Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

5 – 11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

5 - 11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları-HK
Bu yazıyı paylaşın;

5 – 11 Ekim Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanız parasal işlerinize kendinizi vererek başlıyor sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Maddi konularda bu hafta dikkatli olmalısınız. Çarşamba günü  sosyal çevre ilişkilerinizde sahip olduklarınızı sorgulayabilir, sıkılganlıkla hareket edebilirsiniz. Parasal yönden kafanız çözüme yönelik hareket edecek ama sizin dışınızda gelişen bazı olaylara tepkisel yaklaşabilirsiniz.

Cuma günü kontrolsüzlükten uzak durun. Cesaretiniz ve düşünmeden hareket etme isteğiniz, toplum önünde, ailevi meselelerde veya iş alanlarınızda kavgalara ve sürtüşmelere neden olabilir. Bu dönem kendinizden ziyade bütünü düşünmeli, herkesin hayrına hareket etmelisiniz. Kavgalardan uzak durun, sıkıntıları kendi üzerinize çekebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara dikkat edin.

Hafta sonu özel ilişkilerinizde daha rahat ve abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Keyfiniz yerinde olacak ama durumları çok abartmayın. Hafta sonu yapmanız gereken işlerinizi rahat halledeceksiniz.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta şartlar sizin lehinize başlıyor  sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Kafanızdaki planları harekete geçirmek ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için Pazartesi şahane birgün.

Çarşamba günü özgürlüğünüze düşkün olacağınız için özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sıkılganlıklarınız yüksek olabilir. İlişkilerinizde var olan tansiyonlu durumlar ortaya çıkabilir. Sevdiğinizle anlaşmak istiyorsunuz ama nasıl yapmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz.

Cuma günü tanımadığınız ortamlarda, yabancı yerlerde fikirsel ve fiziksel çekişmelere, kavgalara dikkat edin. Başkalarına yardım etmek isterken kendinizi olmadık durumlar içine sokabilirsiniz. Sizi zorlayan veya sinir eden bir insanın hayatında zorlandığını duyabilir veya fark edebilirsiniz.

Hafta sonu gündelik yaşantınızda kendinize ve sağlığınıza önem vereceksiniz ama dış ortamlarda keyfi abartabilir, kendinize verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz. Aşk hayatınızda bu aralar sizi anlayacak, rahatlatacak, esnek ilişkilere ihtiyacınız olacak. Hayatınızda biri varsa bu Pazar keyfiniz yüksek görünüyor.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza biraz isteksiz ve enerjisiz bir şekilde başlayabilirsiniz sevgili ikizler ve yükselen İkizler. Öncelikle bu Pazartesi parasal işlerinizi yoluna sokun. Bu alanlarda yapmanız gerekenleri ciddi bir şekilde ele alabilirsiniz.

Çarşamba günü beraber iş yaptığınız insanlarla olan iletişiminize dikkat edin. Alacağınız bazı haberler çabuk tepki vermenize ve asi davranmanıza neden olabilir. İş ortamlarınızda çabuk sıkılacak, farklı deneyimler peşinden koşacaksınız.

Cuma günü gireceğiniz ortamlarda, sosyal ilişkilerinizde dikkatli olun. Gerginlikleriniz arkadaşlarınız ve çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde olmadık çekişmeleri ve kavgaları üzerinize çekebilir. Yine arkadaşlarınızın iş ortamlarında taciz ve çekişmelere maruz kaldığını görebilirsiniz.

Hafta sonu bazı arkadaşlarınızla işleriniz devrede olurken, Pazar günü özel hayatınızda çocuğunuzla veya hayatınızdaki insanla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü keyif aile ortamlarınızda sizi yakalayacak.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza arkadaşlarınızla beraber yapacağınız planlarla başlıyorsunuz sevgili yengeç ve yükselen Yengeçler. Salı ve Çarşamba günleri kendi ruhunuza iyi gelecek işlerinizin peşine düşmelisiniz.

Çarşamba günü özel ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Arkadaş ilişkileriniz, özel hayatınızda çabuk ve ani tepkiler vermenizi kolaylaştırabilir. Arkadaşlarınızdan alacağınız haberler farklı düşünceler içine girmenize neden olabilir. Yine farklı fikirlerinizle çevrenizi etkilemek isteyebilirsiniz ama bu fikirlere rağbet olmayabilir.

Cuma günü günü toplum içinde veya kalabalık ortamlarda kavga veya sürtüşmelere çekilebilirsiniz. Hem özel hayatınızda, hem aile ilişkilerinizde, hem de iş alanlarınızda sadece kendinizi düşünerek hareket etmeyin. Gücünüzü bütünün hayrına kullanmaya çalışın.

Hafta sonu ev ve aile ortamlarınızda şanslı olacaksınız ama çoşkulu ve hevesli yapınızla abartılardan kaçının. Yakın çevrenizin size sürprizleri olabilir.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza önemli işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Aslan veya yükselen Aslanlar. Bu Pazartesi gündelik işlerinizi daha ciddi, rahat ve sorumlu bir şekilde ele alacaksınız.

Çarşamba günü aile hayatınızda iletişiminizde dikkatli olun. Düşünce ve fikirlerinizi insanlara aktarmak önemli olacak ama onlar aynı çoşkuyla size karşılık vermeyebilirler. Bu dönem aile ortamlarınızda size neyi nasıl yapmanız gerektiğini söyleyenlere tepkileriniz yüksek olabilir.

Cuma günü seyahat halindeyseniz, tanımadığınız ortamlardaysanız gerginlikleri üzerinize çekmeyin. Beraber çalıştığınız veya yanınızda çalıştırdığınız insanların aile ortamlarındaki kavga ve çekişmelere şahit olabilirsiniz.

Hafta sonu sosyal çevrenizi hareketlendirecek planlar içine girebilirsiniz. Yakın çevrenizin aile hayatı, sağlığıyla ilgili konularda biraz umarsız davrandığını görebilirsiniz. Yine de keyfiniz yerinde olacak. Maddi yönden esnek olacak, Pazar günü güzel şeylere para harcayacaksınız.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza dolu dolu haberlerle başlıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Maddi yönden kendinizi iyi hissedecek ve önemli işleriniz için kolları sıvayacaksınız.

Çarşamba günü fikirlerinizdeki git geller size yorabilir, çabuk sıkılacak ve ilişkilerinizde ani tepkiler vereceksiniz. Yine özel hayatınızın sorumlulukları, risk almak ve ilerleme kaydetmek istediğiniz işlerinizde sizi zora sokabilir.

Cuma günü ve civarında kavga ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Özel hayatınızda enerjinizi iyi kullanın. Yakın çevrenizle yaşadıklarınızı konuşmak, dertlerinizi onlarla paylaşmak zorlandığınız alanları aşmanıza yardımcı olabilir.

Hafta sonu enerjinizi aile hayatınıza verirken, abartılı harcamalardan, iyimserlikten uzak durun. Bu aralar kendinize yapacağınız yatırımların karşılığını alacaksınız.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza parasal konuşmalar yaparak veya bu alandaki işlerinizi hallederek giriş yapacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Aile hayatınıza karşı sorumluluklarınızı yerine getirmek sizi huzurlu kılacak.

Çarşamba günü parasal işlerinizde ve iletişiminizde anlık tepkilerden kaçının, sıkılganlıklarınız ve asiliğiniz yüzünden ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. Bir para beklentinizden istediğiniz sonucu almanız kolay olmayacak.

Cuma günü özel ilişkilerinizde şartları fazla zorlamayın. Sevdiğiniz insanla tartışmalara, kavgalara açık birgün olabilir. Şiddetten, karşı tarafın kalbini kırmaktan uzak durmalısınız.Ya da onun hayatında iş alanlarında bazı zorlanmaları duyabilirsiniz.

Hafta sonu özel hayatınızdaki hareketlilik yakın ilişkilerinize yansırken, ev ve aile ortamlarınızda davranışlarınız konusunda kendi haklılığınızdan emin olacak gibi görünüyorsunuz. Abartıdan uzak durun. Pazar günü kendi başınıza vakit geçirmeniz ruhunuza iyi gelecek.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza özel ilişkilerinizi ön planda tutarak giriş yapacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Sevdiğiniz insan ve onun çevresiyle beraber planlar içine girebilirsiniz. Hafta ortasına kadar parasal işler önemli olurken bu dönem dilinize hakim olmalısınız.

Çarşamba günü özel ilişkilerinizde sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olabilir. İlişkinizde tansiyonlu durumlar varsa bu durumların ortaya çıktığını görebilirsiniz.

Cuma günü iş alanlarınızda kavga ve gürültüden uzak durun. Bu dönem enerjinizi daha faydalı sizin dışınızda gelişen olaylara aktarmalısınız. Gündelik hayatınızda, beraber çalıştığınız insanların iş alanlarında kavgalar ve sorunlar görülebilir.

Hafta sonu parasal işlerinizi düzenlemek önemli olabilir. Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizden güzel sonuçlar alacaksınız. Yeni tanışacağınız insanlarla Pazar günü oldukça eğlenceli vakitler sizi bekliyor.


YayYay Burcu:

Haftanıza sağlığınızla ilgili konularla veya  günlük hayatınızın rahat ritmiyle merhaba diyeceksiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu dönem işlerinize ve ilişkilerinize önem vermelisiniz.

Çarşamba günü günlük hayatınızdaki iş ilişkilerinize dikkat edin. Anlaşmazlıklar karşınıza gelebilir. Beklenmedik olaylar karşısında tepkilerinizi iyi kontrol edin, olumsuzlukları üzerinize çekebilirsiniz.

Cuma günü risk içeren işleriniz varsa dikkatli olmalısınız. Sevdiğiniz insanla parasal konular ortamı gerginleştirebilir. Maddi konularda kavga ve gürültüden kaçınmanız gerekecek. Çocuğunuz varsa onun kariyer ve iş hayatında bazı zorunlara açık birgün olabilir.

Hafta sonu ilişkilerinizde hareketlilik yüksek olurken, sosyal çevrenizdeki insanlarla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Parasal konuları çok abartmayın.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta seveceğiniz işler ve konularla başlayacak sevgili Oğlak veya yükselen Oğlaklar. Size keyif veren bir hobi veya bir sporla ilgilenebilirsiniz. Kendinize yapacağınız yatırımlar bu hafta önemli olurken fikirlerinizi etrafınızdaki insanlarla paylaşmak isteyeceksiniz.

Çarşamba günü sosyal çevre ilişkilerinizde, arkadaşlarınızla olan iletişiminizde bazı anlaşmazlıklara dikkat edin. Sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olacak.

Cuma günü ev ve aile ortamlarınızda gerginlikleri inatçılığınızla köpürtmeyin. Evinizde kazalara, kavgalara açık birgün olabilir. Yine aile hayatınızdaki bir insanın iş alanlarındaki zorlanmaları fark edebilirsiniz.

Hafta sonu ev hayatınızda hareketlilik devam ederken, kendi haklılığınız konusunda abartılı davranabilirsiniz. Durum ve olayları biraz ortamlardan uzaklaşarak ya da sevdiğiniz bir işle uğraşarak toparlayabilirsiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza ev ve aile konularınızla başlıyorsunuz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Hafta ortasına kadar size mutluluk veren işleriniz üzerine eğilebilirsiniz.

Çarşamba günü aile ilişkilerinize ve iş ortamlarınıza dikkat edin. Göz önünde bulunacağın ortamlarda ilişkilerinizde sıkılganlıklar devrede olabilir. Bu dönem vaktinizi evinizde harcamak isterken önemli işlerle uğraşmak hem sizi heyecanlandırırken, hem de sinirli ve gergin olmanızı sağlayabilir.

Cuma günü yakın çevrenizdeki insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Ufak bir tartışma büyük olaylara dönüşebilir. Unutmayın bu dönem sadece kendinizi düşünmemeli, başka insanların girişimlerini de önemsemelisiniz. Partnerinizin iş ve sağlık konuları üzerinizde stres yaratabilir.

Hafta sonu yakın çevrenizle yapacağınız planlar hız kazanırken güzel seçeneklerin, farklı işlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Maddi konularda bu dönem destekleneceğinizi bileceksiniz.


BalikBalık Burcu:

Haftanız yakın çevrenizle beraber yapacağınız ve uygulamaktan da mutluluk duyacağınız planlarla başlayabilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Ailenize ve ev hayatınıza haftasonuna kadar daha çok vakit harcayabilirsiniz.

Çarşamba günü sizi daha az tanıyan insanlarla olan ilişkilerinizde anlayışsızlıktan uzak durun. Kolay sıkılacak ve tepki vereceksiniz. Fikirlerinizi farklı bir şekilde ortaya koymak isteyebilirsiniz.

Cuma günü sosyal hayatınızdaki girişimleriniz sizi sinirli ve gergin kılabilir. Bir işten parasal beklentiniz yüksek olacak ama bu dönemde herkesin kar sağlayacağı işlere yönelmeli sadece kendinizi düşünmemelisiniz. Değişik iş ve fırsatlar karşınıza gelecek ama fikirlerinizde biraz esnek olmaya çalışmalısınız. Beraber çalıştığınız insanların sağlık sorunları üzerinizde stres yaratabilir.

Hafta sonu eviniz ve yuvanız için yapacağınız harcamalar devrede olurken, sevdiklerinize ve çevrenize karşı abartılı bir iyimserlikle para harcayabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber onun uzak çevresiyle daha fazla vakit geçireceksiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın