Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

27 Nisan – 3 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

27 Nisan - 3 Mayıs Haftalık Burç Yorumları
Bu yazıyı paylaşın;

27 Nisan – 3 Mayıs Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Haftanıza iletişim ayağınız yüksek olarak giriş yapacaksınız sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Yakın çevrenizin konu ve olayları bu hafta önemli olurken, ailenize ve sevdiklerinize daha fazla vaktinizi ayıracaksınız.

 

Bu Pazartesi itibarıyla iletişim gezegeni Merkür Boğa burcuna geçiyor. 2 hafta boyunca para ile ilgili işlerde, sahip olduğunuz eşyalarda, parada, emtiada becerileriniz, konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Maddi konularda neler yapmanız gerektiği üzerine yoğunlaşabilir, sorunlarınıza kalıcı çözümler üretebilirsiniz. Somut ve kararlı adımlar size kazandıracak. Ticaretle uğraşanlar için hareketlenecekleri bir dönem başlayabilir.

 

Salı günü dikkatli olun. Parasal işlerinizde veya maddi konularda negatif etkiler altında olacaksınız. Başka insanlardan onay alamayacağınız gibi önemli işleriniz varsa işlerinizde zorlanmalar görülebilir.

 

Cuma günü  parasal konularda sürpriz, beklenemedik oluşumlara açık olmalısınız sevgili Koçlar. Elinize, sosyal çevre veya organizasyon işlerinden ani bir para geçebilir ama aynı şekilde ani bir para çıkışı sizi şaşırtabilir.


BogaBoğa Burcu:

Haftanıza parasal işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Yakın çevrenizle ailenizle olan iletişiminiz, ilişkileriniz tüm haftaya damgasını vurabilir. Yakın çevrenizdeki insanlarla daha fazla iletişim halinde olacaksınız.

 

Bu Pazartesi Merkür’ün boğa burcuna geçişiyle birlikte 2 hafta boyunca kendinizi daha rahat ifade edecek, hayatınızla ilgili konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız. Artık kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Daha az tanıdığınız insanlar, hayatınızla ilgili kararlarda sizi destekleyecekler.

 

Salı günü çalışıyorsanız iş hayatınızda bazı zorlanmalar ve sorunlar oluşabilir. Kendinizi ifade etmekte, düşüncelerinizi aktarmakta ve kabul görmekte zorlanabilirsiniz. Yine hayata bakış açınızda sıkıntı ve promlemler görülebilir.

 

Cuma günü yeni bir aya girerken hem parasal konularda, hem de size keyif veren alanlarda hızlı kararlar devrede olacak. Hayata bakış açınız açılırken, değişik ve farklı olan herşeyden daha fazla keyif alacaksınız.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza keyifli, bilgi dolu, hızlı etkilerle başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu hafta kişisel isteklerinizi öne alacak, parasal konuların üzerine eğilecek, yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi güçlendirecek ve ailevi konularla haftanızı kapatacaksınız.

 

Bu Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiyor. İki hafta boyunca derin düşünceler hayatınızda etkili olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bu süreçte arkanızdan konuşulabilir veya dedikodunuz dönebilir. Geçmiş meseleleri gözden geçirmeli, plan ve düzenlemeler  yapmalısınız.

 

Salı günü kendi olumlu gücünüzü, negatif etkilerle kilitmememeye çalışın. Alacağınız haberler olayları fazla kritize etmenize neden olabilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz.

Cuma günü  beklenmedik etkiler altında olabilirsiniz. Yurtdışında bir işiniz varsa ya da sizin dışınızda etrafınızda gelişen olaylar varsa  ani olaylar etrafınızda cereyan edebilir. Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde beklenmedik olaylara hazırlıklı olun sevgili İkizler.YengecYengeç Burcu
:

Bu haftayı isteksiz enerjilerle karşılayabilir veya daha çok kendi halinizde olmayı tercih edebilirsiniz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Salı ve Çarşamba günleri enerjiniz düzeliyor. Kendinize gereken özeni göstereceksiniz. Maddi konular ve yaın çevre ilişkileriniz tüm haftaya damgasını vurabilir, bu hafta kendi özelinize ve yapacaklarınıza daha çok odaklı olacaksınız.

 

Bu Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiyor. Önünüzdeki dönem  arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle olan iletişiminiz artacak, sosyalleşme isteği duyacaksınız. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için plan ve fikirlerinizi uygulamanın zamanı gelmiş bulunuyor. Bunun için çevrenizle iletişim halinde olun.

 

Salı günü geleceğinizi ilgilendirecek fikirleriniz, bir para engeline veya bir soruna takılı olabilir. Çok çabuk yelkenleri suya indirebilirsiniz.

 

Cuma günü farklı insanlar, ortamlar ve çevrelerden etkilenebilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlar hayatınıza hemen dahil olabilir ama çok hızlı bir şekilde çıkabilirler. Farklı düşünceler, gelecek planlarınız devrede olabilir.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza sosyal ve aktif olarak giriş yapacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar, telefon görüşmeleri hızlı birgün geçirmenize neden olabilir.

 

Bu Pazartesi iletişim gezegeni Merkür Boğa burcuna geçiyor. İki hafta boyunca kariyer ve iş hayatınızda önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları gündeme gelebilir. Kendinizi kararlı ve oturaklı ifade edeceğinizden iş yaptığınız veya yapacağınız kişilerle iyi anlaşacaksınız. Çalışmıyorsanız toplumsal konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz.

 

Salı günü özel hayatınızda ve iş alanlarınızdaki gelişmelere dikkat etmelisiniz. Negatif etkiler altında olacaksınız. Söyledikleriniz, anlattıklarınız, konuştuklarınız onay görmeyebilir. Özel hayatınıza eleştirel yaklaşmamaya çalışın. Sevdiğiniz insanın ailesiyle bazı zorunlar oluşabilir.

 

Cuma günü  iş ve kariyer alanlarınızda, göz önünde olacağınız ortamlarda hızlı gelişmeler altında olacaksınız. Sıkıntı yaşadığınız konularda önemli açılımlar oluşabilir. Hayata farklı ve esnek gözlerle bakacak, değişimlere direnmeyeceksiniz.


BasakBaşak Burcu:

Bu hafta fikir alışverişlerini önemseyecek, çalışyorsanız iş alanlarınızda güzel etkileşimler altında olacaksınız sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Toplumsal konular, çevrenizle iletişim ve geri plandan yürüteceğiniz işleriniz önemli olabilir.

 

Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçiyor. Fikir ve düşüncelerinizi daha geniş bir açıdan uygulamanın ve kendinizi daha fazla geliştirmenin ve ilerlemenin vakti gelmiş bulunuyor. Eğitim, hukuk, medya, sosyal medya, ticaret alanlarınızda görüşmeleriniz ve konuşmalarınız artabilir.  Öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Bu dönem sosyal medya üzerinden eksik hissettiğiniz konuları tamamlayabilirsiniz.

 

Salı günü sağlığınıza ve özel hayatınıza özen göstermelisiniz. Sorumluluklarınızı üstlenmek kolay olmayacak. Bu da sağlığınıza olumsuz yansıyabilir. Negatif etkilerden uzak durun.

 

Cuma günü alacağınız şanslı etkiler aşk ve çocuk  alanınızda hareketlenmelere sebep olsa bile, kariyerinizi ve yapacaklarınızı daha çok ön plana çıkartmanız gereken bir süreç başlıyor sevgili Başaklar. Bu Cuma ilginç konulara kendinizi kaptıracaksınız. Sağlığınızla ilgili alanlarda neler yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Uzaklardan haberleriniz var.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza daha az tanıdığınız kişilerden alacağınız haberlerle giriş yapabilirsiniz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Kendinizi dış ortamlara atmak arzunuz bu haftabaşında yüksek olacak. Koşturmalarınızı, dışa dönük sosyal enerjinizin yüksek olacağı bu haftayı ancak haftasonunda kendinize ve özelinize vakit ayırarak değerlendirebilirsiniz.

 

Pazartesi günü Merkür Boğa burcuna geçecek. 2 hafta boyunca ortaklaşa para giderleriniz konusunda çözümlerinizi ön plana çıkarabilir, kendi düşüncelerinize göre bir plan uygulayabilirsiniz. Maddi konularda kafanız iyi çalışacak, ilginç  olaylar, gizemli konular ilginizi çekebilir.

 

Salı günü ortak parasal konularda harcamalarınız yüksek olabilir. Maddi konularda zorlanmalar olabilir. Sevdiğiniz insandan tutkularınıza karşılık göremeyeceğiniz bu dönem eleştirel ve negatif bakış açısından uzak durun.

 

Mayıs ayı hesap kitap ayı olarak görünsede Cuma günü elinize bir para veya miras geçebilir. Ani ve beklenmedik olaylara açık olabilir, partnerinizin hayatında yakaladığı ani bir fırsatın parasal durumunuzu değiştirdiğini görebilirsiniz. Sezgilerinize bu dönem güvenin. Rüyalarınız size doğru yolu gösterebilir.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza halledilmesi gereken parasal işlerinizle başlayabilrsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Gördüğünüz bir rüyayı, sevdiklerinizle paylaşabilir, etrafınızda olup biten olaylara merakınızın yükseldiğini görebilirsiniz. Tüm hafta boyunca özelinizden çok dünyada ve yaşadığınız yerde olup biten konular üstüne eğileceksiniz.

 

Bu pazartesi itibarıyla özel hayatınızla ilgili konularda kafanız çözüme ve anlaşmaya yönelik çalışacak. Sevdiğinizle iletişiminiz artıyor. Sevdiğinizle ilişkinizde sorun yaşıyorsanız şimdi bu sorunları masaya yatırmanın tam zamanı. Ortaklı işleri olanlar önemli konuşma ve görüşmelerini bu dönemde yapabilirler.

 

Salı günü özel ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Olayları negatif ve eksik algılama şekliniz yüzünden sevdiğinizle aynı noktada buluşmak kolay olmayabilir, birbirinizi kolaylıkla incitebilirsiniz. Yine sevdiğiniz insanın işiyle ilgili sorunlarda devrede olabilir.

 

Cuma günü sevdiğiniz insanla farklı konuşmalar içine girebilir, ilişkinize heyecan katmak isteyebilirsiniz. Onu ve ilişkinizin dinamiklerini daha rahat anlayacaksınız. Nisan sonundan aldığınız gergin etkileri özel yaşantınızdaki insana çok yansıtmayın ve sevginizi gösterin.


YayYay Burcu:

Haftanız özel hayatınıza, sevdiğiniz kişiye odaklanarak başlayacak sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Bu hafta yalnız kalmak istemeyecek, neyle uğraşırsanız uğraşın hayat paylaştığınız insanları işin içinde dahil etmek isteyeceksiniz. Özel hayatınız, parasal işler ve diğer insanlarla yapacaklarınız tüm haftanızı dolduracak.

 

Bu Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiyor. Kafanız iş ve hizmet hayatınızı ilgilendirecek konu ve olaylarla dolu olmaya başlıyor. İş görüşmeleri, anlaşmalar, iş yeri iletişiminizde artışlar görülecek. Ayrıca bu dönem sağlığınızı gözden geçirebilir, kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Kendinize yatırım yapmanın tam zamanı.

Salı günü sağlığınıza dikkat edin. Yine gündelik hayatınızda bazı zorlanmalara açık olabilir, iş alanlarınızda fikirlerinizi başkalarına kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz.

 

Mayıs ayında ilişkilerinize odaklanmalı, hayatı işbirlikleriyle beraber okumalısınız sevgili Yaylar. Bu dönem başka insanlardan onay almak isteyeceksiniz. Hayatınızda bir ilişkinin özlemini çekebilirsiniz. Var olan ilişkinize bu ay çok dikkat edin. Çünkü venüs gerilemesiyle size önemli dersler verebilir. Farklı konuşmalarla bu Cuma farklı ve sıradışı bir gün geçirebilirsiniz.Oglak
Oğlak Burcu:

Bu hafta gündelik işlerinize ve çalışıyorsanız iş alanlarınıza öncelik verecek, çalışmaktan ve iletişim halinde olmaktan mutluluk duyacaksınız sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Yine sağlığınızla ilgili konularda hızlanabilir. Özel hayatınızın detayları ve ortak harcanacak paralar bu hafta önemli olacak.

 

Pazartesi günü itibarıyla aşk hayatınızda hareketlenmeler başlıyor. Farklı, sıradışı ilişkiler bu dönemde sizi cezbedebilir. Yaratıcılık ve sanatla uğraşanlar için projelerini ve kafalarındaki planları ortaya koyabilecekleri harika bir dönem geliyor. Hızlı etkiler altında olacaksınız. Değişik hobilerinizin üzerine eğilebilir, farklı eğitimlerin peşinden koşabilirsiniz.

 

Salı günü dikkatli olun. Parasal işlerinizde bazı zorlanmalar oluşurken, hesabınızı iyi yapmalısınız. Riskten bu dönemde kaçınmalısınız.

 

Mayıs ayında hayal ettiklerinizi, ilhamınızı gerçek hayata geçirmek için, hizmet etmek için istek duyabilirsiniz. Beraber iş yaptığınız bir insandan etkilenebilir ve beraber iş yapmak üzere harekete geçebilirsiniz. Ama ne kadar doğru yaptığınızı mayıs ortasında bu alanlarınızda gerileyen venüs gösterecek.


KovaKova Burcu

Haftanıza oldukça eğlenceli konu ve olaylarla başlayacaksınız sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Size heyecan ve istek verecek işlerin peşinden koşabilir, çocuğunuz varsa onun işleriyle daha çok uğraşabilirsiniz. Bu  hafta kendi özelinize, ailenize, yapacaklarınıza vaktinizi ayıracaksınız.

 

Bu Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiyor. Ev ve aile hayatınızda çözüme kavuşturmak istediğiniz konular ön plana çıkmaya başlayacak. Ev değiştirme, kiralama veya satın alma işlemleriniz olabilir. Ailenizle konuşmalarınız artacak. Alışkanlıklarınıza çekidüzen verebilirsiniz.

 

Salı günü, ev ve aile ortamlarınızda gerginlikleriniz yüksek olabilir. Üzerinizde çok sorumluluk olabilir ve siz böyle hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizden fikirsel olarak destek görmemek sizi üzebilir. Negatif etkilerden uzak durun.

 

Mayıs ayı geldiğinde ailevi konularınızda konuşmalarınız artarken, kendi özelinize, aşkınıza, çocuğunuza veya hobilerinize daha fazla zaman ayırmnaız gereken bir dönem başlıyor. Sosyal çevrenizin gereklilikleri sizi yorarken azıcık soluklanmayı ve kendinize, sevdiğiniz işlere vakit ayırmayı unutmayın. Bu Cuma aile ortamlarınızda hızlı kararlar alabilirsiniz. Farklı bir gün olacak.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza evinize, yuvanıza ve buradan yürütülecek işlerinize önem vererek başlayacaksınız sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Bu hafta kendi özelinize, kendi düzeninize, sağlığınıza ve sevdiklerinize daha çok vaktinizi ayıracaksınız.

 

Bu Pazartesi Merkür Boğa burcuna geçiyor. İki hafta boyunca yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularınızla olan görüşme ve konuşmalarınız artabilir. Yine satış, pazarlama, reklam, bilgisayar alanlarında işi olanlar sağlam ve kararlı iletişimleriyle bu alanlarda istedikleri başarıyı yakalayabilirler.

 

Salı günü yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Bu günlerde negatif ve eleştirel bakış açısından uzak durmalı, diğer insanlardan onay almayı beklememelisiniz.

Mayıs ayında daha çok ev ve aile alanlarınızda vakit geçireceksiniz. İş olasılıklarınız artarken sevdiklerinizi ihmal etmemeyi öğreneceğiniz bir dönem başlıyor. Cuma günü ani ve sürpriz bir iş teklifi oluşabilir. Yine yakın çevrenizden bir insanın, sevdiğiniz insanın akrabasının başına ani olaylar gelebilir.

 

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın