Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

15 – 21 Aralık 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay terazi burcunda ilişkilerimiz, ortaklaşa işlerimiz ön planda olarak ve hayatımızda denge sağlamaya çalışarak merhaba diyebiliriz. Bu haftabaşı bir kez daha etkinleşen uranüs- plüton karesiyle bu hafta boyunca gerek özel, gerek iş alanlarımızda ortaya çıkacak sorunlar bizleri zorlayabilir.

Bu ikilinin birbiri ile olan temaslarında kitlesel etkiler yüksek olur. Dramatik değişimler fazla olacak. Özgürlük mücadeleleri artacak.Kökten değiştirmek istediğimiz ama yapamadığımız konu ve olaylar, bu kare etkinliğiyle açığa çıkacak. Dramatik değişimler, özgürlük mücadeleleri, baskılar, kitlesel etkiler, toplumları değişikliğe zorlayabilir. Bireysel olarak da kolay tepkiler vermeye ve köprüleri yıkmaya hazır olabiliriz. Bu yüzden sakin durmaya ve olaylar geçtikten sonra makul tepkiler göstermeye çalışalım.

Çarşamba günü merkür oğlak burcuna geçecek. 2 hafta boyunca iletişimimizde planlı, disiplinli, mantıklı, pratik, kararlı, gerçekçi olabiliriz. İş hayatımızı düzenlemek, planlamak ve sorunlara çözüm üretmek için kararlı ve net adımlar atabilir, konuşma ve görüşmelerimizi hızlandırabiliriz. Cumartesi günü aşırı sahiplenici, kıskanç, baskıcı ve kontrolcü davranabiliriz, bu davranışlarımız bazı ilişkilerimize zarar verebilir. Yaratıcılığımız ve üretkenliğimiz yüksek olurken, düşünmeden hareket etmemeye özen gösterelim. Herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın