Güncel Yorumlar Semadan Haberler

Merkür İkizler burcunda geriliyor! GÖKYÜZÜ KARIŞIYOR!

Merkür İkizler burcunda geriliyor! GÖKYÜZÜ KARIŞIYOR!
Bu yazıyı paylaşın;

30 Mayıs Pazar günü Merkür hava elementi olan İkizler burcunda geriliyor. 23 Haziran’a kadar iletişimde sorunlara açık olmalıyız!

 

Hava elementindeki gerilemeler hem eğlendirici, hem de sinirleri bozan bir etki taşır. Bu süreçte hava gruplarının olduğu evlerin konu ve olayları daha fazla ön plandadır.

Düşünme şekli hava gruplarıyla bağlantılıdır. Bu gerilemelerde ilişkilerimizi idare etmek, ayarlamak ve düzenlemek önem kazanacaktır.

 

*Bu süreçte bazen kendimizi önemsiz ayrıntı ve aktivitelerin içine gömülü olarak buluruz. İlişkilerin önem kazanması bu sürecin duygusal olacağı anlamına gelmez. Bu daha çok tekrar eden şablonları gözlemlemek için ideal bir oluşumdur.

İnsan ilişkilerine gereken özeni göstererek, ilişki ve bağlantı içinde olmanın derin farkındalığını hissetmek bu sürecin özelliğidir.

*Bu gerilemede çevremiz, muhitimiz ve etrafımızda olan kişilerle yaşayacağınız tatminsizlikler öne çıkabilir. Bu dönem ilişkilerimiz net olmayabilir. Eski problemleri temizlemek, ilişkilere, ailemize, arkadaşlarımıza ve diğer bağlantılarımızla olan irtibatımızı incelemek stresimizi hafifletir.

 

İkizler burcu astrolojide, iletişimi, düşünceleri, fikirleri, haberleşmeyi, yazmayı, ulaşımı, teknolojiyi ve ticareti yönetir. Seyahatler, kısa yolculuklar, eğitim ve sınavlar, kuryecilik, gönderiler, mail trafiği, bilgi işlemleri, datalar, bilgisayarlar, online ve dijital platformlar bu Merkür gerilemesinde sorun yaşayacağımız alanlar olarak karşımıza çıkabilir. Ticari faaliyetlerde sorunlar, online mecralarda problemler, seyahatlerde ve kısa yolculuklarda ertelenmeler, bilgisayar ve cep telefonlarında bağlantılarda sorunlara, hacklenmelere, dolandırıcılıklara, bilgi hırsızlığına ve üç kağıtçılığa karşı dikkatli olalım. Dijital ortamlarda güvenlik sıkıntılarına dikkat edelim.

Yanlış mesajlar yanlış insanların eline geçebilir. Sır tutmaya çalışırken başka türlü hatalara ve problemlere neden olabiliriz. Yanlış anlaşılmalar, randevuların kaçırılması, evrakların kaybolması, imla hataları, söylenmesi gerekenlerin söylenmemesi, söylenmemesi gereken sözlerin söylenmesi, verilen sözlerin tutulması, kararsızlıklar, kafa karıştırıcı etkilere dikkat edelim. Sinir gerginlikleri, ifade bozuklukları, düşüncelerimizin net olmaması gibi etkiler devrede olacak.

Yine Havacılık sektörü, uçak ve araç kazaları, mekanik hatalar bu dönemde ortaya çıkabilir.

 

En zorlayıcı etkileri; Tutulmayan sözler veya randevular, makine hataları, bozulmaları, randevu ertelenmeleri, iyi niyetli olmamıza rağmen yanlış bilgilendirme veya bilgilendirilmedir.

 

Bu gerilemede verilen mesaj; Zamanı iyi yönetme ve iletişimdeki açıklıktır. Önceliklerimizi belirleyip, içsel görüşümüze yönelip önemsiz konuları ayırarak verimliliğimizi arttırmak esas olmalıdır.

 

Bu dönem; makine, araç almak (televizyon, bilgisayar, araba, daktilo, cep telefonları, telesekreter, elektrikli ve teknolojik aletler) iyi olmayacaktır. Yasal imzalar, kontratlar, yeni fikir ve düşünceler bu süreçte ortaya koyulmamalıdır.

 

Neler yapabileceğimize gelince; istediğimiz ve almayı düşündüğümüz makineleri araştırmak, incelemek, var olan işlerimizde ki pürüzleri temizlemek, fazlalıklardan kurtulmak, önemli işlerimize vakit ayırmak ve uzun soluklu planlar yapmak öncelikli olmalıdır. Biz zamanımızı alan gereksiz şeyleri temizledikçe bu dönemde bilinçaltımızdan gelen önemli mesajlara kendimizi açmış oluruz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

 • Cevaplamak
  Emine
  19:40'de Mayıs 30, 2021

  Merhaba Hande Hanım;
  Ben ikizler burcuyum işsizim
  Kimya teknikeriyim. İş hayatında ikizler burcu ne olacak çok merak ediyorum.
  Rica etsem yanıtlar mısınız?

Bir Cevap bırakın