Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

11 – 17 Ağustos 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu birkaç gündür oldukça aktif ve hareketli olan gününüz, bu haftabaşı öğleden sonra yerini sakinliğe ve kafa dinlemeye bırakacak. Yaptıklarınızı gözden geçirmek, düşünmek ve plan yapmak için uygun bir gün. Hayalgücünüzü tüm gün devreye sokabilir, yazmaya dayalı işlerinizi yaratıcılığınızla çok kolay halledebilirsiniz.

Haftanıza bakarsak bu hafta aşk hayatınız hareketlenmeye başlayacak. Eğlenceli konu ve olaylar giderek hayatınızda hızlanacak. Salı günü, venüs aslan burcuna  geçecek. 3 hafta boyunca aşkla, çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Ancak venüs aslan burcunda gösterişli ve tutkulu duygularınızı ortaya çıkartacağından, sevdiğiniz insanın yaklaşımlarını kolay kolay beğenmeyebilirsiniz.

Sizi sevdiğine ikna etmesi zor olabilir. Ya da varsa çocuğunuzla vakit geçirmek size zevk verecek. Yine partiler, aktiviteler, flörtler içinde bulunmanız mümkün. Yine bu hafta Cuma günü merkür başak burcuna geçecek.

6.evinizde ilerlemeye başlayan merkür, iki hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda zorlandığınız alanlar varsa becerilerinizi geliştirebilir, etkili iletişiminizle iş arkadaşlarınızla uyumlu işler çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda burası sağlık eviniz olduğundan, sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir 15 gün içinde olacaksınız. İşiniz yoksa ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız yine bu dönem uygun olacaktır. 


Boga Boğa Burcu:

Bu haftabaşı, akşama kadar yüksek enerjinizi dinginlemeye çalışmalı, gücünüzü iyi kullanmalı ve yapmanız gerekenlere odaklanmalısınız. Göz önünde olmak size keyif verecek ve bu sefer şartlarınızı daha rahat kullanacaksınız. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz öğleden sonra devrede olmaya başlayacak. Onlarla yapacağınız planlarda para harcamalarınıza dikkat edin zira tüm hesabı siz üstlenmek durumunda kalabilirsiniz.

Haftanıza bakarsak bu hafta ev ve aile hayatınıza harcayacağınız zaman önem kazanmaya başlıyor. Tadilat, tamirat veya dekorasyon konularınız hızlanıyor. Salı günü venüs burç değiştirerek aslan burcuna geçecek ve  ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek.Venüs aslan burcunda sanatsal ve iyi organize olma yönlerimizi ortaya çıkaracağından, tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Bu 3 hafta boyunca evinizde misafir ağırlamak, evinizi güzelleştirmek için uğraşılarınız artabilir. Aile hayatınızda cömert ve sıcak yönleriniz öne çıkabilir.

İletişim gezegeni merkür Cuma günü itibarıyla başak burcuna geçiyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde dürüst, tutarlı ve  zevkli yönlerinizi bu 2 hafta boyunca ortaya koyacaksınız.

Çocuk yapmak isteyenler, bu konuda biraz kararsızlıklar yaşasalarda olumlu bir zaman dilimi içinde olduklarını bilmeliler.Yine çocuğunuz varsa bu 2 hafta içinde onun uğraşıları ve konuları hayatınızda öne çıkmaya başlayacak.


İkizler İkizler Burcu:

Bu haftabaşı, kendinizi gerek sağlık açısından, gerekse günlük aktivitelerinizde zorladığınızı farkedebilir ama bunu çok fazla önemsemeyebilirsiniz. Öğleden sonra oldukça yüksek enerjili ve hareketli olacağınızdan, size ayak uyduracak olan insanlarla program yapmaya çalışın. Keyfinizi öne çıkarın ve hayatın tadına iyice varın.

Haftanıza göz gezdirirsek bu hafta itibarıyla yakın çevrenizle olan ilişkileriniz güzelleşmeye ve artmaya başlayacak. Yazmak, çizmek, iletişim içinde olmak isteyeceksiniz. Bunun sebebi Salı günü venüs aslan burcuna geçiyor ve sizin yakın çevre alanınızı etkilemeye başlayacak. Bu 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz .

Venüs aslan burcunda gösterişli ve güçlü tavırları ön plana çıkartacağından, çevrenize karşı tutkularınızla hareket edebilirsiniz. Organize olmadaki başarılı tavırlarınız bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda size yeni kapılar açabilir. Yine akrabalarınızın hayatında yeni düzenlemeler ve organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

Bu hafta iletişim gezegeni merkür Cuma günü itibarıyla başak burcuna geçecek. Merkür, 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili sorunlar ve konularda çözümsel yaklaşaımınız, aile büyüklerinizle ve gerek kendi ailenizle olan iletişiminiz bu 2 hafta boyunca hızlanacak. Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlemleriniz varsa bu dönem yapacak ortamları rahat bulacaksınız. 


Yengec Yengeç Burcu:

Bu haftabaşı, sizi zorlayan alanlar geride kalmaya başlayacak. Sosyal alanınızdaki fırsatları, istediğiniz yöne çekmesini bilecek, üzerinizdeki baskıları azaltacaksınız.

Eviniz için yapılacak ortaklaşa para planları veya harcamalar öne çıkabilir. Ne istediğinizee karar verdikten sonra harekete geçmelisiniz yoksa ihtiyaçlarınızın dışındaki harcamalarınızı bütçenizde delik açabilir. Farklı konu ve olaylar bu Pazartesi öğleden sonra ilginizi çekmeye başlıyor. Belki de alacağınız bir haberle, kendinizi dışarıya atacak, sevdiklerinizle havadar ve değişik  yerlerde vaktinizi harcayacaksınız.

Bu hafta itibarıyla parasal kazançlarınızı arttıracak yeni ilişkiler devrede olacak, kazanımlarınız artıyor. Zira Salı günü venüs aslan burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz.

Venüs aslan  burcunda  gösterişli, büyük ve güzel eşyalara olan düşkünlüğü arttıracağından  harcamalarınız fazlasıyla artabilir. Cömertliğinizi iyi kontrol etmelisiniz. Bir yandan da Salı günü  dış ortamlarda, seyahatlerde bulunmak önem kazanabilir. Tatildeyseniz şartlar sizden yana.  

Cuma günü itibarıyla iletişim gezegeni merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Bu ev, ayrıca yakın çevre eviniz olduğundan, akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iyi ve güçlü iletişim kurabilir, varsa onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Yine ticaretle uğraşanlar için oldukça aktif ve keyifli bir 2 hafta olacak. 


Aslan Aslan Burcu:

Bu haftabaşı, paylaşım içinde olduklarınızla veya sevgilinizle uzaklara kaçma, kısa seyahat yapma isteğiniz yoğun olacak. Özel hayatınızda partnerinizle iletişiminiz sizi mutlu edebilir. Gününüzü geçirirken yalnız kalmamaya ve kalabalık ortamlarda bulunmaya özen göstereceksiniz.

Öğleden sonra ise, ortaklaşa para durumunuzu gözden geçirebilir veya haftabaşı yapılacak ödemelerinizi kafanızda planlayabilirsiniz. Şansınız bu yıl her konuda yüksek olacağından, iş fırsatlarınız hiç beklenmedik anlarda kapınızı çalabilir.

Bu hafta sosyalliğiniz artmaya başlıyor. Artık görüntünüze daha fazla önem vereceksiniz zira  venüs Salı günü sizin burcunuza geçecek. Sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek.

Bir aydır, fedakarlık yaptığınız ve geri planda durduğunuz konulara bomba gibi bir giriş yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak.

Hayatınızı oturtmakta ve vereceğiniz kararları uygulamakta aceleci ve baskın olsanızda, başkaları ve onların düşünceleri bu 3 haftalık dönem içinde umrunuzda olmayacak sevgili aslanlar, hiç merak etmeyin.

Cuma günü itibarıyla iletişim gezegeni merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor.  Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz.

Ticaretle uğraşan aslanlar, bu 2 haftalık dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Parasal konularda görüşme ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. 

 


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı, ortaklaşa yapılacak işlerde rahat ve iyimser tavırlarınız gününüzün keyifli geçmesine neden olabilir. Değişimlere ve oluşacak koşullara çok rahat ayak uyduracaksınız.

Öğleden sonraya kadar, iş hayatınızda önemli kararlar almamaya özen gösterin. Yapılması gereken işlerinizi hallettikten sonra  partnerinizle ortak yapacağınız alışverişler, gezintiler devrede olacak. Çenenizi tutamamanız zaman zaman ilişkinizde sinirli çıkışlara sebep olabilir. İsteklerinizin hemen olmasını istemeniz sizin en büyük çıkmazınız. Olayları her iki taraftanda görmeye çalışmalı, aşırı gururla hareket etmemelisiniz.

 

Salı günü venüs aslan burcuna geçecek, venüs sizin kadersel alanınıza giriyor. İlişkilerinizde zorlanmalar, geri çekilmeler, fedakarlıklar görülebilir. Yine bu 3 haftalık dönem içerisinde tutkularınızla hareket edebilir ve gizli saklı işlerin ve ilişkilerin peşinde koşabilirsiniz. İlişkileriniz ve sosyalliğiniz biraz geriye çekiliyor gibi bir hisse kapılacaksınız. Hayatın anlamını keşfetmek, yalnızlığı sevmek yine bu etkiler arasında olacak. Kendinizi fazlasıyla baskın hissedebilir, kimseyi düşünmeden önemli kararlar almaya yatkın olabilirsiniz.  İlişkilerinize bu dönem dikkat edin. Cuma günü iletişim gezegeni merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz. Kendinizi daha fazla düşüneceğiniz, daha fazla konuşacağınız ve biraz bencil hareket edeceğiniz bir dönemde olacaksınız. 


Terazi Terazi Burcu:

Bu haftabaşı, üzerinizdeki baskı ve birkaç gündür yaşadığınız yetersizlik, yerini daha verimli ve sizi geliştirecek ilişkilere bırakacak. Aşkı arıyorsanız, karşınıza ilginç deneyimler çıkabilir. Sizi anlayan ve sevginizi besleyecek insanlara ihtiyacınız bugünlerde oldukça fazla.

Gününüzün bir kısmını özel hayatınıza ve çocuğunuzun konularına harcarken, diğer yarısında başkalarına hizmet etmek öne çıkabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışı elden bırakmamaya çalışın. Herşeyi en mükemmel şekilde yapmaya uğraşmaktan bu dönem vazgeçmelisiniz.

Bu hafta itibarıyla sosyalliğiniz daha da artacak. Yeni insanlarla tanışacak, gruplarla hareket etmekten mutluluk duyacaksınız. Zira Salı günü venüs aslan burcuna geçecek ve sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz.

Venüs aslan  burcunda tutkulu ve çoşkulu davranmayı öne çıkaracağından, neşeli yönlerinizle grubunuzun vazgeçilmezi olabilir, herkesin hoşuna gidecek organizasyonlarda bulunabilirsiniz. Cuma günü merkür, kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor.

Önemli planlarınız  varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak. Kendinizi dinlemek, olayları gözden geçirmek, iletişiminizi kısmak yine bu 2 hafta içinde yaşayacaklarınız arasında yer alabilir. 


AkrepAkrep Burcu:

Şu birkaç gündür üzerinizde hissettiğiniz  gerginlikler geride kalmaya başlıyor. Gün içinde yapmanız gerekenlere odaklanabilir, ailenizin isteklerini keyifle yerine getirebilirsiniz. Misafir ağırlayabilir veya daha çok evinizde vakit harcayabilirsiniz.

Aile büyüklerinizle geçmiş konuları konuşmak hatıralarınızı canlandırabilir.  Öğleden sonra aşk ve eğlence konuları hayatınızın merkezine yerleşecek. Eğlenceli yer ve ortamlarda parasal harcamalar canınızı sıksa bile, kendinizi bir çok konuda mutlu ve şanslı hissedeceksiniz.

Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalarda bu haftabaşı onları anlamaktan çok uzaksınız. Bu hafta itibarıyla kariyer oluşumlarınız hızlanıyor. Kendinizi işlerinizde gösterebileceksiniz. Zira Salı günü venüs aslan burcuna geçecek ve sizin kariyer ve iş alanınızı aydınlatmaya başlayacak.

Bir kere kendinizi işinizde göstermeyi sevecek ve göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız. Yine 3 haftalık dönemde üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, prim ve zam gibi isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Güvenli ve kendinize yönelik duygularınızla işinizde şanslı etkiler altında olacaksınız.

Cuma günü merkür, 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. Geleceğinize yönelik atılım ve konuşmalarınızı hızlandırabilirsiniz. 


Yay Yay Burcu:

Bu haftabaşı, yakın çevre iletişiminizdeki aksaklıkları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Kısa yolculuklar, geziler, alışverişler ve sevdiklerinize ayıracağınız vakit daha keyifli ve sizin için daha anlamlı olacak. İşlerinizi toparladıktan sonra akşam saatlerinde ilgi alanınızı ailenize ve yuvanıza kaydıracaksınız. Üzerinizde garip huzursuzluk olabilir, her zaman yaptığınız günlük işlerden ve alışkanlıklarınızdan keyif alamayabilirsiniz.

Telefonla yapacağınız konuşmalarda huzurunuzu bozacak bazı konuşmalar olabilir. En ufak bir şüpheden nem kapmaya açıksınız ve işin aslını bilmeden tepki vermemeye çalışın. İş alanlarınızdaki yoğunluklar için bu Pazartesi, dinlenmelisiniz. Salı günü venüs aslan burcuna geçecek ve sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak.

Venüs coşkulu ve tutkulu bir burç olan aslan burcuna geçtiği için, bu alanlarda baskın ve kendinden emin tavırlarınız yaptığınız işte kendinizi göstermenize neden olacak. Az tanıdığınız veya tanımadığınız insanlara karşı sevginiz ve anlayışınız artabilir. Seyahat etmek isteğiyle, alıp başınızı gitmek arzusuyla hareket edebilirsiniz.

Bir yandan da Cuma günü itibarıyla kariyer evinizde ilerlemeye başlayacak olan  merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız. Bir yandan da yeni projeler ve kariyer oluşumları için de uygun bir dönem olacak. Sevdiğiniz insanın ailesiyle olan iletişiminiz bugünden sonra artmaya başlıyor.


Oglak Oğlak Burcu:

Bu haftabaşı, maddi arzularınız ve bu alandaki beklentilerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Gün içinde karşılaşacağınız olumsuzlukları fazla kafanıza takmayacaksınız. Öğleden sonra somut konular yerini, yüzeysel ilişkilere ve hızlı telefon trafiğine bırakabilir.

Dinlenmek ve yeni haftaya hazırlanmak isterken yakın çevrenizin ısrarlarına dayanamayabilir ve gecenizi sakinlikten uzak geçirebilirsiniz. Çevrenizin yaşadıkları sizi çok etkiliyor ve onlara hemen yardımcı olmak istiyorsunuz, bu da sizi ve psikolojinizi zorluyor.

Bu hafta itibarıyla ortaklaşa para alanlarınız önem kazanmaya başlayacak. parasal işlerin üzerine düşeceksiniz. Salı günü venüs aslan burcuna geçecek ve 8.evinizde hareket etmeye başlayacak. Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda özgür ve rahat tavırlarınız ön planda olacak. Venüs girdiği eve güzellikler ve olumlu ilişkiler getirir, kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda güzel ilişkiler geliştireceksiniz.

Yine bu dönem kredi almak isteyenler, uygun ve iyi şartlara sahip olabilirler.Özel hayatınızdaysa tutkularınızı geride bırakarak, oldukça özgür davranışlar görmek isteyebilirsiniz.

Bu Cuma itibariyle, medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayacak olan merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi bu alanlarda etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Seyahate çıkmak istiyorsanız tüm bunları konuşmak ve plan yapmak için uygun bir gün olacak. Eğitim konularının da hızlandığını görecek, uzak akrabalarınızdan haberler alacaksınız.


Kova Kova Burcu:

Bu haftabaşı, daha sakin ama daha keyifli bir gün sizi bekliyor olacak. Uzun yürüyüşler, temiz hava yorgunluğunuzu almak ve ruhen sizi rahatlatmak için en doğru seçim.

Öğleden sonra maddi konular ve sahip olduklarınız ön plana geçmeye başlıyor. İş hayatınızdaki sıkıntıları aklınıza getirmek istemeseniz bile, maddi olarak güvensiz olabilirsiniz. Arkadaş çevrenizin ısrarlarıyla bulunacağınız ortamlarda, keşke gelmeseydim veya yapmasaydım gibi düşünceler içinde olabilirsiniz.

Anın keyfini çıkartamayan bir burç olarak aklınız hep bir adım önde. Meditasyon olumsuz bakış açınızı iyi bir noktaya taşıyabilir. Mantığınızı biraz devreden çıkarmalısınız. Bu hafta özel ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak.

Zira Salı günü venüs aslan burcuna geçiyor ve özel hayatınıza güzellikler taşımaya başlayabilir.Yine ortaklı işleriniz varsa aynı koşullar geçerli olacak.Venüs aslan burcunda  cesur ve tutkulu hareket etmeyi körükler, sorunlarınız varsa onları uygun bir şekilde masaya yatırmalısınız.

Yine özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde  rahat ve güvenli tavırlarınız, istediklerinizi gerçekleştirmeye sizi bir adım daha yaklaştırabilir. İlişkilerinizde anlayışı elden bırakmayın.

Cuma günü itibarıyla ortaklaşa giderler, harcamalar ve banka evinizde hareket etmeye başlayacak olan  merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, bugünden sonra harekete geçebilirsiniz.

 Yine eşinizin veya partnerinizin parasal anlaşmaları ve konuşmaları hayatınızın merkezinde olabilir. Daha çok gizemli ve ruhani konuları konuşmayı sevecek, hayatınızı sorgulayacaksınız.


Balik Balık Burcu:

Bu pazartesi, sabah saatlerinizdeki huzursuzluk yerini öğleden sonra, güzel ortamlara bırakacak. Hareketli ve keyif alacağınız birkaç güne hazırlıklı olun. Yine de gün içinde önemli kararlar almamakta fayda var.

 Kendinizi ve yapacaklarınızı geliştireceğiniz bir dönemdesiniz. İsteklerinize daha fazla vakit ayırmak istiyorsunuz ama iş sorumluluklarınız buna izin vermiyor. İş alanlarınızda kararlı ve tutkulu yaklaşımlarınız sizin gibi mantıklı bir insanı şaşırtsa da, bu dönem iş sorumluluklarınızdan kaçmayın, mükafatını fazlasıyla alacaksınız. Bir de özel yaşantınızda dengeyi sağladınız mı, sizden daha keyiflisi olmayacak.

Bu hafta iş ve sağlık konularınız hayatınızda daha da önem kazanacak. Salı günü itibariyle iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız çünkü venüs bu alanlarınızda dolaşmaya başlayacak. Venüs aslan burcunda kendine güveni çoğaltacağından, yine iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda bu tavırlı insanlarla bir arada olmayı tercih edebilir, ya da işinize farklı bir gözle yenilikler getirebilirsiniz.

Yine bu 3 haftalık dönem içinde aşırı protein tüketimine dikkat edin.

Cuma günü itibarıyla 7.evinize geçen merkür, ilişkileriniz ve özel yaşamınızda iletişiminizin 2 hafta boyunca aktif olacağının altını çiziyor. 

 Eğer yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorun ve problemleriniz varsa, bu iki hafta boyunca bu problemlere çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak gerek işinizde, gerekse özel hayatınızda. Yine bu dönem içinde anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir. Hukuksal konularda görüşmeler yapabilir, danışmanlık almak için bu uygun dönemden yararlanabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın