Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

29 Ocak – 04 Şubat 2024 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

ODAKLANMA ZAMANI!

Ay Başak burcundayken haftaya başlıyoruz. Verimlilik, çalışma düzeni, iş hayatımız, gündelik hayatın ritmi ve sağlıkla ilgili konular gündemimize yerleşecek. Başak burcu sindirim sistemi, mide problemleri aynı zamanda sinir sistemi ile bağlantılı olduğu için bu hafta bu konular gündemimize yerleşebilir.

Bu hafta şanslı etkiler altında olacağız, Pazartesi Venüs’ün Jüpiter’le olumlu bir açısı var. Sosyal ve özel ilişkiler açısından oldukça keyifli bir süreç bizi bekliyor. Sanatsal aktivitelerin artacağı, eğlence alanlarının daha fazla önem kazanacağı, alışveriş, güzellikle ilgili konuların bize fırsat yaratacağı ve evlilikle ilgili adım atmak istiyorsak bu gibi konuları da hızlandıracağımız haftalardan bir tanesi. Kazançlarımız artabilir, hayırseverlik ve yardımseverlik gibi etkiler altında olabiliriz. Venüs’ün Jüpiter’le olan üçgen açısı birinden bir teklif bekliyorsak ya da önemli bir adım atmak istiyorsak ilişkilere dair verilecek önemli kararları ve buradan gelecek güzel şans ve fırsatları da karşımıza getirebilir.

Pazartesi günü Merkür’ün Uranüs’le olumlu bir açısı var. İcatlar, keşifler, yeni fikirler, farklı, sıra dışı konu ve olaylar gündemimize yerleşebilir. Geleceğimizi planlamak için oldukça uygun zamanlardır. Aynı zamanda biraz daha kaygıyı azaltır, algının yüksek olduğu zamanları temsil eder, farklı konu ve olaylarla ilgili olmak isteyebiliriz bu dönem içerisinde. Konuşmalarımız gelecek odaklıdır ve geleceğimizi ilgilendirecek adımlarımızı da bu hafta devreye koyabiliriz. Elektrik, elektronik, internet, ticaret, yayıncılık ve bilgisayar adına olumlu gelişmeler altında olacağız. Havacılık, ulaşım, uçak sanayi ve bu alanda mühendislik ve bilimle ilgili konularda da güzel gelişmeler karşımıza gelebilir. Önemli işlerimiz varsa, kalıcı uzun soluklu birtakım adımlar atmak istiyorsak bu hafta Pazartesi ve Cuma günleri önemli. Çünkü Cuma günü de Merkür’ün Satürn’le olumlu bir açısı olacak. İşlerin kalıcı olduğu ve sisteme göre ilerlediği bir zaman dilimini temsil eder. Okul, iletişim, haberleşme ile ilgili konular, altyapı çalışmalarının önem kazanacağı, karayolları ve demiryolları ile ilgili konularda güzel adımların devrede olacağı, kamu sektöründe çalışanların ticari organizasyonel işlerin de öne çıkacağı bir dönem olarak karşımıza gelecek.

Salı günü de Mars’ın Uranüs’le olumlu bir açısı var. Her tür mekanik işlerde uçak sanayi, havacılıkta, askeri ve güvenlik sistemlerinde, elektrik elektronik, demir, çelik alanlarında güzel gelişmeler devreye girebilir. Spor ve askeri alanda yeni düzenlemelerin de olacağını ve buna göre de önemli kararların alınacağını söyleyebiliriz. Spor kulüplerinde yenilenmeler ya da bu alanda önemli kararlar da söz konusu olabilir. Salı günü içsel gerginliklerimiz yüksek olabilir. Cuma günü enerjimizi doğru kullanamayabiliriz. Ama genel itibariyle bu hafta gökyüzünde uzun zamandan sonra güzel ve olumlu açılar var. Bazen Yeni ay ve Dolunay zamanları o kadar stresli olur ki bu olumlu açılar altında da zaman zaman zorlanmalarla karşılaşabiliyoruz. Bu dönemde önemli işlerimizi devreye koymak ve harekete geçmek anlamında bu hafta olumlu olacak.

Bir ekleme yapalım, Güneş merkezli haritaları da takip etmek çok faydalı olabiliyor. Her ne kadar gökyüzünde bireysel alanımızı destekleyecek etkiler olsa bile 29 Ocak Pazartesi günü Güneş Merkezli bakış açısıyla Venüs Jüpiter- Venüs Uranüs karşıtlığı devrede olacak. Bu da dünya genelinde savaş, barış, taktik ve diplomasi alanlarında hızlı gelişmeleri, parasal yönden enflasyonu tetikleyecek adımları, para piyasalarında dalgalanmaları karşımıza getirebilir.

Fırsatlarla dolu bir hafta dilerim…

29 Ocak – 04 Şubat Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar bu hafta sağlıkla ilgili konular, çalışma düzeni, gündelik hayatın ritmi sizin için önem kazanıyor. İşinizde verimli olmak istediğiniz alanları gözden geçireceksiniz ve bu hafta bu alanlarda çok daha rahat ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Diğer taraftan iş hayatınız önemli. Önemli koşturmalar görüşmeler devreye girebilir bunlarla ilgili güzel şans ve fırsatlara sahip olacaksınız. Özellikle bu Pazartesi ve Cuma günleri para ile ilgili konularda da güzel gelişmeler karşınıza gelebilir. İşinizde atmış olduğunuz adımların maddi karşılığını da alma potansiyeliniz yüksek. Bu dönem ne kadar çalışırsanız o kadar karşılığını alacaksınız. Ne kadar hareketli olursanız ne kadar stratejik davranırsanız gücünüzü odaklanma enerjinizi ne kadar doğru kullanırsanız o kadar karşılığını da net bir şekilde alacaksınız hem de maddi yönden çok rahat bir şekilde göreceksiniz. Farklı konu ve olaylar ilginizi çekecek ve bu farklı konuların içerisine girdikçe buradan edindiğiniz bilgileri hem aile hayatınıza hem sevdiklerinize hem de iş ortamlarınıza gönül rahatlığıyla aktaracaksınız.

Salı sabah saatleri itibariyle Perşembe gece saatlerine kadarki dönem ikili ilişkiler ve özel hayatınıza daha fazla vakit ayıracaksınız. Hafta sonuna doğruysa para ile ilgili konularda ele alınması gerekenler devreye girecek ve Pazar günü ağırlıklı olarak gezecek tozacak ve biraz daha kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar bu hafta aşk ve keyif dolu etkilerle hayatınızda yer edecek. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgili konular ya da biriyle flörtleşiyorsanız, hayatınızda bir insan varsa onunla atacağınız adımlar ile keyifli bir hafta olacak. Bu hafta Venüs’ün Jüpiter’le olan olumlu açısı gelecek planlarınızı hızlandıracak. Uzak yerlerden güzel haberler alabilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla girilecek iş birliklerinde şanslı ve fırsatlı olabilirsiniz. Eğitim fırsatlarınız da yüksek olacak. Okul hayatınızda eğitimle ilgili konularda, geziyle ilgili konularda hem ticari faaliyetlerde hem tatil yaparken önemli insanlarla bağlantı kurma potansiyeliniz de yüksek. Eğitimle ilgili konularda da Şubat ayında çok daha rahat ilerlemeler devreye girebilir. Diğer taraftan farklı ve sıra dışı olan her şeyin ilginizi çektiği ve olayları daha büyük resimden gördüğünüz de bir dönem içerisindesiniz o yüzden bu süreçte aklınıza birden fazla fikir gelebilir ya da güzel fikirler sabah kahvesini içerken aklınıza düşebilir. Bu dönem değişik fikirlerden feyz alacak aynı zaman farklı konuların hayatınıza olumlu yansımalarını çok net göreceksiniz. Uzak yerlerde ya da sizi daha az tanıyan insanların size teklifleri de gündeme gelebilir. Kalıcı ve uzun süreli ilişkiler ve işler yapmak istiyorsanız Cuma gününü bu anlamda desteklisiniz.

Salı gününden Perşembe gününe kadarki süreç daha çok gündelik hayatın ritmi çalışma koşulları ve sağlıkla ilgili konuları kapsarken Cuma, Cumartesi, Pazar ikili ilişkiler ve özel hayatınıza daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Pazar günü biraz daha kendi içinizde olmak ve kendi özelinize vakit ayırmak önemli olacak.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler ev, aile ve yuvanızla ilgili konular bu haftanın gündeminde ve burada yapılması gerekenlerle haftanızı başlatıyorsunuz ve şanslı haftalardan bir tanesi. Maddi konular gündeminizde. Müşterek para alanlarınız, gelirleriniz, giderleriniz bunların üzerine odaklandığınız bir dönemdesiniz ve işle ilgili konularda önemli adımlarınız da var. Bunlarla ilgili verilmesi gereken önemli kararlar Pazartesi, Salı ve Cuma günleri önünüze güzel seçenekleri getirebilir. Bu aralar geri planda duruyorsunuz hayatı anlamlandırmak istiyorsunuz gizemli ve mistik konulara ilginizin yüksek olduğu bir dönem. Para ile ilgili konularda da geleneksel yöntemleri tercih ettiğiniz bir dönem olabilir. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz yardımlar Pazartesi günü yüzünüzü güldürecek. Bir borcunuz varsa borcunuzu yeniden yapılandırmak, birinden borç almak ya da parasal konularda başka insanlara faydalı olmak ve yardım etmek konusunda da elinize kimse su dökemeyecek. Para ile ilgili konularda güzel kazançlara sahip olacaksınız. Kariyerinizle ilgili önemli adımlar Cuma günü güzel bir sonuçla karşınıza gelebilir.

Aşk hayatınıza ve varsa çocuğunuzla ilgili konulara Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Spor yapıyorsanız hafta ortasına kadarki dönem bu anlamda sizi destekleyecek ama hafta sonu biraz daha çalışma koşullarınızın hızlanması ya da gündelik hayatın ritminin önem kazanması söz konusu olacak. Biraz daha hayatı geldiği gibi yaşamak isteyebilirsiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, iletişimsel işlerinizle yakın çevrenizden alacağınız haberlerle günlerinizi verimli kılarak ve güzel planlamalar yaparak haftanıza başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda olup biten pek çok durum var. Sevdiğiniz insanla aranızdaki olayları biraz daha yumuşatmanın derdindesiniz. Zaman zaman birbiriniz üzerinde kontrol sağlama etkiniz de devrede olabilir ama bu haftanın genelinde özel hayatınızda ve ortaklaşa atılacak adımlarda güzel şans ve fırsatlara sahipsiniz. Sevdiğiniz insanla güzel planlar yapabilirsiniz, geleceğinizi ilgilendirecek önemli adımlar devreye girebilir ya da sosyal çevrenizdeki insanlarla gideceğiniz bir davette sevdiğiniz insanla hayata aynı gözlerden baktığınızı görebilirsiniz. Evlenmeyi düşünüyorsanız bu hafta karşı tarafın size bu teklifi yapabilme potansiyeli yüksek.

Bu anlamda Pazartesi, Salı ve Cuma günleri oldukça keyifli. Sadece özel hayatınız değil iş birlikleri, yeni projeler bazında da hayatınızda olup biten birçok şey var ve çevrenizdeki insanlar da yeni projeleri yeni fikirleri size sunmaktan gayet mutlu görünüyorlar. Geleceğinizi ilgilendirecek her tür işinizde şans ve fırsatlar sizin tarafınızda. Hayatı da farklı gözlerle görüyorsunuz. Eğitim, yurt dışı, seyahat, hukuk, ticaret alanlarınızda önemli adımlar Cuma günü devreye girecek. Kalıcı adımlar peşindeyseniz Cuma gününe kadarki dönem sizi destekliyor.

Salı ve Perşembe günleri arası eviniz, aileniz, yuvanız önem kazanırken, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri aşk hayatınız varsa çocuğunuzla ilgili konular size keyif veren alanlara hayatınızda daha fazla yer verebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, haftaya parasal konularda yapacaklarınızı ele alarak maddi konularda önemli işlerinizi hallederek giriş yapıyorsunuz. Bu hafta oldukça verimli haftalardan bir tanesi. Çalışma koşullarınız ön planda. Bu çalıştığınız yerle olabilir, kendi iş yeriniz olabilir ya da hiçbir yerde çalışmıyorsanız gündelik hayatın ritmindeki koşturmalarınız olabilir. Oldukça üretken olacaksınız parayla ilgili işleriniz varsa iş hayatınızda ele alınması gereken işleriniz varsa bunları teker teker ele alarak kalıcı, sağlam adımlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Venüs’ün Jüpiter’le olumlu açısı işle ilgili konularda beklediğiniz haberlerin bu hafta gelme olasılığını artırıyor. Bir yerden haber bekliyorsanız bir iş başvurusu olabilir ya da başka bir yerle giriştiğiniz bir iş olabilir ve siz bir teklifte bulunmuş olabilirsiniz bunlarla ilgili konuların istediğiniz gibi sonuçlanacağı haftalardan bir tanesi olacak. Yanınızda çalıştırdığınız insanlarla bağlantıları da kuvvetlendirebiliriz. Maddi konularda ele almanız gereken ne varsa bu hafta gönül rahatlığıyla ele alın. Ekonomik davranacaksınız ama bir yandan da ele aldığınız konuları çok rahat bir şekilde hayatınıza geçireceksiniz.

Mars ve Uranüs arasındaki bu olumlu açı Merkür ve Uranüs arasındaki olumlu açılar bu dönem yaptığınız her tür işten başarı kazanma olasılığınızı artırıyor. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda bazı konular kafanızı fazlasıyla kurcalıyor.

Salı, Çarşamba ve Perşembe akşam saatlerine kadar iletişiminiz çok hızlı, kısa vadeli planlara odaklanın. Cuma ve Cumartesi günleri evinizde olmak, eviniz için yapmanız gerekenlerle uğraşmak öne çıkarken Pazar günü öğleden sonra sizi heyecanlandıracak ve size keyif verecek konu ve olaylarla uğraşacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar kendi istek ve beklentileriniz ön planda olarak sizin için önemli haftalardan bir tanesi başlıyor. Bu hafta verimli, üretken olacaksınız kafanızdaki fikirleri çok rahat bir şekilde hayata geçirecek, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda geleneksel yolla sizi güvende hissettirecek ve kendinizi güvene alacağınız ilişkilerle yolunuzda ilerleyeceksiniz. Böyle bir ilişki varsa hayatınızda bu hafta sevdiğiniz insanla yapılacak güzel bir plan, bir tatil planının devreye girmesi aranızdaki bağları daha da kuvvetlendirebilir.

Sevdiğiniz insandan geleceğinizi ilgilendirecek önemli bir teklif bekliyorsanız Pazartesi, Salı ve Cuma günleri almamanız için hiçbir neden yok. Bu aralar hayata esnek gözlerle bakıyorsunuz. Etrafınızda olup biten bir sürü konu var ama sizi duyduğunuz, öğrendiğiniz, yeni deneyimlediğimiz konu ve olaylar gerçekten heyecanlandırıyor. Bu hafta kalıcı adımlar atmak ve ilişkinizde daha sağlam ilerlemek istiyorsanız sevdiğiniz insana fikirlerinizi ve düşüncelerinizi söylemekten korkmayın. Şartları ve durumları çok fazla zorlamayın bu aralar en fazla sıkıntıyı iş ortamlarınızda beraber çalıştığınız insanlarla ya da iş düzeninizdeki değişikliklerde yaşıyor gibi görünüyorsunuz.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri para ile ilgili konular hayatınızın merkezine yerleşecek. Cuma günü ve Cumartesi günü iletişimsel işlerinizin hızlandığını göreceksiniz ve yakın çevrenizle yapacağınız planlar hafta sonunuzu hareketli kılabilir ama Pazar günü kimselere söz vermeyin evinizde yuvanızda dinlenmek önemli olsun. Dinlenirseniz bir sonraki haftaya çok daha verimli bir şekilde başlarsınız.

 


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler haftaya biraz isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz ama geri planda yürüttüğünüz, önemli işlerle uğraşmak istemediğiniz her tür konuda bu hafta bir değersiniz. Bu hafta çok çalışmak istemiyorsanız göz önünde olmak istemiyorsanız olmayın çünkü kendi halinizde olmak sevdiklerinize vakit ayırmak kendi düzeninizi oluşturmak anlamında bu hafta gerçekten önemli. Eviniz, aileniz, yuvanızla ilgili ele alınması gereken önemli konular var. Çalışmıyor olsanız bile parasal konularda bir bolluğun bereketin içerisinde olduğunuzu da çok net görebilirsiniz. Bu hafta evinizden çalışıyorsanız evimde huzuru, mutluluğu buldum ve bu bir yandan da işlerime güzel yansıdı, güzel haberler geldi diyebilirsiniz. Ev ortamlarınızda ya da babanızla ilgili konularda şans ve fırsatlar karşınıza gelecek. Hayatı farklı gözlerle algılamaya başlıyorsunuz bir yandan kendinizi güvene alma ihtiyacınızın kuvvetli olduğunu fark ediyorsunuz. Eskiden bu kadar güvende olmak sizin için önemli değilken artık diğer insanlarla yaşadıklarınız ve deneyimlediklerinizle daha oturaklı daha kalıplı ve sağlam kararlar almak istiyorsunuz ve bu noktada da doğru adımlar atacaksınız.

Pazartesi, Salı ve Cuma günleri iş hayatınızda kalıcı bazı konular devreye girebilir. Amcanızın konu ve olayları babanızla halledilmesi gereken meseleler bu hafta gündeminizde yerleşebilir. Çarşamba ve Perşembe günleri yerinizde duramayabilirsiniz. Hızlı haberler, heyecanlı birtakım oluşumlar ve sosyalleşme diğer insanlarla bir araya gelmek önem kazanırken Cuma ve Cumartesi günleri fazla para harcamaya meyilli görünüyorsunuz. Pazar günü ise yakın çevrenizle yapacağınız kısa kısa planlar gününüzü verimli geçirmenizi sağlayabilir. Öğrenmeyi sevdiğiniz bir dönem bu dönem öğrenmekten geri durmayın.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz bu hafta önemli. Onlardan gelecek önemli haberler, yapılması gereken önemli planlar devrede olacak ve devamlı yakın çevrenizdeki insanlarla haberleşeceksiniz. Bu da hayatınızı fazlasıyla hareketli kılabilir. Salı gününden sonraki birkaç gün boyunca kendi halinizde olmak, dinlenmek ya da işlerinize gömülmek önem kazanırken bu hafta şanslı etkiler altında olabilirsiniz. Biriyle tanışabilirsiniz yakın çevrenizden bir insanın size tanıştıracağı biri ilginizi çekebilir. Uzun zamandır birinden haber bekliyorsanız bu haberin karşınıza gelme potansiyeli de çok yüksek. İlişkiler bazında destekli bir dönemdesiniz ve öyle alelade ya da sizi desteklemeyecek ilişkiler değil aradığınız daha oturaklı, geleneksel ve kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak ilişkilerin peşinden koşuyorsunuz.

Pazartesi, Salı ve Cuma günleri bu anlamda size göz kırpıyor. Bu hafta ilişkilerinizle büyüyecek ilişkilerinizle yol alacaksınız o yüzden iş hayatınızda koşturmalarınız sırasında hayatınızda bir insan yoksa kimler sizinle ilgileniyor bir bakın. Yakın çevrenizde şimdiye kadar farkında olmadığınız insanları da çok rahat bir şekilde keşfedebilirsiniz. Aslında birçok şeyin ne olduğunu biliyorsunuz ama bazen görmezden geliyorsunuz bu hafta bolca görün bu hafta bolca isteyin ve bu hafta karşınıza gelen fırsatları değerlendirin. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri geri planda durmak ya da kendi halinizde olayları gözlemleyerek ilerlemek önemli olacak ama Cuma ve Cumartesi yerinizde duramayacak, hareketli bir enerjiyle sağlığınızı da göz ardı etmeyerek hareket edeceksiniz. Pazar günü para ile ilgili konular önem kazanıyor, harcamalara doyamayacaksınız.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, bu hafta göz önünde olacak, toplumsal konularla ilgilenecek, işinizle ilgili konularda önemli haberler alacaksınız. Şanslı ve fırsatlı bir dönem. Para ile ilgili konularda elinize kimse su dökemez. Kafanızda güzel oturaklı planlar varsa şimdi bu planları hayata geçirmenin tam zamanı. Evinizle ilgili halledilmesi gereken önemli bir parasal mevzu, bir şey satın alma, evle alakalı bir girişimde bulunmak anlamında bu hafta sizi destekliyor. İş ortamlarınızda attığınız adımların karşılığını maddi yönden çok rahat bir şekilde alabilirsiniz. Bu dönem karşınıza gelecek iş fırsatlarının yüzünüzü güldürdüğünü görebilirsiniz. Pazartesi, Salı ve Cuma günlerini güzel haberler, istikrarlı adımlar, yapılması gereken işlerin çok rahat bir şekilde ele alınması önemli olacak. Bu dönem kendinizi şanslı göreceksiniz ve sağlığınızla ilgili uzun zamandan beri sıkıntı çektiğiniz, problem yaşadığınız konular geride kalmaya başlıyor.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri arkadaşlarınızla geçirilecek önemli vakitler var. İşinizden arta kalan zamanları sosyal çevrenizdeki insanlarla paylaşabilir ya da bir dernek bir kulüp için bir çalışmalarda bulunuyorsanız bunlarla ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri olaylar ve hayat sizi zorlayabilir ya da durumlara çok istekli yaklaşmayabilirsiniz ama Pazar günü hayat sizin için hareketli olacak. Ay sizin burcunuza geçerken yerinizde duramayacak bolca gezecek ve keyifli bir Pazar günü yaşayacaksınız.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, uzak yerlerden gelecek önemli haberler, yurtdışı bağlantılı işler, ticari faaliyetler ya da akrabalarla yapılması gereken planlarla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu aralar her şey, görüşleriniz, konuşmalarınız, eylemleriniz, fikirleriniz ve sevme şekliniz sizin tarafınızda. O yüzden de dikkatleri fazlasıyla üzerinize çekiyorsunuz. Diğer insanların ne düşündüğü de umurunuzda değil. Özel hayatınızda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceğiniz haftalardan bir tanesi. Hayatınızda bir insan varsa bu ara o insanla yapacağınız plan ve programlar çok rahat bir şekilde akabilir. Çocuğunuz varsa bu dönem çocuğunuzla vakit geçirmek önem kazanırken hayatınızda bir insan yoksa bu hafta bir insan hayatınıza girebilir. Hem de çok hoşlandığınız, oturaklı, size güven verecek ve tam da istediğiniz türden bir ilişki yaşayabilirsiniz. Pazartesi, Salı ve Cuma günleri bu anlamda dikkat çekici. Yakın çevrenizdeki insanlarla girişeceğiniz önemli işleriniz varsa hafta sonuna doğru bu işlerde kalıcı, önemli adımlarla ilerleyeceksiniz. Bu aralar fikir ve düşünceleriniz herkesten daha farklı bu yüzden hem eğitimsel konularda hem de yaptığınız işlerde diğer insanlardan biraz daha ön plana geçmesini başarıyorsunuz. Ama bu aralar empati yeteneğiniz gerçekten sıfır o yüzden sevdiğiniz insanı anlamak çok da kolay olmayabilir. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz dedik ama empati tarafınız düşük çalıştığı için de biraz egosantrik de algılanabilirsiniz bu etkiye dikkat edin.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri kariyerle ilgili konularda hızlı gelişmeler var. Çalışmıyor olsanız bile aile hayatınızda önemli bazı adımlar devreye girebilir, göz önünde olacağınız ortamlar da önem kazanacak. Cuma ve Cumartesi arkadaşlarınızla yapılacak güzel planlar devreye girerken Pazar günü ruhunuza ve kendinize vakit ayırmak ve yeni haftaya hazırlanmak isteyeceksiniz.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar haftaya parasal konular ön planda olarak giriş yapıyorsunuz. Alacak verecek dengesi, yapmanız gerekenler bu aralar her şey o kadar üzerinize geliyor ki ertelediğiniz işler birikmiş olabilir ya da bu ara işlerle uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. Planlı ve organize olabilirseniz birçok işinizi aynı anda halletme potansiyeliniz var ama bu aralar bu planı yapmakta zorlanıyor gibi görünüyorsunuz. Hayatınızda büyük değişimler var. Sağlığınız yavaş yavaş yerine gelmeye başlıyor ama iş hayatınızda şimdiye kadar görünür olmayan konu ve olaylarla da uğraşabilirsiniz ya da bu konu ve olayları fark etme aşamasındasınız. Diğer taraftan geri planda durduğunuz, dua ettiğiniz, dilediğiniz her tür konuda bu hafta çok şanslı olacaksınız. Dualarınızın kabul olma olasılığı yüksek görünüyor. Eviniz, aileniz, yuvanız için edeceğiniz dualar ya da bu alanda yapmanız gereken işler bu hafta yüzünüzü güldürebilir. Şanslı haftalardan bir tanesi.

Yuva kurmak, ev sahibi olmak, bir eşya almak ve bu noktalarda desteklenmek sizin için gerçekten önemli Pazartesi, Salı ve Cuma günlerini iyi değerlendirin. Kalıcı bazı adımlarla yolunuzda ilerlemek istiyorsanız, parayla ilgili işleriniz varsa, bu konudaki fikirleri Cuma günü çok rahat bir şekilde hareketlendirebilirsiniz. Haftaya parayla ilgili konular ön planda başlıyorsunuz ama Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri seyahatler ya da uzak yerlerden gelecek haberler, kendinizi dışarıya atma, geleceğinizi ilgilendirecek önemli konuşmalar yapma ya da bolca dolaşma etkisi devrede olacak. Cuma ve Cumartesi günleri kalabalık ortamlarda yalnız olmak istemeyecek, ailenizle bolca vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanın ailesiyle buluşmanız gerekiyorsa onlarla daha fazla vakit geçirecek Pazar günü ise vaktinizi çevrenize ve arkadaşlarınıza ayıracaksınız.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta verimli ve üretken olacak, iş hayatınızda ve ilişkilerinizde neyin işe yarayıp yaramadığını çok net görecek ve iş ortamlarınızda sosyal çevrenizden çok güzel haberler alacaksınız. Hem çevre hem özel ilişkileriniz hem de iş hayatınızda çok güzel şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar bu dönem çeşitli fırsatları karşınıza getirecekler ve siz de bu fırsatları değerlendirmesini bileceksiniz. İşten elde edilen gelirleriniz artabilir. Hayatınızda bir insan yoksa yakın çevrenizden bir insanın devreye girmesiyle arkadaş gibi gördüğünüz bir insanla aranızda güzel bir çekim oluşabilir birinden teklif de alabilirsiniz. Arkadaşınız olarak gördüğünüz ya da şimdiye kadar sizden hoşlandığını düşünmediğiniz biri, bu hafta bir teklifle radarınıza girebilir. Şimdiye kadar düşünmemiş olabilirsiniz ama bunu duyduktan sonra bu çok ilginizi de çekebilir. Bu aralar fikirsel olarak sizi kimse tutamaz sosyal medyayı da çok iyi kullanıyorsunuz fikirleriniz çok rahat akıyor kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar ön planda. Öğrenciyseniz bu dönem ve sonrası birkaç hafta boyunca çok rahat öğrenme potansiyeliniz var. Etrafınızda olup biten konu ve olayların merkezinde olacaksınız bu hafta ve etrafınızdaki insanlar da sizin fikirlerinize fazlasıyla önem verecekler. Pazartesi, Salı ve Cuma günlerini iyi değerlendirin.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri para ile ilgili konular daha fazla vaktinizi alacak ama hafta sonunu şehir dışında ya da bir seyahatte yaptığınız bir planı gerçekleştirirken kendinizi bulabilirsiniz. Uzaktaki insanlardan alacağınız haberlere göre Cuma ve Cumartesi gününüzü planlayabilirsiniz. Pazar günü ise kalabalık ortamlarda olmak, toplumsal işlerle uğraşmak isteyebilirsiniz. Ailenizle, sevdiklerinizle ve hayatınızı paylaştığınız insanla, onun ailesiyle güzel bir Pazar size kendinizi özel hissettirebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın