Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

26 Mayıs – 1 Haziran 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Haftaya parasal konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili koçlar. Bu Pazartesi, parasal konularda halletmeniz gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Yakın çevre iletişiminizde insanlara karşı biraz daha içten olmaya çalışın.

Haftanıza bakarsak bu hafta önemli işlerinizdeki kararları Çarşamba günü oluşacak yeniaydan sonra yapmalısınız. Bu yeniay, iletişim, satış, pazarlama, reklam, bilgisayar sektörleri için yeni karar ve başlangıçları gündeme getirebilir.

Bu alanlardaki konuların hızlandığını görecek, etrafınızdaki olaylardan siz de fayda sağlayacaksınız. Bu yeniay, yanıltıcı etkileriniz de olacak, bu yüzden bir yandan önemli başlangıçlar için kıvranırken, diğer yandan kolay etki altında kalmamaya özen gösterin. Perşembe günü itibarıyla, 3 hafta boyunca maddi kazanımlarınızda artış ve düzelmeler yaşamaya başlıyorsunuz.

Güzel olan eşyalara karşı ilginiz artabilir, harcamalarda bulunabilirsiniz. Ticaret ve sanatla uğraşanlar için olumlu bir dönem olacak. Kafanız parasal konularda temkinli çalışabilir.Ayrıca aynı gün burç değiştiren merkür, 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlayacak.

Evinizle ilgili sorunlar ve konularda kalıcı ve çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminizde bu 2 hafta boyunca öne geçecek. Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya şartlar sizin lehinizde başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Kişisel istekleriniz gün içinde öne çıkabilir. Maddi konularda kendinizi iyi hissedeceğiniz gelişmeler yaşanacak. Hisleriniz doğru çalışırken bu hafta başı gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Riskli işlerden uzak durun ve enerjinizi kendi hayatınıza ve yapmak istediklerinize yöneltin.

Haftanıza şöyle bir bakarsak bu Çarşamba bir yeniay oluşacak. Para alanlarınızda oluşan yeniay, yeni parasal kazançlar, maddi konularda yeni adımları ve kararları gündeme gelebilir. Önünüzdeki 15 gün boyunca atılımlarınızın sonuçlarını kalıcı bir duruma sokabilirsiniz.

Bu yeniay güneşin- Neptün’den alacağı sert açılarla, sosyal çevre ve arkadaşlarınızın parasal konularda sizi yanlış yönlendirmesi ihtimaline karşı uyanık olmalısınız. Perşembe günü itibarıyla, önünüzdeki 3 hafta boyunca fiziksel özellikleriniz ön planda olacak sevgili boğalar.

Kendinize bakmasını ve para harcamasını bileceksiniz. Keyifli ortamlarda ve birazda tembellik yaparak kilo almaya müsait olabilirsiniz. Önemli girişimleriniz için görüşmelerinizi arttırabilirsiniz.

Yine bu tarih itibariyle yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayan merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda duygusal ve sezgilerinize yönelik olarak hareket etmenize neden olacak. Akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iletişiminizde hassas ve alıngan davranmaya müsait olabilirsiniz. Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif bir 2 hafta olacak.


İkizlerİkizler Burcu:

Bu Pazartesi, yardıma yönelik işlerinizde kendinizi rahat ve etkili hissederken, iş hayatınızda konuşulacak bir konu sizi geçmişe götürebilir sevgili ikizler. Duygularınızı gizlemeye meyillisiniz ve aklınız yapacaklarınızı planlamaya takılabilir.

Haftanıza genel olarak bakarsak bu Çarşamba günü sizin burcunuzda bir yeniay oluşacak. Bu ay atacağınız adımlar, girişeceğiniz işler size uzun vadede fayda sağlayabilir. Geçen ay yaptığınız planlarınız için 15 gün boyunca çalışabilir ve harekete geçebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizin yardımlarıyla istediğiniz sonuçlara ulaşmanız bu hafta ve sonrası an meselesi olabilir yalnız İş ve kariyer alanlarınızdaki belirsizlikler, harekete geçmeniz gereken durumlarda sizi yanlış yönlendirebilir, harekete geçerken şartları iyice gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Bu dönemden faydalanmaya çalışın ama iş karışıklıklarınızın hayati kararlarınızı etkilemesine izin vermeyin.

Perşembe günü itibarıyla 3 hafta boyunca sosyal ortamlardan elinizi ayağınızı çekebilirsiniz. Kendinizle başbaşa kalmak, özel ilişkilerinizde kendinizi yeterince ifade edememek ve fedakârlıklar ön plana çıkabilir. Yine bu dönem arkanızdan konuşulduğuna şahit olabilirsiniz.

Ayrıca aynı gün Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlayacak. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşan ikizler, bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Parasal konularda görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bu alanlarda hassas ve tutucu tavırlardan uzak durun.


YengecYengeç Burcu:

Haftaya sosyal ortamlarınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili yengeçler. Kafanızdan geçirdiklerinizi dillendirmediğiniz için insanlar gerçek duygularınızı anlamakta zorlanıyorlar.

Bu Pazartesi, kendinizi yetersiz hissettiğiniz alanlarda ailenize karşı anlayışlı olmalısınız. Rahat ve tembel davranmak istediğiniz bir gün olabilir. Haftanıza şöyle bir göz atarsak bu Çarşamba akşam saatlerinde oluşacak yeniay karşınıza ne fırsatlar çıkarsa çıksın harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çizmekte.

Bu yeniay zamanı bilinçaltınızı düzenlemeli, önemli işlerden, başlangıçlardan ve kararlardan uzak durmalısınız. İş ilişkileriniz planlarınızı destekleyecek ve istediğiniz yardımları göreceksiniz.

Bir de bu yeniay zamanı neptün ün sert açıları,  özellikle ticaret, seyahat alanlarınızda yanıltıcı etkileri hayatınıza taşıyabilir. Perşembe günü itibarıyla sosyal ortam ve çevrelerde gözler sizin üzerinizde olmaya başlıyor.

Arkadaşlarınızla olan bağlarınızı güçlendirebilir, onlarla bir arada olmaktan 3 hafta boyunca güzel etkiler alabilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlardan yarar göreceksiniz. Yine aynı gün Merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak.

Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz ve biraz bencil hareket edeceğiniz, alınganlıklarınızın olacağı bir dönemde olacaksınız.


AslanAslan Burcu:

Haftaya kariyer ve iş bağlantılarınız devrede olarak giriş yapacaksınız sevgili aslanlar. Bu Pazartesi arkadaşlarınızdan haberler alabilir veya bir araya gelebilirsiniz.

Gün içinde para harcamalarınız veya ortaya çıkacak ödemeler oluşsa bile para destekleriniz iş alanınızda kendini gösterebilir.  İş alanlarınızdaki gelişmeler kendinizi iyi hissettirtecek ve göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız.

Haftanıza bakarsak bu Çarşamba akşam saatlerinde oluşan yeniay sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda oluşuyor. Yeni grupsal işler, geleceğinize yönelik adımlar ve atılımlar için uygun bir süreç olacak.

Bu dönemde yeni işlere başlamak işlerimizi kalıcı kılar, yeni projeler için adım atın ama parasal işlere çok girmeyin. Bu tarih ve sonrası arkadaşlarınız ve çevreniz, parasal konularda sizi yanlış yönlendirebilir. Borç alma ve verme işinden kaçının. Perşembe günü itibarıyla 3 hafta boyunca kariyer ve iş hayatınızda olumlu ve pozitif bir dönem içine gireceksiniz.

Toplum önünde kişisel cazibeniz ve itibarınız artabilir. Organizasyonlar, davetler, toplantılar ön plana çıkabilir. Temkinli ve dikkatli adımlar size kazandıracak. Ayrıca yine aynı gün Merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz.

Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak. Kendinizi dinlemek, olayları gözden geçirmek, gelecek planları yapmak ve iletişiminizi kısmak yine bu 2 hafta içinde yaşayacaklarınız arasında yer alacak.


BasakBaşak Burcu:

Haftaya seyahatleriniz ve eğitimsel konularınız ön planda olarak başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Kariyerinize yönelik oluşumlarda beklenmedik destek ve yardımlar alabilirsiniz. İlgi çekmeyi seviyorsunuz ve bu haftabaşı bunu başaracaksınız. Uzak akraba veya çevrenizden alacağınız haberler oldukça keyifli ve biraz da rahat bir gün geçirmenize neden olabilir.

Haftanıza bakarsak bu Çarşamba günü akşam saatlerinde oluşan yeniayla beraber geleceğinize odaklı işleriniz, kariyer hayatınız için önemli başlangıç ve kararlarınız devreye girebilir. Yeniay zamanı başlatılan işler ve projeler uzun soluklu ve iz bırakan türden olacaktır.

Kariyerinizdeki güzel oluşumlara yer açın ama ortaklı işlerinizde gerçekçiliği elden bırakmayın. Beraber çalıştığınız insanların veya eşinizin işlerinizde sizi yanlış yönlendirme ve yanıltma etkisine karşı hazırlıklı olmalısınız.

Perşembe günü itibarıyla, 3 hafta boyunca seyahatler, eğitim, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz. İstediğiniz bir seyahati gerçekleştirebilir, tanımadığınız ortamlardan fayda sağlayabilirsiniz.

Yine bu alanlardaki konuşma ve görüşmelerinizi bu döneme denk getirin. İlgi alanlarımızı belirleyen Merkür yine bu Perşembe itibarıyla, 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor.

Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda hassas, sezgisel ve korumacı taraflarınız ortaya çıkabilir. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya ortaklaşa para alanlarınıza kanalize olarak başlıyorsunuz sevgili teraziler. Temkinle hareket etmeniz gereken her iş için uygun bir gün olacak. Uzak çevrenizdeki kişilerle tamamlamanız gereken işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Tanıştığınız her insandan yeni bir şeyler öğreneceksiniz.

Haftanıza şöyle bir göz atarsak bu hafta Çarşamba akşam saatlerinde devreye giren yeniayla beraber geleceğinizi ilgilendiren her tür girişim ve atılımlarınız için, önünüzdeki 15 gün boyunca harekete geçebilirsiniz.

Yeniay zamanı bir işimiz başlarsa o iş uzun soluklu olacaktır unutmayın. Yine bu hafta iş hayatınızın sizi bazı konularda yanıltması söz konusu olabilir. İş arkadaşlarınızın veya beraber çalıştığınız insanların seçimleriniz ve yapacağınız işler konusunda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeye çalışın. Yine sağlığınıza uzak yolculuklarda ve seyahatlerde dikkat edin lütfen.

Perşembe günü itibarıyla başkalarının kaynaklarından, eşinizin veya sevgilinizin parasından faydalanacağınız bir dönem içine giriş yapıyorsunuz. 3 hafta boyunca etkili olacak bu süreçte borç ve kredi almak, maddi durumunuzu düzeltmek gibi olumlu etkiler altında olacaksınız.

Yine aynı gün kariyer evinizde ilerlemeye başlayan merkür,15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda sezgisel ve korumacı tavırlarla ilerleyecek, bazen de gereksiz alınganlıklar yapmaya müsait olacaksınız. Patronlarınız veya üstlerinizle konuşmalarınızı arttırabileceğiniz bir dönem olacak.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya özel ilişkileriniz devrede olarak başlayacaksınız sevgili akrepler. Sevdiğiniz insanın veya partnerinizin para durumundan yararlanabilir veya maddi konularda ona destek çıkabilirsiniz.

Hafta başı, aşk hayatınızda sıcak, dokunmatik ve sevginizi gösterecek ortamlara ihtiyaç duyacaksınız. Aklınız, sevdiğiniz kişide olacak. Haftanıza bakarsak bu Çarşamba akşam saatlerinde oluşan yeniay ortaklaşa para alanlarınızda yeni kararları ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir, bu yeniay zamanında size veya eşinize parasal konularda teklifler gelirse rahatlıkla harekete geçebilirsiniz.

Yine bu hafta içinde aşk hayatınızda bazı hayalkırıklıkları ve sorunlar görülebilir aman dikkat. Hem aşk hayatınızın, hem de spekülasyonu işlerinizin parasal konularda sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz.

Perşembe günü itibarıyla, önünüzdeki 3 hafta boyunca özel hayatınız, evlilik ve özel ilişkileriniz aktif olmaya başlıyor. İlişkilerinizi düzeltmek, karşı tarafla güzel ve anlamlı bir ilişki yaşamak veya ortaklarınızla olumlu atılımlar yapmak üzere harekete geçebilirsiniz. Yine bu Perşembe ve sonrası, medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak.

Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir. Uzaklarda bulunan akrabalarınızdan veya dostlarınızdan haber alabilir, iletişiminizde korumacı, alıngan, hassas davranabilirsiniz.


YayYay Burcu:

Haftaya günlük rutin işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili yaylar. Bu hafta başı iş alanlarınızda şanslı ve bir o kadar da keyifli etkiler altında olacaksınız. Yemek, içmek, hayatın tadını almak ön planda olacak.

Çalışmayanlar gün içinde uğraşılarını arttırabilirler. Göz önünde olacağınız ortamlarda enerjiniz rahat akacak. Haftanıza genel olarak bakarsak bu Çarşamba akşam saatlerinde oluşan yeniay ve sonrası 15 gün içinde evlilik, özel hayat, ortaklı işler konusunda yeni karar ve başlangıçlarınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yalnız bu yeniayın Neptün’den alacağı açılar nedeniyle, ailenizin özel hayatınız veya ortaklaşa işleriniz konusunda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Perşembe günü itibarıyla 3hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda güzellikler yaşamaya başlıyorsunuz.

Çalışmak ve hizmet etmek size keyifli gelebilir, iş arkadaşlarınızla aranızı düzeltebilir, sağlığınızda olumlu etkileşimlere tanık olabilirsiniz. Kilo almaya müsait bir dönem içinde olacaksınız.

Ayrıca bu tarih ve sonrası 2 hafta boyunca ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Sezgisel yolla bu alanlarda rahat sonuçlar alabilirsiniz.


OglakOğlak Burcu:

Haftaya keyifle ve aşkla başlayacaksınız sevgili oğlaklar. İş hayatınızdaki konuşmalar ve görüşmeler bu haftabaşı bazı konularda kararlarınızı sorgulamanıza neden olabilir. Mücadele etmekten yoruldunuz ama bunu dile getirirken biraz daha sakin davranışlar içinde olmaya özen gösterin.

Aşk hayatınızda sıcak ve tutkulu bir gün sizleri bekliyor. Haftanıza şöyle bir göz gezdirirsek, bu Çarşamba akşam saatlerinde bir yeniay oluşacak. Bu yeniay, iş, hizmet ve sağlık hayatınızdaki yeni karar ve başlangıçlarınızı ayağınıza getirebilir. Ailenizin hem işiniz, hem sağlığınız için alacağınız yenikararlarda sizi desteklediğini göreceksiniz. Yalnız,  yakın çevrenizin yine de iş alanlarınızda sizi yanlış yönlendirmesine ve aldatmasına izin vermemelisiniz.

Perşembe günü itibarıyla birkaç hafta aşk hayatınızda romantik ve tutarlı tavırlarınız ön plana çıkacak. Çocuk yapmak isteyenler bu şansa sahipler veya çocukları olanlar onlarla bir arada bulunmaktan keyif alacaklar. Yaratıcılığınız ve eğlenceli yönünüz ön plana çıkmaya başlayacak. Zevke düşkünlüğünüz artabilir. Yine aynı gün 2 hafta boyunca özel hayatınız veya ortaklı işler alanınızda becerilerinizi ve düşüncelerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Danışmanlık almak istediğiniz konular varsa veya başkalarının deneyimlerinden yararlanmak istiyorsanız olumlu bir iki hafta içine giriş yapacaksınız. Yine ikili ilişkilerde hassas ve alıngan yanlarınızı bir kenara bırakarak iletişime geçmelisiniz.


KovaKova Burcu:

Haftaya ailevi konularınıza odalanarak başlıyorsunuz sevgili kovalar. Aşk hayatınızda isteklerinizi ve beklentilerinizi iyice düşünmeli ve buna göre bazı şeyleri dile getirmelisiniz. Siz sorumluluklarınızı bilen bir insansınız ve ailenize ve sevdiklerinize karşı sorumluluklarınız dâhilinde hareket etmeye gayret edeceksiniz.

Haftanıza şöyle bir göz gezdirdiğimizde bu haftanın en önemli olayı Çarşamba akşam saatlerinde bir yeniay oluşması. Bu yeniay  aşk hayatınızda yeni kararlarınızı devreye sokabileceğinizin altını çizmekte. Ayrıca sanata veya yaratıcılığa dayalı işlerinizdeki yeni başlangıçlarınız için bu tarihten yararlanabilirsiniz. İletişim halinde olacağınız insanlar hayatınızın her noktasında bu yeniayda sizi destekliyor olacaklar.

Yalnız parasal konularda gözünüzü dört açın, özellikle ticaretle uğraşıyorsanız veya borsada yatırım yapanların dikkatli olması gerekecek. Perşembe günü itibarıyla, eviniz ve ailenizle olan ilişkileriniz olumlu bir döneme giriyor.

Evinizi genişletmek, düzenlemek, tadilat, dekorasyon, tamirat gibi işlerle uğraşmak size zevk verebilir. Misafir olmaktan çok ağırlamaktan ve evinizde vakit geçirmekten hoşlanacaksınız.

Yine aynı gün burç değiştiren merkür, iki hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, hassas ve alıngan olmamak şartıyla, iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz.

Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. Mide ve göğüs sorunlarınız ortaya çıkabilir.


BalikBalık Burcu:

Haftaya iletişim trafiğiniz aktif bir şekilde başlıyorsunuz sevgili balıklar. Aile hayatınızda ve ev ortamlarınızda bazı konuları sorgulamanız ve buna göre hareket etmeniz yüreğinizi rahatlatabilir.

Yakın çevrenizdeki insanlara karşı rahat tavırlarınız dikkat çekecek. İletişiminizde bu haftabaşı biraz tembel davranmaya müsaitsiniz. Haftanıza göz gezdirecek olursak bu hafta Çarşamba günü akşam saatlerinde bir yeniay oluşacak. Bu yeniay ev, aile ve yuva alanlarınızda, gayrimenkul, emlak alım satımı gibi işleriniz, yuva kurma istekleriniz için sizi harekete geçirebilir.

Maddi kazanımlarınız artacağı için evinize yapacağınız yatırımların her türlü karşılığını görecek ve sonuçlarından memnun olacaksınız. Ama ne yazık ki, kafanızın net olmaması veya karar verememe gibi etkiler yüzünden yanılma ihtimaliniz olabilir, dikkatli olun.

Perşembe günü itibarıyla, önümüzdeki 3 hafta boyunca yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkileriniz tatminkâr olacak. Satış, pazarlama, bilgisayar, reklam, iletişim, yayıncılıkla ilgili işleriniz varsa kazançlarınız artacak, kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yine aynı gün itibarıyla ilgi alanlarımızı belirleyen merkür 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, korumacı davranabilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.

Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde sezgilerinizi yönlendirebilirsiniz. Çocuk yapmak isteyenler, bu konuda biraz zorlansalarda olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler. Yine çocuğunuz varsa bu 2 hafta içinde onun uğraşıları ve konuları hayatınızda öne çıkmaya başlayacak.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın