Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

6 – 12 Ocak Haftalık Burç Yorumları

6 - 12 Ocak Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

6 – 12 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizi düzenleyerek, bu alanlara enerjinizi harcayarak başlayacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Salı ve Çarşamba günleri yaratıcılığınız ve sezgileriniz iyi çalışacak. Çarşamba günü uzak çevrenizden bir insanın hayatında bazı zorlanmalar oluşabilir. Bu dönem seyahatleriniz ve eğitimle ilgili alanlarda oldukça kadersel etkiler altında olabilirsiniz.

Cuma günü oluşan Ay tutulması ev ve aile hayatınızda hassas bir takım sonuçları karşınıza getirebilir. Babanızın veya baba tarafınızın konu ve olaylarıyla bu tutulma esnasında daha fazla ilgili olabilirsiniz. Yine partnerinizin kariyer ve işiyle ilgili olaylar yine hızlanabilir. Kariyerinizdeki bir konuyu ailenizle paylaşmak, onları ikna etmek, yer değişiminde bulunmak, evinizle ilgili bir konuyu halletmek önemli olabilir.

Cumartesi  Uranüs’ün düz hareketine başlamasıyla beraber parasal işlerinizde değişimleri, hızlı olayları daha iyi bir şekilde hayatınıza geçireceksiniz.

Pazar günü takıntılarınız yüksek olabilir, işlerinizde iyi planlamalar yapmaya ihtiyacınız var gibi. Parasal konularda bir baskı veya sorunla karşılaşacağınız gibi patronlarınızın ve üstlerinizin hayatınıza yaptırımları olabilir. Annenizle olan ilişkinizde bu dönem sizi zorlayabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftaya kişisel istek ve beklentilerinizi ön plana alarak başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri çevrenizden destek görecek ve işlerinizi güzel enerjilerle halledeceksiniz. Başka insanlara yardım etmek önem kazanabilir.

Cuma gecesi Parçalı Ay tutulması yakın çevre alanlarınızda, akraba veya kardeşlerinizin hayatında önemli duygusal açılımlara sebep olabilir. Ay tutulması ilk-orta ve lise öğrenim hayatınızda bazı ani ve hızlı kararları tetikleyecek. Bu dönemde tamamlanması gereken derslerinizin üzerine eğilmek durumunda kalabilirsiniz.

Cumartesi günü Uranüs düzeliyor. Hayatınıza değişimleri daha etkili geçirmek üzere Uranüs bu tarihte sizi hızlandıracak. Kariyer ve iş alanlarınızda hızlanmalar, önemli değişimler oluşabilir.

Pazar günü eğitim, seyahat, yabancı insanlarla yapılacak olan işlerinizde ve hukuk alanlarınızda iyi planlamalar yapmalısınız. Gelecek planlarınızda baskılar, sizi zorlayan durumlar oluşabilir. Hukuki bir konunun üzerinizde baskı oluşturması da muhtemel. Bu dönem işlerinizi daha yakından takip etmeye özen göstermelisiniz. Ortaklı işlerinizde de ortağınızın bazı ilişkileri bu dönemde tüm işlerinizi zorlayabilir. Nelerin değişmesi gerektiğini görecek, gelecek planlarınızdaki gerçeklikle yüzleşeceksiniz.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza geri plandan yürüteceğiniz işlerinizin üzerine eğilerek başlayacaksınız sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta parasal işlerinizi toparlayabilir, kariyerinizde ve iş alanlarınızdaki yansımalarını Salı ve Çarşamba günleri ele alabilirsiniz.

Çarşamba günü partnerinizin, ortağınızın veya eşinizin parasal durumu ve konularıyla ilgili alanda bazı zorlanmalar oluşabilir.

Cuma günü gerçekleşen Parçalı Ay tutulması elinize bir para geçmesine neden olacak. Maddi olarak parasal konularda iniş çıkışlarınız bu tutulma zamanında ve sonrası 6 ay boyunca etkili olabilir. Planladığınız şekilde ilerlemek için bu dönemde kararsızlıklardan uzak durmalı, kendinizi duygusal olarak aşağıya çekmemelisiniz. Ailenizden bir insana yardım etme isteğiniz yüksek olabilir ama şartlar buna izin vermeyebilir.

Cumartesi günü Uranüs’ün düzelmesiyle birlikte hayatınızdaki değişimleri ruhsal seviyede daha hızlı farketmeye başlayacaksınız.

Pazar günü ve birkaç gün boyunca bankalara veya herhangi bir kuruma borcunuz varsa, bu vergi borcu veya başka birşey olabilir, bu alanlarda bazı sorunlar, kısıtlamalar ve baskılar bu tarih ve civarında devrede olabilir. Bu alanlarınızı yeniden yapılandırmanız gerektiğini unutmayın.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza sosyalliğinizi öne çıkartarak, parasal konuları düzene sokarak, çevrenizle beraber hareket etme arzunuzla başlayabilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri özel ilişkilerinizde oldukça anlayışlı ve karşı tarafı düşünen yapınızla bazı planlar peşine düşebilirsiniz.

Çarşamba günü özel ilişkilerinizde bazı konular ve olaylar ortaya çıkabilir. Sağlığınıza gereke özeni göstermeniz gerekecek.

Cuma günü oluşan  Parçalı Ay tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Hayatınızla ilgili alanlarda duygusal kararlar bu tutulmayla beraber devrede olacak. 6 ay boyunca hayatınızda, sağlığınızda önemli değişimler oluşabilir. 13 Temmuz 2018 de hayatınızda başlayan önemli değişimler ve adımların karşılığını göreceğiniz bir tutulmaya doğru gidiyorsunuz.

Cumartesi günü Uranüs’ün düzelmesiyle beraber fikirleriniz, idealleriniz ve düşünceleriniz ve çevrenizde daha etkin değişimleri hayatınıza geçireceksiniz.

Pazar günü ve birkaç gün boyunca ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda üzerinizde büyük değişimler ve baskılar hissedebilirsiniz. Ayrıca hukuki alanda da bazı yaptırımlar karşınız gelebilir. Sevdiğiniz kişinin hayatınızda önemli bir yeri olabilir. Taşınmayla, ilişkilerle ilgili konularda değişmesi gerekenleri görecek hayatınızı yeniden bu alanlarda yapılandıracaksınız.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza oldukça hareketli ve iş alanlarınıza yönelik bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri, yapılması gerekenleri ele alacak, parasal konularda çevrenize ve hizmet ettiğiniz insanlara yardımda bulunacaksınız.

Çarşamba günü hayatınızda size keyif veren bir konu, iş yoğunlukları ve sağlığınızla ilgili konular yüzünden sekteye uğrayabilir.

Cuma günü gerçekleşen Parçalı Ay tutulması kadersel alanda sizi zorlayabilir. Bir sonraki tutulmaya kadar beklenmedik olaylara açık olabilirsiniz. Ruhunuzu beslemeniz gereken bu süreçte olaylar gözünüzde büyüyebilir. Korkularınızı tetikleyecek olan bu tutulmada şartlar elinizde olmayacak. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulabilir veya yurtdışında iş yapma, yurtdışına gitme gibi konuların hızlı olaylarla karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Yine bu dönemde ve 6 ay boyunca sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Ruh sağlığınıza iyi yatırım yapın. Kendinizi ne kadar zorladığınızı bu tutulmada yaşayacağınız bazı sağlık sıkıntılarıyla görebilirsiniz.

Cumartesi günü Uranüs’ün düzelmesiyle beraber sevdiğiniz insanın, eşinizin ailevi konuları daha hızlı ilerleyecek. Önemli değişimler bu süreçte daha da hızlanabilir.

Pazar günü günlük hayatınızın ritminde, iş alanlarınızda bazı sorunlar ve engeller karşınıza gelebilir. Yanınızda çalıştırdığınız birileri varsa onların baskısı ve olaylarıyla uğraşacaksınız. Yine beraber çalıştığınız insanların hayatında da buna benzer bir takım sorunlar oluşabilir. İş ve sağlık alanlarınızda başlayacak olan bu süreçte gerçekten neler yapmanız gerektiğini yaşayacağınız olaylarla görecek, yeni sistemleri hayatınıza almak için uğraşacaksınız. sağlığınızı yeniden yapılandırmak için kolları sıvayabilirsiniz. Karşınıza gelecek bir sağlık sıkıntısı tüm düzeninizi daha katı ve sıkı hale getirebilir. Bu dönemde depresif etkilere karşı dikkat edin.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza diğer insanlardan alacağınız haberlerle başlayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri özel hayatınızda karşı tarafı anlayacak, ilişkinize büyük bir fedakarlık, empati ve istekle yaklaşacak, çocuğunuz varsa onun ve kardeşinin arasındaki bağlantıların kuvvetlendiğini göreceksiniz.

Çarşamba günü ev ve aile alanlarınızda bazı parasal konulara dikkat etmeniz gerekebilir.

Cuma gecesi oluşan Parçalı Ay tutulması sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde, onların hayatında hızlı ve beklenmedik konuları tetikleyebilir. Çevre değişimlerine, ortam yenilenmelerine açık olacaksınız. Bu dönemde sosyal çevreniz ve aşk hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlayın.

Cumartesi günü Uranüs’ün düzelmesiyle beraber eğitim ve seyahat alanlarınızda, iş hayatınızda hızlı gelişmelere açık olabilirsiniz.

Pazar günü ve birkaç gün boyunca  aşk hayatınızda baskılara, zorlanmalara, iletişim yoğunluğuna açık olacaksınız. Aşık olduğunuz insanın çevresiyle bu dönem anlaşmak kolay olmayabilir. Yine bu dönemde çocuğunuzun sosyal çevresiyle ilgili konularda zorlandığını fark edebilir, bu konularla uğraşabilirsiniz. Bu alanlarda hayatınızı yeniden düzenlemeniz gereken bir dönem başlıyor.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza parasal konularınızı hallederek başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Önsezilerinizi iyi kullanacağınız bu hafta Salı ve Çarşamba günleri ailenize gereken özeni göstermeyi ihmal etmeyin. Aile büyüklerinizin işlerine yardım etmek, günlük hayatınızı düzenlemek önemli olacak.

Çarşamba günü yakın çevrenizden bir insanın bazı sorunlarıyla uğraşmak sizi yorabilir.

Cuma günü oluşan Parçalı Ay tutulması kariyerinize ve işle ilgili konulara dikkat çekecek. Bu alanlarda hızlı gelişmeler altında olabilirsiniz. Annenizin hayatında duygusal hareketlenmeler, hızlı olaylar oluşabilir. Bu dönem işleriniz ve kariyer koşturmalarınızı iyi kontrol etmeye çalışın. Ailenizin sizi desteklemediğini düşünebilirsiniz.

Cumartesi günü Uranüs’ün düzelmesiyle beraber ortağınızın, sevdiğiniz insanın parasal durumuyla ilgili alanlarda hızlı gelişmeler altına gireceksiniz.

Pazar günü aile hayatınızda baskılar, zorlanmalar oluşabilir. Önemli bir parasal konu ve mevzuya odaklanabilir, babanızın çevresi ve arkadaşlarıyla ilgili bir mevzuyu can sıkıcı bulabilirsiniz. Aile ve ev hayatınızda her tür konuya negatif ve olumsuz bakmanız da söz konusu. Planlı ve organize olursanız, işlerinizi ertelemezseniz bu dönemi daha rahat atlatırsınız. Elinizdekilerle, gerçekleri karşılaştıracağınız bir dönem başlıyor.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza ilişkilerinize yoğunlaşarak, diğer insanlarla iş birliklerine açık olarak giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri özel hayatınızda, iletişime dayalı işlerinizde yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Sevdiklerinize yardım etmek ve onlar için bir şeyler yapmak önemli olacak.

Çarşamba günü parasal bir mevzu işlerinizde bazı sorunları karşınız getirebilir. Yakın çevrenizden bir insanın sorunlarıyla uğraşabilirsiniz.

Cuma günü gerçekleşen Parçalı Ay tutulması seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, turizm, medya, ticaret ve hukuk alanlarınızda hızlı ve ani gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Bu alanlarda hassas ve hızlı duygusal kararlarla yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

Cumartesi günü Uranüs düzeliyor. İlişkileriniz, ortaklıklarınız, taşınmayla ilgil alanlarda  hızlı gelişmeler altında olacağınız bir dönem başlıyor. Yine partnerinizin kariyeriyle ilgili alanlarda beklenmedik olaylara açık olmalısınız.

Pazar günü civarında yakın çevrenizden bir insanın iş sorumlulukları, hayatındaki önemli yükümlülüklerle, baskılarla ilgilenebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi güçlü bir şekilde ifade edeceksiniz ama bazı konulara takılı kalmamak, obsesif davranmamak önemli olmalı. Sorunlarınız oluşursa bu sorunları yeniden ele almak, yapılandırmak, gerçeklerle yüzleşmek önemli olacak.


YayYay Burcu:

Haftanıza günlük yapmanız gereken işlerinizle ve sağlığınızla ilgili konularla başlıyorsunuz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri ev ve aile hayatınızda daha keyifli ve rahat etkilerle dolu olacak, parasal konularda onlara destek çıkacaksınız. Yine ailenizden parasal konularda güzel desteklerde alabilirsiniz.

Çarşamba günü kendinize ve sağlığınıza yapacağınız harcamalar yüksek olabilir, bu alanlarda bazı zorlanmalar oluşabilir. Kendinizi hemen aşağıya çekmeyin.

Cuma günü oluşan Parçalı Ay tutulması ortak para alanlarınızda hızlı gelişmeleri ve sonuçları karşınıza çıkaracak. Getirilerinizi, harcamalarınızı kontrol etmeniz gereken bir dönem olabilir. Siz kısmaya çalışırken, hayatınızdaki insanların paraya ihtiyacı olabilir ve siz borç verebilirsiniz, bu dönem hızlı gelişmeleri karşınıza çıkaracak. Çözümü zor bir miras konusuyla ilgili yeni bilgiler ayağınıza gelebilir.

Cumartesi günü Uranüs’ün düzelmesiyle beraber hem iş, hem sağlık alanlarınızda hızlı gelişmeler altına gireceksiniz. Önemli girişimleriniz daha rahat akmaya başlayacak.

Pazar günü parasal konularda oldukça dikkatli olmalısınız. Maddi konular sizi hemen depresif yapabilir. Bir borcun altına girmekten veya başkalarına borç vermekten kaynaklı olarak bu tarih civarında sıkıntılı ve baskı altında olabilirsiniz. Paraya bakış açınızı yeniden yapılandıracağınız bir dönem başlıyor.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza keyifli etkilerle başlayacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu Salı ve Çarşamba günleri yakın çevrenizdeki, iletişim halinde olduğunuz insanlara karşı oldukça uysal, yardımsever ve anlayışlı davranacaksınız. Yaratıcılığınız yüksek çalışacak, önemli işleriniz için bu iki günden faydalanın.

Çarşamba günü alacağınız bir haber sizi hemen aşağıya çekebilir, hemen olumsuz senaryolar üretmeyin, durumlar için hemen karar vermeden önce ay tutulmasının etkilerinin uzaklaşmasını bekleyin.

Cuma gecesi gerçekleşen  Parçalı Ay tutulması özel hayatınızı, ilişkilerinizi, eğer evliyseniz evlilik konularınızı hızlandırabilir. Bu tutulmada hayatınızdaki zorlukları ve sıkıldığınız noktaları bir partnerle, eşle aşmak isteyebilirsiniz. Bu da bu alanlarda alınacak hızlı kararları karşınıza getirebilir. Yine var olan ilişkiler bu dönemde mercek altında olabilir. 13 temmuz 2018 de başlattığınız ve aldığınız kararların sonuçlarını bu tutulmayla beraber göreceksiniz.

Cumartesi günü Uranüs’ün düzelmesiyle beraber aşk hayatınızda, sanatsal ve kreatif işlerinizde ani ve hızlı sonuçlar almaya yatkın olacaksınız. Parasal konuların yoluna girdiğini görebilirsiniz.

Pazar günü gelecek planlarınız hızlanırken bir arkadaşınızın hayatındaki konular, bir takım çalışmasının ekstra sorumluluğu devrede olabilir. İşinizde etkili kişilerin üzerinize baskı uyguladığını görebilir ve hayatınızı, işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Ekstra bir işle uğraşıyorsanız bu dönem bu işin sorumluluğu sizi sıkıştırabilir.


KovaKova Burcu

Haftanıza ailevi konular, ev ve yuva alanlarınız aktif olarak başlayacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri parasal konularda başkalarına yardım etmek, el uzatmak önemli olacak. Beklenmedik yerlerden destek alabilirsiniz.

Çarşamba günü bir arkadaşınızın hayatında önemli olaylar oluşabilir veya bir işin  sizi zorladığını görebilirsiniz.

Cuma gecesi  gerçekleşen Parçalı Ay tutulması günlük işlerinizin düzeninde, iş konularında ve hizmet alanlarınızda hızlı duygusal sonuçları karşınıza getirebilir. İşlerinize yetişemediğinizi, günlük düzeninizi aksattığınızı görebilirsiniz. Yine bu tutulmada sağlığınıza çok dikkat edin. Mide sıkıntıları ve sorunları, hazımsızlık, çok çalışmaktan kaynaklı ihmaller önünüze dikiliverebilir.

Cumartesi günü sizin yönetici gezegeniniz Uranüs düzeliyor. Bu tarihten sonra gerek aile alanlarınızda, gerekse günlük hayatınızda daha etkili ve rahat hareket etmeye başlayacaksınız.

Pazar günü depresyona, sorunlara karşı dikkatli olun. Bu dönemde her şeyi zor ve olumsuz yönden algılayabilirsiniz. Hiç beklenmedik olaylarla karşılaşabilir, bu olayların sizin başınıza niye geldiğini sorgulayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizin üzerinizde bir baskı oluşturduğunu görebilirsiniz. Bu dönemde korkularınız, başarısızlık hissi tetiklenebilir.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa planlarla, gezilerle başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta Salı ve Çarşamba günleri çevrenizdeki insanlara yardım edebilir, onları kendinizden daha fazla koruyup kollayarak adımlar atabilirsiniz. Sanatsal işlerinizde yaratıcılığınız göz dolduracak.

Çarşamba günü işinizden elde ettiğiniz bir para mevzusu canınızı sıkabilir. Bazı işlerin sizi aşağıya çektiğini görebilirsiniz.

Cuma gece saatlerinde oluşan Parçalı Ay tutulması aşkı karşınıza getirebilir. Bu tutulmayla beraber aşk, eğlence, çocuk alanlarınızda hızlı duygusal kararların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Sosyal çevre ve özel hayatınız arasındaki denge önemli olacak. Birinden hoşlanırsanız çevrenizin ve arkadaşlarınızın yanınızda olmadığını ve bu ilişkiyi desteklemediğini görebilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla iletişim alanlarınızda daha aktif ve hızlı hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor. Ruhunuzla olan bağlantılarınız bu dönemde düzelecek ve hızlanacak.

Pazar günü sosyal ortamlarda, arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı zorlanmalar, engeller ve baskılar oluşabilir. Bu geleceğinize etki eden işleriniz için de geçerli olacak. Bu süreçte yaşayacaklarınız önemli bir olgunlaşma dönemini gösteriyor sevgili Balıklar. Yaptığınız hataları farkedecek yolunuza daha emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Bu tarihte olumsuz ve negatif olmamaya çalışın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın