Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

19 Mayıs – 25 Mayıs 2014

Bu yazıyı paylaşın;

KocKoç Burcu:

Bu hafta iş, kariyer hayatınızdaki işleriniz ve yoğunluklarınız, bir yandan da sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileriniz yüksek olabilir sevgili koçlar.

Bu haftanın en önemli olayı, özel hayatınızda 2. 5 aydan beri gerileyen mars Salı günü düzeliyor, ilişkileriniz rahat bir nefes alacaksınız, Çarşamba günü, güneş ikizler burcuna geçecek.1 ay boyunca ilginizi yakın çevre, akraba veya kardeşler alanlarınıza kaydıracaksınız.

Yakın çevrenizde oluşan olaylar, hayatınızın merkezine yerleşebilir. Yine satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre (akraba, kardeşler, komşu), reklam, yazım, öğrenim alanlarınızda bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Meraklı yapınızla kısa yolculuklar ve iletişime dayalı konular ön planda olacak. Şanslı bir sürece giriyorsunuz.


BogaBoğa Burcu:

İş alanlarınız yoğun olarak haftaya başlayacaksınız sevgili boğalar. İş ve kariyer alanlarınızda kendinize has bakış açınızı devreye sokarsanız, çevrenizden daha fazla destekler görürsünüz.

Bu hafta Salı günü, iş, hizmet ve kariyer alanlarınızda gerileyen mars 2.5 aydan sonra düzelmeye başlayacak ve siz artık bu alanlarda yaşadığınız aksiliklerin geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

Ayrıca bu hafta itibarıyla para kazanımlarınızı arttırmak daha çok işlerin maddi yönlerine odaklanmak önem kazanabilir. Yaklaşık bir ay boyunca maddi konularda, ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacak, bu alanlarda ilerlemeye çalışacaksınız. Hayatınızda para ile ilgili işler daha yoğun olmaya başlayacak.

Yaklaşık bir ay boyunca maddi konularda, ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacak, bu alanlarda sabırlı ve temkinli ilerlemeye çalışacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu:

Bu haftabaşı, yabancı ortamlar veya yerler, seyahatler veya eğitim konuları hayatınızın merkezine yerleşebilir. Grup veya organizasyona dayalı işleriniz için şanslı etkiler altında olacaksınız.

Önemli planlarınızı gözünüzde büyütmeden harekete geçmeye çalışın. Haftanızın geneline baktığımızdaysa bu hafta içinde aşk, çocuk ve eğlence alanlarınızda gerileyen mars düzelmeye başlayacak. 2.5 aydır bu alanlarınızda yaşadığınız sıkıntıların, aksamaların geride kaldığına şahit olacaksınız.

Bu da sizi biraz olsun rahatlatacak. Ayrıca bu hafta itibarıyla artık sağlığınız düzelmeye başlıyor. Kendinize olan güveniniz yerine gelmeye başlayacak.

Geçen zor bir ayın ardından, önünüzdeki bir ay boyunca kendinize güveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız.


YengecYengeç Burcu:

Bu haftabaşı, ortaklaşa para konularınız devrede olurken, arkadaş ortamlarınızda, sosyal çevre alanlarınızda oldukça şanslı ve iyimser etkilere sahip olacaksınız.

Bu hafta, Salı günü, ev aile ve yuva alanlarınızda 2.5 aydır gerileyen ve size türlü türlü sorunlar çıkartan mars düzelmeye başlıyor. Aile hayatınızdaki öfkelerin sorunların sonuna ulaşmış bulunuyorsunuz.

Kariyer ve aşk hayatınızda da düzelmeler oluşacak. Ayrıca bu Çarşamba itibarıyla biraz geri plana çekilmek, olaylara dışarıdan bakmak isteyeceğiniz bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Bu dönem, değerli bir eşyanızı, paranızı kaybetme riskiniz olacağından dikkatli olmalı, sırlarınızı herkesle paylaşmamalı ve iş alanlarınızda projelerinizi ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız.


AslanAslan Burcu:

Bu haftabaşı, bir çok işinizi dışarıda halletmeye meyilli olacaksınız sevgili aslanlar. İş alanlarınızda ortaklarınız veya beraber çalıştığınız insanlarla olan iletişiminize dikkat edin.

Haftanıza bakacak olursak bu hafta mars düzeliyor, yakın çevre, iletişim, akraba evinizde 2.5 aydan bu yana gerileyen ve size türlü türlü sorunlar çıkaran marsın düzelmesi iletişiminizi rahatlatacak. En azından artık bu konularda daha kolay harekete geçeceksiniz. Ayrıca Çarşamba günü itibarıyla, sosyal çevre ilişkilerinizin güçleneceği ve daha çok geleceğe yönelik işlerinizine kanalize olacağınız bir döneme giriş yapıyor olacaksınız.

Organizasyonlar, grup aktiviteleri, işten elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir. Geleceğinizi yönlendirecek insanlarla tanışmanız mümkün. Sosyal olacağınız bu dönemi iyi değerlendirin sevgili aslanlar.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza sabah saatlerinde ne yapacağınız kararsız ama yine de olumlu başlayabilirsiniz sevgili başaklar. Hayatınızın bu kadar hızlı akması, bazı kararlarınızı hızlandırabilir.

Haftanıza şöyle bir göz atarsak bu hafta para evinizde gerileyen mars düzelmeye başlıyor. Parasal konularda artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Bu alanda yaşadığınız bazı zorlanmaların geride kalmaya başladığını göreceksiniz.

Ayrıca bu Çarşamba itibarıyla kariyer hayatınız hızlanıyor, yaptığınız işlerin görünmesini isteyecek, kendinizi toplumsal konularda daha çok göstereceksiniz. Göz önünde olmak, toplum içine karışmak ve yerinde duramamak gibi etkiler altındasınız. Enerjinizi bu olumlu dönem için yükseltin sevgili başaklar…


 TeraziTerazi Burcu:

Haftaya ailevi konular ön planda olarak başlıyorsunuz. Bu yüzden işlerinize bugün eğlenceli tarafından bakmasını iyi bileceksiniz.

Haftanıza bakarsak bu hafta sizin burcunuzda gerileyen ve size her tür sorunu çıkaran mars düzelmeye başlayacak. Gerek sağlığınızda, gerekse hayati kararlarınızda rahatlamalar göreceksiniz. Fiziki sağlığınızda, görüntünüzde, ikili ilişkilerinizde ve para alanlarınızda sizi sınayan ve daha önceki konuları karşınıza getiren mars artık sizi rahat bırakacak hala sizin burcunuzda ama kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz.

Ayrıca Bu Çarşamba seyahat, eğitim veya medya fırsatlarınızın artacağı bir döneme giriş yapacaksınız. İstediğiniz bir kurs, seyahat, seminer hayata farklı gözlerle bakmanıza neden olabilir, hayattan alacağınız keyif artacak.


AkrepAkrep Burcu:

Haftaya kısa yolculuklarla, hareketli bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili akrepler. Ailenizle beraber yapacağınız planlar  devreye girerken, düzeninizle ilgili konularda sevdiğiniz insanla aynı fikirde olmayabilirsiniz.

Hareketli bir dönem olmasına rağmen bugün dinlenmeye vakit ayırmalısınız. Bu hafta Salı günü, mars düzeliyor ve sizi yoran, hasta eden, eski sorunları ve olayları hayatınıza taşıyan marsın düzelmesiyle beraber en rahat nefes alacak olan burçların başında siz geliyorsunuz.

Çarşamba günü itibarıyla, bir yandan da parasal konular giderek daha da hızlanmaya başlayacak. Cinselliğe olan düşkünlüğünüz artabilir. Ruhani konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek bir tecrübeli bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz sevgili akrepler.


YayYay Burcu:

Haftaya kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız yüksek olarak başlayacaksınız sevgili yaylar. Özel hayatınızda ilişkilerinizden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Aşkta esnekliğiniz yüksek olabilir.

Haftanıza bakarsak bu hafta sosyal çevre ve arkadaşlık evinizde gerileyen mars düzelmeye başlıyor. Arkadaşlarınızla ve sosyal ortamlarda yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak. Artık gönül rahatlığıyla var olan projeleriniz için harekete geçebilirsiniz.

Ayrıca özel hayatınız bu çarşamba itibarıyla önem kazanmaya başlayacak. Karşı tarafı, eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek, onun rahatına, istek ve beklentilerine kulak vermek ön plana çıkacak. Partner isteğiniz, ilişkilere odaklanmanız, taşınmayı düşünmeniz bu süreçte çok normal olabilir.


OglakOğlak Burcu:

Haftaya kişisel istekleriniz ön planda olarak başlayacaksınız sevgili oğlaklar. Aile hayatınızdaysa duygularınız esnek olacak.

Bu aralar beklenmedik olaylara aile hayatınızda açık olacaksınız. Haftanıza bakarsak bu hafta Salı günü, kariyer evinizde gerileyen mars düzelmeye başlayacak. Kariyer ve iş konularında girişimde bulunduğunuz ama engellendiğiniz ve bir takım aksiliklerin olduğu dönem artık geride kalmaya başlayacak. Ayrıca işinizi çok seveceğiniz ve daha çok kimliğinizi hem iş hem de sağlık alanlarınızda ortaya koyacağınız bir döneme giriş yapacaksınız.

Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir. Evcil hayvan besleyebilir varsa onların ihtiyaçlarına önem verebilirsiniz.

 


KovaKova Burcu:

Bu haftabaşı, tamamen istekleriniz ve arzularınız doğrultusunda hareket edebilirsiniz sevgili kovalar. Yakın çevrenizden alacağınız destekle, kısa vadeli planlarınız devreye girebilir.

Bu hafta Salı günü,  mars düzeliyor. Uzak çevre, yabancılarla yapılan işler alanınızda 2.5 aydır gerileyen mars düzelince bu alanlarda yaşanan sorunlarınızda geride kalmaya başlayacak. Ayrıca bu hafta itibarıyla artık oldukça eğlenceli ve keyifli bir sürece giriyor olacaksınız.

Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Aşk hayatınız alevleniyor sevgili kovalar. Bu konularda birden fazla seçeneğiniz olabilir. Evli kovalar aile hayatlarına katılacak bir çocuk haberiyle bu dönem içinde karşı karşıya kalabilirler.


BalikBalık Burcu:

Sabah saatlerinde planlar ve programların yüksek olacağı zamanlar sizi bekliyor ama öğleden sonra hareketli bir kaç günün ardından biraz isteksiz ve yorgun olabilirsiniz sevgili balıklar.

Bu bir kaç gün boyunca geçmiş konu ve olaylar sizi daha fazla etkileyecek. Maddi konularda esnek olmanız işinize yarayabilir. Bu dönem parasal konularda ani girişler ve çıkışlar yaşıyorsunuz. Ailenizle ilişkileriniz iyi bir seyirde olacak.

Özellikle bu hafta itibarıyla ailevi konular ve ev hayatınız hayatınızın merkezine yerleşebilir. Ayrıca bu hafta içinde ortaklaşa para alanlarınızda gerileyen mars düzelmeye başlayacak. Para ödemeleri ve zorlandığınız tüm parasal konular geride kalmaya başlıyor.  

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın