Güncel Yorumlar Haftalık Yorumlar Semadan Haberler

22 – 28 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

22-28Temmuz-Haftalık-Burç-Yorumları-Hande-Kazanova
Bu yazıyı paylaşın;

22 – 28 Temmuz Haftalık Burç Yorumları detaylı olarak sizin için kaleme aldım. Detayları devamını oku bağlantısına tıklayıp okuyabilirsiniz…


Okumak istediğiniz Burç Yorumu için, Burcun isme tıklayınız.

 Koç
 Boğa  İkizler  Yengeç
 Aslan  Başak  Terazi  Akrep
 Yay  Oğlak  Kova  Balık

KocKoç Burcu:

Bu Pazartesi sabah saatlerine önemli işlerinizi denk getirmemeye çalışın, öğleden sonraysa 1 kaç gün boyunca şartlar sizin lehinize olabilir. İstekleriniz için rahat hareket edeceksiniz sevgili Koç ve yükselen Koçlar.

Salı günü ve sonrası  1 ay boyunca ilgi alanınız aşk olacak. Eğer evliyseniz ve çocuğunuz varsa, sevdiğiniz insanla romantizmin artmasının yanı sıra çocuğunuzun hayatıyla ilgilenmek öne çıkabilir. Çocuk istiyorsanız yine olumlu bir dönem içerisinde olduğunuzu bilmelisiniz.

Bu hafta Perşembe günü işleriniz, özel hayatınız ve girişimleriniz konusunda güzel etkiler devrede olabilir. Seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işleriniz, sanatsal ve girişimci ruhunuzla birleşebilir. Diğer yandan aile hayatınızda sorunlarınızı halletmenin yollarını bulacaksınız.

Pazar günü itibarıyla aşk hayatınız hareketleniyor. Venüs aşkta , çocuklarınızla veya yaratıcılıkla ilgili konularda ilişkilerinizi düzelterek, güzelleştirecek. Ancak venüs aslan burcunda gösterişli ve tutkulu duygularınızı ortaya çıkartacağından, sevdiğiniz insanın yaklaşımlarını kolay kolay beğenmeyebilirsiniz. Sizi sevdiğine ikna etmesi zor olabilir. Bir yandan da önemli organizasyonlar, partiler devreye girebilir. Çocuğunuza olan yaklaşımınız sıcak ve içten olabilir.


BogaBoğa Burcu:

Bu hafta kararsızlıklarınızla başlarken, Perşembe gününe kadar önemli işlerle uğraşmak istemeyebilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Sakinliğe ve biraz kafa dinlemeye htiyacınız olabilir.

 

Salı günü ev ve aile alanlarınız aktif olurken, yakın çevre alanlarınızda kısa planlarınız ve iletişiminiz devrede olacak.  Kendinizi yuvanızda rahat hissedebilir, ailevi olaylara, evle ilgili durumlara vaktinizi daha fazla harcayabilirsiniz.  Alışkanlıklarınızı, davranışlarınızı gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

Bu hafta Perşembe günü ev ve aile hayatınız için yapacağınız parasal destekler, harcamalar önemli olurken, akraba vey kardeşlerinizle, yakın çevrenizdeki insanlarla sorunlarınızı halletmek için kolları sıvayabilirsiniz. Eski olayları ve konuları konuşmak için şahane birgün, şansınız yüksek olacak.

Pazar günü itibarıyla ailevi konular, yuvanızla ilgili konulara odaklanacaksınız, kendinizi evinizde mutlu hissedeceksiniz. Ev bağlantılarınız kuvvetleniyor. Evle ilgili konularda tadilat, tamirat, boya-badana işleri, dekorasyon işlerine girişmek için de uygun bir süreç olacak.


İkizlerİkizler Burcu

Haftanıza işlerinizle, toparlanması gereken konularla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Sabah saatlerinde bu istediğiniz gibi olmayabilir ama öğleden sonra birkaç gün boyunca gelecek planlarınızı, fikir ve düşüncelerinizi hareketlendirebilir ve sosyal yaşantınızı ön plana çıkartabilirsiniz.

Salı gününden sonra artık tamamen akrabalarınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz ya da yakın çevrenizde,  hayatınızda bulunan insanlara yöneliyorsunuz. Yine bu tarihten sonra satış, reklam, pazarlama, bilgisayar ve iletişim sektörleri öne çıkmaya başlayacak. Vaktinizi ve enerjinizi bu konulara kaydıracak, bu işlerden herhangi birinde uğraşmıyorsanız bile, yüksek iletişimle işlerinizi iyi organize edeceksiniz.

Perşembe günü işbirliklerine açık olacaksınız. Çevreniz üzerindeki olumlu etkinizi iş ve iletişim alanlarınıza aktarabilir, istediğiniz sonuçları yaratabilirsiniz. Parasal işlerinizde bazı konuların üzerinden geçmeniz gerekebilir. Bu alanda da işlerinizi sonuca rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.

Maddi konulardaki sorumluluklarınız ve düşünerek hareket etme zorunluluğunuz, kafanızdaki planlarla cuma günü örtüşmeyebilir. Enerjinizi doğru kullanın.

Pazar günü itibarıyla yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatına daha fazla önem vereceksiniz. Onlarla olan bağlantılarınızı, ilişkilerinizi daha da kuvvetlendireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yazmaktan, kendinizi ifade etmekten keyif alabilirsiniz. Organizasyona ve kısa vadeli planlara yönelik kontrol gücünüz artabilir.YengecYengeç Burcu
:

Haftanıza biraz dalgın ve rahat etkilerle başlıyorsunuz sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Ama bu çok uzun sürmeyecek. Pazartesi öğlen saatleri itibarıyla birkaç gün boyunca kariyer ve iş hayatınıza kendinize vereceksiniz. Göz önünde olabilir, işlerinizi organize edebilir, önemli görüşmelerde bulunabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla kimliğinizi sahip olduklarınız konusunda ortaya koymaya başlayacaksınız. Parasal işler hızlanabilir veya siz paranızı ve gelirlerinizi arttırmak için tüm gücünüzle çalışabilirsiniz. Bu dönem yapacaklarınızın karşılığını almaya odaklı olacaksınız.

Perşembe günü maddi konularda, parasal işlerinizde güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Bu dönemi iyi değerlendirmeye çalışın. Diğer taraftan hem aileniz , hem de arkadaşlarınızla aranızda sorunlar yaşadıysanız, bazı konuları gözden geçirebilir, eski sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz. Eski arkadaşlarla bir araya gelebilirsiniz.

 

Cuma ve Cumartesi  günü özel hayatınızın sorumluluklarıyla, parasal girişimleriniz alanında enerjinizi doğru kullanmaya çalışın. Vereceğiniz kararlarda gerçekçi olmalısınız.

Pazar günü itibarıyla parasal konularda olumlu etkiler devreye giriyor. Keyfi harcamalarınız bir müddet boyunca gündemde olacak. Para kazancınız artabilir, parasal konularda iyi ilişkiler içine girebilirsiniz. Daha önceden belirlediğiniz veya kafanızda yeni oluşturduğunuz konuları halletmek önem kazanıyor.


AslanAslan Burcu:

Haftanıza parasal konuları halletmekle başlamak isteyeceksiniz ama çok da acele etmeyin, öğleden sonra daha rahat koşullara sahip olacaksınız sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Birkaç gün boyunca Perşembe gününe kadar daha rahat ve özgür adımlarla ilerlemek isteyebilir, dış ortamlarda bulunabilirsiniz.

Salı günü itibarıyla kendinize olan güveniniz artmaya başlıyor. Sadece kendinizi düşüneceğiniz ve isteklerinize yoğunlaşacağınız ve fiziki görüntünüze ve sağlığınıza önem vereceğiniz bir dönem olacak. Etrafınızdaki insanları kolaylıkla etkileyecek, olumsuzluklardan kurtulacaksınız.

Perşembe günü fırsatlar ve şanslar karşınıza gelebilir. Harekete geçmek istediğiniz konularda şanslı olduğunuzu görebilir, aşk hayatınızda daha odaklı ve istekli hareket edebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız bazı sıkıntıların ve sorunların üstünden geçmek isteyeceksiniz.

Cuma günü parasal konularda gerçekçi olmalı, Cumartesi günü kazalardan, sorunlardan kendinizi korumalısınız.

Pazar günü itibarıyla kendinizi iyi hissedeceksiniz. İlişkileriniz önem kazandığı için kendinizi başkalarına ifade etme, başkalarıyla sosyalleşme arzunuz da artabilir. Kendinize olan güveninizle, dış görüntünüzde ve giyim tarzınızda size moral verecek değişiklikler yapmak da önem kazanacak. Kendinize yeni bir imaj verebilir, saçlarınızı değiştirebilirsiniz ya da estetik birtakım uygulamalar içinde de daha fazla güzelleşmek arzusuyla hareket edebilirsiniz.


BasakBaşak Burcu:

Haftanıza ilişkilerinizi düşünerek, başka insanlarla girişeceğiniz işbirliklerini öne çıkartarak başlıyorsunuz ama işler bu Pazartesi çok da istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Öğleden sonra ve birkaç gün boyunca parasal konularda yapılması gerekenleri halletmek önem kazanacak. Ne istediğinizi ve istemediğinizi bileceksiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar.

Salı günü itibarıyla 1 ay boyunca enerjiniz yüksek olmayacak. Üzerinizde yorgunluk ve halsizlik hissedebilirsiniz. O yüzden sağlığınıza dikkat etmeli, bağışıklık sisteminizi güçlendirmelisiniz. Sırt ağrılarına, tansiyon veya kalp sorunlarına açık olabilirsiniz. Bu dönem vitaminlerinizi ihmal etmemeniz gerekecek.

Perşembe günü parasal işlerinizi ailenizden destek alarak halledebilirsiniz. Yine önemli işlerinizde şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Arkadaşlarınızla sorunlar yaşadıysanız bu sorunları çözecek fırsatlar karşınıza gelebilir. Daha önceden konuşulmuş ama tamamlanmamış işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz.

Eşinizin veya partnerinizin işiyle ilgili konularda gerçekçi olmadığını görebilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günleri enerjinizi doğru kullanmaya çalışın.

Pazar günü itibarıyla gerek ikili ilişkilerinizde, gerek sosyal ilişkilerinizde geri planda durmak önem kazanabilir. Aşk ilişkilerinizde kendinizi kurban etmeye ya da sorunların yüzeye çıkmasına dikkat edin. Seyahatle ilgili konularda da karar verememekten kaynaklı olarak işleriniz ve hazırlıklarınız yavaşlayabilir.


TeraziTerazi Burcu:

Haftanıza yapılması gereken  ve tamamlanması gereken işlerinizle başlayacaksınız sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Biriken işlerinizi hallederken zaman zaman sıkıntılar oluşabilir. Öğleden sonra ve Perşembe gününe kadar daha atak ve diğer isnanlarla işbirliklerine daha açık olacaksınız.

 

Salı gününden sonra iş oluşumlarınızı sosyal çevrenize taşıyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar yeni planları ve yeni işleri devreye sokabilir. Yine iş ilişkileriniz, sosyal ortamlarda size güzel kapılar aralayacak. Yeni insanlarla tanışacak, gireceğiniz çevrelerde kendinizi rahat ifade edeceksiniz. Sosyal yaşantınıza önem vereceksiniz.

Perşembe günü geleceğinize yönelik işlerinizde yakın çevrenizden güzel destekler bulabilirsiniz. Sosyal medya, iletişime yönelik işlerinizde güzel kapılar aralanabilir, teklifler alabilirsiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda eskiden yapılan konuşmalar güzel anlaşmalara dönüşebilir. Eşinizin ailesiyle sıkıntı ve sorunlarınız varsa tüm bunları toparlayabilirsiniz.

Cuma günü çalıştığınız insanların işlerinizde sizi zora sokmasına izin vermeyin, Cumartesi günü enerjinizi iyi kullanın.

Pazar günü itibarıyla sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla olan paylaşımlarınız artıyor. Gireceğiniz yerlerde, bulunacağınız davetlerde, aktivitelerde, organizasyonlarda gözler üzerinize dönecek. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir arada olmak size mutluluk verecek.


AkrepAkrep Burcu:

Haftanıza biraz rahat etkilerle başlıyorsunuz ama bu rahatlık yerini yapılması gereken günlük işlerinize devredecek. Birkaç gün boyunca çok çalışabilir, planlarınız için tamamlanması gereken konulara yönelebilirsiniz sevgili Akrep ve yükselen Akrepler.

Salı günü itibarıyla kariyer adımlarınız hızlanmaya başlıyor, kendinizi kariyerinizde ortaya koyacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Toplumsal konularınız ön planda olacak. Çok çalışacak, göz önünde bulunacak ve bundan keyif alacaksınız. Şanslar ve fırsatlar artmaya başlıyor.

Perşembe günü kariyerinizdeki adımlarınızı paraya dönüştürmek için şans sizden yana. Önemli fırsatlar yakalayabilir ve istediğiniz sonuçları yaratabilirsiniz. Daha önceden konuşulmuş bir iş fırsatı Perşembe günü karşınıza gelebilir. Bir sorunu halledebilirsiniz.

Özel hayatınızda bu Cuma kendinizi çok kandırmayın, yanlış sonuçlara ulaşabilirsiniz. Cumartesi günü ise işlerinizi iyi organize etmelisiniz. Enerjinizi doğru kullanmaya çalışın.

Pazar gününden sonra kariyer ve iş hayatınızda ilişkilerinizi kullanabilirsiniz. Bu ilişkiler size fayda sağlayacak. Bir yandan ücretinizi yükseltmek, prim ve zam almak istiyorsanız bütün bunları üstlerinizle konuşabilirsiniz. Kendinizi toplum önünde göstermek önem kazanıyor.


YayYay Burcu:

Haftanıza ev ve aile hayatınızda dağınık etkilerle başlayabilirsiniz sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Pazartesi öğleden sonra itibarıyla hareketlenecek birkaç gün boyunca oldukça hareketli, canlı ve aşk dolu olacaksınız.

Salı günü ve sonrasında artık kendinizi seyahat ve dış ortamlara bağlı işlerinizde göstermeye başlayacaksınız. Seyahat, ticaret, dış bağlantılı işler, yabancılarla atılacak adımlar, akademik konular önem kazanmaya başlayabilir. Tatilde olmayan yaylar daha az tanıdıkları insanlarla yapacakları önemli işlerle ilgilenebilirler.

Perşembe günü güzel bir iş veya seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz. Daha az tanıdığınız insanlarla daha kolay anlaşacak ve enerjinizin daha rahat ilerlediğini göreceksiniz. Fırsatlar yüzünüzü güldürebilir. Parasal konulardaysa işlerinizi yoluna sokmak için bugünden faydalanın.

Cuma günü aile hayatınızdaki hayal kırıklıkları ve sorunlarla uğraşabilir, Cumartesi ise, harekete geçmek istediğiniz konularda bir para engeline takılabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla dış seyahatler yapmak isteyeceksiniz. Yabancı ortaklaşa girilecek işlerden, eğitimle ilgili konulardan olumlu etkileniyorsunuz. Uzun yolculuklardan, öğrenmekten keyif alacağınız bir dönemde olacaksınız. Yabancılarla yapılacak işler, yayıncılıkla ilgili konular, yasal konulardan yana da şansınız yüksek akacak.Oglak
Oğlak Burcu:

Haftanıza kısa vadeli işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Büyük işleriniz varsa Pazartesi öğleden sonra daha rahat harekete geçebilirsiniz. Perşembe gününde kadar algınız ev ve aile hayatınızda olabilir.

Salı gününden sonra ortak para alanlarınızda kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Banka işleri, kredi, faiz, vergi konuları, ortak para konuşmaları ve görüşmeleri üzerine eğilebilirsiniz. Değişim ve dönüşümlere açık bir döneme giriyorsunuz. Hayatı daha fazla sorgulayabilir ve çevrenizdeki değişimlerin farkında olabilirsiniz.

Perşembe günü ortak parasal işlerinizde, yabancı yerlerden, insanlardan fayda sağlayabilir, bir seyahat planlayabilir. Bazı işlerinizde istediğiniz haberleri alabilirsiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla konuları konuşmak ve toparlamak için uygun ortamlar karşınıza gelebilir.

Cuma günü ortaklı işlerinizde gerçekçilikten uzaklaşmayın, Cumartesi günü enerjinizi iyi kullanın. Parasal konularda sorumluluklarınızdan sıyrılmak isteyebilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla ortaklaşa parasal konular ön plana çıkıyor. Harcamalarınız, yatırımlarınız, alışverişler, kredi ve borç alışverişleri gibi konularda yaşadığınız sıkıntı ve problemler varsa bunları doğru üslupla ve ilişkilerle halledebileceksiniz.


KovaKova Burcu

Haftanıza parasal işlerinizle başlayabilirsiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Bu haftabaşı öğle saatlerine kadar önemli parasal girişimlerden kaçının. Perşembe gününe kadar oldukça aktif ve hareketli birkaç gün geçireceksiniz.

Salı gününden sonra artık tamamen kendinizi özel hayatınıza, ikili ilişkinize ve varsa evlilik hayatınıza kaydırıyorsunuz. Popülerliğiniz artabilir. Başka insanlardan destek ve danışmanlık almak isteyebilirsiniz. Yalnız kalmak istemeyeceğiniz bu dönem ilişkilerinizle ilerleyeceksiniz.

Perşembe günü özel hayatınız ve sosyal çevreniz hayatınızı daha da güzelleştirebilir. Ortaklı işleriniz varsa güzel sonuçlar almaya yatkın olacaksınız. Yeni iş olanakları karşınıza gelebilir. İş yaptığınız insanlarla bir araya gelebilir, sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. İş alanlarınızda güzel fırsatlar oluşabilir.

Cuma günü parasal konulara gözünüzü dört açın, Cumartesi günüyse bazı gerginlikler enerjinizi istediğiniz gibi kullanamamaktan kaynaklı olabilir.

Pazar günü itibarıyla artık özel hayatınıza odaklanıyorsunuz. Ortaklaşa girişimleriniz açısından  uygun bir dönem. Eşiniz ve ortağınızla ilişkiniz güçlenecek. Tartışmalı olduğunuz kişilerle hatta düşmanlarınızla bile ilişkilerinizi düzeltme şansınız yüksek olacak.


BalikBalık Burcu:

Haftanıza dağınık ve karmaşık etkilerle başlayabilirsiniz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Halletmeniz gereken çok şey olabilir, Perşembe gününe kadar parasal işlerinizde tuttuğunuzu koparabilirsiniz. Maddi konulara daha fazla vaktinizi harcayacaksınız.

 

Salı gününden sonra artık iş alanlarınızda kendinizi ön plana koymak sizin için önemli olacak. İşinize daha fazla kanalize olacaksınız. Bazı konuları gözden geçirmek, yeni bir iş başvurusunda bulunmak, işinizdeki sorunları gözden geçirmek için uygun bir dönem olacak.  Bir yandan da tamamlamak zorunda olduğunuz işlerinizin üzerine eğilebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuları da gözden geçirebilirsiniz.

 

Perşembe günü iş hayatınızda güzel açılımlar ve fırsatlar söz konusu. Kariyerinize olumlu etki eden bir iş devrede olabilir. İstediklerinizi başaracağınızı göreceksiniz. Özel hayatınızda eski aşk ilişkileriniz gündeme gelirken, sevdiğiniz insanla, çocuğunuzla yaşadığınız sıkıntı ve sorunları gözden geçirmek ve halletmek için de uygun birgün olabilir.

Cuma günü sonuca ulaşmak istediğiniz konularda kendinizi kandırmayın, Cumartesi günüyse iş alanlarınızda bazı arkadaşlarınızla anlaşmak ve enerjinizi doğru kullanmak kolay olmayabilir.

Pazar günü itibarıyla iş alanlarınızı, hizmet alanlarınızı daha fazla önemseyeceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz, aranızda birtakım sıkıntı ve problemler varsa bunları çözmek için harekete geçebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın