık olsun sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bazı anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları gün içinde devrede olabilir. Bu Pazartesi sosyal çevre ilişkilerinizde, arkadaşlarınızla olan iletişiminizde bazı anlaşmazlıklara dikkat edin. Sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olacak. Yine devreye giren Güneş – Satürn dik açısıyla hayatınızın sorumluluklarınızı üstlenmek istemeyebilirsiniz. Tam da işlerinizi yolunuza koymuşken, olumsuz düşünmenin ve sorumsuz davranmanın ya da sorumluluklarınızın size ağır geldiğini söylemenin zamanı olmadığını bugünlerde anlamalı, işlerinize daha çok asılmalısınız. Parasal konularda önemli bir insanla anlaşmazlıklara Pazartesi günü dikkat edin.

Salı günü itibarıyla arkadaş ve sosyal çevrenizdeki bağlantılarınıza önem vereceksiniz. Değişik insanlarla tanışmak, çevre yapmak, değiştirmek, gireceğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekmek önem kazanıyor.

Bu hafta keyif, aşk, eğlence ve iş arasındaki git geller sizi yorabilir. Arada rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu atlamayın. Bazı arkadaşlarınızla aranızdaki sorunları konuşmalı ve bir sonuca ulaştırmalısınız. Hafta sonu işinizle ilgili konularda şans ve fırsatlar artarken aile hayatınızda önemli duygusal kararlar almaya yatkın olacaksınız.


KovaKova Burcu

Haftanız duygusal olarak kendinizi ortaya koyma isteğinizle başlıyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Kendi isteklerinize ve beklentilerinize odaklanacaksınız. Diğer yandan gün içinde duygularınıza göre hareket edebilir, iş alanlarınızda bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Bu hafta Pazartesi günü aile ilişkilerinize dikkat edin. Göz önünde bulunacağın ortamlarda ilişkilerinizde sıkılganlıklar devrede olabilir. Bu dönemde önemli işlerinizde bozulmalara, sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Bir şeyler olmuyorsa olması için çok zorlamayın. Bazı seyahatler, işleriniz, toplantılarınız ertelenebilir.

Salı gününden sonra kendinizi göstereceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Güçlü ilişkiler bulunacağınız toplum önü işlerinde arkanızda duracak, kendinizi gösterecek, statünüzde ilerlemeler kaydedeceksiniz. Doğru iş birlikleri, doğru bağlantılarla yolunuz açılacak. Ama kıskanç, müdanasız ve manipüle edici davranışlar sizi zorlayabilir.

Bu hafta aile hayatınızda değişimler, gelecek planlarınıza odaklanmışken sizi yorabilir. Amacınıza ve yapmak istediklerinize uygun olanın yanında yer almalı, parasal konularda kendinizi kandırmadan çözüme gitmelisiniz. Haftasonunda arkadaşlarınızın ve çevrenizin önemli işlerinizde sizin yanınızda durduğunu görecek, güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Yakın çevrenize karşı alacağınız önemli kararlar hafta sonu devrede olabilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza biraz geri planda durma isteğinizle, sakin etkilerle başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Göz önünde bulunacağınız yerlerden ziyade kafanızı rahatlatacağınız yerlerde olmak isteyebilirsiniz

Bu Pazartesi sizi daha az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinizde anlayışsızlıktan uzak durun. Kolay sıkılacak ve tepki vereceksiniz. Fikirlerinizi farklı bir şekilde ortaya koymak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan devreye giren Güneş – Satürn dik açısıyla parasal sorumluluklar altına girmeyin. Kimseye borç vermeyin veya almayın. Kredi başvurusunda bulunmayın. Önemli bir işinizde engellerle veya sorunlarla, mücadeleci durumlarla karşılaşabilirsiniz.

 

Salı günü günü ve sonrasında seyahatleriniz artabilir. Gezmekten, dolaşmaktan mutluluk duyacak, yeni yerler keşfetmekten, öğrenmekten kendinizi alamayacaksınız. Daha az tanıdığınız insanlarla bu dönemde daha rahat anlaşabilirsiniz.

Bu hafta ilişkilerinizdeki değişimler üzerinizde baskı ve stres oluşturabilir. Değişime direnmeyin. Kararsızlıklarınızı sonlandırmanız ve önemli kararlar almanız gerekebilir. Enerjinizi doğru kullanın. Haftasonunda kendinizi çok şanslı görecek ve işlerinizin parasal karşılığını almaya başlayacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın