Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

04 Kasım – 10 Kasım 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay akrep burcundayken başlıyoruz. Tutkularımız bu Pazartesi her konuda bizi yönlendirebilir. Tüm gün boyunca ay boşlukta olacağından önemli işleri başka bir güne bırakmakta fayda olacak.

Salı günü venüs oğlak burcuna geçiyor. İlişkilerimizde, soğuk, mesafeli olabiliriz. Venüs oğlak burcunda rahat etmediğinden ilişkilerimizde biraz daha içten ve sıcak tavırlar geliştirmemiz işimize yarayabilir. Bu dönem daha çok işlerimizin üzerine yönelebilir, aşk hayatımıza iş gibi yaklaşabiliriz. Sıcak ve samimi ilişkilerde bu sorun  yaratabilir.

Çarşamba günü önemli sorumluluklarla, hayata ciddiyet ve disiplinle yaklaşma gibi etkilerimiz yüksek olacak. Sağlığımıza dikkat etmek önemli olmalı. Cuma ve Cumartesi günleri daha önceden konuşulmuş ve gündeme gelmiş olan işlerimizde konuşma ve görüşmelerimiz artabilir. Cuma günü olumlu etkiden faydalanalım.

Pazar günü itibarıyla merkür düzelmeye başlayacak. İletişim sorunlarımız artık geride kalmaya başlayacak ve rahat bir nefes alabileceğiz, herkese iyi haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın