Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

3 – 9 Temmuz Haftalık Gezegen Faaliyetleri

18 - 24 Eylül Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya Ay Akrep burcundayken, ortaklaşa parasal konulara odaklanarak başlıyoruz. Para alacak verecek dengesini oturtmaya çalışabiliriz. Duygusal hayatımızda kıskançlık, yönlendirme ve sezgisel yönlerimiz öne çıkabilir.

Çarşamba venüs ikizler burcuna geçecek. 3 hafta boyunca venüsün ikizler burcundaki seyrinde ilişkilerimizde mantık, sosyallik, iletişim ve hercailik ön planda olabilir. Özel hayatımızda birden fazla seçenek karşımıza gelebilir. İletişim halinde olacağımız, bilgi alabileceğimiz insanlara karşı ilgi duyabiliriz. Yine bu Çarşamba fikir ve düşüncelerimizi aktarırken, heyecanlı, sabırsız ve sıkılgan etkiler altında olabiliriz. İsyankarlığa, anlık çıkışlara dikkat edelim.

Perşembe günü iletişim gezegeni Merkür’de Aslan burcuna geçecek. İletişimimizde 2 hafta boyunca duygusal, sıcak, sosyal yönlerimiz öne çıkabilir. Herşeyi ben bilirim tavrıyla hareket edebilir, iletişimimizde gururu ön plana çıkartabiliriz. Bazı konularda fikir değiştirmek kolay olmayabilir. Öte yandan bu Perşembe günü değişik ve farklı fırsatlar yakalayabiliriz. Başkalarını düşünerek hareket edebilir, karşımıza gelen fırsatları abartılı bir çoşkuyla karşılayabiliriz. Cuma günü doğru zamanda, doğru ifadeler devrede olabilir. Özür dilemek, anlaşma yapmak, fikirlerimizi uygun bir şekilde anlatmak, sevgimizi göstermek için uygun birgün. Parasal işlerimiz için hem Perşembe hem de Cuma günü güzel şanslara sahibiz.

Pazar günü sabah saatlerinde 07:06’da Oğlak burcunda bir Dolunay oluşuyor. Bu dolunayla birlikte, iş konularımız önem kazanmaya başlayacak. Aile ve iş ilişkilerimizi bu dolunay dengede tutumaya çalışalım. İlişkilerimize pratik ve biraz da melankolik yaklaşabiliriz. Haftabaşı devreye girecek olumsuz enerjilerle bu Dolunayda bazı işlerimizi ve ilişkilerimizi bozmaya yatkın olacağız. Bizim dışımızda gelişen olaylara da vereceğimiz tepkiler yüksek olabilir. Güç savaşlarından, çekişmelereden, inatçılıktan uzak durmaya çalışalım.

Bu hafta Türkiye için önemli haftalardan birtanesi. Geçtiğimiz hafta yazdığım yazıyı buraya birkez daha koyuyorum. Özellikle zor bir Dolunay’a gittiğimiz bir dönemde heyecanlı olaylara tanık olabiliriz.

Çekişmeler, güç gösterileri, diplomatik ilişkilerde sorunların ortaya çıkması gibi etkilere dikkat edelim. Bu dönemde deprem, toprak kayması, volkan patlamaları gibi doğal afetler oluşabilir. Yıkıcı yangınlar görülebilir. Fanatizm, aşırı milliyetçilik, savaş ve terör artabilir. Bu dönemde finansa, araştırma gerektiren işlerimize, borsaya dikkat etmeliyiz. Çocuklarımıza, güvenliğimize, kalabalık ortamlara ve yerlere dikkat edelim.  Gerginliklerden uzak duralım. 05- 09- 10-17-18-21 Temmuz dikkat çeken tarihlerden. 22 Temmuz sonrası Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle beraber, hava daha da ısınabilir, Mars’ın Güneş’le flörtü, 27 temmuz civarlarında havayı ve ortamı daha fazla ısındıracak.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın