Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

14 – 20 Ocak Haftalık Burç Yorumları

14 - 20 Ocak Haftalık Burç Yorumları - Hande Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

14 – 20 Ocak Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…

Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Sevgili Koç’lar haftaya sizin enerjinizle başlıyoruz. Ay Koç Burcu’nda ilerleyecek yani bu hafta sizin için önemli haftalardan bir tanesi. Akşam saatleri itibarıyla birkaç gün boyunca maddi konularla ilgili olacaksınız. Bu haftaya baktığımızda diğer insanlarla olan bağlantılarda güzel gelişmeler, geri plandan yapılacak işlerinizde güzel ve başka insanları düşünerek attığınız adımlar önem kazanıyor. Haftanın ortasında iş günlerinde çok fazla bir hareketlilik yok ama hafta sonuna doğru hayat hızlanacak. Cuma günü özellikle iş hayatınızda yabancılarla yapılacak olan işlerde eğitim alanlarınızda güzel gelişmeler devrede olacak. Hayatınızda bir insan yoksa tanışabilirsiniz, eğitim yerlerinde dış ortamlarda seyahat halindeyken ve istediğiniz sonuçları gönül rahatlığıyla elde edebilirsiniz. Yine Cuma günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi etrafınıza yaymaya ve istediğiniz sonuçları almaya ihtiyacınız olabilir. Önemli işlerinizde olayların derinine inmeyi isteyebilir, tek bir noktaya, konuya takılı kalabilirsiniz. Bir olayı, meseleyi gözünüzde çok büyütmeyin, obsesyondan kaçının. 

Cumartesi biraz zorlayıcı etkiler devrede olacak. İçsel sıkıntılarınız ve değişiklik arzunuz iş alanlarınızda sizi sıkıştırabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda kolay tepki vereceksiniz. Kafanızdaki planlar, elinizdekilerle uymayabilir. Hayata daha geniş açıdan bakmalısınız.

Hafta sonu itibariyle Güneş Kova Burcu’na geçiyor. Bir ay boyunca daha fazla toplumsal konularla ilgili olacaksınız. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, onlarla beraber yapılacak işler önem kazanacak. İşten elde edilen gelirlerinize odaklanacaksınız. Daha fazla hareketleniyorsunuz ve sosyalleşiyorsunuz sevgili Koç’lar. Tadını çıkarın. 


BogaBoğa Burcu:

Haftaya biraz geri planda duracağınız etkilerle giriş yapacaksınız sevgili Boğa ve yükseleni Boğalar. Hemen pazartesi akşam saatleri itibariyle Ay sizin burcunuza geçecek ve çarşamba akşamına kadar sizin burcunuzda ilerleyecek. Hareket serbestinizin daha da artacağı birkaç gün sizi bekliyor. Gün içinde alacağınız haberler salı ve çarşamba günleri hareketli olabilir. Duygusal iniş ve çıkışlarınızı bu dönemde iyi kontrol etmek durumunda kalacaksınız. Diğer taraftan önemli işler ve geleceğe yönelik adımlar bu hafta da devam edecek. 

Cuma günü dış ortamlarda ve parasal konularda güzel etkilere sahip olacaksınız ve istediğiniz sonuçlar karşınıza gelebilir. Diğer yönden dünyayı ilgilendiren meselelerde, hayata bakış açınızda olayların derinine inmek isteyebilir, duyacaklarınız karşısında çabuk şüpheye düşebilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla, yabancılarla olan iletişiminizde olaylara tek taraflı bakmamaya çalışın.

Hafta sonu dikkatli olmakta fayda var. Cumartesi günü yabancı ortamlarda değişik yerlerde çok çabuk tepkiler verebilir, sabırsız etkilerle durum ve olayları tetikleyebilirsiniz sevgili Boğa’lar. 

Pazar günü Güneş Kova Burcu’na geçecek. Bununla beraber daha fazla kariyer ve iş konularınıza odaklı bir döneme merhaba diyeceksiniz. Bir ay boyunca kariyerinizde ve işinizde kendinizi göstermek, ön plana geçmek önemli olabilir. Yaptığınız işlerin görünür olmasını isteyebilirsiniz. Vaktinizi ve enerjinizi kariyerinize ve iş konularına ayırabilirsiniz. Anne ya da annenizin tarafıyla ilgili konu ve olaylar bu dönemde gündeminizde yer edecek. 


İkizlerİkizler Burcu

Sosyal çevrenizle beraber yapacağınız işler öğle saatlerinde önem kazanıyor ama ani kararlar, sürpriz birtakım gelişmeler, duygularınızdaki iniş çıkışlar bu pazartesi öğle saatleri ve öğleden sonra saatleri hayatınızda daha fazla etkili olacak sevgili İkizler ve yükselen ikizler. Akşam saatleri itibariyle perşembe gününe kadar birazcık daha sakin olmayı isteyeceğiniz bir döngü içine gireceksiniz. 

Cuma günü ortak parasal konularda, bir banka bir kredi ya da borca dair birtakım konularda birtakım şüpheleriniz olabilir. Olayları araştırmak isteyebilirsiniz. Daha derine gitmek isteyebilirsiniz ve bu doğrultuda hareket etmek isteyeceksiniz. Diğer taraftan sosyal çevre ilişkilerinizde hayat sizi destekleyecek. Özel hayatınızda bir insan yoksa bulunacağınız çevrelerde bir insanla tanıştırılma ihtimaliniz çok yüksek ya da bu çevrede gördüğünüz ve uzun zamandır etkilendiğiniz insanla bir bağlantı kurabilirsiniz.Hayatınızda bir insan varsa beraber sosyal ortamlarda bulunmaktan mutluluk duyacaksınız. 

Hafta sonu kolay tepki vermeye meyilli olacaksınız. Sıkılganlıklarınız yüksek olacak değişik,  farklı ve sıra dışı konu ve olaylar daha fazla ilginizi çekebilir parasal konularda ani birtakım sürpriz gelişmeler ve ani adımlardan uzak durmalısınız. 

Pazar günü itibariyle Güneş Kova burcuna geçiyor. Seyahatleriniz artabilir, yabancı insanlarla yapacağınız işler önem kazanacak ve eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, hukuki alan ve medya ile bağlantılı, yayıncılık ve iletişime dayalı işlerinizde kendinizi ortaya koymak, diğer insanları fikirlerinizle beslemek isteyeceksiniz. YengecYengeç Burcu
:

Kariyer ve işle ilgili konularınız ön planda olarak haftaya giriş yapacaksınız. Bu pazartesi öğle ve öğleden sonra saatlerinde hızlı gelişmeler kariyer ve iş alanlarınıza damgasını vurabilir. Bu gelişmeler parasal konularla bağlantılı olabilir ve beklediğiniz bir yerden bir para varsa bu parayla ilgili ani bir haber gelebilir ya da bu para elinize geçebilir.

Özellikle hafta başında biraz sürpriz olaylara açık olacaksınız anlık duygusal değişimlerinizde sizi zorlayabilir sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Hemen pazartesi akşamından sonra perşembe gününe kadar sosyal çevre ilişkilerinizi devreye sokacaksınız. Arkadaşlarınızla olan konuşmalarınız, gelecek planlarınız ve atılacak adımları perşembe gününe kadar oluşturabilirsiniz. Hafta sonuna doğru hayat biraz hareketleniyor. Cuma günü özel hayatınız ve ikili ilişkilerinizde konuşulan bir konu üzerinizde şüphe uyandırabilir. Karşı tarafı biraz manipüle etmek isteyebilirsiniz ya da sizi manipüle ettiğini görebilirsiniz. Bu iş ortaklı işlerinizi de kapsayabilir. Diğer taraftan iş hayatınızda kadın erkek demeden herkesi etkileyebilir, önemli görüşmelerde bulunabilirsiniz. 

Hafta sonuna dikkat edin. Özel hayatınızda göz önünde bulunacağınız yerlerde ve kariyerinizle ilgili konularda çok çabuk tepkiler verebilirsiniz. İsyankar, kimseyi dinlemeyen tavırlarınız sizi zorlayabilir. 

Pazar günü itibariyle Güneş, Kova Bucuna geçiyor. Ortak parasal konular önem kazanıyor. Eşinizin ya da partnerinizin parası, onunla beraber yürüteceğiniz birtakım para politikaları bu dönem önemli olcak. Kendinizi biraz geri çekseniz bile hayatı anlamlandırmak isteyeceksiniz. 


AslanAslan Burcu:

Dış ortamlarda karşılaşacağınız değişik etkilerle haftanız başlıyor sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Gezmek, dolaşmak, değişik insanlarla olmak önemli ancak diğer taraftan alacağınız haberler gün içerisinde hızlı birtakım konu ve olayları karşınıza getirecek. Pazartesi günü öğleden sonra hızlı tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Pazartesi akşam itibariyle, perşembe gününe kadar hem kariyerinizle hem işlerinizle hem varsa anne ile ilgili konu ve olaylara, ailevi konu ve olaylara kendinizi verebilirsiniz.

Hafta sonuna doğru olaylar hareketlenmeye başlıyor. İş hayatınızda, günlük hayatınızın düzeninde, yanınızda çalıştırdığınız insanlara karşı ya da birinin yanında çalışıyorsanız birazcık olaylara şüpheyle yaklaşabilirsiniz. Cuma günü her şeyin altında başka bir bit yeniği arayacaksınız. Yani sizi ikna etmek çok kolay olmayacak. Bu anlamda siz kendi çevrenizi manipüle edebilirsiniz ya da onların sizi manipüle etmesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Diğer taraftan özel hayatınızda çok şanslı etkileşimler yine cuma günü devrede olacak. Sevdiğiniz insanla beraber bir tatil ya da seyahat programı sizi çok mutlu edebilir. Çocuğunuz varsa çocuğunuzun eğitime dair atacağı adımlar sizin de güzel planlar içine girmenize ve ikinizin aynı doğrultudan hayata bakmanıza neden olacak. 

Cumartesi  zorlayıcı etkiler var. Çok çabuk tepki vermelere ve patlamalara hazır olabilirsiniz. Sosyal ortamlarda duyacaklarınızın sizi moralsiz bırakmasına izin vermeyin.. Seyahat işlerinizde bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Daha az samimi olduğunuz insanlarla birbirinize karşı çok kolay tepkiler verebilirsiniz.

Pazar günü Güneş, Kova Burcu’na geçiyor. Özel hayatınızın önem kazandığı bir döngüye merhaba diyeceksiniz. İkili ilişkiler, özel hayat, ortaklaşa atılacak adımlar bu dönemde önemli olacak. Sevdiğinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Yalnız olmak istemeyeceğiniz bir süreç başlıyor.


BasakBaşak Burcu:

Oldukça hareketli, parasal konulara yönelik bir şekilde haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Gün içerisinde halletmeniz gereken bir para meselesi varsa pazartesi günü öğleden sonra ani ve beklenmedik bir şekilde bu durumu çözebilirsiniz. Diğer taraftan yine ani ve beklenmedik bir şekilde duygu iniş çıkışlarınız yüksek olabilir. Para sorumluluğuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

Perşembe gününe kadar seyahatler, yabancılarla yapılacak olan işler, gelecek planlarınız devrede olacak, perşembe gününden sonra ise algınızı ve ilginizi kariyerinize, iş hayatınıza, yapılması gerekenlere çevireceksiniz. 

Bu hafta cuma, cumartesi, pazar hareketli günlerinizden ve cuma günü hem aşk hayatınızda hem de iş alanlarınızda kolay ikna olmayacaksınız. Olayların ardındaki gerçekleri araştırmak önem kazanacak. Ev ve aile hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi çok mutlu edebilir. Evinize bir şey alabilirsiniz. Ailenize parasal konuda yardım edebilirsiniz. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalarınız ön planda olabilir.

Tüm bunları yaptıkça kendinizi mutlu ve şanslı hissedeceksiniz. Parasal konularda cumartesi günü tepkiler vermeye meyilli olacaksınız özellikle eşinizle ve onun parasal konulardaki değişimler sizin de hayata tepkisel yaklaşmanıza neden olabilir.

Pazar Güneş Kova Burcuna geçiyor. İş hayatınızı önemseyeceğiniz ve kendinizi iş hayatınızda göstermek isteyeceğiniz bir döngüye merhaba diyorsunuz. Yine bu dönemde sağlığınızla ilgili konu ve olayların hayatınızda daha fazla yer ettiğini göreceksiniz. 


TeraziTerazi Burcu:

Özel hayatınızda hızlı gelişmelerle haftanız başlıyor sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Diğer taraftan eğer bir danışmanlığınız ya da ortakla atacağınız bir takım adımlar varsa pazartesi günü beklenmedik olana açık olun. Duygusal iniş çıkışlarınız gün içerisinde yüksek olacak. Akşam saatleri itibariyle Ay Boğa Burcu’na geçiyor. Perşembe gününe kadar parasal işlerinizin üzerine düşüp, bu işlerinizi halletmenin yollarını arayabilirsiniz. Perşembe gününden sonra ise daha çok seyahatler ve diğer insanlarla yapılacak olan işler, güzel bağlantılara açık olacaksınız. Hafta sonuna doğru hayat hareketleniyor. Bu hareketlilik içerisinde ev, aile, yuva alanlarınızda olayların daha derinine gitmek, araştırmak, fikirlerinizi insanlara kabul ettirmek üzere harekete geçebilirsiniz. Diğer taraftan bu cuma günü iletişimsel işlerinizde şanslısınız. Yakın çevrenizdeki insanların desteğini alarak hem özel hayatınızda güzel adımlar atabilir hem de özel hayatınızdaki güzel etkileşimlerin iş alanlarınıza güzel yansıdığını görebilirsiniz.

Cumartesi günü sevdiğiniz insanla kavga etmemeye, sabırsız etkilerle karşı tarafı zorlamamaya özen göstermeniz gerekecek. Aile büyüklerinizle bazı fikirsel anlaşmazlıklar oluşabilir. Söylenilenlere hemen inanmamanız, olayların altında başka nedenler aramanız öne çıkabilir. Bu da sevdiklerinizi zorlayacağınız anlamına gelebilir. Güçlü ve kendinizi düşünen düşünceleriniz anlaşmayı zorlaştırabilir.

Pazar günü Güneş Kova Burcu’na geçiyor. Terazi Burçları için aşk hayatlarını ön plana alacakları bir dönem başlıyor. Aşkı daha fazla konuşmak, kendinizi aşkla yenilemek ya da hayata aşkla bakmak önemli olacak. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konu ve olayların bu dönem sonrası hayatınızda daha fazla yer ettiğini göreceksiniz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde, eğitimsel konularda da hızlı gelişmeler yüzünüzü güldürecek. 


AkrepAkrep Burcu:

Günlük yapılması gereken işlerinizdeki farklılıkla ya da hızlılıkla haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Gün içinde farklı konu ve olaylarla uğraşacaksınız, farklı bir gün geçirebilirsiniz. Öğleden sonra alcağınız haberler sürprizi yüksek haberler olacak. Bu da duygu iniş çıkışlarınızı yüksek kılabilir hem iş hayatınızda hem özel hayatınızda. Bu hafta önemli çünkü bu hafta Perşembe gününe kadar ikili ilişkiler ve özel hayatınıza daha fazla özen göstereceksiniz.

Perşembe gününden sonraysa ortak parasal konuların üzerine eğileceksiniz. Cuma günü hayat hareketlenmeye başlıyor. Yakın çevrenizle beraber yaptığınız işlerde, onları etkilemek, onları manipüle etmek gibi etkilere açık olacaksınız aynı zamanda onların da sizin üzerinizde yaptırım gücü yüksek olabilir. Bütün bu olanlar olayları farklı değerlendirmenize ve olayların derinine gitmenize neden olacak. Aynı zamanda bu Cuma günü maddi konularda ve işten elde ettiğiniz gelirlerde şanslı ve keyifli olacaksınız. Keyifli etkileşimlerin iş hayatınıza olumlu yansıdığını göreceksiniz. Hayattan aldığınız keyif ve tadın yüksek olduğu bir dönem olacak.

Cumartesi günü dikkatli olmakta fayda var. Beraber çalıştığınız, iletişim halinde olduğunuz insanlara karşı tepkiniz yüksek olabilir ya da onlarla olan bağlantınızda sıkıntı ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Ortak parasal işlerinizde kolay demoralize olabilir, bir para işinizi halletmeye çalışabilirsiniz. Otorite figürleriyle anlaşmazlıklara dikkat edin. 

Pazar günü Güneş Kova Burcu’na geçiyor. Eviniz, aileniz, yuvanız önemli olmaya başlayacak. Kendinizi ailenizde ortaya koyacaksınız. Ailevi konuların üzerine düşebilirsiniz, evle ilgili bir konu varsa bu konularda neler yapacağınız önem kazanacak. Kısacası bir ay boyunca algınız, ilginiz, evinizde, ailenizde, yuvanızda ve gayrimenkul ile ilgili konularda olacak sevgili Akrep’ler. 


YayYay Burcu:

Oldukça hareketli gelişmelerle haftanız başlıyor sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Çocuğunuz varsa beraber yapacağınız plan ve programların bu Pazartesi farklı aktığını göreceksiniz. Diğer taraftan aşk hayatınız önem kazanıyor ve aşk hayatınızda da değişik sıra dışı bir gün sizi bekliyor olacak. Öğleden sonra sürpriz faktörlere ya da açılımlara hazırlıklı olun. Pazartesi akşam itibariyle Ay Boğa Burcu’na geçecek. Perşembe gününe kadar daha fazla yapılması gereken günlük işlerinizin üzerine eğileceksiniz. Tamamlanması gereken konular ön plana çıkacak. Sağlığınızla ilgili konu ve olayların hızlandığını görebilirsiniz. Boğaz ve boyun bölgenize bu dönemde dikkat etmenizde fayda var. Bu hafta Cuma günü hayat hızlanıyor. Özellikle parasal konularda herşeyi biraz ciddi algılamaya meyilli görünüyorsunuz. Bazı olayların ardındaki nedenleri fazlasıyla araştırmaya meyilli olabilirsiniz. Diğer taraftan güçlü insanlardan göreceğiniz desteklerde devrede olacak. Ama en güzeli Cuma günü aşk hayatınızda beş yıldızlı bir gün. Sevdiğiniz insanla beraber dolaşmak, hayatı keyifli algılamak, sinemaya gitmek, paylaşımlar içinde bulunmak isteyebilir ve bunları gerçekleştirebilirsiniz. Hayatınızda bir insan yoksa yine bu dönemde bir insanla tanışabilir ya da uzun zamandır kalbinizi açmak istediğiniz insanla bir araya gelebilirsiniz sevgili Yay’lar. 

Diğer taraftan Cumartesi günü biraz dikkat etmekte fayda var. Riskli işlerden kaçının, özel hayatınızda hem aşkla ilgili konularda para harcamalarınız yüksek olabilir. Sıkılganlıklarınız yüksek olacağı için düşünmeden harcamaya da meyilli olabilirsiniz. 

Pazar günü itibariyle çevre ve akrabalarınızla olan bağlantılarınıza odaklandığınız bir zaman başlıyor. Yakın çevrenizde olan konu ve olaylarla daha fazla ilgileneceksiniz. İletişimsel işlerinizin üzerine düşmekten mutluluk duyacaksınız. Yani bu alandaki girişimleriniz hızlanacak, sevdiklerinizle daha fazla vakit harcamak isteyeceksiniz. Oglak
Oğlak Burcu:

Eviniz, aileniz, yuvanız ve bu alandaki girişimlerle haftanız başlıyor sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Aile hayatınızda, hızlı, sürpriz gelişmeler, beklenmedik duygusal inişler çıkışlar bu Pazartesi devrede olacak. Ama hemen Pazartesi gecesi ayın burç değiştirmesiyle beraber Perşembe gününe kadar daha keyifli etkileşimler altında olacaksınız. Hayatın keyfini çıkarmak isteyeceksiniz, hobileriniz, sportif faaliyetleriniz hızlanabilir ya da sevdiğiniz insanla beraber beraber yolunuza keyifli ortamalarda ilerleyebilirsiniz.

Perşembe gününe kadar durum böyle ama Perşembe gününden sonra bir anda hayatın hızlandığını görecek, işle ilgili konularda hızlı ve aktif bir sürecin başladığını algılayacaksınız. Hem kendi hayatınızla alakalı hem gelecek planlarınız, hem iş hayatınız, hem özel hayatınızla alakalı aklınıza takılan o kadar çok şey var ki ve bu takılan konular zaman zaman sizi ileriye gitmekten alıkoyabilir. Güçlü ve biraz da yönlendirici iletişiminizle başkaları üstünde hakimiyet kurmak önem kazanabilir. Etrafınızı kontrol etmek isteyeceksiniz. Takıntılarınız, kolay ikna olmayışınız önemli işlerinizde bazı arkadaşlarınızla aranızda sorunları karşınıza getirebilir. Öncelikle kendinize dürüst olmaya çalışın, yapabileceklerinizi görün ve manipülatif etkilerle değil daha net ve neler yapacağınıza odaklı olarak yolunuzda ilerlemeye özen gösterin. Aile hayatınızda sıkıntı ve sorunlarınız varsa Cuma günü bu sıkıntı ve sorunları kolaylıkla aşabilirsiniz.

Cumartesi günü ise ev, aile ve yuva alanlarınızda karşı cinsle olan bağlantılarınıza kolay tepki vermeye meyilli olacaksınız. Aranızdaki bağlantılar Cumartesi günü biraz zorlanabilir.

Pazar gününden sonraysa Güneş Kova Burcu’na geçiyor. Maddi konulara, kazanımlarınıza ve yatırımlarınıza odaklanacağınız bir ay başlıyor. Kazançlarınızı daha fazla sorgulayacaksınız, kazançlarınızı arttırmanın yollarını bulacaksınız. Hayata, aldığınız keyfe, kazançlarınıza ve parayla beraber neler yapabileceklerinize daha fazla kendinizi vereceksiniz. 


KovaKova Burcu

İletişiminiz yüksek olarak haftanız başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Yakın çevrenizden alacağınız haberler, iletişimsel işlerinizin hızlanması bu hafta başında hızlı duygu iniş çıkışlarını tetikleyecek ve buna göre de hassas kararlar almaya da yatkın olabilirsiniz. Hafta başı sürprizli etkiler devredeyken hemen Pazartesi akşam saatlerinde Ay’ın burç değiştirmesi ile beraber daha fazla vaktinizi Perşembe gününe kadar ailevi konulara yönlendireceksiniz.

Perşembe gününden sonra hayat daha da hızlanacak sevgili Kova’lar. Hareketli ortamlarda bulunamanın tadını çıkaracaksınız. Bu aralar en zorlanan burçların başında siz geliyorsunuz. Sağlığınıza, girişimlerinize, insanlarla olan bağlantılarınıza dikkat etmeniz, sağlığınıza ekstra özen göstermeniz bir dönem. Tutulmayı da bu alanlardan aldığınızı biliyorsunuz. Bu yüzden söylediklerinize, yaptıklarınıza, attığınız adımlara bu dönemde dikkat edin. Hiç olmadık şekilde farklı bir durumla karşılaşma ihtimaliniz yüksek.

Hiç olmadık şekilde attığınız bu adımların sonuçlarının size olumsuz yansıdığını ya da size farklı noktalara çektiğini de görebilirsiniz. Kafanıza takılan bir düşünceyi obsesif hale getirme ihtimaliniz haftasonuna doğru devrede olacak. Bu etkilerden nasıl kurtulabilirsiniz? Çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli programlara odaklanın. Özellikle haftasonu bu programları devreye sokun. O zaman bu kafanıza takılan, sizi zorlayan düşüncelerden kolaylıkla uzaklaşacak, negatif etkiyi üzerinizden atacaksınız. Diğer yandan Yakın çevre bağlantılarınızda kolay tepki vermeye açık olabilirsiniz.

Pazar günü güneş sizin burcunuza geçecek. Rahatlayacaksınız kendinize olan güveninizin yerinize geliyor, kendinizi iyi hissedeceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar.


BalikBalık Burcu:

Maddi konularda hızlı gelişmeler bu Pazartesi devrede sevgili Balık ve yükselen Balıklar. İnişler, çıkışlar, parasal konulardan sizi yakalayacak. Akşam saatlerine kadar bu alanda sürpriz gelişmeler karşınıza gelebilir. Akşam saatlerinden sonra Perşembe gününe kadar yakın çevre ilişkilerinize odaklanacağınız, planlar içine gireceğiniz, iletişiminizi arttıracağınız döneme gireceksiniz. Perşembe gününden sonraysa eviniz, aileniz, yuvanız ve bu alanda dinlenme arzunuzun yüksek olduğunu söyleyebilirim. Sosyal çevre ilişkilerinizde önemli durumlar söz konusu.

Bu alanlarda birtakım elemeler, bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde birtakım sorunlar ve sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Cuma günü belki duyacaklarınızdan kaynaklı olarak bir arkadaşınızla olan iletişiminizde bazı konular kafanıza takılabilir ve bu konuları gereğinden fazla gözünüzde büyütebilirsiniz. Olayların ardında başka bir anlam aramaya meyilli olacaksınız Bu bir işinizin ertelenmesi ya da işle ilgili bir konunun karşınıza gelmesinden de kaynaklı olabilir. Cuma günü göz önünde bulunacağınızın ortamlarda kadın veya erkek herkesin ilgisini üzerinize çekmeyi başaracaksınız. İş hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. İnsanlarla beraber kuracağınız güzel, sağlam dostluklar iş alanlarınıza olumlu yansıyacak.

Cumartesi gününe dikkat edin. Arkadaş ortamlarınızda parasal konularda çabuk tepkiler vermeye meyilli olabilirsiniz. Pazar günü güneş Kova Burcu’na geçiyor. Hem iş alanlarınızda hem sağlığınız ile ilgili konularda biraz kendinizi geri plana çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Bu dönem öyle yataktan kalkmak kolay olmayabilir, canınız çok uyumak isteyebilir, yalnız kalmak isteyebilir. Bu dönemde bağışıklık sisteminizi desteklemeyi unutmayın. Büyük girişimlerden uzak durun. Plan yapmaya çalışın. Güzel bir hafta olsun.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın