Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

7 – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

7-13-ara-hk-web
Bu yazıyı paylaşın;

Bu hafta 30 Kasım haftasının tetiklendiği bir hafta olacak. Tutulmanın etkileri gezegenler onları tetiklendikçe ortaya çıkar. İlk tetiklenme bu Pazartesi Merkür tarafından gelecek. Merkür’ün Yay burcunda hareketi  dağılma potansiyelini, patavatsızlıkları ve sezgilerimizle hareket etmeyi karşımıza getirebilir. 30 Kasım civarı yaşadığımız olaylarda, Merkür karşıt açıda olacağı için fikir ayrılıklarına, kararsızlıklara, anlaşmazlıklara açık olacağız.

Bilgi, iletişim, aspragas haberler, yolsuzluklar, bilgi hırsızlığı, hackerlık, güvenlik, siber güvenlik bunların önemli olacağı bir haftadayız. Önemli bilgiler, gelişmeler, skandallar karşımıza gelebilir. Tüm Dünyada bu konularda hızlı gelişmeler oluşabilir.  Yine Türkiye’de sağlık sektörüyle, hastane ve hapishanelerle ilgili bir bilgi veya bir olay, anlaşmazlık devrede olabilir. Yine yardım dernekleri, kuruluşları, bu alanlarda toplanan yardımlar, paralarla ilgili olaylar ortaya çıkabilir.

Güneş ve Neptün dik açısının devrede olduğu Çarşamba ve Perşembe günleri, aldanma ve kandırılmaya dikkat edelim. Şartlar ve koşullar karşımıza öyle bir şekilde gelir ki detayları çok kolay gözden kaçırabiliriz. Bu dönem attığınız adımlar ve tanıştığınız kişiler, büyük bir hayal kırıklığı, sıkıntı ve sorun yaratabilir.

Düzensizlik ve karmaşalar, sosyal skandallar, çalkantılar, yalancılık, dolandırıcılık,  yanıltıcı ve kafa karıştırıcı işlere açık olacağız. Politik istikrarsızlık devrede olabilir. Parasal konularda finansal alanda da yanıltıcı etkiler devrede olacak.

Kısa vadede yatırımlar, anlaşmalar, sözleşmeler ve büyük adımlar için uygun bir dönem değil. Kime para verdiğinize, konuştuğunuza, ticari faaliyette bulunduğunuza, sosyal medya üzerinde kimlerle bağlantı kurduğunuza internet alışverişlerine lütfen ekstra dikkat edin. Çarşamba ve Cuma günü parasal konularda risk almamaya önem gösterin. Cuma günü  Güneş’in Mars’la olan olumlu açısı gündelik yaşantımızda bizleri hızlandırırken, atik, hareketli olabiliriz.

Diğer taraftan ilişkiler anlamında destekli ve güçlü bir hafta yaşayacağız. Güçlü insanlardan ilişkilerimiz adına çok güzel destekler alabiliriz. Aynı zamanda maddi konuları bir düzene oturmak anlamında da destekleniyoruz. Cuma günü gücümüzü toparlamak daha net bir şekilde ortaya koymak, harekete geçmek ve hızlanmak isteyeceğiz. Aynı zamanda  cesur, iradeli olacağız bu dönem spor yapmak ve sağlığımıza özen göstermek önemli olacak.

Bu hafta Çarşambadan itibaren Pazar gününe doğru, salgın hastalığın seyrinin değişmesi, artması bu alanda bulaşıcılık özelliğinin artması konusunda dikkatli olmakta fayda var. Lütfen bağışıklık sisteminizi iyi koruyun. Genelde sabah yataktan kalkmak istemeyebiliriz, kafamız karışık olabilir, depresyonik etkiler devrede olabilir ve genel anlamda sezgilerimiz iyi çalışabilir. Evde alerjilere dikkat edelim.

Herkese sağlıklı ve verimli bir hafta diliyorum!

 

7 – 13 Aralık Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Gündelik hayatınızın düzenine önem vererek haftanıza başlıyorsunuz Sevgili Koçlar ve yükselen Koçlar. Yapılması gereken işler, tamamlanması gereken konular ya da sağlığınızla ilgili olayların önem kazandığını göreceksiniz. Bağırsak sisteminize, sinirsel gerginliklere dikkat etmeniz gereken bir hafta olabilir.

Bu hafta başında, 30 Kasım’da oluşan Ay tutulması etkilerini Merkür tetikliyor. Siz bu tutulmayı yakın çevre alanlarınızdan almıştınız. Yakın çevrede önemli hız kazanan olaylar devrede olabilir. Medya, radyo, televizyon, iletişim, teknoloji alanlarında hız kazanan bir işiniz 30 Kasım civarı karşınıza gelmiş olabilir. Şimdi bu olaylarla ilgili bazı fikir ayrılıkları, kararsızlık, belirsizlik ve anlaşmazlıkların devreye girdiğini bu hafta görebilirsiniz. Tanımadığınız ortamlarda bulunmamaya özen gösterin bulunacağınız yerlerde hastalıkla ilgili bağışıklık sisteminiz düşük çalışacak bu anlamda sağlığınızı kuvvetli tutmanız önemli olacak.

Bu hafta beraber iş yaptığınız insanlarla bazı sıkıntı ve sorunlar olabilir. Bu dönem iş yapmakta zorlanabilirsiniz. İş alanlarınızda yanıltıcı etkiler altında olacaksınız. Uzak çevrelerde daha az tanıdığınız insanlarla beraber yapacağınız işlerinizdeki grişimleriniz istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Bu hafta önemli görüşme ve konuşmaları yapmak için destekli bir hafta olmayacak. Ancak eğitimsel konularda enerjinizi daha doğru ve etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Öğrenciyseniz derslerinizde daha etkin bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda güzel destekleriniz devrede. Ve parasal konularda istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz.

Çarşamba ve hafta sonu tanımadığınız insalara karşı aldanmalara ve yanılmalara karşı dikkatli olun.


BogaBoğa Burcu:

Oldukça keyifli etkilerle haftanıza başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Varsa çocuğunuzla ilgili konular iki gün boyunca hayatınızda yer edebilir ya da özel hayatınızdaki insanla daha sık görüşmek isteyebilirsiniz. Bu hafta başı 30 Kasım’daki tutulma alanlarınız tetikleniyor. Siz bu tutulmayı para alanlarınızda yaşadınız ve bu alanlarda hızlı bazı konular ya da gelişmeler karşınıza gelmiş olabilir ya da parasal bir beklentiniz devrede olabilir. Pazartesi Merkür’ün bu alanlarınızı tetiklemesi ile beraber maddi konularda kararsızlıklar, anlaşmazlıklar, firkir ayrılıkları ya da beklediğiniz paranın gelmemesi gibi olasılıklara açık olmalısınız.

Çarşamba ve Pazar günleri, maddi konularda çabuk yanılma, kandırılma etkileriniz var. Bir borcun altına gireceksiniz, kredi alacaksanız parasal konuları konuşacaksanız bugünlere getirmemeye dikkat edin. Çevrenizdeki insanlar, arkadaşlarınız sizi parasal konularda yanıltabilir. Yine arkadaşlarınızla beraber yapacağınız bir takım işler varsa bu gibi işlerde gözünüzü dört açmalısınız.

Geri planda durduğunuz işlerinizde yalnız kalmak ve özelinizde olmak için bu hafta destekleneceksiniz. Perşembe günü itibarıyla sevdiğiniz insanla geleceğe yönelik planlarlarınızda karşı taraftan beklediğiniz mutluluğu çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Hafta sonu hareketlilik artıyor ancak kendi içinizde bu hareketliliği yaşacaksınız. Pazar günü alacağınız haberler biraz yanıltıcı haberler olabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Eviniz, aileniz, yuvanız bu hafta bu konular önem kazanıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta işlerinizi evden halletmek isteyeceksiniz. Daha çok enerjinizi ailevi konulara, yuvanıza harcamak isteyeceğiniz bir hafta başlıyor.

Bu hafta başı 30 Kasım tutulma noktası tetiklenecek. Siz tutulmayı kendi alanınızda yaşadınız. Sağlığınızla ilgili konu ve olaylar hızlanmış olabilir. Ya da özel hayatınıza dair bir takım kararlar almış alabilirsiniz. Bu hafta başında Merkür bu alanları tetikleyecek. İkili ilişkilerde, özel hayatınızda, sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları, kararsızlıklar ve belirsizlikler karşınıza gelebilir. Bugünlerde birbirinizi ikna etmekte zorlanabilirsiniz. Veya anlaşma, sözleşme, imza gibi konularda vazgeçme gibi etkiler devrede olabilir.

Bu hafta Çarşamba ve hafta sonuna dikkat etmelisiniz. Güneş-Neptün-Merkür-Neptün dik açısı ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanı anlamanızı zorlaştırabilir, sevdiğiniz insanın ailesi ile bir takım sıkıntı ve sorunlar yaşamanızı karşınıza getirebilir. Hayal kırıklıklarınızın yüksek olacağı bir süreç olabilir. Şansınızı ikili ilişkiler ve özel hayatınızda fazla zorlamayın. Sevdiğiniz insanın ailesinden görmek istediğiniz destekleri almakta zorlanabilirsiniz.

İş alanlarınızda Perşembe günü güzel etkiler söz konusu. Maddi konularda yapacağınız bir takım konuşmaların karşılığını güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerle alacaksınız. Cuma günü hayata dört elle sarılacak daha umutla bakacaksınız. Hafta sonu bağışıklık sistemenizi ihmal etmeyin. Kafa karıştırıcı belirsiz bir takım koşullar, hayalci davranmanızı karşınıza getirebilir.YengecYengeç Burcu
:

İletişimi yüksek haftalardan bir tanesi başlıyor sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Yakın çevrenizle yapacağınız telefon konuşmaları, görüşmeler bu hafta başında önem kazanacak. Onlardan haber almak isteyeceksiniz. Ya da meraklı yapınızla olup bitenleri sevdiklerinize aktarmak isteyebilirsiniz. İletişime dayalı bir takım işleriniz varsa alacağınız önemli haberler sizi şaşırtabilir ve önemli kararlar almanızı sağlayabilir. Yakın çevrenizdekilerin hayatındaki olaylar sizin hayatınızı da etkileyecek.

Bu hafta başı 30 Kasım tutulması tetikleniyor. Siz bu tutulmayı kadersel alanlarınızdan almıştınız. O dönemde sağlığınıza, işlerinize dikkat etmeniz gerekiyordu. Şimdi işle ilgili bir durum ortaya çıktıysa, arkasındaki konu ve olayları öğrenebilir, bazı insanlara çatabilirsiniz. Fikir ayrılıkları, anlaşmazlıklar, sözlü bir takım konularda karşı tarafı yaralama gibi etkilere bu hafta başında dikkat edin.

Haftanın en önemli konusu Çarşamba günü Güneş-Neptün dik açısı devrede olacak. Sağlığınıza, salgın hastalıklara meyilli olabilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmanız önemli olacak. İşe gidiyorsanız, toplu taşıma araçlarını kullanıyorsanız bu dönem ekstra dikkat etmelisiniz.

Perşembe günü aşk hayatınızda güzel, keyifli etkiler söz konusu. Sevdiğiniz insanla beraber hayata geçirmek isteyeceğiniz fikirlerde birbirinizi destekleyeceksiniz. Cuma günü önemli iş görüşmeniz, konuşmanız varsa keyfiniz yerinde olabilir. Uzun zamandır emek verdiğiniz işinizle ilgili konularda önemli bir takım fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz.  Çarşamba ve Pazar günü bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutun.


AslanAslan Burcu:

Maddi konularda yapılması gerekenleri ele alacağınız bir hafta sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Parasal konularda bu hafta başında önemli bir takım kararlar ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu hafta başı Merkür 30 Kasım tutulma noktasını tetikleyecek. Arkadaşlarınızla bazı gerginlikler oluşabilir, bu noktalarda fikir ayrılıkları karşınıza gelebilir. Sevdiklerinize karşı kırıcı olmamaya özen gösterin.

Çarşamba günü Güneş ve Neptün dik açısı devrede olacak. Aşk hayatınızda yanılma etkisini karışınıza getirebilir ya da parasal konularda bu dönem atmak istediğiniz adımlarda yanılma ihtimaliniz devrede olacak. Şartların koşulların gerçekleğini iyice kontrol etmeden harekete geçmeyin, riskli işlerden uzak durun. Borsa, altın vb. yatırımlarda bu hafta desteklenmeyeceksiniz. Hayal kırıklığı yaşamanız söz konusu olabilir.

Ev ve aile hayatınızda yapılması gerekenleri ele alacaksanız Cuma günü harekete geçmek için keyifli etkileriniz var. Hızlıca işlerinizi halledebilir, dış ortamlara gidebilir, açık havada yürüyüşler yapabilirsiniz.

Hafta sonu kendi hayatınızla ilgili konu olayları gözden geçireceksiniz. Pazar günü bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeyi ihmal etmeyin. Bu dönem varsa çocuğunuzla da ilgilenmelisiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak başlıyorsunuz  sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi, alacağınız haberler sizi çok hareketli kılabilir, çabuk heyecanlanabilir, yer değişikliğine açık olabilirsiniz. Merkür 30 Kasımdaki Ay tutulmasını tetikliyor. Sizin kariyer ve iş alanlarınızda oluşan bu tutulmada, ailenizin işinizinle ilgili konularda sizin karşınızda olması, fikir ayrılıkları ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda kararsızlıklar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ailenizin hayatındaki bazı kararlar sizin fikirlerinizle uyuşmayabilir.

Çarşamba günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insandan beklentinizi yüksek tutmayın, bu alanlarda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çabuk yönlendirilebilir ve kandırılabilirsiniz bu hafta ikili ilişkilerde ya da sevdiğiniz insanın iş konularında bu etkiler devrede olacak.

Perşembe günü iletişiminizi yüksek tutacaksınız. Önemli işlerinizde güzel bağlantılar, anlaşmalar devreye girebilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın çevresi ile olan bir takım konuşmaları sizin hayatınızı da keyiflendirebilir.

Bu hafta hareketliliği parasal yönden yaşacaksınız. Eviniz aileniz için yapacağınız harcamalarınız yüksek olacak.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza geri planda durduğunuz konu ve olaylarla başlıyorsunuz sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Bu haftaya başlamak içinizden gelmeyebilir. Önemli işlerinizle uğraşmak yerine hayal kurmak, kendi içinize çekilmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta başı 30 Kasımdaki tutulma noktası tetikleniyor. Siz bu tutulmayı, seyehat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak işler ya da ticari faaliyetler alanınızdan almaktaydınız. Dış koşullar ve sizin dışınızda gelişen olaylar önemliydi bu tutulmada. Şimdi aldığınız bazı haberlerle yaşadığınız olayların çok fazla örtüşmediğini görebilirsiniz. Bu yüzden de önemli iş görüşmelerinizde fikir ayrılıkları sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir. Önemli bir işte bir noktada şartların ve durumların gerçeği yansıtmadığını fark edebilirsiniz.

Çarşamba gününden sonra hayat hızlanacak ve sizin lehinize dönecek. Enerjiniz yerine gelecek. Çarşamba ve Pazar günü sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Beraber çalıştığınız insanların sağlığı ile ilgili konu ve olaylar hızlanırken, bağışıklık sisteminiz düşük çalışacak bu yüzden önemli girişimlerinizi başka bir zamana ertelemek doğru olacak.

Cuma günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aranız keyifli akacak ve aynı zamanda önemli hareketlenmeleri de hayatınıza almak isteyeceksiniz. Hafta sonu ilişkiler konusunda eşinize ya da sevdiğinize karşı gergin davranmamaya özen göstermelisiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Sosyal çevre ilişkileriniz arkadaşlarınızdan alacağınız haberlerinizle haftanıza başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta başı alacağınız bazı haberler devrede olabilir ya da beraber planladığınız bazı işleri devreye sokmak için harekete geçebilirsiniz. Pazartesi ve Salı günleri enerjiniz yüksek olurken, Çarşamba ve Perşembe günleri biraz isteksiz olacaksınız.

Bu Haftabaşı Merkür 30 Kasımdaki tutulma noktasını tetikleyecek. Bu tutulmada parasal bir konu devrede olabilir. Bir ödeme, borçla uğraşmış olabilir ya da bu aralar en fazla vergi, kredi, faiz, nafaka gibi  konularla uğraşıyor olabilirsiniz. Bu alanlarda Merkür’ün bu alanları tetiklemesi parasal konularda bir takım fikir ayrılıkları, anlaşmazlıklar, belirsizlikler ya da parasal konularda tartışmalar içine girmenize neden olabilir.

Çarşamba ve Pazar günleri yanıltıcı etkiler devrede. Maddi konularınızın çok aktif olduğu bir dönem içindesiniz bu yüzden yanıltıcı etkiler sizi bu noktadan yakalayabilir. Döviz, altın, değerli metaller gibi alanlarınızda yatırımınız varsa yanılma ihtimaline karşı dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanın bazı düşünceleri parasal konularda sizi yanıltabilir ya da sevdiğiniz insanın kariyeri ile ilgili konu ve olaylar onun hayal kırıklığını tetikleyebilir.

Perşembe günü yakın çevrenizden alacağınız desteklerde hayatınızla ilgili konularda hızlı hareket edeceksiniz. Cuma günü kendi isteklerinize odaklanacağınız sağlığınızla ilgilendiğiniz bir gün olacak. Hafta sonu gündelik egzersizlerinizi ihmal etmeyin Pazar günü bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirin.


YayYay Burcu:

Bu hafta hızlı etkilerle başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yapılması gerekenleri ele almak kariyer ve iş konularınızın üstüne düşmek önemli olacak ve bu alanlarda iyi organize olacaksınız. Bu hafta başı Merkür 30 Kasım tutulma noktasını tetikleyecek. Bu tutulma ikili ilişkiler ve özel hayat alanınızda gerçekleşmişti. Ya da taşınmayla ilgili ve ortaklı işle ilgili konuları içermiş olabilir. Şimdi bu noktalarda önemli bir takım konuşmalarınız varsa fikir ayrılıkları, belirsizlikler, karmaşalar, kararsızlıklar, anlaşmazlıklar devrede olabilir. Özel hayatınızdaki insana karşı sözlerinizle bu dönem incitmemeye dikkat etmelisiniz. Anlaşamadığınız bazı konularda karşı kaşıya gelebilirsiniz.

Çarşamba günü dikkatli olmalısınız. Güneş ve Neptün dik açısı devrede siz bu açıyı ev ve aile, yuva alanlarınızda yaşayacaksınız. Ailenizdeki insanların sağlığıyla ilgili sıkıntı ve sorunlar bu dönemde karşınıza gelebilir ya da onlardan beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Bu da sizde hayat kırıklığı yaratabilir. Evle ilgili konularda bu hafta yanılma etkilerine karşı dikkatli olmalısınız.

Perşembe günü geri planda durduğunuz konularda hayat sizi destekleyecek. İş ve arkadaşlıklarınızda güzel destekler alacaksınız. Cuma günü evinizde spor yapıp film izleyebilir sanatsal bir takım işlerle uğraşabilirsiniz.  Haftasonu bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeyi unutmayın. Vitaminlerinizi ihmal etmeyin.Oglak
Oğlak Burcu:

Uzaklardan alacağınız haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Dış koşullar ve uzaktan gelecek haberler bu hafta başında önemli olacak. Bu dönemde şartlar ne olursa olsun kariyerinizde, işinizde gücünüzde olacaksınız.

Pazartesi günü Merkür 30 Kasım tutulma noktasını tetikliyor. Siz bu tutulmayı iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda yaşadınız. Bu tutulma noktası Merkür taafından tetikleniyor. Bir işinizde anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları, sıkıntı ve sorunlar bu haftabaşı hiç beklemediğiniz şekilde karşınıza gelebilir.

Çarşamba ve Pazar günü, yakın çevrenizdeki insanlar girişimleriyle veya düşünceleriyle sizi yanlış yönlendirebilir ya da onların sağlığı ve kariyerleriyle ilgili sıkıntı ve sorunlar yaşayabilirsiniz.

Perşembe günü uzak yerlerden alacağınız haberler ve güzel desteklerle gelirlerinizi artırabilir, hayatınızda güzel bir sayfa açabilirsiniz.

Cuma günü ev ve aile hayatınız için yapılması gerekenler için hareketleneceksiniz. Hafta sonu evinizdeki hareketlilik hayatınızı anlamlı hale getirecek. Pazar günü bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeyi ihmal etmeyin.


KovaKova Burcu

Haftanıza parasal işlerinizi düzenleyerek ve organize ederek başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu Pazartesi Merkür 30 Kasım tutulma noktasını tetikleyecek. Siz bu tutulmayı aşk ve çocuk, sanatsal, kreatif iş alanınızda yaşadınız ve yaşamaktasınız. Merkür’ün bu noktaları tetiklemesiyle beraber sosyal çevre alanlarınızda arkadaşlarınızdan gelecek bir haber bazı ilişkilerinizin bozulmasına, fikir ayrılıklarına, sıkıntı ve problemlere sebep olabilir. Bu dönem sosyal çevre ve özel hayatınızdaki dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Şimdiye kadar vermiş olduğunuz kararlar aksi yöne dönebilir.

Çarşamba ve Pazar günleri sosyal ortamlarda bir arada olduğunuz insanlarla parasal konularda anlaşmazlıklar devrede olabilir. Ya da bazı noktalarda insanlar sizi para konusunda kandırabilir. Arkadaşlarınızın ev, aile ve yuvasıyla ilgili konularda sıkıntı ve sorunları duyabilirsiniz.

Perşembe günü göz önünde olduğunuz ortamlarda kendinizi göstereceksiniz. İş alanlarınızda kendi gücünüzü ortaya koyacaksınız. Beklenmedik yerlerden güzel destekler alacaksınız. Bugünü işle ilgili konularda iyi değerlendirin.

Cuma günü kısa vadeli planlar devreye girecek bunlar için daha cesur, atik ve hızlı bir şekilde hareket etmek ön plana çıkabilir.

Cumartesi günü yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla iletişim halinde olacaksınız. Hafta sonu bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeyi ihmal etmeyin. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberlerde yanıltıcı etkiler söz konusu olabilir. Bazı hayal kırıklıklarını onlardan yaşayabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları ile haftanıza başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Sevdiğiniz insanla olan konuşmalar ve bağlantılar bu haftabaşında ön planda olacak. Ortaklaşa yapılacak işler varsa bu hafta bu konulara el atabilirsiniz. Bu Pazartesi Merkür 30 Kasım tutulma noktasını tetikliyor. Bu tutulmayı ev, aile ve yuva alanlarınızda yaşadınız ve yaşıyorsunuz. Merkür’ün bu alanları tetiklemesiyle beraber, evinizde, ailenizde bazı anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları belirsizlikler ve karmaşalar devreye girebilir. Anne ve babanız arasındaki çekişmelerin görünür hale geldiğini görebilirsiniz. Ya da bu dönem iş ve aile hayatınızda ki dengesizlik sizi fazlasıyla yorabilir.

Bu hafta Güneş ve Neptün dik açısına dikkat etmelisiniz. Bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeye özen gösterin. Çarşamba günü enerjiniz düşük çalışacak. İşle ilgili konularda kararsızlıklar, belirsizlikler devrede olurken, önemli işlerinizi bugüne denk getirmemeye özen gösterin.

Perşembe günü hayal ettiğiniz, düşündüğünüz, gitmek istediğiniz yerler konusunda ileriye dönük planlar yapabilirsiniz. Ya da öğrenciyseniz, eğitim hayatınızda güzel sonuçlar karşınıza gelebilir. Önemli haberler uzaklardan gelecek.

Cuma günü maddi konularda güzel adımlar atılacak. Parasal yönden yapılması gerekenleri halledeceksiniz. Bu hafta riskli işlere kalkışmayın borsa, döviz vb. noktalarda yanıltıcı etkiler devrede olabilir.

Cumartesi günü ev ortamlarınızda hareketliliğiniz devrede olurken, ileriye yönelik evinizin ihtiyaçlarının neler olduğunu tespit edeceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın