Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Eylül Haftalık Burç Yorumları

23-29-Eylül-Haftalık-Burç-Yorumları-Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

23 – 29 Eylül Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız ailevi konularla başlayabilir, kendi özel hayatıınıza daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta Pazartesi günü itibarıyla özel hayatınıza odaklanacaksınız. Hem fikirsel olarak, hem de kimlik olarak kendinizi sevdiğiniz insanın hayatına göre ortaya koyabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa partner ihtiyacınız artabilir. Yine ortaklaşa işlerinizde kendinizi ve düşüncelerinizi ortaya koyacağınız, konuşma ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir dönem. Anlaşmalar, sözleşmeler oluşabilir. Böyle bir durum varsa bu alanlarda vereceğiniz önemli kararlar ve adımlar için Cumartesi günü oluşacak Yeniay’dan sonra harekete geçmeniz faydanıza olabilir.

Salı ve Pazar günleri şans rüzgarları beraber hareket edeceğiniz insanlardan gelebilir. İlişkilerinizde güzel fırsatlar karşınıza gelirken, partnerinizin kardeşleriyle veya onun eğitim veya iş hayatındaki güzel oluşumlarla karşılaşabilirsiniz.  Güzel bir tatil programı devrede olabilir.

Çarşamba günü partneriniz veya ortağınızla anlaşmak kolay olmayacak. Karşı tarafın sorumluluklarını yerine getirmediğini düşünebilir ve hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yine partneriniz veya ortağınızın ailesi veya işiyle ilgili alanlarda zorlandığına şahit olabilirsiniz.

Cumartesi  oluşan Yeniayla birlikte  özel hayatınızda ve ilişkilerinizde yeni kararlar almaya açık olacaksınız. Evlenmek, ilişkiye başlamak, ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak, taşınmak, anlaşmalar yapmak için bu yeniayı kullanın. Diğer taraftan kariyer ve iş alanlarınızda, ailevi olaylarda kadersel etkilerle bezeli olacaksınız. Planlarınızı sağlam temellere oturtmaya ihtiyacınız olabilir. Önemli sorumlulukların sizi hedeflerinizden ve amaçlarınızdan alıkoymasına izin vermeyin. Hep aynı noktada takılı kalmış gibi düşünebilirsiniz. İş alanlarınızda, toplum önü çalışmalarınızda karmik etkilerle bazı olayların karşınıza geldiğini görebilirsiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza yakın çevre iletişiminize odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu Pazartesi Güneş’in burç değiştirmesiyle beraber kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sorumluluklarınız artıyor, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, bu alanlardaki ilişkilerinize ve ilişki dengesine odaklanacaksınız. Diğer taraftan sağlığınıza gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin. Gerginlikler bel, kalça bölgesi sorunlarını tetikleyebilir. Yine böbrek, idrar yolları enfeksiyonları, hormonal dengesizliklere dikkat edin. Tatlı ve zengin yiyeceklere olan düşkünlüğünüz yüksek olabilir.

 

Salı günü parasal olarak işlerinizi iyi dengeleyecek, çeşitli fırsatların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Tahsil etmek istediğiniz parasal işlerde güzel sonuçlar elde edilebilir.

Çarşamba günü iş, üretim alanlarınızda dikkat etmelisiniz. Sorumluluklarınız bugünler size ağır gelebilir. Bazı işlerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanların aile hayatlarındaki sıkıntı ve sorunlar iş gücünüzü ve veriminizi etkileyebilir. Yine uzak yerlerde sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Cumartesi günü oluşan yeniayla beraber iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda önemli kararlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Bu kararlar size para olarak dönebilir ve güzel gelişmeler içine girebilirsiniz.

Yine bu Cumartesi günü ve civarında daha az tanıdığınız insanlarla bazı ilişkileriniz bitebilir, bazılarının başka bir forma dönüştüğünü görebilirsiniz. Yine gelecek planlarınız, eğitim konuları, olaylara geniş açıdan bakacağınız alanlarda kadersel etkiler oluşabilir. Daha önce yaptığınız işlerin, ilişki dinamiklerinin sonuçlarını alacaksınız. Daha olgunlaşacağınız bir süreçtesiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza parasal işlerinizle ilgilenerek başlayabilirsiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Maddi konularda ekonomik davranacak, harcamalarda bulunurken kararsızlıklar yaşayacaksınız. Bu Pazartesi Güneş Terazi burcuna geçiyor. Sizin için oldukça eğlenceli bir dönem başlıyor. Aşka, keyfe, eğlenceye, sanatsal konulara ve elbette varsa çocuğunuza, çocuklarınıza daha fazla önem vereceksiniz. Eğitim konuları hızlanabilir.

Salı günü özel hayatınızda güzel titreşimler, şanslar karşınıza gelebilir. Çocuğunuz varsa onun eğitim hayatından güzel haberler alabilirsiniz. Sevdiğinizle konuşmak, sevginizi paylaşmak keyif verebilir. Ya da bir teklif alabilirsiniz.

Çarşamba ve Pazar günleri harcamalarınıza, parasal konulara dikkat edin. İstenmedik sonuçlarla karşılaşmamak için risk almaktan kaçının.

Cumartesi günü oluşan yeniay’ı, aşk hayatınızda, çocuğunuzla ilgili konularda adımlar atmak ve başlangıçlar yapmak için kullanabilirsiniz. Sanatsal veya kreatif işleriniz için de atılımlarınızı başlatabilirsiniz. Yine bu dönemde hayat çeşitli olaylarla sizi test edebilir. Bu testler ortak parasal alandan, borçlarınızla bağlantılı alandan gelebilir. Bu dönem parasal konularda dikkatli olun ve kimseye borç vermeyin, kefil olmayın, parasal işlerinizi başlatmak için acele etmeyin.YengecYengeç Burcu
:

Haftanızı kendi isteklerinize göre ayarlayacak, yer değiştirmekten, hareket halinde olmaktan mutluluk duyacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu Pazartesi Güneş Terazi burcuna geçiyor. Kimliğinizi, evinizde ve ailenizle ilgili olaylarda göstermeye başlıyorsunuz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Eviniz ve aileniz hayatınızın merkezine yerleşebilir.

 

Salı ve Pazar günleri babanızın kardeşlerinden güzel faydalar ve fırsatlar görmeniz mümkün. Yine aile hayatınızda yapılması gereken işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Çarşamba ve Pazar günleri aile ortamlarınızda, eşinizle olan ilişkilerinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Sevilmediğinizi düşünebilir ve karşı tarafı zorlayabilirsiniz. Yine bu dönemde eşinizin kariyeriyle ilgili konularda sıkıntılar oluşabilir.

Cumartesi günü oluşacak Yeniay’la  beraber aileniz, eviniz ve yuvanızla ilgili konuları başlatabilirsiniz. Önemli ve yeni kararlarınızı bu yeniayla beraber almalısınız. Ev değişimi, satın alınması gibi durumlarda uzun soluklu ve kalıcı adımlar atılabilir. Yine bu Cumartesi Satürn- Güney ay düğümü kavuşumuyla özel ilişkilerinizde bazı sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Özel ilişkilerinizde kadersel etkiler altında olacaksınız. Karma yaratabileceğiniz bu dönemde ilişkileriniz sizin yumuşak karnınız olabilir. Ortaklıklarınıza dikkat etmeli, bazı sorunlar ve engellerle karşılaşırsanız bu durumun sizi ileriye gitmekten alıkoymasına izin vermemelisiniz. Patinaj çekiyormuş gibi bir hisse kapıldıysanız, bu dönem geçici yaşayacağınız olayların size neyi anlattığını bulmaya çalışın.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza biraz dinlenerek, ruhunuza vakit ayırarak başlayacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Gün içinde size ulaşan ve plan yapmak isteyen kişilere, dostlarınıza karşı kararsızlıklarınız yüksek olabilir. Bu Pazartesi Güneş Terazi burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular alanında göstereceksiniz. Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar, network, sosyal medya alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor.

 

Salı ve Pazar günleri keyfiniz yüksek görünüyor. Kısa vadeli planlarla gününüzü eğlenceli, umutlu ve şanslı geçirebilirsiniz. Çocuğunuzun arkadaşlarıyla ilişkileriniz size keyif verebilir. Kalbiniz boşsa yakın çevrenizden bir insandan bir aşk devati alabilirsiniz.

Çarşamba günü yakın çevrenizin sağlığı veya ailevi problemleri karşınıza gelebilir. Yine beraber çalıştığınız ve iletişim halinde olduğunuz insanlarla olan ilişkilerinizde sorunlar ve mücadeleler görülebilir.

Cumartesi günü oluşan yeniayla beraber iletişime dayalı işlerinizde önemli adımlarınız için harekete geçebilirsiniz. Yeni alacağınız kararlar sizi rahatlatacak. Girişimlerinizi bu yeniay zamanı önünüzdeki 15 gün boyunca yapmaya çalışın.

Yine bu yeniayda devreye yeniden giren Satürn güneyaydüğümü kavuşumuyla iş, hizmet, gündelik koşturmalarınız ve sağlıkla ilgili konularda testlere ve sınanmalara ya da kadersel olaylara da hazırlıklı olmalısınız. Beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanlarla bu dönem bazı olaylar yaşamaya meyilli olacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza sosyal ilişkilerinize, çevrenize odaklanarak giriş yapıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu Pazartesi Güneş Terazi burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları alım, satım sizin için önemli olacak. Para kazanma isteğiniz, birşeylere sahip olma arzunuz artabilir. Hayatın tadını çıkarmak isteyecek, kazançlarınıza odaklanacaksınız.

 

Salı günü ailevi konularda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Emlak, alım satım gibi işleriniz için bu günün enerjisinden faydalanın. Kafanızdaki planların güzel işlediğini görebilir, bu alanlarda iyimser davranabilirsiniz.

 

Çarşamba günü parasal konularda risk almayın. Eğlence, aşk veya çocuk sorumluluklarınızın belinizi büktüğünü, parasal olarak sizi zorladığını göreceksiniz. Bu döneme anlaşmalarınızı denk getirmeyin.

Cumartesi günü oluşan yeniay parasal konularda önemli yenilikleri, başlangıç ve kararları karşınıza getirebilir. Ticari açılımlarınız, yatırımlarınız ve birikimleriniz için bu yeniayı kullanabilirsiniz. Pazar günü güzel bir gayrimenkul fırsatı sizi çok mutlu edecek.

Yine bu yeniay zamanında ilişkilerinizi, aşk hayatınızı, çocuğunuzla olan bağlantıları, çocuk ve sanatsal konularınızı gözden geçirecek, bazı sorunlara açık olacaksınız. Karmik ilişkiler, olaylar ve durumlar daha fazla görünür hale gelebilir ama bu dönemde bu alanlarınızda bazı testleriniz olacak.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza kariyerinize ve iş alanlarınıza odaklanarak başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Sabah saatleri görevleriniz ve yapmanız gerekenler üstünüzde yük oluştursa bile, planlı davranarak altından kalkabilirsiniz. Bu Pazartesi Güneş nihayet sizin burcunuza geçiyor. Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Hayatınızı yönlendireceğiniz bir dönem. Önemli bir takım başlatmak istediğiniz konuları Cumartesi günü oluşacak yeniay zamanından sonra yapmak işinize yarayabilir.

 

Salı ve Pazar günleri iletişime dayalı işlerinizde, girişimlerinizde, yakın çevre alanlarınızda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Bunaldığınız ve sıkıldığınız noktalarda yakınlarınızdaki insanlardan enerji ve güç alabilirsiniz. Yine bu dönemde iletişim halinde olmak aşkı karşınıza getirebilir.

 

Çarşamba günü kişisel adımlarınızda sorunlar oluşabilir. Aile hayatınızdaki olumsuzluklar, yükler size ağır gelebilir ve bazı işlerinizden sizi alıkoyabilir. Kendinizi güzelleştirmek istediğiniz alanlarda bu hafta Çarşamba günü dikkatli olun.

Cumartesi günü sizin burcunuzda oluşan yeniaya kulak verin. Bu yeniay sizin yeniayınız. Fiziki görüntünüz ve  hayatınızdaki değişimlere sizi itecek ve tüm bunları size yaptıracak bir yeniayınız var. Bu yeniayla birlikte Satürn- Güneyaydüğümüyle bir kez daha birleşiyor. Bu süreçte aile hayatınızla ilgili olarak kadersel olaylar devrede olabilir. Ailevi alanda, ev alanlarınızda geçmişte yaşanmış olaylarla yeniden yüzleşebilir ve bu konuları halletmek üzere harekete geçebilirsiniz. Artık bazı olayları ve konuları kapatacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza gelecek planlarınız, diğer insanlarla paylaşılan fikirler ve konuşmalarla başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Gün içi girişimlerinizde kararsızlıklarınız devrede olabilir. Bu pazartesi Güneş Terazi burcuna geçiyor. Geri planda duracağınız bir dönem başlıyor. Yine kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı dikkatli olmanız gereken bir dönem. Hesapta olmayan gelişmeler karşısında şartları çok zorlamamalısınız ve bu süreçte sağlığınıza çok ciddi anlamda dikkat etmelisiniz. Önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın.

Salı ve Cuma günleri geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde güzel açılımlar ve şanslar sağlayabilirsiniz. Planlarınızın size para kazandırma olasılığı yüksek olacak, siz de böyle hissedecek ve fikirlerinizi, planlarınızı çevrenize yaymak isteyeceksiniz.

Çarşamba günü bazı işleriniz, ilişkilerinizde bozulmalar, sorunlar ve sıkıntılar oluşabilir. Bu günlerde herhangi yeni bir işe başlamayın. Yakınlarınızdan üstlendiğiniz sorumluluklar size ağır gelebilir, bazı planlarınızda zorlanmalar oluşabilir. Partnerinizin işiyle ilgili konularda da sorunlara açık olabilirsiniz.

Cumartesi günü Terazi burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniayda harekete geçmekten ziyade kendi ruhunuzun derinliklerine önem vermelisiniz. Yurtdışı bağlantılı konular, kötü alışkanlıklarınızı yenme, spiritüel alanlara yönelme, meditasyona daha fazla vakit ayırma, psikolojik çözümlemeler bu yeniayın konularından olacak. Yine bu yeniay zamanında iletişiminize ve kendi girişimlerinize dikkat edin, bazı sorunlar ve değiştirilmesi gereken konularla boğuşabilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan kişilerle kadersel olaylar yaşama ihtimalinizde yüksek görünüyor. Uğraşılarınızın sonuçlarını alamadığınızı hissedebilirsiniz. Bu dönem bırakmayı deneyimlemeniz gerekebilir.


YayYay Burcu:

Haftanıza biraz ketum, parasal konularda yapılması gerekenleri ön planda tutarak başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Hiç düşünmeden başkalarını beslediğiniz müddetçe parasal sorunlarınızın geride kaldığını görebilirsiniz. Ruhunuzu beslemeniz gerekiyor. Bu Pazartesi Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle beraber kendinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstereceksiniz. Bu ay sosyal çevrenizden faydalanabilirsiniz. Kalabalık ortamlar, grupsal işler size daha fazla kazandırabilir.

 

Salı ve Pazar günleri sosyal çevrenizden alacağınız bir teklifle, iş ve gelecek planlarınızı hızlandırıyorsunuz. Arkadaşlarınızdan bazılarının iyi ki hayatınızda olduğunu görecek, onlara ve size hissettirdikleri güzel şeylere minnetle, şükranla yaklaşacaksınız. Yine güzel iş projeleri karşınıza gelebilir.

Çarşamba günü dikkatli olun, önemli işlerinizi bugünlere denk getirmeyin. Sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işlerde sorunlara açıksınız. Bazı arkadaşlarınızın ailevi konuları sizi de üzebilir.

Cumartesi günü oluşan yeniayla beraber sosyal çevre değişimlerinizi hızlandırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla, çevrenizle beraber girişeceğiniz yeni projeler, adımlar için harekete geçmek kolay olacak. Yenilikleri bugünden sonra yapmalısınız. Yine bu Cumartesi günü devreye bir kez daha giren Satürn- güneyaydüğümü kavuşumuyla parasal konularda önemli kadersel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda kendi sınırlarınızı ve güvenliğinizi geçmişte attığınız adımların karşılığını, yaşayacağınız bazı olaylarla göreceksiniz. Kendinizi bu alanlarda güçsüz görmeyin. Kontrol etmeyin.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza ilişkilerinize ve ortaklıklarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız. Bu haftabaşı şartlar karşı tarafın elinde olabilir, kendi planlarınızdan ziyade hayatın karşınıza getirdiklerine önem vereceksiniz. Bu Pazartesi güneş Terazi burcuna geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi, kendinizi kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. İşleriniz çok konuşulacak. Göz önünde olacaksınız. Daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Mücadele ve ön plana çıkma isteği işinize yansıyabilir.

 

Salı ve Pazar günleri önemli görüşme ve konuşmalar altında olacaksınız. Sizi destekleyen insanlardan alacağınız güzel haberlerle değişik şansların ve fırsatların karşınıza gelmesi söz konusu.

Çarşamba günü ise dikkatli olmalısınız. İşinizde ve gücünüzde kendinizi kabullendirmek, istediğiniz saygıyı görmek kolay olmayabilir. Bazı ilişkilerinizde mücadeleci koşullar öne çıkabilir.

Yaşadıklarınızdan alacağınız derslerle Cumartesi günü oluşan yeniayı iyi değerlendirin. Kariyer ve iş açılımlarınızı bu yeniayda kullanmalısınız. Önünüzdeki 15 gün boyunca iş ve kariyer atılımları, değişiklikleri, planlarınızı harekete geçirme konusunda destekleneceksiniz. Karşılaşacağınız güzel teklifleri kabul etmenin, sıkıntı ve sorunları geride bırakmanın tam zamanı. Yine bu yeniay zamanı birkez daha devreye giren Satürn- Güneyaydüğümü kavuşumuyla kendi girişimlerinize, sağlığınıza, görüntünüze ve kişisel hayatınıza dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde ve kendinizle ilgili konularda hayatınızı bloke eden sorunları çözmeye özen gösterin. Sizi aşağıya çeken durumlar karşısındaki tavırlarınız ve sorumluluklarınıza yaklaşımlarınız bu dönemde önemli olacak.


KovaKova Burcu

Haftanıza yapılması gereken işleriniz, tamamlanması gereken ailevi veya evinize yönelik olaylarla başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu haftabaşı işlerinizi ertelemeyin. Yine bu Pazartesi güneş Terazi burcuna geçiyor. Yüksek eğitim ve öğrenim hayatınıza odaklanacaksınız. Yeni dönem eğitim hayatınızla ilgili yapmanız gerekenleri yapabilir, eksikleri tamamlayabilirsiniz. Bu dönemde güçlü ve dengeli yapınızla daha ilk günlerden okul hayatınızda fikirlerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yine kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, şartlar sizin lehinizde olacak. Hayatı tartacağınız  bir dönem içindesiniz.

 

Salı günü kafanızdaki planlarla doğru orantılı olarak şanslı ve fırsatlı olacaksınız. İşlerinizde güzel açılımlar ve teklifler oluşabilir. Kendinizi iyimser göreceksiniz.

Çarşamba günü dikkatli olun. Önemli işlerinizi, anlaşmalarınızı denk getirmeyin. Gelecek adımlarınızda engellerle karşılaşabilirsiniz. Birşeyler olmuyorsa olması için çok zorlamayın.

Cumartesi günü  oluşan yeniay yeni açılımları karşınıza getirebilir. Sorun yaşasanız  bile bu yeniayla beraber güzel şanslar karşınıza gelecek ve siz de yeni adımlar atacaksınız. Gelecek planlarınız hızlanıyor. Yine bu yeniayda bazı olaylar ve krizlerle karşılaşabilir, sorunların korkularınızı büyüttüğüne şahit olabilirsiniz. Aniden oluşan olaylar, eşinizin işi ve kariyerinde bazı sorunlar veya kadersel olaylar oluşabilir. Düşündüklerinize, yaptıklarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem içinde olacaksınız. Karma yaratmayın, izleyin, gözlemleyin ve kendi içinize odaklanın. Pazar günü şahane güzel bir teklifle ayaklarınız yerden kesilebilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza keyfinize, aktivitelerinize, size eğlenceli gelen konulara odaklanarak başlayabilirsiniz sevgili Balık ve Yükselen Balıklar. Bu Pazartesi Güneş Terazi burcuna geçiyor. Bugünden sonra ortaklaşa parasal konularda kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. Hayatınızı değiştirecek bir insan devreye girebilir ve bu insandan tavsiyeler alabilirsiniz. Yine parasal durumunuzla ilgili önemli gelişmeler altındasınız. Borç, alacak, verecek, tahsilat gibi işleriniz, vergiyle ilgili konular özellikle ay sonuna kadar daha fazla gündeminizi meşgul edebilir.

Salı günü kariyerinizde güzel açılımlarınız oluşabilir, güzel haberler alacaksınız. Parasal konularda işlerinizi halledeceksiniz ve kendinizi şanslı göreceksiniz.

Çarşamba günü parasal sorumluluklar altına girmeyin. Kimseye borç vermeyin veya almayın. Kredi başvurusunda bulunmayın. Bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir.

Cumartesi günü oluşan Yeniay ortak parasal kararlarınızı oluşturacağınız, aldığınız kararları uygulayacağınız bir yeniay olabilir. Bir miras, nafaka, para konusu karşınıza gelebilir, şimdi doğru adımlarla bu kararlarınızı uygulayacaksınız. Yine bir borcun altına girebilirsiniz. Yine bu yeniay zamanında Satürn- Güney Ay düğümü bir kez daha kavuşuyor. Sosyal çevre ilişkilerinize, arkadaşlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde bazı arkadaşlarınızla krizler ve sorunlar yaşama ihtimaliniz yüksek. Değişmesi ve dönüşmesi gereken konular üzerine odaklanın.

Pazar günü çalışıyorsanız kariyerinizde güzel anlaşmalar, parasal konuşmalar altında olacaksınız. Güzel bir teklif ayağınızı yerden kesebilir ve sizi çok mutlu edebilir. Çalışmıyorsanız bile telefonla alacağınız bir haber sizi yeni gelen haftaya hazırlayabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın