Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

18 – 24 Kasım Haftalık Burç Yorumları

18 - 24 Kasım Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

18 – 24 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza eğlenceli ve keyifli bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta sizin için aktif geçebilir.

Salı günü itibarıyla Mars gezegeni, ortaklaşa giderler ve gelirler evinizde hareket etmeye başlayacak. Banka, ödeme, kredi, faiz, vergi, prim, sigorta ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcayacaksınız. Bilinmeyene ilginiz artabilir.

Çarşamba günü parasal alanda gerileyen Merkür düzeliyor. Nihayet parasal işlerinizde daha rahat hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor.

Cuma günü itibarıyla 1 ay boyunca kendinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koymaya başlayacaksınız. Bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, şartlar sizin lehinizde olacak, harekete geçmenin tam zamanı.

Pazar günü bir eğitim veya seyahat fırsatı sizi çok mutlu edecek. Karşınız gelecek olan güzel fırsatları yeni gelen hafta Salı günü oluşacak yeniaydan sonra hayatınıza geçirmeye çalışın. Yine bu Pazar maddi konularda olumsuzlukları üzerinize çekmeyin.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza ev, aile yuva alanlarınızla ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kendi özelinize daha fazla önem vereceksiniz.

Salı günü Mars gezegeni sizin evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklık evinizde dolaşmaya başlıyor. Karşı cinsi çekici bulacağınız bu dönem, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Vaktinizi ve enerjinizi karşı taraf için harcamayı tercih edeceksiniz.

Çarşamba günü Merkür düzeliyor. İkili ilişkiler ve ortaklı evinizde gerileyen ve size sorun çıkartan Merkür’ün düzelmesiyle birlikte bu alanlarınızdaki iletişiminiz rahatlayacak.

Cuma günü itibarıyla ilgi alanınızı ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylara yer açmalısınız.

Pazar günü parasal işlerinizde güzel fırsatlar ayağınıza gelebilir. Bir haber alabilir, yeni gelen haftaya keyifle başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda anlaşmazlıklara dikkat edin.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza iletişime dayalı işlerinizle, kısa vadeli planlarınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Hızlı bir hafta geçireceksiniz.

Salı günü itibarıyla  çalışma koşullarınız ve bu alanda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir.

Çarşamba günü Merkür’ün düzelmesiyle birlikte iş hayatınızda daha rahat bir iletişime geçiyorsunuz. İşleriniz rayına oturmaya başlıyor.

Cuma günü kendinizi ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Şartlar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir . Yeni projeler, çalışmalar, ortaklaşa başlatılan işler, danışmanlık alanları, gündeminizde yer alabilir.

Pazar günü özel hayatınızda çok özel bir şans ve mutluluk yakalayabilirsiniz. Şansınız yüksek olacak ama günlük iş düzeninizde bazı zorlanmalara açık olabilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Haftanız parasal işleriniz, girişimlerinizle başlayabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

Salı günü burç değiştiren Mars, aşk, eğlence ve çocuk evinizde hareket etmeye başlayacak. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Sanatsal, kreatif işlerinizde netlik önem kazanabilir. Yönlendirici tavırlarınızla bu dönem sevdiğiniz insanla ve çocuğunuzla ufak tefek sürtüşmelere açık olmalısınız.

Çarşamba günü Merkür düzeliyor. Aşk evinizde gerileyen ve size aşkta sıkıntı ve sorunlar çıkaran Merkür’ün düzelmesiyle bu alanlarda daha rahat hareket edeceksiniz.

Cuma günü itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü üstleneceksiniz.

Pazar günü günlük hayatınızın ritminde güzel fırsatlar yakalanabilir. Yemeye, içmeye olan düşkünlüğünüz artacak. Yine bu Pazar günü çevre ilişkileriniz, özel hayatınızı zorlayabilir. Bu dönemde risk almayın, ters çıkışlardan savunmalardan kaçının lütfen.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza olumlu ve heyecanlı oluşumlarla başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar.

Salı günü itibarıyla aile ilişkilerinizde, ev hayatınızda enerjinizi harcayacaksınız. Sevdiğiniz insanla veya aile bireyleriyle bir takım tartışmalar ve sürtüşmeler görülebilir, bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz. Su akıntıları, nem, rutubet, sızıntılar, lağım problemleri, böcek, karınca sorunlarıyla bu dönemde uğraşmanız söz konusu olabilir.

Çarşamba günü Merkür düzeliyor. İletişiminizde rahatlamalar ortaya çıkacak. Evle ilgili konularda hala fırsatlarınız varsa, ertelemede bulunduysanız şimdi alım, satım işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cuma günü ve sonrasında aşk hayatınız, özel yaşantınız veya çocuklarınızla ilgili oluşumlar öne çıkmaya başlıyor. Hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde özgür ve rahat bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Eğlenceli bir dönem başlıyor.

Yine Aşk hayatınızda çok güzel bir fırsat Pazar günü karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizden bir insanla aşka yelken açabilir, ilişkiniz varsa kısa planlar yapabilirsiniz. Aile hayatınızdaysa dengeleri korumalı, tehlike yaratacak aktivitelerden uzak durmalısınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza geri planda yürüttüğünüz işlerinizle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta Çarşamba gününden sonra hızlanacaksınız.

Salı günü itibarıyla iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz  ve uğraşılarınız artacak. Kararlı ve stratejik davranacaksınız. Bu dönem araba kullanırken veya yolculuk yaparken dikkatli olmanız gerekebilir.

Çarşamba günü Merkür düzeliyor. Yaşadığınız iletişim sıkıntılarının geride kaldığınız göreceksiniz. İçinizde tuttuğunuz, bilendiğiniz konular varsa Marsın buradaki seyrinde enerjinizi bu alanlara yöneltebilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek. Ailenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Pazar günü evinizde ve ailenizde bolluğu, bereketi, şansı ve mutluluğu üzerinizde hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizde anlaşamadığınız birileri varsa enerjinizi kontrol edin, gerginliklere, sorunlara açık olabilirsiniz. Seyahat halindeyseniz dikkatli olun.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza sosyal ortamlarınıza yönelik bir şekilde hızlı bir şekilde başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Arkadaşlarınızla yapılacak planlar devrede olabilir.

Salı günü itibarıyla Mars para evinizde dolaşmaya başlıyor. Paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, hırsınız ve mücadeleleriniz artacak. Bu dönemde para kazanmanız artsa bile özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artış görülebilir.

Çarşamba günü Merkür düzeliyor, parasal konularda rahat bir nefesi hakettiniz, içinizde kalan meseleleri çözmek ve harekete geçmek için Mars’ın harekete geçirici etkisinden faydalanabilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla 1 ay boyunca yapacaklarınız ve ilginiz yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular konularında devreye girebilir.Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için keyifli bir dönem başlıyor.

Pazar günü iletişimsel konularda satış, reklam, pazarlama, tanıtım, network, sosyal medya, bilişim, ulaşım, yayıncılık ve öğrenim alanında güzel şanslar ve son fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu alanda 2 gün sonra oluşacak yeni ay fırsatlarınızı hayatınıza sokmanız için size göz kırpacak. Yine Pazar günü parasal konularda dengesizliklere dikkat edin.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza göz önünde olarak, işlerinize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. İş alanlarınızda organize edilmesi gereken konularla ilgilenebilirsiniz.

Salı günü itibarıyla  hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, mücadeleleriniz ve uğraşılarınız artacak. Bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak. Enerjinizi daha rahat ve doğru kullanacak, sağlığınızda iyileşmeler göreceksiniz.

Çarşamba günü Merkür düzeldiğinde artık fırsatları gerçeğe dönüştürmek için harekete geçebilirsiniz. Kafanızdaki planları uygulamak için mars size destek verecek.

Cuma günü itibarıyla para konuları sizin için önemli olmaya başlıyor. Girişimlerinizi başlattığınız işlerin, artık meyveleri toplamaya başlayacaksınız. Gayrimenkulle ilgili işler, ticaret ve muhasebeye dayalı konular gündeminizde olabilir.

Pazar günü fıstık gibi bir iş ve maddi getiri önünüze düşebilir. Bolluğunuz, bereketiniz tam olacak. Maddi konularda, paranızı değerlendirmek ve kararlarınızı almak için 26 Kasım’da oluşan yeniayı bekleyin. Pazar günü sevdiğiniz insanla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Enerjiniz birbirini tutmayacak. Riskten kaçının.


YayYay Burcu:

Haftanıza seyahat, eğitim konularınız veya dış ortamlara bağlı işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar.

 

Salı günü mars kadersel alanınıza giriyor. Bu dönemde hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız.

Çarşamba günü Merkür düzelecek. Kariyer ve ortaklı işlerinizde takıldığınız, zorlandığınız konuları geride bırakacaksınız. Yine de daha hala iletişiminizi istediğiniz gibi sağlayamayabilirsiniz. Yazmak için uygun bir süreç olabilir.

Cuma günü itibarıyla  kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlıyor. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir dönem. Kendinizi dış ortamlarda gösterebilirsiniz. Kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak.

Pazar günü en şanslı günlerinizden bir tanesi olabilir, kendinizi mutlu ve iyimser göreceksiniz ama yine de bazı zorlanmalara da açık birgün olabilir. Karşınıza gelecek olan fırsatlar varsa 2 gün sonra oluşacak yeni ay ve sonrasında değerlendirin.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza alacak, verecek işleriniz, ödemelerinizle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar.

Salı günü itibarıyla Mars gezegeni sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanınızda hareket etmeye başlayacak. Bu dönemde, işlerinizde, sosyal alanlarınızda uğraşılarınızı ortaya koyacaksınız. Grupsal işlerde isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin lideri haline gelebilirsiniz.

Çarşamba günü Merkür düzeliyor. Çevre ilişkilerinizde ve iletişiminizde rahatlıyorsunuz. Önemli proje ve planlar için harekete geçebilirsiniz.

Cuma günü itibarıyla güneş kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına 1 ay boyunca hareket etmemeye, adımlar atmamaya özen göstermelisiniz. Gelecek ay başlayacak, döneminiz için planlar yapmalısınız.

Pazar günü uzak yerlerden, yurtdışından önemli haberler alabilir, kariyerinizde güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla sürtüşmeler yaşamamaya çalışın. Spor yapıyorsanız gaza gelmeyin.


KovaKova Burcu

Haftanıza özel hayatınıza daha fazla önem vererek başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. İş birliği içinde olduğunuz insanlardan destek görmek isteyebilirsiniz.

Salı günü Mars gezegeni sizin iş ve kariyer  alanınızda hareket etmeye başlayacak. Toplum önü işlerinizde, kariyerinizde ve sorumluluklarınızda  artış görülebilir. Uğraşılarınız artarken, kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız.

Çarşamba günü Merkür düzeliyor. Geleceğiniz adına daha rahat hareket edeceğiniz, konuşmalarınızı hızlandıracağınız bir döneme giriş yapacaksınız.

Cuma günü itibarıyla 1 ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklar alanında göstermeye başlıyorsunuz. Sosyal çevrenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için daha fazla ve yoğun çalışabilirsiniz.

Pazar günü güzel bir davet, organizasyon sizi çok mutlu edebilir diğer taraftan aile ilişkilerinizde biraz daha alttan almaya ve sakin kalmaya özen göstermelisiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanız yapılması gereken günlük işlerinizle başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Tamamlanması gereken işlerinizi başka bir güne bırakmamaya çalışın.

Salı günü itibarıyla yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya  alanlarınızda enerjinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir. Seyahatleriniz artmaya başlıyor.

Çarşamba günü Merkür düzeliyor. Eğitim hayatınızda, seyahatlerinizde ve dış ortamlara bağlı işlerinizde artık daha rahat önünüzü görecek, sorunlarınızın üstünden geçerek, aynı hatalara düşmeden yolunuzda ilerleyeceksiniz.

Cuma günü kendinizi kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, farklı yöntemlere yönelebilirsiniz. Her şeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız.

 

Pazar günü sinirli ve gergin yapınızı kontrol edin, sakarlıkları hayatınıza çekebilirsiniz. Diğer yandan kariyer ve iş alanlarınızda karşınıza çok özel bir fırsat çıkabilir, bu fırsatı değerlendirmek isterseniz Salı günü oluşacak yeni ayı bekleyin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    Mehmet Gokhan SERT
    15:59'de Kasım 29, 2019

    Hande hnm rahatsiz ediyorum ancak bir sey soracam ben 16.05.1966. Saat 12:00 ile 13:30 arasinda dogmus bir kisiyim benim yukselen burcumu ogrene bilirmiyim simdiden tesekkurler

Bir Cevap bırakın