Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

16 – 22 Şubat 2015

Bu yazıyı paylaşın;

Koç_2Koç Burcu: Bu haftabaşı iş ve kariyer alanlarınız aktif olmaya başlıyor sevgili koçlar. Çalışmayanlar göz önünde olacak ve daha fazla dış ortamlarda bulunabilirler. Yine iş ve kariyer alanlarınızda bir fikre veya düşünceye takılıp kalma ihtimaliniz çok yüksek. İş alanlarınızda önemli değişimler yapmak için istek duyacaksınız. Perşembe günü oluşan yeniay, sosyal çevre alanlarınızda yeni işlerinizi kolaylıkla başlatacağınızın altını çizmekte. Davetler, organizasyonlar, aktiviteler planlamak ve yapmak için harika bir 15 güne sahip olacaksınız. Geleceğinize yönelik işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü mars koç burcuna geçecek. Bu birkaç gün kazalara sebebiyet verecek oluşumlardan uzak durun zira enerjiniz yüksek olacak ve kendinizi canlanmış hissedeceksiniz. Sabırsızlıklık, sakarlık ve anlayışsızlık gibi etkileriniz fazla olabilir. Yine aynı gün venüs sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve sizi kendinizi yenilemek, tazelemek ve göstermek için harekete geçirecek. Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde gizlenen ve açığa çıkmayan taraflar, artık görünür hale gelmeye başlayacak. Hayatınızı oturtmakta ve vereceğiniz kararları uygulamakta aceleci ve özgür olsanızda, başkaları ve onların düşünceleri bu 3 haftalık dönem içinde umrunuzda olmayacak sevgili koçlar. Pazar günü gezmek, dolaşmak ve her şeyi karşı tarafla beraber yapmak isteyebilirsiniz. Tabi en önemli sevgiliniz yine kendiniz olacaksınız hayatınızda biri olsa da olmasa da…


 

Boğa Burcu: Dış ortamlar, seyahat ve eğitim konularınız aktif olarak haftaya başlıyorsunuz . Bu birkaç gün, önemsiz konulara fazlasıyla kafanızı takabilirsiniz. Yine hukuki problemler gündeminizde olabilir. Başkalarının fikirlerini yönlendirme konusunda dikkatli olmalısınız. Bu dönemde kariyerinizde önemli ve yeni gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ayrıca yeni başlatacağınız bir iş veya proje varsa Perşembe gününden sonra harekete geçmeye başlayın. Anlaşma ve imzalarınızı bu tarihten sonra yapmaya özen gösterin. Cuma günü mars koç burcuna geçecek, enerjinizde bu dönem sonrası bazı geri gitmeler ve içe çekilmeler görülebilir. Bazı insanların sizinle uğraşması söz konusu olabilir, o yüzden bu ay sonuna kadar dikkatli adımlar atmaktan vazgeçmeyin ve önemli sırlarınızı kimseyle paylaşmayın.Yine bu Cuma ve onu takip eden birkaç hafta boyunca iş alanlarınızda geri çekilmeler ve isteksizlikler oluşabilir. Kimsenin yanınızda olmadığını düşünebilir, daha çok diğer insanlara yardım ederek ve biraz geri planda durmayı tercih ederek ilerleyebilirsiniz. Aşk hayatınızda da geri çekilmeler sorunlar oluşabilir. Bu biraz da duygularınızı saklamanız ve sevdiğiniz insanla aranıza duvar örmenizden kaynaklı olacak. Pazar günü karşınıza çıkacak bir ilişki size biraz gizemli gelebilir. Daha doğrusu gizli saklı ilişkiler, platonik sevgiler daha fazla ilginizi çekecek. Evliyseniz bu döneme dikkat edin, kendinizi ve evliliğinizi tehlikeye atmayın.


 

İkizlerİkizler Burcu: Bu haftabaşı ortaklaşa para konularınız devreye olarak haftaya merhaba diyeceksiniz sevgili ikizler. Çevreniz ve arkadaşlık alışverişlerinizde işlerin istediğiniz gibi olmaması, kolay tepki vermenize neden olabilir. Yine bu hafta seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, medya alanlarınızda önemli bağlantılar ve işler devrede olabilir. Bu alandaki başlangıçlarınız için Perşembe günü oluşan yeniayı kullanın. Cuma günü mars sizin sosyal çevre ve arkadaşlıklar evinizde ilerlemeye başlayacak. Enerjiniz yüksek olacağından arkadaşlarınızla ve çevrenizle geleceğe yönelik planlar yapabilir, yerinizde duramayabilirsiniz. Sabırsızlık, anlayışsızlık ve acelecilik, liderlik özellikleriniz bazı noktalarda sevdiğiniz arkadaşlarınızla ters düşmenize neden olabilir. Liderlik ve cesur özelliklerinizi iş alanlarınızda kullanmaya çalışın arkadaşlarınız üzerinde değil.Yine aynı gün Venüste koç burcuna geçecek ve sizin arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda 3 hafta boyunca ilişkilerinizi sağlamlaştırarak ilerleyecek. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlıklarınızdan fayda ve yarar görebilirsiniz. Venüs koç burcunda bireysel ve biraz kaba davranmayı öne çıkaracağından, arkadaşlarınızı gereksiz ısrar ve baskın tavırlarınızla sıkmamaya çalışın. Neşeli yönlerinizle grubunuzun vazgeçilmezi olabilirsiniz, tabii her konuda lider benim tavrını bir kenara bırakırsanız. Pazar günü ve önünüzdeki günler sosyal ortamlarınızda bir aşka yelken açabilir, arkadaşlarınızdan biriyle aşkı deneyimleyebilirsiniz.


 

YengeçYengeç Burcu: Bu haftabaşı, özel hayatınız ve ortaklı işleriniz önem kazanmaya başlayacak sevgili yengeçler. Özel hayatınızda ve iş alanlarınızda bazı şeylerin yolunda gitmiyor olmasını, tepkisel bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bu haftabaşı üzerinizde hissedeceğiniz olumlu enerjiyi sadece kendiniz için değil, çevrenizdeki sevdikleriniz için de kullanmalısınız. Ortaklaşa para alanlarınızda herhangi bir başlangıç için Perşembe günü oluşacak yeniayı beklemelisiniz. Yeni atılımlarınızı ve adımlarınızı, özellikle ortaklaşa giderler alanınızda, kredi, banka işlemleri, mortgage konuları, nafaka, prim ve vergi konularında bu tarih sonrası gösterebilirsiniz. Cuma günü iş alanlarınızda dolaşmaya başlayacak olan mars, sizi atak, cesur ve lider kılabilir. Ama dikkat, mars fevri, kışkırtıcı ve düşünmeden hareket eden taraflarınızı da harekete geçirecek. Hırslarınızı ve tutkularınızı iyi kontrol etmezseniz, başarı kazanacağınız yerde, gülünç durumlara düşebilir, insanların kalbini kırabilirsiniz. Yine aynı gün itibarıyla, iş ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor. Kendinizi iş alanınızda göstereceğiniz ve iyi ilişkiler kurmaya çalışacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız. Yine de huzursuz yapınızla iş alanlarınızdaki ilişkilere bu dönem dikkat etmeniz gerekebilir. Haftasonu özellikle Pazar gnü, göz önünde olacağınız kalabalık yerlerde bir insan ilginizi çekebilir. Siz de enerjik olacaksınız ve karşı tarafın enerjisi sizi fazlasıyla etkileyebilir.


 

AslanAslan Burcu: Bu pazartesi iş hayatınız hızlanacak sevgili aslanlar. Sağlığınız veya yakın çevre sağlık konuları gündeminizde olabilir. İş alanlarınıza dair düşüncelerinizde ve hareketlerinizde kafanız belirli noktalara takılabilir. Olayları görmezden gelmeye müsait olacağınız bu dönem, ortaklaşa para konularında hesabınızı iyi yapmalısınız. Özel hayatınızda önemli kararlarınızı Perşembe günü oluşan yeniaydan sonra devreye sokmaya çalışın. Yeni atılımlarınızı ve adımlarınızı, özellikle özel hayatınızda ve ikili ilişkiler alanlarınızda, yine ortaklı işlerinizde bu tarihten sonra 15 gün içinde yapmanız sizin yararınıza olacaktır. Taşınmak için uygun bir dönem içinde olacaksınız. Cuma günü mars, uzak çevre, seyahat veya eğitim alanlarınızda sizi harekete geçirecek. Uzak yolculuklarda sabırsızlık ve kafanıza göre davranma etkilerinize karşı dikkatli olmalı, kazalara sebebiyet verecek oluşumlardan uzak durmalısınız. Yerinizde duramayacağınız ve farklı yerlerde olmayı isteyeceğiniz bir dönem içinde olmaya başlıyorsunuz. Yine aynı gün venüs koç burcuna geçecek ve sizin uzak çevre, seyahat, medya, ticaret, yabancı ortaklı işler, hukuk ve eğitim alanlarınızda güzellikler yaşamanıza ve güzel ilişkiler içine girmenize neden olacak. Venüs sosyal ve bireysel bir burç olan koç burcuna geçtiği için, bu alanlarda rahat, farklı ve özgür tavırlarınız yaptığınız işte kendinizi göstermenize neden olacak. Az tanıdığınız veya tanımadığınız insanlara karşı sevginiz ve anlayışınız artabilir ama kıskanç ve huzursuz yapınızla bazı ilişkilerinizi de zorlayabilirsiniz. Bu Pazar günü bir seyahat, yabancılarla yapılacak işler ani ve hızlı bir şekilde hayatınıza girebilir. Ya da hayatınızda birisi yoksa bu alanlarda bir insanla aranızda bir çekim oluşması muhtemel.


 

Başak Burcu: Aşk hayatınız ve yaratıcılığa dayalı işleriniz devrede olarak haftaya başlıyorsunuz sevgili başaklar. Aşk hayatınızda fikirlerinizi ve isteklerinizi karşı tarafa empoze etmeye çalışırken, biraz karşı tarafı da düşünmeniz yerinde olabilir. İlişkinizdeki sorunları temizlemek ve problemin derinine inmek içinhaftabaşından faydalanın. Bu hafta iş konularınızda değişik ve farklı para yöntemleri devrede olacak. Önemli parasal iş bağlantıları oluşabilir. İş alanınızdaki yenilikleri Perşembe gününden sonra yapmaya çalışın. Yeni atılımlarınızı ve adımlarınızı, özellikle iş ve hizmet hayatınızla ilgili kararları bu tarihten sonra 15 gün içinde yapmalısınız. Yine sağlığınızla ilgili düzenlemelerde bulunmak, yeni kararlar almak için de uygun olacak. Cuma günü, mars sizin ortaklaşa para alanlarınızda dolaşmaya başlayacak. Bu dönem parasal konularda cesur, atak ve biraz da düşüncesiz olabilirsiniz. Bu etkiler sizin eşiniz içinde geçerli. Yine burası tehlikeli bir ev olduğundan, bu ay her tür sizi sıkıntıya sokacak durumlardan, tehlikeli yer ve ortamlardan uzak durmalısınız.Yine venüs koç burcuna geçecek. Ortaklaşa giderler ve gelirler alanlarınızda özgür ve rahat tavırlarınız ön planda olacak. Venüs girdiği eve güzellikler ve olumlu ilişkiler getirir. Kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, stopaj, vergi, prim alanlarınızda güzel ilişkiler geliştireceksiniz.Yine bu dönem kredi almak isteyenler, uygun ve iyi şartlara sahip olabilirler. Pazar gününden sonra istediğiniz bir kredi varsa alabilir, vergi borcunuzu halledebilir, faiz düzenlemelerinde bulunabilirsiniz. Eşinizin ve sizin hayatınızda ortak para konularına dair her tür konu için harekete geçebilirsiniz. Parasal anlamda güzel bir girişim devrede olabilir.


 

TeraziTerazi Burcu: Bu haftabaşı, artık biraz ailenize vakit harcamayı tercih etmeye başlayacaksınız sevgili teraziler. Aileniz veya özel yaşantınızda bazı konularda tepkisel davranışlarınız ön planda olabilir. Bu haftabaşı birçok konuda iş bitirici olacak ve yakın çevrenizden destek alacaksınız. Evinizde de kolay organize olabilirsiniz. Perşembe günü oluşan yeniay, yeni karar ve atılımlarınızı özellikle aşk ve çocuk hayatınızda, eğlence ve yaratıcılık isteyen işlerinizde önünüzdeki 15 gün boyunca ortaya koyabileceğinizi gösteriyor. Herhangi bir ilişkiniz yoksa, yine de kendinizi eğlenceli ortamlarda bulunacak, flörtöz tavırlar sergileyeceksiniz. Cuma günü mars, sizin ikili ilişkiler alanınızda hareket etmeye başlıyor. Sevdiğiniz insana karşı sabırsız, aceleci ve baskın yönleriniz ortaya çıkabilir. Bu süreç içerisinde kavgalar, tartışmalar oluşabilir. Fevri adımlar atmaktan ve görmektense, birbirinizi anlayacağınız konulara odaklanmalısınız. Yine bu Cuma ve sonrası bekar olanlar artık basit bir flörtten daha ciddi bir ilişkiye geçişi tadabilirler. Evliyseniz bu süreçte ilişkinizi zorlayacak baskı ve yönlendirmelerden kaçının. Onun dışında ilişkileriniz için güzel bir dönem altında olacaksınız. Sosyalliğiniz artmaya başlayacak. Bu pazar karşı cinsle anlaşacak, partnerinizle hem aşkta, hem de cinsellikte mutluluğu yakalayacaksınız. Aranızdaki çekim yüksek olabilir.


 

AkrepAkrep Burcu: Bu haftabaşı, yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle planlarınız gündeme gelebilir sevgili akrepler. Yakın çevrenize ve iş alanlarınıza karşı herşeyi ben bilirim tavrından uzak durmalısınız. Başka insanların destekleri ve yardımını göz ardı etmemelisiniz. Aşk hayatınızda yeni düzenlemelere ve değişikliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu hafta ev ve aile hayatınız için yapılması gerekenler devrede olacak. Aile hayatınız için adımlarınız ve kararlarınız varsa Perşembe gününden sonra harekete geçmelisiniz. Perşembe günü oluşacak yeniaydan alacağınız iyi etkilerle yeni atılımlarınızı ve adımlarınızı bu 15 gün içinde yapmanız faydalı olacak, özellikle ev ve aile hayatınızda, emlakçılıkla ilgili işlerinizde harekete geçebilirsiniz. Cuma günü mars, iş ve hizmet alanlarınızda daha cesur, atak ve lider özelliklerinizi ortaya çıkarmaya başlayacak. Beraber çalışacağınız insanlara karşı nazikliği ve anlayışlı tavırlarınızı elden bırakmayın yoksa yanlış anlaşılarak, tartışmalara sebebiyet verebilirsiniz. Yine bu süreç içerisinde ateşli ve enfeksiyonel hastalıklara yakalanma şansınız yüksek olabilir. Sağlığınızı fazla zorlamayın. Cuma günü ve sonrası, iş, hizmet ve sağlık alanınızda 3 hafta boyunca güzel ilişkiler, güzel etkileşimler içinde olacaksınız çünkü venüs bu alanlarınızda dolaşmaya başlayacak.Venüs koç burcunda lider ve başınıza buyruk hareket etmeyi çoğaltacağından, yine iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda dikkatli adımlar atmalısınız. Yine bu 3 haftalık dönem içinde aşırı protein tüketimine dikkat edin. Yine iş arkadaşlarınızdan biriyle Pazar günü aranızda bir elektriklenme söz konusu olabilir. Karşı cinsle iyi anlaşacaksınız.


 

YayYay Burcu: Bu haftabaşı, parasal konular hayatınızda yer etmeye başlayacak sevgili yaylar. Bu dönem parasal konularda iyimser bir hava hakim olabilir. Özellikle sevdiğiniz insanı kendi istekleriniz konusunda yönlendirebilirsiniz. Bu konuda biraz dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Yakın çevre iletişiminiz bu hafta hızlı olacak ve çevrenizdeki insanlar aşk hayatınızda size değişik şanslar sunabilir. İletişime dayalı işlerinizdeki başlangıçlar için Perşembe günü oluşacak yeniayı bekleyin. Yakın çevrenizle ilgili konularda da önemli kararlar gündemde olabilir. Cuma günü mars, sizin aşk evinizde dolaşmaya başlıyor. Kendinizi oldukça keyifli, aktif hissedeceksiniz. Sprotif faaliyetler, eğlenceli ortamlar daha fazla ilginizi çekecek. Çok cesur olacaksınız bu yüzden aşk hayatınızda harekete geçmek için sabırsızlık duyabilirsiniz. Tehlikeli faaliyetlerden uzak durmalı, aşk hayatınızda fazla cüretkar tavırlarınızla hoşlandığınız insanı kendinizden uzaklaştırmamalısınız. Yine bu cuma venüs koç burcuna geçecek ve 3 hafta boyunca aşkla , çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Ancak venüs koç burcunda lider ve baskın yönlerinizi ortaya çıkartacağından, ilişkilerinizde zorlanmalar ve bağımsızlık ön plana çıkabilir. Kıskançlık ve huzursuzluklar yaratmamaya özen gösterin. Bu haftaonu özellikle Pazar günü aşk hayatınızda karşı cinsle iyi anlaşacak, henüz aşkı bulamadıysanız bu günlerde aşkın kapınızı çaldığını göreceksiniz.


 

Oğlak Burcu: Bu hafta kendinizi daha rahat ifade etmeye başlayacak ve kişisel isteklerinize göre hareket edeceksiniz sevgili oğlaklar. Aile hayatınızda ve kendinizle ilgili önemli kararlarda kafanıza takılan konular, diğer önemli alternetifleri ve olayları görmenizi engelleyebilir. İyimserliğinizi biraz gözden geçirmeniz gerekecek. Yakın çevre ilişkilerinizde sorunlu olduğunuz birileri varsa bu haftabaşı düzeltmek için adım atabilirsiniz. Parasal konularda yeni başlangıçlarınızı Perşembe gününden sonra yapın. Mal alım, satım işlerinizi, anlaşma ve imzalarınızı yeniay zamanı yapmak size daha büyük avantajlar sağlayabilir. Cuma günü mars aile evinize geçecek ve bu alanda harekete geçmeniz gereken konuları hızlandıracak. Mars kavgacı bir gezegen olduğundan ve koç burcunda güçlü olacağından, bu süreç içerisinde tartışmalara, sürtüşmelere ve ego çekişmelerine hazır olmalısınız. Yine evinizin güvenliğini bu dönem ihmal etmeyin, yangın, patlayıcı maddeler konusunda olabildiğince dikkatli adımlar atın. Yine bu cuma itibarıyla, venüs, ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek.Venüs koç burcunda aceleci ve ateşli yönlerinizi ortaya çıkaracağından, tadilat, dekorasyon, tamirat, boya, badana işleriniz varsa bir takım aksiliklere tepkisel yaklaşabilirsiniz. Bu 3 hafta boyunca evinizde misafir ağırlamak, evinizi güzelleştirmek için uğraşılarınız artabilir. Ailevi konularda özgür ve rahat etkileşimler altında olacaksınız. Aile hayatınızda kadın, erkek demeden mutluluğu tadacağınız günler bu haftasonu devreye giriyor. Romantizm ve keyif sizi mutlu edecek.


 

KovaKova Burcu: Bu hafta diğer günlere nazaran biraz daha sakin bir şekilde haftanıza başlayabilirsiniz sevgili kovalar. Yakın çevrenizden aldığınız bilgilerle hayata yaklaşımınızda biraz tepkisel olabilirsiniz. Önemli kararlarda bu anlık tepkileri bir kenara bırakarak hareket etmeniz işinize yarayabilir. Hayatınızla ilgili her tür kararı Perşembe günü oluşan yeniaydan sonra almaya özen gösterin. Yeniay dönemlerinde verilen kararlar, atılan adımlar uzun soluklu olacağından, kişisel girişimlerinizi ve hayatınıza dair yeni kararları ortaya koyabilirsiniz. Bu sizin için önemli çünkü bir yılın aktif konularını ve başlangıçlarını da belirliyor olacaksınız. Cuma günü mars sizin yakın çevre evinize geçiyor, akraba veya kardeşlerinize karşı sabırsız, anlayışsız ve fevri tutumlar içine girebilirsiniz. Yine kısa yolculuklarda kaza tehlikesine karşı bu ay dikkatli olmalısınız. Genel olarak kendinizden emin, cesur ve atak olacağınızdan insanları yönlendirmek ve sadece kendi istediğinizin olmasını sağlamak gibi etkiler, sevdiklerinizle aranızı bozabilir. Yine Cuma günü itibarıyla, 3 haftalık dönem içinde yakın çevrenizde ve iletişimle ilgili işlerinizde güzelliklerle karşılaşabilirsiniz .Venüs koç burcunda lider ve huzursuz tavırları ön plana çıkartacağından, sevdiklerinize karşı baskın ve anlayışsız tavırlar sergileyebilirsiniz. Girişken ve lider tavırlarınız bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda size yeni kapılar açabilir. Bu haftasonu, yakın çevrenizden karşı cinsten bir insan ilginizi çekebilir. İletişiminiz harika olacak.


 

BalıkBalık Burcu: Bu haftabaşı arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz önem kazanmaya başlayacak.Yalnız kalmayacak, insanları kıramadığınız için bir çok yere koşturacaksınız. Çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili konularda sorunları görmezden gelmeye müsait olacaksınız. Bu alanlarda biraz daha gerçekçi yaklaşımlar sergilemeniz gerekecek. Geleceğinize yönelik planlarınızda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Perşembe günü oluşan yeniayda diğer burçların aksine önemli konuları devreye sokmayın sadece plan yapın. Gelişen olayların neye sebep olduğunu ve olacağını gözlemlemeli ve önünüzdeki dönem için hazırlık yapmalısınız.Cuma günü mars, para evinizde dolaşmaya başlayacak. Bu tarihten sonra parasal konularda hızlanmak isteyebilir, gereksiz cesaret göstererek bazı yanlış adımlar atabilirsiniz. Para kazanma arzunuz yüksek olacak, kazandığınız kadar giderleriniz de oluşabilir. Para harcamaya meyilli olacaksınız. Cuma günü itibarıyla, para evinize giren venüs size bu alanlarda kıyak geçmeye başlayacak. 3 hafta boyunca para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Venüs koç burcunda sosyal ve aktif davranmayı getirdiğinden harcamalarınız fazlasıyla artabilir. Gezmeye, görmeye, spor ve değişik seyahatler ve aktivitelere para harcayabilirsiniz. Malınızın ve paranızın değerini bilmelisiniz. Bu haftasonu ve onu takip eden haftabaşı para ile ilgili konularda önemli gelişmeler ve anlaşmalar devreye girebilir. Bu anlaşmalar size para getirecek sevgili balıklar.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın