Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

18 – 24 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı iş ilişkilerinizi iyi bir noktaya oturtabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu aralar kurduğunuz bağlantıların biraz ağır ama emin adımlarla ilerlediğini görebilirsiniz.

 

Salı günü itibarıyla kimliğinizi parasal konularda göstermeye başlayacaksınız. Sahip olduğunuz değerleri akıllıca ve bilinçli bir şekilde yönlendirebilirsiniz. Bu dönemde kendi finansal kaynaklarınıza ve yapabileceklerinize güvenmelisiniz. Kazancınız arttıkça kendinize olan güveniniz de yerine gelebilir.

 

Cuma günü Akrep burcundaki Dolunay, ortaklaşa parasal konulara dikkatinizi çekecek. Birkaç gün boyunca ortak para ödemeleriniz, harcamalarınız, hesaplarınızda hassaslıklar ve duygusal zorlanmalar oluşabilir. Ortaya çıkacak olan bir borç veya ödeme sizi zorlayabilir. Yine bu Dolunayda beklenmedik sürpriz bir şekilde gelişen bir aşk ilişkisi karşınıza gelebilir. Bu ilişki çok uzun soluklu olmayacak zira sizden ve yapınızdan farklı bir insanla bir araya gelebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı Pazartesi günü  kendinizle, ruhunuzla olan bağlantınızın daha da kuvvetlendiğini ve işler içerisinden güzel bir şekilde sıyrıldığınızı göreceksiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Hayata keyifle yaklaştığınızda alacağınız bazı haberler aile hayatınızda çoşkunuzu arttırabilir.

 

Salı günü, ilişkilerinizde sizi biraz zorlayabilir. Bu süreçte kıskançlık, manipülatif etkiler, karşı tarafı yönlendirmeye çalışma, kolay kolay ikna olmama, şüphe mekanizmasının devrede olması sebebiyle de ilişkilerinizde ve ilişkilerinize dayalı işlerinizde bir takım bozulmalar ve sıkıntılara açık görünüyorsunuz. Yine bu Salı  itibarıyla artık tam anlamıyla rahatlayacaksınız. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeye, enerjiniz artmaya başlıyor. Kimliğinizi ön plana çıkarmak için daha fazla harekete geçebileceksiniz.

Cuma günü Akrep burcunda bir Dolunay oluşacak. Bu Dolunay sizin ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızı etkileyecek. Kendinize çok odaklı olduğunuz bu süreçte, özel hayatınıza daha fazla dikkat etmeli, sevdiğiniz insanla, partnerinizle bağlantılarınızı daha fazla kuvvetlendirmelisiniz. İlişkinizde bir takım sıkıntılar varsa buna dair alacağınız önemli duygusal kararlar ve sonuçlar da devreye girebilir.


İkizlerİkizler Burcu

Bu haftabaşı sosyal çevrenizle beraber özel hayatınızı dengeye oturtabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızda kuracağınız bazı ilişkilerin kalıcı ve sağlam bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz.

Salı günü itibarıyla artık biraz geri planda duracağınız bir döneme giriyorsunuz. Harekete geçmenin, belirli konularda pozisyon almanın mümkün olmadığı bir dönem olacak. Özellikle hızlı başlayan girişimlerinizle ilgili konularda birazcık daha sakin olmalı ve gelecek planlarınızı oluşturmalısınız. Bu süreçte gizli düşmanlıklara, kıskançlıklara karşı hazırlıklı olun. Aynı zamanda daha önce fark edemediğiniz birtakım konular, olaylar su üstüne çıkabilir.

Cuma günü, iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda bir Dolunay meydana gelecek. İş hayatınızda, beraber çalıştığınız insanların çalışma koşullarında duygusal temalara açık olacaksınız. Bu Dolunay ile beraber sağlığınıza da dikkat etmeniz gerekecek. Hem sağlıkla ilgili konular hem işle ilgili konularda önemli sonuçlara, önemli verilere ve duygusal kararlara açık görüneceksiniz. Bir yandan da beklenmedik yerlerde özellikle arkadaş ortamlarınızda ve sosyal çevrenizde değişik türden ilişkiler daha fazla dikkatinizi çekebilir. Bu süreçte, başlayacağınız ilişkilere karşı biraz temkinli olun zira bu ilişkilerin çok uzun süreli olmayacağını bilmeniz gerekebilir çünkü her zamankinden daha farklı yapıda olan ilişkileri tercih edebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı, iş hayatınızda aldığınız sorumlulukların karşılığını görebilir ve bunun sonucunda iyi ilişkiler kurabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Yeni oluşturacağınız veya var olan bağlantılarınızı sağlam ve kararlı noktalara taşıyacağınız iş sorumlulukları gündeminizde.

 

Salı günü, özel hayatınızda toplum önünde ve kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Birbiriniz üzerinde güç oyunları oluşturabilirsiniz. Kıskançlık, manipüle etme gibi durumlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Yine bu Salı günü itibarıyla, sosyal çevrenizde daha fazla kendinizi ortaya koyacağınız bir döneme gireceksiniz. Organizasyonlar, aktiviteler, tanıtımlarda bulunabilir ve geleceğinizi şekillendirecek insanlarla bir araya gelebilirsiniz.

 

Cuma günü oluşan Dolunay, aşk hayatınızı tetikleyecek. Bu Dolunay’da beklenmedik olaylara da açık olacaksınız. Toplum önünde, kariyerinizle ilgili konularda hiç olmayacak ilişkiler ya da hızlı, beklenmedik şekilde gelişen ilişkilerin içinde aşk hayatınız da hız kazanacak. Bir yandan varsa çocuğunuz ile ilgili oluşumlar bu Dolunay önem kazanıyor. Ayrıca spekülatif ve sanatsal işlerinizde de önemli sonuçlar ve duygusal stresler karşınıza gelebilir.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı Pazartesi günü, geleceğe yönelik önemli işlerinizde ya da bir seyahat ve tatil planınızda, sevdiğiniz insanla beraber kalıcı ve önemli kararlar alabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar.

 

Salı günü  medya alanındaki işlerinizde, seyahatlerde ilişkilerinizde gücünüzü karşı taraf üstünde kullanabilirsiniz. Her tür ilişkinizde çok sahiplenici olmamaya ya da çok hırslı bir şekilde hareket etmemeye önem verin. Yine bu Salı günü itibarıyla kariyer hayatınıza odaklanacaksınız. Kariyerinizle ilgili konularda daha fazla kendinizi göstermek isteyeceksiniz.

 

Cuma günü oluşan Dolunayla birlikte ev, aile ve yuva konularına daha fazla dikkatinizi verebilirsiniz. Aile hayatınızda birkaç gün boyunca hassasiyetler, stresler oluşabilir. Tam da kariyerinize bu kadar odaklanmışken, rüzgarı arkanıza almışken; aile hayatınıza göstermeniz gereken ilgi ve alaka bu süreçte sizi zorlayabilir ya da ailesel konularda beklenmedik konularla karşılaşabilirsiniz. Uzaklardan alınacak haberler de ani bir seyahat devreye girebilir.


BasakBaşak Burcu:

Bu pazartesi, ailevi sorumluluklarınıza derin, psikolojik etkilerle doğru bir şekilde yaklaşabilir ve bu sorumluluklarınızı istediğiniz gibi yüklenebilirsiniz. Ortak maddi konularınızı sağlama alacak ve oluşturacağınız ödeme planıyla ailenizden istediğiniz desteği görebileceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar

Salı günü itibarıyla artık eğitimsel konularda, seyahat ve yabancılarla yapılacak olan işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hedeflerinizi geniş tutmakta fayda var. Yeni alanlara doğru kayabilir, yeni şeyler denemekten korkmayabilirsiniz. Bir anlamda yeni insanlar, yeni ortamlar, yeni kültürler sizi daha fazla etkileyebilir. Eğer bir öğrenciyseniz bu süreçte derslerinize ve kendi seçtiğiniz alanınıza olan ilginizin daha fazla arttığını görebilirsiniz.  Yine bu Salı günü, risk içeren parasal işlerinizde hareket etmemeniz ve ilişkilerinizde de güç çekişmelerine girmemeniz önemli olabilir.

Cuma günü oluşan Dolunay, iletişimsel konularda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. Daha çok uzakta bulunan insanlarla iletişim halinde olduğunuz, seyahati ve tatili düşündüğünüz bu dönemde yakın çevrenizdeki koşullar ve olayların sizi bir noktada rahat bırakmadığını göreceksiniz. Satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, ulaşım, medyayla ilgili konularda da önemli sonuçlar bu Dolunay ile beraber karşınıza gelebilir, bu sonuçlarla beraber parasal konularda güzel getiriler ve beklenmedik sürpriz gelişmeler içine de girebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı, özel hayatınızı destekliyor. Ortaklaşa işlerinizde kalıcı sonuçlara ulaşabileceğiniz anlaşmalara, iş ilişkilerinize odaklanacaksınız. Bu ilişkiler sizi kazançlı durumlara sokabilir ve beklenmedik kapılar aralayabilir sevgili Terazi ve yükselen Teraziler.

Salı günü, aile hayatınızda sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Güzel giden bağlantınız, sizin onun üzerinde kurmaya çalıştığınız birtakım baskıyla gölgelenebilir. Bu dönemde biraz şüpheci hareket edeceksiniz. Kıskançlıklar, baskılar, karşı tarafı tahakküm altına alma gibi durumlara dikkat edin.  Yine bu tarih itibarıyla kimliğinizi tamamen ortaklaşa para alanlarınıza kaydıracaksınız. Parasal konular önem kazanacak. Borç, alacak, verecek ilişkileri, başkalarından intikal eden konular, ortaklaşa sahip olunan değerler ve diğer kişilerin finansal konuları öne çıkacak.

Cuma günü bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu tarih ve birkaç gün boyunca elinize bir para geçebilir ya da parasal konularda çeşitli hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte alacak-verecek dengesini iyi oturtmaya çalışın. Yine bu Dolunay tarihinde beklenmedik, aniden başlayacak bir ilişki devrede olacak ya da farklı, sıra dışı ilişkiler daha fazla ilginizi çekecek. Bu, ortaklık işinizi de kapsayabilir, özel hayatınızı da kapsayabilir sevgili Teraziler.


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı iş hayatınızda ilişkileriniz sayesinde güzel, kalıcı, parasal getirilerin olacağı, istediğiniz türden bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. İş ilişkilerinizde maddi bağlantıları oluşturmak için uygun bir hafta olacak. Kalıcı ve sağlam bağlantılar kafanızdaki planları oluşturmanız açısından önemli olabilir sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

 

Salı günü ise, iş ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir. İletişim halinde olduğunuz, beraber iş yaptığınız insanlarla bazı noktalarda ilişkiniz zarar görebilir, birbirinize tepkisel yaklaşabilirsiniz. Yine Salı günü itibarıyla kimliğinizi ikili ilişkiler ve evlilik alanlarında göstereceksiniz. Bu dönemde yalnız kalmak istemeyecek ve kendinizle ilgilenmek yerine partnerinize daha fazla vakit harcayacaksınız. Önemli iş bağlantıları içine girebilirsiniz. İşinizde sizinle birlikte başarılı insanlarla da güç birliği yapabilirsiniz. Popülerliğiniz artacak, bu da çevrenizi etkili bir şekilde kullanacağınız anlamına gelebilir.

Cuma günü oluşan Dolunay, sizin kişisel alanınızda gerçekleşiyor. Özel hayatınıza bu kadar kanalize olmuş bir dönemdeyken Dolunay’da kendi hayatınızla ilgili önemli kararlar karşınıza gelebilir. Bu kararlar duygusal içerikli olabilir, belki de özel hayatınızda sevdiğiniz insanın hayatındaki değişimler yüzünden siz de hayatınızdaki birtakım olayları değiştirmek durumunda kalabilirsiniz ya da ilişkinizdeki bir sıkıntı, sizin hayata kendi başınıza devam etme kararıyla yürümenize yol açabilir.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı hem çocuğunuzla olan ilişkinizde hem aşk hayatınızdaki ilişkinizde sorumluluklarınızı bilerek, biraz daha disiplinli, düsturlu hareket edeceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. . Önemli, keyifli işlerinizi artık sağlam bir zemine oturtabilirsiniz.

 

Salı günü parasal harcamalarınız sizi biraz zorlayabilir. Paranızı kontrol eden ve sizin üzerinizde etkili olan bir insanla para ilişkilerinizde anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Riskli yatırımlardan kaçının. Salı günü itibarıyla artık hayatınızdaki sorunlara, sorumluluklara ve görevlere daha fazla eğilmeniz gerekecek. Çalışma hayatınızda ve yerine getirilmesi gereken görevlerde başkalarının isteklerine göre çalışacaksınız. Eğer yaptığınız işi başkaları için değil kendiniz için yaparsanız bu süreçte mutluluk size daha kolay gelecek sevgili Yaylar.

Cuma günü oluşan  Dolunay, beklenmedik bir olayın iç yüzünü ortaya çıkartabilir. Özellikle iş hayatınızda yaşadığınız birtakım sıkıntı ve problemler varsa bu sıkıntı ve problemlerin belki de içgüdüsel olarak derinliğine ulaşacaksınız ya da beklenmedik şekilde bir olaydaki sır perdesi aralanacak. Beklenmedik, kadersel birtakım oluşumlar bu Dolunay’da etrafınızda cereyan edebilir, siz de kendinizi hiç olmadık durumların içinde bulabilirsiniz. Yine anlık bir ilişki veya var olan ilişkinizde farklı davranmak, değişik flörtler ilginizi çekebilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı, aile hayatınızda sevdiklerinizin ve büyüklerinizin duygusal sorumluluğunu üstlenebilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Onlarla ilişkilerinizde güçlü, etkili, uzun vadeli adımlar atabilirisiniz..

 

Salı günü  itibarıyla ilişkilerde biraz zorlanmalar oluşabilir. Özellikle kadın figürleriyle bazı inatlaşmalarınız yüzünden aile hayatınızda anlaşmak kolay olmayacak. Kıskançlık, manipüle etme, karşı taraf üzerine baskı kurma gibi durumlara karşı da dikkatli olun. Bu tarih itibarıyla artık aşk hayatınızda kendinizi ortaya koyacaksınız. Çocuklar, aşk hayatınız, eğlenceler, hobisel ve sportif faaliyetler ön plana çıkıyor. Bu alanlarda hareketlenmeleriniz söz konusu. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız uygun tarihler içine giriyorsunuz.

 

Bu Cuma günü sabah saatlerinde oluşan Dolunay, sosyal çevre hayatınızda gerçekleşecek. Bu Dolunay’da arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda biraz hassaslıklar, zaman zaman sıkıntılar, problemler yaşamaya meyillisiniz. Sosyal çevrenizin hareketliliği yüzünden; özel hayatınız ve sosyal çevreniz arasında kalmamaya dikkat edin.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı iletişimsel konularda güzel anlaşmalar devreye girecek. Kuracağınız güzel ilişkiler sayesinde güzel adımlar atabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili konularda birkaç gündür yaşadığınız sıkıntıların üzerine bu anlaşmalar ve konuşmalar size iyi gelebilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar.

Salı günü ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar söz konusu olabilir. Yakın çevrenizdeki ilişkileriniz sizin ürettiğiniz birtakım endişelerden, kuruntulardan kaynaklı olarak sıkıntıda olabilir. Bu tarih itibarıyla ev, aile ve yuva alanlarınızda enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Yaşam ve yerleşimle ilgili konular hayatınızın merkezine yerleşecek.

Cuma günü oluşan Dolunay, kariyer hayatınızı etkiliyor. Kariyerinizde hızlı ve beklenmedik duygusal konuları oluşabilir. Yine satış, reklam, pazarlama, tanıtımla ilgili işlerinizde güzel ilişkiler, güzel sonuçlar elde etmeye yatkınsınız. Aniden ortaya çıkacak bir iş, bu Dolunay’da kariyerinize daha fazla önem vermeniz gerektiğinin altını çiziyor.


BalikBalık Burcu:

Bu haftabaşı, iş hayatınızda maddi olarak sorumluluklar üstlenecek ve bu sorumluluklarla kariyerinizde parlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen balıklar.

Salı günü, sosyal ortamlarınızdaki güçlü insanlarla maddi konularda birtakım tartışmalar, sürtüşmeler içine girebilirsiniz. Özellikle ilişkilerinizi zedelememek adına karşı taraf üzerine baskı uygulamaya çalışmayın ya da aynı şekilde karşı taraf sizi manipüle etmek ve baskı uygulamak isterse siz de ona göre tepkiler verin. Bu Salı günü itibarıyla artık yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yine iletişim, satış, reklam, tanıtıma dayalı konularda kendinizi ortaya koyabilirsiniz.

 

Cuma  günü oluşan Dolunay, sizin seyahat, eğitim, hukuksal işler ve yabancılarla yapılacak ortaklaşa işler alanınızda gerçekleşecek. Bu Dolunay ile beraber uzak çevrenizden alacağınız haberler sizi hassaslaştırabilir. Düşüncelerinizde gelgitler yaşayacaksınız. Yakın çevrenize ilginizi artırdığınız bu dönemde bir seyahate gitmek durumunda kalmak ya da bir işle ilgilenmek, sizi duygusal anlamda bayağı zorlayabilir. Yine bu Dolunay’da çok güzel para getirilerine sahip olacaksınız. Beklenmedik yerden gelen bu para, size yarayacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

2 Yorumlar

 • Cevaplamak
  Ayfer Armağan
  08:29'de Nisan 20, 2016

  Merhaba Hande hanım.06 12 1972 saat 06.55 Hendek Sakarya doğumluyum. Eşim Akrep Burcu fakat tam doğum tarihi belli değil. şuanda benden başka hayatında 2 kadın daha var.7 yaşında kızım var. Çok zor durumdayım

 • Cevaplamak
  Ayfer Armağan
  08:36'de Nisan 20, 2016

  Nerde nasıl davranacagimi bilmiyorum. Kaç yıldır bu durumlara sabrediyorum. Lütfen doğum haritamı yorumlarmisiniz. Bana yardımcı olurmusunuz Teşekkürler

Bir Cevap bırakın