Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Ekim Haftalık Burç Yorumları

14 - 20 Ekim Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

14 – 20 Ekim Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftaya sizin burcunuzda gerçekleşen bir Dolunayla başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu Dolunayda hayatınızla, fiziki görünümünüz ve sağlığınızla ilgili önemli duygusal kararlar alabilirsiniz. Kafanıza göre davranma isteğiniz yüksek olurken, bencil davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu kararlar gelecek planlarınızla uyumlu olacak ama parasal konularda gerilimleriniz yüksek olabilir. Aynı zamanda iş ve kariyer hayatınızda bazı güç çekişmelerine ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Bazı işlerinizde bozulmalar ve stresler ortaya çıkabilir. Aile arasında gerginlikleriniz varsa bu sorun ve çekişmeleri daha sakin ve anlayışlı tavırlarla ele almalısınız. Özel hayatınızda yaşadığınız bazı olaylar dengesizlik şeklinde ortaya çıkabilir. Ortaklaşa işlerinizde de artık kendiniz devreye girmek isteyebilirsiniz. Bu etki tüm haftaya yayılırken, parasal konularda kendinizi sağlama alacaksınız. Sezgileriniz iyi çalışırken parasal konularda güzel şanslar da yakalayacaksınız. Hafta sonu işlerinizi toparlamak ve istediğiniz sonuçları almak için size göz kırpacak.

Bu Dolunay düşüncesiz hareket etmeyin…


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza Koç burcunda oluşan kadersel bir Dolunayla başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Dolunay bir olayın içyüzünü karşınıza getirebilir. Kadersel etkilerin yüksek olacağı, tedirginliklerinizin öne çıkacağı bir dolunay yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza ve ruh sağlığınıza gereken özeni gösterin. Duyacaklarınız veya yaşayacaklarınız karşısında ani hamlelerden kaçının. Uzaktaki akrabalarınızla veya daha az tanıdığınız ve samimi olduğunuz insanlarla bağlantılarınıza dikkat edin. Eğitim, seyahat, ticaret, hukuk işlerinizde sorunlara ve sürtüşmelere açıksınız. Bazı işlerinizde bozulmalar görülebilir. Ve siz bunları özel hayatınıza yansıtabilirsiniz. Şartları ve durumları çok fazla zorlamayın. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak.

Dolunayın etkileri tüm haftaya yayılırken iş alanlarınızda güzel parasal sonuçlar elde edebilirsiniz. Ortağınızdan veya partnerinizden destekleriniz yüksek olabilir. Size yardım etmek isteyen insanlara arkanızı dönmeyin. İyi organize olursanız işlerinizi toparlamanın yolunu bulacaksınız. Bu anlamda Çarşamba günü ve hafta sonu zamanı gökyüzü sizi destekliyor. Yine hafta sonu sevdiğiniz insanla güzel programlar yapabilirsiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza Koç burcunda oluşan bir dolunayla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Dolunayla birlikte sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde, organizasyona yönelik işlerde hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Karşınıza gelecek olan bir davet, etkinlik özel hayatınızı ihmal etmenize ve onlarla gerginlikler yaşamanıza neden olabilir. İlişkilerinize bu Dolunayda çok dikkat etmelisiniz. Ay başında başlayan gerginlikleriniz burada iyice görünür hale gelebilir. Bazı arkadaşlarınızla para işlerinize, para meselelerine dikkat edin. Güç çekişmeleri bu alanda sizi zorlayabilir. Özel ilişkilerinizde tutkularınızı ön plana almanız gücü yanlış kullanmanıza neden olabilir. Risk içeren para işleriniz bu hafta sizi zorlayacak bu yüzden sağlam adımlarla ilerlemek aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Dolunayın etkileri tüm haftaya yayılırken günlük işlerinizde parasal olarak halletmeniz gerekenleri rahatlıkla yapabilir veya paralı bir işin bu hafta karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Hafta sonu rutin işlerinizi rahatlıkla toparlayacak, sağlığınıza ve yapmanız gerekenlere ekonomik bir şekilde yaklaşacaksınız.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza Koç burcunda gerçekleşen Bir Dolunay’la başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Sosyal çevreniz arasında çekişmeler, sorunlar iyice belirginleşirken sıkılganlıklarınızı iyi kontrol etmeli, oluşacak durumlar karşısında direnç göstermemelisiniz. Dolunay, kariyer ve iş alanlarınızda hızlı, ani, düşüncesiz kararları ve  duygusal temaları karşınıza getirecek. Ev ve aile hayatınızda şanslı güzel fırsatlar oluşabilir ama çevre ilişkilerinizde aynı istikrarı sağlamak kolay olmayacak. Özel hayatınızda sizin üzerinizde güç sahibi olan kişiye veya kişilere karşı vereceğiniz tepkiler yüksek olurken, güç çekişmelerine ve bazı krizlere açık olmalısınız.

Dolunayın etkileri tüm hafta devrede olurken, diğer taraftan yeni ilişkilere yelken açmak, var olan ilişkinizdeki sorunları olgun bir şekilde ele almak için harekete geçebilir ve bu alanlarda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Güvenilir ilişkiler peşinde koşacak, aile ve iş alanlarınızda yaşadığınız stresleri size güven ve istikrar sağlayacak insanlarla aşacaksınız. Hafta sonu bu anlamda size güzel günler vaadediyor.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza Koç burcunda oluşan bir Dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Dolunay seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, davalar, ticari faaliyetler alanlarınızı hassaslaştırabilir. Bu alanlardaki işlerinizde önemli sonuçlar elde edebilirsiniz veya acele ve düşünmeden kararlar alabilirsiniz. Algınızı uzak çevrenize döndüreceksiniz. Hafta sonundan gelen enerjilerle aile arası bir münakaşa, gerginliğe açık olabilirsiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla güç çekişmelerine ve gerginliklere açık bir hafta başı sizi bekliyor. Yine seyahatler, eğitim hayatınızla ilgili konularda da dikkatli hareket edin.

Dolunayın etkisi tüm haftaya yayılırken diğer taraftan aile ortamlarınızda yardımsever ve anlayışlı tavırlarınız Çarşamba günü devrede olacak. Hafta sonuna doğru eviniz için yapacağınız harcamalar hızlanabilir, aileniz için birşeyler yapmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Aile hayatınızda babanızın kardeşleriyle arası ve sizin aranız sağlam ve güvene dayalı bir ilişkiye dönüşebilir, Onlardan destek alabilirsiniz. Aile ve ev ilişkileriniz hafta sonu güçleniyor.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza Koç burcunda oluşan bir Dolunayla başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Dolunay, sizin ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşiyor. Parasal konularda başlattığınız işlerin karşılığını almaya hazırsınız. Bu süreçte karşınıza gözden kaçırdığınız bir ödeme ya da bir borç çıkabilir. Sigorta, prim, vergi konularına daha fazla özen göstermelisiniz. Çünkü bu alanlarda birtakım hassaslıklar, acele verilecek kararlar, düşünmeden atılacak kararlara streslere açıksınız. Özellikle sponsorluklar, parasal konularda anlaşmalar varsa bu Dolunay’da dikkatli olun. Yine aşk hayatınızda ve çocuk ilişkilerinizde bazı krizlere ve çekişmelere açık olacaksınız.

Dolunayın etkisi tüm haftaya yayılırken yakın çevre bağlantılarınızda istediğiniz sonuçları bu hafta alabilirsiniz. Kalbiniz boşsa yakın çevrenizden bir insanla uzun vadeli ve kalıcı bir ilişki devreye girebilir. Özel hayatınızda daha anlayışlı, yaratıcı ve keyifli olacaksınız. Bu anlamda Çarşamba gününü ve hafta sonunu iyi değerlendirin. Yine yakın çevrenizdeki insanlarla, kardeş veya akrabalarınızla planlar devreye girebilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza zıt burcunuz Koç burcunda oluşan Bir dolunayla başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Dolunay, özel hayatınıza dikkat çekecek. Bir yandan da özel hayatınızda ve ilişkilerinizde önemli hassas ve duygusal kararlar alabilir, duygusal hayatınızda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Aile ortamlarınızda bazı ilişkileriniz bozulabilir, eşyalarınız bozulabilir, hayatınıza etki eden güçlü bir aile figürüyle bazı sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Krizler ilişkilerinizi etkileyebilir.

Dolunayın etkisi tüm haftaya yayılırken iletişime ve girişime dayalı işlerinizde önemli şanslar yakalayabilirsiniz. Ailenize veya evinize yapacağınız katkılar ve alışverişlerde istediğiniz şartları yakalayacak, ekonomik adımlarla bütçenizi yeniden düzenleyeceksiniz. Ailenizden göreceğiniz desteklerde yüksek olabilir. Hafta sonu bu anlamda size göz kırpıyor. İş alanlarınızda yaratıcı ve üretken yönleriniz, ilhamınızla çarşamba günü konuşulabilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza Koç burcunda oluşacak bir Dolunay’la başlıyorsunuz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.  Bu dolunayda sağlığınıza dikkat edin. İş ve günlük hayatınızın akışında hızlı gelişmeler yaşanabilir. İş alanlarınızda ve günlük işlerinizde sabırsız, düşüncesiz ani kararlar almaya müsaitsiniz. Takıntılarınız, gelecek korkularınız sağlığınıza olumsuz yansıyabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Dolunayın bu etkileri tüm haftaya yayılırken diğer taraftan hafta başında parasal olarak işlerinizin karşılığını alacak ve kendinizi şanslı göreceksiniz. Aşk hayatınızda karşı tarafı anlayan ve paylaşımcı yönleriniz Çarşamba günü devrede olacak. Hafta sonu ise, yapılması gereken işlerinizi kolaylıkla halledecek, yakın çevrenizden iş ve özel hayatınıza dair güzel destekler alacaksınız. Yine kalbiniz boşsa yakın çevrenizden bir insanla kalıcı ve sağlam bir ilişki başlayabilir.


YayYay Burcu:

Haftanıza Koç burcunda oluşan Dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Dolunay kendinizi aşka, keyfe vermenize neden olabilir. Sosyal çevrenizdeki hızlı oluşumlar hayatınızda biri yoksa bu Dolunayda aşkı karşınıza getirebilir. Ya da hamile olduğunuzun haberi bu dolunayda hayatınızı renklendirebilir. Aşk hayatınızda, eğlenceye ve sanata yönelik adımlarda, çocuk ilişkilerinizde sabırsız, bencil ve düşüncesiz hareket etmeye meyil edebilirsiniz. Çevreniz ve özel alanlarınız arasındaki dengeyi iyi sağlayın. Parasal yönden bazı dengesizlikler, krizlerde devrede olabilir. Paraya dayalı sebeplerden dolayı bazı arkadaşlarınızla aranızın bozulduğunu, yanlış anlaşıldığınızı veya anladığınızı görebilirsiniz.

Dolunayın etkileri tüm haftaya yayılırken geri plandan yürüteceğiniz önemli işlerinizde Çarşamba gününü kullanabilirsiniz. Aile hayatınızda da yapılması gerekenleri halledeceksiniz. Hafta sonu ise, önemli işlerinizi yoluna rahatlıkla koyacak, maddi konularda daha sağlam ilerleyeceksiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza Koç burcunda gerçekleşen Dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu Dolunay algınızı ailenize ve yuvanıza çevirecek. Evinizle ilgili önemli bir olay oluşabilir, ailenizdeki bireylerin hayatında duygusal konular cereyan edebilir. Bazı eşyalarınızın veya ilişkilerinizin bozulduğunu görebilirsiniz.Bu, zaman zaman sizi fikirsel olarak zorlayabilir, bazı noktalarda bu kadar işle uğraşırken onların kendilerine yetmeleri gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz ama ne olursa olsun bu Dolunay daha fazla vaktinizi ailenize ayırmanız gerekiyor. Kendinize çok güvenmeniz hem işte, hem de evinizde bazı hataları da devreye sokabilir. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Dolunay tüm haftaya yayılırken anlaşmalara imza atabilir, yeni bir işe başlayabilir, konuştuğunuz planları çevrenizle beraber hayata geçirebilirsiniz. Güzel planlar Çarşamba günü devreye girebilir. Hafta sonu ise, gelecek planlarınızı daha planlı, kalıcı bir şekilde ele alacaksınız. Bu dönem yeni tanışacağınız insanların uzun soluklu bir şekilde hayatınızda kaldığını görebilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza Koç burcunda oluşan Bir Dolunayla giriş yapacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Dolunay, yakın çevrenizde olup biten konulara algınızı kaydıracak. Küçük olaylarla uğraşacaksınız. Bu dönem kafanızda büyük planlar olabilir ama bu dolunayda o planlarla uğraşmak yerine tam tersine küçük ve önemsiz konularla uğraşacaksınız. Beklenmedik sorunlarla karşılaşmanız da cabası. Arkanızdan çevrilen işler önünüze gelebilir. Akraba, kardeşler( abi, abla), kuzenler, komşular ve yakın arkadaşlarınızın hayatında önemli duygusal konular oluşabilir.

 

Dolunayın etkileri tüm haftaya yayılırken bu hafta şanslı olacak, güzel gelişmeleri kariyerinize taşıyacaksınız. Maddi konularda güzel gelişmeler atılabilir. İş ilişkilerinizin işe yaradığını bu dönemde göreceksiniz. Bu anlamda Çarşamba günü size ışık yakalabilir. Hafta sonu ise, kariyerinizde ve iş alanlarınızda güzel haberler ve sonuçlar alabilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza Koç burcunda oluşan Dolunay etkisiyle başlıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Dolunay, elinize para geçirebilir sevgili Balıklar. Bu dolunayda kendi cebinize giren parayla ilgilenecek, alacak verecek dengesini sağlamaya çalışacaksınız. Ama parasal konularda bencil, düşüncesiz hareket etmemeye çalışmalısınız. Çevrenize ve arkadaşlarınıza karşı anlayışı elden bırakmayın. Parasal konular yüzünden veya başka konular yüzünden çekişmelere ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Para harcamaları krizlere neden olabilir.Kredi alacaksanız bu günlerde desteklenmeyeceksiniz. Bir para işinin arkadaşlarınızla aranıza girmesine izin vermeyin.

Dolunayın etkileri tüm haftaya yayılırken Çarşamba günü iş konuşmalarınızda oldukça yaratıcı, ilhamlı görüşmeler devrede olabilir. Hafta sonu ise  çevrenizle, sevdiğiniz insanla yapacağınız seyahat planları, konuşmaları ilişkilerinizi sağlamlaştıracak. Planlarınızı daha rahat uygulayacaki hayatınız adına güzel destekler alacaksınız.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    haaibe kaplan
    13:08'de Ekim 14, 2019

    merhaba hande hanım…oglak burcu ıcın ıssızlık ne zaman son bulacak..bırde vekar oglaklar ask ı ne zaman bulacaklar😢😢sımdıden tesekkur ederım..agzınıza yuregınıze saglık

Bir Cevap bırakın