Gezegen Faliyetleri Semadan Haberler

21-27 Ekim 2013

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay boğa burcunda, parasal işlerimizi hallederek başlayabiliriz. Tüm gün boyunca ay boşlukta olacağından önemli kararlar yerine, bitirilmesi gereken işlerin üzerine eğilebiliriz.

 Ayrıca bu haftabaşında Merkür Akrep burcunda gerilemesine başlıyor. 3 hafta boyunca iletişimimizde çeşitli sorunlar ve aksamalarla karşılaşabiliriz. Ticaret, iletişim ve alışverişin yöneticisi merkür gerilerken, yeni bir işe başlamak ve yeni atılımlarda bulunmak iyi değildir.

 Zira merkür düzeldiği zaman şartların değiştiğini ve başka bir forma büründüğünü görürüz. Bu yüzden yeni adımlar yerine, daha önceden konuşulmuş, düşünülmüş ve tamamlanması gereken işlerimizin peşine düşmek bize her zaman daha fazla fayda sağlayacaktır.

 Yeniden düşünmek ve rahatlamak için güzel bir zaman dilimine giriyoruz. Psikolojik konuları, geçmişimizden getirdiğimiz mirasları, eski alışkanlıkları ve duygusal tepkilerimizi yeniden gözlemlemek, düşünmek ve olayların derinine inmek, kendi güdülerimize, motivasyonlarımıza ve karanlık tarafımıza dokunmak için merkürün bu 3 haftalık  geri gidişinden yararlanmamız gerekiyor.

 Hassaslığımız daha da artabilir ve duygusal olarak radarımız bu dönemde devamlı açık olacaktır. Paranoyak düşüncelere, geçmişe saplanıp kalmaya ve başkalarının söylediklerini negatif algılamaya dikkat edelim.

 Bu arada 11 kasıma kadar önemli başlangıçlardan sakınalım ve hayati kararlar almayalım. Çarşamba günü, güneş akrep burcuna geçecek ve kimliğimizde derin, duygusal, manyetik ve sahiplenici taraflarımızı ortaya çıkarabilir.

 Cumartesi günü güneşin neptünle güzel açısı sayesinde, yaratıcılığımız artacak. Empati, şefkat ve anlayışla dolu, sanat ve artistik yeteneklerle dolu birgün geçirebiliriz. Başkalarına yardım etmek, diğer insanlar için birşeyler yapmak öne çıkabilir. Herkese mutlu haftalar…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın