Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

29 Mayıs – 04 Haziran 2023 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

BÜYÜK İSTEKLER!

Ay Başak burcundayken haftaya giriş yapıyoruz. Çalışma düzenimiz, iş koşullarımız, gündelik koşturmalarımız ve sağlıkla ilgili konular gündeme yerleşebilir. Pazartesi günü Ay Başak burcunda olduğu için bağırsağımızla ilgili problemlere, sindirim sistemiyle alakalı bazı hassaslıklara da açık görünüyoruz. Öğle saatlerinden 17:50’ye kadar Ay boşlukta olacak sonrasında ise Ay Terazi burcuna geçiyor. Salı ve Çarşamba günü ilişkiler, karşı cinsle olan bağlantılar, ortaklaşa atılacak adımlar ve hukuki konularla daha fazla alakalı olabiliriz.

Perşembe günü Mars’ın Satürn’le 150 derecelik ikircikli dediğimiz bir açısı devrede olacak. Yani birbirlerini görmeyen açı içerisindeler bu da zorlanmalara, engellere neden olabilir kaldı ki seçimin olduğu gün Güneş’in Satürn’le olan dik açısı bu hafta da etkisini gösterecek. O yüzden olumsuzluklar, engeller, ertelenmeler, sıkışıklıklar ve sorumluluklarımızı yerine getirememe gibi isteksiz adımlarla haftaya giriş yapıyoruz. Haziran ayına Ay Akrep burcundayken giriş yapacağız Haziran boyunca ödemeler, borçlar, krediler, vergiler, faizler ile ilgili konular gündemimizde yerleşebilir. 2 Haziran’da neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu var. Bu büyük bir motivasyon getirebilir hayatımıza. Boğa burcunun konuları, parasal konularda, toprakla ilgili alanda, gelişmek istediğimiz, istikrar, güveni sağlamak istediğimiz her tür konuda büyük bir motivasyonla hareket edebiliriz. Jüpiter’in Kuzey Ay düğümü kavuşmaları gerçekten önemlidir ve ekonomik olarak toparlanma sürecini devreye sokar. Toparlanma etkisi olacak ama Güneş’in Satürn’le olan dik açısı ve bir sonraki haftaya yansıyacak olan etkilerle dikkatli adımlar atalım.

Cumartesi günü Venüs’ün Neptün’le olumlu açısı var ilişkiler, yardımlaşma, diğer insanlarla bağlantılar önem kazanıyor. Merkür’ün Uranüs’le kavuşumu 4 Haziran Pazar günü Dolunaya denk geliyor. Bilincimizin açılması, alt bilgiyle üst bilginin kavuşum halinde olması yeniliklere de açık olacağımızı gösteriyor. Farklı insanlar, konuşmalar, fikirler ilgimizi çekebilir ve Merküryen alanlarda iletişim, bilgi, ticaret ile ilgili konularda hızlı gelişmeler bekleyebiliriz.

4 Haziran’da 13 derece Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Yay burcunun konuları hayatımızda ön plana çıkacak. Seyahatler, turizm, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılar, mülteciler, göçmenler, coşkunluk, iyimserlik aynı zamanda yüksek eğitimle ilgili olaylar, hukuk, adalet, global ticaret, ithalat, ihracat gibi konular önemli olabilir.

Dolunay haritasında bir derece Yengeç burcu yükseldiğini görüyoruz. Yengeç burcu ailevi konular, milli temalar, iç güvenliğimiz, devlet meselelerinin hareket kazanacağı bir Dolunay bizi bekliyor. Ankara’ya göre çıkarılmış olan haritada Ay 6. eve düşüyor. İş, sağlık kesimi, işçilerle ilgili alanlar, belediyeler, ordu, donanma bu konularla ilgili olacağız bu Dolunay zamanı. Çalışan kesimin hakkını araması çalışan kesimle ilgili hareketli bazı durumları karşımıza getirebilir. Bu ödemelerle ilgili olabilir, asgari ücretle alakalı olabilir ama ağırlıklı olarak hem işçiler hem işverenlerle ilgili konular devre olacak. Sağlığı da işin içerisine katabiliriz. Ordu, polis alanları aktif olabilir.

Türkiye haritasına göre Merkür’ün Neptün’le olan dik açısı devrede olacak. Politik istikrarsızlıklar, karmaşalar ve çözülmeler devrede olabilir. Uranüs’ün Neptün’le olan dik açısı politik çalkantıları karşımıza getirebilir. Çalışan kesimin sorunları, grev, ayaklanmalar devrede olabilir. Alternatif bazı konularda, buna astroloji de dahil olabilir, biraz sorunlar yaşanabilir. Güneş’in Uranüs’le Ay’ın Uranüs açıları beklenmedik değişimler, düzenin bozulması, bazı protestoların devreye girmesi ve havalarla ilgili konularda da hızlı bazı değişimlerin devrede olacağını bize anlatır gibi. Yay burcu heves, coşkunluk demek ateş elementinin pozitif tarafını temsil ettiği için kendi fikir ve inançlarımızla kendi düşüncelerimizle fanatik yönlerimizi ön plana çıkarabiliriz kendi bildiğimiz yoldan gitmek isteyebiliriz ve başka insanlara düşüncelerimizi dayatma arzusu devrede olabilir.  Eğer bu Dolunay zamanı böyle hissediyorsanız kendinizi geriye çekmeye biraz daha olayları karşı tarafın gözünden görmeye özen gösterin. Venüs’ün Neptün’le olumlu açıları Merkür’ün Uranüs’le olan kavuşumları bazı olayların açığa çıkmasıyla da bağlantılı olacak. İnternetten iletişim sektörüne, elektrik elektronik gibi alanlarda da hızlı gelişmelerle, beklenmedik bazı durumlarla karşılaşma ihtimalimiz var.

29 Mayıs – 04 Haziran Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar haftaya gündelik hayatınızın ritmi, çalışma hayatınız ve sağlıkla ilgili konulara odaklanarak giriş yapacaksınız ama öğle saatlerinden sonraki süreç önemli işleriniz varsa bu işlerden çok da verim alamayacağınızı gösteriyor.

Pazartesi akşam saatleri Salı ve Çarşamba günleri özel hayatınıza daha fazla vaktinizi ayırabilir, diğer insanlarla iletişim halinde olabilir sevdiğiniz insanın istek ve beklentilerine göre günlerinizi şekillendirebilirsiniz.

Bu hafta Jüpiter’in Kuzey Ay düğümü ile kavuşumu maddi konularda zenginlik ya da bir refah etkisini karşınıza getirebilir. Eğer turizm, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, sosyal medyada birtakım işleriniz varsa bu işlerinizdeki çalışmaların karşılığını almak maddi yönden sizi mutlu edecek ve ilginizi daha çok bu alanlara yönelteceksiniz.

Pazar günkü Dolunay sizin seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda gerçekleşiyor. Diğer insanlarla yapacağınız işler önem kazanırken uzak yerlerden gelecek haberler bu Dolunayın konusu olabilir. Fikir ve düşüncelerinizi sosyal medyada ya da tanımadığınız insanların yanında beyan ediyorsanız buralarda daha aktifseniz tam da Dolunay zamanı düşüncelerinizle alakalı konularda biraz daha fanatik yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Diğer taraftan bu Dolunay bir seyahati karşınıza getirebilir. Hayatı biraz daha iyimser gözlerle görecek maddi yönden güzel gelişmelerin ve sonuçların karşılığının hayatınıza yansımalarını fark edeceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar bu haftaya aşk hayatınıza çocuklarınızla ilgili konulara ya da daha çok kendi keyfinize odaklanarak giriş yapacaksınız. Pazartesi öğle saatleri itibariyle öğleden sonra 17:50’ye kadar Ay boşlukta olacak o yüzden büyük girişimlerden ziyade tamamlanması gereken işlerinizin üzerine düşebilirsiniz.

Pazartesi akşam saatleri Salı ve Çarşamba günü ağırlıklı olmak üzere iş koşullarınız hayatınızın merkezine yerleşecek, gündelik hayatın ritmine ayak uyduracaksınız. Sağlıkla ilgili konulara da dikkat etmeniz gerekebilir bel ağrıları, böbrek fonksiyonlarınızla ilgili bazı hassaslıklar devreye girerken su içmeyi ihmal etmeyin. Hafta sonuna doğru özel hayatınızın detayları gündeminize yerleşecek.

Jüpiter’in Kuzey Ay düğümü ile kavuşumu kişisel bazda hayatınızı ilgilendirecek önemli kararlarda parayla ilgili temaslarınızda önemli bir gelişmeyi karşınıza getirebilir, güzel bir fırsat elde edeceksiniz. Bu dönem tanıştığınız insanlar size yeni kapılar aralayabilir adım attığınız işlerinizde hızlı gelişmeler kaydedebilirsiniz güzel fırsatlar ayağınıza gelecek. Cuma günü bu anlamda gözünüzü açık tutun, birkaç gün önceden de etkilerini hayatınıza almaya başlayabilirsiniz.

Pazar günü Yay burcundaki Dolunay sizin müşterek para alanlarınızda oluşacak. Para alacak verecek ya da giderler konuları gündeminize yerleşebilir. Bir borç ya da bir ödeme ile karşılaşabilirsiniz. Seyahate, eğitime ödenecek para ile ilgili bir konu devreye girebilir. Kredi almayı düşünüyorsanız Dolunay zamanı bu konular hareketlenecek. Hayatınızı yeniden yapılandırırken karşınıza çeşitli fırsatlar gelirken bu fırsatları nasıl paraya dönüştürürüm ya da bu fırsatlara ne kadar para harcamam gerekiyor konularıyla ilgili olacaksınız. Borcunuzu, ödemelerinizi, cebinize girecek olan parayı düşünmenin de vakti gelmiş bulunuyor.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler ev, aile ve yuvanızla ilgili konu ve olaylarla haftanızı başlatıyorsunuz ama öğle saatleri itibariyle 18:00’e kadar ki dönem Ay boşlukta olacak o yüzden sabah saatleri biraz daha hareketli akabilir. Sonraki dönemde evinizde yapılması gerekenleri hayatınıza alabilirsiniz. Büyük girişimler çok da hızlı bir şekilde akmayabilir ya da sonuçsuz kalabilir. Neyse ki akşam saatlerinden sonra enerjiniz biraz daha değişecek.

Pazartesi akşam saatleri, Salı ve Çarşamba günleri aşka, keyfe, mutluluğa, ilişkilere daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Yaptığınız işten keyif almak ya da işinizi bitirir bitirmez size keyif veren alanlara yönelmek önemli olacak. Kariyer hayatınız ve yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda bazı anlaşmazlıklar devreye girebilir ama Cuma günü gökyüzünde çok güzel bir etkileşim var.

Jüpiter Kuzey Ay düğümüyle birleşiyor manevi yönden kendinizi güçlü, kuvvetli hissedeceksiniz aklınıza düşen işlerin karşınıza gelme potansiyeli var. Sevdiğiniz insanın işi ya da sağlığı ile ilgili konularda güzel haberler alabilirsiniz. Taşınmayı düşünüyorsanız güzel fırsatlar bu alanda da karşınıza gelebilir.

Pazar günkü Dolunay ikili ilişkiler ve özel hayatınızda önemli konuları karşınıza getirecek. İkili ilişkilerinize önem vermeniz gereken bir Dolunay yaşayacaksınız hevesli, coşkulu ve iyimser yapınızı ilişkilerle fark edeceksiniz. Yeni bir insanla tanışmak hayatınıza bir ilişkiyi almak var olan ilişkinizle ilgili önemli kararlar almak önemli olacak. Sözlenme, nişanlanma ya da ilişkiye başlama gibi etkileriniz varsa bu Dolunay zamanı hassas kararlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler iletişimi yüksek haftalardan bir tanesi başlıyor. Yakın çevrenizdeki insanlar, konuşmalarınız, kısa vadeli planlar ile Pazartesi günü hızla akacak ama öğle saatlerinden sonra yolunuzu bilememe, yönünüzü şaşırma gibi etkiler devrede olabilir. 17:50’den sonraki dönem Salı ve Çarşamba günleri ilginizi ailevi konulardan yana kullanacaksınız. Ayrıca misafir ağırlamak ya da evinizde birkaç gün dinlenmek önemli olabilir. Seyahatler ya da eğitimle ilgili önemli sorumluluklarınız var ama bu sorumluluklar para engeline takılabilir ya da maddi konularda atmanız gereken adımlar yüzünden bazı işlerinizi yarıda bırakabilirsiniz. Üzerinizde sizi aşağıya çeken enerjilerin devrede olması gibi etkiler söz konusu olabilir.

Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu çevresel konuda çok güzel adımlar sunabilir. Girdiğiniz ortamlarda insanların dikkatini çekebilirsiniz. Organizasyonel işlerde önemli insanlarla bir araya gelebilirsiniz. İş hayatınızı daha iyi bir noktaya taşımak yeni bir işin lansmanında bulunmak önemli olacak. Kendinizi mutlu, iyimser, şanslı göreceksiniz. Cumartesi ilişkiler bakımından gayet keyifli kendinize daha fazla yatırım yapmanız gerektiğini de çok net görüyorsunuz.

Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve iş, hizmet ve sağlıkla ilgili alanlarınızda oluşacak. Bu da sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerektiğinin altını çiziyor. Kalça, uyluk bölgesi, bacak problemleri çok yürümekten ve çok çalışmaktan kaynaklı varis gibi problemler, karaciğer yağlanmalarını karşınıza gelebilir. Diğer taraftan işinizi değiştirmek işle ilgili yeni projelere başlamak işinizi büyütmek anlamında çevrenizin de size fayda sağladığını çevresel faktörleri kullanmanız gerektiğini bu Dolunay zamanı çok net görebilirsiniz.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar maddi konular ön planda olarak haftanıza giriş yapıyorsunuz. Pazartesi akşam saatlerine kadar parasal konularla uğraşmak önem kazanabilir. Beklediğiniz bir parayı tahsil edebilirsiniz ya da aramanız gereken yerleri arayabilirsiniz. Sabah yaptığınız planlamalarda bazı aksamalar öğleden sonraya damgasını vuracak. Pazartesi günü 17:50 itibarıyla Salı ve Çarşamba günleri yakın çevrenizle yapacağınız planlara odaklanacaksınız. Akrabalar, yakın dostlarınızla kısa vadeli planlar hafta ortasına kadar devrede olacak.

Perşembe gününden sonra evinize, ailenize, yuvanıza daha fazla vaktinizi ayırabilirsiniz. Hareketleriniz, hayatınız hızlandı, motivasyonunuz yüksek, harekete geçmek istediğiniz konular var fakat bu konularda zaman zaman sıkıntılı durumlar olabilir. Özellikle Perşembe gününe dikkat edin çünkü enerjinizi doğru bir şekilde kullanmak çok da kolay olmayabilir. Parasal engeller, ödemeler ya da bazı konularda çok ince eleyip sık dokumanız, dış ortamlardan gelecek etkiler enerjisel noktalarda sizi bağlayacak. Sağlığınıza gereken özeli göstermeyi unutmayın. Önemli haberler alabilirsiniz bugün genelinde bu haberler enerji düşüklüğüne de neden olabilir.

Cuma günü Jüpiter Kuzey Ay düğümüyle birleşiyor iş ve meslek alanlarınızda güzel bir kavuşum gerçekleşecek. Motivasyonunuz yüksek zenginliğinizi kariyerinizde ve işinizle göstermek istiyorsunuz. Aşkla yaklaştığınız işlerin kariyerinizde önemli noktalara dokunduğunu ya da bu işlerin kariyerinize dönüştüğünü çok net görebilirsiniz o yüzden yaratıcı olmak önemli kreatif işlerin üzerine düşün ve hayatınızdaki plan ve programların 2 Haziran Cuma günü ne kadar aktif olduğunu göreceksiniz istikrarınızı da sağlayacaksınız.

Pazar günkü Dolunay aşk evinizde gerçekleşiyor. Burası aşk, çocuk evi, eğitim konuları, size keyif veren alanlar, bu konular hayatınızın merkezinde olacak. Çocuğunuz varsa çocuğunuzla daha fazla vakit geçirmek bir seyahati planlamak ön plana çıkarken seyahate çıkmayı düşünüyorsanız da bu seyahatle ilgili keyif verici bazı gelişmeler karşınıza gelebilir. Aşkla sarılacağınız hobilerin, işlerin sonuçlarını da bu Dolunay zamanı alabilirsiniz. Eğer hayatınızda bir insan yoksa yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Başak ve yükselen Başaklar haftaya kendi istek ve beklentilerinize odaklanarak giriş yapıyorsunuz. Sağlığınıza, yemenize, içmenize, düzeninize ve bağırsak bölgenize, sindirim, sinir sisteminize dikkat etmeniz gerekiyor. Bu hafta hareketli olacaksınız karşınıza gelen fırsatları hayatınıza almak için harekete geçeceksiniz. Pazartesi öğle saatleri itibariyle 17:50’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli bazı konular varsa kafanızda tam da Ayın boşlukta olduğu açısız olduğu zamanlar bu konulardan cevap almanız ya da bu konuları bir nihayete erdirmeniz çok da kolay olmaz. Bu yüzden daha çok tamamlanması gereken gündelik işlerin üzerine düşebilirsiniz.

Pazartesi akşam saatleri, Salı ve Çarşamba günleri parasal konularla ilgili olacaksınız. Cebinize giren para, para tahsilatı, kazançlarınız, harcamalarınız önemli olurken Perşembe ve Cuma daha çok yakın çevrenizle yapacağınız planlara odaklanabilirsiniz. Bu hafta enerjinizi doğru kullanamayabilirsiniz. İlişkilerde bazı problemlere açık olabilirsiniz. İlişkinizdeki sorumluluklar karşı tarafın sağlığında yaşanacak bazı olumsuzluklar devreye girebilir ama genel itibariyle Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle olan bağlantısı önemli fırsatları karşınıza getirecek. Eğitim, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret alanlarında büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Evinizi taşımak, yer değiştirmek gibi etkileriniz varsa güzel fırsatlı bir dönem olabilir. Kafanızda bir sürü açılım var hayatınızı değiştiriyorsunuz bu değişimlerin bazıları olumlu bazıları olumsuz ama genel itibariyle kendinizi iyi hissediyorsunuz. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu iyimserlik havasını, işlerinizde, tanımadığınız ortamlardaki insanlarla bağlantılarınızda, ticari faaliyetlerinizde, seyahatlerinizde sizi mutlu edecek önemli fırsatları da karşınıza getirecek. Daha az tanıdığınız insanlardan yana daha fırsatlı olacaksınız.

Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay var bu Dolunay ev, aile ve yuva alanlarınıza odaklanmanızı sağlayacak. Algınızı ailenize çevireceksiniz babanızla, yerleşimle ilgili konular, ailesel yapılması atılması gereken önemli adımlar, ev hayatınızda hareketlilik Dolunayın konularından olabilir. Yine bir yere gidecekseniz tam da bu Dolunay zamanı hazırlıklarınızı yapmak ya da evle alakalı önemli kararların alınması devrede olacak.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler haftaya isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz. Kendinizi toparlamak sandığınız kadar kolay olmayabilir. Pazartesi akşam saatleri itibariyle Salı ve Çarşamba Ay sizin burcunuzda hareket edecek. Salı ve Çarşamba hayatınızın hareketlendiğini, güzelliğe, estetiğe, hayatınızda değişmesi gereken konular konusunda daha pozitif yaptığını göreceksiniz. Bu hafta arkadaşlarınızla olan enerjiler sıkıntılı, organizasyonel işlerinizde, sağlıkla, iş hayatınızla ilgili sorumluluklarınız sizi sıkıştırabilir. Anksiyeteleriniz, korkularınız artabilir bu yüzden herkese mavi boncuk dağıtmayın hayır demeyi öğrenin. İşlerinizi iyi düzenlemeniz sizin için önemli olacak. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu parayla ilgili konularda güzel fırsatları karşınıza getirebilir. Hevesiniz, zenginliğiniz yüksek önemli haberler bekliyorsunuz işte bu önemli haberler Cuma günü devrede olacak. Bir kredi almayı, borcun altına girmeyi, borcunuzu yeniden yapılandırmayı düşünüyorsanız bu konular çok hızlı akabilir. Yakın çevrenizdeki insanlardan göreceğiniz desteklerle ya da girişimcilik alanında atmak istediğiniz adımlar buraya yapacağınız harcamaların, yatırımların ne kadar hareketli olduğunu fark edeceksiniz. Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay var bu Dolunay yakın çevre konularınızı hızlandıracak. İletişim, satış, tanıtım, reklam, pazarlama, dijital platformlar, ulaşım, eğitimle ilgili konular önem kazanırken yakın çevrenizdeki insanlar, akrabaların hayatındaki konu ve olaylarla daha fazla ilgili olabilirsiniz. Kısa bir seyahat gündeme gelebilir bu seyahati iyi ayarlamak durumunda kalabilirsiniz. Seyahatlerde bazı hassaslıklar devreye girebilir ya da ufak tefek harcamaların ön plana çıktığını fark edebilirsiniz.


AkrepAkrep Burcu:

Akrep ve yükselen Akrepler sosyal çevreniz, arkadaşlık ilişkileriniz, iletişim alanlarınız aktif olarak haftaya giriş yapıyorsunuz ama Pazartesi günü arkadaşlarınız ve çevrenizle yapacağınız planlar akşam saatleri itibariyle bozulabilir ve birkaç gün boyunca yapmış olduğunuz planlara isteksiz yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Salı ve Çarşamba ağırlığınız kendi alanınızda olacak biraz içe kapanabilirsiniz. İşinizle ilgili konuları daha fazla ele almaya önem vereceksiniz ama Perşembe, Cuma günü sizin için gerçekten hareketli olabilir bu hareketlilik hem özel hayatınıza hem de kişisel işlerinize yansıyacak. Dikkat etmeniz gereken konuların başında hem aşk hayatınız hem kariyeriniz geliyor. Mesleğiniz için kendinizi göstermek istediğiniz bir zaman dilimindesiniz. Bütün bunları yaparken bir yandan da aşk sorumluluklarınız ya da çocuğunuzun sorumlulukları üzerinizde baskı oluşturabilir. Anksiyeteniz artabilir, enerjinizi doğru kullanmakta zorlanabilirsiniz, alacağınız bazı haberler sizi aşağıya çekebilir, çocuğunuzun sağlığı ya da gündelik hayatınızın ritminin bozulması devreye girebilir. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümü ile olan kavuşumu hem ilişkiler hem de ortaklaşa işlerde karşınıza güzel bir anlaşmayı, fırsatı getirebilir. Para ile ilgili konularda önemli anlaşmalar karşınıza gelirken ortaklı işlerinizde istediğiniz türden bir başarı yakalama etkiniz yüksek olacak. Herkes sizin üzerinize düşebilir sizinle bir arada olmak isteyebilir bu dönem popülerliğiniz yüksek olacak. Bu popülerliğinizi daha yükseltmek ve daha fazla para kazanma arzusuyla dolu olacaksınız. Pazar günkü Dolunay para evinizde gerçekleşiyor. Elinizde bir para geçebilir bu parayı bir seyahat ya da eğitime harcamak istiyor olabilirsiniz ya da uzak yerlerden gelecek bir para bekliyor olabilirsiniz. Bu Dolunay cebinize giren para ile ilgili olacak aynı zamanda para dengesini de iyi korumanız gerekecek. Çünkü harcamalara da meyilli görünüyorsunuz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar haftanıza işinize gücünüze odaklanarak giriş yapıyorsunuz kafanızda bazı planlar olabilir ama bu planlar öğlen 12:00’den sonra akşam saatlerine kadar çok da istediğiniz gibi olmayacak. İşlerinizden istediğiniz verimi almanız çok da mümkün olmayabilir ama akşam saatleri itibariyle Salı ve Çarşamba günleri kariyerinize daha fazla odaklanacaksınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız planlar önemli olacak. Organizasyonel işlerinizde sanatsal yönlerinizi, uzlaştırıcı ve işbirlikçi yönlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Bu hafta ailevi sorumluluklar bazı konularda sizi engelleyebilir ya da alacağınız bir haberle bir yerden bir yere giderken bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz dengenizi iyi sağlayın. İş hayatınızdaki koşturmalarınız aile hayatınız ya da sağlığınızla ilgili konularda bazı sıkıntılara yol açabilir. Cuma günü Jüpiter Kuzey Ay düğümü kavuşumu var ve siz kavuşumu iş, hizmet ve sağlıkla ilgili konularda yaşayacaksınız. İşinizde önemli ve hızlı adımlar devreye girebilir yeni projeler, beraber çalışacağınız insanlarla bağlantılarınızın kuvvetlenmesi, hayatınızla ilgili konularda yeni alanların açılması ve bir buçuk yıldır sağlıkla ilgili konularda zorlanıyorsanız bu alanda güzel sonuçlar karşınıza gelecek. Hayata bakış açınız, yapacaklarınız konusunda da içinizde büyük bir heves ve coşku olacak ve burada gerçekleştirdikleriniz hayatınıza zenginlik katabilir. Büyük bir istek ve keyifle harekete geçeceksiniz. Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay var bu Dolunay sizin kişisel alanınızda oluşacak. Bu Dolunay zamanı sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gerekecek. Kalça, uyluk bölgesi, karaciğer yağlanmaları, sportif yaralanmalar, düşmelere dikkat edin. Aynı zamanda yine kişisel vereceğiniz kararları bu Dolunay zamanı hayata geçirebilirsiniz. Bu kararlar fiziki görüntünüzle, hayat amacınızla bağlantılı olabilir bu kararlar önemli olacak. Eğer hayatınızda bir insan varsa bu dönem o insanla anlaşmak çok da kolay olmayabilir kendi içinize dönmek, kendinize daha fazla yatırım yapmak bu Dolunayın konularından olacak o yüzden ilişkiniz ve kendinizle olan ilişkiniz arasındaki dengeyi iyi sağlayın.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar dış ortamlardan gelecek önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Dışarılarda yapılacak işler daha az tanıdığınız insanlarla girişilecek her tür işiniz önem kazanacak. Pazartesi günü öğle saatleri ve akşam saatleri arasında Ay boşlukta olduğu için beklediğiniz haberler de havada kalabilir ya da istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir ama akşam saatleri itibariyle Salı ve Çarşamba günleri kariyerinize odaklı olacağınız birkaç gün sizi bekliyor. Çok çalışabilirsiniz iş hayatınızda kendinizi gösterebilirsiniz göz önünde olacağınız ortamlarda bulunmak önemli olacak kuracağınız fikir birlikleri, güzel anlaşmalar, sizi iş hayatınızda gerçekten mutlu edebilir. Perşembe gününden sonra sosyal çevrenize daha fazla vaktinizi ayıracaksınız. Bu hafta yakın çevrenizin önemli sorumlulukları devrede olacak ve bu sorumlulukların sizin hayatınızı da etkilediğini göreceksiniz. Para harcamalarınız yüksek olabilir ama diğer taraftan gelirleriniz daha sıkışmış olabilir bu yüzden de bu üzerinizde bir gerilim yaratacak. Bu hafta genelinde hem sağlığınıza dikkat edin hem de bu noktalarda yaşadığınız sorunları çok da fazla kafanıza dert etmeyin. Yakın çevrenizden bir insanın sağlığı ile ilgili konularda zorlanmaları da devrede olabilir. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu aşk dolu, keyif dolu etkileşimleri karşınıza getirecek. Hayatınızda bir insan varsa bu insanla çok güzel fırsatlar yaratabilirsiniz. Yaratıcılık ve sanatsal konularda işleriniz varsa buradan yana da şans ve fırsatlarınız yüksek olabilir. Önemli hobilerinizi hayata geçirebilir, hobilerinizden para kazanabilirsiniz. Borsada yatırım yapıyorsanız güzel kazançlar elde etmeniz söz konusu. Hayata keyifli etkilere bakacaksınız güzel işlerden de güzel sonuçlar elde etmeniz söz konusu olabilir. Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay var ki bu Dolunay sizin kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Beklenmedik bazı olaylarla karşılaşma potansiyeliniz var aynı zamanda bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir bazı konuları öğrenebilirsiniz. Mesela bu konular hem özel hayatınızı ilgilendiren konular olacak hem de keyifle başladığınız bir işin sonuçlarının göreceksiniz ama bu Dolunay aslında çok büyük kararlar almamanız, sağlığınıza ekstra özen göstermeniz ve hayatın akışına kendinizi bırakmanız gerekiyor o yüzden olayları çok fazla zorlamayın, işinizde, özel hayatınızda olmayan konu ve olaylar bu Dolunay zamanı iyice aydınlanmış olacak.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar bu hafta maddi konular önemli. Para ödemeleriniz, yapılması gerekenleri devreye sokacaksınız ama bunu yapacaksanız Pazartesi öğle saatlerine kadar tamamlamaya çalışın. Pazartesi öğlen 12:00’den sonra akşam 17:50’ye kadarki dönem Ay açısız ilerleyecek gündelik işlerin üzerine düşebilirsiniz ama para ile ilgili vermeniz gereken önemli kararları bu saatler arasında denk getirmeyin. Pazartesi akşam saatleri, Salı ve Çarşamba günleri daha çok gezecek, diğer insanlarla bir arada olacaksınız. Belki bir seyahat gündeme gelebilir ya da gelecek planlarınızı bu dönemde hızlandırabilirsiniz. Perşembe gününe dikkat edin önemli sorumluluklar parasal yönden atmanız gereken önemli adımlar ikili ilişkiler ve özel hayatınızı etkileyebilir. Sevdiğiniz insanla bazı noktalarda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Para ile ilgili konularda birbirinizi çok fazla örselemeyin enerjiniz bu noktalarda doğru çalışmayacak. Endişe ve anksiyeteleriniz özellikle parasal ve ilişkiler konusunda artabilir, kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümüyle kavuşumu söz konusu. Bu da ev, aile ve yuva alanlarınızda önemli açılımları karşınıza getirecek. Ailevi konularda kendinizi mutlu, iyimser, şanslı göreceksiniz. Arkadaşlarınızın hayatında önemli açılımlar devreye girebilir özel hayatlarıyla ilgili önemli gelişmeler olabilir. Emlak, alım satım, kiralama, yer değiştirme, taşınma ya da lüksle bağlantılı bir eşya alma gibi planlarınız varsa Perşembe günü güzel haberler de karşınıza gelecek. Kendinizi bir anlamda bolluklu, iyi, zengin hissedeceksiniz. Her zamankinden daha zengin duygularla hareket edeceksiniz. Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay var, arkadaş çevreniz ve sosyal hayatınız alanında gerçekleşecek. Bir arkadaşınızla ilgilenmek, bir araya gelme, konuşmak önem kazanırken, onun hayatındaki gelişmeler sağlıkla ilgili konular işle ilgili konularda da neler olup bittiğini ondan dinlemek, ona faydalı olmak anlamında harekete geçebilirsiniz. İş, ev, bir eşya ile ilgili almanız gereken bir kredi varsa bu krediler özellikle bu Dolunay zamanı hareketli olabilir. Çevre değişimleri, organizasyonlar, aktiviteler, davetler bu Dolunayın konusu olacak. Fikirlerinizi çok abartmadan istikrarlı olarak daha doğru düzgün davranarak yolunuzda ilerleyebilirsiniz.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar ikili ilişkiler ve özel hayatınıza odaklanarak haftaya giriş yapıyorsunuz ama sevdiğiniz insanla yaptığınız planlar ondan alacağınız haberler gün içerisinde kesintiye uğrayabilir. Akşam saatlerinden sonra çok daha fazla ona ve yapacaklarınıza odaklanabilirsiniz. Salı ve Çarşamba günleri parasal konular ön planda olacak. Ödemeleriniz, harcamalarınız, sevdiğiniz insanla yapacağınız güzel planlar devreye girerken Perşembe ve Cuma gezmek, dolaşmak daha önemli olabilir. Çalışıyorsanız bile vaktinizi dış ortamlarda geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Sağlığınızı bu aralar boşlamış olabilirsiniz. Sağlıkta herhangi bir sıkıntı yaşarsanız sizi durduran enerjilerle karşılaşırsanız bir noktayı gözden kaçırıyorsunuz anlamına gelebilir o yüzden sağlığınızdaki gerilimleri, anksiyeteleri ya da iş hayatınızda yaşadığınız sorunların sağlığınıza yansıması gibi etkilere dikkat edin. Cuma günü Jüpiter’in Kuzey Ay düğümü kavuşumu gerçekleşecek siz bu kavuşumu iletişim alanlarınızda, yakın çevre bağlantılarınızda yaşayacaksınız. Yakın çevrenizden çok güzel haberler devreye girebilir, yakın çevrenizden bir insanın sağlığı ile ilgili konularda güzel gelişmeler yaşadığını görebilirsiniz ya da yakın çevrenizden bir insanın para ile ilgili konularda bazı durumları karşınıza gelebilir. Akrabalar, kardeşlerinizin konularında bir sonlanma söz konusu olabilir. Pazar günü Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunayda ilginizi, algınızı kariyerinize ve mesleğinize kaydıracaksınız. İş hayatınızda yapılması gerekenler, atmanız gereken önemli adımlar devreye girerken burası sadece iş alanı olmadığı için annenizle ilgili konu ve olaylar bu Dolunayın ana konusu olabilir. Annenizin sağlığıyla ilgili iş hayatı ile ilgili alacağınız önemli haberler devreye girebilir. Bir işinizde para ile ilgili bir konunun halledilmesi gerektiğini görebilirsiniz. Kendinizi göstereceğiniz bir Dolunay olacak, toplum önü ilişkileriniz, toplum önü duruşunuz, iş hayatınızda vereceğiniz tepkiler sizin için önemli o yüzden iletişiminizi mümkün olduğu kadar net tutmaya özen gösterin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın