Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

13 – 19 Nisan Haftalık Burç Yorumları

1319-hk
Bu yazıyı paylaşın;

13 – 19 Nisan Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta işle ilgili konu ve olaylar önem kazanıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. İş hayatınızda ilginç haberler alabilirsiniz, beklenmedik haberler duyabilirsiniz. İşinizde önümüzdeki dönem neler olup biteceğini merak ediyorsanız işte bu hafta bu konularda haberler gelecek. Anne ve anne tarafınızın konu ve olaylarıyla ilgilenmek önem kazanıyor. Salı günü sabırsız, kendi gücünüzün farkında olarak hareket etmek isteyeceksiniz. İş hayatınızdaki insanlardan, patronlardan, üstlerinizden destek alamadığınız bir dönem. Onların size bazı noktalarda engel olduğunu düşünebilirsiniz. Sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Bu yüzden çekişmelere girmemeye özen gösterin. Kendi bildiğinizi okumayı seveceksiniz.

Sıkıntı ve problemlerle  karşılaşsanız bile, bana bir şey olmaz başka yerlerden de farklı seçenekler karşıma gelebilir gibi, gaza getirecek etkiler de devrede olacak. Konuşamalarınızla kendinizi şifalandıracaksınız. Bu dönem bu anlamda sizi destekliyor. Yakın çevrenizdeki insanlarla bağlantılarınız haftasonuna doğru kuvvetlenebilir.

Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle beraber; kimliğinizi ve kişiliğinizi parasal konularda, maddi alanlarda çalıştıracaksınız. Çünkü atılımlarınızın karşılığını somut olarak görmek istiyorsunuz. Bir şeylere sahip olmak, size gerekli tatmini sağlayabilir. Bütçenizi düzenlemek, bu alandaki görüşmelerinizi yapmak üzere koşullarınızı sağlama bağlamak isteyeceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Haftanız uzaklardan alacağınız haberle başlıyor sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Tanıdıklarınızdan gelecek haberler etkili olabilir. Kendinizi güvensiz ve çekimser hissetmeniz söz konusu. Bazı noktalarda depresif davranmak söz konusu olabilir, bu hafta başı maddi konularda dikkatli olmalısınız. Parasal konularda beklenmedik şekilde hareket edebilirsiniz. Burada çok farklı ve sıra dışı hareket edebilirsiniz. Maddi konular önemli olurken özel hayatınızda geçmişle ilgili konuları karşılaştırmaya meyilli olacak, beraber yaşadığınız insanla anlaşmakta zorlanacaksınız.

 

Salı günü olup biten olaylar üzerinizde ekstra baskı oluşturabilir. Bir işiniz varsa beraber çalıştığınız insanların hayatındaki değişimler ve olaylar sizin hayatınızda etkileyecek. Uzak yerlerden gelecek haberler, seyahat, eğitim hayatınızı ilgilendirecek alanlarda farklı seçenekler ve fırsatlar da karşınıza gelebilir. Bu etki Çarşamba günü devrede olacak. Kendinizi ruhen desteklemeniz ve rahatlatmanız  gereken bir dönemdesiniz. Kendinizle kalmak, yazmak, notlar almak bu dönemde çok iyi gelecek. Kendinizden daha zor durumda olan insanları görmeye çalışmalısınız.

Pazar günü Güneş sizin burcunuza geçiyor. 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, kendi şahsi hayatınıza ve kararlarınıza yönelteceksiniz. Kendinizden başka kimse umrunuzda olmayabilir. Bencilliğiniz bu ay biraz fazla olacak ve kendinizi ilgilendiren alanlara kanalize olacaksınız. Girişkenliğiniz ve kendinize olan güveniniz tam olacağından, insanların gözü üzerinizde olacak ve uzun zamandan sonra bunu hakettiniz sevgili Boğalar


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza maddi konular, alacak verecek dengesine önem vererek başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Aniden bir para kaybı, parasal konularda güvensiz hissetmenize neden olabilir. Bu partnerinizin, eşinizin parasal konularını da içerebilir. Bu aralar internetten alışveriş yapıyorsanız dikkatli olun. Farklı alanlara yayıldığınız, ilişkide kendinizi farklı ifade ettiğiniz, kendinize göre yapacaklarınızı belirlediğiniz bir dönem. Bu yüzden bu hafta en çok ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Bencil yapınızla sevdiğiniz insanı anlamak veya kendinizi anlatmak kolay olmayabilir.

Sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla parasal konularda bazı sürtüşmeleri, anlaşmazlıkları karşınıza getirebilir. Yakın çevrenizin işin içinde olacağı durumlarda kendinizi anlatmak ve ifade etmek kolay olmayacak. Arkadaşlarınızla girişeceğiniz, konuştuğunuz işler parasal mevzulara takılabilir ve işlerinizde bozulmalar oluşabilir. Kendi tavırlarınızla kendi işinize ket vurmamaya özen gösterin. Arkadaşlarınıza yardımcı olduğunuz bir dönem, sıkıntı ve problemlerine çözüm üretmeye çalıştığınız bir dönem. Bazen onlara anlattıklarınızla kendi hayatınızı tedavi ettiğinizi görebilirsiniz.

Hafta sonu Güneş’in boğa burcuna geçmesiyle birlikte; 1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi, ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Beklenmedik oluşumlar hayatınızın yönünü şekillendirmenize neden olacak. Hala geçmişe takılı kalmış konularınız varsa bunlardan kurtulmanın ve bilinçaltınızı düzenlemenin tam zamanı. Planlarınızı yeniden gözden geçirmeli, geçmiş hataları tekrar etmemeli ve kendi sıranız için acele etmemelisiniz. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutun.YengecYengeç Burcu
:

Özel hayatınızın detaylarıyla,  hayatınızda bir insan varsa onun fikir ve düşünceleri, onunla olan bağlantılarınız ön planda olarak haftaya başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Ondan alacağınız bazı haberler inişli çıkışlı olabilir. İlişkilerinizde doğru paydada  buluşamayabilirsiniz. Yalnızsanız bu dönem ilişkilerden yana depresif ve umutsuz olabilirsiniz.

Hem ev, ailevi konularda, arkadaşlarınızla ilgili konularda bir takım sıkıntı ve problemler devrede olabilir. Farklı şekilde davrandıklarını, onların hayatındaki bir olayın, konunun sizin hayatınızı da etkilediğini görebilirsiniz.

Salı günü hem ailevi alanda, hem de işle ilgili konularda, kendinizle, çevrenizle anlaşamadığınız anlamına geliyor. Birbirinizi zorlayacağınız bazı olaylar söz konusu olabilir sevdiğiniz insanla, ya da patronlarınızla bu dönemde anlaşmak çok da kolay olmayacak. Eşinizin ailesi, patronlarınız, ortağınız, sizin ailesel konularınız önem kazanıyor. Anlayışlı olmaya, kriz yaratmamaya çalışın.

Kariyerinizle ilgili konularda düşünceleriniz, fikirleriniz önem kazanıyor. Bu alanda neleri yanlış yaptığınızı, neleri doğru bir yola sokmanız gerektiğini göreceksiniz. Eğer anneniz, anne tarafınızdaki insanlarla aranızda sorunlar varsa şimdi bu sorunları gidermek için kolları sıvayabilirsiniz. Bu aralar her şeyi gerçek değilmiş gibi hissedebilirsiniz. Biraz yalnızlığa olan ihtiyacınız yüksek olabilir.

Pazar günü1 ay boyunca kimliğinizi ve kişiliğinizi sosyal çevrenizde, arkadaşlık ilişkilerinizde gösterebilirsiniz. Bu konularda kimliğinizi kullanacak, güvenilir yönlerinizle, vaktinizi arkadaşlarınıza ve çevrenize harcayacaksınız. Yalnız kimliğinizi ortaya koyarken ağır, dikkatli ve birazda tembel davranabilirsiniz. İnatçılık ve ısrarcılık kaçınmanız gereken davranışlardan.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza günlük yapmanız gereken işlerinizle, gündelik hayatınızın detaylarıyla başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Eğer çalışıyorsanız bu hafta başında iş koşullarında hızlı ani, beklenmedik olaylar, duygusal konular devrede olacak. Yine gündelik yaşantınızda alacağınız haberler öne çıkabilir. Sağlığınıza gereken özeni gösterin. Dizleriniz, kemikleriniz, dişleriniz, cildiniz önemli olmalı, bu noktalarda ağrılarınız olabilir.

Ayrıca arkadaşlarınızla olan  bağlantılarınıza dikkat edin bu hafta başı, ya sizin onlara tavrınız değişmiştir ya da onların size daha farklı yaklaşımlar sergilediğini görebilirsiniz.

Salı günü beraber iş yaptığınız kişilerle anlaşmak kolay olmayacak. İş hayatınızda alacağınız haberler zorlanmalara, sıkıntılara neden olabilir. Bazı işlerinizde ertelenmelere ve bozulmalara açık olun. Güzel şanslar ve seçenekler de devrede olacak sadece çok aşırı iyimserliğe kapılmadan hareket etmeye çalışın. Hafta sonu güzel gelişmeler var.  Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalarda sıkıntı ve problemleri normalize edebilirsiniz. Sizi heyecanlandıran bir eğitimi onlarla paylaşabilirsiniz.

Pazar günü Güneş Boğa burcuna geçiyor. Yaptığınız işlerde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. İş yapıyorsanız bu dönem 1 ay boyunca daha çok hem işe, kariyere ve annenizle ilgili konulara odaklanacaksınız. Bu dönem kendinizi geri planda tutmanızın bir manası olmayacak, şartlar sizi toplumun önüne itecek.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta oldukça keyifli, aşka, çocuğunuza veya çocuklarınıza, hobilerinize, size keyfi veren kişi ve olaylara daha fazla odaklı olacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu alanlarda iniş çıkışlar yüksek olabilir, kendinizi güvensiz ve savunmasız hissedebilir, alışkanlıklarınız dışında hareket edebilirsiniz. Hızlı olaylar, ani kararlar olabilir, çocuğunuzun hayatındaki bir olayın sizi de etkilediğini görebilirsiniz. Göz önünde olduğunuz ortamlarda, işinizi yaparken ekstrem durumlara başvurabilir, farklı davranabilirsiniz. İrtibat halinde bulunacağınız insanları şaşırtabilirsiniz.

Salı günü parasal konularda dikkatli adımlar atmanız gerektiğinin altını çiziyor. Maddi konularda alacak verecek dengesini iyi tutturmanız gereken bir dönem. Tutkularınızın yükseldiği ama sevdiğiniz insanla parasal konularda bir türlü anlaşamadığınız bir dönem içinde olacaksınız.

Diğer taraftan güzel sonuçlar, alternatif bir takım fırsatlar ve şanslarda karşınız gelebilir bu hafta içinde parasal konularda. Eğitim konularında, parasal alanda kendinizi şifalandırmanız gereken bir hafta olacak. Cumartesi günü oldukça keyifli, önemli işlerde önemli insanlarla bağlantıda olacaksınız.

Pazar günü Güneş Boğa burcuna geçiyor. Kişiliğinizi, uzak çevre, yabancı ortaklı işler, farklı kültürler, eğitim, ticaret veya hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. İşiniz veya kendinizle ilgili bir kurs yada seminere katılabilir, iş seyahatine çıkabilir ve yaptığınız her tür işten iyi deneyimler kazanabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak ve keşfetmek heyecan verici olabilir. Olup biten her şeyi merak edeceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz bir dönem.


TeraziTerazi Burcu:

Ailevi konu ve olayların öne çıktığı bu alanda iniş ve çıkışların yaşandığı bir hafta başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Evinizle, ailenizle, yuvanızla ilgili konularda ani ve hızlı haberler alacağınız bir dönem. Uzak yerlerden alacağınız haberler bu Pazartesi bu duygu iniş çıkışlarınızı körükleyebilir. Farklı davranmak isteyeceksiniz. Özel hayatınızın ve çocuğunuz varsa çocuğunuzun sorumluluklarının önem kazandığı, bu alanlarda  tartışma ve sürtüşmelerinde devrede olacağı bir döngü içindesiniz. Diğer taraftan ailenizdeki insanlarla anlaşmakta kolay olmayacak. Verdiğiniz tepkilerle olay ve durumları bozabilir, abartılı tavırlarla işleri daha zorlu bir duruma sokabilirsiniz. Bu hafta dengede kalmaya özen gösterin.

Ailenizde önemli bir figürün ilişkinizle ilgili konularda size müdahale ettiğini ya da eşinizin işiyle ilgili konularda zorlanmaların devrede olduğunu göreceksiniz. Ailenizle anlaşmak kolay olmayacak. Ev içinde bir eşyanız bozulabilir.

Değişik olasılıklarda devrede, alacağınız başka haberlerle sıkıntı yaşadığınız konularda daha farklı açılımlar karşınıza gelebilir. Çarşamba günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanla konuşarak sorunlarınıza çözüm üretebilir, karşı tarafa farklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü sevdiğinizle gelecek planlarınızı konuşun,

Pazar günü Güneş Boğa burcuna geçiyor. Eşinizle beraber kafa kafaya vererek, bu ay hangi konularda zorlanırız, ödemelerimizi nasıl yoluna sokarız gibi konuşmalar devrede olabilir. Başkalarının kaynaklarına bağımlı olacağınız bu dönem, harcamalarınız ve ödemeleriniz hususunda bazı şeyleri gözden geçirmek, yeni düzenlemeler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yine bu süreç içerisinde kredi, borç alabilirsiniz yalnız, vergi alanında ayrıntıları gözden kaçırmamalısınız. Gizemli konu ve olaylar, mistik öğretiler, hayatın ve ölümün anlamı gibi konular kafanızı kurcalayabilir.


AkrepAkrep Burcu:

İletişimi yüksek haftalardan biri başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu alanda hızlı, kontrol edemediğiniz durumlar veya yakın çevrenizin hayatında da bazı ani olaylara açık olabilirsiniz. Kontrol edemediğiniz alanlar, ortak parasal alanlar olacak. Sevdiğiniz insanın maddi konulara farklı yaklaşımlar sergilediğini görebilirsiniz. Bu hafta başı iletişim, sosyal medya, parasal konularda iniş çıkışlar yüksek görünüyor. Bu dönemde borç vermeyin, almayın, kefil olmayın.

Salı günü beraber iş yaptığınız, çalıştığınız ya da yanınızda çalıştırdığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Yapınıza uygun davranılmayabilir. Ego sürtüşmelerine, savaşlarına yakın çevrenizden bir insanla açık olabilirsiniz. Yakın çevrenizden bir insanın sağlığıyla ilgili konularda bugünlerde öne çıkabilir.

Bir yandan zorlanmalar var ama güzel açılımlarda olacak, çok fazla abartmayın. Bu sürecin her zaman devam edeceğini düşünmeyin, sağlam adımlarla ilerlemeyi unutmayın. Bu hafta krizlerle uğraşmak gerekebilir. Hafta sonu bu etkiler rahatlıyor. Sorun yaşadığınız insanlarla aranızdaki sorunları çözeceksiniz.

Pazar günü Güneş Boğa burcuna geçiyor. Kişiliğinizi, evlilik ve ikili ilişkiler, ortaklı işler alanlarınızda ortaya koyacaksınız. Sevdiğiniz insan, onun şartları ve yaşam şekli sizin için önem kazanmaya başlayacak. Kendinizden çok onu düşünmeye ve kollamaya meyilli olacaksınız. Ortaklaşa işleri olanlar yine bu dönemde beraber hareket etmeye özen gösterecekler. Evlenmek isteyen akrepler, aşk hayatlarında bu kararı verecekleri bir dönem içerisindeler. Yine taşınma, kontrat yapma, yer değiştirme gibi etkileriniz gündeme gelebilir.


YayYay Burcu:

Bu hafta parasal konular önemli sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Maddi konularda inişler çıkışlar, beklediğiniz bir haberin geç gelmesi, ya da düşündüğünüz gibi olmaması ya da ikili ilişkiler alanlarınızdaki problemelere açıksınız. Kontrol edemediğiniz noktalar hem parasal konular, hem de ilişkiler olabilir. Özel hayatınızda karşı tarafı daha fazla önemsediğiniz bir dönem. Karşı tarafın farklı davranışları sizi şaşırtabilir, ilişkide bu etkileri doğru şekilde kontrol etmelisiniz.

Maddi konularda, para işlerinizde sorunlar yüksek olacağı için riske girmeyin.  Bu hafta önce kayıplarınız, zorluklar devrede olurken diğer taraftan kazançlarınızda devrede olabilir. Aşka, çocuklara, eğlenceli konulara yapacağınız harcamaların yüksek olduğu ve bu alanlarda zorlanabilirsiniz.

Hafta sonu hayatınıza aşkla ve keyifle bakacaksınız. Pazar günü Güneş Boğa burcuna geçecek. Kimliğinizi ve kişiliğinizi iş ve hizmet alanlarınıza kaydıracaksınız. Başkaları için çalışmaktan mutlu olabilir, faydalı bir şeyler yaptıkça kendinizi ve güveninizi daha rahat kazanabilirsiniz. Sağlığınız sizin için önemli olmaya başlıyor. Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur  deyimiyle hareket etmek bu bir ay boyunca önceliğiniz olmalı zira bazı konularda tembellik yapmak ön plana çıkabilir. Boğaz problemleri, ağrıları, boyun tutulması gibi etkilere dikkat edin. Yine bu dönem içinde evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Hem hayatınızı ilgilendirecek alanlarda, hem de iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda hızlı gelişmelerin yaşandığı, iniş çıkışların karşınıza geleceği bir hafta başlıyor sevgili oğlak ve yükselen Oğlaklar. Bu sağlığınızla ilgili konu ve olayları içerebilir, çalıştığınız yerlerde tanıdığınız insanların eskisinden daha farklı ve değişik davrandığını fark edebilirsiniz.

Salı günü ev aile ve yuva alanlarınızda dize gelmeyeceğinizi, illa kendi bildiğinizi okuyacağınızı söyleyebilirim. Bu dönem sağlığınıza dikkat edin, evinizde bazı eşyalarınız bozulabilir. Ailenizle yaşıyorsanız birbirinizi anlamak kolay olmayacak. Partnerinizle güç çekişmelerine ve inatlaşmalara açık olacaksınız. Konu ne olursa olsun inatlaşmalardan kaçının.

Çarşamba günü sıkıntı yaşadığınız konuları yumuşatmak anlamında şanslı etkiler devrede. Hafta sonu keyfiniz yerine gelecek. Pazar günü güneş boğa burcuna geçecek. kişiliğinizi, aşk konularında, çocuklarla ilgili olaylarda veya yaratıcılık gerektiren işlerinizde gösterebilirsiniz. Aşk, hayatınızın merkezine yerleşmeye başlayacak. Aşkı yaşamak isteyenler, yaşayanlar  konsantrasyonlarını bu alana yönlendirecekler. Çocuğunuz varsa, onunla uğraşmak, vakit geçirmek ve sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalacaksınız. Kişiliğinizin eğlenceli ve hayatı hafife alan yanları bu ay ağır basacak. Yine ev içi spor, aktiviteler, hobiler ön plana çıkabilir.


KovaKova Burcu

Bu hafta isteksiz enerjilerle başlıyor uzaktan alınacak haberler, sizin dışınızda gelişen olaylar sizi tedirgin edebilir sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Aşk hayatınızda, toplumsal olaylarda, çocuğunuzla ilgili konularda göreceksiniz. Duygu iniş çıkışlarınızı kontrol edin. Yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu alanlarda da bazı gelişmeler altında olacaksınız.

Salı günü yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmak kolay olmayabilir. İş hayatınızda bazı çekişmeler sıkıntı ve zorlanmalar devrede olurken, iletişim halinde olacağınız insanları anlamakta zorlanabilirsiniz ya da onlar sizi anlamaktan zorlanabilirler. Bu dönem korkularınızla hareket edebilirsiniz. Bu korku ve endişeler yerine yapabileceklerinize odaklanın. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi şifalandırmak için Çarşamba günü ön plana çıkabilir.

Hafta sonu oldukça keyifli etkiler devrede olurken Pazar günü Güneş Boğa burcuna geçiyor. Kimliğinizi ev ve aile hayatınızla ilgili işlerde ortaya koyacak, kendinizi ailenize adayacaksınız.Yine eski ailevi konular gündeminizde olacak ve siz analiz ederek, olaylara pratik ve somut yaklaşarak çözümler üretmek derdinde olacaksınız.Yine bu dönem yakın akrabalarınızı, kardeşlerinizi ve arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. Biraz tembel ve rahatınıza düşkün bir dönem olabilir.


BalikBalık Burcu:

Bu hafta arkadaşlarınızdan, çevrenizden alacağınız önemli haberlerle başlıyor sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu haberler iniş çıkışlar güvensizlikler, ev, aile ve çevrenizden alacağınız haberler yüreğinizi ağzınıza getirebilir, heyecanlı oluşumlar içine girebilirsiniz.

Salı günü maddi konularda, geleceğe yönelik adımlarda arkadaşlarınızla aynı noktadan bakmayacaksınız, bu nedenle onlarla anlaşmak kolay olmayabilir. Bu sorunlar parasal konulardan kaynaklanabilir. Çarşamba günü çeşitli fırsatlar ve güzel oluşumlarda devrede. Parasal konularda bu konuları konuşmak, etrafınıza faydalı olmak istediğiniz bir döngü içinde olacaksınız.

Hafta sonu alışveriş yapabilir, sevdiklerinize vaktinizi harcayabilirsiniz.  Sevdiklerinize özen göstereceğiniz, aşkı kalbinizde hissedeceğiniz bir dönem olacak. Pazar günü Güneş Boğa burcuna geçiyor. Hayatta neler olup bittiğiyle daha fazla ilgileneceğiniz bir dönem başlıyor. Kişiliğinizi, yakın çevre alanlarınıza kaydıracaksınız. İletişiminiz hızlı akacak, satış, pazarlama, ticaret, ulaştırma, bilgisayar, yayıncılık ve teknik gerektiren işleriniz varsa bu bir ay boyunca gerekli düzenlemeleri yapabilir, gözden kaçırdıklarınıza odaklanarak, çözümler üretebilirsiniz.Yine yakın çevreniz, akraba veya kardeşlerinizle maddi görüşmeleriniz hızlanabilir.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın