Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

23 – 29 Eylül 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Haftaya maddi konulara odaklı bir şekilde merhaba diyeceksiniz sevgili Koçlar.

Bu hafta, alacak verecek konuları tüm hafta gündeminizde olacak. Borsada yatırım yapıyorsanız bu hafta dikkatli adımlar atmalı, acele kararlar almamalı ve riski sevmenize rağmen riskten kaçınmalısınız.

Çarşamba günü borsada yatırım için nispeten uygun bir gün. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, yakın çevrenize ve akraba ve kardeşlerinize gereken özeni göstermeniz, onlara vaktinizi ayırmanız gerekecek. Yine iletişime dayalı işlerinizin bu birkaç gün öne çıktığını göreceksiniz. Perşembe günü ise aile hayatınızda kendinizi mutu ve şanslı hissedeceksiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Boga1

Boğa Burcu:

Bu Pazartesi fiziki görünümünüze önem verecek, kendi isteklerinize göre gününüzü geçireceksiniz sevgili boğalar.

Bu hafta kendinizi önemsemeniz gereken bir hafta olacak. Alacağınız haberler sizi heyecanlandırabilir.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri daha çok yaptığınız işin sonuçlarıyla ilgilenebilir, parasal durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Çarşamba günü ailenizin ihtiyaçlarını daha çok önemseyeceksiniz. Perşembe günü, özel hayatınızda kendinizi bir çok açıdan mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta

 


ikizler1

İkizler Burcu:

Yeni haftaya iş sorumluluklarınız ve eğlence hayatınızın detaylarıyla giriş yapacaksınız sevgili ikizler. Bu hafta çalışma koşullarınız ve ilişkileriniz daha çok ön planda olacak.

Bu Pazartesi olayları gözünüzde büyütebilirsiniz. Bu yüzden ön planda bulunacağınız işler yerine, geri planda duracağınız işlerinizin üzerine eğilmelisiniz. Bu Pazartesi, sadece maddi konularda atılacak adımlar veya elinize geçecek sonuçlar yüzünüzü güldürecek.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, kendi keyfiniz herşeyin üzerinde olabilir. Alışveriş yapabilir, iş yoğunluklarınız arasına kendi isteklerinizi sıkıştırabilirsiniz. Özellikle Perşembe günü iş hayatınızda şansınız ve fırsatlarınız yüzünüzü güldürecek. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yengec1

Yengeç Burcu:

Arkadaşlarınıza ve çevrenize özen göstermeniz gereken bu dönem, vaktinizi daha çok aşk hayatınız ya da çocuklarınıza ayırmayı tercih edeceksiniz sevgili yengeçler.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, geçmiş konu ve olaylar daha fazla etrafınızda cereyan edebilir. Göz önünde olmayacağınız her tür işte kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Çarşamba ve Perşembe günü üzerinizdeki gerilim yerini daha etkili konulara bırakabilir.

Perşembe günü, aşk hayatınızda oldukça güzel gelişmeler yakalayabilir, romantizmi ve aşkı yüreğinizde hissedebilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta

 


Aslan1

Aslan Burcu:

Bu hafta genel hatlarıyla göz önünde olacak, toplumsal konularla ilgilenecek, iş görüşmelerinizi hızlandıracaksınız sevgili aslanlar.

Bu hafta bir yandan da ailevi sorumluluklarınıza ve işlerinize odaklanacaksınız. Rahat ve kafanıza göre hareket etme isteğiniz iş ortamlarınızda zaman zaman sizi zorlayabilir. Patronlarınız veya üstlerinizle olan ilişkilerinize bu Pazartesi ekstra dikkat edin. Kolay alev almaya yatkın olacak, eleştiriye pek gelemeyeceksiniz.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri sosyal ortamlarınız fazlasıyla aktif olacak. Arkadaşlarınızla davetlere ve organizasyonlara katılabilirsiniz. İletişiminiz bu birkaç gün hızlı olacak. Perşembe günü, aile hayatınızda beklenmedik güzelliklerle, mutluluklarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Basak1

Başak Burcu:

Haftaya fikirsel konularda kendinizi ortaya koyarak başlayacaksınız sevgili başaklar. Zihinsel faaliyetleriniz yüksek çalışacak.

Bu hafta genel olarak yakın çevrenizde dönen olaylar ya da seyahat, eğitim konularınız ön planda olacak. Yakın çevre sorumluluklarınız, siz fikirlerinizi ve işlerinizi daha geniş bir alana yaymak isterken, sizi aşağıya çekebilir. Enerjinizi doğru yansıtamadığınız için insanlar üzerinde bu Pazartesi, aşırı gergin bir izlenim bırakabilirsiniz.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri iş alanlarınız hızlanacak ve daha fazla aktivite içinde kendinizi bulacaksınız. Parasal konularda Salı günü şanslısınız, Çarşamba günü daha hafif işlerinizi halledin. Perşembe günü, grupsal çalışmalarda şans sizden yana olacak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Terazi1

Terazi Burcu:

Bu hafta daha çok maddi konuların üzerine düşecek, para ayarlamalarında bulunacaksınız sevgili teraziler.

Başkalarının kaynaklarına değil, bu dönemde kendi paranızı kazanmaya önem vermelisiniz. Yalnız bugün karşınıza çıkacak bir ödeme sizi zorlayabilir. Sosyal ortamlarda harcamalarınız artarken, arkadaşlarınızla yapacağınız para muhabbetlerinde gerilebilir ve farkında olmadan tepkisel davranabilirsiniz. Beklediğiniz bir haber varsa bu Pazartesi öğle saatlerinde size ulaşacak, kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, dış ortamlarda, daha az tanıdığınız yerlerde bulunma ihtimaliniz yüksek. Daha az samimi olduğunuz insanlarla bir araya gelmek isteyeceksiniz. Kendinizi geliştirmeniz gereken alanlarda Salı günü fırsatlarınız yüksek. Çarşamba günü ise, arkadaşlarınızla hoş ortamlarda bulunabilirsiniz.

Perşembe günü, iş hayatınızda çok güzel tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Parasal olarak sizi bir üst noktaya taşıyacak olan bu fırsatı iyi değerlendirin. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Akrep1

Akrep Burcu:

Haftaya özel hayatınıza odaklanarak giriş yapacaksınız sevgili akrepler. Kişisel isteklerinizin hızlandığı ve kendi hayatınızın sorumluluklarının arttığı bu dönem de başkaları için bir şeyler yapmak ve sevdiğiniz insana göre hareket etmek önem kazanacak.

Bu Pazartesi ortağınıza karşı kalabalık ortamlarda sinirli ve agresif olabilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, daha çok ödemeler ve alacak, verecek dengesi üzerine yoğunlaşacaksınız. Salı günü sezgilerinizle hareket edecek, psikolojinizi güçlü tutacaksınız. Aşk hayatınızda yanlış yönlenmelerden kaçının. Maddi konularda çözüme yönelik hareketleriniz Çarşamba günü devrede olabilir.

Perşembe günü, eğitim, seyahat, medya alanlarınızda önemli fırsatlar ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Yay1

Yay Burcu:

Bu hafta iş, hizmet konularınıza odaklı olarak giriş yapacaksınız sevgili yaylar. Yardımlaşmanın ve maneviyatınızın arttığı bu dönem, hayatınızın kontrolünü elinize almaya çalışmayın, sadece kendinizi akışa bırakın, bu hafta güzel şeyler öğreneceksiniz.

Beraber çalıştığınız insanlara karşı bugün sabırsız olabilirsiniz. Dış müdahaleler sizi yorabilir. Parasal olarak gün içinde halletmeniz gereken işlerinizde herşey tıkırında gidecek.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri özel hayatınızın detayları daha fazla ön plana çıkacak. Sevdiğiniz kişiyle sosyal ortamlarda bulunmak için Salı gününü tercih edin. Çarşamba günü ise, önemli işlerinizi halledebilirsiniz. Perşembe günü, ortaklaşa para alanlarınızda beklenmedik yerlerden fırsatlar ortaya çıkacak. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Oglak1

Oğlak Burcu:

Bu hafta aşk hayatınızda şanslı etkiler altında olacaksınız sevgili oğlaklar. Sosyal ortamlarınızda da çeşitli şanslarla karşılaşacaksınız. Özel hayatınızdan çok sosyal hayatınızı ön planda tutmanız gereken bu süreçte, aşk hayatınızda bazı zorlanmalarınız oluşabilir.

Bu Pazartesi içinizdeki maceracı ruha kulak vererek tehlikeli spor ve aktivitelerden uzak durun. İstenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bir iş görüşmeniz ertelenebilir veya saati değişerek, sizin planladığınız saatte olmayabilir.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri iş ve hizmet konularınız öne çıkmaya başlayacak. Günlük işlerinizi iyi organize edeceksiniz. İş anlamında kendinizi ortaya koyacağınız Salı gününden faydalanın. Çarşamba günü, sağlığınıza para ödeyebilir veya iş fonunuzu iyi ayarlamak durumunda kalabilirsiniz.

Perşembe günü, sosyal ortamlarda ve ortaklı işlerinizde oldukça şanslı etkiler altındasınız. Ayrıca ilişkinizde beklediğiniz teklif bugün sosyal ortamlarda devreye girebilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta


Kova1

Kova Burcu:

Bu hafta genel olarak iş ilişkileriniz, anlaşma ve görüşmeleriniz devrede olacak sevgili kovalar. İş koşullarınızın hızlandığı bu süreçte ailevi konu ve olaylar sizi yavaşlatabilir.

Bu Pazartesi, dış ortamlarda yapacağınız görüşmelerinize yetişmekte zorlanabilirsiniz. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, aşıksanız sevdiğiniz insanla keyifli birkaç gün geçirebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren alanlarda kendinizi dış ortamlarda Salı günü iyi ifade edecek, güzel gelişmeler içinde olacaksınız.

Çarşamba günü ise, partnerinizle birbirinizi harekete geçirebilir, güzel ve eğlenceli planları devreye sokabilirsiniz. Perşembe günü, iş alanlarınızda çok şanslı bir gün olabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta

Balık Burcu:

Bu hafta genel olarak yabancılarla olan ilişkileriniz, seyahat veya eğitim konularınız devrede olacak sevgili balıklar. Yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak sizi yorabilir.

Bu Pazartesi para ödemeleriniz varsa, koşturmalarınız yüzünden bu işlerinizi erteleyebilirsiniz.

Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri evinize ve ailenize kanalize olabilirsiniz. Psikolojinizi düzgün tutmak ve aile bireyleriyle huzuru paylaşmak için Salı gününün enerjisinden faydalanın. Çarşamba günü, işlerinizi evinizden halledebilir, birçok işinizi aynı anda halledebilirsiniz.
Perşembe günü, aşk hayatınızda güzel bir teklif sizi uçurabilir. Ayrıntılı yorumlar www.mascarammaxx.ta

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın