Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

30 Aralık 2013 – 5 Ocak 2014

Bu yazıyı paylaşın;

Koc1Koç Burcu:

Bu Pazartesi daha çok dış ortamlarda bulunmayı tercih edebilirsiniz sevgili koçlar. Seyahat, eğitim, yabancı ortaklı işler, medya ve ticaret konularınız bir kaç gün boyunca ön planda olabilir.

Yeni yılı yurtdışında veya şehirdışında geçirecekseniz, iş alanlarınızda bu birkaç gün sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Kafanızdaki planlar, elinizdekilerle uymayabilir.

Bazı işlerinizde bozulmalar oluşursa, çok kafanıza takmayın. 2014 yılını oğlak burcunda oluşan yeniayla karşılıyorsunuz. İşiniz ve kariyerinizle ilgili her tür başlangıç ve kararlarınızı 01 ocak Çarşamba günü oluşan yeniay sonrası alabilirsiniz. Bu yeniay sizi güçlü ve çalıştığınız ortamlarda etkili kılacak.

Hırslarınızı bulunacağınız iş ortamlarınızda iyi kontrol etmeniz gerekecek. Bu ayda venüsün kariyer evinizde gerilediğini unutmadan adımlar atmaya özen gösterin. İlişkilerinize dikkat edin. Mutlu yıllar!


Boga1

Boğa Burcu:

Bu Pazartesi, ortaklaşa para konuları, banka ödemeleri öne çıkabilir sevgili boğalar. Seyahatteyseniz bazı beklenmedik olaylara açık olmalısınız. Yine dış ortamlarda önemli insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

Yılbaşında seyahat etmeyi isteyeceksiniz. Yeni yılı seyahat, eğitim, medya alanlarınızda oluşacak bir yeniayla karşılayacaksınız.

01 ocakta oluşan yeniay bu alanlardaki yeni karar ve başlangıçlarınızı uygulamak adına keyifli bir süreç olacak. İş ilişkilerinizde ve daha az tanıdığınız insanlarla giriştiğiniz projelerde bazı aksamalar ve ilişki sorunları 1 şubata kadar görülebilir. Bu sorunları halletmeden önemli işlere kalkışmaya çalışmayın.

Bu ay içerisinde bolca seyahat edebilir veya eğitim konularınıza yoğunlaşabilirsiniz. Mutlu Yıllar!


 

ikizler1İkizler Burcu:

Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz bu bir kaç gün boyunca önem kazanmaya başlayabilir sevgili ikizler. Son anda çıkacak bir ödeme veya aidat sorun olabilir. Bir arkadaşınız sizden borç isteyebilir.

Bu da ilişkilerinizde bozulmalara veya sinirli tepkiler vermenize neden olabilir. Ya da başka insanların parasal sorumluluklarını üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Yeniyıla ortaklaşa para alanlarınızda oluşan bir yeniayla merhaba diyeceksiniz.
Ocak ayı hayatı sorguladığınız ve ortaklaşa hesaplarınızın üzerine eğildiğiniz bir ay olabilir. Alacak, verecek işleri, banka ödemeleri, vergi düzenlemeleri, kredi, borç kullanımlarınızla ilgili konuşma ve görüşmeleriniz aktif olacak.
Daha önceden alınmış bir krediniz varsa 1 şubata kadar ödemelerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Yine de bazı düzenlemeler yapmak için ihtiyacınız olan gücü ve harekete geçme isteğini 01 ocakta oluşan yeniay size verebilir. Mutlu yıllar!


Yengec1

Yengeç Burcu:

Bu haftabaşı, gün içinde yapmanız gereken günlük rutin işlerinize odaklanabilirsiniz. Sizden kaynaklı olmayan bazı plan değişiklikleri günlük programınızı hareketlendirebilir.

Birkaç gün boyunca sevdiğiniz insanla göz önünde olacağınız ortamlarda anlaşmakta zorlanacaksınız. Yine ortaklaşa bir işiniz varsa partnerinizle sürtüşmelerden uzak durun. Sevdiğiniz insanla yapmayı düşündüğünüz bir seyahat varsa bazı zorluklar oluşabilir.

Yeni yılı özel hayatınızda oluşacak bir yeniayla karşılayacaksınız. Bu alanlardaki her tür başlangıçlarınızı ve önemli kararlarınızı 01 ocakta oluşan yeniay sonrası almanız yararınıza olabilir.

Yine taşınmak istiyorsanız bu dönem içinde yapabilirsiniz. Yine bu yeniay zamanı ortaklaşa atılacak yeni işleriniz için oldukça uygun olacak. Ortağınızla beraber atacağınız adımlarda güçlü kimliğinizi ortaya koyabileceksiniz.

Evliliğinizle ilgili konuları konuşmak, ilişkinizi gözden geçirmek için uygun bir ay içindesiniz. Yine geçmiş ilişkiler, halledilmemiş duygusal meseleler 1 şubata kadar gündeminizde olabilir. Mutlu yıllar!…


Aslan1

Aslan Burcu:

Aşk hayatınız ve eğlenceli işleriniz bu haftabaşı ve Salı günü devrede olacak. Varsa çocuklarınızın hayatına yönelik konular üzerine eğilebilirsiniz. Yılın bu son günlerinde iş yoğunluklarınız fazla olacak.

Bu yüzden, seyahat veya tatilde yeniyılı karşılamak istiyorsanız bazı zorlanmalarınız oluşabilir. Özellikle sağlığınıza da dikkat edin. İş ve sağlık alanlarınızda oluşan bir yeniay yılın ilk günü devrede olacak.
Yeniay iş, hizmet alanlarınızda önemli başlangıç ve kararlarınızı hayata sokmak için size yol gösterecek. İş hayatınızda etkili yönlerinizi daha çok ortaya koyacaksınız. Venüsün bu ayın sonuna kadar hala gerilediğini unutmadan ve ilişkilerinizde daha toparlayıcı olarak yolunuza devam etmeniz gerekecek.
Eski iş arkadaşlarınızla temas yine bu ay sıklıkla görülebilir. Sorun yaşadığınız insanlarla bu sorunları çözmek için harekete geçebilirsiniz.
İş alanlarınızda ayrıca çeşitli ve farklı fırsatlar devrede olabilir. Mutlu yıllar!


Basak1

Başak Burcu:

Bu haftabaşı ve yeniyılda evinize ve ailenize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. İşlerinizi evinizden organize edebilirsiniz. Özel hayatınızda bazı konularda duygusallığınız yüksek çalışabilir.

Bu yüzden sevdiğiniz insanla bazı sürtüşmeler ve zorlanmalar gündeme gelebilir..Özellikle Salı günü, maddi konularda harcamalarınız yüksek olacak, sinirli olabilirsiniz. Bu yeniyıl aşk evinizde oluşan yeniay size aşk hayatınızda veya çocuk konularında hızlı gelişmeler yaşamanızı sağlayabilir, yeni ve karar ve başlangıçları hayatınıza taşıyabilir.

Önemli adımlarınızı 01 ocak ve sonrası atmaya çalışın. Hala aşk hayatınızda çözemediğiniz bir takım olaylar içinde olabilirsiniz bu alanlarınızda venüsün gerilediğini unutmadan adımlar atmak daha faydalı olabilir.

İş alanlarınızda değişik ve farklı fırsatlar sizi bekliyor olacak. Mutlu yıllar…


 

Terazi1Terazi Burcu:

Bu haftabaşı yakın çevrenizle olan iletişiminiz önem kazanmaya başlıyor sevgili teraziler. Ev ve aile hayatınıza kanalize olduğunuz bugünlerde onlarla anlaşmakta kolay gözükmüyor.

Sevdiğiniz insanla sürtüşmelere Pazartesi ve Salı günleri dikkat edin. Bu yılbaşını evinizde geçirmek isteyebilirsiniz ya da daha çok aile ortamlarınızı tercih edeceksiniz. Sevdiğiniz insanla birbirinizi üzmemeye çalışın.

Aile büyüklerinizle bir arada olmak ya da kendi ailenize daha fazla önem vermek isteyebilirsiniz. Bu alandaki her tür konuşulan konunun uygulanması ve başlangıçları için 01 ocakta oluşan yeniaydan sonra harekete geçmelisiniz.

Bu alanlarınızda bu ay da gerilemesini sürdüren venüsü unutmadan hareket edin. Bir gayrimenkul satışınızı gerçekleştirebilirsiniz ama sakın alım yapmayın ve borç altına girmeyin. Mutlu yıllar!


Akrep1

Akrep Burcu:

Bu haftabaşı daha çok maddi konularınız ve harcamalarınız öne çıkmaya başlayacak sevgili akrepler. Bu pazartesi yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlarla bazı sorunlar oluşabilir.

Otorite figürleriyle anlaşmazlıklara dikkat edin. Bu yeniyılı yakın çevrenizle, akraba veya kardeşlerinizle geçirmek isteyebilirsiniz. Bu alanlarda oluşan yeniay yeni işleri ayağınıza getirecek. Aktif iletişime dayalı her tür konu için 01 ocakta oluşan yeniaydan sonraki günler harekete geçebilirsiniz.
Yine bu alanlarınızda bu ay da gerileyen venüs satış, reklam, pazarlama ve iletişim alanlarınızda bazı sorunları ve ilişki bozulmalarını ortaya çıkarabilir.

31 ocak a kadar bu alanlarınızda ilişkilerinize dikkat edin. Daha önceden konuştuğunuz veya ilişki kurduğunuz insanlarla işler yapmaya çalışın. Mutlu yıllar!


Yay1

Yay Burcu:

Bugün, kendinizi rahat hissetmeye başlayacaksınız sevgili yaylar. Sizi heyecanlandıracak olaylar, insanlarla bir arada olabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı duygularınız yüksek olacak ama maddi olarak anlaşmak kolay olmayabilir.

Riskli yatırımlardan ve para harcamalarından bu haftabaşı uzak durmalısınız. Yeniyıla sosyal ortamlarda veya kendi isteğinize göre şekillenecek bir programla giriş yapacaksınız.

Sosyal ortamlarda ve aşk hayatınızda huzursuzluklar oluşabilir.Yeniyılın ilk gününde oluşan yeniay parasal konularda önemli bir dönemi başlatacak. Ticari ve maddi konularda önemli görüşmeler ve kazançlar görülebilir. Para evinizde bu ay da gerileyecek olan venüs bu konularda size zorluklar çıkartabilir.
Para ve ticari ilişkilerinizde sıkışmalar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Önemli alışverişlerden kaçınmalı ve bu dönemi satış ve tamamlama dönemi olarak görmelisiniz. Mutlu yıllar!


Oglak1

Oğlak Burcu:

Yılın bu son haftasında birkaç gün boyunca biraz isteksiz ve geri planda olabilirsiniz sevgili oğlaklar. Canınız önemli ve detay gerektiren işler içinde olmak istemeyebilir.

Bu Pazartesi, aile büyüklerinizle anlaşmak size işkence gibi gelebilir. Bir aile büyüğünüzle ilişkinizi bozabilirsiniz. Bu yeniyılda kendi istekleriniz ön planda olacak. Dış ortamlarda bulunmak ve evinizde vakit geçirmek arasında gidip gelebilirisiniz.

01 ocakta sizin burcunuzda oluşan yeniay, sizin için önemli olacak. Hazırlık yaptığınız konular için harekete geçecek gücü kendinizde bulabileceksiniz yalnız venüs sizin burcunuzda hala gerilemesine devam ettiğinden, kendinize ve görüntünüze gereken özeni göstermeli, olumsuzluklar karşısında hemen vazgeçmemelisiniz.

Bu yeniay da kişliğinizin güçlü yönleri öne çıkmaya başlayacak. Etrafınızdaki insanları kendi düşünce sisteminize göre yönlendirmemeye özen gösterin. Mutlu yıllar!.


Kova1

Kova Burcu:

Bu haftabaşı arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devrede olabilir sevgili kovalar. Bazı iş planlarınızda ertelenmeler oluşabilir. Bu Pazartesi, yakın çevrenizde buluna insanlarla bir takım sürtüşmeler ve anlaşmazlıklara dikkat edin.

Aranızdaki ilişki kolay bozulabilir. Bu yeni yılı arkadaş ortamlarınızda ve sosyal çevreniz aktif olarak karşılaşayabilirsiniz. Büyük planlar gözünüzü korkutabilir. Bu hafta diğer burçların aksine harekete geçmeyin, planlamalarınızı bitirin.

Zaten siz de enejinizdeki kısılmalar nedeniyle çok da istekli olmayacaksınız. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat edin. Bu ay da kadersel alanınızda gerileyen venüs bu ay içinde geçmişte kalan ilişkilerinizi ortaya çıkarabilir.

Birinden özür dilemeniz gerekiyorsa, ilişkinizi hoşçakal demeden bitirdiyseniz, karşı tarafın kafasında hala şüpheler varsa veya tam tersi bir şekilde siz bunlara maruz kaldıysanız, bu süreçte ilişki temizliği yapmanız kaçınılmaz olabilir. Bunları yapmaktan korkmayın, rahatlayacaksınız! Mutlu yıllar!


Balik1

Balık Burcu:

Yılın bu son haftasında iş ve kariyer alanlarınız hız kazanmaya başlayacak sevgili balıklar. Ailevi konularda kendinizi huzurlu hissetmeniz, iş alanlarınıza olumlu yansıyabilir Bu Pazartesi, sosyal ortamlarda parasal konularda bazı zorlanmalarınız oluşabilir.

Bir arkadaşınızla para yüzünden ilişkiniz bozulabilir. Bu yılbaşında kalabalık yerlerde, sosyal ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Keyfiniz ve enerjiniz yüksek olacak ama bazı ufak tefek sorunları kendinize dert etmeyin.

Yeni çevreler ve yeni projeler için yılbaşında devreye giren yeniayı kullanın. Tüm bu geleceğinizi ilgilendiren işleriniz için 01 ocakta oluşan yeniaydan sonra harekete geçebilirsiniz. Venüs gerilemesi bu ay içinde de arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde zorlanmalar yaşamanıza neden olabilir.

Eski arkadaş ilişkileriniz daha çok önem kazanacak, uzun zamandır görmediğiniz insanlarla bir araya geleceksiniz. Önemli bir davet, organizasyon veya etkinliğiniz varsa 31 ocaktan sonra yapmaya çalışın. Mutlu yıllar!…

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın