Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

02 – 08 Şubat 2015

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Arkadaşlarınızla beraber heyecanlı, keyifli işlere kalkışma isteğinizle veya daha önce konuşulmuş organizasyonlarla haftanıza merhaba diyeceksiniz. Haftaortası oluşan dolunay, aşk hayatınızda, varsa çocuğunuzla ilişkilerinizde ya da sanatsal alanlarınızda sorunlar ve hassaslıklar yaşamanıza neden olabilir. Aşk hayatınızdaki konuların bu birkaç gün sizin sosyal ortamlarınızı ve arkadaşlık ilişkilerinizi etkilediğini düşünebilirsiniz. Perşembe günü, geleceğinizi ilgilendiren rasyonel ve mantıklı kararlarınız önem kazanabilir. Gelecek sorumluluklarınız için arkadaşlarınız gereken yardımı size sunmaktan kaçınmayacaklar. Cuma günü eğlencenin ve keyfinin dozunu biraz kaçırmanız mümkün. Şansın sizinle olduğunu göreceksiniz ama elinizden kaçıp gitmesine izin vermeyin.

 

 


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza iletişiminiz ve yakın çevre konularınız aktif olarak başlayacaksınız. İş alanlarınızda sezgileriniz bu haftabaşı sizi esnek kılabilir ve bir işi kendi lehinize çevirerek, görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. Haftaortası oluşan dolunay, aile hayatınızda önemli sorunları ortaya çıkarabilir veya bu alanlarınızda ani  kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Belki de iş yoğunluğunuz yüzünden ailenizi fazlasıyla ihmal ettiniz ve bu konuda hassaslıklarla karşılaşacaksınız. Perşembe günü, parasal konularda daha önceden konuşulmuş bir işinizde önemli sonuçlara ulaşmanız mümkün. Yaşadığınız sıkıntıların kariyerinizde size yukarılara doğru taşıdığını görecek, karşılaştığınız derslerden alnınızın akıyla çıktığınızı algılayacaksınız. Cuma günü aile ve iş yaşantınızda keyfiniz gayet yerinde görünüyor. Abartılı ve çoşkulu hareketleriniz çevrenizdekileri şaşırtabilir. Arkadaş işbirlikleri ise Pazar günü devrede olacak.

 


İkizlerİkizler Burcu:

Arkadaşlarınız size sunacakları değişik fırsat ve alternatiflerle hayatınıza farklı işler katabilirler. Geleceğiniz konusunda umutlusunuz. Daha önceden konuşulmuş planlar ve projeleri bu Pazartesi devreye sokabilirsiniz. Bu haftanın en önemli olayı Çarşamba günü aslan burcunda oluşan dolunay. Yakın çevre alanlarınızda oluşan dolunay, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle yakınınızdaki insanlara önem veremediğinizi ve bu alandaki gerilimleri anlatıyor olabilir. Kafanız bu birkaç gün huzursuz çalışabilir veya siz akraba veya kardeşleriniz arasında dengeyi sağlamak için uğraşabilirsiniz. Perşembe günü, daha önceden konuşulmuş ve yarım kalmış önemli bir işinizin sorumluluğu karşınıza gelebilir. Partnerinizle sorunlara rasyonel yaklaşacaksınız. Cuma günü ise, düşüncelerinizde daha olumlu ve pozitif sonuçlara yatkınsınız. Hayatı çevrenizle olumlu algılamanız mümkün. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir.

 


YengecYengeç Burcu:

Bu hafta cesaretli ve korkusuz adım atma isteğiniz yüksek olacak. Yapılması gereken kişisel isteklerinizi bu Pazartesi kolay gerçekleştireceksiniz. Çarşamba günü para evinizde oluşan  dolunay, parasal konularda duygusal stresler yaşamanıza neden olabilir. Bu dönem aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilirsiniz. Aniden ortaya çıkacak bir ödeme, borçlanmanıza veya sizden borç istenmesine neden olabilir. Ya da tam tersi elinize bir para geçmesi de mümkün. Perşembe günü, birikmiş para işleriniz, banka düzenlemeleriniz veya sigorta ödemeleriniz için harekete geçmelisiniz. Bu alanlarda tamamlanmamış sorumluluklarınızın üzerine eğilebilirsiniz. Cuma günü, maddi konularda fırsatlarınız ve şanslarınız yüksek olacak ama bu fırsatları görmek ve kullanmak sizin elinizde.

 


AslanAslan Burcu:

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla seyahat planları sizi esnek ve mutlu kılabilir. Ya da ortaklaşa işlerinizde farklı yöntem ve metotlar kullanmanız gerekecek. Birden fazla iş teklifiyle geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Çarşamba günü sizin burcunuzda bir dolunay oluşacak. Özel yaşantınızda hassas oluşumlar meydana gelebilir, Hayatınızla ilgili konularda biraz zorlanarak kararlar alabilir ve kendi alanlarınızda fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Sevginizi ve anlayışlı taraflarınızı ortaya koymak kolay olmayabilir. Ama konuşarak ve olaylara içsel bakarak işin içinden kolayca sıyrılabilirsiniz. Perşembe günü, daha önceden yapılmış, belki tamamlanmamış, ertelenmiş işlerinizin peşinden gidebilirsiniz. Bu işlerinizde kalıcı olmak ve verilen sözleri tutmak sizin için önemli olacak. Cuma günü, özel yaşantınızda şanslı etkilerle çoşkulu ve bir o kadar da şanslı etkiler altındasınız. Özel hayatınızda yapabileceklerinizi çok da abartmadan yolunuzda ilerlemeye çalışın.

 


BasakBaşak Burcu:

Bu haftabaşı sağlığınızı fazla zorlamamaya özen gösterin. İşlerinizi iyi planlayın ve değişik şeyler denemekten korkmayın. İşinizde farklı ve yeni olan herşey sizi daha fazla heyecanlandırabilir. Çarşamba günü oluşan dolunayla, beklenmedik etkilere ve olaylara açık olacaksınız. Bu birkaç gün iş hayatınızda gizli saklı olaylar gün ışığına çıkabilir, bazı şeyler duyabilir, üzerinizde tedirginlik hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız veya sosyal çevrenizle ilgili olaylar da gündeminizde olabilir. Perşembe günü, günlük işlerinizde fazlasıyla mantıklı olacak ve işlerinizi tamamlamadan ve verdiğiniz sözleri tutmadan rahat etmeyeceksiniz. Konuştuğunuz ve belirlediğiniz işleri sorumlulukla ele alacaksınız. Cuma günü bu alanlarınızda önemli şanslar karşınıza çıkabilir. Onları iyi değerlendirmeye çalışın. Sağlığınızı nasıl olsa bana birşey olmaz diye fazladan zorlamayın.

 


TeraziTerazi Burcu:

Özel hayatınızda işler tam da istediğiniz gibi gelişiyor. Aşk hayatınızda farklı ve değişik işlerin peşinden gidecek ve kalbinizi heyecanlandıracak konuları daha fazla benimseyeceksiniz. Haftaortası oluşan dolunay, sizin arkadaşlık, sosyal çevre alanlarınızı etkileyecek. Yoğun temponuz, özel hayatınızda bir takım gerilimlere neden olabilir ya da tam tersi durumlar söz konusu olabilir. Her iki taraf arasında dengenizi bu bir kaç gün iyi sağlamalısınız. Perşembe günü, yakın çevrenizin işin içinde olacağı önemli ve daha önceden konuşulmuş konuların üzerine eğilebilirsiniz. Bakış açınız gerçekçi olacak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Cuma günü ise, sosyal ortamlardan alacağınız güzel etkilerle hayata aşkla, keyifle ve eğlenceyle bakmasını bileceksiniz. Karşınıza çıkacak yeni aşklar, arkadaşlarınızın devreye gireceği çöpçatanlıklar konusunda yine de acele etmeyin sadece anın tadını çıkarın.

 


AkrepAkrep Burcu:

Bu haftabaşı uzak çevrenize dair alacağınız kararlar etkili olacak. Seyahat, eğitim alanlarınızdaki işleriniin üzerine eğilebilirsiniz. Aile ilişkilerinizde  ve ev hayatınızda yapılması gereken işlerinizde değişik ve farklı çözümler üretmenin yollarını bulacaksınız. Çarşamba günü aslan burcunda bir dolunay oluşacak. Bu  birkaç gün, kariyeriniz ve işinizdeki oluşumlar, aile hayatınızda streslere neden olabilir. Anne, babanız arasında çekişmelere şahit olabilirsiniz. İş alanlarınızda bir kaç hafta önce başlattığınız işlerin sonuçları da gündeme gelebilir. Perşembe günü, aile hayatınızda yarım kalmış ve tamamlanmamış para işleriniz devrede olacak. Bir ev taşınması, eve para harcama veya satın alma gibi işleriniz varsa lütfen daha önceden görüdüğünüz ve bildiğiniz bir ev olsun. Cuma günü iş ve kariyer hayatınızdaki güzel şanslar aile hayatınızda da çoşkuyla ve biraz fazla abartılı davranmanıza neden olabilir.

 


YayYay Burcu:

Yakın çevrenizle akitiviteler ve faaliyetler sizi mutlu edebilir. Yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizde iletişiminizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Ayrıca parasal işlerinizi bu Pazartesi kolay halledeceksiniz. Çarşamba günü aslan burcunda bir dolunay oluşuyor. Aniden ortaya çıkacak bir iş veya seyahat sizi zor durumda bırakabilir. Uzak çevreniz ve yakın çevreniz arasında dengeyi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Birkaç gün huzursuzluklar hissedebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında da önemli kararlar alınabilir. Perşembe günü, hayatınıza dair aldığınız önemli kararlarda yakın çevrenizle eski konuları konuşabilir ve gerçekçi kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Akraba, kardeş veya kuzenleriniz size yardım edebilirler. Cuma günü fikirlerinizde çoşkuyla ve umutla hareket edeceksiniz. Bir eğitim veya seyahat fırsatı sizi fazlasıyla mutlu edebilir.

 


OglakOğlak Burcu:

Hayata karşı biraz daha rahat davranmanız gereken bir dönem olmasına rağmen bu Pazartesi özel hayatınıza odaklanabilirsiniz. Aile hayatınız için para konuşmaları veya taşınma, ev alma, kiralama gibi işleriniz sizi heyecanlandırabilir. Bir ev düşünüyorsanız farklı ve değişik teklifler daha fazla ilginizi çekecek. Bu haftaortası oluşan dolunay sizin ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Para alışverişlerinizde bu birkaç gün dikkatli adımlar atmalı, ortaya çıkacak bir ödemeyle ilgili konularda biraz daha sakin davranmalısınız. Perşembe günü hayatı her yönden görüyor olmanız daha önceden konuşulmuş para işlerinizde daha sakin ve rasyonel hareket etmenize neden olabilir. başkalarının sorumluluklarını üstlenebilir ve verdiğiniz sözleri yerine getirmek isteyebilirsiniz. Cuma günü ise, parasal konularda şansınız yüksek olacak. Partnerinizin hayatındaki güzel parasal şanslar, kazançlarınızı arttırabilir. Siz yine de para harcarken bol keseden harcamamaya özen gösterin.

 


KovaKova Burcu:

Haftanıza iletişiminiz yüksek başlıyorsunuz. Kendiniz için yapacaklarınız sizi Bu haftabaşı yapılması gereken günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Sizi heyecanlandıran bir çok şey karşınıza gelebilir. Güçlü ve farklı iletişiminizle insanlarla kolay bağ kurmayı başaracaksınız. Çarşamba günü aslan burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay, en çok özel hayatınızı ve ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Eşinizin veya sevdiğiniz insanın hayatıyla ilgili konular sizin düzeninizi bozabilir veya ilişkinizde bir takım stresler yaşayabilirsiniz. Yine de aslında güzel kararlarda karşınıza çıkabilir. İş alanlarınızda da bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Perşembe günü, gelecek sorumluluklarınıza mantık ve keskinlikle yaklaşacak ve bazı işlerinizi yoluna koyacaksınız. Yine arkadaşlarınızın sorumluluklarını üstlenmeniz ve verdiğiniz sözleri tutmanız mümkün. Cuma günü ise, özel hayatınızda harika birgün olabilir. Hayata yaklaşımınız, özel ilişkilerinizdeki güzel oluşumlar fütursuz ve rahat hareket etmenize neden olabilir.

 


BalikBalık Burcu:

Harekete geçmemeniz gereken bir zaman dilimi içindesiniz. Bu haftabaşı içgüdüsel olarak bu aralar neyin, ne kadar ettiğini iyi tahmin edecek, beklenmedik para kazançlarına açık olacaksınız. Çarşamba günü aslan burcunda bir dolunay oluşacak. İş ve hizmet alanlarınızı etkileyecek olan bu dolunay, iş alanlarınızda beklenmedik olayları hayatınıza taşıyabilir. Yine burası sağlık eviniz olduğundan sağlığınıza bu birkaç gün dikkat edin. Yaratıcılığa veya sanata dayalı işlerinizde bazı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Perşembe günü, kafanızda önceden planladığınız fikirlerinizi iş ortamlarınıza taşımanın tam zamanı. Ayrıca eski bir konuyu sorumlulukla ele alabilir, aile hayatınızda çözüm arayışınızı hızlandırabilirsiniz. Cuma günü ise, iş hayatınızda çeşitli fırsatlar karşınıza gelecek. Bu fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın ve yeme içmeyi abartmayın.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın