Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

24 – 30 Mart 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Haftaya ay oğlaktayken daha çok iş ve ticaret konularına odaklı olarak başlayabiliriz. Duygusal olarak birbirimizi anlamakta bu haftabaşı zorlanabiliriz ama iş konularında her tür konuşmayı ve gereken çözümü rahatlıkla halledebiliriz.

Çarşamba günü oluşan merkür- jüpiter üçgeniyle oldukça şanslı ve fırsatı bol birkaç gün geçirebiliriz. Düşüncelerimiz ve planlarımız konusunda kendimizi birçok açıdan şanslı hissedeceğiz ama aşırı iyimserlik ve abartıdan uzak duralım. Cuma günü, olayların derinine inmekten keyif alacağız. Araştırma ve derinlik isteyen konuları çalışmak için uygun bir gün. Cumartesi bazı ilişkilerimizde bozulmalar yaşarken, bazı ilişkilerimizde istediğimiz destekler bizim olacak.

Pazar günü gece saatlerinde koç burcunda bir yeniay oluşacak. Oldukça aktif, hareketli ve girişimi bol bir dönem içine giriyoruz. Seçim günü ayın kapanıyor olması aslında oldukça kadersel bir seçim içinde olacağımızın göstergesi. Akşam saat 20:44 te 09 koç burcunda oluşan yeniay, Türkiyenin iktidar alanına denk düşmekte. Bu iki anlama gelebilir. Ya iktidar, bu seçimlerde istediği bazı sonuçları yeniden sağlayacak, şartlar akşam saatlerinde onlardan yana olacak, ya da çıkan sonuçlar, iktidarın kendisine çeki düzen vermesine ve onlar için farkındalıkların oluşacağı, yeni bir dönemin başlamasına neden olacak. Bunu hep birlikte göreceğiz. Yine özellikle Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri, uzak ülkelerden alacağımız desteklerle cesareti yüksek davranışlardan ve tutumlardan kesinlikle kaçınmalıyız.

Çok zor etkilerin olduğu bir dönem içindeyiz ve inanın daha zor bir döneme doğru gitmekteyiz. Mars terazi burcunda gerilerken, gaza gelmemeli, barışı ve düzeni bozacak herhangi bir oluşumu başlatmamalıyız, ne ülkece, ne de bireysel olarak. Mars gerilemelerinde savunmada olan kazanır. Başlatan ve buna cesaret gösteren muhakkak kaybeder. Bu tüm hafta ve gelecek olan tüm ay boyunca kulağımızda olsun ve lütfen buna göre hareket edelim…

Çok güzel bir hafta ve seçim diliyorum,

Sevgiler

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın