Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

29 Ağustos – 4 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı iş hayatınızda doğru söylemlerle, ifadelerle insanlar üzerinde güçlü etkiler bırakacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Hayata rahat bakış açınızla hareket edeceksiniz.

Salı günü Merkür’ün iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerilemeye başlamasıyla beraber iş hayatınızda ifade sorunlarına, iletişim bozukluklarına ve bir takım sıkıntılara hazırlıklı olmalısınız. 22 eylül’e kadar önemli kararlardan ve başlangıçlardan sakının. İş değiştirmeyin.

Perşembe günü devreye giren parçalı güneş tutulmasıyla beraber yoğun ve hızlı bir çalışma zamanına giriş yapacaksınız. İş hayatınızda ve günlük rutin iş düzeninizde bazı beklenmedik olaylar oluşabilir. Planlarınızda umulmadık gelişmeler içinde olabilirsiniz. Sabırlı olmak ve beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışla yaklaşmak bu dönem öncelikleriniz arasında yer almalı. Yine bu tutulmayla beraber sağlığınıza ve beslenme düzeninize ekstra dikkat etmelisiniz. Cuma günü iş hayatınızda konuşma ve görüşmelerinizde oldukça şanslı ve iyimser etkiler altındasınız. Karşınıza çıkacak daha önceden konuşulmuş bir iş fırsatı yüzünüzü güldürebilir. Planladığınız işler konusunda vizyonunuz açık ve iyimser olacak yalnız bu aşırı iyimserlik ve şans çoşkusu uzun vadeli adımlarda bazı ayrıntıları gözden kaçırmanıza neden olabilir. Bazı noktalarda da işlerinizde sorunlara açık olabilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu haftabaşı sevdiğiniz insanla güzel konuşmalar içinde olacaksınız. Evlenme teklif etmek ya da almak gibi bir durum karşınıza gelebilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar.

Salı günü itibarıyla Merkür aşk hayatınızda var olan sıkıntı ve problemleri su üstüne çıkarmak için uğraşacak. Bu yüzden elinizi çabuk tutun, bu tarihe kadar en azından fikirlerinizde ve düşüncelerinizde, aşk hayatınızda net kararlar almaya çalışın. Varsa çocuğunuzla olan iletişiminizde de bu süreçte sıkıntılar oluşabilir. Eski ve tamamlanmamış aşklar karşınıza gelebilir.

Eylül ayına Parçalı Güneş Tutulması ile başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Aşk hayatınız, yaratıcılık gerektiren işleriniz önem kazanıyor. Bu alandaki konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeler etrafınızda cereyan edecek. Zaman zaman bazı ilişkilerinizde, aşk hayatınızda, çocuk bağlantılarınızda birtakım sıkıntılar, hayatın sizi desteklememesi gibi durumlar, hayal kırıklıkları ortaya çıkabilir. Bu yüzden bu Parçalı Güneş Tutulması’nda aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda ve spekülatif işler, riskli işler, sanatsal işler alanlarınızda çok ciddi kararlar almamaya özen gösterin.


İkizlerİkizler Burcu

Özel ilişkilerinizdeki hızlı iletişimle haftaya başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Aile hayatınızda yaşadığınız veya karşınıza çıkacak sorunlara bu haftabaşı doğru ilişkilerle kolay çözüm üreteceksiniz. Tatlılıkla yapılan eleştiri işinizi kolaylaştırabilir.

Salı günü itibarıyla Merkür, ev, aile, yuva alanlarınızda gerileyeceğinden, bu alanlarda var olan sıkıntıları, daha önceden konuşulmuş konuları ve olayları karşınıza çıkarabilir. Bu süreçte çok dikkatli adımlar atın, herhangi bir ev alım, satım, kiralama işine kalkışmayın.

Eylül ayında ailevi konularınız çok ön planda olacak sevgili İkizler. Perşembe günü oluşan Parçalı Güneş Tutulması, ailevi konularınızdaki hızlı başlangıçları hayatınıza taşıyabilir. Ev değiştirme, dekoratif veya tamirat amaçlı değişikliklere girme konusunda hızlı kararlar gündeminize gelebilir. Ailevi konulara daha fazla konsantre olacaksınız. Yine aile içinde beklenmedik durumlar karşınıza gelebilir. Geleceğinizi ilgilendiren önemli kararlar, yine bu süreçte hayatınızda yer edecek.

Cuma günü özel hayatınızda, ailevi ilişkilerinizde yine zorlanmalar söz konusu. Karşı tarafla anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. Aile hayatınızda, özellikle anne-babanız arasındaki iletişimsizlikler, kararsızlıklar, sorunlar, sıkışmalar; sizin hayatınızı bir parça da olsa olumsuz etkileyecek.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftabaşı yakın çevrenizdeki insanlarla aranızdaki sıkıntı ve sorunları doğru ilişkilerle ve sevginizi mantıklı bir şekilde ortaya koyarak düzeltebilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.

 

Salı günü Merkür yakın çevre, akraba ve kardeşler evinizde gerilemeye başlıyor. İletişimsel konularda aksiliklere hazır olmalısınız. Üç hafta boyunca Merkür, iletişim kanallarınızdaki sıkıntı ve sorunları karşınıza çıkarabilir. Yine bu süreçte bir elektronik eşyanız, cep telefonunuz bozulabilir, bilgisayarınız elden çıkabilir aynı zamanda bir evrak kaybolabilir. Önemli anlaşmalardan, yeni başlangıçlardan kaçınmakta fayda var.

Eylül ayı, yakın çevrenizde oluşan bir Parçalı Güneş Tutulması ile başlayacak sevgili Yengeçler. Hızlı bir iletişim trafiğine hazır olmalısınız. Tutulma size bol bol hareket ve sosyallik getirecek. Telefonunuz her zamankinden daha fazla çalabilir, aranabilirsiniz, yeni projelere dahil olmak adına önemli görüşmeler ve konuşmalar için çağrılabilirsiniz. Çabuk ve ani gelişen olaylara adapte olmak, beklenmedik durumlar karşısında seri ve isabetli kararlar almak önem kazanacak. Bir yandan da yakın çevrenizde oluşan beklenmedik ve önemli olaylara şahit olabilirsiniz. İletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar alanlarında bir işiniz varsa bu konularda da hızlı ve beklenmedik sonuçlar ve kararlar karşınıza gelebilir. Tutulmadan hemen sonra,

Cuma günü özellikle iletişimsel konularda işinizde sıkıntılar ve problemler oluşabilir. Kendinizi ortaya koymak istediğiniz konular, projeler ya da işlerde sorumluluklarınızdan kaynaklı olarak birtakım beklenmedik olaylar ve durumlar söz konusu olabilir. Bu da işlerinizde size sıkıntılar yaratabilir.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı parasal konularda güzel kazançlar karşınıza gelebilir sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Haftanıza başlarken isteksiz yönlerinizi çabuk törpüleyecek ve olaylara daha hızlı bir şekilde adapte olacaksınız.

Salı günü itibarıyla Merkür para evinizde gerilemeye başlayacak. Bu tarihten sonraki üç haftalık dönem içinde para alışverişlerinize çok dikkat edin, para anlaşmalarından, ticari anlaşmalardan lütfen uzak durun.

Eylül ayına para evinizde gerçekleşen bir tutulmayla gireceksiniz sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Parasal konularda hızlı ve sürprizlerle dolu gelişmeler oluşabilir. Risk alacağınız ve özellikle uzun vadeli yatırım yapacağınız konuları iyi tartmanız, karşınıza gelen koşulları iyi değerlendirmeniz gerekebilir. Yanlış girişimler bazı kayıplara sebebiyet vereceğinden özellikle tutulma zamanı anlık kararlar almamaya çalışın. Karşınıza karar vermeniz gereken bir durum çıkarsa bu süreçte biraz daha sakin olup bu tutulmanın etkilerini birkaç gün atlattıktan sonra karar vermeye özen gösterin. Elinize yine bu tutulma sonrası dönemde güzel bir para geçebilir.

Cuma günü maddi konularda güzel gelişmeler altındasınız, kendinizi parasal girişimlerinizde şanslı görebilirsiniz. Yalnız yine bu süreçte borç alacak-verecek dengesini kurmak önem kazanıyor.


BasakBaşak Burcu:

Hayatınızı ilgilendiren konu ve olayları detaylandırmayı seviyorsunuz ve bu haftabaşı kendinize iyi davranacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar.

Salı günü Merkür gerilemeye başlıyor. Merkür sizin kişisel evinizde gerilediği için, bu tarih ve sonrasında kişisel hayatınızda önemli kararlardan, önemli adımlardan, anlaşmalardan kaçınmalısınız.

Eylül ayı, hayatınızı ilgilendiren konularda önemli bir Parçalı Güneş Tutulması ile başlıyor olacak sevgili Başaklar. Özellikle bu tutulmayla beraber yeni girişimlerde bulunmak için güçlü dürtüler hissedebilirsiniz. Kişisel girişimlerinizle ilgili konularda beklenmedik durumlara karşı tedbiri elden bırakmayın. Kişisel başarılarınızla dikkat çekebilir, aynı zamanda yapacağınız işlerde kendinizi gösterme arzunuzun kuvvetlendiğine şahit olabilirsiniz. Bir yandan da karşınıza değiştirici ve dönüşütürücü olayların geldiğini göreceksiniz. Kısacası hayatınızda değiştirmek istediğiniz ama şimdiye kadar erteleyip yapmadığınız konu ve olaylar bu tutulmayla beraber ister kadersel bir şekilde, ister sizin fark ettiğiniz bir şekilde karşınıza gelecek. Hayatınızın bu tutulmayla beraber değiştiğine şahit olabilirsiniz. Özellikle bu tutulmayı, 01 Eylül tarihine yakın doğanlar (+,- 3 gün) hayatlarında daha fazla hissedebilirler.

Cuma günü, karşınıza çıkacak fırsatlar yüzünüzü güldürebilir. Fakat bir yandan da özel hayatınızda istediğiniz kıvamı tutturmak ve sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay görünmüyor. Bu tarih civarında özel hayatınızda birtakım hayal kırıklıkları, dağılmalar, sıkıntılar, aldanmalar ve aldatmalara karşı hazırlıklı olun.


TeraziTerazi Burcu:

Bu haftabaşı bilinçaltı çalışmaları için, geçmişle ilgili konuları temizlemek, konuşmak, şifalandırmak için harekete geçmelisiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz bu haftabaşı iletişimsel işlerinizde size kolaylık sağlayabilir.

Salı günü itibarıyla Merkür, sizin kadersel alanınızda gerileyecek. Geçmiş konu ve olaylar önem kazanacak ve bunları daha fazla sorgulayacaksınız. Seyahat, eğitim, medya, hukuk, ticaret ve maneviyat alanlarınızda birtakım aksilikler, yanlış anlaşılmalar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi, yeteri kadar tanımadığınız insanlara ifade edemeyeceğiniz bir dönem olacak. Bu yüzden 30 Ağustos ve 22 Eylül tarihleri arasında çok önemli kararlar almayın.

Eylül ayı, önemli bir Parçalı Güneş Tutulması ile başlayacak sevgili Teraziler. Bu Tutulma sizin kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı dikkatli olmanız gerektiğini anlatıyor. Bu süreçte hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimler, atılacak adımlar istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir ve kayıplar oluşabilir. Henüz yeni projelere girmek için uygun günlerde değilsiniz ve bu dönemdeki Tutulma sağlık konularını da tetikleyecek. Gizli düşmanlıklarla muhatap olabilirsiniz. Olayların kontrolü elinizde olmayacak. Bu süreçte olayları akışına bırakmalı, gözlemlemeli, ve izlemelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Sosyal çevrenizdeki iş konularındaki sıkıntılarınızda bu haftabaşı iletişim ve ilişki yönlerinizi etkili kullanabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Kariyerinizdeki hareketlenmeler haftanızın hızlı geçeceğinin müjdecisi.

Salı günü itibarıyla Merkür’ün sosyal çevre alanınızda gerilemesiyle beraber, yanlış ifadeler, gruplar içinde kendinizi yanlış gösterme etkili olabilir. Eski arkadaşlarınız yine gündeminize yerleşebilir. Bu tarihten sonraysa dinlenmek, aşk hayatınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Eylül ayında sosyal çevre alanlarınızı etkileyen bir Parçalı Güneş Tutulması oluşacak. Geniş çevrelerle ilişkiler adına önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Geleceğinizi ilgilendiren işlerinize yarayacak dostlukların ve arkadaşlıkların temelini atmak için güzel bir süreç olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için insanlardan ve çevrenizden fayda görmek isteyebilir ama bu konuda bazı zorlanmalara da açık olabilirsiniz. Kişisel girişimleriniz adına beklenmedik olayların karşınıza gelmesi, daha aktif ve cesur tavır almanız sonuçta size kazandırabilir. Enerjiniz çok yüksek akacak. Sosyal çevrenizde olan biten durumlar da sizin hayatınızı bir anlamda etkiliyor olacak sevgili Akrepler.

Cuma günü, sosyal çevrelerde daha önceden konuşulmuş, görüşülmüş bir konu, bir fikir ya da bir proje, yeniden gündeme gelebilir ama bir yandan da özel hayatınızda ve aşk hayatınızda aynı etkileri alamayabilirsiniz. Özellikle sizi destekleyen insanlarla olan bağlantılarınızda ufak tefek hayal kırıklıkları ve sıkıntılar oluşabilir.


YayYay Burcu:

Bu haftabaşı dış ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kariyerinizde bazı olumsuzluklar oluşursa bu haftabaşı doğru ilişkilerle toparlama şansınız yüksek.

Salı günü Merkür’ün kariyer ve iş alanlarınızda gerilemesiyle beraber toplum önü konuşmalarınıza ve işlerinizde dikkatli adımlar atmalısınız. Önemli anlaşmalardan, görüşmelerden ve yeni başlangıçlardan üç hafta boyunca uzak durmalısınız.

01 Eylül’deki Parçalı Güneş Tutulması, iş hayatında oldukça hareketli ve sürprizler getirecek günlere işaret etmekte. Sorumluluklarınız ağırlaşabilir ama altından kalkabilirseniz başarının da çok kolay geldiğini göreceksiniz. Bu arada karşınıza birden fazla seçenek çıkabilir. Olası sürpriz gelişmelere ayak uydurmak için sahip olduğunuz esnekliği ve adaptasyonu kaybetmemeli, iş hayatınızdaki o çalışma azmini ve şevkini yeniden alevlendirmelisiniz. Başkalarını organize etmek ve yönlendirmek gereken durumlar da söz konusu olabilir. Ailesel konu ve olayların da hızlandığını görebilirsiniz. Kısacası bu dönemde ister çalışın, ister çalışmayın; geri planda durma şansınız olmayacak, olaylara aktif bir şekilde katılmanız gerekecek.

Cuma günü daha önceden konuşulmuş, düşünülmüş, yarım kalmış, başlatılmış işleri tamamlamak ve bu işlerdeki güzel becerileri ortaya koymak için uygun bir gün. Bazı sorumluluklarınızda, bazı verdiğiniz sözlerde; patronlarınız ya da işinizle ilgili konuştuğunuz büyük kişilerin, size yardım etmek isteyen insanların bu dönemde sizi desteklemediği fikri de devrede olabilir.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı ortak parasal işlerinizin üzerine eğileceksiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Seyahat veya eğitime dayalı işlerinizde iletişim sıkıntılarınızı doğru ilişkilerle yönlendirebilirsiniz. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmeye özen gösterin.

Salı günü Merkür’ün gerilemesi özellikle seyahatle, eğitimle ilgili konularda eski olayları karşınıza getirebilir. Önemli yeni anlaşmalardan 22 eylül’e kadar kaçının. Yine bu Salı günü itibarıyla ilişkilerinizi kariyer alanınıza kaydırıyorsunuz. İş ve kariyer hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler karşınıza gelebilir.

Eylül ayı Parçalı Güneş Tutulmasıyla başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen oğlaklar. Bu parçalı Güneş Tutulması sizin yabancılarla yapılacak olan işler, seyahat, eğitim, medya, hukuk alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu tarihten sonra bu konularda beklenmedik fırsatların, olayların ve durumların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Eğitimle ilgili konularda önemli bir konu karşınıza gelebilir, bu alanlar hareketlenebilir, eğitimsel konularda çok ani kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Hukuki konularda beklediğiniz bir davada istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir ya da bu sonuçlarda beklenmedik durum ve koşullar oluşabilir. Yabancılarla yapılacak işlerinizde güzel şanslarınız ve fırsatlarınız karşınıza gelecek ya da bir yere yerleşmek için önemli konuşmalar içinde olacaksınız. Tutulmayla beraber karşınıza gelecek olan fırsatlarda çok ani kararlar almamaya özen gösterin. Cuma günü hayatın sizi desteklemediğini düşüneceksiniz ve sorumluluk almak bu süreçte size zor gelecek.


KovaKova Burcu

Bu haftabaşı özel hayatınıza ve birebir ilişkilerinize önem verecek, insanların tavsiyelerini göz ardı etmeyeceksiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Çevrenizdeki olaylar sizi etkiliyor. Ortak parasal işlerinizdeki düzenlemeleri hem kalben, hem de mantığınızla yapmaya çalışın.

Salı günü Merkür, ortaklaşa para konularında gerilemeye başlıyor. Bu tarihten sonra üç hafta boyunca özellikle parasal konularda harekete geçmemekte fayda var. Önemli borcun, kredinin altına girmeyin.

Eylül ayı, ortaklaşa parasal konulardaki Parçalı Güneş Tutulması ile başlıyor sevgili Kovalar ve yükselen Kovalar. Eşinizin ya da partnerinizin hayatında, bu tutulmayla beraber parasal konularda beklenmedik gelişmeler devreye girebilir. Sizin ortak para havuzunuzdaki parasal konularda da önemli ve beklenmedik olaylar olması söz konusu. Belki de bir borcun altına girme kararı alabilirsiniz. Ortaya çıkacak durum ve koşullar bu konuları hızlandıracak. Hayatınızda da önemli değişimlerin ve dönüşümlerin olacağı bir Tutulma yaşayacaksınız. Bu süreçte parasal konularda önemli gelişmeler karşınıza çıkabilir, bir borcun altına girebilirsiniz, kredi borcu devreye girebilir veya mirasla ilgili, nafakayla ilgili konular önem kazanabilir.

Cuma günü ortaklaşa parasal konularda daha önceden konuşulmuş, fikir birliğine varılmış konularda önemli şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Elinize bu dönemde bir para geçebilir ama her halükarda parasal konularda dikkatli adım atmalısınız. Özellikle yatırım yapacaksanız ya da para ödemeleriniz varsa bu süreçte kandırılmalara, aldanmalara ya da kafa karışıklıklarından dolayı birtakım aksilikler yaşamaya meyillisiniz.


BalikBalık Burcu:

Bu Haftabaşı keyfiniz yüksek, günlük rutin işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz sevgili Balıklar. Özel hayatınızda eleştirel yönlerinizi sevgidolu ve mantıklı ifadelerle toparlayabilirsiniz. İlginiz sevdiğiniz insanın üzerinde olacak.

Salı günü Merkür, ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda gerilemeye başlıyor. İşte bu tarihten sonra ikili ilişkilerinize daha fazla özen göstermelisiniz. Karşı tarafı yanlış anlamaya veya kendinizi yanlış ifade etmeye meyilli olabilirsiniz, bu da ilişkinizdeki sıkıntıları ortaya çıkarabilir. Önemli anlaşmalardan ve ortaklıklardan kaçının. Bir yandan da bu tarih itibarıyla artık parasal konularda ilişkilerinizi devreye sokacaksınız.

Eylül ayı, Parçalı Güneş Tutulması ile başlayacak. Bu Parçalı Güneş Tutulması sizin ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor sevgili Balıklar. Bu tarihten sonra ikili ilişkilerinizde ve evlilikle ilgili konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeler altındasınız. Hayatınızdaki insanla yolunuza devam edecek ya da ilişkinizdeki zorlanmalardan dolayı ilişkinizi bitirme kararı alacaksınız. Özel hayatınızda bir insan yoksa bu tutulma ilişki yaşama olasılığınızı arttırabilir. Cuma günü, bir yandan keyifli etkileşimler altındayken bir yandan da özel hayatınızda konuşulan bazı konuların yerine gelmemesi, ilişkinizde birtakım sıkıntı ve problemlerin ortaya çıkması söz konusu olabilir. Bu dönemde özel hayatınızda veya ortaklaşa işlerinizde çok ani, önemli kararlar almamaya çalışın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın