Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

09-15 Haziran 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay terazi burcundayken, ilişkilerimize ve denge unsuruna odaklı bir şekilde başlayabiliriz. Öğlen saatlerine kadar ay boşlukta olacağından, önemli işlerden kaçınmak yerinde olacak. Yine kuracağımız güçlü bağlantıları öğleden sonra devreye sokmakta fayda olabilir..

 Bu hafta sezgilerimiz bizi yönlendirebilir. Unutamadığımız, affedemediğimiz konu ve olaylara takılı olabiliriz. Bu haftanın en önemli olayı Cuma günü sabah saatlerinde yay burcunda oluşan dolunay.

 Dolunay zamanı enerjimiz çok yüksek olacağından, ilişkilerimizde denge sağlamakta zorlanabiliriz. Elimizdeki bilgilerin gerçekliği ve derinliği bu dolunay zamanı sorgulanabilir. Ayrıca yine tam da dolunay günü devreye giren venüs- satürn karşıtlığıyla bazı ilişkilerimizde bitişler, sorunlar ve ayrılıklar görülebilir. Sevdiklerimizle olan ilişkimize bu dönemde dikkat edelim.

  Cumartesi günü devrede olacak olan mars- plüton karesi, ego savaşlarını, sürtüşmeleri tetikleyecek. Tehlikeli yer ve durumlardan uzak duralım ve enerjimizi sadece kendimiz için değil, toplum yararına kullanmaya özen gösterelim. Kendimizi tehlikeli savaşların içinde bulmayalım.

 Herkese iyi haftalar….

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın