Aylık Yorumlar Semadan Haberler

Mayıs 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Mayıs ayı parasal konuların hayatınızda hızlanacağı ve görüşmelerinizin artacağı bir ay olabilir sevgili koçlar. Para girdileri, kazançlarınız ama bir yandan ödenmesi gerekenler arasında bir denge sağlamak isteyeceksiniz.

Maddi konularda dar görüşlü olmaya, negatif düşünmeye 03 ve 10 Mayısta meyilli olacaksınız. Bir para ödemesi sizi sıkıştırabilir.

04 Mayıstaysa iş alanlarınızda parasal olarak güçlü destekleriniz olacak.

07 Mayıs itibarıyla iletişiminiz hızlanacak. Önemli satışlar, pazarlama stratejileri, reklam konuları artabilir. Bu alanlarda 11 Mayıs önemli kararlar almayın yanılabilirsiniz. 11 Mayısta yakın çevreniz sizi birçok konuda yanlış yönlendirebilir aman dikkat.

14 Mayıstaki dolunay, ortaklaşa para alanlarınızda önemli karar ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Birkaç gün boyunca ödemeleriniz konusunda hassas olacaksınız. Eşinizin hayatındaki parasal konularda gündeminizde olabilir.

15-16-18 Mayıs hem kişisel hayatınızda, hem de aile konularında şanslı olacağınız günler. 16 Mayısta kendi kafanıza göre davranmak isteyecek ve görüntünüzde değişikliğe gitmek arzusunda olacaksınız.

20 Mayısta yaklaşık 3 aydan beri gerileyen mars düzelecek ve artık daha rahat hareket etmeye başlayacaksınız ama hala özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek.

21 Mayısta artık kimliğinizi satış, reklam, pazarlama, ulaşım, bilgisayar ve iletişim alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız.

28 Mayısta oluşan yeniay, iletişim odaklı her tür işiniz için yapacağınız başlangıçları ve girişimleri destekliyor olacak. Konuşma ve görüşmelerinizin olumlu sonuçlanacağı, doğru zamanda hareket edeceğiniz bir 15 günlük süreç önünüzde olacak.

29 Mayıs itibarıyla ailevi konuşmalarınız hızlanırken, bir yandan da parasal konularda onlarla beraber hareket etmekten mutluluk duyacaksınız. Önemli kararlarınızı bu dönemde kendiniz almaya çalışın, şansınızı çok da başkalarının kararlarına bırakmayın.

Boga1Boğa Burcu:

Mayıs ayı kendinizi iyi hissettiğiniz ve planlarınızı uygulamaya rahatlıkla koyacağınız bir ay olacak sevgili boğalar. Kendinizi enerjik, hareketli, keyfine düşkün ve bencil bulabilirsiniz. Hayat sizi bir çok açıdan destekliyor olacak. Mayıs başında biraz hayatı sorgulayacak ve kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Hızlı olan sosyal hayatınız yavaşlamaya başlayacak.

04-06 Mayıs satış, reklam, pazarlama ve iletişime dayalı işleriniz için çok güzel şanslara sahip olacaksınız.

07 Mayıs itibarıyla parasal konuşmalarınızı ve bu alandaki becerilerinizi arttıracaksınız.

10 Mayıs özel ilişkilerinize ve evliyseniz evliliğinize dikkat etmeniz gereken günlerden bir tanesi.

12 Mayısta para kazançlarınızı arttıracak, etrafınızdaki insanları para konularında rahat ikna edeceksiniz.

14 Mayıstaki dolunay, özel hayatınızda bazı sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Bir kaç gün boyunca dış ortamlarda veya bulunacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla sürtüşmelere açık olabilirsiniz.

15-16-18 Mayıs beklenmedik yerlerden elinize para geçebilir. Şanslı günleriniz.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle birlikte enerjinizin iş alanlarınızda rahatladığına şahit olacaksınız.

28 Mayıstaki yeniay parasal konulardaki yeni kararlar ve başlangıçlar için gayet olumlu olacak. Bu yeniayın olumlu enerjisi sizi 15 gün boyunca iyi etkileyecek sevgili boğalar.

29 Mayıs’tan sonra artık dış görüntünüze ve kendinize daha çok önem vermeye başlayacaksınız. Sosyalliğiniz artacak ve alışverişleriniz hız kazanabilir. Güzelliğinize ve görüntünüze para harcayacaksınız.

ikizler1İkizler Burcu:

Mayıs ayında planlarınızı gözden geçirmeli ve önünüzdeki dönem için yapacaklarınızın planlarını kurgulamalısınız sevgili ikizler. Geçmişle ilgili her tür konuşmalar bu ay gündeminizde olacak. Maneviyatınızın bu ay içinde güçlendiğine şahit olacak, geri plandan yürüteceğiniz işleriniz için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Mayıs başında sosyal ortamlarda güzel ilişkiler kurabilir, arkadaşlarınızdan geleceğinize yönelik adımlarda istediğiniz yardımı bulabilirsiniz.

04-06 Mayısta iç güdüleriniz ve ön sezileriniz sizi en iyi şekilde yönlendirebilir. Sahip olduğunuz herşeyde bir bolluk, bereket olacak ve maddi olarak kendinizi mutlu göreceksiniz.

10 Mayısta iş alanlarınızdaki sorumluluklar, sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

11 Mayısta iş alanlarınızda bazı konuşmalarla beraber iş yaptığınız insanları kandırabilirsiniz. Aynı şekilde siz de aldanmalara dikkat edin.

14 Mayısta iş alanlarınızda bazı sonuçlara ulaşmanız mümkün. Bir iş arıyorsanız ya da işinizde memnun değilseniz, bu birkaç gün boyunca işinizle ilgili konular zirve yapacak.

15- 16 Mayısta çevrenizden ve sosyal ortamlarınızdan faydanız yüksek olacak. Değişik ve fırsatlı işler gündeme gelebilir. İşten elde edilen gelirlerinizde artış oluşabilir

20 Mayısta aşk evinizde gerileyen mars düzelmeye başlayacak. Enerjinizde rahatlamalar hissedeceksiniz. Artık aşkınız için harekete geçebilirsiniz.

28 Mayıstaki yeniay sizi destekliyor. Artık harekete geçmenizin tam zamanı. Hayatınızla ilgili geri planda durduğunuz, plan yaptığınız her tür fikri, projeyi, başlangıcı artık hayatınıza katabilirsiniz.

Mayıs sonu sosyalliğinizde azalmalar olsa bile, yalnız kalmayı sevecek, başkaları için fedakarlıklarda bulunmaktan çekinmeyeceksiniz.

Yengec1Yengeç Burcu:

Mayıs ayına girerken bir yandan sosyal alanlarınız aktif olurken, diğer yandan hala iş konuşmaları ve görüşmeleriniz devam ediyor olacak. Mayıs ayında da kendinizi ortaya koymayı iyi becereceksiniz ve dış ilişkilerinizi iyi idare edeceksiniz sevgili yengeçler.

03 Mayıstan sonra patronlarını ve üstlerinizle olan ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak ama sabırsız ve anlayışsız olmamaya bu süreçte özen gösterin.

04-06 Mayıs sosyal çevreniz işiniz ve hayatınızla ilgili bir çok konuda sizi destekleyecekler. Arkadaşlarınızın size sunacağı güzel ve ilginç teklifler devrede olabilir.

10 Mayısta aşk hayatınızda veya varsa çocuğunuzla olan ilişkinizde bazı zorlanmalar söz konusu olabilir. Belki de sosyalliğinizin arttiğı bu zamanda onlara vakit ayıramamanız problem olarak karşınıza çıkabilir.

11 Mayısta aile ilişkilerinize dikkat edin. Ticari ve parasal işlerden uzak durun.

14 Mayısta oluşan dolunay, aşk hayatınızda önemli sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Ya da çocuğunuzun hayatındaki bir konuya odaklanabilirsiniz.

16 Mayısta farklı ve değişik ilişkiler kurmak iş alanlarınızda size sıradışı işlerin kapısını aralayabilir. Yalnız bu dönem yapacağınız ve girişeceğiniz bu işlerin çok uzun soluklu olmasını beklemeyin.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber aile hayatınızda odaklandığınız ve birkaç aydan beri süregelen bazı zorlu konuların artık geride kalacağını görmeye başlayacaksınız.

21 Mayıs ve sonrası iş alanlarınızda kendinizi ortaya koymak yerine biraz geri plana çekilmeli, yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve yeni gelen dönemin planlarına hazırlık yapmalısınız. Bu dönem, değerli bir eşyanızı, paranızı kaybetme riskiniz olacağından dikkatli olmalı, sırlarınızı herkesle paylaşmamalı ve iş alanlarınızda projelerinizi ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız.

28 Mayısta oluşan yeniay karşınıza ne fırsatlar çıkarsa çıksın harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çizmekte. Diğer burçların aksine siz daha çok planlarınıza yönelmelisiniz.

29 Mayısta Medya, eğitim, ticaret, seyahat alanlarınızda yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz. Önemli kararlardan kaçının.

Aslan1Aslan Burcu:

Mayıs ayı kariyer ve iş konularınızın giderek artan bir ivmeyle hızlanacağı, yabancı kişilerle iletişimin ve ilişkilerin önem kazanacağı, bir yandan da seyahat alanlarınızın aktif olacağı bir ay olacak. Bu ay çok çalışacak, çok toplum önünde olacak, toplumsal olayların içinde kendinizi bulacaksınız.

Mayıs başı ev ve aile alanlarınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Kendinizi işinize bu kadar adamışken, ailenizin sizi anlamadığını ve yanınızda olmadığını düşüneceksiniz. Yine bu etkiler için 10 Mayısa dikkat edin.

04-06 Mayıs arkanıza alacağınız beklenmedik desteklerle kariyeriniz tam da istediğiniz gibi şekillenebilir.

07 Mayıstan sonra daha çok grupsal organizasyonlar, davetler ve toplantılar içinde yer alacaksınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız fikir alışverişleri işiniz konusunda işinize yarayacak.

10 Mayısta bazı davranışlarınızın toplum veya patronlarınız tarafından onaylanmadığını göreceksiniz. Hayat sizi desteklemeyecek, bu yüzden bu dönemde dikkatli olmakta fayda olacak.

14 Mayısta oluşan dolunay, ev, aile yuva alanlarınızda bazı sonuç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem iş ve aile dengenizi iyi sağlamalısınız. İş ilişkilerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir.

15-16 Mayısta sizden ve sizin kültürünüzden değişik ve farklı insanlara karşı çekiminiz yüksek olabilir. Yine iş alanlarınızda değişik ve sıradışı iş teklifleri alabilirsiniz. Bu işlerin çok da uzun soluklu olmayacağını bilerek karar verin.

20 Mayısta yakın çevre alanlarınızda birkaç aydan beri gerileyen mars düzelmeye başlayacak. Enerjiniz rahatlıyor, akraba ve sevdiklerinizle olan ilişkilerinizde derin bir oh çekebilirsiniz. Yine satış, reklam, pazarlama ve iletişim alanlarınızda rahatlamalar görülmeye başlayacak.

28 Mayıstaki yeniay sosyal çevrenizi aktifleştirecek. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya grupsal işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Yeni organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz.

Basak1Başak Burcu:

03 Mayıs itibarıyla önemli ödemeleriniz veya borçlarınız varsa onu kapatacak güzel ilişkiler ön plana çıkacak. 04-06 Mayısta hem sosyal çevrenizden, hem de aşkınızdan olumlu sinyaller alacaksınız. İstediklerinizi yapmamanız için hiçbir neden olmayacak.

07 Mayıstan sonraysa iş ve kariyer hayatınızda konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artmaya başlıyor.

03- 10 Mayısta dışa açılmak isterken, bazı projeleriniz yakın çevre sorumluluklarınızla çakışabilir. Fikirsel olarak negatif düşünebilir ve hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Alacağınız haberler sizi sıkabilir.

11 Mayısta ortaklaşa işlerinizde yanıltıcı etkiler altındasınız buna çok dikkat edin, herhangi bir anlaşma yapmayın.

14 Mayıstaki dolunay, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi, sorumluluklarınızı, önemli haberleri hayatınıza taşıyabilir. Parasal olarak da bu dolunay bazı sıkışmalar yaşayabilirsiniz.

15-16-18 Mayıs ortaklaşa para alanlarınızda beklenmedik gelişmelere açık olun. Eşinizin veya partnerinizin parasal ilginç fırsatlarına şahit olacaksınız ya da beklenmedik bir ödeme ortaya çıkabilir.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber hala parasal zorlanmalarınız oluşabilir ama artık daha rahat bir nefes alacaksınız.

21 Mayıs itibarıyla ilgi alanlarınız kariyerinize kaymaya başlayacak. Daha çok kendinizi işinizde ve toplum içinde göstermek isteyeceksiniz.

28 Mayıstan sonra kariyer, toplumsal konular ve işinizle ilgili her tür yenilikleri ve başlangıçları yapabilirsiniz, buna hazırsınız.

Mayıs ayında seyahatlerinize ve eğitim alanlarınıza odaklanacaksınız. Tatil planlarınız devrede olabilir.

Terazi1Terazi Burcu:

Mayıs ayı değiştirici ve dönüştürücü etkisiyle ortaklaşa para alanlarınızdaki konu ve olayları ortaya çıkaracak sevgili teraziler.

03 Mayısta sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı arttırmaya başlıyorsunuz.

Her ne kadar sıcak, tatlı ve içten davranmak isteseniz bile ilişkinizde şüpheyi ve aceleciliği geri planda bırakmadığınız müddetçe istediğiniz sonuçları almanız zor gözüküyor.

03-10 Mayısta para sorumluluklarınız bazı ödemeleriniz konusunda sizi zorlayabilir. Sahip olduklarınız konusunda bu ay şüpheye düşmemeli, en ufak bir olumsuzlukta moralinizi bozmamalısınız.

04-06 Mayıs parasal olarak iş hayatınızda istediğiniz ve beklediğiniz desteği göreceksiniz.

07 Mayıstan sonra artık daha fazla yabancı insanlarla yapılacak görüşmeler ve konuşmalar devrede olacak. Seyahat, eğitim, medya ve ticaret alanlarınızda fikirleriniz öne çıkmaya başlayacak.

14 Mayıstaki dolunay, parasal konularda önemli sonuçların önünüze gelmesine neden olabilir.

16 Mayısta sizin düşünce yapınızdan farklı ve değişik bir ilişki kapınızı çalabilir. Aniden evlenmeye karar verebilir veya aniden hiç beklenmedik bir insanla çıkabilirsiniz. Değişimi seveceksiniz ama ne kadar sürdürebileceğinizden ve ayak uydurabileceğinizden emin olun.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber kendinize ve yapacaklarınıza olan güveniniz geri gelmeye başlayacak. İlişkinizdeki zorlanmaların da geride kaldığını göreceksiniz. Enerjiniz daha yükselecek.

28 Mayıstaki yeniay seyahat, eğitim, tatil, akademik konular, ticaret, medya alanlarınızı aktifleştirecek. Kararlarınızı bu tarihten sonra devreye sokmalısınız.

29 Mayıs itibarıyla kariyer konuşmalarınız ve görüşmeleriniz hızlanmaya başlıyor. Sıcaklıklar arttıkça iş hayatınızdaki olumlu gelişmelerde alevlenecek sevgili teraziler.

Akrep1Akrep Burcu:

Mayıs ayında birebir ilişkileriniz veya ortaklaşa işlerinizin daha fazla önem kazanacağına şahit olacaksınız sevgili akrepler. Özel hayatınızda aradığınız mutluluğu bu ay bulabilirsiniz. 03 ve 10 Mayısta özel hayatınızda kopuşlar, iletişim bozuklukları, negatif etkiler söz konusu olabilir.

04-06 Mayısta kısa ve uzak seyahatlerde şansı etkilere sahip olacaksınız.

Ortaklaşa yapılacak projelerinizde de fırsatlar karşınıza gelecek.

07 Mayısta artık daha çok ortaklaşa para konularınızı irdeleyecek ve bu konuda çözümler üretmeye çalışacaksınız.

14 Mayısta hayatınızda önemli kararlar devrede olabilir. Özel hayatınızda yaşadıklarınız, kendi hayatınızı sorgulamanıza ve kararlar almanıza neden olabilir.

15-16-18 Mayıs iş alanlarınızda ve parasal konularda konuşma ve görüşmeler hızlanabilir.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle birlikte iş ve özel alanlarda rahatlamalar ve enerjinizin düzelmesi gibi etkiler söz konusu olacak ama hala daha rahatlamış değilsiniz.

28 Mayısta ortak para alanlarınızda para hesapları, düzenlemeleri, alışveriş, alacak, verecek ilişkilerinizle ilgili konulardaki başlangıçlar gündeme gelebilir.

29 Mayıs ta parasal konularda yanılgılar söz konusu olabilir. Anlaşmalardan kaçının, riske girmeyin. 29 Mayısta artık ilişkilerinizi güzelleştirmeye başlıyorsunuz. Sevdiğiniz insana karşı sıcak, anlayışlı tavırlar ilişkinizi bir üst noktaya taşıyabilir.

Yay1Yay Burcu:

Mayıs ayında çok çalışacaksınız. Tamamlamanız gereken işler veya yeni başlayacağınız projeler vaktinizi alabilir sevgili yaylar.

03 mayısta venüs aşk alanlarınızda biraz cesaretle sizi desteklemeye başlayacak. Bu dönemde sabırsız ve biraz da düşüncesiz hareket etmeye yatkın olabilirsiniz. İçinizdeki heyecan ve değişim isteğini 03 mayıs sonrası, özellikle 16 mayısta kontrol etmeye çalışın.

04-06 Mayıs iş alanlarınızda parasal desteği arkanıza alacağınız ve güçlü insanlardan yardım göreceğiniz günler.

10 Mayısta iş problemleriniz ayyuka çıkabilir.

14 Mayıstaki dolunay, bir işin arka planında dönen olayları ortaya çıkarabilir. Bu sizi ilk başlarda zorlasa bile, olayların ardındaki gerçekleri öğrenmek sizi rahatlatacak.

15-16-18 Mayıs aşk hayatınızda hızlı ve bir o kadar da farklı duygular altında olacaksınız. Değişik ve farklı olan herşeye bu dönemde daha kolay tepki vereceksiniz.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber grupsal işlerde, arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda birkaç aydır yaşadığınız sorun ve problemler geride kalmaya başlayacak.

28 Mayısta oluşan yeniayı özel hayatınızdaki başlangıç kararlarınız ve güzel gelişmeler için kullanabilirsiniz. Taşınmayı düşünüyorsanız bu tarihten sonra çok şanslı etkileriniz olacak.

Oglak1Oğlak Burcu:

Mayıs ayı aşk hayatınızın tavan yapacağı, hayatı aşkla karşılamayı istediğiniz bir ay olabilir sevgili oğlaklar. Ya da çocuğunuzla ilgili konulara daha fazla odaklanacak ve hayatın keyfini çeşitli aktivitelere katılarak çıkaracaksınız.

03 Mayıstan sonra evinize vakit ayırmak, dekorasyon, tamirat ve tadilat yapmak isteyebilirsiniz. Bu konularda çok aceleci davranmadan yavaş yavaş sindirerek ilerlemeye çalışın.

04-06 Mayıs aşkı derin ve güçlü hissedeceğiniz günler. Sevdiğiniz insanla ilişkinizde adeta bulutların üzerindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Yine bu tarihlerde sevdiğiniz insan size evlilik teklifinde bulunabilir.

10 Mayısta sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız aşk hayatınızı onaylamayabilirler. Onlardan istediğiniz ve beklediğiniz desteği bu gün bulamayabilirsiniz.

14 Mayısta oluşan dolunay sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizi birkaç gün hassas kılabilir. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin.

16 Mayıs evinizde ani ve beklenmedik bir değişiklik isteğiyle hareket edebilirsiniz. Aniden eşya alabilir veya bazı eşyalarınızdan kurtulabilirsiniz. Yine bu dönemde ani bir kararlar bir ev alımı gündeme gelebilir.

20 Mayısta mars düzeliyor ve kariyer hayatınızda, toplum içinde artık enerjinizi daha rahat bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız.

28 Mayıstaki yeniay yeni iş projelerinizi, oluşumlarınızı, görüşmelerinizi hayata geçirmek için olumlu bir yeniay.

Yakın çevrenizle iletişiminize özellikle iş alanlarınızda 29 Mayısta dikkat edin.

Kova1Kova Burcu:

Mayıs ayı ailevi konularınız ön planda olabilir. Yine akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkileriniz bu ay içinde etkili olabilir.

04-06 Mayısta aileniz için yapmanız gereken işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Huzuru ev ortamlarında bulabilirsiniz.

07 Mayıstan sonra artık aşkı konuşmak ve yüreğinizde hissetmek isteyeceksiniz. Yine çocuk konuşmaları, bebek sahibi olmak isteyen kovalar için önemli olacak.

14 Mayıstaki dolunay, kariyer hayatınıza dikkat çekebilir. Daha çok ailenize ilgi göstermeniz gerekirken, bu dolunayda işinize olan ilginizi kaybetmemeli ve iş, aile arasındaki dengeyi korumalısınız.

16 Mayısta satış, reklam, pazarlama işlerinizde beklenmedik oluşumlara hazırlıklı olun. Farklı ve değişik ilişkiler gündeminizde olacak. 16 mayısta kardeşinizin veya bir akrabanızın beklenmedik bir seyahati sizi şaşırtabilir. Yakın çevrenizde inanılmaz hızlı ve farklı olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber enerjinizin dış ortamlarda rahatladığına şahit olacaksınız.

21 Mayıs ve sonrası ilişkilerinizden ve aşk hayatınızdan oldukça keyif alacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Aşkı arayanlar için harika bir dönem başlıyor.

28 Mayıstaki yeniay aşk hayatınızda önemli başlangıçları ortaya koyacak. Bu yeniay oldukça güzel etkiler altında olacaksınız. Yakın çevrenizden bir insan size kalbini açabilir, hislerinden bahsedebilir. Herşey bir anda ve hızlı bir şekilde gelişebilir.

29 Mayıs itibarıyla ev hayatınızda yapmak istediğiniz işler varsa, ev düzenlemelerine, boya, badana, tadilat işlerine rahatlıkla karşılaşabilirsiniz.

Balik1Balık Burcu:

Mayıs ayı iletişiminiz çok aktif olacak. Bir yandan da parasal konularda güzel gelişmeleriniz ve kazançlarınız devam ediyor sevgili balıklar.

Mayıs başında venüsün para alanınıza geçmesiyle birlikte para bağlantılarınız kuvvetlenmeye başlayacak.

04-06 Mayısta yakın çevrenizden bir insanla aranızda güzel bir elektriklenme oluşabilir. Karşı cinsle ilişkileriniz ve sosyal çevre alanlarınız sizi aşka doğru yönlendirebilir.

14 Mayısta uzak çevre alanlarınızda oluşan dolunay, seyahat, eğitim, medya ve ticaret alanlarınızı aktifleştirebilir. Birkaç gün boyunca daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işleriniz ve iletişiminiz devrede olabilir.

15 Mayısta aile hayatınızda parasal konuşmalar içinde bulunacaksınız.

16 Mayısta karşınıza çıkacak bir para fırsatı yüzünüzü güldürecek. Elinize güzel bir para geçebilir.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber parasal konularda sorunlarınız ortadan kalkmaya başlıyor, en azından enerjinizde rahatlamalar yaşayacaksınız.

21 Mayıs itibarıyla artık ev ve aile konularınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde ailevi konular öne geçecek ve daha çok vaktinizi evinizde harcamak isteyeceksiniz.

Ev alım, satım, kirala gibi işleriniz varsa 28 Mayıstan sonra yapmaya özen gösterin ama bir yandan da elinizi çabuk tutun zira 07 Haziran da merkür yine gerilemesine başlayacak. Önünüzde işlerinizi tamamlamak için bir 10 gün bulunuyor.

Koç Burcu:

Mayıs ayı parasal konuların hayatınızda hızlanacağı ve görüşmelerinizin artacağı bir ay olabilir sevgili koçlar. Para girdileri, kazançlarınız ama bir yandan ödenmesi gerekenler arasında bir denge sağlamak isteyeceksiniz.

Maddi konularda dar görüşlü olmaya, negatif düşünmeye 03 ve 10 Mayısta meyilli olacaksınız. Bir para ödemesi sizi sıkıştırabilir.

04 Mayıstaysa iş alanlarınızda parasal olarak güçlü destekleriniz olacak.

07 Mayıs itibarıyla iletişiminiz hızlanacak. Önemli satışlar, pazarlama stratejileri, reklam konuları artabilir. Bu alanlarda 11 Mayıs önemli kararlar almayın yanılabilirsiniz. 11 Mayısta yakın çevreniz sizi birçok konuda yanlış yönlendirebilir aman dikkat.

14 Mayıstaki dolunay, ortaklaşa para alanlarınızda önemli karar ve sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Birkaç gün boyunca ödemeleriniz konusunda hassas olacaksınız. Eşinizin hayatındaki parasal konularda gündeminizde olabilir.

15-16-18 Mayıs hem kişisel hayatınızda, hem de aile konularında şanslı olacağınız günler. 16 Mayısta kendi kafanıza göre davranmak isteyecek ve görüntünüzde değişikliğe gitmek arzusunda olacaksınız.

20 Mayısta yaklaşık 3 aydan beri gerileyen mars düzelecek ve artık daha rahat hareket etmeye başlayacaksınız ama hala özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek.

21 Mayısta artık kimliğinizi satış, reklam, pazarlama, ulaşım, bilgisayar ve iletişim alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız.

28 Mayısta oluşan yeniay, iletişim odaklı her tür işiniz için yapacağınız başlangıçları ve girişimleri destekliyor olacak. Konuşma ve görüşmelerinizin olumlu sonuçlanacağı, doğru zamanda hareket edeceğiniz bir 15 günlük süreç önünüzde olacak.

29 Mayıs itibarıyla ailevi konuşmalarınız hızlanırken, bir yandan da parasal konularda onlarla beraber hareket etmekten mutluluk duyacaksınız. Önemli kararlarınızı bu dönemde kendiniz almaya çalışın, şansınızı çok da başkalarının kararlarına bırakmayın.

Boğa Burcu:

Mayıs ayı kendinizi iyi hissettiğiniz ve planlarınızı uygulamaya rahatlıkla koyacağınız bir ay olacak sevgili boğalar. Kendinizi enerjik, hareketli, keyfine düşkün ve bencil bulabilirsiniz. Hayat sizi bir çok açıdan destekliyor olacak. Mayıs başında biraz hayatı sorgulayacak ve kendinize vakit ayırmak isteyeceksiniz. Hızlı olan sosyal hayatınız yavaşlamaya başlayacak.

04-06 Mayıs satış, reklam, pazarlama ve iletişime dayalı işleriniz için çok güzel şanslara sahip olacaksınız.

07 Mayıs itibarıyla parasal konuşmalarınızı ve bu alandaki becerilerinizi arttıracaksınız.

10 Mayıs özel ilişkilerinize ve evliyseniz evliliğinize dikkat etmeniz gereken günlerden bir tanesi.

12 Mayısta para kazançlarınızı arttıracak, etrafınızdaki insanları para konularında rahat ikna edeceksiniz.

14 Mayıstaki dolunay, özel hayatınızda bazı sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Bir kaç gün boyunca dış ortamlarda veya bulunacağınız yerlerde sevdiğiniz insanla sürtüşmelere açık olabilirsiniz.

15-16-18 Mayıs beklenmedik yerlerden elinize para geçebilir. Şanslı günleriniz.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle birlikte enerjinizin iş alanlarınızda rahatladığına şahit olacaksınız.

28 Mayıstaki yeniay parasal konulardaki yeni kararlar ve başlangıçlar için gayet olumlu olacak. Bu yeniayın olumlu enerjisi sizi 15 gün boyunca iyi etkileyecek sevgili boğalar.

29 Mayıs’tan sonra artık dış görüntünüze ve kendinize daha çok önem vermeye başlayacaksınız. Sosyalliğiniz artacak ve alışverişleriniz hız kazanabilir. Güzelliğinize ve görüntünüze para harcayacaksınız.

İkizler Burcu:

Mayıs ayında planlarınızı gözden geçirmeli ve önünüzdeki dönem için yapacaklarınızın planlarını kurgulamalısınız sevgili ikizler. Geçmişle ilgili her tür konuşmalar bu ay gündeminizde olacak. Maneviyatınızın bu ay içinde güçlendiğine şahit olacak, geri plandan yürüteceğiniz işleriniz için gerekli gücü kendinizde bulacaksınız. Mayıs başında sosyal ortamlarda güzel ilişkiler kurabilir, arkadaşlarınızdan geleceğinize yönelik adımlarda istediğiniz yardımı bulabilirsiniz.

04-06 Mayısta iç güdüleriniz ve ön sezileriniz sizi en iyi şekilde yönlendirebilir. Sahip olduğunuz herşeyde bir bolluk, bereket olacak ve maddi olarak kendinizi mutlu göreceksiniz.

10 Mayısta iş alanlarınızdaki sorumluluklar, sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

11 Mayısta iş alanlarınızda bazı konuşmalarla beraber iş yaptığınız insanları kandırabilirsiniz. Aynı şekilde siz de aldanmalara dikkat edin.

14 Mayısta iş alanlarınızda bazı sonuçlara ulaşmanız mümkün. Bir iş arıyorsanız ya da işinizde memnun değilseniz, bu birkaç gün boyunca işinizle ilgili konular zirve yapacak.

15- 16 Mayısta çevrenizden ve sosyal ortamlarınızdan faydanız yüksek olacak. Değişik ve fırsatlı işler gündeme gelebilir. İşten elde edilen gelirlerinizde artış oluşabilir

20 Mayısta aşk evinizde gerileyen mars düzelmeye başlayacak. Enerjinizde rahatlamalar hissedeceksiniz. Artık aşkınız için harekete geçebilirsiniz.

28 Mayıstaki yeniay sizi destekliyor. Artık harekete geçmenizin tam zamanı. Hayatınızla ilgili geri planda durduğunuz, plan yaptığınız her tür fikri, projeyi, başlangıcı artık hayatınıza katabilirsiniz.

Mayıs sonu sosyalliğinizde azalmalar olsa bile, yalnız kalmayı sevecek, başkaları için fedakarlıklarda bulunmaktan çekinmeyeceksiniz.

Yengeç Burcu:

Mayıs ayına girerken bir yandan sosyal alanlarınız aktif olurken, diğer yandan hala iş konuşmaları ve görüşmeleriniz devam ediyor olacak. Mayıs ayında da kendinizi ortaya koymayı iyi becereceksiniz ve dış ilişkilerinizi iyi idare edeceksiniz sevgili yengeçler.

03 Mayıstan sonra patronlarını ve üstlerinizle olan ilişkileriniz güzelleşmeye başlayacak ama sabırsız ve anlayışsız olmamaya bu süreçte özen gösterin.

04-06 Mayıs sosyal çevreniz işiniz ve hayatınızla ilgili bir çok konuda sizi destekleyecekler. Arkadaşlarınızın size sunacağı güzel ve ilginç teklifler devrede olabilir.

10 Mayısta aşk hayatınızda veya varsa çocuğunuzla olan ilişkinizde bazı zorlanmalar söz konusu olabilir. Belki de sosyalliğinizin arttiğı bu zamanda onlara vakit ayıramamanız problem olarak karşınıza çıkabilir.

11 Mayısta aile ilişkilerinize dikkat edin. Ticari ve parasal işlerden uzak durun.

14 Mayısta oluşan dolunay, aşk hayatınızda önemli sonuçları hayatınıza taşıyabilir. Ya da çocuğunuzun hayatındaki bir konuya odaklanabilirsiniz.

16 Mayısta farklı ve değişik ilişkiler kurmak iş alanlarınızda size sıradışı işlerin kapısını aralayabilir. Yalnız bu dönem yapacağınız ve girişeceğiniz bu işlerin çok uzun soluklu olmasını beklemeyin.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber aile hayatınızda odaklandığınız ve birkaç aydan beri süregelen bazı zorlu konuların artık geride kalacağını görmeye başlayacaksınız.

21 Mayıs ve sonrası iş alanlarınızda kendinizi ortaya koymak yerine biraz geri plana çekilmeli, yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve yeni gelen dönemin planlarına hazırlık yapmalısınız. Bu dönem, değerli bir eşyanızı, paranızı kaybetme riskiniz olacağından dikkatli olmalı, sırlarınızı herkesle paylaşmamalı ve iş alanlarınızda projelerinizi ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız.

28 Mayısta oluşan yeniay karşınıza ne fırsatlar çıkarsa çıksın harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çizmekte. Diğer burçların aksine siz daha çok planlarınıza yönelmelisiniz.

29 Mayısta Medya, eğitim, ticaret, seyahat alanlarınızda yanıltıcı etkiler altında olabilirsiniz. Önemli kararlardan kaçının.

Aslan Burcu:
Mayıs ayı kariyer ve iş konularınızın giderek artan bir ivmeyle hızlanacağı, yabancı kişilerle iletişimin ve ilişkilerin önem kazanacağı, bir yandan da seyahat alanlarınızın aktif olacağı bir ay olacak. Bu ay çok çalışacak, çok toplum önünde olacak, toplumsal olayların içinde kendinizi bulacaksınız.

Mayıs başı ev ve aile alanlarınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Kendinizi işinize bu kadar adamışken, ailenizin sizi anlamadığını ve yanınızda olmadığını düşüneceksiniz. Yine bu etkiler için 10 Mayısa dikkat edin.

04-06 Mayıs arkanıza alacağınız beklenmedik desteklerle kariyeriniz tam da istediğiniz gibi şekillenebilir.

07 Mayıstan sonra daha çok grupsal organizasyonlar, davetler ve toplantılar içinde yer alacaksınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız fikir alışverişleri işiniz konusunda işinize yarayacak.

10 Mayısta bazı davranışlarınızın toplum veya patronlarınız tarafından onaylanmadığını göreceksiniz. Hayat sizi desteklemeyecek, bu yüzden bu dönemde dikkatli olmakta fayda olacak.

14 Mayısta oluşan dolunay, ev, aile yuva alanlarınızda bazı sonuç ve kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem iş ve aile dengenizi iyi sağlamalısınız. İş ilişkilerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir.

15-16 Mayısta sizden ve sizin kültürünüzden değişik ve farklı insanlara karşı çekiminiz yüksek olabilir. Yine iş alanlarınızda değişik ve sıradışı iş teklifleri alabilirsiniz. Bu işlerin çok da uzun soluklu olmayacağını bilerek karar verin.

20 Mayısta yakın çevre alanlarınızda birkaç aydan beri gerileyen mars düzelmeye başlayacak. Enerjiniz rahatlıyor, akraba ve sevdiklerinizle olan ilişkilerinizde derin bir oh çekebilirsiniz. Yine satış, reklam, pazarlama ve iletişim alanlarınızda rahatlamalar görülmeye başlayacak.

28 Mayıstaki yeniay sosyal çevrenizi aktifleştirecek. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya grupsal işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Yeni organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz.

Başak Burcu:
03 Mayıs itibarıyla önemli ödemeleriniz veya borçlarınız varsa onu kapatacak güzel ilişkiler ön plana çıkacak. 04-06 Mayısta hem sosyal çevrenizden, hem de aşkınızdan olumlu sinyaller alacaksınız. İstediklerinizi yapmamanız için hiçbir neden olmayacak.

07 Mayıstan sonraysa iş ve kariyer hayatınızda konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artmaya başlıyor.

03- 10 Mayısta dışa açılmak isterken, bazı projeleriniz yakın çevre sorumluluklarınızla çakışabilir. Fikirsel olarak negatif düşünebilir ve hayatın sizi desteklemediği fikrine kapılabilirsiniz. Alacağınız haberler sizi sıkabilir.

11 Mayısta ortaklaşa işlerinizde yanıltıcı etkiler altındasınız buna çok dikkat edin, herhangi bir anlaşma yapmayın.

14 Mayıstaki dolunay, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi, sorumluluklarınızı, önemli haberleri hayatınıza taşıyabilir. Parasal olarak da bu dolunay bazı sıkışmalar yaşayabilirsiniz.

15-16-18 Mayıs ortaklaşa para alanlarınızda beklenmedik gelişmelere açık olun. Eşinizin veya partnerinizin parasal ilginç fırsatlarına şahit olacaksınız ya da beklenmedik bir ödeme ortaya çıkabilir.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber hala parasal zorlanmalarınız oluşabilir ama artık daha rahat bir nefes alacaksınız.

21 Mayıs itibarıyla ilgi alanlarınız kariyerinize kaymaya başlayacak. Daha çok kendinizi işinizde ve toplum içinde göstermek isteyeceksiniz.

28 Mayıstan sonra kariyer, toplumsal konular ve işinizle ilgili her tür yenilikleri ve başlangıçları yapabilirsiniz, buna hazırsınız.

Mayıs ayında seyahatlerinize ve eğitim alanlarınıza odaklanacaksınız. Tatil planlarınız devrede olabilir.

Terazi Burcu:

Mayıs ayı değiştirici ve dönüştürücü etkisiyle ortaklaşa para alanlarınızdaki konu ve olayları ortaya çıkaracak sevgili teraziler.

03 Mayısta sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı arttırmaya başlıyorsunuz.

Her ne kadar sıcak, tatlı ve içten davranmak isteseniz bile ilişkinizde şüpheyi ve aceleciliği geri planda bırakmadığınız müddetçe istediğiniz sonuçları almanız zor gözüküyor.

03-10 Mayısta para sorumluluklarınız bazı ödemeleriniz konusunda sizi zorlayabilir. Sahip olduklarınız konusunda bu ay şüpheye düşmemeli, en ufak bir olumsuzlukta moralinizi bozmamalısınız.

04-06 Mayıs parasal olarak iş hayatınızda istediğiniz ve beklediğiniz desteği göreceksiniz.

07 Mayıstan sonra artık daha fazla yabancı insanlarla yapılacak görüşmeler ve konuşmalar devrede olacak. Seyahat, eğitim, medya ve ticaret alanlarınızda fikirleriniz öne çıkmaya başlayacak.

14 Mayıstaki dolunay, parasal konularda önemli sonuçların önünüze gelmesine neden olabilir.

16 Mayısta sizin düşünce yapınızdan farklı ve değişik bir ilişki kapınızı çalabilir. Aniden evlenmeye karar verebilir veya aniden hiç beklenmedik bir insanla çıkabilirsiniz. Değişimi seveceksiniz ama ne kadar sürdürebileceğinizden ve ayak uydurabileceğinizden emin olun.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber kendinize ve yapacaklarınıza olan güveniniz geri gelmeye başlayacak. İlişkinizdeki zorlanmaların da geride kaldığını göreceksiniz. Enerjiniz daha yükselecek.

28 Mayıstaki yeniay seyahat, eğitim, tatil, akademik konular, ticaret, medya alanlarınızı aktifleştirecek. Kararlarınızı bu tarihten sonra devreye sokmalısınız.

29 Mayıs itibarıyla kariyer konuşmalarınız ve görüşmeleriniz hızlanmaya başlıyor. Sıcaklıklar arttıkça iş hayatınızdaki olumlu gelişmelerde alevlenecek sevgili teraziler.

Akrep Burcu:

Mayıs ayında birebir ilişkileriniz veya ortaklaşa işlerinizin daha fazla önem kazanacağına şahit olacaksınız sevgili akrepler. Özel hayatınızda aradığınız mutluluğu bu ay bulabilirsiniz. 03 ve 10 Mayısta özel hayatınızda kopuşlar, iletişim bozuklukları, negatif etkiler söz konusu olabilir.

04-06 Mayısta kısa ve uzak seyahatlerde şansı etkilere sahip olacaksınız.

Ortaklaşa yapılacak projelerinizde de fırsatlar karşınıza gelecek.

07 Mayısta artık daha çok ortaklaşa para konularınızı irdeleyecek ve bu konuda çözümler üretmeye çalışacaksınız.

14 Mayısta hayatınızda önemli kararlar devrede olabilir. Özel hayatınızda yaşadıklarınız, kendi hayatınızı sorgulamanıza ve kararlar almanıza neden olabilir.

15-16-18 Mayıs iş alanlarınızda ve parasal konularda konuşma ve görüşmeler hızlanabilir.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle birlikte iş ve özel alanlarda rahatlamalar ve enerjinizin düzelmesi gibi etkiler söz konusu olacak ama hala daha rahatlamış değilsiniz.

28 Mayısta ortak para alanlarınızda para hesapları, düzenlemeleri, alışveriş, alacak, verecek ilişkilerinizle ilgili konulardaki başlangıçlar gündeme gelebilir.

29 Mayıs ta parasal konularda yanılgılar söz konusu olabilir. Anlaşmalardan kaçının, riske girmeyin. 29 Mayısta artık ilişkilerinizi güzelleştirmeye başlıyorsunuz. Sevdiğiniz insana karşı sıcak, anlayışlı tavırlar ilişkinizi bir üst noktaya taşıyabilir.

Yay Burcu:

Mayıs ayında çok çalışacaksınız. Tamamlamanız gereken işler veya yeni başlayacağınız projeler vaktinizi alabilir sevgili yaylar.

03 mayısta venüs aşk alanlarınızda biraz cesaretle sizi desteklemeye başlayacak. Bu dönemde sabırsız ve biraz da düşüncesiz hareket etmeye yatkın olabilirsiniz. İçinizdeki heyecan ve değişim isteğini 03 mayıs sonrası, özellikle 16 mayısta kontrol etmeye çalışın.

04-06 Mayıs iş alanlarınızda parasal desteği arkanıza alacağınız ve güçlü insanlardan yardım göreceğiniz günler.

10 Mayısta iş problemleriniz ayyuka çıkabilir.

14 Mayıstaki dolunay, bir işin arka planında dönen olayları ortaya çıkarabilir. Bu sizi ilk başlarda zorlasa bile, olayların ardındaki gerçekleri öğrenmek sizi rahatlatacak.

15-16-18 Mayıs aşk hayatınızda hızlı ve bir o kadar da farklı duygular altında olacaksınız. Değişik ve farklı olan herşeye bu dönemde daha kolay tepki vereceksiniz.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber grupsal işlerde, arkadaşlık ve sosyal çevre alanlarınızda birkaç aydır yaşadığınız sorun ve problemler geride kalmaya başlayacak.

28 Mayısta oluşan yeniayı özel hayatınızdaki başlangıç kararlarınız ve güzel gelişmeler için kullanabilirsiniz. Taşınmayı düşünüyorsanız bu tarihten sonra çok şanslı etkileriniz olacak.

Oğlak Burcu:

Mayıs ayı aşk hayatınızın tavan yapacağı, hayatı aşkla karşılamayı istediğiniz bir ay olabilir sevgili oğlaklar. Ya da çocuğunuzla ilgili konulara daha fazla odaklanacak ve hayatın keyfini çeşitli aktivitelere katılarak çıkaracaksınız.

03 Mayıstan sonra evinize vakit ayırmak, dekorasyon, tamirat ve tadilat yapmak isteyebilirsiniz. Bu konularda çok aceleci davranmadan yavaş yavaş sindirerek ilerlemeye çalışın.

04-06 Mayıs aşkı derin ve güçlü hissedeceğiniz günler. Sevdiğiniz insanla ilişkinizde adeta bulutların üzerindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Yine bu tarihlerde sevdiğiniz insan size evlilik teklifinde bulunabilir.

10 Mayısta sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız aşk hayatınızı onaylamayabilirler. Onlardan istediğiniz ve beklediğiniz desteği bu gün bulamayabilirsiniz.

14 Mayısta oluşan dolunay sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizi birkaç gün hassas kılabilir. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat edin.

16 Mayıs evinizde ani ve beklenmedik bir değişiklik isteğiyle hareket edebilirsiniz. Aniden eşya alabilir veya bazı eşyalarınızdan kurtulabilirsiniz. Yine bu dönemde ani bir kararlar bir ev alımı gündeme gelebilir.

20 Mayısta mars düzeliyor ve kariyer hayatınızda, toplum içinde artık enerjinizi daha rahat bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız.

28 Mayıstaki yeniay yeni iş projelerinizi, oluşumlarınızı, görüşmelerinizi hayata geçirmek için olumlu bir yeniay.

Yakın çevrenizle iletişiminize özellikle iş alanlarınızda 29 Mayısta dikkat edin.

Kova Burcu:

Mayıs ayı ailevi konularınız ön planda olabilir. Yine akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkileriniz bu ay içinde etkili olabilir.

04-06 Mayısta aileniz için yapmanız gereken işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Huzuru ev ortamlarında bulabilirsiniz.

07 Mayıstan sonra artık aşkı konuşmak ve yüreğinizde hissetmek isteyeceksiniz. Yine çocuk konuşmaları, bebek sahibi olmak isteyen kovalar için önemli olacak.

14 Mayıstaki dolunay, kariyer hayatınıza dikkat çekebilir. Daha çok ailenize ilgi göstermeniz gerekirken, bu dolunayda işinize olan ilginizi kaybetmemeli ve iş, aile arasındaki dengeyi korumalısınız.

16 Mayısta satış, reklam, pazarlama işlerinizde beklenmedik oluşumlara hazırlıklı olun. Farklı ve değişik ilişkiler gündeminizde olacak. 16 mayısta kardeşinizin veya bir akrabanızın beklenmedik bir seyahati sizi şaşırtabilir. Yakın çevrenizde inanılmaz hızlı ve farklı olaylar içinde kendinizi bulabilirsiniz.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber enerjinizin dış ortamlarda rahatladığına şahit olacaksınız.

21 Mayıs ve sonrası ilişkilerinizden ve aşk hayatınızdan oldukça keyif alacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Aşkı arayanlar için harika bir dönem başlıyor.

28 Mayıstaki yeniay aşk hayatınızda önemli başlangıçları ortaya koyacak. Bu yeniay oldukça güzel etkiler altında olacaksınız. Yakın çevrenizden bir insan size kalbini açabilir, hislerinden bahsedebilir. Herşey bir anda ve hızlı bir şekilde gelişebilir.

29 Mayıs itibarıyla ev hayatınızda yapmak istediğiniz işler varsa, ev düzenlemelerine, boya, badana, tadilat işlerine rahatlıkla karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu:

Mayıs ayı iletişiminiz çok aktif olacak. Bir yandan da parasal konularda güzel gelişmeleriniz ve kazançlarınız devam ediyor sevgili balıklar.

Mayıs başında venüsün para alanınıza geçmesiyle birlikte para bağlantılarınız kuvvetlenmeye başlayacak.

04-06 Mayısta yakın çevrenizden bir insanla aranızda güzel bir elektriklenme oluşabilir. Karşı cinsle ilişkileriniz ve sosyal çevre alanlarınız sizi aşka doğru yönlendirebilir.

14 Mayısta uzak çevre alanlarınızda oluşan dolunay, seyahat, eğitim, medya ve ticaret alanlarınızı aktifleştirebilir. Birkaç gün boyunca daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işleriniz ve iletişiminiz devrede olabilir.

15 Mayısta aile hayatınızda parasal konuşmalar içinde bulunacaksınız.

16 Mayısta karşınıza çıkacak bir para fırsatı yüzünüzü güldürecek. Elinize güzel bir para geçebilir.

20 Mayısta marsın düzelmesiyle beraber parasal konularda sorunlarınız ortadan kalkmaya başlıyor, en azından enerjinizde rahatlamalar yaşayacaksınız.

21 Mayıs itibarıyla artık ev ve aile konularınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde ailevi konular öne geçecek ve daha çok vaktinizi evinizde harcamak isteyeceksiniz.

Ev alım, satım, kirala gibi işleriniz varsa 28 Mayıstan sonra yapmaya özen gösterin ama bir yandan da elinizi çabuk tutun zira 07 Haziran da merkür yine gerilemesine başlayacak. Önünüzde işlerinizi tamamlamak için bir 10 gün bulunuyor.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın