Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

29 Ekim – 4 Kasım Haftalık Burç Yorumları

29 Ekim - 4 Kasım Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

29 Ekim – 4 Kasım Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu hafta başkalarının kaynaklarını kullanarak, ortak parasal konularda şanslı etkilere sahip olarak, ruhsal gelişiminizde hızlanarak haftanızı başlatacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Aile hayatınıza daha fazla zaman ayırmak, dinlenmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta Çarşamba günü önemli. Çarşamba itibarıyla 16 Kasım’a kadar Venüs özel hayatınızda ve ilişkilerinizde gerilemeye devam edecek. Eski ilişkiler çözüme kavuşmak üzere karşınıza gelebilir. Bu dönemde eski eşiniz veya sevgilinizle temasınız artabilir. Böyle bir durumu yeniden ilişkiye dönmek fikriyle değil, yapılan yanlışları çözmek niyetiyle kullanın. Yine var olan ilişkilerinizde krizlere, çabuk tepki vermelere açık olacaksınız. Ortaklı işiniz varsa, partnerinizle olan bağlantılarınıza ay sonu ve yeni gelen ay başında dikkat edin.

Yine Çarşamba gününden sonra seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işlerinizde görüşmeleriniz, fikir alışverişleri ortaya çıkabilir. Konuşmalarınız hızlanıyor. İş hayatınızda farklı ve değişik ortamlardan faydalanabilirsiniz. İnsanların fikirlerini önemseyecek, hayata daha geniş açıdan bakacaksınız.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!


BogaBoğa Burcu:

Haftanız özel ilişkilerinizde karşınıza gelecek olan fırsatlarla başlayacak sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Hem maddi konularda, hem de özel hayatınızın alanlarında güzel şanslarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa atılacak adımlarda da iyimser bakış açınız ön plana çıkabilir. Yakın çevrenizle beraber hareket etmekten, kısa planlar, geziler yapmaktan hoşlanabilirsiniz.

Bu hafta Çarşamba günüyle beraber Venüs iş, sağlık alanlarınıza geçerek 16 Kasım a kadar gerilemeye devam edecek. İş ve hizmet alanlarınızda bazı ilişkilerinizde sorunlara açıksınız. Yine bu dönemde sağlığınızda eski hastalıklar yeniden karşınıza gelebilir. İş hayatınızda ilişkilerinizdeki sıkıntılar ruhsal olarak sizi etkileyebilir. İş yeriniz varsa yeni bir eleman alımı, çıkarımını bu döneme denk getirmeyin.

Yine Bu Çarşamba günü itibarıyla  ortak parasal konular üzerine kafanızı çalıştırabilir ve bu alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi arttırabilirsiniz. Parasal konulara çözüm bulmak kolay olacak, diğer yandan hayatın değişimlerine, ruhsal konulara daha fazla ilginiz artabilir. Gizemli konular, derin mevzular hoşunuza gidecek.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!


İkizlerİkizler Burcu

Haftanız iş alanlarınızda karşılaşacağınız güzel fırsatlar ve şanslarla başlıyor sevgili İkizler ve yükselen İkizler. İyimser ve gelecek vaadeden düşünceleriniz ve fikirlerinizle etrafınıza ilham verebilir, günlük hayatınızda güzel şanslarla karşılabilirsiniz. Yemeye, içmeye olan meyiliniz bu haftabaşında yüksek olacak. Maddi konulara daha fazla önem verebilir, sabah saatlerindeki duygu sıkışmalarını, tatminsizlikleri öğleden sonra üzerinizden atabilirsiniz.

 

Çarşamba günü itibarıyla  venüs aşk ve çocuk alanlarınıza geçerek gerilemeye devam edecek. 15 Kasım’a kadar aşk hayatınızda sevgisizliğe veya sevgi konularında sıkıntılara dikkat edin. Çocuğunuza olan sevgi ve bağınızda da sıkıntılar oluşabilir. Eski aşklar bu dönemde karşınıza gelebilir. Spor faaliyetleri, sanatsal işlerinizde bu süreçte dikkatli olmalısınız.

 

Çarşamba günü ve  sonrasında  ikili ilişkilerinizde ve özel hayatınızda fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde sorunlarınıza çözüm üretmek kolay olabilir. Ortaklı işiniz varsa ortağınızla beraber yapacağınız planlar önem kazanıyor. Taşınma, yer değiştirme gibi konular, davanız varsa dava ile ilgili konuşmalar, görüşmeler hızlanabilir.

 

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza duygu iniş çıkışlarınız yüksek olarak başlayacaksınız sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Pazartesi sabah saatlerinde duygu yetersizlikleriniz sizi zorlayabilir, öğleden sonra daha rahat etkiler altına gireceksiniz. Bu arada özel hayatınızda, aşkta, çocuğunuzla olan ilişkilerinizde oldukça şanslı ve fırsatlı bir hafta başlıyor. Kendinizi iyimser, mutlu ve şanslı görebilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla venüs aile alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. 16 Kasım’a kadar aile ortamlarınızda aradığınız huzuru bulmakta zorlanabilirsiniz. Yine de ailenizle geçmiş sorunlarınızı konuşmak, özür dilemek, durumları düzeltmek için uygun bir dönem. Boya, badana, tadilat, evi yenileme işlerinizi bir süreliğine bir kenara bırakın. Tamirat gibi yarım kalmış işlerinizi yapabilirsiniz. Yine evle ilgili konularda satış için desteklenirken, alım yapmak için uygun olmayabilir. Yine bu Çarşamba aile ortamlarınızda gerginliklere ve sorunlara açık olabilirsiniz.

Çarşamba günü itibarıyla işinizi seveceğiniz, günlük hayatınızın düzenini daha rahat oluşturacağınız bir dönem başlıyor. Yeni bir işe girmek, başlamak, projelerde bulunmak için uygun bir süreç olabilir. Yine bu 2 haftalık dönemde sağlığınızda kontrollerinizi yaptırmak için harekete geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!


AslanAslan Burcu:

Ev, aile ve yuvanızda güzel şanslar ve fırsatlarla karşılaşacağınız bir hafta içindesiniz sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Gayrimenkul, evle ilgili konularda şansınız yüksek olabilir ve iyimser tutumlar içine girebilirsiniz. Bu haftabaşında geri plandan yürütülen işlerinizde daha rahat hareket edebilirsiniz. Sezgileriniz öğleden sonra rahatlayacak, sabah saatlerind eüzerinizde hissettiğiniz moralsizliği geride bırakacaksınız.

Çarşamba günü Venüs  yakın çevre alanlarınıza geçerek Kasım ortasına kadar yakın çevrenizdeki insanlarla bağlarınızı ve sevginizi zorlayabilir. 15 Kasım a kadar büyük girişimlerde bulunmayın, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde, onların hayatındaki sorunların öne çıkmaya başladığını görebilirsiniz. Komşularınıza, akraba veya kardeşlerinize ( abla, abi) karşı anlayışla yaklaşın. Yine 16 Kasım’a kadar öğrenim hayatınızda bazı sıkıntılar yaşamaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde sevdiğiniz konularda bir gerileme oluşabilir. Okul hayatınızda dikkatli olun. Bu etkilere Çarşamba günü civarında dikkat edin.

Yine bu Çarşamba itibarıyla aşkı, keyfi, eğlenceli durumları daha afzla konuşacağınız, dillendireceğiniz bir dönem başlıyor. Arkadaşlarınızla yapacağınız işlerde ve parasal işlerinizde kafanız çözüme yönelik çalışabilir.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!


BasakBaşak Burcu:

Haftanız sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla beraber yapacağınız organizasyonlarla başlayabilir sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Gün içinde öğleden sonra daha rahat etkiler altında olabilirsiniz. İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre bağlantılarınızda oldukça iyimser bir tablo karşınıza gelebilir. İş alanlarınızda güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Bu hafta Çarşamba günü itibarıyla 16 Kasım’a kadar Venüs parasal alanınızda gerileyecek. Bu alanlarda harcamalardan, yatırımlardan kaçınmalı, kimseye borç vermemelisiniz. Ticari girişimlerinizi biraz bekletmelisiniz. İlişkilere, güzel eşyalara olan harcamalarınız hızlanabilir, etrafınızdaki kişilerle parasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan bağlarınıza Çarşamba günü dikkat edin.

Yine Çarşamba gününden sonra ev ve aile  hayatınızda konuşmalarınız artmaya başlıyor. Bir ev meseleniz varsa bu dönemde gayrimenkul alım, satım işleriniz için görüşmeler yapabilirsiniz. Görüşmelerinizi yapın, 16 Kasım a kadar parasal alanda Venüs gerilediği için satış işlemlerinizi hızlandırabilir, alımlarınız konusunda acele etmemelisiniz.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!


TeraziTerazi Burcu:

Haftaya oldukça enerjik bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Canınız kalabalık ortamlarda bulunmak isterken, sabah saatlerinde ailevi sorumluluklarınız moralinizi ve dengenizi kolay bozabilir. Neyse ki öğleden sonra daha rahat hareket edecek ve olayları çok büyütmeyeceksiniz. Maddi konularda güzel teklifler, şanslar ve fırsatlar yolunuza çıkabilir.

Çarşamba günü ve sonrasında eğitim ve öğrenim hayatınızla ilgi alanlarınızın peşinden gidebilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla konuşmalarınız hızlanıyor. Satış, reklam, pazarlama, bilişim, network alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırmaya başlayacaksınız. Toplantılarınız, randevularınız artarken, kafanız çözüme yönelik çalışabilir.

Çarşamba günü itibarıyla Venüs sizin burcunuza geçerek gerilemesine devam edecek. 16 Kasım’ a kadar fiziki görünüşünüzde değişiklik yapmamalısınız. Estetik uygulamalarından, saç, kıyafet değişimlerinden 2 hafta boyunca uzak durmaya çalışın. Yine sağlığınıza ekstra özen göstermeyi ihmal etmeyin. 2010 yılının sonbahar aylarında yaşadığınız olaylara benzer durumlar ortaya çıkabilir veya o dönemdeki insan ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Parasal konularda ilişki gerginliklerine bu hafta Çarşamba günü dikkat edin.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!


AkrepAkrep Burcu:

Haftanız seyahatlerle, değişik yerlerde bulunma isteğinizle başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Bu Pazartesi sabah saatlerinde duygularınızda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Tatmin olmanız kolay olmayabilir. Neyse ki öğleden sonra açılıyorsunuz. Dış ortamlarda dengenizi daha rahat sağlayacaksınız. Bu hafta parasal konularda şanslı ve fırsatlı bir hafta olacak. Güzel teklifler hayatınızı renklendirebilir. Elinize bir para geçebilir.

Çarşamba günü itibarıyla maddi konularda becerileriniz artabilir. Para işlerinizi yatırıma dönüştürmek, ticari bağlantılar yapmak için harekete geçebilirsiniz.

Yine Bu Çarşamba  Venüs sizin burcunuzu terkederek Terazi burcuna geçerek gerilemesine devam edecek. 16 Kasım’a kadar eski ilişkiler, daha önceden yaşadığınız sorunlar öne çıkabilir. Kaderinizle yüzleşmeli, düzeltmeniz gereken ilişkilerinizin üzerine eğilmelisiniz. 2010 yılının sonbaharında yaşadığınız bazı olaylar yeniden karşınıza gelebilir. Partnerinizin iş ve sağlık sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. İlişkinizdeki gerginliklere Çarşamba günü dikkat edin.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!


YayYay Burcu:

Haftanız derin konularla, gelecek planlarıyla ve partnerinizin işiyle ilgili güzel gelişmelerle başlayabilir sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde güzel ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Diğer yandan Bu Pazartesi para harcamalarınız önem kazanıyor. Hesap kitap işleriniz sabah saatlerinde sizi sıksa bile, öğleden sonra hayata daha farklı gözlerle bakmasını ve sorunlarınzıa çözüm üretmesini bileceksiniz.

Çarşamba gününden sonra iletişiminiz hızlanıyor. Planlarınızı dillendirmek, yaşadıklarınızı etrafınızdakilerle paylaşmak isteyeceksiniz. Kendinizi düşüneceğiniz bu dönemde sadece fikirlerde kalmayın, aksiyona geçmeyi de ihmal etmeyin.

Yine bu Çarşamba  Venüs arkadaş ve sosyal çevre alanlarınıza geçerek gerilemeye devam edecek. 16 Kasım’a kadar arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin. Organizasyon işindeyseniz bu dönemde aksilikler oluşabilir. İşten elde edeceğiniz gelirlerinizde sorunlar oluşabilir. Daha önceden bağınız olan eski arkadaşlarınızla daha sık görüşebilirsiniz.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta sosyal çevrenizden alacağınız güzel geri dönüşlerle, gelecek planlarınız hızlanıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Şanslı ve iyimser bir dönemdesiniz. Güzel teklifler karşınıza gelebilir. Diğer yandan özel hayatınıza gereken özeni gösterecek, sevdiğinize göre planlar yapacaksınız. Bu Pazartesi sabah saatlerinde üzerinizde kara bulutlar dolaşsa bile, öğleden sonra güneş yeniden kendini gösterecek. Sosyal çevrenizle beraber yapacağınız planlar partnerinizle güçlenmenize neden olabilir.

Çarşamba günü itibarıyla  iletişiminizde geri çekilmeler görülebilir. İşlerinizi yavaşlatabilir, biraz kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Çok ortalarda olmamanız bazı söylentilere yol açsa bile, bu dönemde önemli fikirlerinizi ve sırlarınızı etrafınızdakilerle paylaşmayın. Bu dönemde plan yapmalı, duygularınızı kağıda dökmelisiniz.

Çarşamba gününden sonra 16 Kasım’a kadar kariyer ve iş ilişkilerinize özen göstermelisiniz. Venüs bu alanlarınıza geçerek gerilemeye devam edecek. Göz önü ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlar oluşabilir. Daha önceden iş yaptığınız, bağlantınız olan kadınlarla görüşmeleriniz hızlanabilir. Anne tarafına, eşinizin ailesindeki kadınlara bu dönemde dikkat edin. İlişkileriniz sınanabilir veya onların hayatında zorlanmalar oluşabilir. Sosyal çevre ortamlarınızda sevdiğiniz insanın davranışlarına vereceğiniz tepkiler Çarşamba günü ilişkinizi zorlayabilir. Aman dikkat.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!


KovaKova Burcu

Bu hafta kariyer ve iş oluşumları anlamında oldukça şanslı haftalardan bir tanesi sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Toplum içinde duruşunuzu sağlamlaştırabilir, güzel şanslarla karşılaşabilirsiniz. Yapmanız gereken rutin işlerinizle haftanız başlarken, önemli koşturmalarınızı öğleden sonraya bırakmaya çalışın. Daha rahat etkiler altında olacaksınız.

Çarşamba gününden sonra sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla olan iletişiminiz hızlanabilir. Organziasyona, davetlere, etkinliklere yönelik işlerinizde iletişiminizi ortaya koyacak, işten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için kolları sıvayacaksınız.

Yine bu Çarşamba  Venüs terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edecek. 16 Kasım’a kadar seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, yurtdışı bağlantılı konular, eğitim, medya, ticaret, hukuk alanlarınızda bazı ilişkilerinizin bozulduğunu ve bu alanlarda bazı zorlukların karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Bu alanlarda eskiden tanıdığınız ve ilişki içinde olduğunuz insanlarla yeniden iş yapma olasılığınız devreye girebilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda vereceğiniz tepkilere Çarşamba günü dikkat etmelisiniz.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!


BalikBalık Burcu:

Bu hafta seyahatlerde, daha az samimi olduğunuz insanlarla olan görüşmelerinizde şans sizden yana sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Hayatı yüksek notadan algılayacak, fikirlerinizle çevrenize ilham verecek, iyimser duruşunuzla şansı üstünüze çekeceksiniz. Ortaklı işlerde güzel adımlar atılabilir.

Çarşamba günü ve sonrasında kariyer ve iş alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Fikirleriniz ve düşüncelerinizle dikkat çekeceksiniz. Fanatik yaklaşımlardan uzak durmalı, keşfeden yönünüzü öne çıkarmalısınız. Önemli iş bağlantıları devrede olurken aynı anda birden fazla işle uğraşacaksınız sevgili Balıklar.

Yine Bu Çarşamba  Venüs ortak parasal alanınıza geçerek gerilemeye devam edecek. 16 kasım’a kadar kredi çekmemeye, büyük harcamalarda bulunmamaya özen gösterin. Kimseye borç vermeyin ve almayın lütfen. Yakın çevrenizdeki insanların ( akraba, kardeş, abi, abla, kuzen, komşu, yakın dostlar) iş ve sağlık alanlarında sıkıntıları bu dönemde ortaya çıkabilir. Çarşamba günü tepkilerinizi iyi kontrol edin.

Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın