Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

15 – 21 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

GÜÇ SAVAŞLARI!

Ay Balık burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. Belirsiz, kararsız, çözülmelere yatkın bir hafta olabilir. Tembel etkiler altında olabiliriz, sanatsal faaliyetler daha fazla hoşumuza gidebilir, hayal kurmak, diğer insanlarla beraber olmak önem kazanırken Salı günü Güneş’in Neptün’le olan olumlu açısı manevi değerlerimizin yüksek olacağını diğer insanlara yardım etmekten mutluluk duyacağımızı gösteriyor. İdeallere ulaşmak isteyeceğimiz ve attığımız adımlarda güçlü insanlardan, hayatımızı destekleyen önemli kişilerden de güzel yardımlaşmalar alabileceğimiz, refahın hayatımıza rahat bir şekilde yansıyacağı bir dönem olabilir. Dünya astrolojisi gözünden bakacak olursak da deniz ticareti, denizcilik alanlarında güzel başarılar karşımıza gelebilir. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte petrole yatırım yapıyorsanız bu konular hız kazanabilir bu hafta genelinde.

Perşembe günü gayet keyifli Merkür’ün Satürn’le olumlu bir açısı var. Bu da isteklerimiz planlarımız konuştuğumuz her şeyin olgun insanlar tarafından kabul göreceğini, uzun vadeli ve kalıcı işlerimizi devreye koyacağımızı anlatıyor. İnşa etme zamanıdır Merkür’ün Satürn’le olan olumlu açıları. Okullarla ilgili konular, iletişim, haberleşme, ulaşımla ilgili konularda verilmesi gereken önemli kararlar gündeme gelebilir. Altyapı çalışmalarının çok artacağı, işçilerin ve hizmetliler açısından da olumlu gelişmelerin devreye gireceği her tür kurumsal işin ve iş alanlarının da çok rahat ilerleyeceği bir dönem olabilir.

Cuma günü Merkür’ün Jüpiter’le olumlu bir açısı var. Bu iş, haberleşme, ticaret, ulaşımla ilgili konular, eğitim, seyahat alanlarında güzel gelişmeleri karşımıza getirecek. Bu dönem karşımıza gelen önemli işler varsa bu işlerin altyapısıyla çok düzgün bir şekilde uğraşabiliriz. Bu işlerde disipline olabilirsek ya da daha kalıcı adımlar atmaya yönelik girişimlerde bulunabilirsek bunların sonuçları olumlu olabilir. Hukuk, ekonomik ve ticaret adına da bu hafta gökyüzünde olumlu etkiler olacak.

Cuma günü Venüs’ün Neptün’le dik açısı var. İlişkilerde çözülme etkisini karşımıza getirir. İlişkilerde beklentilerimizi çok yüksek tutmamamız gerekiyor. Para ilişkilerinde de bu böyle olabilir bir yere borç verdiysek bu borcumuzun karşılığını almayı düşünüyorsak ya da bir yerlerden bize gelecek bir para varsa kandırılma, yanılma, aldatılma etkisine karşı dikkatli olmakta fayda var. İnterneti kullanıyorsak bu dönem yaptığımız alışverişler yanlış adımlara neden olabilir. Venüs’ün Neptün’le olan dik açısı skandallar, yozlaşma ve kadınlarla ilgili konularda problemleri karşımıza getirebilir.

Cumartesi günü 16:46 itibariyle Güneş’in Plüton’la 29 derece Oğlak burcunda kavuşuyor. 29 derece astrolojide Aneritik bir derecedir, Satürn kavuşum etkisi gibi hissedilir. Yarım kalmış konuları, tamamlanma enerjisinin devrede olduğunu gösterir. Güneş- Plüton kavuşumları Dünya astrolojisinde kontrol dışı gelişmeleri, ekonomik krizleri, dramatik değişiklikleri karşımıza getirebilir. Liderlere yönelik saldırılar artabilir, finansal manipülasyon ve çıkarcılık artabilir. Doğal afetler, depremler görülebilir.  Bireysel olarak baktığımızda kaygılarımız, takıntılarımız artabilir. Gücü doğru kullanmaya özen gösterelim. Üzerimizde güç ve egemenlik oluşturmak isteyen insanlar tarafından güç savaşlarının ön plana çıktığını görebiliriz. Hem bize güç katan bir etkidir hem de aynı zamanda zorlanmaları ve üzerimizde oluşacak baskıları da bize gösterebilir. Hafta sonuna doğru hükümetin ve devletin bu etkileri üzerimizde göstermek istediği zamanlar olabilir.

Cumartesi akşam saatleri itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Hava elementinin zamanı başlıyor. Kova burcu özgürlüklerle ilintilidir, her tür hak Kova burcu yönetimindedir o yüzden Güneş Kova burcuna geçer geçmez bu konular önem kazanacak. Bireysel egodan ziyade toplumsal konularla  ilgilenmeye başlayacağız. Sosyal çevremiz, arkadaşlıklarımız, iş bağlantılarımız, katıldığımız gruplar, dernekler, partiler ya da STK’lar, gönüllü kuruluşlarla ilgili konu ve olaylar hız kazanıyor. Aynı zamanda Kova burcu teknoloji, bilim demek, teknolojik her tür ilerleme, elektrik elektronik, endüstri bu alanların önem kazanması uzay çağı ya da robotiği, uzay sistemlerinin daha fazla konuşulmaya başlanması icatlar keşifler Kova burcunun yönetiminde o yüzden daha fazla bu konuları konuşacağız. Özgürlükçü yapı ön plana çıkar sistemi yıkmak için gelmiştir Kova burcu. Sistem bize dur diyorsa, karşı geliyorsa tepkilerimiz de çok yüksek olabilir. Grevler, isyanlar Kova burcu yönetimindedir ve Kova burcu zamanlarında bunlarla karşılaşıyoruz özellikle Türkiye’nin güneşi Akrep burcu olduğu için Kova burcu zamanları yani Ocak sonu Şubat ayları Türkiye için bir dönemeçtir, mücadeledir. Biraz zorlandığımız etkilerin devrede olduğunu da görüyoruz.

Pazar günü de Plüton Kova burcuna geçecek ve Eylül ayına kadar Plüton’un Kova burcundaki seyrine şahitlik edeceğiz. Plüton özellikle Kova burcundayken sosyal ve teknolojik bir devrimi karşımıza getirebilir. Ölüm ve yeniden doğuşla bağlantılıdır. Plüton gezegeni ölmek, yeniden doğmak, yozlaşmış ve çürümüş sistemlerin çökmesi ve bu sistemlerin yeniden kurulmasıyla ilgilidir. Kova burcu konularında özgürleşme, demokrasi, hak, hukuk, eşitlik gibi toplumsal konularda önümüzdeki 20 yıl boyunca önemli değişimler ve dönüşümler devrede olacak. Teknolojik, uzay, bilimsel konular, DNA’mızla ilgili alanlar, robotlarla, kalıtımsal hastalıklarla ilgili konularda önümüzdeki 20 yıl boyunca önce çöküşler sonrasındaysa yeni sistemlerin devreye oturmasıyla karşı karşıya kalacağız. Hava kirliliği artabilir vergi denetimleri yeni bilinç teorileri devreye girebilir. Özgürlüğün ve insan haklarının değişmesini bekleyebiliriz. Yöneten ve baskılayan politikalardan halkı temsil eden yeni sistemlere geçişi bekleyebiliriz. İnsansız hava araçlarının önem kazanacağı robotların ve biyoteknolojinin daha fazla öne çıkacağı ve DNA aracılığıyla yapılacak olan savaşları Plüton Kova burcundayken 20 yıl boyunca deneyimleyeceğiz ama ilk geçişi çok önemlidir. DNA kodlarımız değişecek bu 20 yıllık süreç içerisinde dijital paralar ve yeni para sistemlerini konuşacağız. Plüton Kova burcuna geçince dijital para sistemlerini konuşacağız belki var olan dijital ve Kripto para sistemlerinde önce bir değişim ya da bir çöküş ama sonrasında yeniden yapılanmalar da devreye girebilir bu anlamda Şubat ayı dikkat çekiyor. Kan hastalıklarına ve kalıtımsal hastalıklara da çözümler üretebiliriz. Chat gpt. AI gibi konularda hızlı ilerlemeler kaydedeceğiz.

Plüton’un bu geçişi hepimize güzellikler getirsin!

15 – 21 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar haftaya isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz. Koşturmanız gereken önemli işler varsa bu işlere tam olarak adapte olamama ama başka insanlara yardım etme ve değişik konularla uğraşma isteğiniz yüksek görünüyor. Mesleğinize daha fazla kendinizi kaptırdığınız bir dönemdesiniz parayla ilgili konularda da güzel gelişmeler olabilir.

Perşembe ve Cuma maddi konularda istediğiniz sonuçları yaratabilecek, hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Üstlerinizle, patronlarınızla parasal konuları konuşmayı düşünüyorsanız Perşembe ve Cuma günlerini kullanmaya çalışın. Güzel enerjiler ve etkileşimlerle istediğiniz sonuçları yaratabileceksiniz. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa, başka bir ülkede yaşamak için başvurduysanız, davanız, ticari faaliyetleriniz varsa bunlarla ilgili konularda yanıltıcı etkiler altındasınız.

Perşembe günü insan ilişkilerinizi doğru kullanmanız kendi değer yargılarınızdan şaşmamanız gerekiyor. Size yardım edeceğini söyleyen insanlar bu dönem yardım etmekten çok uzak olabilirler ya da beklentileri çok fazla karşılamayabilirler. Seyahat sırasında eğitim hayatınızda öğretmenlerinizden öğrencilerden ya da arkadaşlarınızdan beklentileriniz bu dönem çok da karşılanmayabilir. Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Cumartesi günü üzerinizde bir baskı, yönlendirme enerjisinin devrede olduğunu görebilirsiniz. Para ile ilgili konular kafanızı fazlasıyla kurcalıyor olabilir. Uzun vadeli bir borcunuz varsa önünüzdeki döneme dair yapacağınız bazı hesap kitap işleri hafta sonuna doğru daha fazla kafanızı kurcalayacak ama çözümü de bulacaksınız ve kendinizi daha güçlü ve kuvvetli göreceksiniz.

Cumartesi günü Güneş’in Kova burcuna geçişi ile sosyal çevreniz hareketleniyor. Arkadaşlar, sevdiğiniz insanlarla bir araya gelme, organizasyonlara katılma gibi konular önem kazanacak. Bu dönem çok gezeceksiniz değişik insanlarla bir arada olmaktan mutluluk duyacaksınız. Astrolojik danışmanlık almak istiyorsanız bu dönem çevrenizdeki insanlardan hem faydalanabilir hem de bu danışmanlığın size faydalı olduğunu görebilirsiniz. Önünüzdeki dönem işten elde edilen gelirlerinizde bir artış söz konusu olabilir.

Plüton da buraya geçiyor Pazar günü, önünüzdeki 20 yıl boyunca hayatınızda, arkadaşlık düzeninizde, sosyal çevre ilişkilerinizde önemli değişimlere maruz kalabilirsiniz, önemli açılımlar karşınıza gelebilir. Güçlü arkadaşlarınızdan önemli destekler devreye girebilir bu insanlar daha çok teknoloji, bilim ya da insan hakları toplumsal konularla ilgili olan kişiler olabilir. Bu insanlar geleceğinizi ilgilendirecek konularda hayatınızı yeniden şekillendireceğiniz noktalarda yanınızda olmak için 20 yıl boyunca size hizmet edecekler. Katıldığınız bir parti ya da dernekler varsa burada önemli bazı güç çekişmelerine ve bazı yozlaşmalara da şahit olabilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek konularda güç sahibi olmaya başlıyorsunuz, tadını çıkarın.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, arkadaşlarınızla yapacağınız önemli planlar var ve bu planlar onlara destek olmak ya da onların size destek olması gibi önemli işleri karşınıza getirecek. Salı günü bu anlamda çok güzel, manevi yönden de kendinizi mutlu, şanslı, umutlu görebilirsiniz. Bu aralar alıp başınızı gidesiniz var ya da işinizle ilgili konularda yurt dışına gitme önemli insanlarla ticari faaliyetlerde bir araya gelme ya da kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlarda öne çıkma gibi etkiler devrede olacak.

Kalıcı ve uzun süreli ilişkiler içerisine girmek istiyorsanız Perşembe ve Cuma günlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Merkür’ün Jüpiter’le olan olumlu açısı öğrenmek, keşfetmek ve kendinizle ilgili yeni bilgiler edinmek anlamında yüzünüze gülebilir. Uzak yerlerden beklediğiniz daha az tanıdığınız insanlardan beklediğiniz haberler varsa bu haberlerin Cuma günü karşınıza gelme olasılığı yüksek. Kendinizi çok şanslı, iyimser ve coşkulu görebilirsiniz.

Diğer taraftan parasal konulara dikkat etmeniz gerekecek maddi konularda çok çabuk manipüle edilebilirsiniz, yönlendirilebilirsiniz. Banka işlemleriniz varsa dikkatli olmaya özen gösterin çok çabuk kandırılabilirsiniz ve aslında sizi kandıran kişiler tanıdığınızı düşündüğünüz insanlar olabilir. Maddi konularda kendinizi sağlama almaya özen gösterin. Güneş Plüton kavuşumu medya alanlarında, ticari faaliyetlerde ve hukuki yönden önemli bir güce sahip olacağınızı da gösteriyor. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa bazı zorlanmalar ya da bazı çekişmeler de devreye girebilir. Elinizin kolunuzun bağlı olduğunu hissedebilirsiniz manipülasyona maruz kalabilirsiniz hafta sonuna doğru bu etki devreye girecek o yüzden tanımadığınız insanlarla güç çekişmelerine girmeyin. Sanki üzerinizde birinin bir baskısı varmış gibi hissedebilirsiniz. Öğrenci Boğalar bunu en çok ders hayatlarında fark edebilir. Sınavlarınız varsa üzerinizde bir baskı hissedebilirsiniz.

Cumartesi günü Güneş Kova burcuna geçecek önünüzdeki dönem kariyeriniz, toplum önü duruşunuz önemli olacak. İş hayatınızda hızlı ilerlemeler kaydedebilir, toplum bilinciyle hareket edebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda toplumsal konularda kendinizi ön plana çıkarmak önemli olurken teknolojiye, bilime dayalı işleriniz varsa bu alanlarda kendinizi göstermek ön planda olacak. Pazar günü Plüton da buraya geçecek önünüzdeki 20 yıl meslek alanlarınızı yeniden şekillendirecek önemli bir güce sahip olacaksınız ama bu gücü elde etmeden önce bu gücü nasıl kullanıp kullanmadığınız da çok önemli olacak. Patronunuz varsa bazı baskılarla da karşılaşma potansiyeliniz var ama bunlara vereceğiniz tepkiler 20 yıl boyunca önemli olacak. Kendinizi çok fazla sınırlandırmayın elinize geçecek fırsatları da doğru bir şekilde kullanmaya özen gösterin. Aile hayatınız ve evlilik, boşanma gibi statü değişimleri de Plüton’un 20 yıllık süreci boyunca yaşayacaklarınız arasında yer alabilir ama ilk geçiş çok önemli. Geçtiğimiz sene Mart ayında da bu geçiş gerçekleşmişti yaz aylarına kadar ilk ayak seslerini orada duydunuz işte Mart’la Haziran ayında yaşadıklarınıza benzer konu ve olaylar Pazar günü itibariyle Eylül ayına kadar yeniden devreye girebilir.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler kariyer alanlarınız aktif bu hafta işinize gücünüze koşturmalarınıza daha fazla önem vermek istiyorsunuz ama Pazartesi günü hayalperest tavırlar, tembellik, rahat etkiler devrede olabilir o yüzden Salı günü hem parasal konularda hem iş hayatınızda sizi daha fazla destekleyecek. Maddi konular bu aralar çok önemli para ile ilgili kafanız çalışıyor. Parasal konularda doğru adımlar mı atılıyor, paranız size yetiyor mu, ödemelerinizle ilgili bir sürü soru olabilir. Evliyseniz eşinizin parasal konularda mücadelelerinin devrede olduğunu da fark edebilirsiniz. Neyse ki bu hafta bu anlamda çok keyifli Perşembe ve Cuma günlerini kullanın, beklenmedik yerlerden gelecek güzel şanslar ve yardımlar yüzünüzü güldürecek.

Patronlarınızla parasal bir mevzuyu halletmeniz gerekiyorsa bu anlamda Perşembe günü size göz kırpacak ve istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz. Cuma günü de beklemediğiniz yerlerden gelecek güzel haberlerle şanslı, mutlu ve iyimser etkiler altında olacaksınız. Bu hafta ilişkilerinize dikkat edin, sınırınızı bilemeyebilirsiniz karşı taraftan beklentiniz yüksek olabilir. Evliyseniz eşinizin ailesiyle olan bağlantılar da önem kazanıyor. Orada yaşanacak bir problem kafa karışıklığı ya da bir beklentinin karşılanmaması gibi etkiler devreye girebilir. Bekarsınız sevdiğiniz insan bazı hareketleriyle sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Toplum önünde davranışlarıyla hiç beklemediğiniz tarzda bazı hareketleriyle karşılaşma potansiyeliniz var. Karar vermeden ya da büyük adımlar atmadan önce birkaç gün beklemek faydalı olacak.

Cumartesi günü Güneş Plüton kavuşumuyla para ile ilgili bir mevzu sizi sıkıştırabilir Cumartesi günü bu parayı halletmek üzere ciddi anlamda düşünebilirsiniz ya da bir borcunuz varsa bu borcun sahibi olan insanla çatışmalar devreye girebilir.

Cumartesi günü Güneş’in Kova burcuna geçişi ile rahatlıyoruz, hava enerjisi size yarıyor. Seyahatler, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler ve kendinizi geliştirme alanlarınız açık olacak. Önünüzdeki dönemi daha rahat yaşamaya başlayacaksınız. Eğitim hayatınızda kafanızda planlar varsa Güneş’in Kova burcuna geçişi sizi destekleyecek. Bol bol gezin, dolaşın, kendinizi dış ortamlara atın bir yandan çalışmalarınıza devam edin ama önünüzdeki dönem sizi gerçekten destekleyecek. Plüton da Kova burcuna geçiyor eğitim, ticari faaliyetler, sosyal hayatınız, hukuk alanlarınız, ticari oluşumlarınız ve diğer insanlarla yapılacak her tür işte, sosyal medya alanlarınızda önemli değişim ve dönüşümler 20 yıl boyunca sizi karşılayacak. Önemli güçler elde edeceksiniz ama bu gücü kullanmadan önce yanlış bir şeyler varsa burada bazı çözülmeler de devreye girebilir. Bütün bunlar yaşandıktan sonra burada kendi temelinizi ve gücünüzü çok net oluşturacaksınız ve buna göre hareket edeceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler dış ortamlardan alacak önemli haberlerle haftanız başlıyor. Dış ortamlarda ve daha az tanıdığınız insanlara karşı karnınız çok yumuşak. Maneviyatınız çok kuvvetli ve uzakta bulunan insanlar bu aralar daha fazla ilginizi çekiyor. Onlarla olan ilişkinizde mesafeli olmayı seviyorsunuz ama gerektiğinde yardım için herkesten önce oradasınız. Bu hafta yardımlaşma enerjiniz çok kuvvetli. Özel hayatınızda atılması gereken önemli adımlar olabilir.

Sevdiğiniz insanla vereceğiniz kararlar devreye girerken evliyseniz eşinizin akrabalarıyla ilgili halletmeniz gerekenleri ön plana alacaksınız bu anlamda Perşembe ve Cuma günleri önemli. Hayatınızda bir insan varsa sevdiğiniz insanla kısa vadeli bir planı devreye sokmak önemli olabilir. Bu hafta güzel teklifleriniz var eğer birinden teklif bekliyorsanız Cuma günü bu teklifin karşınıza gelme olasılığı yüksek olacak. Hayatınızda bir insan varsa o insanın hayatında güzel gelişmeler olabilir ve bu gelişmelerin ilişkinize yansıması da söz konusu olabilir.

İş hayatınızda bir işin sonucu ya da işinizle ilgili bir mevzuda ilişkilerde bir sıkıntı Cuma günü devreye girebilir ve birkaç gün önceden kendisini hissettirebilir. İş ilişkilerinize dikkat edin. Beraber çalıştığınız insanların hayatındaki zorlanma etkisi sizin hayatınıza da yansıyabilir. Duyduğunuz her şeye çok çabuk inanabilirsiniz ama onların hayatındaki yanıltıcı etkiler sizin hayatınızı kilitleyebilir. Yeni bir işe başlamak ya da işle ilgili bir girişimde bulunmak hafta sonuna doğru çok da destekli olmayacak. Bağışıklık sisteminizi sağlam tutmaya özen gösterin özellikle ailenizden bir insanın sağlığı ile ilgili konu ve olaylar yine hafta sonuna doğru gündeminize yerleşebilir.

Cumartesi günü Güneş’in Plüton’la bir kavuşumu var bu da sevdiğiniz insanın üzerinizde baskı ve gücü oluşturduğunu görebileceğiniz zamanlar. Burada bir güç çekişmesi bir ayrışma bir zorlanma etkisi de devreye girecek. Hiç beklemediğiniz bir şekilde karşı tarafın sizi manipüle etmeye çalıştığını belki kıskandığını belki de bir şekilde yönlendirmelerle hayatınızı kontrol etmeye çalıştığını fark edebilirsiniz. Aynı gün Güneş Kova burcuna geçince önünüzdeki bir ay boyunca parayla ilgili konular gündeminize yerleşebilir. Ortak gelirler, eşinizin, ailenizin parası ya da müşterek para alanlarınızda vermeniz gereken kararlar, banka işlemleri, alacak verecek dengesi ile ilgili konular bir ay boyunca gündeminize yerleşebilir. Burası aynı zamanda spiritüel konuları da içerir gizlemli ve mistik konularla daha fazla ilgili olabilirsiniz. Yine önünüzdeki bir ay içinde tanışacağınız bir insan hayatınızda fikirlerinizde önemli değişimlere neden olabilir. Evliyseniz bu dönem daha fazla eşin kaynakları ya da cinsellikle ilgili konuların önem kazandığını da görebilirsiniz.

Plüton bir gün sonra bu alanlarınıza giriyor 20 yıl boyunca burada kalacak maddi konularda önemli güçler elde edeceksiniz ya da eşinizin, partnerinizin para ile ilgili konularda önemli bir güce sahip olduğunu görme potansiyeliniz yüksek. Parayı seveceksiniz para kazanma arzunuz artacak başkalarının kaynaklarından ne kadar faydalanabileceğinizi göreceksiniz. Eğer şimdiye kadar parayla ilgili konularda sıkıntı yaşadıysanız ki geçtiğimiz senelerde Satürn burada size almanız gereken dersleri gösterdi. Burada doğru adımlar attıysanız Plüton’un bu geçişi varlığınıza ve verdiğiniz kararlara güç katabilir ama burada ufak tefek suiistimaller olduysa yanlış adımlar atıldıysa para ile ilgili konularda önce bir zorlanma yaşanacaktır sonra o sistemi kurmanız için hayat önünüzde yeni kapılar aralayacaktır. Plüton’un bu geçişiyle maddi konular hayatın anlamı gibi konulara bakış açınız tamamen değişmiştir ve bu değişimler de size yarar.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar bu hafta başında para ile ilgili vermeniz gereken kararlar varsa belirsizlik bir kararsızlık etkisi yanlış adımları karşınıza getirebilir. Pazartesi gününden sonraki süreç çok daha rahat akacaktır. Salı günü Güneş’in Neptün’le olumlu açısı var bu da iş ortamlarınızda diğer insanlara yardım etme enerjinizin kuvvetli olduğunu gösteriyor. Bu aralar beraber çalıştığınız insanların hayatı için birtakım değişiklikler yapmak ya da bu değişiklikleri desteklemek anlamında inanılmaz bir değersiniz ve bu aralar diğer insanlara yardım etmeyi seviyorsunuz. Çalışma koşullarınız da önemli bir yandan gündelik hayatın ritmi çalışma hayatınız ya da sağlığınızla ilgili konularda da ele almanız gereken önemli konular olabilir. Yeni ay haftasındayız sağlığınızla ilgili vermeniz gereken önemli kararlar varsa bu hafta bu kararları gönül rahatlığıyla alabilirsiniz özellikle Perşembe ve Cuma günleri bir diyete başlamak, kendinizi disipline etmek anlamında size göz kırpıyor. Önemli bir işinizde para ile ilgili bir mevzuyu halletmek Perşembe günü sizi çok mutlu edebilir. Kariyer hayatınızda alacağınız önemli haberler Cuma günü yüzünüzü güldürecek. Bir yerden bir haber bekliyorsanız bir iş teklifiyle karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.

Perşembe ve Cuma günü bu hafta gerçekten kendinizi mutlu, iyimser ve şanslı hissedeceksiniz güzel teklifler de karşınıza gelebilir. Terfi ya da zam gibi etkiler de devrede olabilir. Özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Çocuğunuzla olan ilişkiniz, beraber olduğunuz kişinin özellikle bu aralar davranışları onun hayatındaki birtakım belirsizlikler ya da bir mağduriyet sizin hayatınıza da yansıyabilir ya da bu mağduriyeti onlardan yana yaşayabilirsiniz. Hiç beklenmedik bir kavga devreye girebilir. Bu hafta da özel hayatınızdan beklentinizi çok yüksek tutmayın burada bir hayal kırıklığı devreye girebilir. Çocuğunuzun hayatında da önemli olaylar olabilir. Sağlıkla ilgili konularda kaygılarınızın arttığı bir zaman dilimi olabilir.

Hafta sonuna doğru Güneş Plüton kavuşumuyla şüphelerinizin, kaygılarınızın, anksiyetelerinizin artma problemleri devreye girecek. Kemiklerinize iyi bakmanız gereken bir dönem ve sağlığınızla ilgili ele almanız gerekenler konusunda geç kaldığınızı düşünüyorsanız merak etmeyin o kadar da geç kalmadınız. İşle ilgili bir mevzu da üzerinize yük gibi binebilir. Kendinizi zorlanmış gibi hissedebilirsiniz. Yine Cumartesi akşam saatleri itibariyle Güneş Kova burcuna geçince bir rahatlama enerjisi gelecek. Önünüzdeki bir ay boyunca ikili ilişkiler ve özel hayatınızı çok konuşacaksınız. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız hızlanabilir, ortaklaşa işlerinizin peşinden koşabilirsiniz. Yer değiştirme ve taşınma ile ilgili işler artabilir, hukuki konular gündeminizde yerleşebilir. Hayatınızda bir insan yoksa sevginin en önemli konu olduğunu ve sevdiğiniz insanla beraber ilerlemeniz gerektiğini tam da bu dönem görebilirsiniz. İş görüşmeleri, anlaşmalar, ortaklıklar, iş birlikleri sizi destekleyecek.

Pazar günü Plüton da bu alanlarınıza geçiyor. Önünüzdeki 20 yıl boyunca evliliğiniz, ilişkilerinizde önemli değişim ve dönüşümler sizi bekliyor. Güç sevdiğiniz insanın tarafına geçebilir ya da sevdiğiniz kişinin bu dönemde üzerinize kıskançlık, baskı ya da yönlendirme, şüphe gibi bazı konuları fazlasıyla hissettirmesi söz konusu olabilir. Önünüzdeki dönem sevdiğiniz insanın üzerinizde gücünü daha fazla hissedeceksiniz ama bir yandan da sevdiğiniz insanın güç kazanacağı anlamına da gelebilir. İlişkilerinizin değiştiği ve dönüştüğü bir dönemdesiniz işte bunlara vereceğiniz tepkiler önemli olacak. Güç savaşları sizi yorabilir onun yerine karşı tarafla oturarak konuşarak makul bir şekilde ilerlemek çok daha işinize yarayacaktır.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar, özel hayatınızda alınacak haberlerle haftanız güzel bir şekilde başlıyor. Sevdiğiniz insana göre planlar yapmak Pazartesi gecesi onunla daha fazla vakit geçirmek, hayal kurmak anlamında güzel ama hafta başında ortaklı işleriniz hesap kitap gerektiren işleriniz varsa kafanızın bulanık olması ya da dikkatinizi yeteri kadar verememeniz nedeniyle sorunlara açık olabilirsiniz.

Salı günü sevdiğiniz insanla yapacağınız keyifli planlar devreye girecek. Çocuklarınız varsa iki çocuğunuzun arası çok güzel olabilir. Evli değilseniz sevdiğiniz insanla uzun vadeli planlar yapmak ya da bu uzun vadeli düşünceleri karşı taraftan duymak hoşunuza gidecek. Perşembe günü hobileriniz, özel hayatınız, çocuklarla ilgili konularda ele alınması gereken kalıcı adımlar devreye girecek. Verdiğiniz sözleri tutmak anlamında bu dönem gayet keyifli. Çocuğunuzun eğitimi ile ilgili yapmanız gereken bir iş devreye girebilir ve siz bunu çok rahat bir şekilde ele alabilirsiniz. Cuma günü de bu anlamda çok şanslı olacak. Eğitimsel konularda, sanatsal işlerinizde fırsatlar sizinle olabilir. Bu aralar çok konuşuluyorsunuz ve tanımadığınız insanlar sizi her konuda destekliyorlar. Bu insanların gücünü hem özel hayatınızda hem de işle ilgili konularda çok rahat bir şekilde hissedebilirsiniz, güzel teklifler alabilirsiniz, hayatınızın da rahatlaması söz konusu olabilir.

Ev, aile ve yuva alanlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Evinizde birinin hasta olması enerjisinin düşük olması ya da bir mevzunun devreye girmesi hayal kırıklığı yaratabilir Cuma günü bu etkiye dikkat etmeniz gerekecek. Sevdiğiniz insanın ailesiyle anlaşmak bu dönem kolay olmazken yine sevdiğiniz kişinin kariyerinde yaşanan bazı ilişkiler ya da ilişki sorunları sizin ilişkinize de yansıyabilir. Bu dönem beklentinizi çok yüksek tutmayın daha gerçekçi konular üzerine odaklanmaya çalışın. Siz hayal kurdukça bu hayallerin mağduriyete dönüşmesi söz konusu olabilir.

Cumartesi günü Güneş Plüton kavuşumu spor yaparken dikkatli olmanız gerektiğinin altını çiziyor. Çocuğunuzla olan ilişkinizde onun hayatını kontrol etme arzunuz çok yüksek olabilir. Özel hayatınızdaki insanın size bazı konuları dayatması ve üzerinizde güç kurması sizi biraz yoracak gibi görünüyor. Neyse ki Cumartesi günü Güneş Kova burcuna geçecek önünüzdeki bir ay boyunca çalışma koşullarınız önem kazanacak çalışmak, üretmek, başkalarına faydalı olmak, sağlıkla ilgili konular bir ay boyunca gündeminizde yerleşecek.

Bir gün sonra Plüton da bu alanlarınıza geçecek burada önemli değişim ve dönüşümlere 20 yıl boyunca açık olacaksınız. İş hayatınızda değişmesi gereken konular neydi 2,5 yıl boyunca neyi isteyip neyi istemediğinizi çok net bir şekilde gördünüz şimdi bu istedikleriniz ışığında doğru bir şekilde mi ilerliyorsunuz işinizde gücünüzü nasıl kullanıyorsunuz işte 20 yıl boyunca bunları göreceksiniz. Doğru adımlar attıysanız burada hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz ama yanlış adımlar atıldıysa ve bazı şeyleri fark etmediyseniz önce bu fark etmediğiniz konuların ortaya çıkması sonra da bu konuların daha faydaya dönüşerek hayatınızda yeni düzenlemeler yapmanıza izin vermesi söz konusu olacak. Sağlığınız, iş hayatınız, hayata bakış açınız değişecek ama bu illa olumsuz olmak durumunda değil.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler bu hafta isteksiz etkilerle başlıyor. Sabah saatleri ilişkilere dikkat etmeniz gerekebilir ama gün genelinde toparlayacaksınız akşam saatlerinde ise biraz daha sağlığınıza özen göstermeniz gerekecek. Pazartesi ve Salı günleri sağlıkla ilgili konuları ihmal etmeyin. Ayak bölgesi sıkıntıları, salgı sistemi problemleri ve ateşli hastalıklar, bulaşıcı hastalıklar riskine karşı da kendinizi koruyun.

Hafta ortası itibariyle ilişkiler hayatınızda iyice hareketleniyor. Eviniz, aileniz, yuvanız önem kazanırken, burada yapılacak önemli konuşmalar geleceğe yönelik atılacak önemli adımlar bu hafta devreye girecek. Ev ortamlarınızda yardım etmeniz gereken insanlara karşı fazlasıyla fedakâr olacaksınız. Babanız, amcalar, halalarla olan ilişkiler güzel bir etki altında ve onlara yardımcı olabilirsiniz ya da onlardan güzel yardımlar alabilirsiniz. Ev hayatınız için yapılması gerekenler önceliğiniz olacak. Yanınızda çalıştırdığınız, beraber çalıştığınız insanlar varsa onların hayatına da güzellik katacaksınız. Evle ilgili girişimleriniz varsa Perşembe ve Cuma günleri devrede olabilir.

Cuma günü Venüs’ün Neptün’le dik açısı var. Venüs sizin yöneticiniz. Özellikle ticari faaliyetlerde dikkatli olun ama evle ilgili konularda kalıcı sonuçlar almak için belki bir kapora yatırma belki sözlü bir anlaşma yapma ve sonrasında hareket etme olasılığı da yüksek olabilir. Güzel haberleriniz olacak parayla ilgili konularda. Hanenize güzel haberler gelebilir Eviniz için hayal kurduğunuz konular varsa bu konuları da gerçekleştirebilirsiniz, Perşembe ve Cuma günleri bu anlamda dikkat çekici. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek. Çok yakınınızda beraber çalıştığınız iletişim halinde olduğunuz insanların hayatlarında bazı zorlanmalar olabilir. Bu zorlanmalardan kaynaklı olarak siz de bu sıkıntıları çekmek durumunda kalabilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız haberler sizi çok çabuk aşağıya çekecek. Ticari faaliyetleriniz varsa sosyal medyayı, interneti kullanıyorsanız Cuma günü yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz.

Cumartesi günü Güneş’in Plüton’la olan kavuşumu ev ortamlarınızda bazı kaygıları karşınıza getirebilir. Ailenizdeki bir insanın sizi maddi konularda yönlendirmeye çalıştığını fark edebilirsiniz. Üzerinizde bir güç ya da bir kontrol kurmaya çalıştığını görebilirsiniz bu da bazı zorlanmaları karşınıza getirebilir. Ailenizde bir şeyler değişiyor zaten 2008’den bu yana Plüton bu alanlarda hareket ediyordu burada önemli değişimler yaşadınız şimdi artık aile hayatınızdaki dönüşümlerin son durağını yaşıyorsunuz. Güneş ve Plüton kavuşumu önemli bir aile meselesini karşınıza getirebilir burada konuları çok fazla uzatmayın, o zaman çok daha rahat edebilirsiniz.

Cumartesi günü Güneş Kova burcuna geçiyor aşk hayatınız hareketleniyor. Önünüzdeki bir ay boyunca aşka, keyfe, mutluluğa daha fazla yer vereceksiniz. Çocuğunuzla olan bağlantılar hızlanabilir. Özel hayatınıza odaklanabilirsiniz. Flörtleşmeler, yazışmalar ya da keyifli bazı hareketli olaylar içerisinde kendinizi bulmak önem kazanacak. Eğitim hayatınız da hızlanmaya başlıyor Plüton da bu alanlarınıza giriyor bir gün sonra ama Plüton’un etkisi en az 20 yıl sürecek bu da şu anlama geliyor aşk hayatınızda, çocuğunuzla olan ilişkinizde önemli değişim ve dönüşümler olabilir. 20 yıl boyunca çocuk sahibi olan Terazilerin hayatında önemli bazı deneyimler devrede olacak mesela çocuk hayatınızı tamamen değiştirebilir. Öyle bir aşk yaşarsınız ki damarlarınıza kadar bu aşkı hissedersiniz. Orada bir güç kazanırsınız aynı zamanda sanatsal faaliyetlerde de güçlü yapınızı ön plana çıkaracaksınız ama buralarda problemlerle ve adaletsizliklerle karşılaştıysanız özgürleşme duygunuz henüz oluşmadıysa, zorlandıysanız önce bunların ele alınması sonra burada yeni sistemlerin kurulması gibi etkiler devrede olacak. Plüton’un Kova burcuna geçişi Terazi ve İkizler burçlarına yarayacak, güçleniyorsunuz, tadını çıkarın.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler bu hafta çalışma hayatınız çok aktif olsa bile hem yaratıcı hem de sanatsal yönleriniz çok ön planda olacak. Hayal kurmayı seveceksiniz hayal ettikleriniz önünüze gelebilir bu da sizi fazlasıyla mutlu edecek. Bu aralar iletişimsel işleriniz aktif yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylarla çok fazla ilgilisiniz ve kontrol etmeyi de seviyorsunuz. Online satışlar olabilir ya da sosyal medyayı kullanıyorsanız iletişime dayalı işlerinizde satış, tanıtım, reklam, pazarlama alanlarınızda işleri düzene de alacağınız bir dönem ve burada geçen hafta bir Yeni ay yaşadınız. Burada alınacak önemli kararları devreye koymak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Bu dönem yazma, çizme, yaratıcılık ve sanatsal kreatif işlerde aranılan siz olabilirsiniz. Güzel bir iş teklifi Cuma günü karşınıza gelebilir. Özel hayatınızda yeni bir insanla tanışma ya da karşılaşma gibi etkiler devreye girecek.

Uzun zamandır kendinizle ilgili neden bazı şeylerin olmadığını fazlasıyla sorguluyorsunuz. Özel hayatınızda bir şeyleri ne kadar kontrol etmeye çalışırsanız o kadar sizden uzaklaştığını göreceksiniz. Önünüzdeki dönem kontrol etmekten vazgeçin her şeyi geldiği gibi yaşamaya özen gösterin o zaman kalıcı adımlar özel hayatınızda çok rahat bir şekilde devreye girecek ama bu hafta Perşembe ve Cuma günleri muhakkak bir tanışma, bir teklifle karşılaşabilirsiniz.

Cumartesi günü Güneş ve Plüton kavuşumu devrede. Canınızı sıkan ya da yakanlar varsa onlara söylemeniz gerekenleri anında söylüyorsunuz ama bu aralar yakın çevrenizden üzerinizde gücü olan bir insanın sizi değiştirmeye ve üzerinizde baskı kurmaya çalıştığını fark edebilirsiniz. Bu da o insanla aranızda gerilimlere, güç çekişmelerine neden olabilir, bu aralar kaygılarınız artmış olabilir. Şüphe ve takıntılarınız arttıysa bu güç takıntılarını  tetikleyebilir ama bunlarla baş edebilmek adına biraz daha rahatlamaya ihtiyacınız var.

Cumartesi günü Güneş Kova burcuna geçecek eviniz, aileniz, yuvanız önem kazanmaya başlıyor. Önünüzdeki bir ay boyunca ailenize daha fazla vaktinizi ayıracak evinizde vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız. Emlak alım satım kiralama gibi işleriniz varsa bir ay boyunca bu işler gündeme yerleşebilir.

Plüton da Pazar günü bu alanlarınıza giriyor. 20 yıl boyunca ev, aile, yuva alanlarınızda önemli değişim ve dönüşümlere hazırlıklı olmanız gerekiyor. Evinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz ya da aile hayatınızda vermeniz gereken önemli kararlar vardır bu kararlar sizi zorluyordur, ev ve aile hayatınızdaki önemli değişim ve dönüşümlere hazır olmanız gerekecek. Evliyseniz eşinizin kariyerinde önemli olaylar, babanızın işi ya da sağlığı ile ilgili konularda önemli dönüşümler devreye girebilir. Burada geçtiğimiz 2,5 yıl boyunca doğru adımlar attıysanız Plüton’un bu geçişi size güç verecek ama burada bazı şeyleri önemsemediyseniz bir şekilde o dönemi atlattıysanız Plüton geçişi 20 yıl boyunca yaşayacaklarınız sizi değiştirecek ve dönüştürecek. Alışkanlıklarınız belki yeriniz, hayata bakış açınız değişecek bu değişimden keyif almaya özen gösterin çünkü buna direnç gösterirseniz o zaman işlerin çok daha fazla zorlaştığını görebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar ailevi konular önemli ve bu hafta başında da ev ortamlarınızda uyuşuk haliniz devrede olabilir. Pazartesi günü bu biraz sizi zorlayabilir evinizde olmak sizi rahatlatacak. Salı günü Güneş’in Neptün’le bir olumlu açısı var. Ev, aile ve yuvanızla ilgili konularda kafanızda bir sürü plan var. Maddi konularda güzel kazançlarınızın olduğu, para ile ilgili konuları çok fazla düşündüğünüz ve bu konuları fazlasıyla takıntı yaptığınız da bir dönem içindesiniz. Maddi konularda da güzel fırsatlar karşınıza geliyor. Ev hayatınızda yapılması gerekenleri, önemli alışverişleri Perşembe günü ele alacaksınız. Cuma günü önemli iş bağlantıları devrede. İş olasılıklarının arttığı bir dönem. Tam da Cuma günü bununla ilgili bir haber kapınıza gelebilir.

Cumartesi günü Güneş Plüton kavuşumu para ile ilgili konularda takıntılı olacağınızı gösteriyor şüphe mekanizması fazlasıyla devreye girebilir. Parayla ilgili bir mevzu yurt dışı belki sizin dışınızda gelişecek kaynaklar ya da sizin dışınızda gelişecek bir durumdan kaynaklı olarak para ile ilgili bir mevzuyu iyi idare etmeniz gerekecek.

Yine Cumartesi günü Güneş Kova burcuna geçiyor iletişimsel işleriniz hızlanıyor satış, tanıtım, reklam, pazarlama alanında işi olanlar teknolojik alanlarını hızlandırabilir ve diğer taraftan da kısa vadeli gezme, dolaşma, keşifler yapmak anlamında da önünüzdeki dönemi kullanabilirsiniz. Aslında önünüzdeki dönem oldukça keyifli size güzel etkileşimler veriyor. Özgürleşmek, yeni insanlar tanımak adına size göz kapacak. Plüton da bu alanlarınıza giriyor. Yakın çevrenizde önemli değişim ve dönüşümler yaşayacaksınız. Yine yakın çevrenizden bir insanın üzerinizde baskı ve güç kurma isteği devreye girebilir. İletişimsel işlerinizde teknolojiyi şimdiye kadar kullanmıyorsanız önemli adımlar devreye girecek. Teknolojik adımlar, icatlar, keşiflerde güzel sonuçlar da elde edebilirsiniz. Eğitim sisteminizden kısa vadeli planlarınıza gezilerinize ve iş hayatının akışını kullanma süreçleriniz de değişmeye başlıyor ama Plüton’un Kova burcundan geçişi sizi destekleyecek. Önünüzdeki dönem kendinizi teknolojik konulara, astrolojiye, psikolojiye, sosyolojiye kaptırabilirsiniz buralardan da güzel kazançlar elde edebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar yakın çevrenizden alacağınız haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz ve bu haberler bu haftaya daha farklı gözlerle bakmanızı sağlayabilir. Kısa vadeli planlar, yakın çevrenizle yapacağınız plan ve programlar bu haftaya damgasını vuracak. Hayatınızı şekillendirdiğiniz, kendinize bolca vakit ayırdığınız bir zaman içerisindesiniz ama kaygılarınız da çok yüksek. Anksiyete, kaygı ve bu aralar bir şeyleri kontrol etme arzunuzla başa çıkmasını öğrenmeniz gerekiyor. Özellikle sosyal çevrenizden bir insanla zaman zaman güç çekişmelerine de açık olabilirsiniz ama Salı günü Güneş’in Neptün’le olan olumlu açısı yakın çevrenizle ve iletişim halinde olacağınız insanlarla bağlantıları kuvvetlendiriyor. Etrafınızdaki insanlara yardım etmekten büyük mutluluk duyabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günlerini iyi değerlendirin. Özel hayatınızda Cuma günü gayet güzel ve olumlu sonuçlar alacaksınız. İş hayatınızda da Perşembe günü kalıcı adımlar devreye girebilir ve bu adımlar uzun zamandır beklediğiniz bazı konuların sonuca ulaşması olarak da karşınıza gelecek ama dikkat etmeniz gereken noktalar da olacak. Yakın çevrenizden bir insanla girişeceğiniz işlerinizde bazı ilişkilerinizin bozulma potansiyeli de devrede olacak. Kariyerinizde beklentinizi çok yüksek tuttuğunuz için bu ilişkilerde mağduriyet yaşama durumunuz olabilir. Beklentilerinizi çok yüksek tutmazsanız bu dönemi çok daha rahat geçirirsiniz. Tanımadığınız, bir anda ortaya çıkan, işle ilgili sizi yönlendirmek isteyen insanlara karşı da dikkatli olmakta fayda olabilir. Sevdiğiniz insanın bu aralar hayatında oluşacak önemli bir değişim ya da onun ailesiyle yaşadığı bir olaya çok fazla takılabilirsiniz ve burada yaşanan bir konu sizi fazlasıyla ilgilendirebilir.

Cumartesi günü Güneş Plüton kavuşumu devrede bu da hayata karşı takıntılarınızın hızlandığı ve arttığı bir dönem olarak karşınıza gelecek. Önemli bir mevzuda inatlaşmayın Cumartesi günü bu etkiler devrede ama Cumartesi yine akşam saatlerinde Güneş Kova burcuna geçiyor önünüzdeki bir ay boyunca maddi konular hayatınızda önemli olacak. Para kazançlarınızın hızlanacağı bir dönem olabilir. Teknolojik aletlere, keşiflere, değişik cihazlara daha fazla ilgi duyabilirsiniz hem bunları satın almak isteyebilirsiniz hem de bir yandan da para ile ilgili işlerinizi yönetmek ve bu işlerde de neler yapabileceğinizi görmek önem kazanacak.

Pazar günü Plüton da bu alanlarınıza geçiyor. Plüton 20 yıl boyunca para evinizde kalacak gücün nasıl bir şey olduğunu size gösterecek. Çevre değişimleriniz çok yüksek arkadaşlarınızın hayatında önemli değişimler olabilir aile hayatlarında ya da para kazançlarında önemli değişimlerle karşılaşacaklar ve bu değişimler sizin hayatınızı da etkileyecek. Bu değişimlere doğru tepkiler vermeniz ve karşınıza gelecek olan para kazançları karşısında doğru hareket etmeniz gerekecek. Önünüzdeki 20 yıl boyunca iyi kazançlara sahip olacaksınız ama parayı ve gücü kullanmak size kalmış olacak ve bunu doğru bir şekilde yapamazsanız büyük sıkıntı ve problemler ya da borçlarla da uğraşma potansiyeliniz olacak. Geçtiğimiz 2,5 yıl boyunca Satürn buradan geçerken para kazançlarınız konusunda ne yapmanız ne etmeniz gerektiğini iyi öğrendiyseniz ayağınızı doğru bir şekilde yorganınıza göre uzattıysanız şimdi Plüton’un bu geçişini kutlamayla yaşayabilirsiniz Eylül’ün başına kadar bu etkileri hayatınızda görmeye başlıyorsunuz.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, haftanıza parasal işlerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Sabah saatleri toparlama etkisi kuvvetli, işleri akşama bırakmayın detaylara odaklanma konusunda zorlanabilirsiniz ama birilerine yardım etme konusunda bu hafta elinize kimse su dökemez. Maddi konularda diğer insanlara fazlasıyla yardımcı olacaksınız ve beklenmedik yerlerden de güzel iyilikler göreceksiniz. Bu aralar biraz kendi halinize çekilmiş durumdasınız hayatınızın kontrolü çok fazla elinizde değil ama bunu bir plan yapma dönemi olarak değerlendirin. Yapamadığınız işler için kendinize çok fazla yüklenmeyin ama geri planda durup çalışmanız gereken işlerinizde veriminiz bu hafta yüksek olacak. Aile hayatınızda eğer bir mevzuya çalışmanız bir şeyle uğraşmanız gerekiyorsa aile büyükleriniz bu noktada size fazlasıyla yardımcı olabilirler. Evle ilgili girişimde bulunmak istiyorsanız burada güzel fırsatlar Cuma günü karşınıza gelebilir. Parayla ilgili halletmeniz gereken işleriniz varsa Perşembe yüzünüz gülebilir. Güzel parasal sonuçlar elde edebilirsiniz çalıştığınız işlerin karşılığını da görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize, gelecek planlarınıza dikkat edin. Bir para alacağınız varsa kandırılma etkisi devreye girebilir ya da para ile ilgili işleri konuşuyorsanız yanılma ihtimaline karşı dikkatli olun. Parayla ilgili işlerinizde bir arkadaşınızdan tavsiye alıyorsanız bu tavsiyeler düşündüğünüz gibi çıkmayabilir. Olmadık durumların ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızın hayatında yaşayacağı bir sıkıntı size de sirayet edebilir.

Cumartesi günü Güneş Kova burcuna geçmeden takıntılarla mücadele edeceksiniz. Bilinçaltınızda takılı kaldığınız halledemediğiniz ve üzerinizde korku, baskı, anksiyete yaratan konu ve olaylar gündeme gelebilir. Kariyerinizi ilgilendirecek bu konular üzerinizde fazlasıyla baskı oluşturabilir neyse ki Cumartesi akşam saatleri itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor, gücünüz yerine gelmeye başlıyor kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Güneş sizin için parlamaya başlayacak. Önünüzdeki dönem kendi istek ve beklentileriniz daha önemli olacak, kendinizi önemseyecek, sosyalleşmek isteyeceksiniz, planlarınızı çok daha net göreceksiniz hayat önünüzde güzel seçenekler açmaya başlayacak.

Pazar günü de Plüton Kova burcuna geçecek önünüzdeki 20 yıl boyunca hayatınızda önemli değişim ve dönüşümlere maruz kalacaksınız. Geçtiğimiz 2,5 yıl boyunca hayatınızla ilgili vermiş olduğunuz kararlar, attığınız adımlar, Plüton’un bu geçişi ile Eylül ayına kadar sınanacak ve önünüze çeşitli alternatifleri getirecek. Geçtiğimiz sene Mart ve Haziran ayı arasında yaşadıklarınıza benzer konu ve olaylar yeniden gündeme gelebilir kendinizi, görüntünüzü değiştirme, hayatınızı yenileme, bambaşka bir dünyaya adım atma ve kendinizle ilgili tüm bu değişiklikleri yaşamak anlamında Plüton size gereken gücü verecek ama bu gücü doğru kullanmak sizin elinizde.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar haftaya ay Balık burcundayken giriş yapıyoruz bu hafta sizin için önemli. Kendi istekleriniz ön planda olacak, sizin koşullarınız önemli olacak. Biraz kafa karışıklıkları tembel etkiler de devrede olabilir ama Çarşamba gününden sonra hayat hızlanıyor. Parasal konular gündeminize yerleşebilir bu aralar sosyal çevreniz ya da işle ilgili konular önemli ve burada atılması gereken önemli adımlarla daha fazla ilgileniyorsunuz. Bu alanda da bir Yeni ay gerçekleşti o yüzden bu hafta bu alanları hareketlendirmek ve kafanızdaki planları başlatmak anlamında Perşembe ve Cuma sizi destekliyor.

Perşembe günü hayati kararlarınızı devreye koyabilirsiniz bu kararlar geleceğinizi ilgilendirecek kararlar olduğu gibi arkadaş çevrenizden insanlarla karar verdiğiniz konuları da içerebilir. Gelirlerle bağlantılı konular olabilir ama kalıcı adımlar Perşembe günü devreye girecek. Cuma günü ise yakın çevrenizden gelecek güzel haberlerle hem iş hem de özel hayatınızda aradığınız mutluluğu bulabilirsiniz. Hayatınızda bir insan yoksa yakın çevrenizden bir insanın devreye girmesiyle arkadaş ortamlarınızda yeni bir insanla tanışma potansiyeliniz var ya da uzun zamandır arkadaşınızla çok güzel bir ilişki içerisindesiniz ama bir türlü karşı taraftan bir teklif gelmiyor işte bu teklifin Cuma günü devreye girme olasılığı yüksek.

Venüs’ün Neptün’le olan dik açısı iş konularında dikkatli olmanız gerektiğinin altını çiziyor. İş ilişkilerinizde beklenilenin altında bir performans gösterebilir ya da karşı taraftan beklediğiniz bir durum varsa bunu göremeyebilirsiniz. Bazı iş ilişkileriniz zora girebilir. Söylememeniz gereken bir mevzunun gündeme gelmesi iş ilişkilerinizde yorulmanıza ve orada daha fazla mücadele etmenize neden olabilir. Mağduriyetler yaşama potansiyeliniz var bu hem iş hayatınızda hem de toplumsal konularda ya da kalabalık yerlerde giriştiğiniz ilişkilerde olabilir.

Bu hafta özel hayatınızla ilgili önemli kararlar almayın. Cumartesi günü sosyal çevrenizde şüphe, kaygı gibi bir etki devrede olacak. Arkadaş ortamlarınızı kontrol edemiyorsanız oradan bir insanın sizi kontrol etmeye çalışması ya da bazı arkadaş ilişkilerinizin üzerinizde fazlasıyla düşmesi, sizi yönlendirmeye çalışması sizi yorabilir işte burada arkadaşlarınızın bazılarıyla aranıza bir mesafe koymanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Cumartesi akşam saatleri itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor önümüzdeki bir ay boyunca geri planda durma önemli konularda harekete geçmeme ya da kendinize daha fazla vakit ayırma ihtiyacınız yüksek olacak. Geri plandan durduğunuz her işiniz önem kazanırken bu dönemde plan yapmaya özen gösterin. Yurt dışı bağlantılı konular hayatınızda önem kazanırken annenizin akrabaları ya da hayatınızda bir insan varsa o insanın sağlığı, işi ile ilgili konulara daha fazla yer verebilirsiniz ama bu dönem önemli işlerle uğraşmak istemeyeceksiniz. Sağlığınızı ve bağışıklık sisteminizi de kuvvetli tutmanız gerekecek. Özellikle dolaşım sistemi sıkıntılarına önem verin.

Pazar günü Plüton da kadersel alanınıza geçecek ve önünüzdeki 20 yıl boyunca hayata bakış açınızda bilinçaltınızda bunlarla ilgili konularda önemli açılımlar devreye girebilir. Son 20 yıldır çevrenizde önemli değişimler oldu şimdi gördükleriniz ve idrak ettiklerinizde önemli değişimler yaşayacaksınız. 20 yıl boyunca bilinçaltınızda neleri doğru kabul ettiniz ya da bilinçaltınızı doğru kurdunuz mu neler size kaygı verdi hangi konularda korktunuz hangi konularda endişe ettiniz şimdi bütün bunları yeniden ele almanın tam zamanı. Bu dönemde korkular, endişeler sizi zorlayabilir. Bazı takıntılar devreye girebilir ama bu süreç tamamlandıktan sonra çok daha başka bir insan olarak hayatınızın kontrolünü elinize alacaksınız. Yurt dışında yaşıyorsanız seyahatleriniz, ticari faaliyetleriniz, hukuki alanda beklentilerinizin sonuçlarıyla karşılabilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınızın aile hayatı, eşinizin ya da sevdiğiniz insanın akrabalarının hayatında da önemli değişim ve dönüşümler Plüton’un bu alanlardan geçerken yaşayacakları arasında yer alacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın