Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

19 – 25 Haziran Haftalık Burç Yorumları

19 - 25 Haziran Haftalık Burç Yorumları-Hande-Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

19 – 25 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu haftabaşı kendi isteklerinize odaklanacak, iletişimsel ve bir o kadar mantıklı yönlerinizle hayatınıza yön vereceksiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Yakın çevrenizden bir insan size yardım edebilir veya siz ona konuşmalarınızla yol gösterebilirsiniz.

Salı günü iletişimsel işlerinizde farklı ve sizi heyecanlandıran konular karşınıza gelebilir. Yakın çevrenizde olup biten farklı oluşumlar, hayatınızı renklendirebilir. Maddi konularda başkalarını düşünerek hareket edebilirsiniz.

Çarşamba günü güneş yengeç burcuna geçecek. Bir ay boyunca ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Ailenizle beraber hareket etmek, konuşmak, bir ev alım, satımı, kiralama gibi işlemlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Evinize önem vermeniz gereken bir dönem olacak sevgili koçlar…

Yine aynı gün, Merkür 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili konularda çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle olan iletişiminizde öne geçecek.Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlerinizi yapabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan Yeniay, ev, aile ve yuva alanlarınızda gerçekleşiyor sevgili Koçlar. Aileniz ve yuvanızla ilgili her tür konu ve başlangıcı bu yeniayla beraber devreye sokabilirsiniz. Özellikle ev alım, satım, yer değiştirme, kiralama gibi anlaşmaya dayalı işleriniz için bu yeniayı kullanmalısınız.

Bu kadar çok hareketlilikle haftasonu ev, aile ve özel hayatınızda disipline olmanız zor olabilir. Mutlu Bayramlar…


BogaBoğa Burcu:

Bugün geri plandan yürüttüğünüz işlerinizin maddi planlamaları sabah saatlerinde önem kazanabilir sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Yapmanız gereken işlerinizi ihmal etmeyin ilerleyen saatlerde  kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Salı günü parasal işlerinizde güzel ve değişik yerlerden fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyer alanlarınızdaki farklı olaylar, değişimler size para olarak dönebilir. Sosyal çevrenize yardım etmekten çekinmeyeceksiniz.

Çarşamba günü, güneş yengeç burcuna geçecek. Kimliğinizde 1 ay boyunca  satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre (akraba, kardeşler, komşu), reklam, yazım, öğrenim alanlarınızda bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Bu alanlarda korumacı, anaç ve şefkatli yanlarınız ön planda olacak.

Yine aynı gün ilgi alanlarımızı belirleyen Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda sezgilerinize yönelik olarak hareket edeceksiniz. Bu dönem, yakın çevrenizle, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iletişiminizde hassas ve  ve alıngan davranmaya müsait olabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan Yeniay, yakın çevrenizdeki konu ve olayları hızlandıracak sevgili Boğalar. Bu tarihten sonra önemli iş bağlantılarınızı, ticari anlaşmalarınızı devreye sokabilirsiniz. Satış, reklam, pazarlama, bilgisayar ya da bilişim sektörlerinden biriyle uğraşıyorsanız, bu alandaki kararlarınızı yine bu Yeniay’da devreye sokmanız yerinde olacaktır.

Pazar günü, yakın çevrenizle yapacağınız hamlelerde, işlerinizde, hareketlerinizde abartmaya yatkın olabilirsiniz. Mutlu bayramlar…


İkizlerİkizler Burcu

Sosyal çevre ortamlarınızda arkadaşlarınızdan ve çevrenizden alacağınız ilham yüksek olabilir, olaylara mantıkla yaklaşacak onların sorunlarına da kolay çözümler üreteceksiniz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Kalbinizin istediği bir şey önünüze düşebilir.

Bu Salı  gruplarla işleriniz ve sosyal ortamlardaki gelişmelerle hayatınız hızlanabilir. Çevrenizdeki insanlardan alacağınız değişik ve farklı konuşmalar sizi heyecanlandırabilir.

Çarşamba günü, güneş yengeç burcuna geçecek Hayatınızda para  ile ilgili işler daha yoğun olmaya başlayacak.Yaklaşık bir ay boyunca maddi konularda, ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacak, bu alanlarda duygusal ama tutumlu bir şekilde ilerlemeye çalışacaksınız.

Yine aynı gün Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi duygusal bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan Yeniay, parasal konularda önemli adımlarınız için sizi destekliyor sevgili İkizler. Bu Yeniay’da güzel gelişmeler, anlaşmalar yaşanabilir; atılacak doğru adımlar, ticaret, yaratıcılık, sanat ve kreatif alanlarda sizi yukarılara taşıyabilir.

Haftasonu özellikle Pazar günü, aşk hayatınıza, ailenize veya çocuklarınıza harcamalarınız artabilir. Abartmadan onları mutlu etmenin yollarını bulmalısınız. Mutlu bayramlar…YengecYengeç Burcu
:

Kafanızdaki düşünceler bu haftabaşı sizi endişelendirmeyecek tam tersine işlerinizde önemli bir çıkış yolu bulabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Çok önemli iş ve görüşmelerinizde kişisel ilişkileriniz üzerinizde stres yaratabilir.

Salı günü, iş alanlarınızdaki değişik konuşmalar, çeşitli fırsatlar sizi heyecanlandırabilir. Geri plandan takip ettiğiniz işlerinizde değişik fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki ilişkilerinizle geleceğinizi istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Çarşamba günü güneş yengeç burcuna geçecek. Geçen zor bir ayın ardından, önünüzdeki bir ay boyunca kendinize güveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız. Sağlığınız iyileşmeye ve bu alanda sizi strese sokan konular uzaklaşmaya başlayacak. Eviniz, aileniz ve sevdikleriniz sizin için fazla önem kazanmaya başlayacak sevgili yengeçler.

Yine aynı gün Merkür sizin burcunuza geçiyor. 2 hafta boyunca önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan Yeniay’da olumlu etkiler altında olacaksınız sevgili Yengeçler. Hayatınız adına atılacak adımları, girişilecek projeleri, yeni başlangıçları ve kararlarınızı, kafanızda oluşturduğunuz tüm plan ve projeleri harekete geçirmek için adımlarınızı bu Yeniay zamanı atmaya özen gösterin.

Haftasonu Pazar günü ise, hareketliliğiniz ve aileniz için birşeyler yapma arzunuzu abartılı bir şekilde gösterebilirsiniz. Bu konularda disipline olmaktan uzaksınız ve kabınıza sığmayacaksınız. Mutlu bayramlar…


AslanAslan Burcu:

İçiniz kıpır kıpır ve değişik yerler görmek, maceralara atılmak isteyebilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu haftabaşı yapacağınız planlarınızda dikkatli olun, gözden kaçırdıklarınız olabilir.

Salı günü, sosyal çevrenizdeki konuşmalar farklı ve değişik birgün geçirmenize neden olabilir. İçgüdüsel olarak sezgileriniz devrede olacak. Yine arkadaşlarınızla yaptığınız veya yapacağınız bir seyahat veya eğitim fırsatlarını konuşabilirsiniz.

Çarşamba günü güneş yengeç burcuna geçecek. Önünüzdeki bir ay boyunca kadersel ve elinizde olmayan bir takım olaylara ve olgulara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Sakin durmalı, gelecek atılımlarınız için düşünmeli, planlarınızı gözden geçirmelisiniz sevgili aslanlar.

Yine aynı gün Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız  varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak.

Cumartesi günü oluşan Yeniay, diğer burçların aksine hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor sevgili Aslanlar. Başlangıçlardan ve önemli kararlardan uzak durmalısınız. Bu Yeniay’ı kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak ve psikolojik yönden ilerlemek anlamında kullanabilirsiniz.

Pazar günü, enerjinizi yakın çevreniz üzerinde kontrolsüz kullanabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz konularda abartıya kaçmaya da meyilli olacaksınız. Size faydası olacak işlerinizde biraz daha planlı gitmeye çalışın. Mutlu Bayramlar…


BasakBaşak Burcu:

Kafanızdaki planları bu haftabaşı devreye sokabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bir para işiniz varsa sabah saatlerinde bu işinize daha çözümsel ve mantıklı yaklaşabilirsiniz. Kalbiniz ve düşünceleriniz doğru yönde sizi destekliyor.

Salı günü iş ve kariyer alanlarınızda önemli konuşmalar ve parasal anlaşmalar içine girebilirsiniz. Özel hayatınızda partneriniz için fedakarlıklarda bulunacaksınız ve birlikte yapacağınız planlarla ilerleyeceksiniz.

Çarşamba günü güneş yengeç burcuna geçecek. Bir ay boyunca arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz kimliğinizde ve hayatınızda etkili olacak. Organizasyonlar, grup aktiviteleri, işten elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir. Geleceğinizi yönlendirecek insanlarla tanışmanız mümkün. Sosyal olacağınız bu dönemi iyi değerlendirin sevgili başaklar.

Yine aynı gün Merkür 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda  hassas, sezgisel ve korumacı taraflarınız ortaya çıkabilir. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.

Cumartesi günü oluşan Yeniay sayesinde geleceğe yönelik planlarınızı devreye sokabilirsiniz sevgili Başaklar. Arkadaşlarınızla düşündüğünüz, organize ettiğiniz birtakım işler ve projeler varsa uygulamaya koymanın tam zamanı. Karşı cinsle iyi anlaşacaksınız ve iletişiminiz kuvvetli akacak.

Tatilde ve dış ortamlarda sahiplenici, tutkulu bir ilişkiyi daha çok benimseyebilirsiniz.

Bu haftasonu sosyal ortamlarda harcamalarınız konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Maddi konularda sosyal çevrenize gereksiz cömert davranabilir, kontrolsüz ilerleyebilirsiniz. Mutlu bayramlar…


TeraziTerazi Burcu:

Sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız planlarda sabah saatlerinde mantıklı ve çok yönlü olabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Gün içinde  bazı parasal işlerinizi halletmeli ve iş hayatınızdaki oluşumları destekleyecek kararlar içinde olmalısınız.

Salı günü dış ortamlara bağlı konuşma ve görüşmelerinizde, ortaklı işlerinizde aradığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle esnek ve farklı planlar devreye girebilir.

Çarşamba günü güneş yengeç burcuna geçecek. Bu gelen bir ay boyunca kariyeriniz ve iş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacak, çalışmalarınız ve ortaya koyduğunuz kimliğinizle istediğiniz koşullara sahip olacaksınız. Göz önünde olmak, çevrenize, sevdiklerinize yardımcı olmak gibi etkiler altındasınız. Enerjinizi bu olumlu dönem için yükseltin sevgili teraziler.

Yine aynı gün kariyer evinizde ilerlemeye başlayan merkür, bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda sezgisel ve korumacı tavırlarla ilerleyecek, alınganlıklar yapmaya müsait olacaksınız. Patronlarınız veya üstlerinizle konuşmalarınızı arttırabileceğiniz bir dönem olacak.

Cumartesi günü oluşan Yeniay sizin kariyer ve iş alanlarınızı ön plana çıkartacak ve önünüzdeki on beş gün boyunca işinizle, kariyerinizle ilgili önemli kararlarınızı ve başlangıçlarınızı devreye sokabilirsiniz sevgili Teraziler.

Parasal konularda onlarla derin konuşmalar ve ilişkiler içine girebilirsiniz.

Pazar günü, bayramın 1. Günü dış ortamlarda hareketlerinizde abartıdan uzak durun, plansız hareket edebilir, kendinizi toplum önünde kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Mutlu bayramlar…


AkrepAkrep Burcu:

Parasal işlerinizde kafanız çok iyi çalışıyor ve bu haftabaşı kalbinizi ve duygularınızı işin içine katarak yönünüzü daha kolay bulabilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Sevdiğiniz insanı görme isteğiniz, herşeyi bir partnerle gerçekleştirme arzunuz önem kazanıyor.

Salı günü iş alanlarınızda esnek yapınızla işlerinizi halledeceksiniz. Ortak maddi konularda farklı ve değişik bilgileri kullabilir, her zamankinden daha değişik bir yol izleyebilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla romantik etkiler altındasınız.

Çarşamba günü güneş yengeç burcuna geçecek. Yabancı ortaklı işler, seyahatler, eğitim, hukuk, ticaret, medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. Bir ay boyunca kimliğinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız. İstediğiniz bir kurs, seyahat, seminer hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olabilir, hayattan alacağınız keyif artacak sevgili akrepler.

Yine aynı gün medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri gündeme gelebilir. Uzaklarda bulunan akrabalarınızdan veya dostlarınızdan haber alabilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan Yeniay, seyahat, eğitim, hukuk, medya, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde yeni başlangıçlarınızı ve kararlarınızı destekliyor sevgili Akrepler. Yaptığınız görüşmelerin altına imza atmak için ya da tanıştığınız insanlarla yeni işlere başlamak için uygun bir dönem. Bu bayram duygusal konularda sevdiğiniz insanla beraber romantizmi yaşayabilirsiniz.

Bayramın birinci günü dış ortamlarda, seyahat veya tatillerde abartıdan uzak durun, kendinizi kontrol etmek kolay olmayabilir. Özellikle beslenme konusunda aşırıya kaçmayın. Mutlu Bayramlar…


YayYay Burcu:

Eğlenceli işlerinizde ve aşk hayatınızda bu haftabaşı yolunuzu daha kolay bulabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Kalbinizde arzu ettiklerinizle, kafanızdan geçenler sizi sabah saatlerinde tatmin edebilir. Günlük işlerinizde biraz daha ağır ve rahat olacaksınız.

Özel ilişkilerinizde farklı aktiviteler, değişik heyecanlar Salı günü sizi canlandırabilir. Ortak atılacak adımlara daha fazla önem vereceksiniz. Aile hayatınızda keyif, romantizm ve biraz da keyfe keder davranışlar ortaya çıkabilir.

Çarşamba günü güneş yengeç burcuna geçecek. Bir ay boyunca kredi, banka, faiz, vergi, stopaj, ortaklaşa elde edilen gelirleriniz, eşin veya başkalarının paraları alanlarınızda kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hayatınızı değiştirecek bir tecrübeli bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz sevgili yaylar.

Yine aynı gün Merkür’ün para alanınıza geçmesiyle beraber 2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Sezgisel yolla bu alanlarda rahat sonuçlar alabilirsiniz.

Cumartesi günü devreye giren Yeniayla birlikte parasal konularda yeni başlangıçlar ve kararlar sizi destekliyor. Parayla ilgili büyük bir borç alacaksanız, büyük bir kredi altına girecekseniz bu tarihten sonra bu kararı alarak hareket edin sevgili Yaylar.

Bayramın birinci günü, sosyal ortamlarda, parasal harcamalarınız yüksek olabilir, harcamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışın. Mutlu bayramlar…

 Oglak
Oğlak Burcu:

Aile hayatınızda bazı konuşmalar bu haftabaşı içinizi rahatlatabilir sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Onlara yardımcı olmak isteyebilir veya onlardan istediğiniz fikirsel yardımları alabilirsiniz. Gün içinde aktiviteleriniz ve eğlenceli olaylar artmaya başlayacak.

Salı günü, aile hayatınızda yapacağınız değişik ve sıradışı konuşmalar sizi keyfilendirecek. Sevdiğiniz insanla ilişkilerinizde romantik ve sevgidolu yaklaşımlar içinde olabilirsiniz. Bazı anlaşmazlıkları gözünüzde büyütmeyin

Çarşamba günü güneş yengeç burcuna geçecek. Bir ay boyunca evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, hukuk, yer değiştirme gibi konular merkezinizde olacak. Karşı tarafı, eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek, onun rahatına, istek ve beklentilerine kulak vermek ön plana çıkacak.

Yine aynı gün Merkür’ün bu alanlarınızda dolaşmasıyla beraber 2 hafta boyunca özel hayatınız veya ortaklı işler alanınızda becerilerinizi ve düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz. Danışmanlık almak istediğiniz konular varsa veya başkalarının deneyimlerinden yararlanmak istiyorsanız olumlu bir iki hafta içine giriş yapacaksınız.

Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evlilik evinizde oluşan Yeniay, bu alandaki kararları ve başlangıçlarınızı destekliyor sevgili Oğlaklar. Bir evlilik kararı, nişan/söz gibi adımlar için şanslı bir dönem. Ortaklaşa işleriniz için de adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatınızda derin ve güçlü duygularla destekleniyorsunuz.

Bayramın 1. Günü özel hayatınızda ve göz önünde olacağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla oldukça çoşkulu ve abartılı hareketler içinde olabilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceksiniz. Mutlu bayramlar.

 


KovaKova Burcu

İletişime dayalı işlerinizde ve yaratıcılık gerektiren alanlarınızda işlerinizi kolay koordine edecek ve kalbinizle, düşünceleriniz arasında köprü kuracaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Evinize ve ailenize yapacaklarınız daha önemli olmaya başlayacak.

Salı günü size keyif verecek konuşmalar ve görüşmeler içinde olacaksınız. Aşkta iletişim önem kazanıyor. İş ve hizmet alanlarınızdaysa fedakar etkilerle, doğru köprüleri kurabilirsiniz. Yakın çevrenizden haberleriniz var.

Çarşamba günü güneş yengeç burcuna geçecek. Bir ay boyunca iş ve hizmet alanlarınızda kendinizi gösterecek, sağlığınızla ilgili konulara ilginiz artacak. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir. Evcil hayvan besleyebilir varsa onların ihtiyaçlarına önem verebilirsiniz.

Yine aynı gün Merkür, iki hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. Mide ve göğüs sorunlarınız ortaya çıkabilir.

Cumartesi günü oluşan Yeniay işle ilgili, hizmetle ilgili konularda yeni başlangıçlarınızı karşınıza getirecek sevgili Kovalar. Bu süreçte yeni bir işe başlamak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak, aynı zamanda sağlığınızda kontrollerinizi yaptırmak adına fayda sağlayabilirsiniz.

Pazar günü, bayramın ilk günü dış ortamlarda, tatilde ve uzak yerlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Hizmet etmek, yapılması gereken işlerle uğraşmak önem kazanabilir, abartmadan yolunuzda ilerleyin. Mutlu bayramlar…

 


BalikBalık Burcu:

Aile hayatınızda evinizle ilgili önemli konuşmalarda yol gösterici olabilir ve olaylara daha mantıkla yaklaşabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Gün içinde etrafınızda olup biteni merak edecek, kısa vadeli işlerinizi devreye sokacaksınız.

Salı günü, maddi alanda beklenmedik gelişmeler aile hayatınızda keyfinizi arttıracak ya da aileniz için yapacağınız yatırım veya harcamalarınızda esnek olacaksınız. Aşkta romantik etkileşimler devrede, hayata aşkla bakacaksınız.

Çarşamba günü Güneş Yengeç burcuna geçecek. Bu bir ay boyunca aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem. Aşk hayatınız alevleniyor sevgili balıklar, tadını çıkarın.

Yine aynı gün Merkür 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, korumacı davranabilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde sezgilerinizi yönlendirebilirsiniz.

Cumartesi günü oluşan Yeniay, aşk hayatınızdaki yenilikleri başlatacak. Bütün kararlarınızı, başlangıçlarınızı, yeni oluşumları bu Yeniay’dan sonra almalısınız sevgili Balıklar. Çocukla ilgili konularda önemli kararlarınızı devreye sokabilirsiniz. Çocuk yapmak isteyenler için de şanslı bir Yeniay olacak.

Pazar günü yani bayramın ilk gününde çocuğunuz, özel hayatınız ve keyfiniz için yapacağınız harcamalar yüksek olabilir. Abartılı davranmaktan uzak durun. Mutlu bayramlar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın