Gezegen Faliyetleri Güncel Yorumlar Semadan Haberler

19 – 25 Haziran Gezegen Faaliyetleri

6 - 12 Kasım Haftalık Gezegen Faaliyetleri
Bu yazıyı paylaşın;

Haftamıza Ay Koç Burcunda başlıyoruz. Bu haftabaşı ilk adımı atmak konusunda istekli olabiliriz.. Anlık çıkışlardan kaynaklanan duygusal sarsıntılar ve değişimler söz konusu olabilir. Sabırsızlık öne çıkabilir. Bu etkileşimden yola çıkarak bu haftanın oldukça hızlı ve sıcak gelişmelerle geçeceğini söyeleyebiliriz.

Salı günü, fikirlerimizde farklı ve sıradışı konular öne çıkabilir. Hayata esnek bakacak, girişeceğimiz işlerimizde farklı bakış açılarını hayatımıza geçireceğiniz. İş bağlantıları anlamda oldukça güzel birgün. Yine aşk hayatımızda ve ilişkilerimizde romantik, fedakar tavırlarla hareket edebilir, yaratıcılığımızı ortaya çıkartabiliriz.

Çarşamba günü Güneş ve Merkür Yengeç burcuna geçecek. Duygusallığımız önem kazanıyor. Ailemize, annemize, vatanımıza ve milletimize olan düşkünlüğümüz artabilir. Güvenliğimize daha fazla önem vermeye başlıyoruz.

Perşembe ve Cuma günleri önemli işlerden kaçınalım. Zira Güneş ve Ay pozisyonu Balsamik sürece ulaşıyor. Ay kapandığı için yeni adımlar için Cumartesi günü oluşacak olan Yeniay’dan sonra harekete geçmeliyiz.

Cumartesi günü sabah saatlerinde Yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniayda ailemiz, yuvamız, evimizle ilgili önemli başlangıçlar devreye girebilir. Bu alanlarda, emlak, alım satım süreçlerinde bu yeniay ı gönül rahatlığıyla kullanabiliriz. Özel hayatımızda ve para işleyişlerinde oldukça tutkulu ve güçlü davranmak isteyebiliriz.

Bayramın 1. Günü, Pazar günü girişimlerimizde ve hareketlerimizde abartılı yönlere dikkat edelim. Kendimizi kontrol etmek, sistemli ve disiplinli davranmak kolay olmayabilir. Bu da en çok yeme, içme konularında abartmamıza neden olabilir. Midemizi çok zorlamamaya çalışalım. Herkese güzel bir bayram diliyorum.

Bu yazıyı paylaşın;

Belki Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorum Yok

    Bir Cevap bırakın