Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

11 – 17 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

11-17-hk-
Bu yazıyı paylaşın;

11 – 17 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza işleriniz eve yapacaklarınıza kendinizi vererek başlayabilirsiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Önemli haberler iş alanlarınızdan karşınıza gelebilir. Bugün parasal konularda çabuk tepkiler verebilir veya bir para meselesi karşısında inatçılıkla hareket edebilirsiniz.

Bu Pazartesi Satürn gerilemeye başlayacak. Arkadaşlarınızla olan işlerinizi, ilişkilerinizi, düşünce ve fikirlerinizi gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

Bu Pazartesi itibarıyla Yakın çevre evinizde hareket etmeye başlayacak olan Merkür, pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat ve etkili hareket etmenize neden olacak. Akraba, kardeşleriniz veya komşularınızla iletişim halinde olacaksınız.

Çarşamba günü Venüs geriliyor. Yakın çevreniz, akraba, kardeşler veya komşularınızla olan bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar görülebilir. Önemli iş bağlantılarını, parasal konuşmaları bu döneme denk getirmeyin. İletişime dayalı işlerinizde de sorunlara açık olacaksınız. Eğer öğrenciyseniz bu dönemde öğrenim hayatınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Öğretmenleriniz, öğrenci arkadaşlarınızla aranızda gerilimlere dikkat edin.

Yine Çarşamba günü ve sonrası 1.5 ay boyunca hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, kişisel alanlarınızda mücadelelerinizde zorlanmalar görülebilir. Enerjinizi bu dönem düzgün çalıştıramayabilir, kendi içinize dönebilirsiniz. Geri planda durmak, keyiflenmek önem kazanıyor. Ayrıca bu tarih ve sonrasında enerjiniz düşük olacağından, ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, alerjilere karşı dikkatli olmalısınız.

Perşembe günü Jüpiter geriliyor. İş ve kariyer alanlarınızda karşınıza gelen veya gelmiş olan fırsatları gözden geçireceğiniz, nerelerde hata yaptığınızı veya doğru gittiğinizi farkedeceğiniz bir dönem içine gireceksiniz.

Cuma ve Pazar günleri hayattan alacağınız keyif yüksek olabilir. Güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşacağınız gibi maddi konularda kendinizi daha kuvvetli göreceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta dış ortamlardan alınacak haberlerle başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Alacağınız haberler, duyacağınız konular bu hafta başında kendinizi güvensiz hissettirebilir. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi topluma sunarken gergin ve agresif davranışlardan kaçınmaya çalışmalısınız.

 

Bu Pazartesi  S atürn geriliyor. Seyahat, eğitim, hukuk, ticaret, turizm, medya alanlarınızda bazı konuları, sorumlu olduğunuz alanları gözden geçireceğiniz ve bu alanlarda yavaşlamalar, engellerle karşılaşacağınız bir dönem başlıyor.

Yine bu Pazartesi İletişim gezegeni Merkür İkizler burcuna geçiyor. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Ticaretle uğraşanlar, bu dönemde olumlu etkileniyor olacak. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir.

 

Çarşamba günü  Venüs geriliyor. 40 gün boyunca para evinizde gerileyecek olan Venüs bu alanlarda sıkıntı ve sorunları karşınıza getirebilir. Bu dönem büyük para harcamalarından kaçınmalı, alımdan ziyade, satışa odaklanmalısınız. Daha önceden iş yaptığınız insanlarla yeniden bir araya gelebilirsiniz. Bu dönemde ağzınızın, tadı tuzu çok yerinde olmayacak. Sağlığınıza harcayacağınız para bu dönem yüksek olabilir.

Çarşamba gününden sonra hayatınızı ilgilendirecek işlerinizde, sosyal alanlarınızda mücadeleleriniz artabilir. Grupsal işlerde yardım isteğiniz yüksek olacak, çevrenizin istekleri için koşturmalarınız olabilir.

Perşembe günü hem parasal konularda, hem de eğitimsel işlerinizde bazı içe dönüşler, yavaşlamalar meydana gelebilir. Karşınıza gelmiş olan şansları gözden geçireceğiniz bu dönemde hatalarınızı görebilir, sizi geliştiren alanlarda neyi doğru yapıp yapmadığınızı fark edebilirsiniz.

Cuma ve Pazar günleri, kendinizi şanslı hissedecek, hayatınızdaki gelişmelerin kişiliğinizi ve yaşamınızı zenginleştirdiğini göreceksiniz. Önemli haberler alınabilir.


İkizlerİkizler Burcu

Bu hafta ödemeler, ödenmesi gerekenlerle haftanız başlayacak sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Para harcamalarınızı, gelir gider dengenizi kontrol altında tutmalısınız. İçinizde biriktirdikleriniz bilinçaltınızdan rahatlıkla ortaya çıkabilir. Bu Pazartesi agresif ve sert etkiler altında olabilirsiniz.

Bu Pazartesi Merkür İkizler burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşmaya başlayacak. Önemli görüşme ve konuşmalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından, artık plan ve projelerinizi dillendirebilir ve bu konularda harekete rahatlıkla geçebilirsiniz.

 

Pazartesi günü Satürn geriliyor. Yaşadıklarınızın üzerinden geçmenin, maddi alanda, ortak parasal konularda hatalarınızı farketmenin tam zamanı. Artık hayat sizi biraz da olsa yavaşlatacak ama bu yavaşlama bazı yönlerden size iyi gelecek.

Çarşamba günü Venüs kişisel alanınızda gerilemeye başlıyor. 40 gün boyunca fiziki görüntünüzde, sağlığınızda bazı olumsuzluklara açık olabilirsiniz. Görüntünüzde bir şeyleri değiştirmek için harekete geçmeyin. Bu dönemde sosyalliğiniz geri çekilebilir, aşk hayatınızda, çocuk ilişkilerinizde bazı zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak, yeni birileriyle tanışmak için de uygun bir dönem içinde olmayacaksınız.

Çarşamba günü itibarıyla kariyerinizde ve iş hayatınızda  kendinizi göstermekten ve mücadele etmekten zevk alacaksınız. Patronlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminize özen gösterin. Mağdur psikolojisini çevrenize yansıtmayın.

Perşembe günü ortak parasal alanlarınızda sizi destekleyen ve bu alanlarda şans veren Jüpiter gerilemeye başlıyor. Birkaç ay boyunca önünüzde ve partnerinizin parasal alanında karşınıza gelen fırsatlar biraz yavaşlayabilir.  Maddi alanda yaptığınız hataları ve yanlışları yeniden ele alabilirsiniz. Olup biteni gözlemlemeyi unutmayın.

Cuma ve Pazar günleri kendi köşenizde olmak isteyeceksiniz. İletişiminizi biraz kısmak, dinlenmek ruhunuza iyi gelebilir. Maneviyatınız kuvvetleniyor.YengecYengeç Burcu
:

Bu hafta özel hayatınıza, ilişkilerinize daha fazla önem verebilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İlişkiler konusunda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Fikirlerinizi etrafınızdaki insanlara aktarırken daha sakin ve anlayışlı olmanız gerekebilir. Bazı konularda inatçılık yapabilirsiniz.

Bu Pazartesi Merkür İkizler burcuna geçiyor. Merkür kadersel alanınızda hareket etmeye başlıyor. Önemli planlarınız  varsa bu 2 hafta boyunca harekete geçmemelisiniz. Geçmişi anmak bu dönem hızlanabilir. Kendinizi dinlemek, olayları gözden geçirmek, bu dönem içinde yaşayacaklarınız arasında yer alabilir.

 

 

Bu pazartesi ve sonrasında Satürn gerilemesiyle beraber Temmuz başına kadar parasal konularda üstlendiğiniz sorumluluklarınızı gözden geçireceksiniz. Bu alanlarda bazı sınavlar, testler ortaya çıkabilir.

Çarşamba günü ilişki gezegeni Venüs gerilemeye başlıyor. 40 gün boyunca geçmiş ilişki konuları, eski aşk ve aile mevzuları karşınıza gelebilir. Yine ev ve aile ilişkileriniz, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda bazı sıkıntı ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde yeni bir insanla tanışmamalı, yeni bir ilişkiye başlamamalı ve önemli ilişki kararları almamalısınız.

Çarşamba günü itibarıyla, yabancı ortaklı işler, hukuk, eğitim, seyahat, medya  alanlarınızda enerjinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Yine bu dönem daha az tanıdığınız insanlarla girişimlerinizde dikkatli olmalısınız. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir.  Eğitim hayatınızda daha fazla çaba sarf edebilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla ikili ilişkiler, özel hayatınız, ortaklı işler alanlarınızda size şans ve fırsat dağıtan Jüpiter gezegeni geri gitmeye başlıyor. Bu alanlarda birkaç ay boyunca bazı gerilemeler ve yavaşlamalar görülebilir. İlişkilerinizde elde ettiğiniz sonuçları, şansları şimdi yeniden ele alma zamanı başlıyor.

Cuma ve Pazar günleri, geleceğinizi ilgilendirecek önemli kararlar, ortaklıklar sizi mutlu edebilir. Yine partnerinizle ilişkinizde daha rahatlamış ve güçlü hissedebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza günlük işleriniz ve bu alanda yapacaklarınızla başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Hem sağlık, hem de gündelik işlerinizde hızlı ve duygusal kararlar devrede olabilir. İş hayatınızda, toplum içinde fikirlerinizden ödün vermek istemeyecek, sizinle hayatı paylaşan insanlara karşı agresif ve inatçı davranacaksınız.

Bu Pazartesi Merkür İkizler burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca sizin sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde ilerlemeye başlıyor. Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergileyeceksiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir.

 

Pazartesi günü Satürn geriliyor. Özel hayatınızda kalıcı ve biraz da istikrarla ilerleyen işlerinizde yavaşlamalar oluşabilir. Temmuz başına kadar ilişkiler alanındaki testleriniz devam edecek.

Çarşamba günü itibarıyla arkadaş ve sosyal ortamlarınızda gerileyen Venüs, eski arkadaşlarınızı yeniden hayatınıza sokabilir. Bu süreçte var olan arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlar yaşamaya müsait olacaksınız. Yine organizasyona dayalı işlerinizde, gelecek planlamalarınızda bazı sorunlar oluşabilir.

 

Çarşamba günü ve sonrasında, banka, ödeme, kredi, faiz, nafaka, prim, miras ve ortaklaşa giderleriniz alanında enerjinizi harcamaya başlıyorsunuz. Bu alanlarda mücadelenizi, uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Her tür tehlikeli yerlerden uzak durmalı, mümkünse bu ay ameliyatlardan kaçınmalısınız.

 

Perşembe günü Jüpiter gerilemeye başlıyor. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda karşınıza gelmiş fırsatları gözden geçireceğiniz bu dönem bu alanlarda fırsatların biraz durduğuna ve yavaşladığına şahit olabilirsiniz.

Cuma ve Pazar günleri ailenizle, sevdiklerinizle oldukça keyifli zamanlar sizi bekliyor. İş alanlarınızda da güzel destekler alacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza hobilerinize, keyfinize veya varsa çocuğunuza odaklanarak başlayacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Önemli işlerinizi halletmek için kolları sıvayabilirsiniz. Sağlık ve iş alanlarınızda kendi bildiğinizden şaşmayabilirsiniz. Bu da sizi gereksiz yere sinirli ve gergin yapabilir.

Bu Pazartesi Merkür İkizler burcuna geçiyor. Kariyer evinizde ilerlemeye başlayan Merkür, 15 gün boyunca bu alanda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İş alanınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler bulacaksınız. Birden fazla konuyla uğraşmak da cabası.

 

Yine bu Pazartesi Satürn gerilemesiyle beraber iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda Temmuz başına kadar aldığınız ve uyguladığınız bazı kararları gözden geçireceksiniz. Bu alanlarda yaşayacağınız bazı zorlanmalar size neyi, nerede yanlış yaptığınızı gösterecek.

Çarşamba günü ilişki gezegeni Venüs gerilemeye başlıyor. İş ve kariyer alanlarınızdaki ilişkilerinizde ve hizmetlerinizde bazı sorunlar ve ilişki sıkıntıları gündeme gelebilir. İletişim, teknoloji, seyahat , eğitim alanlarınızda, maddi konularda da 40 gün boyunca dikkatli adımlar atmalısınız. Pahalı bir eşya almayın, önemli parasal anlaşmalardan kaçının. Yine anne ve anne tarafınızla bu dönemde ilişki sorunları görülebilir.

Çarşamba gününden sonra karşı cinsi çekici bulacak, ilişkiniz varsa enerjinizi ilişkinize akıtacaksınız. Kendi hayatınızı ilgilendirecek meseleler biraz geri planda kalacak. Fedakarlıklar ön plana çıkacak. Karşı tarafla mücadeleleriniz artabilir.

Perşembe’den sonra Jüpiter gerilemeye başlıyor. Aşk hayatınızda, çocuk konularında size şans ve fırsatlar dağıtan Jüpiter’in gerilemesi bu alanlarda verilmiş kararları, uygulanan yöntemleri gözden geçirmenize neden olabilir. Bu alanlarda bazı yavaşlamalar ve gecikmeler görülebilir.

Cuma ve Pazar günleri kendinizi birçok açıdan keyifli, umutlu ve iyimser görebilir, neler yapabileceğinizin farkına vararak kendi gücünüzü hayatınıza geçirebilirsiniz.


TeraziTerazi Burcu:

Bu hafta ev ve aile hayatınızın detaylarıyla haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Gün içinde ev ortamlarınızda ufak tefek krizlere ve alacağınız haberlere açık olmalısınız. Sinirli ve agresif tutumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Bazı fikirlerinizde fazla tutucu olabilirsiniz. İnatlaşmalardan kaçının.

Bu Pazartesi Merkür İkizler burcuna geçiyor. Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan Merkür, 2 hafta boyunca bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları gündeme gelebilir.

 

Yine bu pazartesi aşk hayatınızda, hayata eğlenceli bakış açınızda sizi ciddi yapan ve bu alanlarda sorumluluk yükleyen Satürn gerilemesinde yaşadıklarınızı gözden geçireceğiniz bir zaman başlıyor. Temmuz ayına kadar bu alanlarda bazı yavaşlamalar yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günü Venüs geriliyor. Dış ortamlara dayalı işler, uzaktaki akrabalar, seyahat, eğitim, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda bazı sorun ve problemler yaşamaya meyilli olacaksınız. Eski insanlarla bu dönemde yeniden bir araya gelebilir, sorun yaşadıklarınızla aranızı düzeltmek üzere harekete geçebilirsiniz. Venüs sizin burcunuzun yöneticisi olduğundan, hayatınızda, görüntünüzde veya ilişkilerinizde 40 gün boyunca dikkatli adımlar atmalı ve önemli duygusal kararlardan kaçınmalısınız.

Çarşamba günü itibarıyla Mars  iş, hizmet ve sağlık evinizde hareket etmeye başlayacak. Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı, egzersizleri, enerjinizi olumlu harcamanıza neden olabilir. Çalışma koşullarınız ve bu alandaki fedakarlıklarınız artacak gibi görünüyor.

Perşembe günü ev ve aile alanlarınızda size şans veren Jüpiter’in gerilemesi birkaç ay boyunca bu alanlarda karşınıza gelmiş olan fırsatları gözden geçirmeniz için bulunmaz fırsat. Bu alanlarda rahat akan enerjilerde geri çekilmeler ve yavaşlamalar oluşabilir.

Cuma ve Pazar günleri iyi değerlendirin. Başkalarından göreceğiniz desteklerle ailenizde ve yuvanızda güzel fırsatlar yakalayacak, iç huzurunuzu koruyacaksınız.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza yakın çevre ilişkilerinize odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta iletişiminize yönelik işlerinizde hızlı olaylar altında olabilirsiniz. Güvensizliklerinizi etrafınıza yansıtmayın. Bazı fikirlerinizi ortaya koyarken sevdiklerinize zulüm etmeyin, agresif ve inatçı olacaksınız.

Pazartesi günü Merkür İkizler burcuna geçiyor. Merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi almak, banka işlerinizi halletmek, sigorta veya vergi konularınızı gözden geçirmek için uygun bir süreç içinde olacaksınız. Bir yandan da gizemli konuları araştırmak, konuşmak için uygun bir dönem olabilir.

 

Yine bu Pazartesi  Satürn geriliyor. Ev ve aile alanlarınızda bazı olayların yavaşladığını, sorunların ortaya çıktığını görebilirsiniz. Temmuz başına kadar ev ve aile ortamlarınızda bazı testler ve sınavlara tabii olabilirsiniz. Yaşayacağınız olaylarla ne kadar olgun olup olmadığınızı fark edebilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla ilişkiler gezegeni Venüs sizin ortaklaşa para alanlarınızda gerileyecek. Hem sizin ortaklaşa para alanlarınızda, hem de eşinizin veya sevgilinizin parasal durumunda bazı geri çekilmeler veya sorunlar oluşabilir. Bir kredi veya borç altına girmek, kefil olmak için uygun olmayan bir 40 gün içinde olacaksınız.

Yine Çarşamba günü itibarıyla aşk hayatınızda, çocuklarınızın koşullarına enerjinizi harcayacaksınız. Karşı cinsi çekici bulacak, enerjinizi daha fazla alana ve eğlenceye yaymak isteyeceksiniz. Sanatsal faaliyetlerinizi hızlandırabilir, hobiler alanında yaratıcılık yönünüzü ortaya çıkarabilirsiniz.

Perşembe günü yakın çevre ve iletişim konularında size çeşitli şans ve fırsatlar veren Jüpiter gerilemeye başlıyor. Birkaç ay boyunca karşınıza gelmiş fırsatları hayatınıza ne kadar alıp almadığınızı görecek ve hatalarınızı farkedeceksiniz.

Cuma ve Pazar günleri doğru iletişimle özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir. Sevdiğinizle gelecek planlarınızı hızlandıracaksınız.


YayYay Burcu:

Bu hafta halletmeniz gereken parasal işlerinizle başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu alanda gelişmeler altında olacaksınız. Günlük işlerinizde sinirli ve gergin yapınızı iyi kontrol etmeye çalışın. İnatçılık ve ısrarcılık gün içinde sizi zorlayabilir.

Bu Pazartesi akşam saatleri itibarıyla Merkür İkizler burcuna geçiyor. Merkür, ilişkileriniz ve özel yaşamınızda iletişiminizin 2 hafta boyunca aktif olacağının altını çiziyor. Problemleriniz varsa, bu dönemde çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz. İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak Yine bu dönem içinde anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir.

 

Yine bu Pazartesi  Satürn gerilemeye başlıyor. Yakın çevre ilişkilerinizi, girişimlerinizi ve bu alandaki sorumluluklarınızı gözden geçireceğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz.

Çarşamba günü  Venüs sizin evlilik ve ikili ilişkiler evinizde gerilemeye başlayacak. İlişkilerinizi gerçek anlamda gözlemleyeceğiniz bir süreç içinde olacaksınız. Sevdiğiniz insanla aranızda fikir ayrılıkları oluşabilir. Eski bir konu yeniden gündeme gelebilir. Yarım kalmış bir aşk hikayeniz varsa ya da sevdiğiniz insandan yeni ayrıldıysanız bu süreçte yeniden bir araya gelme olasılığınız var. Yine arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz, iş alanlarınız, sağlığınız bu 40 günlük süreçte zorlanabilir. Bu süreçte taşınmamaya çalışın.

Yine bu çarşamba itibarıyla, enerjinizi ailevi konulara ve evinize harcayacaksınız. Bu dönem içerisinde evinizin güvenliğini ihmal etmemelisiniz. Ev ve aile hayatınızda kararsızlıklarınız oluşabilir. Yine rutubet ve suyla ilgili problemlere açık olabilirsiniz.

Perşembe günü Jüpiter para alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Bu alanlarda karşınıza gelen fırsatlarda yavaşlamalar oluşabilir. Belki de buna ihtiyacınız var sevgili Yaylar, bu yavaşlamalarda hatalarınızı keşfetmeye çalışmalısınız.

Hem Cuma, hem de Pazar günü iş alanlarınızda güzel teklifler ve işlerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi maddi yönden güvende hissedeceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza şartlar lehinizde olarak başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Gün içinde alacağınız önemli haberler duygusal iniş çıkışlarınızı yüksek tutabilir. Kendinizi maddi konularda, harcamalarınız konusunda kontrol etmeniz gereken bir hafta başı olacak.

Bu Pazartesi  Satürn para evinizde geriliyor. Bu alanla ilgili konuları yeniden ele almanız, yolunda gitmeyen konuları yeniden yapılandırmanız gerekebilir. Temmuz başına kadar bu alanlarda zorlanmalar, dikkatsiz davranmanızdan kaynaklı olacak sevgili Oğlaklar.

Bu Pazartesi Merkür İkizler burcuna geçiyor. iki hafta boyunca  iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak. İşiniz konusunda becerilerinizi geliştirebilir, etkili iletişiminizle iyi işler çıkarabilirsiniz. Sağlığınızı gözden geçirmek ve kontrollerinizi yaptırmak için de uygun bir süreç.

Çarşamba günü Venüs geriliyor. Venüs sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerileyecek. 40 gün boyunca bu alanlarınızda bazı sorunlar veya hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. İş değiştirmek için uygun bir dönem olmayacak. Daha önceden ilişki yaşadığınız bir kadınla iş ortamlarınızda karşılaşma olasılığınız yüksek görünüyor. Yine bu etkiden kariyer ve iş alanlarınız, aşk veya çocuk alanlarınız etkilenecek.  Sağlığınızda nefes problemleri, alerjiler, astım ve koah gibi ciğer sorunları oluşabilir. Daha önceden bu problemleri geçirdiyseniz bu süreçte dikkatli olmalı, kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

Çarşamba günü itibarıyla önünüzdeki dönem iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre, akraba, kardeşlerinize dayalı konularda mücadeleleriniz artacak. Yine araba kullanırken veya yolculuk yaparken dalgınlığa karşı dikkatli olmanız gerekebilir.

Perşembe günü Jüpiter gerilemeye başlıyor. Size fırsat veren Jüpiter, gerilerken hızlı giden olayların biraz yavaşladığını ve engellere takıldığını görebilirsiniz. Şimdi karşınıza gelen fırsatları ne kadar değerlendirip, ne kadarını önemsemediğinizi gayet net göreceksiniz.

Cuma ve Pazar günleri aşkta aradığınız mutluluğu bulabilirsiniz. Güzel ve etkili konuşmalar, hayatın sizi desteklediğini göreceğiniz olaylar bu dönem tam da aradığınız şey sevgili oğlaklar.


KovaKova Burcu

Haftanıza biraz geri planda kalarak, daha çok kendi alanınıza yönelik olarak giriş yapacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Aile ve ev hayatınızda yapmanız gerekenleri bu Pazartesi rahatlıkla halledeceksiniz ama tüm bunları yaparken aile büyükleriniz ve sevdiklerinize karşı daha yumuşak tavırlar içinde olmanız gerekebilir. Fikirlerinizi ortaya koyarken sinirli ve gergin olabilirsiniz.

Bu Pazartesi Merkür İkizler burcuna geçiyor. Merkür 2 hafta boyunca sizin aşk ve çocuk evinizde dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda duygularınızı dile getirebilir, sorunlarınız varsa çözüm bulmakta zorlanmayabilirsiniz.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde kendinizi ortaya koyacaksınız.

 

Yine bu Pazartesi  Satürn’ün sizin burcunuzda gerilemeye başlıyor. Hayatınızla ilgili alanlarda önemli girişimleriniz olduysa şimdi bu adımları ve girişimleri gözden geçirmeniz ve yeniden hazırlanmanız için zamanınız olacak sevgili Kovalar.

Çarşamba günü Venüs geriliyor. Çocuklarınızla ilgili konular, yaratıcılığa dayalı işleriniz bu dönem zorlanabilir. Özür dilemek, ilişkilerinizi onarmak için geçmişte aşık olduğunuz kişilerle veya kişiyle yeniden bir araya gelebilirsiniz. Bu gerilemeden, ev ve aile hayatınız, dış ortamlarınız, seyahat, eğitim, hukuk alanlarınız da etkilenecek. Haziran sonuna kadar yeni bir ilişkiye başlamak, ilişki kararları almak adına uygun olmayacak.

Çarşamba günü itibarıyla paraya dayalı işlerinizde, kazanımlarınızda, maddi alanlarda, mücadeleleriniz artacak. Yine de parayla ilgili mücadeleleriniz artsa bile, özel hayatınıza dayalı harcamalarınızda artacak. İkisi arasındaki dengeyi sağlamak durumundasınız.

Perşembe günü itibarıyla şans ve fırsat dağıtan Jüpiter geriliyor. Maneviyatınıza ve ruhsal oluşumlarınızda geri çekilmeler yaşanabilir. Karşınız gelmiş olan fırsatları nasıl kullandığınızı bu dönemde farkedeceksiniz. Bu süreçte şansınızı fazla zorlamamalı, çevre ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz.

Cuma ve Pazar günleri ev ve aile hayatınızda huzuru ve mutluluğu bulacaksınız. Kendi alanlarınızda daha keyifli olacaksınız.


BalikBalık Burcu:

 Haftanıza arkadaşlarınızdan ve çevrenizden alacağınız haberlerle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Alacağınız önemli haberleri bu hafta başında iyi kontrol etmeye çalışmalısınız. İletişim halinde olacağınız insanlara karşı nazikliği elden bırakmayın. İnatçılık size kaybettirebilir.

Bu Pazartesi akşam saatlerinde Merkür İkizler burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca ev ve aile evinizde hareket etmeye başlıyor. Evinizle ilgili konularda çözümsel yaklaşımınız, aile büyüklerinizle iletişiminiz hızlanacak.

 

Yine bu Pazartesi Satürn gerilemeye başlayacak. Hem çevre ilişkilerinizi, hem yaşadıklarınızı, başka insanların sorumluluklarını gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

Çarşamba günü itibarıyla Venüs sizin aile ve ev hayatınızda gerileyecek. Ailevi konularda bazı sorunlar, çözülmemiş meseleler ortaya çıkabilir. Tadilat, dekorasyon, tamirat işleriniz varsa yapmamaya özen gösterin. Ayrıca yakın çevre ilişkileriniz, ortaklaşa para alanlarınızda sorunlar oluşabilir. 40 gün boyunca ev alımından uzak durun, bu süreçte satış yapabilirsiniz.

Çarşamba gününden sonra bir kaç aydır üzerinizde hissettiğiniz yorgunluk ve enerji kaybı, yerini daha sağlam ve konsantrasyonu yüksek bir enerjiye bırakacak. Fiziki gücünüz yerine gelirken hızlı hareket etmekten kaynaklı olarak kaza ve sakarlıkları hayatınıza çekebilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla Jüpiter geriliyor. Eylül ayına kadar arkadaş ve çevre alanlarınızdan gelen şansları ne kadar değerlendirip ne kadarını değerlendiremediğinizi yaşayacağınız bazı sorunlarla göreceksiniz. Bu dönemde karşınıza gelen fırsatlarda yavaşlamalar görülebilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın