Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

27 Haziran – 03 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bu yazıyı paylaşın;

YÖNÜMÜZ BELİRLENİYOR!

Hareketli bir hafta bizi bekliyor. Çarşamba günü sabaha karşı 05:52’de Yengeç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek, Bu Yeniay gerçekten dikkat çekici Yeniaylardan bir tanesi. Çünkü derece itibariyle baktığımızda aslında Ankara’ya göre çıkardığımız haritada yükselenin 12 derece olduğunu görüyoruz. Türkiye haritasının gerçek doğum anındaki Plüton’uyla aynı derecede. 07 derece Yengeç ve Ay da 07 derece Yengeç’te oluşan bu Yeniay aslında tam da Türkiye haritasının yükselen derecesiyle aynı derecede. 7 derece Terazi de Marsla bir dik açısı içerisindeler o yüzden de bu Yeniay gerçekten hızlı olaylara gebe olacak anlamına geliyor ve Türkiye açısından yönümüzü belirleyeceğimiz bir 15 gün içinde olabiliriz.

Bir kere Ankara’ya göre çıkarttığımız haritada Yeniay, 12. evde gerçekleşiyor. 12. ev gizli kapaklı işler aynı zamanda geri planda durulan konular, hastaneler, hapishaneler, barınaklar, yoksullar, sosyal yardımlaşma örgütleriyle bağlantılıdır. Yine uyuşturucu ticaretinden kaçakçılığa kadar aynı zamanda film sektöründen petrol ve petrol şirketleri alanına, petrokimya ve denizlerle ilgili, okyanuslarla ilgili konuların  12. ev dediğimiz alanla bağlantılı olduğunu biliyoruz. Bu yeniay, bu konuların ön planda olacağı aynı zamanda ülkemizle uğraşan, arkasından iş çeviren bazı örgütlerin de devrede olma ihtimalini görebiliyoruz. Bu konular Türkiye’nin haritasında 1. Eve denk geldiği için bu alanlarda bazı sorunlar iyice görünür hale gelebilir veya bu alanlarda yaşanan gizli olayların açığa çıkmasını bekleyebiliriz.

Finansal konulara bakarsak, Satürn’ün 8. evde olması faiz, vergiler, krediler, dış borçlar, ödemelerle ilgili alanda kısıtlayıcı ve engelleyici etkileri devreye sokuyor. Aynı zamanda kemerleri sıkma, finansal politikanın daralması anlamına da geliyor. Burası faizlerin alanı ve yine Satürn’ü görüyoruz. Demek ki faizlerde herhangi bir yükselme olmayacak. Bizi yöneten insanların Jüpiter, Mars olarak tepe noktasına yerleşmiş olması, burada Koç burcunun sıkışmış olması önemli konularda hızlı kararlar alacaklarını ama bazı noktalarda da zaman zaman zorlanma etkilerini karşılarına gelebilir. Mecliste çok önemli olaylar dönebilir, bakanlıklar olsun milletvekilleri ile ilgili konular olsun hızlı gelişmelere açık bir Yeniay yaşayacağız.

Çünkü Güneş’in ve Mars’ın, Ay’ın ve Mars’ın kare açısı olması aslında agresif, herkesin çok çabuk karşı koymaya da meyilli olacağı bir zaman dilimi olarak karşımıza çıkabilir. Kavgalar, anlaşmazlıklar, sürtüşmeler, rekabetin iyice artacağı bir dönem olabilir. Tabii ki sadece bu değil, doğal afetleri de hızlandıran bir etkidir, yangınlar, doğal afetler, patlamalarla çok ciddi bağlantılıdır. Ordu ve donanmada hızlı alınacak kararlar zaman zaman tedirginlikler, gerginliklerin devrede olma ihtimalini karşımıza getirebilir ki, yaz girişi haritasında diğer ülkelerle olan ilişkilerimiz fazlasıyla dikkat çekiyordu. Bu yüzden komşu ülkelerle veya iş birliği içinde olacağımız ülkelerle savaş atmosferinin oluşacağı durumlara açığız. Yine Yengeç burcu denizlerle ilgili konuları kapsadığı için denizlerden, deniz sınırlarında ihlallerden bahsedebiliriz. Burada dikkatinizi çekmek istediğim nokta aslında yangınlar. Çünkü Güneş ve Mars karesi, Ay ve Mars karesi tam da Temmuz ayına giriş yaptığımız bu dönemde 15 gün boyunca yangınlarla ilgili konu ve olayları hızlandırabilir.

2 Temmuz itibariyle Mars ve Plüton dik açısı devreye girecek ki bu kavga, şiddet, terör, gerilla hareketleriyle çok bağlantılı. İnsanların gergin olmasıyla, depremlerle, toprak kaymalarıyla, yıkıcı yangınlarla çok bağlantılı. Hepsi birbirinin içinde ve hepsi birbirini tetikliyor gibi o yüzden bu 15 gün gerçekten önemli olacak. Yine Mars ve Plüton kareleri özellikle 2 Temmuz civarı finansal konularda da zorlanmaları karşımıza getirebilir. Fanatizmin, milliyetçiliğin artacağı bir zaman dilimi olacak.

Türkiye’ye göre bu haritayı oturttuğumuzda birinci eve, tam yükselenin üzerine düşüyor çünkü birinci ev halkın refahı, genel durumu, sağlığı ile ilgili konu ve olayları da gösteren bir unsur. O yüzden tam da bu Yeniay ve sonrası sağlığımız, genel durumumuz, gidişatımız ile ilgili konu ve olaylar ve bunlara vereceğimiz tepkiler de hız kazanacak. Emlak sektörü, gıda, yiyecek ve içecek alanları, gayrimenkul konuları önem kazanırken bu alanlarda fiyat artışları veya abartılı fiyatların devrede olması görülebilir.

Ay ve Güneş Mirzam sabit yıldızı ile birleşiyor. Mirzam sabit yıldızı Mars doğasındadır ve haberci olarak geçer. Haberci niteliğindeki bazı haberleri bize ulaştıracak, yenilikler getirecek insanların olduğunu ama bütün bunları kolaylıkla bizlere ulaştıramayacaklarını ya da istedikleri sonuçların havada kalacağı olasılığını da artırır gibi görünüyor. Yine gazeteciler, haberciler veya sunucuları konuşabiliriz.

Salı günü Neptün geri hareketine hazırlanıyor, 5,5 ay boyunca geri hareketinde olacak. Neptün’ün yönettiği evlerde bazı sıkıntı ve problemler devreye girebilir. Gerçekçi davranmamız ve sağlam adımlarlar atmamız gereken de bir hafta olacak.

Özetleyecek olursak; Yengeç burcu kendimizi güvende hissetmekle alakalıdır. Duygusal yönden beslenmek isteyeceğimiz, besleyeceğimiz, korumak ve kollamak iç güdüsüyle hareket edeceğimiz bu Yeniay zamanı, ailemizle, sevdiklerimizle bir arada olmak, duygusal paylaşımları arttırmak önemli olacak. Ülkemizde hassasiyet, milliyetçilik, muhafazakarlık artabilir. Duygu ve durumları çok çabuk abartabilir. Geçmişi anabilir, bolca nostalji yapabilir, kibirle ve biraz da tembellik etkisiyle hareket edebiliriz. Kendi haklılığımız konusunda emin olacağımız bu yeniayda saygısızlıklardan ve gereksiz harcamalardan uzak duralım. Hayata bizimle aynı noktadan bakmayan insanlara saygıyı elden bırakmayalım. Misafirliklere gidelim veya misafir ağırlayalım. Alınganlıklardan, ajitasyondan uzak duralım…

Göğüs bölgesi, mide sorunları, pankreas, karaciğer ve safra kesesi hassas olabilir. Gaz problemleri, şişkinlikler, hazımsızlıklar, gastrit, ülsere yatkın olabiliriz. Cilt sorunları, kaşıntılar, ürtiker, sedef hastalıkları artabilir. Vücudumuzda bu bölgeler önem kazanıyor.

Herkese fırsatlarla bezeli, olumsuzlukların yaşanmayacağı, güzel gelişmelerle karşılaşacağı bir Yeniay diliyorum…

27 Haziran – 03 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Koç ve yükselen Koçlar, iletişimsel işler, yakın çevrenizden alınacak önemli haberlerle haftanız başlıyor. Ailevi konularda önemli kararlar almak istiyorsanız, evle, gayrimenkulle ilgili girişimlerimiz varsa, taşınmayı, başka bir ülkeye yerleşmeyi düşünüyorsanız yer değişikliği ile ilgili konu ve olayları hızlandıracaksanız işte bu kararları Çarşamba günü oluşacak Yeniay ile almanız faydanıza olacaktır.

Salı günü Neptün geri hareketine geçecek. Spiritüel alanda, kendinizi koruduğunuz alanlarda hayal gücünüzü bıraktığınız noktalarda eskisi gibi hissetmiyor olabilirsiniz. Mesela bu dönem çok fazla spiritüel alana sarmış olabilirsiniz, hissiyatınız çok kuvvetlenmiş olabilir. Eskisinden farklı hissediyor ve bununla ilgili öğretiler peşinde koşuyorsanız hatta bununla ilgili eğitimler alıyorsanız işte bu tarihten sonraki dönemde bu isteğinizde bir azalma hissedebilirsiniz. Bu dönem bazı konuları çok net görebilmeniz için oluşan bir dönem.

İletişimsel işlerinizde satış, reklam, tanıtım, pazarlama ya da ulaşım, eğitim alanlarınızda büyük şanslara sahip olacaksınız. Çarşamba günü Yeniayla beraber bu etki devreye girecek.

Cumartesi gününe dikkat edin, göz önünde olacağınız ortamlarda şiddetli olaylara, şiddeti üzerinize çekmeye ya da çok çabuk tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Araba kullanıyorsanız ya da bir topluluk içerisinde, kalabalık ortamlarda kimseyle durduk yere dalaşmayın. Hatta insanlar durduk yere size saldırıyorsa dönün arkanızı gidin. Bu sadece sizinle alakalı olmayabilir etrafınızdaki herhangi bir insanın haksızlığa uğradığını görebilirsiniz. Ama bu dönem içinizdeki o kahramanın ortaya çıkıp da herkesi kurtarmaya gerekli olmadığı ya da düşüncesiz hareket etmenin gerekli olmadığı bir dönem. Bu noktada dikkat edin onun dışında bu hafta sizin için gayet hareketli olacak.


BogaBoğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar, bu hafta parasal konular önem kazanıyor. Alacak verecek dengesi ile ilgili olacaksınız ama bütün bunlar vaktinizi alırken hem sizi eğleyecek hem de mutlu edecek. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde beklenmedik yerlerden gelecek güzel destekler olabilir, maddi yönden işleri yoluna koymanın bir şekilde yolu buluyorsunuz.

Salı günü itibariyle Neptün geri hareketine hazırlanıyor. Arkadaş ortamlarınızda, sosyal çevrenizde, para kazançlarınızda bazı aksilikler, ertelenmeler sıkıntı ve problemlerle karşılaşma ihtimaliniz var. Mesela bu dönem daha çabuk kandırabilirsiniz, çok çabuk bazı hülyalara hayallere kapılabilirsiniz ya da daha öncesinde kapıldıysanız bunların neden olduğunu çok net bir şekilde fark edebilirsiniz. Önümüzdeki hafta Cumartesi günü size söylenilen, sizden istenilen konulara dikkat edin, parayla ilgili konularda aldanma etkiniz de devrede olacak.

Çarşamba günü oluşacak Yeniay, iletişimsel işlerinizde ve yakın çevre alanlarınızda gerçekleşiyor. Yakın çevrenize dair hareket etmek ya da başlatmak istediğiniz konuları bu Yeniay ve sonrası başlatabilirsiniz. İletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, dijital platformlar, sosyal medya ya da ulaşım, ulaştırma, lojistik hizmetleri, radyo, televizyon, medya alanları ve eğitimle ilgili konularda önemli girişimler varsa Salı günü oluşacak Yeniay ve sonrası harekete geçin. Diğer taraftan yakın çevrenizdeki insanlara kendi içinizdeki anneliği ya da kendi içinizdeki o sıcak duyguları çok daha rahat aktaracağız bir dönem içinde olacaksınız. Bu hafta abartılardan, önemli konuşmalarda uçmaktan mümkün olduğunca uzak durun. Parayla ilgili konulara Cumartesi günü dikkat edin. Cumartesi günü sosyal ortamların dışında tenha ve kuytu yerlerde kimseyle ağız dalaşına girmeyin. Bazı konuları çok fazla köpürtmeyin, kavga etmeyin, şiddeti üzerinize çekmeyin. Tatile giderken, yolculuklarda, eğitim yerlerinde neyle karşılaşırsınız karşılaştın sakin olmaya özen gösterin.


İkizlerİkizler Burcu

İkizler ve yükselen İkizler, bu hafta kendi istek ve beklentilerinize odaklı olacaksınız. Kaldı ki geçen hafta Venüs İkizler burcuna geçti görüntünüze, yapacaklarınıza, sosyalliğinize önem verdiğiniz bir dönem içindesiniz. Harcamaktan da mutluluk duyduğunuz bir süreç o yüzden bu hafta daha çok kendinize para harcayabilir ya da kafanızdaki planları hareketlendirebilirsiniz.

Çarşamba günkü Yeniay sizin para evinizde gerçekleşiyor. Kendinize yatırım yapmak istiyorsanız, kendinizle, sağlığınızla ilgili vermek istediğiniz her tür kararı ve bunlara harcanacak para ile kararları Çarşamba günü oluşacak Yeniay ve sonrası verebilirsiniz.

Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızın kuvvetlendiği bir dönem. Arkadaşlarınızla bir araya gelip fikir alışverişleri yapmak için uygun bir zaman. Ama bu alışverişler zaman zaman para harcamalarınızı da artıracak. Ama bunu yapın çünkü Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri bu alandan yana şansınız kuvvetli.

Kariyerinize etki eden patronunuz olabilir, önemli bir kişi olabilir bu insanın bazı konularda size gerçekleri söylemediğini ya da sizi yanlış yönlendirdiğini fark edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru iş hayatınızda önemli bir adım atacaksanız kendi kararlarınız dışında hareket etmemeye çalışın ve arkadaşlarınızla parasal konularda tartışmalara da girmemeye özen gösterin. Hafta sonu mümkün olduğunca tehlikeli yerlerden uzak durun ve kimseyle de para yüzünden sert tartışmalar içerisine girmeyin.YengecYengeç Burcu
:

Yengeç ve yükselen Yengeçler, haftaya biraz isteksiz enerjilerle giriş yapıyorsunuz ama bu hafta sizin için önemli çünkü Çarşamba günü sizin burcunuzda bir Yeniay gerçekleşiyor. Hayatınızla, sağlığınızla, yapacaklarınızla ilgili planlarınız varsa bu alanda atacağınız adımlar Yeniayla beraber 15 gün boyunca hayatınızda etkili olacak. Kariyerle, arkadaş çevrenizle, parayla, gelecekle alakalı her türlü işinizi başlatmanın tam zamanı. 15 gün boyunca bu alanlardan yana şans ve fırsatlarınız yüksek.

Bu aralar kendi halinizde olmak, zaman zaman yalnız kalmak istediğiniz de bir dönem. Bir tarafınız çok fazla gezmek isteyebilir ama diğer tarafınız da gezmekten dolaşmaktan kaynaklı çabuk yorulabilir, enerjiniz çabuk tükenebilir.

Önemli değişiklikler konusunda Çarşamba günü oluşacak Yeniay’dan sonra hareket edebilirsiniz. Neptün’ün geri hareketi hem seyahat hem eğitim hem yurtdışı bağlantılı işler alanınızda gerçekleşecek.  Hızlı ilerlemeler kaydettiyseniz ya da hayal gücünüzü çalıştırdığınız alanlar hareketlendiyse, karşınıza güzel şanslar getirdiyse işte bu noktalarda Neptün’ün geri hareketi karşınıza bazı sıkıntı ve zorlukları da getirecektir. Ama bu sıkıntı ve zorluklar aslında nerde neyi hatalı yaptığınızı ya da neyi bu kadar fazla gözünüzde büyüttüğünüzü size gösterecek.

Bu hafta güzel şanslar ve fırsatlar kariyer ve meslek alanında karşınıza gelebilir. Sevdiğiniz insanla kalabalık ortamlarda kavgaya tutuşmamaya çalışın. Ortağınız varsa ortağınızla kalabalık yerlerde, toplum önünde çekişmelere açık olabilirsiniz, hafta sonu en çok bu etkilere dikkat edin. Gelecekle ilgili önemli adımlarınızda gerçeklikten uzaklaşmamaya çalışın.


AslanAslan Burcu:

Aslan ve yükselen Aslanlar, sosyal çevrenizden gelecek önemli haberler, arkadaşlarla yapılacak güzel planlar, iş birlikleriyle haftanız başlıyor. Neptün gerilemesi parasal alanda oluşacak. Eşiniz ya da partnerinizin para ile ilgili konulara bakış açısını sorgulayacağı bir dönem başlıyor. Ödemelerinizde, faturalarınız ile ilgili konularda neyi yanlış yapıyorsunuz hangi noktalarda hayalperest davranıyorsunuz işte bütün bunları göreceğiniz birkaç ay geçireceksiniz.

Çarşamba günkü Yeniay sizin kadersel alanınızda oluşuyor, bu Yeniayda harekete geçmemeniz gerekiyor. Kafanızdaki plan ve projeleri oturtmak ya da hareketlendirmek için bir ay kadar beklemeniz gerekecek. Önünüzdeki 15 gün boyunca hareket etmemelisiniz. Etmek zorunda kalırsanız da istediğiniz fırsatları yakalayamayabilirsiniz. Ama yurt dışı bağlantılı konularda hızlı haberler alınabilir ya da hızlı kararlar bu alandan yana verilebilir.

Hem seyahatler hem gelecek planlarının hareketlenmesi hem de önemli planlamalar anlamında Salı ve Çarşamba günleri bu şansı kullanın. Arkadaşlarınıza borç verirken, arkadaşlarınızdan borç alırken dikkatli olun. Arkadaşlarınızın hayatında oluşacak bir hayal kırıklığı size de yansıyabilir ya da siz onlar adına çok üzülebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru iş seyahatlerinizde, tatilde, bir yerden bir yere gidiyorsanız mümkün olduğunca dikkatli olun. Bir anda kendinizi etrafınızda olup biten olayların içerisinde bulma ihtimaliniz var. O yüzden kimsenin işine karışmayın. O ateş enerjinizi iyi dengelemeye özen gösterin o zaman hiçbir sıkıntı yaşamadan rahat bir şekilde haftanızı geçireceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Başak yükselen Başaklar, kariyer, iş alanlarınız ya da kalabalık ortamlardan gelecek önemli haberlerle haftanızı başlatıyorsunuz. Bu hafta Neptün geri hareketine hazırlanıyor ve sizin ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda gerileyecek. Birkaç ay boyunca ilişkilerde hangi noktada hayalperest olduğunuzu, hangi noktada fedakârlıklar yaptığınızı bu Neptün gerilemesinde net bir şekilde göreceksiniz. Aynı zamanda ortaklı işler konusunda da nerede neyi yanlış yaptığınızı da göreceğiniz bir dönem.

Çarşamba günü Yengeç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek siz bu Yeniayı sosyal çevre alanlarınızda yaşayacaksınız. Arkadaşlarınız ve çevrenizle ilgili ya da çevresel faktörlerde almanız gereken önemli kararlar varsa (bu yer değişikliği olabilir başka bir yere geçme olabilir, başka bir kulübe yazılma olabilir, her zaman görüştüğünüz sosyal çevrenizden ziyade farklı bir yer olabilir) bunlarla ilgili kafanızda planlar varsa bunları hareketlendirebilirsiniz. Bir lansmanınız, bir tanıtımınız varsa yine bu alanda önemli adımlar devreye girebilir. Arkadaşlarınızla ilgili konularda vermeniz gereken önemli kararlar varsa yine bunları da hareketlendirebilirsiniz.

Kariyer ve meslekle ilgili konular, para ile ilgili konulardan yana Salı ve Çarşamba günleri şansınız yüksek olurken Cumartesi günü ikili ilişkiler ve özel hayatınızda göz önünde olacağız ortamlarda lütfen dikkat edin. Evliyseniz sevdiğiniz insanın ailesiyle olan bağlantılarda bazı hassaslıklar devreye girebilir gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. Mars ve Plüton karesi en çok borsa gibi spekülatif alanda yatırımlarınız varsa dikkat etmeniz gerektiğini size gösterecek. Hafta sonuna denk geldiği için Cuma günü ya da yeni hafta başında bu etkiyi alabilirsiniz. Bu dönem çocuğunuzla ilgili alanda her şey biraz fazla üstünüze gelebilir ve şimdiye kadar hiç çocuğunuza böyle davranmadıysanız bir anda öfke nöbeti ile davranmak durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonu en çok bu etkiye dikkat edin. Ne sevdiğinizi üzün ne de sevdiğiniz sizi üzsün.


TeraziTerazi Burcu:

Terazi ve yükselen Teraziler, uzak yerlerden alınacak önemli haberler, dış ortamlarda oluşan önemli konuşma ve görüşmelerle haftanız başlıyor. Eğer seyahate, tatile çıkacağınız bir hafta ise, bu hafta gerçekten de bunun tadını çıkarabilirsiniz ama diğer taraftan daha gitmeye çok var ben tatil yapmıyorum ama böyle kısa kaçamaklarla 1, 2 günü değerlendiriyorum diyorsanız bunun için de güzel etkileriniz var. Kaldı ki Güneş’in Yengeç burcuna geçen hafta geçmesiyle beraber kariyerinize ve yapacaklarınıza odaklanmanız gereken bir ay. O yüzden bu dönem tatil yapmaktan ziyade daha çok işlere asılmanın zamanı ama yine de tatile çıkıyorsanız şanslı dönemdesiniz.

Çarşamba gününden sonra kariyerle ilgili yeni bir projeye başlamak olabilir, yeni bir işe girmek olabilir, patronunuzla bir konuyu konuşmak olabilir bunlarla ilgili ya da annenizle ilgili ev hayatınıza dair verilecek önemli kararlar varsa Yeniay bu konuları hareketlendirecek, önemli kararlar alacaksınız. İkili ilişkiler ve özel hayatınızdan yana şansınız güzel akabilir. Salı, Çarşamba günleri keyfiniz çok yüksek olabilir. İşle ilgili konularda bazı yanılgılara açık olacaksınız.

Hafta sonuna doğru ev hayatınızda kavgadan, gürültüden mümkün olduğunca uzak durmanız gerekiyor. Bu dönem yangına körükle gidebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın iş hayatındaki sıkıntı ve problemlerinin sizin ortamınıza ya da aile hayatınıza yansıdığını da görebilirsiniz. Karşı tarafı anlamayacağınız için hafta sonu kavgalar devreye girebilir aman sertleşmesin o yüzden mümkün olduğunca alttan almaya özen gösterin.


AkrepAkrep Burcu:

Akrepler ve yükselen Akrepler, bu hafta biraz ketum, biraz geri planda durma isteğiyle başlayacak. En ince detayına kadar haftanızın planları ile uğraşacaksınız, bu planları kolay kolay değiştirmeyeceksiniz, değişen planları da çok rahat bir şekilde hayatınıza uygulayabilirsiniz.

Neptün’ün geri hareketi aşk hayatınızda yaptığınız fedakârlıkları, gösterdiğiniz hayalperest etkileri karşınıza getirecek. Bazı noktalarda sevdiğinizin kötü taraflarını görmezden geliyorsanız bu Neptün gerilemesinde bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Birkaç ay boyunca bütün bunları fark edecek, bütün bunları görecek, bunlarla karşılaştığınızda belki karşı tarafı olduğu gibi kabul etmenin de yollarını bulmuş olacaksınız.

Parayla ve işle ilgili konularda Salı ve Çarşamba günleri güzel etkileşimleriniz var. Çarşamba günü Yengeç burcunda bir Yeniay var. Seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, hukuk, ticaret, medya alanlarında bir işiniz varsa, yabancı ülkelere gitmek ya da yurtdışı bağlantılı bir konuyu harekete geçirmek istiyorsanız, hukuki alanda bir adım atacaksanız medyada bir işe başlayacaksanız ya da bir yer değiştirmeyi düşünüyorsanız, gelecekle ilgili önemli adımlarınız, eğitimle ilgili başlatmak istediğiniz işler varsa işte bütün bunlar bu Yeniay ile beraber başlayabilir. 15 gün boyunca önemli, hızlı adımlar devrede olacak.

Hafta sonuna doğru para ile ilgili konularda gerçekçi olamadığınızı fark edebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın, çocuğunuz varsa çocuğunuzun parayla ilgili konularda sizi zorladığını görebilirsiniz. Hafta sonu dikkat etmeniz gerekecek, yakın çevrenizle iş yapıyorsanız bu dönem bazı gerginliklere, kavgalara açık olma ihtimaliniz yüksek. Yine yakın çevrenizden bir insanın aile hayatında bazı tartışmalara ya da şiddet olaylarına şahit olduğunu duyabilir ya da öğrenebilirsiniz.


YayYay Burcu:

Yay ve yükselen Yaylar, ikili ilişkiler ve özel hayatınızın detaylarıyla, önemli konuşmalar, önemli iş birlikleri ile haftanıza merhaba diyorsunuz. Bu aralar gerçekten şansınıza ve keyfinize diyecek yok. Hem sevdiğiniz insanla kafa kafaya verdiniz önünüzdeki döneme dair güzel planlar yapıyorsunuz hem de parasal konularda neler yapabileceğinizi planlıyorsunuz.

Çarşamba günü oluşacak Yengeç burcundaki Yeniay para ile ilgili konularda ne yapmanız gerektiğine dair size güzel fırsatlar sunacak. Hem önemli haberler alacak hem de bu haberleri başlatmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Kredi almak, faize para yatırmak, banka işlemlerinizi halletmek ya da mirasla ilgili bir konuyu hareketlendirmek, eşinizin parası ile ilgili konuların önem kazanması ya da onun bu konularda vermesi gereken önemli kararlar Yeniayın ana temalarından olabilir.

Salı günü başlayan Neptün gerilmesi ev, aile ve yuva alanlarınızda ne kadar fedakar olduğunuzu ya da bu alanlarda bazı konulara göz yumduğunuzu size net bir şekilde gösterecek. Eviniz ve ailenizle ilgili konularda ya da daha önce vermiş olduğunuz kararlarda nasıl hayalperest davrandığınızı göreceksiniz. Hafta sonu ilişki yaşadığınız insanla bazı hayal kırıklıkları devreye girebilir. Birbirinizi çok fazla zorlamayın çünkü anlaşmak çok da kolay olmayacak. Özel hayatınızdaki harcamalarınız, çocuğunuzla ilgili konularda harcamalarınız varsa bu konular sizi ekstra gergin ve sinirli yapabilir. Hafta sonu hayatın tadını çıkartmak yerine bazı konulara öfkeyle yaklaşabilirsiniz. Bunu yapmayın mümkün olduğunca hayatın tadını çıkarmaya çalışın çünkü gerçekten de bütün istediklerinizi yapabileceğiniz bir dönem.Oglak
Oğlak Burcu:

Oğlak ve yükselen Oğlaklar, iş koşturmalarıyla, sağlıkla ilgili konularla haftanızı başlatacaksınız. Kol, omuz başları, ufak tefek ağrılar, alerji gibi durumlar sizi hafta başında biraz yorabilir.

Çarşamba günkü Yeniay sizin ilişkiler alanınızda oluşuyor. İlişkilerinize dair vereceğiniz önemli kararlar olabilir. Sevdiğiniz insanla evliliğe adım atmak, nişan yapmak, aileleri tanıştırmak istiyorsanız, beraber yaşamayı düşünüyorsanız ya da sevdiğiniz insan ev değiştirmek istiyor olabilir ve siz ona yardım etmek istiyor olabilirsiniz ya da siz bunu yapıyor olacaksınızdır bunlarla ilgili konularda vereceğiniz kararlar bu Yeniayın konusu olacak. Ailevi alanda almanız gereken önemli kararlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Hukuki bir davayla da ilgili bir önemli başlangıç devreye girebilir.

Neptün’ün geri hareketi yakın çevrenizdeki insanlara gösterdiğiniz müsamaha, yakın çevrenizdeki insanlara gösterdiğiniz fedakârlıklar ve bu alanda kendinizi kandırmalarınız Salı gününden sonraki 5 aylık süreçte gün yüzüne çıkmaya başlayacak. O yüzden bazı işlerinizde yavaşlamalar, aksilikler, gecikmeler oluşurken yine de hangi işinizde ne gibi fedakarlıklar yaptığınızı bu dönem çok net göreceksiniz. Aslında bunu gördükten sonra Neptün düzeldikten sonraki dönem bütün bunları ele almak için uygun bir zaman dilimi olabilir.

Evden işlerinizi çok daha rahat yöneteceğiniz bir hafta. Ev ortamınızda iş yapmaktan, evinize bir şeyler almaktan büyük mutluluk duyabilirsiniz. Hafta sonu yakın çevrenizde iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılara dikkat edin birbirinizi kandırma etkiniz yüksek görünüyor. Cumartesi günü ise ev hayatınızda kimseyle ters düşmeyin, sevdiğiniz insanla birbirinize girmeyin.


KovaKova Burcu

Kova ve yükselen Kovalar, bu hafta bir eğlenceli başlıyor, tadını çıkarın. Güzel haberler alacaksınız, arkadaşlarınızla bir araya geleceksiniz, tatil planları yapacaksınız, hobilerinize yöneleceksiniz, çocuğunuz varsa çocuğunuzla ilgileneceksiniz. Çarşamba günkü Yeniay sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşiyor. İşinizle ilgili almak istediğiniz önemli kararları tam da bu Yeniay ve sonrası hayata geçirmeniz çok akıllıca olacak. İşinizde bir şeyleri değiştirmek istiyor olabilirsiniz, yeni bir işe başlamak, bir projeye dahil olmak istiyorsanız bütün bunları yapacağınız bir Yeniay olacak. Aynı zamanda sağlıkla ilgili de önemli kararları bu Yeniay ve sonrası başlatmanız mantıklı olabilir.

Aşık olmak istiyorsanız, hayatınızda bir insan varsa beraber yapacağınız planlar Salı ve Çarşamba günleri sizi çok mutlu edecek. Hayatınızda bir insan yoksa yakın çevrenizden bir insan sizle birini tanıştırabilir çok uzun zamandır yakın çevrenizde olan bir insandan aslında ne kadar hoşlandığınızı da fark edebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru dikkat edin çünkü parasal konularda kandırılma etkisi devrede olacak kaldı ki Salı günü Neptün de para evinizde gelmeye başlıyor. Para ile ilgili konularda ne kadar fedakâr ne kadar hayalperest davrandığınızı fark edeceksiniz. Belki şimdiye kadar çok fazla eli açık davrandınız ya da çok fazla beklenti içerisine girdiniz, bunlarla ilgili sonuçlarla yüzleşeceğiz bir dönem olacak ama para ile ilgili işlerde bazı yavaşlamalar da devrede olabilir.

Hafta sonu kısa seyahatlerde araba kullanırken yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlarda beklenmedik ani, hızlı olaylara açık olabilirsiniz. Hiç tanımadığınız insanlardan düşmanca davranışlar da görebilirsiniz o yüzden kimseyle tartışmaya kimseyle bir konuyu uzatmaya kalkışmayın. Böyle bir durumla karşılaştığınızda sakin kalın ve mümkün olduğunca kazadan beladan uzak durun.


BalikBalık Burcu:

Balık ve yükselen Balıklar, evinizde misafir ağırlama, ev ile alakalı güzel bir mutlulukla haftanız başlıyor. Kendinizi gayet iyi hissedeceksiniz. Çarşamba günü Yengeç burcundaki Yeniay aşk evinizde gerçekleşiyor. Aşka ve verilecek kararlara dair her tür konu burada başlayabilir. Yeniay zamanı başlatılan işlerin sonuçlarını çok net ve uzun soluklu alırız o yüzden aklınızda birileri varsa, görüşme planlıyorsanız tam da bu Yeniay ve sonrası yapmaya özen gösterin ki doğru zaman olsun. Evliyseniz çocukla ilgili konular, verilmesi gereken önemli kararlar bu Yeniay ile beraber hayatınızda görünür olacak. Sanatsal ve kreatif işlerinizde herkes sizi konuşabilir, önemli işlerinizi bu tarih sonrası başlatabilirsiniz.

Bu hafta aile hayatınız için yapacağınız harcamalar yüzünüzü güldürebilir ve evinizde bolluğun bereketin tadını yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan Neptün geri hareketine hazırlanıyor, Neptün sizin yönetici gezegeniniz o yüzden 4 – 5 ay boyunca hızlı hareket ettiğiniz noktalarda neyi yanlış yaptığınızı, hangi konularda fedakârlıkta bulunduğunuzu ya da hayalperest davrandığınızı çok net bir şekilde göreceksiniz ve buna göre de önemli kararlar alacaksınız.

Hafta sonuna doğru dikkat edin sosyal çevre ortamlarınızda, arkadaş ilişkilerinizde bazı gerginliklere açık olabilirsiniz. Sizinle olmak zorunda değil ama arkadaşlarınız arasındaki gerilim çok büyük noktalara yansıyabilir ve siz de bundan etkilenebilirsiniz. Para ile ilgili bir durum varsa hafta sonuna doğru arkadaşlarınızla mümkün olduğunca tartışmalara girmeden bu konuyu çözmeye özen gösterin. Önemli bir beklentiniz olabilir bu beklentilerin karşılanmadığı gördüğünüzde tırnaklarınızı çıkarmayın. Sevdiklerinizin de bir bildiği olabilir bunları görmeden harekete geçmeyin.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  • Cevaplamak
    zahide arslan
    07:34'de Haziran 30, 2022

    emekleriniz için teşekkürler

Bir Cevap bırakın