Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

02 – 08 Mart 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Koç_2Koç Burcu: Bu haftabaşı, maddiyata dayalı konularda beklenmedik yerlerden güzel destekler görebilirsiniz. Kafanızda bir sürü plan var ve siz farkında olmadan bu planlara göre hareket edeceksiniz. Güzel haberler alabileceğiniz bir hafta içindesiniz. Yaratıcılığınız ve aşka yaklaşımınız tutkulu olacak. Salı günü, kendinizi çok iyi bir şekilde ifade edebilir, yapacağınız işlerde ortaya koyabilirsiniz. Her konuda düşüncelerinizi haklı görmeye müsait olacaksınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler sizi hareketlendirecek.

Çarşamba günü aşk hayatınızda keyfinize diyecek olmayabilir. sizin de ruh haliniz değişik olabilir, bir yandan da çekiciliğiniz yüksek olacak. Değişik ve sizden farklı bir insandan etkilenmeniz mümkün. İşlerinizin peşini bu aralar bırakmayın zira sonuçlarını çok kolay alabilirsiniz.

Perşembe günü başak burcunda bir dolunay oluşacak. Bu dolunayda iş ve hizmet alanlarınızda bir kaç gün boyunca hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ruhen iyi hissettiğiniz bu süreçte, günlük dünyevi olaylarla uğraşmak sizi yorabilir. Sağlığınıza da dikkat edin. Bazı işlerinizde ilişkilerinizin zorlanması söz konusu olabilir. Yine de gizli gizli destekler Cuma günü devrede olacak.


BogaBoğa Burcu: Bu haftabaşı, arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden alacağınız ilham ve güzel desteklerle hayatınızı şekillendirmeniz kolay olabilir. Kafanıza üşüşen ani ve beklenmedik fikirleri bir kenara not edin çünkü harekete geçmeniz gereken zaman gelince bu bilgilerden yaralanacaksınız.

Salı günü, harekete geçmeniz gereken yerlerde kendinizi çok sağlamcı bulmanız mümkün. Hayata derin bir saygı ve anlayışla yaklaşabilirsiniz. Evinizde arkadaşlarınızı ağırlamak öne çıkabilir. Kendi üzerinizdeki olumlu değişimlere odaklanmalısınız.

Çarşamba günü, gizli saklı ilişkiler, romantizmin etkisiyle sizi daha fazla heyecanlandırabilir. Kafanızda kurduğunuz bazı hayallerin gerçekleşmesi söz konusu, bu hayalleri sizden daha iyi belirleyecek bir kişi olamaz.

Perşembe günü başak burcunda bir dolunay oluşacak. Bu dolunay, aşk hayatınızda önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu hızlı sosyal çevre içinde sevdiğiniz kişiye veya varsa çocuğunuza vakit ayırmak çok kolay olmayabilir. Hassaslıklara açık olmalısınız. Bir yandan da bazı işleriniz, kafanızdaki planları bozabilir. Sevdiğiniz insana karşı yönlendirmeci tavırlarınız, kıskançlık ve baskıya dikkat edin, aynı şekilde siz de karşı taraftan bunları görebilirsiniz. Cuma günü çevrenizden ve aradaşlarınızdan alacağınız destekle ilerleyeceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu: Bu haftabaşı, iş ve kariyer ortamlarınızda kendi hayal gücünüzü ortaya koyabilecek ve var olan sorunlara kendi tarzınızla yaklaşmasını bileceksiniz. Sevdiğiniz insanlarla, arkadaşlarınızla geleceğe dair yapacağınız planlarınız tıkır tıkır işleyecek. Kendinize güvenmekten vazgeçmeyin. Salı günü, sosyal çevre alanlarınızdan, arkadaş ortamlarınızdan veya grupsal iş alanlarınızdan olumlu etkiler alıyor olacaksınız. Onlarla olan iletişiminiz size yeni kapılar açabilir. Fikirlerinizi gerçekleştirecek ortamları bulacaksınız.

Çarşamba günü sosyal ortamlarda, arkadaşlarınız arasında beklenmedik değişik ve farklı aktiviteler sizi heyecanlandıracak. Hayatınızda biri yoksa yeni tanışacağınız bir insan bugün ilginizi fazlasıyla çekebilir. Grubunuzun vazgeçilmezi olabilirsiniz.

Perşembe günü başak burcunda oluşan dolunay, sizin ev ve aile alanlarınızda bazı hassaslıkları hayatınıza taşıyabilir. Kariyerinizin hızlı akttığı bu dönemde sevdiklerinize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki para işlerinizde bazı ilişki bozulmaları devreye girebilir. Arkadaşlarınıza karşı tutkularınızla hareket edeceksiniz. Onlarda sizi yönlendirmeye ve baskı yapmaya müsait olabilirler.

Cuma günü, iş hayatınızda alacağınız destekler yüzünüzü güldürecek. Kendinizi iy hissedeceksiniz.


 

YengeçYengeç Burcu: Bu haftabaşı maddi konulara odaklanmanız gerekirken siz, daha çok sosyal çevre işlerinizle uğraşmayı tercih edeceksiniz. Grupsal işlerinizde size yardım edenler fazla olabilir. Finansal konularda kaynaklarınızı iyi kullanmanız gerektiğinin farkında olacaksınız.

Salı günü, kariyerinizde ve iş alanlarınızda fırsatlarla dolu bir dönem. Bir konu ve proje üzerinde çalışıyorsanız olaylara farklı noktalardan bakmalısınız. Maddi konular ön planda olacak ve işlerinizin karşılığını alacaksınız.

Çarşamba günü kariyerinizde olağandışı ilişkiler ve beklemedik durumlar söz konusu olabilir. bundan fazlasıyla zevk alacaksınız. Göz önünde olacağınız ortamlarda beklenmedik sıradışı olana açık olun.

 

Perşembe akşam saatlerinde oluşan, yakın çevre, komşu, akraba veya kardeşlerinizle olan olayları hayatınıza taşıyacak. İlginizin daha çok uzak ortamlarda olduğu bu dönem, yakın çevrenize odaklanabilirsiniz. Düşüncelerinizde gitgeller yüksek olabilir. Özel hayatınızdaki kişinin sizin üzerinize kuracağı baskılar ve bir takım kıskançlıklar iş alanlarınızda zorlanmalara sebep olacak. Göz önünde olacağınız yerlerde ilişkinize dikkat etmelisiniz. Bir yandan da seyahat veya eğitime dayalı işlerinizde destekleriniz Cuma günü devreye girmeye başlayacak.


AslanAslan Burcu: Bu haftabaşı, işinize yönelik alanlarda başkalarından alacağınız yardım ve desteklerle rahat ilerleyeceksiniz. Kendinizi çok rahat bir şekilde ortaya koyacağınız bir hafta olabilir. Özel yaşantınızda iletişiminiz tatminkar olacak.

Salı günü, uzak çevre alanlarınızda, iş konularında özellikle eğitim ve seyahate dayalı işlerinizde hareketli ve hızlı olacaksınız.Kafanızdaki planları uygulayabileceksiniz. Hayata keyifle ve biraz da rahat yaklaşabiliyorsunuz.

Çarşamba günü, seyahat, iş veya eğitim alanlarınızda beklenmedik sıradışı ilişkiler, konu ve olaylar daha fazla gündeminizde yer alabilir. Değişik yerlerde bulunmak ve yeni insanlarla tanışmak isteyeceksiniz.

Perşembe günü ise, başak burcunda bir dolunay oluşacak. Bu dolunay para alanlarınıza yansıyacak. Elinize bir miktar para geçebilir. Ödemelerinizde dengeyi oturtmanız gerekecek. Sevdiğiniz insanla senin paran, benim param çekişmesinden kaçınmalısınız. Yine bu günlerde bazı kişilerle iş ilişkilerinizde baskı ve yönlendirmeden kaynaklanan sorunlara da açık görünüyorsunuz. Cuma günü iş hayatınızda gizli destekleriniz devrede olabilir.


 

Başak Burcu: Bu haftabaşı, iş alanlarınızda ve ortaklı işlerinizde yaratıcılığınızı ve yardım severliğinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Ortaklaşa para alanlarınızda ani ve beklenmedik konuşmalar gündemde olabilir. Sevdiğiniz insanla yapacağınız seyahat planlarınız sizi mutlu edebilir.

Salı günü, ortaklaşa para alanlarınızda beklenmedik konu ve olaylar etrafınızda olabilir. Düşüncelerinizde moralinizi kolay bozuyorsunuz. Bu bu salı biraz olayları eskiyle karşılaştırmaktan kaynaklı olabilir. Önemli işlerinizi Çarşamba öğleden sonraya bırakmakta fayda olabilir.

Çarşamba günü, harcamalarınız konusunda aşırıya kaçabilirsiniz veya beklenemedik alışverişler gündeme gelebilir. Yine eşinizin parasal durumunda değişik ve sıradışı gelişmeler oluşabilir.

Perşembe günü akşam saatlerinde oluşan dolunay, önemli kararları hayatınıza taşıyabilir. Özel hayatınızın detaylarının ön planda olacağı bu dönem, sevdiğiniz insanla bu dolunay anlaşmak zor olabilir. Özellikle tutkularınızla hareket etmeniz, bazı kıskançlıklar, baskılar hem onu, hem de sizi rahatsız edebilir.

Cuma günü devreye giren olumlu açılarla durumları toparlamasını bileceksiniz. Partneriniz ne olursa olsun atacağınız adımlarda sizi destekleyecek.


 

TeraziTerazi Burcu: Bu haftabaşı sosyal çevre alanlarınız ve arkadaşlık ilişkileriniz ön planda olacak. İş alanlarınızda parasal konularda destek alacağınız ve iyilikler göreceğiniz bir hafta olabilir. Özel hayatınızdaysa, sizi heyecanlandıracak konuşmalar içinde olabilirsiniz.

Salı günü, Özel ilişkinizde sevdiğiniz insana yaklaşımlarınız onu şaşırtmasın veya siz ona çok şaşırmamaya çalışın. İlişkinize bakış açınızı genişletmelisiniz. Arkadaşlarınızla planlar devreye girebilir.

Çarşamba günü, özel hayatınızda sevdiğiniz insan değişik ve her zamankinden daha farklı davranmak isteyebilir. Ona ve yapacaklarına şans tanırsanız oldukça keyifli ve bir o kadar da değişik birgün geçirebilirsiniz.

Perşembe günü başak burcunda bir dolunay oluşacak. Bu dolunay, iş alanlarınızda bir olayın iç yüzünü görmenizi sağlayacak. Kadersel etkilere sahip bir kaç gün geçirebilirsiniz. Yine sağlığınıza gereken özeni göstermeniz yerinde olabilir. Aile hayatınızda da bazı sürtüşmeler ve sorunlar su yüzüne çıkabilir. Cuma günü ise, aile hayatınızda yapılması gerekenleri halletmek kolay görünüyor. İş alanlarınızdan bir insanın desteğini arkanıza alabilirsiniz.


 

AkrepAkrep Burcu: Bu haftabaşı iş ve kariyer alanlarınız fazlasıyla yoğun olabilir, daha çok göz önünde bulunacağınız yerleri tercih edebilirsiniz. Özel hayatınızda yaratıcılığınız yüksek olacak ve hayata aşkla yaklaşacaksınız. İş alanlarınızdaysa beklenmedik görüşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir.

Salı gününden, yapmanız gereken işleriniz için gerçek anlamda faydalanabilirsiniz. Yine sağlığınızda fazla aşırıya kaçmadan gününüzü değerlendirin. Kendinizi göstereceğiniz ortamlarda bulunacaksınız.

Çarşamba günü, iş hayatınızda farklı ve değişik ilişkiler ve bağlantılar devrede olabilir. Her zamankinden daha farklı hareket edebilirsiniz. Yine sağlığınızla ilgili konularda beklenmedik ve değişik olaylara hazırlıklı olun.

Perşembe akşamı arkadaş ve sosyal çevre alanlarınızda bir dolunay yaşayacaksınız. Bir kaç gün boyunca sosyal ortamlarda hassas bir takım oluşumlar içinde yer alabilirsiniz. Her iki taraf arasında dengeyi iyi sağlamaya çalışın. İş alanlarınızdaki ilişkilerinizde bazı sürtüşmeler ve sorunlara açık olacaksınız. Baskı ve yönlendirmelerden kaçının. Cuma günü ise, iletişim halinde olacağınız insanlar atacağınız her adımda ve işte sizi destekleyecek. Bir insandan yardım görebilirsiniz.


YayYay Burcu: Bu haftabaşı, aşk hayatınızda beklenmedik tekliflere açık olabilirsiniz. İlginç konuşmalar ve görüşmeler sıradışı bir gün yaşamanıza neden olabilir. Eviniz ve aileniz konusunda yapmanız gerekenleri biliyor olacaksınız ve yardımseverliğiniz gün boyunca etkili olabilir.

Salı günü, aşk hayatınızda lider ve cesur etkileriniz yüksek olacak. Daha çok dış ortamlarda, değişik ve farklı yerlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Duyacaklarınız sizi hemen harekete geçirebilir.

Aşk hayatınızda farklı duyguların peşinden gideceksiniz ve bu Çarşamba günü, kalbiniz boşsa sizden çok farklı bir insanla hızlı bir ilişki içinde bulabilirsiniz kendinizi. Çocuğunuz varsa onunla olan ilişkinizde farklı olabilir.

Perşembe günü başak burcunda bir dolunay oluşuyor. Kariyer alanlarınızı etkileyecek olan dolunay, önemli bir işin sonuçlarını karşınıza çıkarabilir. Evinize gerekn özeni göstermeniz gereken bu dönem, iş alanlarınızda dengeyi iyi sağlamalısınız. Yine harcamalarınızı iyi kontrol etmeli v ilişkilerinizde biraz daha esnek olmalısınız. Cuma günü aile hayatınızda güçlü etkileriniz yüksek olabilir. Bir büyüğünüzün ziyareti sizi mutlu kılabilir.


 

Oğlak Burcu: Bu haftabaşı banka ödemeleri, ortaklaşa para konuları veya vergi, kredi gibi konular hayatınızın merkezinde olabilir. Aşk hayatınızda romantik ve bir o kadar fedakar davranışlarınız ön planda olacak. Özellikle yaratıcılığa dayalı işleriniz varsa şanslı etkiler altındasınız.

Salı günü, ev yaşantınızda ve aile ilişkilerinizde cesur ve baskın tavırlarınız devrede olabilir. Herşeyi kendi istekleriniz göre şekillendirebilirsiniz. Ortaklaşa para alanlarınızda cömert yanlarınızı ortaya çıkaracaksınız.

Çarşamba günü, ev ve aile hayatınızda değişik ve sıradışı bir gün geçirebilirsiniz. Belk değişik bir misafir sizi heyecanlandıracak, ya da bir aile büyüğünüzün beklenmedik ziyareti gününüzü değişik kılabilir.

Perşembe günü başak burcunda bir dolunay oluşuyor. Bu dolunay, sehayat, eğitim konularınızda önemli sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Bazı konuların derinindeki bilgiye ulaşacaksınız. Yakın çevrenizdeki olaylar sizi rahat bırakmayabilir. Aile hayatınızda sevdiğiniz insan sizin üzerinizde baskı uygulayabilir ya da siz ona müdahale edebilirsiniz. Bu günlerde ilişkinize dikkat edin.

Cuma günü iletişimsel işlerinizde gücünüzü ortaya koyabilecek ve çevrenizden desteğinizi alacaksınız.


 

KovaKova Burcu: Bu haftabaşı özel hayatınız ve sevdiğiniz insanın duygu ve davranışları ön planda olabilir. İletişime dayalı işlerinizde hızlı ve beklenmedik kararlar almaya müsait olabilirsiniz. Karşınıza çıkacak ani fırsatlar kalıcı olmasa bile, sizi heyecanlandırabilir. Maddi konularda şansınız yüksek.

Salı günü, yakın çevre konularında veya iletişime dayalı alanlarınızda hareketli ve hızlı bir gün olabilir. Bir tek herşeyi ben bilirim tavrından uzak durmaya çalışın. Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde güzel gelişmeler oluşabilir.

Çarşamba günü, yakın çevrenizdeki insanlarla yapılacak bazı işler, planlar, programlar sizi heyecanlandırabilir. Eğer kalbiniz boşsa iletişim halinde olacağınız sizden çok değişik ve farklı bir insanla bir ilişki içine girebilirsiniz.

Perşembe günü başak burcunda bir dolunay oluşuyor. Bu dolunayda ortaklaşa para alanlarınızda bazı hassaslıklar oluşabilir. Bir borç, kredi ödemesi, gözden kaçan bir vergi konusu devreye girebilir. Canınızı çok sıkmayın. Yakın çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde sıkıntılar oluşabilir, onlara kendinizi daha iyi anlatmalı ve şartlarınızdan bahsetmelisiniz. Cuma günü ise, parasal konularda güzel gelişmeler içinde olacaksınız.


BalıkBalık Burcu: Bu haftabaşı iş ve hizmet etmek, bu alanlarda kendi kimliğinizi öne çıkarmak önemli olabilir. İletişim halinde olacağınız insanlara karşı anlayışlı, fedakar ve yardımsever etkiler altında olabilirsiniz, aynı şekilde onlardan de istediğiniz destek tam olacak. Ani bir para anlaşması gündeme gelebilir.

Salı günü, parasal konularda beklenmedik bir gün geçirebilirsiniz. Günlük işleriniz için para harcamaya meyilli olacaksınız. İş alanlarınızdaki olumlu adımlar sizi fazlasıyla rahatlatacak.

Çarşamba günü, beklenmedik para ilişkileri, para girdileri sizi ve kesenizi rahatlatacak. Aile hayatınızda da bazı para konuşmaları sizi memnun edebilir. hayatı ve fırsatları geldiği gibi kabul edin ve yaşayın.

Perşembe günü başak burcunda bir dolunay oluşacak. Bu bir kaç gün boyunca özel hayatınıza odaklanmanız gerekebilir. Evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda önemli kararlara ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklara dikkat edin. Maddi konularda da bazı iş ilişkilerinizde de sorunlara açık bir gün olabilir. Tutkularınızı iyi kontrol etmeye çalışın. Cuma günü, sosyal çevrenizdeki güçlü arkadaşlarınızdan adımlarınız için güzel destekler alacaksınız.

 

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın